Katalog Lato 2020

Page 1

SWIM TEST SWIM TEST SWIM TEST SWIM TEST SWIM TEST

LATO 2020

KATALOG OBOZÓW LETNICH SWIM TEST


2020

SWIETUJEMY ROK JUBILEUSZOWY!

Jesteśmy z Wam już 25 lat. Dziękujemy za zaufanie i wspólnie spędzony czas!

25 LAT Z naszą stałą kadrą instruktorską czekamy na realizację naszych gorących obozów letnich. Do zobaczenia wkrótce!


TERMINY OBOZÓW LETNICH

OFERTA ZNIZEK ZNIZKA GRUPOWA

Im większą grupę zbierzecie, tym większą zniżkę otrzyma każdy z jej członków! 2 – 3 osoby – 50 zł 4 -5 osób – 80 zł

SWIM TEST TOUR 2020 KIDS & JUNIORS CAMP Władysławowo - Hel

KIDS & JUNIORS CAMP Janów Lubelski

–100 zł Zobacz jak zdobyc znizke! /promocje nie łączą się/

11 – 19.07.2020

22 – 31.07.2020

NOWO

JUNIORS & YOUTH CAMP Wielkie Jeziora Mazurskie

14 – 23.08.2020

05 – 19.07.2020

NOWO

12 – 19.07.2020

Wielkie Jeziora Mazurskie 12 – 19.07.2020 NOWO

FAMILY CAMP

SC

MŁODY SKIPER

Wielkie Jeziora Mazurskie 05 – 12.07.2020

SC

KIDS & JUNIORS CAMP Janów Lubelski

05 – 14.08.2020

JUNIORS & YOUTH

przy zakupie drugiego i kolejnego obozu otrzymasz zniżkę:

KIDS & JUNIORS CAMP Muszyna Złockie

28.06 – 07.07.2020

6 i więcej – 100 zł

ZNIZKA PRZY ZAKUPIE WIELU OBOZÓW

KIDS & JUNIORS CAMP Kąty Rybackie

05 – 12.07.2020

SC

FAMILY CAMP

Hotel Górski Raj - Koninki

Włochy - Sardynia - apartamenty

wybrany termin między: 27.06 - 30.08.2020

wybrany termin między: 22.03 - 11.11.2020

JUNIORS & YOUTH CAMP Władysławowo - Hel 17 – 26.08.2020


KIDS CAMP WIEK: 6–10 lat

Na obozach KIDS CAMP już najmłodsi mają szansę odkryć w sobie żyłkę do przygód! Wierzymy, że odpowiednio przygotowana edukacja zaczyna się przede wszystkim od dobrej zabawy. Każde doświadczenie może być rozwijające, jeśli tylko potrafimy za każdym razem odkrywać w tym coś wyjątkowego. Na obozach KIDS CAMP uczymy się poprzez sport i rekreację – dzięki temu usamodzielniamy się i poznajemy samych siebie!

STANDARDY: zebranie rodziców z kierownikiem Campu spotkanie integracyjne dzieci i kadry przed Campem - Poznajmy się przed wyjazdem stały kontakt telefoniczny rodzica z opiekunem (dany opiekun zajmuje się 2-3 pokojami uczestników przez cały okres trwania obozu. Rodzic otrzymuje numer bezpośrednio do opiekuna swojego dziecka na zbiórce) dzieci nie korzystają ze sprzętów elektronicznych (tablet, telefon itp.) Campowicze telefonicznie kontaktują się z rodzicami tylko podczas ciszy poobiedniej nieograniczony dostęp do niegazowanej wody dla każdego Campowicza powitanie dnia - poranna rozgrzewka pomoc w porannej i wieczornej toalecie wspólne posiłki - jemy przy stole razem z dziećmi sport, jako zabawa - aktywność nie musi być nudna! czytanie dzieciom książek na dobranoc cisza nocna o godz. 21:00 opieka: 1 wychowawca na maksymalnie 6 Campowiczów

JUNIORS CAMP WIEK: 10–15 lat Oferta obozów JUNIORS CAMP skierowana jest do tych, którzy nie chcą już być nazywani małymi dziećmi, jednak do dorosłości jeszcze trochę im brakuje. To właśnie ten moment jest idealny, żeby spojrzeć w głąb samego siebie! Na obozach odkrywamy wewnętrzny potencjał każdego uczestnika, staramy się dawać wskazówki, a nie nakazy. Aktywizujemy poprzez odkrywanie własnych pasji, uczymy poprzez zabawę

STANDARDY: zebranie rodziców z kierownikiem Campu stały kontakt telefoniczny rodzica z opiekunem (dany opiekun zajmuje się 2-3 pokojami uczestników przez cały okres trwania obozu. Rodzic otrzymuje numer bezpośrednio do opiekuna swojego dziecka na zbiórce) możliwość korzystania z telefonów tylko podczas przerwy poobiedniej nieograniczony dostęp do niegazowanej wody dla każdego Campowicza powitanie dnia - poranna rozgrzewka uczestników traktujemy, jako młodych ludzi wkraczających w samodzielność, mają większą swobodę w podejmowaniu decyzji o sobie (samodzielna toaleta, ubieranie się) kształtowanie samodzielności, odpowiedzialności, zaradności partnerskie relacje z kadrą cisza nocna o godz. 22:00 opieka: 1 wychowawca na maksymalnie 9 Campowiczów


YOUTH CAMP WIEK: 15–18 lat

STANDARDY: zebranie rodziców z kierownikiem Campu stały kontakt telefoniczny rodzica z opiekunem (dany opiekun zajmuje się 2-3 pokojami uczestników przez cały okres trwania obozu. Rodzic otrzymuje numer bezpośrednio do opiekuna swojego dziecka na zbiórce)

FAMILY CAMP

nieograniczony dostęp do niegazowanej wody dla każdego Campowicza

„Młodości! Ty nad poziomy wylatuj!” Na obozy JUNIORS & YOUTH CAMP zapraszamy starsze dzieci i młodzież. Bez względu na wybrany typ obozu zawsze uczymy się rozwijać nasze zainteresowania, pokonywać słabości. Chcemy poszerzać horyzonty, kształcić młodych poprzez sport, rekreację i dobrą zabawę. To także okazja do integracji z innymi uczestnikami, nawiązania przyjaźni niekiedy na całe życie!

powitanie dnia - poranna rozgrzewka uczestników traktujemy, jako młodych ludzi wkraczających w samodzielność, mają większą swobodę w podejmowaniu decyzji o sobie (samodzielna toaleta, ubieranie się) kształtowanie samodzielności, odpowiedzialności, zaradności partnerskie relacje z kadrą cisza nocna o godz. 22:00 opieka: 1 wychowawca na maksymalnie 9 Campowiczów

Wakacje to również czas, który spędzamy z rodziną dlatego w wakacyjnej ofercie SWIM TEST są wyjazdy FAMILY CAMP! Postanowiliśmy połączyć tradycyjny, rodzinny wyjazd wakacyjny, z tym na czym znamy się najlepiej – obozami sportowo-rekreacyjnymi! FAMILY CAMP to idealne połączenie relaksu, zabawy i aktywnego wypoczynku! Spędź te wakacje w rodzinnym gronie nie martwiąc się niepotrzebnymi sprawami – zostaw nam organizację swoich wakacji!


KIDS & JUNIORS 6-10 lat & 10-15 lat

DO WYBORU: PROFIL WINDSURFINGOWY PROFIL TRIATHLONOWY /ROWERY, BIEGANIE, PŁYWANIE/

DODATKOWO:

WŁADYSŁAWOWO - HEL 28.06 – 07.07.2020

OBÓZ WINDSURFINGOWO - TRI ATHLONOWY Wakacje rozpoczynamy naszym obozem we Władysławowie, gdzie uczestnicy mogą zdecydować czy preferują codzienne zmagania z wiatrem podczas zajęć windsurfingowych w zatoce na półwyspie Helskim czy też próbują swoich sił na treningach triathlonowych. Wszyscy zabieramy swoje rowery, gdyż czeka nas sporo wyzwań szosowych – okolice Władysławowa i Helu oferują wiele ścieżek rowerowych co pozwala na bezpieczną jazdę w grupie. Oprócz tego w planach mamy cykl gier zespołowych, dyskoteki i konkursy. Wszystko to dostosowane do grupy wiekowej uczestników.

gry zespołowe

KIDS / JUNIORS

CENA* PLANUJESZ /cena do 31 marca/

WINDSURFING TRIATHLON

*cena nie zawiera kosztu transportu uczestników

zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu

plażowanie

2490 zł 1990 zł

/ /

2390 zł 1890 zł

wycieczka na Hel lub do Łeby

chrzest obozowicza - KIDS CAMP


KIDS & JUNIORS 6-10 lat & 10-15 lat

DO WYBORU: WARSZTATY JĘZYKOWE ANGIELSKI WARSZTATY JĘZYKOWE HISZPAŃSKI

GŁÓWNE ZAJĘCIA: WARSZTATY Z NAUKI JAZDY NA HULAJNODZE

DODATKOWO:

ZAJĘCIA TANECZNE

KATY RYBACKIE

RATOWNICTWO / PIERWSZA POMOC

NOW

OBÓZ HUL AJNOGOWO - JĘZYKOWY

OSC

Wakacyjna nowość, czyli nadmorskie klimaty! Woda to jest to! Odpoczywamy z dala od zgiełku turystów i parawanów, mamy niemalże prywatną plażę i skrawek morza, w którym na pewno nieraz się wykąpiemy! Dysponujemy własnym ratownikiem, który nauczy nas podstaw ratownictwa, bo warto wiedzieć co robić w kryzysowej sytuacji. Kąty Rybackie to świetne miejsce na rozpoczęcie przygody z hulajnogą – nauczymy się tricków i bezpiecznego poruszania się na hulajnodze pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Dla tych którzy nie lubią wyzwań z hulajnogą proponujemy zajęcia taneczne w rytmach salsy i chachy! Nie zabraknie nam też czasu warsztaty językowe, które wprowadzą nas w świat hiszpańskich i angielskich klimatów.

zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu

11.07 – 19.07.2020

plażing

rowery wodne

CENA PLANUJESZ /cena do 31 marca/

KIDS / JUNIORS siatkówka plażowa

1890 zł / 1790 zł piłka nożna plażowa


KIDS & JUNIORS 6-10 lat & 10-15 lat

DO WYBORU: WARSZTATY CHEERLEADEREK TRENINGI PIŁKI NOŻNEJ

GŁÓWNE ZAJĘCIA: SURVIVAL Z PODZIAŁEM NA KIDS I JUNIORS WYPRAWY ROWEROWE

DODATKOWO:

MUSZYNA ZŁOCKIE 22.07 – 31.07.2020

OBÓZ SURVIVALOWY Z TAŃCAMI I PIŁKĄ NOŻN Ą To właśnie tu naszym hitem obozowym jest survival. Teren tej uzdrowiskowej miejscowości jest doskonały na zróżnicowanie zajęć dla Kidsów i Juniorsów, co wyróżnia ten obóz! Dla naszej młodzieży proponujemy zajęcia z łucznictwa co dla niektórych będzie nowym wyzwaniem by wycelować i trafić w 10-tkę! Dla młodszych uczestników przygotowaliśmy warsztaty ekologiczne. Jak to mówią – czym skorupka za młodu nasiąknie… Naszym zadaniem jest rozwijać wiedzę i dobre nawyki wśród naszych Campowiczów! Oprócz tego wszystkiego przygotujcie się na wyprawy rowerowe, kąpiele w słońcu na odkrytym basenie i wiele innych atrakcji!

zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu

warsztaty z łucznictwa

eko warsztaty

CENA PLANUJESZ /cena do 31 marca/

KIDS / JUNIORS rajskie ślizgawki na Górze Parkowej

1990 zł / 1890 zł opalanie na odkrytym basenie


KIDS & JUNIORS 6-10 lat & 10-15 lat

DO WYBORU: PROFIL JĘZYKOWY PROFIL JEŹDZIECKI

GŁÓWNE ZAJĘCIA: SURVIVAL Z PODZIAŁEM NA KIDS I JUNIORS WYPRAWY ROWEROWE

DODATKOWO:

JANÓW LUBELSKI 05.08 – 14.08.2020

OBÓZ JĘZYKOWO - JEŹDZIECKI Nie ma czasu na nudę! 5-cio dniowy program survivalowy uzupełniamy zajęciami z językiem angielskim lub zajęciami jeździeckimi. Każdy może sam zdecydować co go bardziej kręci! Lasy Janowskie są genialnym terenem do jazdy na rowerach, dlatego każdy zabiera ze sobą rower by pośród drzew zaczerpnąć świeżego powietrza! Po długich wycieczkach rowerowych pędzimy na basen by rozluźnić mięśnie i wieczorami bawimy się wspólnie podczas konkursów i dyskotek! My już nie możemy się doczekać!

gry zespołowe

zajęcia pływackie

CENA PLANUJESZ /cena do 31 marca/

KIDS / JUNIORS dyskoteki i konkursy

2090 zł / 1990 zł park linowy

zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu


KIDS & JUNIORS 6-10 lat & 10-15 lat

GŁÓWNE ZAJĘCIA: TRENINGI PŁYWACKIE WARSZTATY SURVIVALOWE Z PODZIAŁEM NA KIDS I JUNIORS WARSZTATY NA HULANJNODZE TRENINGI NA ROLKACH

DODATKOWO:

JANÓW LUBELSKI

OBÓZ SURVIVALOWO PŁY WACKI Z WARSZTATAMI N A HUL AJNODZE

NOW

OSC

Obóz pływacki jakich mało! Wykwalifikowana kadra, zróżnicowane grupy umiejętnościowe i pełnowymiarowy basen - spełniamy najśmielsze oczekiwania! Myślisz, że to nuda? Ależ skąd! Dla miłośników survivalu mamy 5 dni szalonej zabawy pod okiem grupy MAKAR – specjalistów od survivalu. Do tego warsztaty z nauki i doskonalenia jazdy na hulajnodze lub na rolkach. To wspaniała okazja do nauki tricków na hulajnodze, jak i na deskorolce czy rolkach! Po sportowych atrakcjach będzie też czas na rozwój logicznego myślenia – zadania grupowe i indywidualne pomogą uczestnikom otworzyć się na nowe i poznać tajniki ludzkiego umysłu! zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu

14.08 – 23.08.2020

wyprawy rowerowe

gry logiczne

CENA PLANUJESZ /cena do 31 marca/

KIDS / JUNIORS park linowy

2090 zł / 1990 zł


JUNIORS & YOUTH 10-15 lat & 15-18 lat

GŁÓWNE ZAJĘCIA: ŻEGLOWANIE W TEORI I PRAKTYCE SZKOLENIE ŻEGLARSKIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZDAWANIA EGZAMINU NA PATENT ŻEGLARZA JACHTOWEGO OD 14 R. Ż.

DODATKOWO:

WIELKIE JEZIORA MAZURSKIE 05 – 19.07.2020

DWUT YGODNIOWY REJS PO JEZIORACH M AZURSKICH Żeglowanie ma swój wyjątkowy charakter, to prawdziwa wakacyjna przygoda – spanie w kajucie, wspólne przygotowywanie posiłków, zawieranie nowych przyjaźni, przebywanie na kilku m2 z całą załogą. Tam trzeba być by dostrzec ciszę i spokój nietkniętej przyrody. Chcemy doświadczać świata z innej perspektywy z naszą młodzieżą.

ognisko

CENA* PLANUJESZ /cena do 31 marca/ *cena nie zawiera kosztu transportu uczestników

zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu

gry planszowe

chillout

2590 zł kajaki


JUNIORS & YOUTH 10-15 lat & 15-18 lat

GŁÓWNE ZAJĘCIA: ŻEGLOWANIE ABC ŻEGLARSTWA W TEORII I PRAKTYCE

DODATKOWO:

WIELKIE JEZIORA MAZURSKIE 05 – 12.07.2020

12 – 19.07.2020

ABC ŻEGL ARST WA - JEDNOT YGODNIOWY REJS ABC żeglarstwa skierowane jest dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił na wodzie, z dala od codzienności i ciągłego „zasięgu sieci”. To nie jest standardowy obóz. To wyzwanie dla nowicjuszy, żądnych przygody!

ognisko

CENA* PLANUJESZ /cena do 31 marca/ *cena nie zawiera kosztu transportu uczestników

zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu

gry planszowe

chillout

1390 zł kajaki


JUNIORS & YOUTH 14 - 18 lat

GŁÓWNE ZAJĘCIA: SAMODZIELNE ŻEGLOWANIE MŁODYCH SKIPERÓW POD OKIEM PROFESJONALNEGO STERNIKA ŻEGLARSTWO W PRAKTYCE DODATKOWO:

WIELKIE JEZIORA MAZURSKIE

MŁODY SKIPER

NOW

OSC

Wakacje tuż, tuż. Mazurskie szlaki czekają na spragnionych słońca i wiatru. Młodzi żeglarze posiadający patenty żeglarza jachtowego mogą doskonalić swoje umiejętności pod okiem instruktora, który będzie służył dobrą radą, ale nie zwolni młodych Skiperów z odpowiedzialności za wybory na wodzie i w porcie. Słońce, wiatr, wakacyjny luz, ale nie na wodzie. Tutaj my decydujemy i bierzemy odpowiedzialność, czy się zarefować, czy płynąć na silniku, czy zostać w porcie. Obóz dla Młodego Skipera to szansa na samodzielne żeglowanie, utrwalenie umiejętności nawigowania i dowodzenia jachtami. Jak się zaprowiantować, jaką trasę wybrać, jak funkcjonować na tak małej przestrzeni? To czas na wspaniałą przygodę, ale też obowiązki, jakimi jest odpowiedzialność za wyposażenie i ludzi. Takie ogromne uprawnienia daje patent żeglarza, będziemy uczyć się z tego mądrze korzystać. zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu

05 – 12.07.2020

12 – 19.07.2020

gry planszowe

ognisko

CENA* PLANUJESZ /cena do 31 marca/ *cena nie zawiera kosztu transportu uczestników

1390 zł

chillout

kajaki


JUNIORS & YOUTH 12-15 lat & 15-18 lat

DO WYBORU: PROFIL WINDSURFINGOWY PROFIL TRIATHLONOWY /ROWERY, BIEGANIE, PŁYWANIE/

DODATKOWO:

WŁADYSŁAWOWO - HEL 17 – 26.08.2020

OBÓZ WINDSURFINGOWO - TRI ATHLONOWY All you need is HEL! Całe wakacje czekamy na ten obóz! Nasza młodzież co roku doskonali z nami na zatoce swoje umiejętności windsurfingowe. Ci którzy lepiej czują się w roli sportowca, aniżeli surfera, zamieniają się w zawodników triathlonowych i czynnie ćwiczą z naszymi trenerami przez cały obóz! Brzmi hardcorowo, ale spokojnie! Dobry sportowiec zawsze znajdzie czas na odpoczynek i plażowanie. Mniej słoneczne dni wykorzystamy na wyprawy rowerowe i treningi pływackie.

gry zespołowe

CENA* PLANUJESZ /cena do 31 marca/

windsurfing / triathlon wycieczka na Hel lub do Gdańska

2390 zł

*cena nie zawiera kosztu transportu uczestników

zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu

plażowanie

/

1890 zł wyprawy rowerowe


FAMILY CAMP Wyjazd dla całej rodziny

W OKOLICY: SALA ZABAW, MSZANA DOLNA TEATR LALEK RABCIO, RABKA ZDRÓJ RABKOLAND, RABKA ZDRÓJ

HOTEL GÓRSKI RAJ - KONINKI

GÓRA TURBACZ, WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA

pakiet cenowy obowiązuje w terminie: 27.06 - 30.08.2020

ATRAKCJE: strefa wellness

Najlepsze wyjazdy to jak wiadomo, te w gronie najbliższych! Dlatego zmobilizuj swoją rodzinę i w tym roku spędźcie razem wakacje w polskich górach w hotelu Górski Raj! Zacznijmy od tego, że każdy uczestnik wyjazdu ma nielimitowany wstęp do hotelowej strefy wellness (basen, sauna, jacuzzi, siłownia). W okolicy odbywają się też zajęcia przyrodnicze, możemy rozpalić ognisko czy też urządzić sobie rodzinny piknik czy spędzić wspólnie z dziećmi czas na zewnętrznym placu zabaw. Każde dziecko będzie mogło skorzystać z zajęć jeździeckich (30 min). Program pobytu przewiduje oprócz zakwaterowania, także wyżywienie dla całej rodziny. Zachęcamy do wspólnego niezapomnianego czasu z rodziną!

CENA PAKIETU

(pobyt min. 5 noclegów) codzienne atrakcje w hotelu

OS. DOROSŁA

950 zł

DZIECKO

590 zł

/od 3 - 12 lat/

Dzieci do lat 3 bez świadczeń, bezpłatnie w pokoju z rodzicami.

zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu

jazda konna dla każdego dziecka

wyżywienie


FAMILY CAMP Wyjazd dla całej rodziny

WARTO ZOBACZYĆ: MIASTECZKO ORGOSOLO PORTO CERVO U WYBRZEŻA SZMARAGDOWEGO WYSPA KORSYKA MIEJSCOWE WINNICE

ATRAKCJE:

WŁOCHY - SARDYNIA APARTAMENTY Buongiorno! Marzą Ci się pełne relaksu i dobrej zabawy wakacje w ciepłych krajach z całą rodziną? Zamiast, jak inni turyści kisić się “jak sardynka” w zatłoczonych kurortach, wybierz spokojną wyspę na Morzu Śródziemnym – Sardynię! Razem z całą rodziną możesz cieszyć się urokami piaszczystych plaż! A po opalaniu i kąpielach udaj się na wycieczkę do pobliskiej winnicy, na kort tenisowy, do sklepu lub jednej z okolicznych restauracji! Skorzystaj z wypożyczalni sprzętu do nurkowania, pływania czy windsurfingu. Istnieje także możliwość wypożyczenia skuterów wodnych czy łodzi motorowej do samodzielnego sterowania lub z kapitanem, który zabierze Was na niezapomnianą wycieczkę po okolicznych wysepkach!

zobacz jak zdobyć zniżkę - sprawdź szczegóły na drugiej stronie katalogu

włoskie specjały

wybrany termin między: 22.03 - 11.10.2020 wycieczki łodzią

CENA APARTAMENT

plażowanie

od 630 €


CAŁOROCZNA OFERTA SWIM TEST

AQUA AEROBIC KURSY HALLIWICK

PŁYWANIE W SWIM TEST dbamy o wysoką jakość zajęć. Chcemy, by Klienci korzystający z zajęć grupowych byli dopasowani zarówno pod względem wieku, jak i umiejętności pływackich. Takie działania zapewniają zdobywanie korzystnego na danym poziomie progresu oraz dają wartość zabawy i odprężenia. Autorski program nauczania pływania obejmuje 6 podstawowych poziomów. Zapraszamy na zajęcia pływackie na następujące obiekty: AWF KRAKÓW - al. Jana Pawła II, SMS - ul. Grochowska MBP os. Kolorowe, MBP - ul. Francesco Nullo, Centrum Cascada - ul. Szuwarowa ,Ośrodek Kurdwanow Nowy, Oddział CHEŁMIEC - koło Nowego Sącza.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, osób starszych, młodszych, z problemami kręgosłupa, amazonek, kobiet w ciąży, osób z nadwaga – wszystkich chętnych chcących poprawiać swoja sprawność fizyczna. Zajęcia z aqua aerobicu prowadzimy na: MBP - ul. Francesco Nullo, MBP - os. Kolorowe , Centrum Cascada, ul. Szuwarowa

WODNY KLUB BOBASA SEKCJA PŁYWACKA Chcemy, by nasi podopieczni osiągali wyniki na miarę swoich możliwości nie tylko w pływaniu, dlatego stawiamy na wszechstronny rozwój. Na naszych zajęciach kształtujemy nie tylko ciało. Zachęcamy dzieci do poznawania własnych możliwości oraz stymulujemy ich rozwój intelektualny. Poprzez ruch kształtujemy charakter i właściwe nawyki prozdrowotne. Prowadzimy zajęcia sekcyjne przez 5 dni w tygodniu w grupach starszych oraz w grupach młodszych na basenie SMS (Grochowska), AWF Kraków. Organizujemy wyjazdy weekendowe oraz obozy letnie i zimowe, wyjeżdżamy na zawody, przygotowujemy treningi domowe. Nabór do sekcji trwa przez cały rok szkolny.

Zajęcia prowadzone według zasad Wodnego Klubu Bobasa są znakomitą zabawą zarówno dla maluszka, jak i jego rodziców, gdyż pływanie jest jedną z nielicznych form aktywności ruchowych jakie można uprawiać z bobasem niemalże zaraz po jego narodzinach. To zestaw praktycznych metod wspomagających adaptację do środowiska wodnego, jak i rozwój niemowląt czy młodszych dzieci. Rodzice wchodzą na zajęcia wraz z dziećmi. Zajęcia odbywają się w małych grupach dzieci młodszych od 4 miesiąca życia do 1 r.ż. na małym jacuzzi, od 1 r.ż. do 4 r.ż. zajęcia na dużym jacuzzi i basenie.

Organizujemy kursy metodyczne dla terapeutów z zakresu nauki pływania osób z niepełnosprawnościami, z uszkodzeniami pochodzenia neurologicznego, z zaburzeniami słuchu i wzroku, jak również z zaburzeniami emocjonalnymi. Dziesięciopunktowy program koncepcji Halliwick z powodzeniem stosowany może być przy prowadzeniu zajęć z maluchami do 4 roku życia, jak i w nauce dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy odbywają się cyklicznie, na każdym kursie jest 12stu uczestników, dzięki czemu zdobywanie wiedzy i dostęp do prowadzącego jest doskonały.


PLANOWANE TERMINY OBOZÓW FERIE ZIMOWE 2021 JUNIORS CAMP

KIDS CAMP

FAMILY CAMP

Wisła

Poronin

Poronin

14 – 20.02.2021

14 – 20.02.2021

14 – 20.02.2021

JUNIORS & YOUTH CAMP Włochy - Falcade 12 – 21.02.2021

KIDS CAMP

FAMILY CAMP 13 – 20.02.2021

FAMILY CAMP Włochy - Falcade

Włochy - Passo Tonale

20 – 27.02.2021

20 – 27.02.2021

WYJAZDY JEDNODNIOWE Małe Ciche

Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i desce snowboardowej

21 – 27.02.2021

sb.: 12,19 grudnia, 2, 9, 16, 23, 30 stycznia, 6 lutego, ndz.: 13, 20 grudnia, 3, 10 stycznia

terminy obozów nieznacznie mogą ulec zmianie

zawody - zakończenie sezonu

Swim Test Tour s.c. Małgorzata i Kordian Lach ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 19/1, 31-519 Kraków tel. 12 410 98 50 | tel. 698 643 704 | tour@swimtest.pl NIP 679-140-64-09 Nr konta BSR: 67 8589 0006 0000 0031 3618 0001

szczegóły na WWW.SWIMTEST.PL