Page 1

Města ve Švýcarsku. Vodotrysk – symbol Ženevy

MojeSvycarsko.com Umění, architektura, design a zajímavosti 26 švýcarských měst.


Doporučená varianta je označena křížkem. – CESTOVÁNÍ, SWISS MADE. –

K poskytování kvalitních služeb nás zavazuje symbol, který je zobrazen na našich letadlech. SWISS denně provozuje tři přímé lety z Prahy do Curychu a jeden let denně do Ženevy i do Basileje. Ceny zpátečních letenek do Švýcarska jsou již od 2120 Kč včetně všech poplatků při zakoupení online na SWISS.COM. Aktuální nabídky a rezervace online na SWISS.COM/CZECH anebo telefonicky na číslech 234 008 229 – 230.

SWISS.COM


See Switzerland Užijteallsiof Švýcarsko with a Swiss Pass se Swiss Passem For more information, tickets and If you have clients to Switzerland, be sure to sell them a Swiss Pass. Se Swiss Passem budete ceny neomezeně brochures, please contact one of The Swiss Pass offers 4, 8, 15 or cestovat 22 days or za onevelmi month atraktivní unlimited access our worldwide to Swiss Travelvlaky, System‘s rail, bus andautobusy boat network very attractive rates. a příjemně poštovními a at loděmi v celém Švýcarsku. Swiss Pass sales agents listed at www.swisstravelsystem.ch/ Children under 16 years of travel free their parents. Swiss Pass měsíc. Zahrnuje může být vystaven s age platností 4, with 8, 15 a 22 dnůThe nebo jeden wheretobuy. also offers free admission to approx. 450 museums over the country. vedle panoramatických tras také veřejnoualldopravu ve 38 městech, 50% slevu naFor further enquiries: sts@sbb.ch For a great mountain experience, most of Switzerland‘s mountain railways mnoho horských drah a lanovek a volný vstup do cca 450 muzeí v celém and cable cars grant a 50 % discount to Swiss Pass holders.

Švýcarsku. Děti do 16 let mohou cestovat v doprovodu rodičů zdarma, slevy se poskytují osob cestujících společně pro mladistvé do 26 let. Další The highlighttaké of anypro trip více to Switzerland is a ride on our legendaryascenic routes informace na www.swisstravelsystem.ch, místa České republice na like Glacier Express, Bernina Express or Wilhelm Tell prodejní Express. The Swissv Pass www.cedok.cz, www.firotour.cz, www.swisstravel.cz a www.cdtravel.cz. covers all scenic routes and also the trams and buses in 38 Swiss cities.

Města ve Švýcarsku (vydání 2008)  

MojeSvycarsko.com Umění, architektura, design a zajímavosti 26 švýcarských měst.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you