Page 1

ISSN 1822-6671

Nr. 36 S AU S I S – VA S A R I S 2012

Visiems Knygų Klubo nariams

DoVana

NAUJIENOS ir ypAtINgI pASIūlymAI

„paslapčių dienoraštis”, perkantiems už 100 Lt ir daugiau.

Pasiūlymai galioji iki vasario 29 dienos.

KNygų KIEKIS rIbOtAS!

Auksinis pasiūlymas Nr. 3 Namų kNyga kartu su puikia

dovaNa – 60 litų vertės nuolaidų kuponu! Tel. 8 700 55622

1


2

Mieli Knygų klubo nariai,

Sveikiname Jus Naujųjų metų proga ir nuoširdžiai linkime, kad šie metai būtų kupini prasmės, gražių minčių ir jaukių akimirkų su geriausia sielos drauge – knyga.

Nauji metai atnešė naujų vėjų ir į mūsų klubą. Nuo kovo mėnesio Knygų klubo katalogas Jus pasieks elektroniniu formatu ir bus leidžiamas kiekvieną mėnesį! Taigi tausodami aplinką, taupydami vietą Jūsų pašto dėžutėje katalogą siūlysime patogiai pavartyti internete, o nauji pasiūlymai Jus pasieks dažniau ir greičiau nei ligi šiol – naują katalogą, visas knygų naujienas nedelsiant gausite elektroniniu paštu. Todėl rekomenduojame prisijungti prie Knygų klubo interneto svetainės ir patikrinti, ar Jūsų el. paštas yra įvestas teisingai ir galiojantis. Na, o šiame Knygų klubo kataloge, kaip paprastai, rasite daug naujienų ir pasiūlymų, vertų Jūsų dėmesio. Tad mėgaukimės tomis stebuklingomis laiko sau minutėmis, kuomet palikę dienos rūpesčius pasineriame į užburiantį knygos pasaulį. Nuoširdžiai, Knygų klubo vadovė Janina

Svarbi informacija aukSiniamS nariamS Priklausomai nuo Jūsų registracijos į Auksinius narius datos, galioja skirtingos sąlygos dėl Auksinio nario knygos įsigijimo.

Todėl rekomenduojame prisijungti prie Knygų klubo svetainės ir patikrinti, ar jūsų el. paštas yra įvestas teisingai ir galiojantis.

JEI užsiregistravote į Auksinius narius ne vėliau kaip iki sausio 1 dienos, nepraleiskite termino ir iki 2012 m. sausio 22 dienos (terminas) apsispręskite dėl Auksinio nario knygos įsigijimo:

• Jei Auksinio nario knyga Jus sudomino, Jūs no­

• Jei

Auksinio nario knygą pageidaujate gauti tuoj pat: užsisakykite knyguklubas.lt svetainėje arba telefonu (galioja standartinės Knygų klubo pristatymo ir apmokėjimo sąlygos – žr. 34 p.). Kartu su šia knyga galite užsisakyti ir daugiau knygų iš Knygų klubo! Jei Auksinio nario knyga nesudomino ir nenorite jos įsigyti, – būtinai atsisakykite jos iki nurodyto termino prisijungę svetainėje knyguklubas.lt ir paspaudę mygtuką NE, esantį šalia šios knygos, arba paskambinę mums telefonu, – knygos Jums nesiųsime.

dėmesio! Informacija dėl Auksinės narystės taisyklių 2 punkto pakeitimo. Nuo kovo mėnesio Auksinis pasiūlymas Nr. 4 bus pateikiamas kaip atskiras elektroninis katalogas, kurį visada rasite svetainėje knyguklubas.lt, paprastu paštu jo nesiųsime.

rite ją įsigyti ir Jus tenkina, kad ji bus atsiųsta ne vėliau kaip iki vasario 10 d., Jums nereikia visiškai nieko daryti – prisijungę svetainėje knyguklubas.lt matysite, kad aktyvuotas myg­ tukas TAIP. Knygą po sausio 22 d. Jums išsiųsime atsižvelgdami į tai, kokį Auksinio nario knygos pristatymo būdą nurodėte registruodamasis į Auksinius narius. Pristatymo kaina į paštą ar per kurjerį – 7 Lt; į knygynus – 0 Lt. Auksinio nario knygą taip pat galite įsigyti be išankstinio užsakymo su klubu bendradarbiaujančiuose knygynuose „Pegasas“ (sąrašą žr. 12 p.). Jei knygą įsigysite knygyne iki pasiūlymo termino, jos pakartotinai nesiųsime Auksinio nario registracijos formoje nurodytu Auksinio nario knygos pristatymo būdu.

JEI Auksiniu nariu tapote nuo sausio 2 d. ir norite pasinaudoti Auksiniu pasiūlymu Nr. 3 arba jei dar nesate Auksinis narys, bet norite juo tapti – žr. 12 p. Išsamias Auksinės narystės taisykles rasite 13 p.

2

Auksinė Narystė

www.knyguklubas.lt www.knyguklubas.lt


LeidiNys vertas kiekvieNų Namų Lietuvoje!

Auksinė Narystė

Ši knyga rašyta specialiai Jums – apie Jūsų gyvenimą. „Namų kNygoje“ rasite: 372 puslapius įvairiausių temų; Knygą sudaro: 4 dalys, 13 temų, 61 skyrius; Šimtai praktinių patarimų, mažų gudrybių, naudingų receptų; Apdairus žvilgsnis į kiekvieną namų kertelę; Ekonomiškas požiūris į buitį – taupumui, sveikatai ir ramybei; Parengta lietuvių autorių, savo srities ekspertų; Tiks visiems, turintiems ar svajojantiems apie savo namus.

„Namų kNyga“ – Naujas žviLgsNis į savo Namus: iš toLi ir arti. Į kiekvienus namus šioje knygoje pažvelgta ir iš toli – sužinosite, kaip skirstomi gyvenamieji rajonai

Dovanos

kartu su Auksinio nario „Namų knyga“:

ir būstai, galėsite įvertinti savąjį, ir iš labai arti,

60 Lt vertės

neaplenkiant nė vienos jūsų namo ar buto kertelės –

nuolaidų kuponas

miegamojo, balkono, rūsio, virtuvės, taip pat spintų, spintelių, stalčių.

Patirtimi pasidalino net 10 autorių – savo srities specialistų!

parduotuvėse: 30 litų C&d styLe, 30 litų L‘oCCitaNe.

Tel. 8 700 55622

3


Lyg namų ekonomas – taip galima apibūdinti šią

4

knygą. Visuomet stebimės tokiais šeimininkais, kurie žino visas smulkmenas apie namus, kuriuose gyvena: kas ir kur padėta; kokias namų ruošos arba maisto atsargas reikia papildyti; kiek pinigų namų biudžete liks po mėnesio nenumatytiems atvejams; kaip atsikratyti mažų kenkėjų... Ir taip be galo... Kuomet į bet kokį namų klausimą yra atsakymas – tikslus, konkretus ir paprastas. Toks ir šis leidinys, kiekvienai šeimai praversiantis kasdien. Su šia praktiškų patarimų pripildyta knyga iš kiekvienų namų žodyno pagaliau išnyks atodūsiai – „Ech, ir vėl nesuspėjom, nežinojom, ne taip padarėm.“ Nuo šiol tvarkyti, prižiūrėti ir saugoti savo namus bus daug paprasčiau. Išbandykite ir Jūs!

knygos bendraautorės

asta stašaitytė-masalskienė

elžbieta monkevič, tinklaraščio ir knygos „Žaidžiame virtuvę“ autorė

Jaukiuose ir geruose namuose kvepia ką tik išvirta sriuba, šviežiai iškepto pyrago kvapas kutena nosį. Kad namiškius ir svečius džiugintų gardus maistas, „Namų knygos“ kulinarinė dalis atskleis maisto gaminimo paslaptis, populiariai papasakos apie gaminimo būdus, pažįstamų ir nepažįstamų maisto produktų savybes, padės išvengti maisto gaminimo klaidų. Čia Jūs rasite naudingos informacijos ir patarimų, kaip kepti pyragus ir bandeles, puošti tortus ir kaip nustebinti savo svečius legendiniais kepiniais, kurių receptai gyvuoja šimtmečius.

julita varanauskienė, v finansų bestselerio „Pinigų medis“ autorė

Daugelis mano, kad su pinigais tvarkytis kiekvienas sugeba, svarbu, duotų kas tų pinigų. Tačiau, kaip rodo patirtis, priimdami įvairius finansinius sprenspren dimus, žmonės neretai pamiršta arba nebeteikia reikšmės pačioms pagrinpagrin dinėms asmeninių (šeimos) pinigų tvarkymo taisyklėms, nepriklausomai nuo turimo pinigų kiekio. Reikia pripažinti, jog kartais atsitinka taip, kad didžiaudidžiau sios sėkmės sulaukia žmonės, besielgiantys ne pagal taisykles. Tačiau, kaip sakoma, kad galėtum taisykles sėkmingai laužyti, turi gerai jas išmanyti. Pačius pagrindinius asmeninių (šeimos) pinigų tvarkymo principus rasite aprašytus „Namų knygoje“. Auksinė 4Narystė Tel. 8 700 55 622 www.knyguklubas.lt


I kNygos dalIs: 5 SkIrtIngOS tEMOS apIE būStą.

5

renkatės, kuriate ar remontuojate būstą? Pasikliaukite knygoje pateiktais patarimais, perspėjimais ir įžvalgomis, atsiradusiomis iš lietuviško būsto įvertinimo ir gyvenimo jame patirties! Įvertinkite, kur – miesto šurmuly ar užmiesčio ramybėje – norėtumėte gyventi ne tik dabar, bet ir po 10 metų. Namo erdvių išdėstymo mados ateina ir praeina. Sprendimą atskirti ar sujungti įvairias būsto funkcines erdves turi lemti tik aiškūs jūsų poreikiai bei gyvenimo būdas. Kodėl verta kurti būstą su profesionalais? Knygoje surasite savarankiškai įrengiant būstą daromas klaidas. Norite namus saugoti pagal senąsias tradicijas, o gal pagal fengšui patarimus? Čia rasite pagrindinius principus. Pasikliaunate žvaigždžių įtaka – namų aprašai pagal zodiako ženklus!

Nepamirškite, kad namų spalvos veikia visus juose gyvenančius – nuo mažiausio iki didžiausio. Čia sužinosite jų reikšmes.

DĖMESIO!

Natūralios šviesos trūkumas netgi sukelia varginantį mieguistumą, kai kam depresi ją, o jei bandoma gelbėtis visą dien ą laikant įjungtas lempas – gadinamos akys. Moksleivia ms ypač svarbu bent dalį namų darbų ruošti prie natūralios šviesos. 5

Tel. 8 700 55622


6

II kNygos dalIs: 4 SkIrtIngOS tEMOS.

Namų švara, biuras, finansai ir virtuvės įrengimas. Koks Jūsų namų kvapas? Rinkitės natūralius kvapiklius – smilkalus, eterinius aliejus, kvapnių žolelių mišinius. Įdomu susikurti šeimos genealoginį medį? Sužinokite, nuo ko pradėti. Pasimokykite taupyti, planuoti ir kontroliuoti šeimos išlaidas. Ir čia pagelbės „Namų knygos“ 8 taisyklės apdairiam pinigų leidimui. Patogioje virtuvėje pareiga virsta pramoga! Knygoje surasite daugybę patarimų, kaip virtuvę paversti mėgstamiausia vieta. Stalviršio aukštis, atstumai tarp baldų ir įrangos, indų zonų paskirstymas ir daug kitų praktiškų patarimų. Puikusis virtuvės ketvertas: šaldytuvas, indaplovė, viryklė ir gartraukis. Sužinokite, kaip išsirinkti tinkamiausius. Visi reikalingi patarimai, renkantis kokybišką buitinę techniką, indus ir įrankius.

ĮD OMU!

Nedidelė infliacija yra teigiam as reiškinys ekonomikoje. Ji skat ina ūkio augimą. Per didelė infli acija yra neigiamas reiškinys, sant aupos nuvertėja. Esant 5 proc. infli acijai, santaupų perkamoji galia per devynerius metus sumažėja perpus. Auksinė 6Narystė www.knyguklubas.lt www.knyguklubas.lt

naudingas receptas Alyvuogių aliejų sumaišykite su citrinų sultimis ar baltuoju actu (2:1) ir supilkite į purkštuvą – turėsite gerą baldų poliravimo priemonę.


7

III kNygos dalIs: 3 SkIrtIngOS tEMOS.

kulinarijos akademija. svarbios bendros žinios, skaniausi receptai, įsimintinos šventės. Kulinarijos akademijoje atrasite puikius valgių receptus išskirtiniam skoniui, sveikam dienos racionui, įsimintinoms šventėms. Bakalėja. Sužinokite vyno actų, aliejų, druskos, cukraus, medaus, kruopų, prieskonių skirtingas rūšis ir jų panaudojimo galimybes. Einate pirkti mėsos? 7 patarimai, kaip išsirinkti kokybišką mėsą. Nepataisomų klaidų galima padaryti ir netinkamai ruošiant mėsą – 8 patarimai, kaip to išvengti. Išmokite pasidaryti įvairių formų naminius makaronus ir nudažykite juo natūraliais dažikliais. Namie gaminti jogurtas, varškė ar sviestas – skaniausi. Instrukcijos ir receptai neleis suklysti.

gEr a ID

Ėja Nudažykit e pagamin namuose tus makaronu s šafrano antpilu, šp inatais, bu rok pomidorų sultimis, įb ėlių, džiovintų prieskonin erkite ių žolelių, smulkintų riešutų ar ba šviežiai grūstų juo dųjų pipir ų. 7

Tel. 8 700 55622


8

III kNygos dalIs: 3 SkIrtIngOS tEMOS. Norite sočiai ir skaniai pavalgyti? Virkite sriubą. Lietuvos kulinarai sriubas skirsto į skaidrias, šiupinines, balintas, sultinius, pertrintas, pieniškas ir šaltas. Ar žinojote, kad kadaise padažais slėpdavo apgedusio maisto skonį, bet ilgainiui jie tapo būtinu daugelio mėsos, žuvies ar daržovių patiekalų priedu. Daugiau apie padažų rūšis ir jų receptus skaitykite knygoje. Laukiate svečių, ieškote naujų originalių receptų? Nepamirškite pasirūpinti stalais, staltiesėlėmis, indais, reikmenimis, taurėmis. Susipažinkite su pagrindinėmis serviravimo taisyklėmis. Vakarėlis: nuo dovanų parinkimo, aprangos iki patiekalų ir pramogų. Surenkite įsimintiniausią šventę! Išsamūs maisto priedų sąrašai – Jūsų sveikatai apsaugoti. Visų vitaminų ir mikroelementų suvestinė – pilnavertei mitybai.

praktiniai patarimai Nepasitikėkite tais produktais, kurių etiketėse išvis nenurodomi E priedai. Etiketes nagrinėkite, parsinešę mėgstamus produktus namo; taip pamažu atrasite tuos, kurie jums geriausi. gEr a ID

Ėja

Turėkit supjaustyt e šaldiklyje ųm petražolių orkų, burokėlių, ir salierų šaknų – pravers ve rdant sriu bą . Auksinė 8Narystė Tel. 8 700 55 622 www.knyguklubas.lt

Kuo ilgesnis produktų galiojimo laikas, tuo daugiau juose konservantų. Venkite iš toli vežtų produktų; jei prekė labai ilgai gabenta, jos prekinei išvaizdai išsaugoti naudojama daugiau chemijos.


9

IV kNygos dalIs: SvEIkata Ir grOžIS

viskas nuo dietos iki namų vaistinėlės Keli nereikalingi kilogramai – ne bėda! Rinkis skubią dietą net iš penkių pateiktų variantų, kuriuos rekomenduoja mitybos specialistai. Skubūs, paprasti ir veiksmingi receptai – puikiai savijautai, sveikatai ir nepakartojamai išvaizdai. Tibetas, Kinija, Artimieji Rytai, Japonija – pagrindiniai sveikos mitybos principai Jūsų namuose. Jei negaluojate ar prižiūrite artimą – ieškokite tinkamos mitybos patarimų. Čia rasite mitybos taisykles sergantiems įvairiomis ligomis. Lengviau suprasite savo negalavimus, jei atliksite kelis testus tiesiog namuose.

DĖMESIO!

kosmetinių ir gydomųjų dietų laikytasi visais laikais. senovės Egipto medicinos traktatuose aprašyta keliasdešimt įvairių dietų, padedančių numesti svorį, palaikyti gerą išvaizdą, gydyti įvairiausias ligas. dietos buvo populiarios senovės Romoje, nes turtuoliai, mėgę rafinuotas gurmaniškas puotas, priaugdavo antsvorio. liekninanti dieta buvo derinama su pirtimi, masažais, dirbtinai sukeltu vėmimu ir laisvinamaisiais preparatais. XIX a. dietologinė žmonijos patirtis buvo apibendrinta, atsirado dietologijos mokslas.

Smalsu, ką atskleidžia kūno bruožai? Juk visi turime smulkių fizinių ypatumų – vadinamųjų mažųjų išdavikų, kurie gali daug papasakoti apie mūsų būdą. Išmokite juos atpažinti!

Tel. 8 700 55622

9


10

visi Namų ūkio ruošos, priežiūros patarimai vieName riNkiNyje!

kaip pasikeis jūsų gyveNimas perskaičius „Namų kNygą“? Kurdami svajonių būstą išvengsite brangiai kainuojančių klaidų. Sukursite namuose kuo daugiau jaukių kampelių. Nepanikuosite, nes išmoksite planuoti darbus. Jūsų gėlės balkone ar ant palangės visada žaliuos. Nepasiklysite stilių ir spalvų jūroje. Maistą gaminsite sveikesnį, skanesnį.

Auksinė 10 Narystė www.knyguklubas.lt www.knyguklubas.lt

Lengvai išsirinksite jums tinkamą dietą. Nesutriksite ruošdami vakarėlį namuose. Žinosite, kaip elgtis oficialiame pobūvyje. Lengvai įveiksite įvairius kenkėjus. Sutvarkysite šeimos archyvą. Išmoksite taupyti ir planuoti šeimos biudžetą.

Ir tai tik nedaugelis dalykų, kurie pakeis Jūsų gyvenimą!

Tad kurkime namus, savo Namus kartu!


nuolaidų ir privilegijų!

Dar daugiau

Auksinė Narystė

35,90 Lt

DŽeinė eir

p Duota par

19

Lt

23,99 Lt

R IO

NA

K A INA :

minčių inčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus Tai puikus vadovas, padėsiantis jums išmokti pažinti kitus žmones. Galėsite atskleisti, ką žmogus jaučia ar galvoja, ir netgi pakreipti jo mintis pageidaujama linkme.

Ši knyga su langeliais kviečia mažuosius skaitytojus pažinti savo kūną ir rasti žaismingus atsakymus į visus jiems rūpimus klausimus.

mėgsta ėgsta muziką, mėgsta šokti

Kurioziškais siužetai ir neužmirštami personažai. Užversite šią knygą jausdamiesi lyg šauniai pasišnekėję su Irvingu.

3432 Lt zefyrai efyrai pusryčiams

Ar visiškai nepažįstamas žmogus gali išgydyti kito skausmą?

K A INA :

32,90 Lt

kaip išgeLbėti kaip bėti paršeLį sni parše niDą

42,90 Lt

23,99 Lt

R IO

2632 Lt

NA

NA

1919 Lt

Darsė susitinka su visais vyrais, su kuriais jos draugė buvo susipažinusi pagal pažinčių skelbimus. Kuris iš jų yra žudikas?

R IO

K A INA :

1599 Lt 19,99 Lt

peLiukas iukas anicetas nicetas

Susipažinkite su peliuku Anicetu, kurio galva pilna visokių sumanymų. Jam niekada nenuobodu, nes vis kas nors nutinka.

Žiemos pasaka.

nuo gaLvos Lvos L vos iki kojų pirštukų. knyga apie kūną. Su langeliais

K A INA :

19

K A INA :

NA

R IO

R IO

AUKSINIO

AUKSINIO

NA

Galinga knyga perteikia pasaulį mergaitės, kuri ne tik išlieka, bet ir triumfuoja.

NA

Lt

21,99 Lt

AUKSINIO

NA

AUKSINIO

17

25,99 Lt

Intrigų ir humoro nestokojantis rusų autorės romanas, kuriame gausu kuriozinių situacijų, šmaikščių atsitikimų, kandžių tarpusavio veikėjų replikų.

K A INA :

59

2079 Lt

geLtonas Ltonas pikaso Ltonas megztinis

Tai viena gražiausių meilės istorijų anglų literatūroje. Jos negalima pavadinti banalia meilės istorija su laiminga pabaiga...

R IO

K A INA : AUKSINIO

NA

2872 Lt

R IO

AUKSINIO

35,90 Lt

K A INA :

AUKSINIO

2872 Lt

R IO

AUKSINIO

K A INA : NA

R IO

AUKSINIO

AUKSINIO

NA

2011 metų knygos! Populiariausi autoriai!

R IO

K A INA :

1599 Lt 19,99 Lt

Eilėraščiai vaikams Šviesūs eilėraštukai tamsiems žiemos vakarams. Rinktinėje rasite pačius gražiausius S. Nėries, J. Marcinkevičiaus, K. Kubilinsko ir kitų lietuvių poetų eilėraščius.

Naujausioms ir geriausioms knygoms – 20Tel. % nuolaida. 8 700 55622

11 11


12

Auksinė narystė Dar nesate Auksinis narys, bet norite juo tapti? registruokitės jums patogiu būDu: • interneto svetainėje www.knyguklubas.lt; • paskambinę telefonu 8 700 55622;

• užpildykite registracijos formą su Knygų klu- • bu bendradarbiaujančiuose „Pegaso“ knygy• nuose. •

Su Knygų klubu bendradarbiaujantys „Pegaso“ knygynai: Vilniuje - Saltoniškių g. 9, PC „Panorama“, Ozo g. 25, PC „Akropolis“; Kaune - Karaliaus Mindaugo pr. 49, PC „Akropolis“; Klaipėdoje - Taikos pr. 61, PC „Akropolis“; Šiauliuose - Aido g. 8, PC „Akropolis“.

Tapę Auksiniu nariu naudositės daugybe privilegijų: • 6 Auksiniai pasiūlymai per metus! 6 Auk- • Patogu, paprasta, patikima. Jūs taupysite savo laiką, nes knygas galite užsisakyti nesinio nario knygos – Jums ir Jūsų namams keldami kojos iš namų. Knygas galėsime priuž specialią kainą. Garantuojame vertingą ir statyti tiesiai į namus arba paštą visoje Lietuįdomų knygų turinį. voje Jums palankiu metu. • Nuolaidos iki 70 %. Interneto svetainėje re-

guliariai vykdomos akcijos. Net pačių nau- • Nuolaidų pasiūlymai knygynuose „Pegasas“. Galėsite naudotis visais „Pegaso“ lojalumo jausių ir populiariausių knygų galėsite įsigyti klientams skirtais patraukliais nuolaidų pasu 20 % ir didesne nuolaida. siūlymais. • Dovanos. Su kiekvienu nauju Auksiniu pa• Padėka už lojalumą. Lojaliausius Auksinius siūlymu Jūsų laukia įvairios dovanos, specianarius apdovanosime! lūs pasiūlymai. Visada laukite staigmenos! • Nemokamas knygų katalogas. Kas du mė- • Pasiūlymai turiningam laisvalaikiui. Būsite kviečiami į įvairius renginius, susitikimus nesius e.paštu atsiųsime nemokamą Knygų su autoriais, galėsite pasinaudoti partnerių klubo katalogą, kuriame rasite vertingiaunuolaidomis. sias naujienas, patrauklias akcijas geriausioms knygoms.

JEI Auksiniu nariu tapote Auksinio pasiūlymo Nr. 3 galiojimo laikotarpiu, t. y. nuo sausio 2 d. • ir pageidaujate įsigyti šio pasiūlymo Auksinio nario knygą, užsisakykite ją tuoj pat svetainėje knyguklubas.lt, telefonu (galioja standartinės Knygų klubo pristatymo ir apmokėjimo sąlygos – žr. 34 p.). Kartu su šia knyga galite užsisakyti ir daugiau knygų iš Knygų klubo! • Auksinio nario knygą taip pat galite įsigyti be išankstinio užsakymo su klubu bendradarbiaujančiuose knygynuose „Pegasas“. Knygyne negalite įsigyti kitų knygų Knygų klubo kainomis, tik Auksinio pasiūlymo knygas. • Jei šiuo metu galiojančio Auksinio pasiūlymo Nr. 3 Auksinio nario knygos nenorite Auksinė 12 Narystė www.knyguklubas.lt Tel. 8 700 55 622

įsigyti, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų, knygos Jums nesiųsime, jei jos neužsisakysite. Paaiškinimas: Užsiregistravus Auksiniu nariu Auksinio pasiūlymo galiojimo laikotarpiu ir norint įsigyti pastarojo pasiūlymo Auksinio nario knygą, būtina pateikti užsakymą arba galima knygą įsigyti bendradarbiaujančiuose knygynuose. Šiuo atveju Auksinės narystės taisyklių 3.4. punkte įvardyta sąlyga negalioja – knyga negavus atsisakymo siunčiama tik nuo antro pasiūlymo po nario registracijos.

nEmokamaS PriSTaTYmaS paštu ir kurjeriu, perkant už 70 Lt ir daugiau...


knygų kLubo auksinės narystės taisykLės 1.

2.

3.

4.

5.

6.

Auksiniu nariu gali tapti tik fizinis asmuo, ne jaunesnis kaip 18 metų, kuris Knygų klubo Auksinio nario registracijos formoje nurodo savo adresą, esantį Lietuvos Respublikos teritorijoje. Registracija galima: telefonu, interneto svetainėje www.knyguklubas.lt, su Knygų klubu bendradarbiaujančiuose knygynuose. Narys šešis kartus per metus gaus išskirtinai jam skirtą Auksinį pasiūlymą – naują Auksinio nario knygą už specialią kainą bei kitus ypatingus pasiūlymus knygoms. Auksiniai pasiūlymai bus siunčiami šiais mėnesiais: sausį, kovą, gegužę, liepą, rugsėjį ir lapkritį. Pasiūlymai Auksinį narį pasieks e. paštu (jei registruodamasis narys nurodys e. paštą) ne vėliau kaip iki Auksinio pasiūlymo mėnesio 10 d. Elektroninį Auksinio pasiūlymo katalogą ir visą informaciją galima bus rasti nuo atitinkamo mėnesio 1 d. d. www.knyguklubas.lt bei su Knygų klubu bendradarbiaujančiuose knygynuose. Narys, gavęs naują Auksinį pasiūlymą, iki to mėnesio 22 dienos (toliau – Auksinio pasiūlymo terminas) turi apsispręsti dėl Auksinio nario knygos įsigijimo ir arba: 3.1. užsisakyti Auksinio nario knygą; 3.2. įsigyti Auksinio nario knygą be išankstinio užsakymo su Knygų klubu bendradarbiaujančiuose knygynuose; 3.3. atsisakyti Auksinio nario knygos; 3.4. neatlikti nė vieno iš anksčiau nurodytų veiksmų (3.1, 3.2 ar 3.3 punktai). Nariui neatlikus nė vieno iš anksčiau nurodytų veiksmų suprasime, kad Auksinis narys susidomėjo Auksinio nario knyga ir išsiųsime jam knygą arba lauksime nario atsiimant ją knygyne (priklausomai nuo to, kokį Auksinio nario knygos atsiėmimo būdą narys nurodė registruodamasis). Atvykti atsiimti Auksinio nario knygos knygyne narys turi ne vėliau kaip per 4 savaites nuo Auksinio pasiūlymo termino pabaigos. Kad narys nepraleistų Auksinio pasiūlymo termino, likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki Auksinio pasiūlymo galiojimo pabaigos, nariui yra siunčiamas elektroninis laiškas (jei registruodamasis narys nurodys savo e. pašto adresą) su priminimu apie pasiūlymą. Užsiregistravus Auksiniu nariu Auksinio pasiūlymo galiojimo laikotarpiu ir norint įsigyti šio pasiūlymo Auksinio nario knygą, būtina pateikti užsakymą arba galima knygą įsigyti bendradarbiaujančiuose knygynuose. Šiuo atveju 3.4. punkte įvardyta sąlyga negalioja. Užsisakyti arba atsisakyti Auksinio nario knygos šiose taisyklėse nustatyta tvarka, nutraukti Auksi-

Auksinė Narystė

nę narystę galima šiais būdais: e. paštu, telefonu ir interneto svetainėje adresu www.knyguklubas.lt. 7. Auksinės narystės terminas yra neribotas. Auksinę narystę galima nutraukti bet kuriuo metu (kaip tai padaryti, žr. 6 punkte), tačiau dėl proceso administravimo sudėtingumo galimi atvejai, kad narystės nutraukimo metu nariui Auksinis pasiūlymas arba Auksinio nario knyga jau buvo išsiųsti, tokiu atveju asmuo turi kreiptis į Knygų klubą e. paštu arba telefonu ir situacija bus sprendžiama individualiai. 8. Narys turi teisę grąžinti Auksinio nario knygą. Per 7 kalendorines dienas nuo knygos gavimo dienos reikia telefonu arba elektroniniu paštu pranešti Knygų klubui apie savo ketinimą grąžinti knygą ir per nurodytą terminą išsiųsti ją atgal Knygų klubo korespondencijos adresu, sumokant knygos grąžinimo išlaidas. Pinigai už knygą Auksiniam nariui bus sugrąžinti per 15 dienų nuo jos gavimo dienos pervedant juos į nario nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą. 9. Narystės sąlygos gali keistis, apie pasikeitimus informuosime Knygų klubo kataloge ir internetinėje svetainėje prieš 6 savaites iki įsigalios naujos sąlygos. 10. Jei narys nevykdo Auksinės narystės sąlygų, Knygų klubas turi teisę nutraukti jo narystę savo iniciatyva. 11. Jei narys tris kartus neatsiima siuntinio iš pašto, kurjerio ar knygyno, Knygų klubas pasilieka teisę pateikti jam sąskaitą už patirtas faktines siuntinio pristatymo išlaidas, o narys ją įsipareigoja apmokėti sąskaitoje nurodytu terminu. 12. Užsiregistruodamas narys sutinka, kad UAB „Alma littera“ ir kitos „Alma littera“ įmonių grupės įmonės tvarkytų jo pateiktus duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais bei siųstų savo partnerių tiesioginės rinkodaros pasiūlymus. UAB „Alma littera“ ir kitos „Alma littera“ įmonių grupės įmonės įsipareigoja neskelbti asmens duomenų trečiosioms šalims, tiesiogiai nesusijusioms su jų paslaugų teikimu. „Alma littera“ įmonių grupės įmones, tvarkysiančias asmens duomenis aukščiau nurodytais tikslais, bei partnerius, kurių sąrašas nėra baigtinis ir gali keistis, galima rasti internetinėje svetainėje adresu www.algrupe.lt/partneriai. Informuojame, jog Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis bei teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis ir bet kada galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis, pranešdami apie tai e. paštu info@knyguklubas.lt. Jūsų asmens duomenys bus saugomi pagal LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą (Žin., 1996, Nr. 63-1479). Jūsų teises taip pat gina LR Vartotojų teisių apsaugos įstatymas (Žin., 1994, Nr. 94-1833).

Tel. 8 700 55622

13 13


14

Auksinė 14 Narystė www.knyguklubas.lt Tel. 8 700 55 622


Auksinė Narystė

Tel. 8 700 55622

15


JAUSMINGOS ISTORIJOS

„Šilta, sodri, nelėkšta knyga, kurios Barbara Delinsky Šeimos medis neįmanoma neperskaityti“ rašytoja Nora Roberts

35,90

17

Knygų klubo kaina

NAUJIENA!

16

90 Lt

NAUJIENA!

Iš anglų k. vertė D. V. Jakutienė 340 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2010

Jaunai šeimai gimsta graži, sveika mergytė, bet... ji turi juodaodžių bruožų. Hju kankina nerimas, Deina sukrėsta ir nusivylusi. Tai knyga, kelianti aštrius klausimus apie šeimą, jos gyvenimą ištikus krizei ir apie sprendimus, kurie turės įtakos ateinančioms kartoms.

NAUJIENA!

Jane Austen Mansfildo parkas

Nicole C. Vosseler Po šafraniniu mėnuliu

Santa Montefiore Dvasių medis

Iš anglų k. vertė D. Žalytė 400 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2011

Iš vokiečių k. vertė A. Tekorius 472 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2012

Iš anglų k. vertė V. Vitkūnienė 536 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 35,90 Klubo kaina 32,40

Vidutinė kaina 45,90 Klubo kaina 41,40

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70

Fanė užaugo turtingo dėdės dvare užgožta pusseserių. Slapta įsimylėjusi pusbrolį, nepastebi pati kritusi į akį kitam gerbėjui. Ir tik kilus visus pribloškusiam skandalui, įsitikina, kad meilė gali pražysti netikėčiausiose vietose ir netinkamiausiu laiku...

Oksfordo profesoriaus duktė Maja Grinvud nuo vaikystės žavisi arabų kultūra. Bendravimas su tėčio studentu Ričardu Bartonu ir nuostabūs Indijoje tarnaujančio brolio Džonatano pasakojimai kelia dar didesnį troškimą pažinti tolimus kraštus...

Sofijos Solanas meilės istorija bei intriguojantis ir spalvingas pasakojimas apie Argentiną. Jaunutė Sofija įsimyli pusbrolį, Argentinos pampose įsiliepsnoja meilė. Tačiau Sofija išsiunčiama į Europą. Ar laikas ir nuotolis ištrins prisiminimus apie pirmąją meilę?

www.knyguklubas.lt

DOVANA perkantiems už


KELIONĖ PO TALENTINGOSIOS MAŽIESIEMS RAŠYTOJOS VIDINĮ PASAULĮ... Jausminga Aljendės išpažintis apie visas negandas atlaikiusią meilę prarastą dukterį , visus artimuosiusir .

Emigrantų gyvenimas, kuriamos ir dūžtančios svajonės Amerikoje. Isabel Allende Begalinis planas Iš ispanų k. vertė Valdas V. Petrauskas 432 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70 Sukrečiantis pasakojimas apie žmogų, kuris ilgus jaunystės ir brandos metus ieško meilės ir savo vietos gyvenime. I. Allende piešia savo herojaus vaikystėje patirtą skurdą ir vienatvę, gaujų susirėmimus, Vietnamo siaubą, įtemptą advokato darbą.

39,90

19

Knygų klubo kaina Isabel Allende Visos mūsų dienos Iš ispanų k. vertė V. Kvietkauskas 376 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2008

00 Lt

Isabelė Aljendė su šiluma, humoru, išskirtiniu nuoširdumu ir išmintimi pasakoja apie savo gyvenimą. Tai istorija apie vyro ir moters meilę, kuri išvengė daug povandeninių uolų ir neprarado nei aistros, nei humoro; kartu jie žengė į priekį ir laimėdami, ir prarasdami.

Šalis, kurią rašytoja buvo priversta palikti... tačiau likusi širdyje.

K erinti ir užburianti istorija apie moters kelią į laimę.

23,99

19

Knygų klubo kaina

42,90

00

Isabel Allende Mano išgalvota šalis

Lt

34

Knygų klubo kaina Isabel Allende Sala po vandenynu

00 Lt

Iš ispanų k. vertė V. Kvietkauskas 200 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2011

Iš ispanų k. vertė Valdas V. Petrauskas 448 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2010

Tai beribe meile dvelkianti knyga. Išmintimi ir sąmoju persijoti jausmai, prarastos laimės liūdesys, klajokliškas svetimšalės gyvenimas. Autorė tyrinėja, kokį vaidmenį suvaidino prisiminimai ir tėvynės ilgesys, padėję jai subrandinti savo gyvenimą ir knygas.

Žavi vergė mulatė Zaritė tarnauja plantatoriui Tulūzui Valmorenui, tačiau atkakliai siekia laisvės. Pirmieji žingsniai, vedantys merginą išsivadavimo iš vergijos link, suveda su išsvajotąja meile... Tačiau tuomet Zaritę ištinka skaudžiausias smūgis.

100 litų ir daugiau, žr. p. 35

Tel. 8 700 55622

17


ŠILTI IR NUOTAIKINGI VAKARAI SU CATHERINE ALLIOTT

42,90

29

Knygų klubo kaina

90 Lt

Catherine Alliott Po velnių, aš tave myliu!

42,90

29

Knygų klubo kaina

90 Lt

Iš anglų k. vertė M. Dyke 440 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2011

Šiltas ir šmaikštus autorės romanas, priverčiantis patikėti meile, ne kartą nusišypsoti iš komiškų, tačiau tokių artimų kiekvienam iš mūsų situacijų. Knygos veikėjai žavi savitumu ir išgyvena daugybę kurioziškų atsitikimų.

Man labai gaila, mielasis Iš anglų k. vertė L. G. Baltaduonė 528 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2011

Rouzė Medouz ištekėjo tikėdamasi šeimoje atrasti ramybę ir laimę. Deja, tokiems jos lūkesčiams nebuvo lemta išsipildyti, vyras klimpsta į alkoholio liūną, tad išsiblaškiusi ir šiek tiek savimi nepasitikinti Rouzė vis tik nusprendžia skirtis.

Po velnių tą santuoką! Iš anglų k. vertė M. Dyke 440 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2011

Gabiai dailininkei Imoženai džiaugtis šeimynine laime trukdo įkyrios mintys apie buvusią vyro meilužę Eleonorą, išardžiusią pirmąją jo santuoką. Negana to, šeimą prispaudžia skolos ir tenka keltis į dvaro trobelę, kuri yra dar arčiau Eleonoros!

Eik po velnių, mielasis! Iš anglų k. vertė V. Rinkevičiūtė 480 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2011

42,90

29

Knygų klubo kaina

90

18

Lt

www.knyguklubas.lt

42,90

29

Knygų klubo kaina

90 Lt

Polės Maklaren mintyse tik Haris – patraukliausias vaikinas mieste. Bet kai malonios išvaizdos nepažįstamasis traukinyje atpažįsta Polės mokyklinį šalikėlį, mergina įsivelia į patį beprotiškiausią nuotykį, detektyvu kvepiantį svetimų jausmų sūkurį.


LAISVALAIKIUI

Perkant dvi ir daugiau Elenos de Strozzi knygų iš p. 19, vienos knygos kaina tik 12 Lt!

Jei perkate ne mažiau kaip 2 knygas, šios knygos kaina –

Jei perkate ne mažiau kaip 2 knygas, šios knygos kaina –

1200Lt

1200Lt

Jei perkate ne mažiau kaip 2 knygas, šios knygos kaina –

1200Lt

Elena de Strozzi Nuodėmių kartoteka

Elena de Strozzi Vienos pokylis

Elena de Strozzi Salve, Regina

400 p., kietas virš., 13x21 cm Alma littera, 2007

336 p., kietas virš., 13x21 cm Alma littera, 2007

208 p., kietas virš., 13x21 cm Alma littera, 2009

Vidutinė kaina 29,99 Klubo kaina 26,99

Vidutinė kaina 25,99 Klubo kaina 23,39

Vidutinė kaina 19,99 Klubo kaina 17,99

Karigailės teisinės pagalbos agentūros tikslas – surasti ir sunaikinti „nuodėmių kartoteką“, kad blogio „apaštalai“ nebegalėtų šantažuoti verslininkų, aukštų valstybės pareigūnų. Detektyvinių nuotykių fone gimsta žavi meilės istorija.

Žurnalistė Leonita, apvilta vyro, su kūdikiu ant rankų vis dėlto sutinka savąjį princą – talentingą architektą Junigedą Sapiegą. Jų vingiuotą kelią į laimę globoja tauri abiejų šeimų praeities dvasia.

Pirmakursė Regina senojo universiteto labirintuose sutinka čia daug anksčiau studijuojantį Valdą Daumantą ir įsimyli jį iš pirmo bučinio. Nors jaunuolių laukia devyneri klaidūs nesusipratimų ir išbandymų metai, tikroji meilė nugali visas kliūtis.

Ieškokite klube sausio viduryje!

W. Bruce Cameron Šuns tikslas Iš anglų k. vertė A. Lapinskienė 280 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2012

Vidutinė kaina 27,99 Klubo kaina 25,19 Širdį glostantis, įžvalgus ir dažnai priverčiantis nusikvatoti „Šuns tikslas“ – ne tik jausmingas ir linksmas pasakojimas apie keturkojo gyvenimus, bet ir žvilgsnis gyvūno akimis į žmonių santykius bei nenutrūkstamą ryšį tarp šeimininko ir jo geriausio draugo.

Tel. 8 700 55622

19


DETEKTYVAI IR TRILERIAI

NAUJIENA!

Zoë Ferraris Skraisčių miestas Iš anglų k. vertė V. Petrukaitis 432 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2012

Vidutinė kaina 39,90 Klubo kaina 36,00 Literatūrine premija apdovanotas romanas atskleidžia skaitytojams mažai pažįstamą Saudo Arabijos kasdienybę, budriai saugomą religinės policijos, bet kartu valdomą aistrų ir godulio. Rašytoja audžia intriguojantį, įtemptą detektyvinį pasakojimą.

NAUJIENA!

Mukhtar Mai Kalta, jog esi moteris Iš prancūzų k. vertė J. Karazijaitė 144 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 17,99 Klubo kaina 16,19 Sukrečiantis žiauriai išniekintos moters, pakistanietės Mukhtar Mai, liudijimas. Po įvykdytos nežmoniškos egzekucijos ji ne nusižudė, kaip daugybė kitų moterų, bet stojo į kovą su barbariškais vietos papročiais.

20

www.knyguklubas.lt

NAUJIENA!

Sandra Brown Lūžio taškas Iš anglų k. vertė L. Gadeikis 392 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70 Turtingo verslininko nužudymas įvykdytas pagal tipišką filmų apie žmogžudystes scenarijų. Yra ir pagrindinis įtariamasis. Tačiau jis turi alibi. Kol tyrėjai aiškinasi tiesą, nusikaltėlis imasi ieškoti atlikėjų naujiems šiurpiems scenarijams, o laikas bėga...

NAUJIENA!

Elise Title Romeo Iš anglų k. vertė I. Kupčinskienė 448 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2012

Vidutinė kaina 32,90 Klubo kaina 29,70 Apie tokį asistavimą svajoja visos moterys. Jo gundymui neatsispiria nė viena. Kada pastarąjį kartą skaitėt knygą, kurioje įtarėt kiekvieną? Psichiatrė Rozen, nagrinėjusi maniako paskatas žudyti, tapo penktąja auka – savo nevaldomų troškimų auka...

DOVANA perkantiems už


NAUJIENA!

Kartą įžengę į Kambarį, galite iš jo ir nebeišeiti... Kokį įspūdį palieka knyga:

„Perskaitę pakeliate akis: pasaulis toks pat, bet jūs jau kitokie, ir tas jausmas išlieka ne vieną dieną. Kambarys yra knyga, skaitoma vienu prisėdimu.“ Audrey Niffenegger, rašy toja

Emma Donoghue Kambarys Iš anglų k. vertė D. V. Jakutienė 328 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2012

Vidutinė kaina 32,90 Klubo kaina 29,70 Penkiamečiam Džekui Kambarys yra visas pasaulis. Jame jis gimė, jame juodu su Mama valgo, žaidžia ir mokosi. Naktį Mama saugiai guldo jį spintoje, jeigu ateitų Senasis Nikas... Kambarys Džekui yra namai, bet jo Mamai – kalėjimas, kuriame ji laikoma jau septynerius metus. Ryžtas, išradingumas ir karšta motinos meilė padėjo jai sukurti sūnui gyvenimą. Bet Džeko smalsumas auga kartu su Mamos neviltimi – ji supranta, kad jų abiejų laikas Kambaryje ribotas... Emma Donoghue pasakojimas yra tobula alchemija, kur nekaltybė maišosi su įtampa, o siaubas su švelnumu.

100 litų ir daugiau, žr. p. 35

„Neįtikėtina vaizduotė, stebėtina kalba. Ir visiškai įtikinantis, mielas berniukas. Tokios knygos neteko skaityti.“ Anita Shreve, rašy toja

Tik pasirodžiusi 2010 met ų rugpjūtį, knyga tapo tarptautiniu bestseleriu. Visame pasaulyje ji jau parduota daugiau nei milijono egzempl iorių tiražu.

Pasak „Kambario“ autorės Emmos Donoghue, šią knygą įkvėpė parašyti nuolat „nepatogius“ klausimus užduodantis jos keturmetis sūnus. Todėl „Kambarys“ parašyta remiantis vaiko požiūriu į pasaulį.

Tel. 8 700 55622

21


“ Gera žinia „Svetimšalės s: m gerbėja

į Lietuvą! Diana Gabaldon atvyksta us knygų nia Vil Knygų serijos autorė ys savo kūstat pri ms oja kyt lan gės mu skraistę, kaip rybą ir kilstels paslapties is toliau. stys klo i „Svetimšalės“ įvykia

Amerikiečių rašytoja Diana Gabaldon, sukūrusi du nepamirštamus įsimylėjėlius – Klerę Randal ir Džeimį Freizerį, skaitytojams padovanojo per du šimtmečius nusidriekiančią meilės istoriją. Visame pasaulyje „Svetimšalė“ pelnė milijonų skaitytojų pripažinimą. Istorinis romanas, parduotas 18 milijonų tiražu, su nekantrumu skaitomas 34 šalyse. „Svetimšalė“ – tai garsiausia Škotijos saga, pripildyta romantikos, nuotykių, kelionių ir aistros.

29,90 Lt, perkant dvi ir daugiau „Svetimšalės“ knygas iš p. 22!* Vienos knygos kaina tik

*Akcija taikoma I, II ir III „Svetimšalės“ dalims

Svetimšalė. Lemtingas susitikimas, I dalis Vidutinė kaina 39,90 Klubo kaina 36,00

Jei perkate ne mažiau kaip 2 knygas, vienos knygos kaina –

29,90 Lt

Svetimšalė. Lemtingas susitikimas. II dalis Vidutinė kaina 39,90 Klubo kaina 36,00

Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70

22

www.knyguklubas.lt


Kur nuves tikrų jausmų labirintai?

Apie „Svetimšalę“ iš žymių moterų lūpų: Aktorė Nijolė Narmontaitė

Turiu prisipažinti, kad iš pradžių į šį romaną žiūrėjau skeptiškai. Nesu linkusi pasiduoti masinei psichozei, ir žinodama, su kokia euforija ši knyga buvo sutikta kitose šalyse, į skaitymo kelionę leidausi labai atsargiai. Deja, su Klere prasmegau ir aš... Taip įsijaučiau ir įtikėjau ta istorija, kad pasidarė visai nesvarbu, fantazija tai ar realybė! Nejučia pradedu gyventi herojės gyvenimą, man rūpi, kad tik ji liktų čia, pavojų pasaulyje, nes čia jis – Džeimis, TIKROJI MEILĖ.

Aktorė Gabija Ryškuvienė

Man knyga netikėtai patiko. Patiko graži, romantinė istorija, suintrigavo Škotijos vaizdai – net norisi ten nuvykti. Sužinai daug istorinių dalykų: apie gydymo būdus, tradicijas, pilių intrigas. Įvykis veja įvykį. Pribloškė autorės fantazija – skaitytojas nepaliekamas apsnūdęs. Drąsus romantizmas, neįsprausta į rėmus meilės istorija. Labai intriguojanti knyga.

NAUJIENA!

Svetimšalė. Meilės labirinte. IV dalis Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70 Ketvirtoje serijos knygoje „Svetimšalė. Meilės labirinte“ įspūdinga meilės istorija tęsiasi... Po Frenko mirties, vėl sugrįžusi į paslaptingąjį Invernesą, Klerė nori išsiaiškinti, koks buvo jos antrosios didžiosios gyvenimo meilės, likusios XVIII amžiuje, likimas. Jai tenka nelengva užduotis – pasakyti dukrai Brianai, kas yra tikrasis jos tėvas...

Psichologė Edita Čekuolienė

Niekada netikėjau, kad mane, suaugusią moterį, taip sudomins graži pasaka. Vaizdingai parašyta knyga įtraukia. Čia tarsi „Haris Poteris“ suaugusiesiems. Seniai bebuvau skaičiusi tokią įdomią ir intriguojančią knygą. Pirmąsias 3 knygas prarijau per savaitę, net pradėjau mąstyti kaip Klerė. Pagauni save plaukiant kartu. Vaizdinga kalba, geras vertimas. Man įdomiausia joje buvo ne meilės linija, o santykių – šiuolaikinės moters sugebėjimas prisitaikyti prie sąlygų, kurios buvo prieš 200 metų, pasirinkimo dilema, kai esi prisiekusi.

Tel. 8 700 55622

23


Vienos knygos kaina tik 29,90 Lt, perkan

Sveika, tamsa

Susikeitimas

Užgavėnės

Iš anglų k. vertė D. Kaunelis 504 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2009

Iš anglų k. vertė I. Kupčinskienė 472 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2008

Iš anglų k. vertė I. Kupčinskienė 440 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2009

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70

Peris Gibson naktinės radijo laidos metu sulaukia skambučio iš klausytojo, kurį mylima mergina paliko paklausiusi Peris patarimo. Vaikinas atskleidžia pagrobęs merginą ir grasina nužudysiąs ją...

Tai knyga, atskleidžianti galingą ryšį tarp dvynių. Ryšį, kuris nenutrūksta ir po vienos iš dvynių mirties ir kuris įkvepia gyvą likusią seserį nueiti beveik neįmanomą kelią, kad surastų sesers žudikus ir atkeršytų jiems.

Policininkas Burkas Beizilas žuvus partneriui, žlugus santuokai ir karjerai turi vienintelį tikslą – atkeršyti advokatui Pinkiui Diuvaliui, padedančiam žudikams išvengti teisingumo. Tad Burkas pagrobia jo žmoną, tačiau netikėtai širdyje nubunda švelnūs jausmai...

Šalčio faktorius

Mirtinos paslaptys

Iš anglų k. vertė G. Nemunienė 440 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2008

Iš anglų k. vertė V. Vitkūnienė 480 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2009

Vidutinė kaina 39,90 Klubo kaina 36,00

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70

Lilė Martin, populiaraus žurnalo leidėja, po nemalonaus susitikimo su buvusiu sutuoktiniu per pūgą įstringa tolimoje kalnų trobelėje. Su vyriškiu, kuris gali būti pavojingas serijinis žudikas, mat miestelyje jau dingusios penkios moterys...

24

www.knyguklubas.lt

Aleksandros Geiter motina žuvo neaiškiomis aplinkybėmis prieš dvidešimt penkerius metus. Tapusi teisininke moteris atnaujina tyrimą ir iš naujo apklausia buvusius svarbius motinos gyvenime vyrus, kad atskleistų labiausiai saugomas paslaptis...

DOVANA perkantiems už


nt dvi ir daugiau Sandros Brown knygų iš p. 24–25!

Svetimas veidas

Išskirtinis interviu

Šarada

Iš anglų k. vertė P. Bykovas 528 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2010

Iš anglų k. vertė D. Masilionis 472 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2010

Iš anglų k. vertė J. Liutkutė 488 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2010

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70

Sudužus lėktuvui Eiverė smarkiai sužalojama ir per klaidą palaikoma Kerole Ratledž – kandidato į Senatą žmona. Plastikos chirurgas sudarkytą Eiverės veidą pakeičia Kerolės veidu. Eiverei tenka gyventi kitos moters gyvenimą...

Reporterei Berei Treivis paskambina prezidento žmona – priblokšta sūnaus mirties moteris įtaria, kad jis galėjo būti nužudytas. Berė kreipiasi pagalbos į buvusį prezidento patarėją Grėjų, kurio padedama sužino baisias Baltųjų rūmų paslaptis.

Po širdies persodinimo populiari serialų žvaigždė Keitė Delani atsisako garsenybės gyvenimo. Tačiau netrukus Keitei paštu ima plūsti laikraščių iškarpos apie nužudytus širdies gavėjus, kuriems širdis buvo persodinta tą pačią dieną kaip ir jai...

Rikošetas Iš anglų k. vertė D. Kaunelis 472 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2010

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70 Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo paprasta: Eliza, gražuolė teisėjo žmona, gindamasi nušovė įsilaužėlį. Tačiau detektyvui Dankanui Elizos pasakojimas sukelia įtarimų. Pasiryžęs prisikasti prie tiesos, Dankanas greitai suvokia, kad karjerai ir jam pačiam iškilo pavojus...

100 litų ir daugiau, žr. p. 35

Dūmų uždanga Iš anglų k. vertė J. Liutkutė 504 p., kietas virš., 15x24 cm Alma littera, 2010

Vidutinė kaina 42,90 Klubo kaina 38,70 Prieš penkerius metus išvaizdus, vakarėlius mėgstąs Džėjus tapo siaubingo gaisro didvyriu, išgelbėjusiu daugumą žmonių. Jo vaikystės draugui ugniagesiui Raliui buvo pavesta tirti bylą, tačiau tąkart ji nutrūko. Ir štai paslaptinga Džėjaus mirtis vėl sukelia daug įtarimų...

Tel. 8 700 55622

25


Dvi vilties kupinos istorijos jaunimui

Alessandro D‘Avenia Balta kaip pienas, raudona kaip kraujas Iš italų k. vertė I. Mažeikaitė 264 p., kietas virš., 14 x 21cm Alma littera, 2012

Vidutinė kaina 27,99 Klubo kaina 25,19 Leo – šešiolika, jam patinka futbolas, plepėti su draugais ir motoroleriu lakstyti Romos gatvėmis. Leo jaučiasi galingas tarsi liūtas, jį gąsdina tik vienas dalykas – balta spalva. Balta jam – tai nebūtis ir visa, kas reiškia praradimą bei netektį. Užtat raudona – meilės, aistros, kraujo spalva. Raudona – ir Beatričės plaukų spalva. Jis ja žavisi slapčia... Priešingai nei drauge Silvija, kuri visuomet šalia, todėl ją sunkiau pastebėti... Naujo mokytojo įkvėptas Leo ryžtasi išpažinti savo meilę Beatričei, bet paaiškėja, kad ji rimtai serga. Ir, deja, jos liga susijusi su taip bauginančia balta spalva... Ar patyręs skaudų likimo smūgį Leo bus priverstas suaugti? Ar svajonės tikrai nemiršta, kai kasdienybė nusidažo baltai? O gal netektis gali padėti atverti akis?

Sara Zarr Mergaitės istorija Iš anglų k. vertė S. Kaziukonytė 192 p., kietas virš., 14x21 cm Alma littera, 2012

Vidutinė kaina 27,99 Klubo kaina 25,19 Pasitelkdama subtilias užuominas, sudėtingus jausmus ir didelę išmintį, rašytoja Sara Zarr knygoje pasakoja jauno žmogaus nuopuolio ir atgimimo istoriją. „Kai buvau trylikos, tėvas užtiko mane su Tomiu Veberiu ant užpakalinės jo biuiko sėdynės. Aš nebuvau jo įsimylėjusi. Net nežinau, ar jis apskritai man patiko...“ Vos per vieną lemtingą akimirką paauglės Dajanos Lambert gyvenimas negrįžtamai pasikeičia. Jai tenka stoti į akistatą su niekaip nenutylančiais gandais ir lipinama šlykščios „mokyklos paleistuvės“ etikete. Nuo šiol Dajana trokšta vieno – pabėgti nuo praeities... Ar jai pavyks ištrūkti iš užburto rato?

Viena klaida, pakeitusi gyvenima NAUJIENA!

Aš gimiau, suaugau ir pasenau vos per du šimtus dienu. 26

www.knyguklubas.lt

Ieškokite klube sausio viduryje!


MAŽIESIEMS

NUO 7 METŲ AMŽIAUS

Knisteris – vienas žinomiausių

šiuolaikinių Vokietijos rašytojų, kuris jau 25 metus rašo istorijas vaikams ir kuria muziką savo roko grupei Fezz. Apie linksmąją heroję raganaitę Lilę jau sukurta per 40 knygų, išverstų į 35 kalbas, o pasaulyje jų parduota daugiau nei 10 milijonų.

9,99

7

Knygų klubo kaina

00

Ragana Lilė Liliputijoje

Lt

Raganos Lilės dienoraštis 80 p., kietas virš., 20x26 cm Alma littera, 2010

Ši knygelė – tai tavo būsimasis dienoraštis. Gražiai ir spalvingai įrištas šis dienoraštis taps tavo geriausiu draugu!

Iš vokiečių k. vertė T. Četrauskas 128 p., kietas virš., 15x21 cm Alma littera, 2010

15,99

13

Knygų klubo kaina

00 Lt

Vivian French Princesė Sofija ir žėrintis netikėtumas.

Šįkart Lilė užsimano atsidurti Liliputijoje, kaip kadaise Guliveris. Bet kažkas nepasiseka, ir Lilei tenka saugotis savo katino – mat ji pati pavirsta lilipute! Paskui ji vis dėlto patenka į Liliputiją kaip milžinė ir patiria daugybę nuotykių.

Joko. Mano keistasis draugas

„Raganos Lilės“ knygų autorius!

Iš vokiečių k. vertė T. Četrauskas 144 p., kietas virš., 14x20 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 15,99 Klubo kaina 14,39 Vienuolikmetė Pija labai liūdi netekusi tėvelio ir nenori nieko matyti. Tačiau netrukus pasirodo jis – Joko, mažas gauruotas padaras – ir Pijai nebėra kada liūdėti. Naujam draugui patekus į bėdą, mergaitė imasi jį gelbėti.

Vivian French Princesė Emilė ir gražioji fėja.

Ciklo „Karūnos klubas“ 5-oji knyga

Ciklo „Karūnos klubas“ 6-oji knyga

Iš anglų k. vertė I. Jakaitė 80 p., minkštas virš., 13x20 cm Alma littera, 2011

Iš anglų k. vertė I. Jakaitė 80 p., minkštas virš., 13x20 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 9,99 Klubo kaina 8,99

Vidutinė kaina 9,99 Klubo kaina 8,99

Princesių akademijoje princesė Sofija su draugėmis turi nupiešti ir pasisiūti šventines sukneles. Tačiau princesė Perfekta nutaria sugadinti ne tik jų sukneles, bet ir vakare laukiantį netikėtumą...

Princesė Emilė labai džiaugiasi, kai jauna ir graži pavaduojanti fėja Krikštamotė atvyksta į Princesių akademiją. Netrukus turi įvykti mokslo metų pabaigos susirinkimas, ir norų išpildymas tikrai pagelbėtų. Bėda ta, kad fėjai Angorai nelabai sekasi magija!

Tel. 8 700 55622

27


MAŽIESIEMS

Pirmoji dvikalbë knygutë maþiesiems!

Jonas Liniauskas Suvyniota diena, arba Kokio dydžio būna didelė meilė 120 p., spalv. iliustr., kietas virš., 21x23 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 23,99 Klubo kaina 21,59 Tai jau trečioji istorija apie bebriuką Bartą ir jo draugus – voverytę Emiliją, ežiuką Petriuką ir kitus miško gyventojus. Visi veikėjai atrodo tarsi atėję iš tikro gyvenimo: jie draugauja, pykstasi, dirba, žaidžia ir kalbasi visai taip, kaip ir vaikai su savo draugais.

Erica JenningsDidžiulis Mano gyvūnai. My animals 32 p., spalv. iliustr., kietas virš., 22x27 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 17,99 Klubo kaina 16,19 Lietuvos dainininkė Erica Jennings-Didžiulis pristato pirmąją knygelę mažiesiems skaitytojams. Knygelė yra dvikalbė – anglų ir lietuvių kalbomis. Tai puiki dovana į užsienį išvažiavusių šeimų vaikučiams ir visiems tėveliams, norintiems išmokyti mažylį pirmų angliškų žodžių.

Meškiuko nuotykiai už ypatingą kainą! Vytė Nemunėlis Meškiukas Rudnosiukas 24 p., spalv. iliustr., kietas virš., 20x29 cm Alma littera, 2011

Tai klasikinis lietuvių vaikų poezijos kūrinys, pasakojantis apie vieno meškiuko nuotykius, džiaugsmus ir rūpesčius namuose, miške, mokykloje. Poemėlėje skleidžiasi sodrus gamtos gyvenimas, darnios šeimos kasdienybės sunkumai ir grožis.

28

www.knyguklubas.lt

17,99

12

Knygų klubo kaina

59 Lt

DOVANA perkantiems už


Gyvūnai – mūsų bičiuliai. Pažinkime juos ir draugaukime! Selemonas Paltanavičius Pažinkime Lietuvos gyvūnus 168 p., spalv. iliustr., kietas virš., 23x28 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 35,90 Klubo kaina 32,40 Lietuvoje gyvena daugybė įdomių vabzdžių, varliagyvių, roplių, žuvų, žinduolių, paukščių, bet ar vaikučiai juos pažįsta? O ką miesto vaikas žino apie naminius gyvūnus? Garsus Lietuvos gamtininkas Selemonas Paltanavičius apie gyvūnus žino labai daug ir mielai dalijasi patirtim.

5+

100 litų ir daugiau, žr. p. 35

Knygelė gausiai iliustruota puikiomis nuotraukomis ir nuotaikingais piešinėliais, o trumpi pasakojimai apie gyvūnus ne tik su jais supažindina, bet ir išmoko atpažinti miške, sode, kaime, parke ar kieme. Vaikai knygelėje ras mįslių, patarlių, žaidimų, taip pat patarimų, kaip bitutėms įrengti girdyklą ar iš senos pirštinės pasiūti mielą arkliuką.

Tel. 8 700 55622

29


ĮDOMU ŽINOTI

42,90

15

Knygų klubo kaina

00

Naujiena!

Lt

Reikalingiausias leidinys besiruošia ntiems istorijos eg zaminui!

Martin Zimmermann Ar žinai? Išsilavinimo pagrindai Iš vokiečių k. vertė V. Kvietkauskas 375 p., nespalv. iliustr., kietas virš., 18x25 cm Alma littera, 2010

Tai puikus vadovas, padėsiantis įgyti žinių, būtinų bendram išprusimui. Knygoje vengiama mokslinio žargono, rašoma gyvai ir visiems suprantamai net ir apie painiausius dalykus, pateikiama žinių iš visų svarbiausių žinijos sričių, parodomi jų istoriniai ir kultūriniai ryšiai.

Juozas Brazauskas Vaikams apie Lietuvos valdovus

Nijolė Letukienė, Jonas Gineika Istorija. Kurso santrauka istorijos egzaminui 600 p., kietas virš., 19x24 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 49,90 Klubo kain 45,00 Atsižvelgdami į 2011 m. patvirtintą istorijos vidurinio ugdymo bendrąją programą mokytojai ekspertai parengė naują leidinį, iliustruotą žemėlapiais ir nuotraukomis. Tiesioginė šios knygos paskirtis – padėti moksleiviui pasiruošti istorijos egzaminui.

Evaldas Bakonis Vaikams apie senąsias Lietuvos sostines

148 p., spalv. iliustr., kietas virš., 20x30 cm Šviesa, 2010

49,90

39

Knygų klubo kaina

00

30

Lt

Šioje knygoje pateikiama žinių apie Lietuvos valdovus nuo seniausių laikų iki Abiejų Tautų Respublikos III padalijimo. Taip pat pasakojama apie Lietuvos piliakalnius, valdovų rezidencijas, pilis, politinę valstybės struktūrą, senąsias lietuvių didikų gimines, LDK ir Abiejų Tautų respublikos valdžią, kariuomenę, religiją.

www.knyguklubas.lt

144 p., spalv. iliustr., kietas virš., 20x30 cm Šviesa, 2009

49,90

25

Knygų klubo kaina

00 Lt

Leidinyje pateikiama žinių apie Lietuvos valstybės sostines nuo seniausių laikų iki šių dienų. Kas yra sostinė? Kaip ji atsiranda? Kaip keičiasi? Knyga skiriama vidutinio ir vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams, kurie domisi Lietuvos istorija.


MAŽIESIEMS

APIE LIETUVĄ

Perkamiausia

knyga Lietuvoje!

Valdas Adamkus Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai

99,00

69

Knygų klubo kaina

544 p., kietas virš., 17x24 cm Tyto alba, 2011

00

Vidutinė kaina 52,00 Klubo kaina 46,80 Prezidentas V. Adamkus dienoraščius rašo jau kelis dešimtmečius, bet ypač nuosekliai fiksuoti įvykius stengėsi jau tapęs prezidentu. Dienoraščiuose gausu net politologams nežinomų faktų. Šie užrašai skaitytojui leidžia žvilgtelėti į politinių debatų užkulisius ir kartu su Lietuvos prezidentu tarsi dalyvauti pasitarimuose, kuriuose buvo sprendžiamos Lietuvos ir pasaulio politikos problemos. Tai kelionė drauge su prezidentu V. Adamkumi per laiką ir įvykius.

Lt

Autorių kolektyvas Kelias į nepriklausomybę. Lietuvos Sąjūdis 1988–1991 528 p., dvispalv. iliustr., kietas virš., 24x29 cm Šviesa, 2010

Tai enciklopedinio pobūdžio leidinys, kuriame apžvelgiama Lietuvos Sąjūdžio įsikūrimo ir esminių, su Sąjūdžio veikla susijusių, politinių įvykių 1988–1991 m. istorija. Knyga gausiai iliustruota istorinių įvykių nuotraukomis, publikuojami slaptųjų archyvų dokumentai.

Kerintis legendų pasaulis...

Vykintas Vaitkevičius, Daiva Vaitkevičienė Lietuva. 101 legendinė vieta 316 p., spalv. iliustr., kietas virš., 24x31 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 119,00 Klubo kaina 108,00

Patraukliai parašytoje knygoje kalbama apie senuosius tautos mitus, lietuvių šventes ir apeigas, istorinius įvykius ir asmenybes. Čia gausu aukščiausios kokybės iliustracijų, tekstą papildo fotografijos, žemėlapiai, ortofotografijos, schemos, piešiniai ir net melodijos!

Tel. 8 700 55622

31


PATARIMAI

NAUJIENA!

NAUJIENA!

Michailas Laitmanas, Ilja Vinokuras, Irina Jakovič Šiuolaikiniai vaikai. Kaip augti kartu? Integralaus ugdymo metodika

Jo Šventenybė Dalai Lama, Jeffrey Hopkins Kaip pažinti save Iš anglų k. vertė I. Sakalinskaitė 216 p., kietas virš., 14x21 cm Alma littera, 2011

Iš rusų k. vertė A. Čepukaitė 368 p., kietas virš., 15x20 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 23,99 Klubo kaina 21,59 Kaip išmokyti vaikus vertinti mus supantį pasaulį? Ši knyga – tai pokalbis tarp filosofo ir dviejų psichologų, kurio metu neįprastai nagrinėjami auklėjimo klausimai, žmogaus santykis su jį supančiu pasauliu, ateities perspektyvos.

Vidutinė kaina 23,99 Klubo kaina 21,59 Pasak Jo Šventenybės Dalai Lamos, pažinę save mes visi galime pasiekti laimę ir gyventi prasmingai. Šioje knygoje pasaulio budistų lyderis atskleidžia, kaip atpažinti ir išsklaidyti klaidingą supratimą apie save, pasaulį aprėpti tikroviškiau, su didesne meile.

I. D. Yalom – psichoterapijos profesionalas ir talentingas rašytojas, kurio knygos populiarios visame pasaulyje! Irvin D. Yalom, M. D. Terapijos dovana Iš anglų k. vertė A. Pundzevičienė 254 p., kietas virš., 15x22 cm Alma littera, 2010

25,99

19

Knygų klubo kaina

90

32

Lt

Tai knyga apie paciento ir terapeuto kelionę, kupina išmintingų ir praktiškų įžvalgų apie tai, kuo naudinga psichoterapija, kaip ji gali pakeisti gyvenimo būdą ir praturtinti psichoterapeuto ir paciento santykius.

www.knyguklubas.lt

Vadim Zeland Gyvenimo transerfingas 2. Raktas į sąmoningą gyvenimą Iš rusų k. vertė S. Gimbutis 288 p., minkštas virš., 13x20 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 23,99 Klubo kaina 21,59

Antrojoje serijos knygoje gilinamasi į mūsų mitybos įpročius: aptariamos vertingų augalų, vaisių, daržovių savybės, energijos didinimo principai, detoksikacijos būdai. Autorius ragina išsivaduoti nuo stingulio, kuriame esame užrakinti, ir siūlo kelius sąmoningumo link.

DOVANA perkantiems už


Kieno tu pusėje? MAŽIESIEMS

NAUDINGI LEIDINIAI ŠEIMAI

Dick Strawbridge, James Strawbridge Ekologinis ūkis. Kaip viską pasidaryti patiems

Iš anglų k. vertė R. Kaminskaitė, D. Krištopaitienė, M. Liugaitė-Černiauskienė 304 p., spalv. iliustr., kietas virš., 24x28 cm Alma littera, 2011

Vidutinė kaina 79,90 Klubo kaina 72,00

54,90

Julija Vysockaja Receptai visiems metams Iš rusų k. vertė …. Monkevič 352 p., spalv. iliustr., kietas virš., 19x25 cm Alma littera, 2010

29

Knygų klubo kaina

90 Lt

„Tinkamas valgis tinkamoje vietoje tinkamu laiku – tai pagrindinė šios knygos idėja“, – apie savo knygą sako autorė Julija Vysockaja. – Abrikosus reikia valgyti liepą ar rugpjūtį, braškes birželį, o žiemą gardžiuotis pupelėmis, žirniais, duona ir kitu puikiu maistu.“

Knyga skiriama visiems, kurie norėtų pasivaikščioti savo sode, paskanauti savo užaugintų daržovių ar gardžiai iškeptos duonos, o svečius pavaišinti naminiu vynu. Knygoje rasite daugybę unikalių idėjų su išsamiomis instrukcijomis ir nuotraukomis, kaip įgyvendinti daugelį ekologiškų projektų.

Kalendorius, be kurio neįsivaizduoju savo šeimos gyvenimo. Beata Beata Nicholson Šeimos kalendorius 2012 m. 26 p., minkštas virš., 29x42 cm Beatos virtuvė, 2011

Kaina 19,99

Šeimos kalendoriuje rasite dvylika mylimiausių ir populiariausių patiekalų kiekvienam mėnesiui. Sustiprintą atranką išgyvenę receptai tiks ir pietums, ir jaukiai vakarienei gaminti. Šeimos nariai kiekvieną metų dieną turi po atskirą stulpelį, nes kalendoriaus paskirtis – planuoti šeimos narių laiką ir gyvenimo įvykius, kad niekada nebūtų pamiršti pažadai, susitikimai, vizitai, pareigos ir kiti svarbūs dalykai. Kalendoriuje privaloma užsirašyti gražiausias mintis bei planuoti savo ir šeimos narių gyvenimą.

100 litų ir daugiau, žr. p. 35

Tel. 8 700 55622

33


Užsakymai priimami: Telefonu: 8 700 55622 (I–V 8:00–22:00) Faksu: 8 37 49 00 14 El. paštu: info@knyguklubas.lt Interneto svetainėje www.knyguklubas.lt Užsisakydami būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, gimimo datą (arba kliento numerį, jei jau esate Knygų klubo narys), tikslų adresą bei pasirinktą pristatymo variantą.

Pristatymas ir apmokėjimas

Jei užsisakysite knygas į užsienį, ne vėliau kaip per 3 darbo dienas išsiųsime Jums išankstinio mokėjimo sąskaitą. Jums reikės apmokėti ir pašto išlaidas. Galite rinktis, žemės ar oro paštu pageidaujate gauti knygas. Knygas išsiųsime, kai pervesite pinigus į mūsų sąskaitą.

Jei pageidaujate gauti knygas paštu, tai:

mes išsiųsime jas į artimiausią Lietuvos paštą ne vėliau kaip per 7 darbo dienas; paštas atsiųs Jums pranešimą apie atėjusią siuntą; vykdami atsiimti siuntinio, nepamirškite asmens dokumento; atsiskaityti galėsite grynais arba banko mokėjimo kortele.

Jūsų teisė grąžinti knygas.

Jei pageidaujate gauti knygas tiesiai į namus ar darbovietę, tai:

Jeigu knyga, kurią užsisakysite, Jums nepatiks, turite teisę ją grąžinti. Tereikia per 7 dienas nuo knygos gavimo dienos pranešti mums apie savo ketinimą grąžinti knygą paštu ir išsiųsti ją atgal adresu: UAB „Šviesa“, Knygų klubas, Kauno laisvoji ekonominė zona, Terminalo g. 10, Biruliškių km., LT-54469 Kauno raj., sumokant knygos grąžinimo išlaidas. Mes grąžinsime Jums pinigus už knygą per 15 dienų nuo jos gavimo. Grąžinant knygas būtina pateikti pirkimo čekį.

Kurjeris pristatys jas norimu (namų ar darbovietės) adresu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas; atsiskaityti galėsite grynais arba elektronine bankininkyste.

Pristatymo kainos:

Nesvarbu, pasirinksite kurjerį ar paštą: jei užsisakysite knygų už mažiau kaip 70 Lt, pristatymas Jums kainuos 7 Lt; jei bendra Jūsų užsakymo suma bus daugiau arba lygi 70 Lt, pašto arba kurjerio išlaidas apmokėsime mes.

KAIP UŽSISAKYTI? Pateikite mums užsakymą vienu iš nurodytų būdų: Telefonu: 8 700 55622 ; El.paštu: info@knyguklubas.lt; Internetu: www.knyguklubas.lt NORĖDAMI GAUTI KNYGAS PAŠTU:

NORĖDAMI GAUTI KNYGAS TIESIAI Į NAMUS AR DARBOVIETĘ:

Laukite pranešimo iš pašto per 7 d. d.

Laukite kurjerio per 3 d. d.

Užsakymo suma

Pasiūlymai galioja iki 2012 02 29

34

www.knyguklubas.lt

Pristatymo kaina

< 70 Lt

7Lt

>= 70 Lt

0 Lt


DOVANA visiems Knygų klubo pirkėjams, perkantiems už 100 Lt ir daugiau: Paslapčių dienoraštis – Asmeninė knyga, padedanti siekti sveikatos, gerovės ir laimės Į šią užrašų knygą galėsite įrašyti savo mintis, pastabas, svajones ir lūkesčius, įkvėpimo ir geros energijos jums suteiks nepaprastos mintys apie gyvenimą, pasaulį, santykius ir savęs atradimą.

Tegul tavo svajonės būna didelės ir ryškios – priimk jas ir būk pasiruošęs. Jos visada išsipildo! Dėmesio! Informuojame, kad nuo kovo mėnesio katalogas bus leidžiamas tik elektroniniu formatu. Naujas Knygų klubo katalogas pasirodys jau kovo 1 dieną! Apsilankykite www.knyguklubas.lt ir patikrinkite, ar tikrai teisingai suvestas Jūsų e.pašto adresas. Tel. 8 700 55622

35


Ypatingi pasiūlymai visiems knygų mylėtojams: Šeimos medis Nepamirštama knyga, kelianti aštrius klausimus apie šeimą, jos gyvenimą ištikus krizei ir apie sprendimus, kurie turės įtakos ateinančioms kartoms.

Kodėl verta būti Knygų klubo nariu?  Naujausios ir populiariausios knygos už gerą kainą  Knygų pristatymas į namus, darbovietę ar paštą  Ypatingi pasiūlymai ir žaidimai  Partnerių dovanos ir pasiūlymai  Jokio nario mokesčio

17,99

12

Kaip tapti Knygų klubo nariu?

Knygų klubo kaina

59 Lt

Meškiukas Rudnosiukas Šiltas pasakojimas apie vieno meškiuko nuotykius, džiaugsmus ir rūpesčius. Daugiau kaip 70 metų vaikams skaitoma Rudnosiuko istorija!

35,90

17

Knygų klubo kaina

90

Tereikia užsisakyti bent vieną knygą! Jums iš karto galioja klubo kaina. Su pirmąja knygų siunta gausite klubo nario kortelę.

Lt

Ar žinai? Išsilavinimo pagrindai Tai puikus vadovas, padėsiantis įgyti žinių, būtinų bendram išprusimui. Čia pateikiama žinių iš visų svarbiausių žinijos sričių, parodomi jų istoriniai ir kultūriniai ryšiai.

42,90

15

Knygų klubo kaina

00

54,90

29

Knygų klubo kaina

90 Lt

Receptai visiems metams „Tinkamas valgis tinkamoje vietoje tinkamu laiku – tai pagrindinė šios knygos idėja, – apie savo knygą sako autorė Julija Vysockaja.

36

www.knyguklubas.lt

E. Ožeškienės g. 10, LT-44252, Kaunas Faks.: 8 37 490014, Telefonas 8 700 55622 El. p.: info@knyguklubas.lt; www.knyguklubas.lt

Lt

ISSN 1822-6671 Leidėjas: UAB „Alma Littera“ Redakcijos adresas: Ulonų g. 2 LT-08245 Vilnius

Knygų klubas yra „Alma littera“ prekės ženklas ir saugomas pagal LR įstatymus. Bet koks šio prekės ženklo ar panašaus žymens naudojimas be rašytinio UAB „Alma littera“ sutikimo yra griežtai draudžiamas.

Knygų klubo katalogas Nr. 36  

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai!

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you