Page 3

SwO MAGAZINE NR. 5, RUDUO ŽIEMA 13/14 Dėmesio: tai – ribota žurnalo peržiūra. Sunumeruotą turinį ir nesutrumpintas fotosesijas bei straipsnius rasite originalioje leidinio versijoje.

Tomas Urbelionis. Ar tikrai liūdnas fotografas? Kadruose įsikerojusi melancholija, nuo kurios negalime atitraukti akių...

Forever whatever Susipažinkite su nuobodulio numerio fotosesija ir vienai dienai lofte įsikūrusia komanda!

Paraudimai Spalvų tendencijos ir nuraudęs sezonas: tamsi kaip išlietas Cabernet vynas, žudikiška raudona, linksma pomidoro, valiūkiška raudonai oranžinė ar išpurvinto molio spalva...

Maistas ausims: visi mes ją kartais paskaitome Mūsų mylimiausia tinklaraštininkė, kurios originalių keiksmų ir kalbos perlų nelaukti neįmanoma. Evelina ir jos „Maistas ausims“ – interviu šiame SwO numeryje.

Pūkuotukė Kailinius gali dėvėti kiekviena. Kaip išsirinkti sau tinkamus?

Žingsniai į rudenį Mados fotografas Vykintas Kornikas, prieš išskubėdamas studijuoti į Daniją, sukūrė mums rudeniškų įvaizdžių fotosesiją.

Nuogas Briusas, arba Naked Bruce Pamatėme, pamilome, o dabar aiškinamės, kam kilo ši stilinga idėja.

Mados kovos Ar esate matę bokso ringą bažnyčioje? Ne? Taip ir galvojome!

Raganų medžioklė Kada, jei ne per rudens darganas, verta traukti iš spintos paslaptingas pelerinas, skrybėles ir senovinių paveikslų motyvais ištapytus sijonus?

Gracijos kritimas Darbe ji – elegantiška ir pasitempusi, neturinti laiko mintims. Bet vos pravėrus namų duris...

Menininkė Julija Goyd ir jos pasaulio gravitacija Iš finansų pasaulio – į meno, kino bei mados verpetus. Kas ta lietuvė, kurianti Berlyne?

Frieke Janssen ir rūkantys vaikai Jei estetiška, tai jau teigiama? Apie tai, kaip grožis gali trikdyti.

www.swo.lt

3|

Sw O

m a g a z in e

Profile for SwO magazine

SwO magazine #5  

SwO magazine #5, BOREDOM issue, FW 13/14. This is the limited preview of the magazine. For orders write us via ask@swostore.com.

SwO magazine #5  

SwO magazine #5, BOREDOM issue, FW 13/14. This is the limited preview of the magazine. For orders write us via ask@swostore.com.

Advertisement