Page 47

Vienas iš pirmųjų mano vaikystės įspūdžių man buvo mano senelių namai. Su didelėm spintom, kurios turėjo seno baldo ir paslapties kvapą (kas gi už tų ornamentais išskaptuotų durelių ir po tais stalčiukais su barokinio stiliaus raitytomis rankenėlėmis bei užraktu?). Ir ateina laikas, kai sužinai, jog ten – į dėžutes surūšiuotos sąvaržėlės, trintuko nuotrupos, lapeliai su priminimais apie šokių pamokas, pašto ženklų albumas, vokas su nespalvotomis atvirutėmis, o jose – žodžiai „pasiilgau“... Visa tai, rodos, lyg paliesta kito laiko, o aš stoviu, domiuosi, įninku ir suprantu, jog po tiek pat laiko jau mano stalčiuose kažkas vis dar atras tą patį. Vertybės, svajonės, žmogiškumas, aiškios problemos, pastabos ir drąsus žodis. Visai paprastai, be užuominų, metaforų. Artima kalba, kaip draugo paplekšnojimas per petį ar sunkią gyvenimo akimirką jo pasakytas juokelis, leidžiantis tau atrasti viltį, nusijuokti ir toliau eiti pirmyn. Žinau, kad dar bus diena, kai aš ir vėl žiūrėsiu į tuos du žodžius baltame fone. „Dreams“ ir „tea“. Wasted Rita – galbūt pati to nežinodama – kalba apie tai, kam nupasakoti kartais mes patys nerandame tinkamų žodžių.

www.swo.lt

47 |

Sw O

m a g a z in e

Profile for SwO magazine

SwO magazine #5  

SwO magazine #5, BOREDOM issue, FW 13/14. This is the limited preview of the magazine. For orders write us via ask@swostore.com.

SwO magazine #5  

SwO magazine #5, BOREDOM issue, FW 13/14. This is the limited preview of the magazine. For orders write us via ask@swostore.com.

Advertisement