Page 1

WWW.ISIC.ORG

WWW.ISIC.LT

WWW.SEB.LT


2


Užsisakyk ISIC internetu ir gauk tiesiai į savo pašo dėžutę

37 49 58 63 70 75 76

WWW.ISIC.LT

Vilnius

Kaunas

Klaipeda

Zigzag.lt J.Basanavičiaus g. 30 ISIC, ITIC

Zigzag.lt E.Ožeškienės g. 27 ISIC, ITIC

Zigzag.lt J.Janonio g. 16 ISIC, ITIC

Pasaulio lietuvių centras Pamėnkalnio g. 19-2 ISIC, ITIC

Pasaulio lietuvių centras S. Daukanto g. 11 ISIC, ITIC

Pasaulio lietuvių centras H.Manto g. 84 ISIC, ITIC

Alfaturas J. Basanavičiaus g. 1/13 ISIC

Megaturas Tvirtovės al. 88

Megaturas Taikos pr. 61 (Akropolis) ISIC, ITIC

Zip Travel Liejyklos g. 4-6 ISIC, ITIC

Savanorių pr. 346 (Savas)

Kelionių laikas Kalvarijų g. 14 ISIC, ITIC Kiveda Gedimino pr. 1 ISIC Megaturas Ozo g. 25 (Akropolis) ISIC, ITIC Ditmos projektai Kareivių g. 19-151 ISIC, ITIC

Islandijos pr. 32 (Mega)

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis) ISIC, ITIC VDU SA S. Daukanto g. 27-210 ISIC, ITIC

Šiauliai Zigzag.lt Vytauto g. 90 ISIC, ITIC Megaturas Pramonės g. 6 (Bruklinas)

ZIP Travel Kęstučio g. 57-1 ISIC, ITIC

Aido g. 8 (Akropolis) ISIC, ITIC

Panevežys

Visoje Lietuvoje

Megaturas Savitiškio g. 61 (Babilonas) ISIC, ITIC

Turinys

Nuolaidos Kaune Nuolaidos Klaipėdoje Nuolaidos Šiauliuose Nuolaidos Panevėžyje Kitos nuolaidos Elektroninės parduotuvės Tarptautiniai pasiūlymai

4 5 7 8 11 18 20

Kur galima isigyti ISIC?

Apie ISIC Aktualu Kaip įsigyti SEB ISIC MASTERCARD Apie ITIC TOP nuolaidos Nuolaidos Vilniuje

SEB Banko filialai ISIC

3


Sveikas prisijungęs prie ISIC bendruomenės! Tarptautinis studento ir moksleivio pažymėjimas ISIC ne tik liudija, kad esi studentas ar moksleivis, bet ir suteikiaTau galimybę naudotis daugiau negu 1000 nuolaidų Lietuvoje ir net 40 000 nuolaidų visame pasaulyje. Įsigydamas ISIC Tu prisijungi prie beveik 5 milijonų studentų, kuriems visas pasaulis tiesiog po kojomis - net 126 pasaulio šalyse galėsi naudotis nuolaidomis ir sutaupyti krūvą pinigų. Ir tai dar ne viskas!

Turedamas

ISIC Tu galesi: • • • • • • •

Taupyti visur ir visada; Keliauti pigiau ir gudriau; Naudotis nuolaidomis šauniausiuose klubuose, parduotuvėse, kavinėse ir kitur; Pigiau aplankyti renginius, muziejus, parodas, spektaklius; Sugalvoti, kaip fantastiškai ir pigiai praleisti laisvalaikį; Gauti ISIC nuolaidas net nekeliant kojos iš namų; Naudotis ypatingais tarptautiniais pasiūlymais.

• •

Užsisakyk ISIC naujienas www.isic.lt, nes tik taip karščiausią informaciją sužinosi pirmas. Prisijunk prie ISIC Lietuva fanų rato Facebook‘e ir sek ISIC gyvenimą: interaktyvus bendravimas, įdomiausi renginiai, smagiausi konkursai ir prizai, nuotraukos, video ir šviežiausios naujienos. Turėk ISIC savo iPhone ar Android telefone– visa nuolaidų duomenų bazė Tavo delne – nepasiklysi ir nepražiopsosi geriausių vietų.

Bendrauk ir atrask ISIC gyvenimo stiliu 4


ISM ISIC ir VGTU ISIC pažymėjimus gali įsigyti: • internetu www.isic.lt; • Zigzag Travel agentūroje, J. Basanavičiaus g. 30, Vilniuje.

Aktualu!

Reprezentuok savo aukštąją mokyklą! Jei studijuoji VGTU ar ISM universitetuose, tegul Tavo ISIC pasipuošia Tavo universiteto atributika!

Studentai dabar gali įsigyti ISIC su elektroniniu viešojo transporto bilietu, galiojančiu Vilniuje ir Klaipėdoje. Viena kortelė – dviguba nauda bei sutaupyta vieta piniginėje.

Isigyk ISIC pažymėjimą su integruotu viešojo transporto e-bilietu internetu www.isic.lt arba ISIC išdavimo vietose Vilniuje ir Klaipėdoje.

Aktyvuok E-bilietą norima terminuoto viešojo transporto bilieto rūšimi spaudos kioskuose ir SĮ “Susisiekimo paslaugos” klientų informaciniuose centruose.

Praradus arba sulaužius ISIC pažymėjimą su integruotu e-bilietu, terminuotus bilietus perkelti į naująją kortelę galima SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Žolyno g. 15 arba Gedimino pr. 9A, Vilniuje.

Daugiau apie e-bilietą: www.vilniusticket.lt

5


! a n ie j u Nuo rugsėjo mėnesio ISIC išdavimo Na centruose Kaune (žr. 3 psl.) gali įsigyti

tarptautinį studento pažymėjimą su integruota Kauno miesto viešojo transporto e. bilieto kortele.

Kodėl naudinga?

• patogu: viena kortelė, kuri įrodo Tavo studento statusą ir suteikia

transporto lengvatą, kartu viešojo transporto bilietas ir raktas į ISIC pasaulį (nuolaidos, specialūs pasiūlymai, renginiai, pramogos); • ISIC su integruota Kauno e. bilieto kortele gali papildyti bet kuria norima e. bilieto rūšimi (terminuotaisiais ar vienkartiniais e. bilietais); • Kauno viešojo transporto e. bilietais gali pasirūpinti neiškeldamas kojos iš namų – pakanka prisijungti prie savo kortelės sąskaitos internete www.kvt.lt; • ISIC su integruota Kauno e. bilieto kortele kainuoja 33 Lt. Ir nebereikia atskirai mokėti už e. bilieto kortelę.

Kaip naudoti?

• įsigyk ISIC su integruota Kauno e. bilieto kortele ISIC išdavimo centruose Kaune; • papildyk e. kortelę norima e. bilieto rūšimi Kauno viešojo transporto e. bilietų platinimo vietose; • naudokis e. bilietu Kauno troleibusuose ir autobusuose.

Daugiau informacijos apie Kauno e. bilietų naudojimą, papildymą, bilietų kainas:

6

Internete: www.kvt.lt Nemokamu telefonu: 8 800 70010


ISIC Scholar – moksleiviams ISIC išduodamas: - pagrindinių, vidurinių, profesinių mokyklų bei gimnazijų moksleiviams nuo 12 metų. - SEB ISIC Mastercard išduodamas nuo 14 metų su raštišku tėvų sutikimu.

ISIC galiojimas: - ISIC galioja 16 mėnesių skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo iki sekančių metų gruodžio pabaigos. - SEB ISIC Mastercard galioja 12 mėnesių nuo išdavimo datos. Norint įsigyti ISIC reikia pateikti: - studento /moksleivio pažymėjimą arba pažymą iš mokymosi įstaigos; - 3 x 4 cm dydžio dokumentinę nuotrauką; - turėti asmens dokumentą tapatybei nustatyti. Išlaidos: - ISIC pažymėjimas kainuoja 30 Lt. - ISIC su integruotu el. viešojo transporto bilietu kainuoja 33 Lt. - SEB ISIC Mastercard pažymėjimas kainuoja 30 Lt.

Kaip isigyti ISIC?

ISIC Student – studentams ISIC išduodamas: - aukštųjų mokyklų (kolegijų bei universitetų) nuolatinių studijų studentams.

Kur įsigyti? - Užsisakyk internetu www.isic.lt ir gauk paštu tiesiai į namus. - Užsuk į artimiausią ISIC išdavimo vietą (kontaktų ieškok 3 psl.). ISIC pagaminsime per kelias minutes! - SEB ISIC Mastercard kortelę įsigysi artimiausiame SEB banko filiale. Jis pagaminamas per 5 darbo dienas.

7


8


ISIC yra vienintelis tarptautinis studento pažymėjimas, kuriuo kasmet visame pasaulyje naudojasi 4,5 mln. studentų ir kuris galioja 120 pasaulio šalių. Su SEB ISIC MASTERCARD esi ne šiaip studentas, bet privilegijuotas studentas! Vadinasi, gali naudotis išskirtinėmis ISIC nuolaidomis ir pasiūlymais: - Lietuvoje gausi ISIC lengvatą viešajam transportui; - be vargo įsigysi prekių elektroninėse parduotuvėse; - nemokėsi rezervacijos mokesčio už nakvynės namus Hostelworld.com; - naudosiesi ypatingais tarptautinių ISIC partnerių pasiūlymais („The Economist“, „Skype“, „Microsoft“); - gausi didelių nuolaidų teatre, klubuose, parduotuvėse, pramogaudamas, keliaudamas.

Šauniosios kortelės išdavimo mokestis – 30 Lt.

Išsamus kortelės ir paslaugų planų aprašymas www.seb.lt/isic. Daugiau informacijos tel. 1528.

9


! a n ie j u Tiems, kas nori sumaniai ir Na šiuolaikiškai tvarkyti savo pinigus, sukūrėme paslaugų planą STUDENTAS. Užsisakę planą, vos už 5 Lt per mėnesį galėsite: • neribotai pervesti pinigus litais internetu į sąskaitas SEB banke; • nemokėdami kortelės išdavimo ar metinio mokesčių, naudotis tarptautiniu studento pažymėjimu ir mokėjimo kortele SEB ISIC MasterCard; • nemokamai naudotis banko paslaugomis SMS žinutėmis; • naudodamiesi SEB banko ir DnB Nord bankų bankomatais iki 3 500 Lt per mėnesį iš plane nurodytos debeto kortelės sąskaitos pasiimti nemokamai. Užsisakyk kortelę SEB ISIC MasterCard arba paslaugų planą STUDENTAS bet kuriame SEB banko skyriuje. Tik turėk su savimi galiojantį studento ar moksleivio pažymėjimą ir pažymą iš mokymo įstaigos, liudijančią, kad ten mokaisi.

10


Itic Tarptautinis pedagogo pažymėjimas, liudijantis pedagogo statusą ir suteikiantis daugybę nuolaidų visame pasaulyje.

Kas gali isigyti ITIC? • Pažymėjimas išduodamas asmenims, dirbantiems pedagoginį darbą.

sime ITIC pagamin s lia ke r e p vos minutes!

Kaip isigyti ITIC?

• Užsisakykite internetu www.isic.lt ir gaukite paštu tiesiai į savo namus • Užsukite į vieną iš ISIC išdavimo centrų su pedagoginį darbą patvirtinančiu dokumentu, nuotrauka ir asmens dokumentu.

Top ITIC nuolaidos Lietuvoje

Visą ITIC nuolaidų sąrašą rasite www.isic.lt

11


12


13

Kuponai


14

Kuponai


15

Kuponai


16

Kuponai


ISIC Top nuolaidos

25% nuolaida kasečių pildymui (negalioja lazerinio spausdinimo kasetės mikroschemos keitimui); 20% nuolaida kompiuterių remontui; 5% nuolaida kompiuterio pirkimui (netaikoma išpardavimo prekėms); 10 ct nespalvotas A4 spausdinimas/kopijavimas; 70 ct spalvotas A4 spausdinimas/kopijavimas (neįeina plakatų/nuotraukų spausdinimas) Kaunas 15% nuolaida visoms prekėms (reikia įvesti pirmuosius 6 ISIC pažymėjimo skaitmenis nuolaidos skiltyje) Visa Lietuva

20% nuolaida visoms prekėms Panevėžys

10% nuolaida kalbų kursams grupėse Kaunas

2 Lt nuolaida nuo standartinės bilieto kainos Vilnius

18


10% nuolaida B kategorijos vairuotojų mokymams 5% nuolaida A, C1, C, CE, D1, D kategorijų vairuotojų mokymams Šiauliai, Mažeikiai, Plungė

ISIC Top nuolaidos

8% nuolaida visoms prekėms Visa Lietuva

15% nuolaida prekėms (išskyrus išpardavimus) Klaipėda

10% nuolaida A1, A ir B kategorijų vairavimo kursams 5% nuolaida praktinių įgūdžių tobulinimui Kaunas

Iki 5% nuolaida kelionėms, specialios draudimo kainos, specialios kainos autobusų, lėktuvų, traukinių bilietams Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai

19


20


21


Vilnius

Keliones ir transportas Poilsinės kelionės, turai Litaura 5% nuolaida kelionėms autobusu, savaitgalio ir pramoginėms kelionėms Žalgirio g. 88, (5) 273 13 37 www.litaura.lt ISIC/ITIC Pasaulio lietuvių centras 2% nuolaida kelionėms Pamėnkalnio g. 19-2, (5) 210 70 48 www.lwc.lt ISIC/ITIC Turizmo agentūra “Litamicus” 3-15% nuolaida visoms turizmo paslaugoms (ne akcijos metu) Jakšto g. 5, (5) 212 44 74 ISIC/ITIC Zigzag.lt iki 5% kelionėms J. Basanavičiaus g. 30, (5) 239 73 97 www.zigzag.lt ISIC/ITIC

Automobilių, motociklų ir dviračių nuoma Autocom LT 10% nuolaida automobilių ir mikroautobusų nuomai Gariūnų g. 49, (5) 260 26 50 www.autocom.lt ISIC/ITIC

22

Autonuoma “Avis rent a car” 20% nuolaida automobilių nuomai Laisvės pr. 3, (5) 230 68 20 Rodūnios kelias 2 (Vilniaus oro uostas), (5) 232 93 16 www.avis.lt ISIC/ITIC Eurorenta 20% nuolaida automobilių nuomai Rodūnios kelias 2 (Vilniaus oro uostas), (5) 233 17 17 www.eurorenta.lt ISIC/ITIC PolskiFiat.lt 10-15% nuolaida automobilio nuomai www.polskifiat.lt, (698) 418 48 www.polskifiat.lt ISIC/ITIC Volnata 10% nuolaida paslaugoms (nuolaidos nesumuojamos) Mokyklos g. 3A, (8 615) 500 00 www.volnata.lt ISIC/ITIC

Autobusų, troleibusų bilietai Eurolines Baltic International 20% nuolaida studentams kai kurių maršrutų bilietams Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 233 66 66 Sodų g. 20B-1 (Autobusų stotis), (5) 215 13 77 ISIC

Zigzag.lt 20% nuolaida autobusų bilietams J. Basanavičiaus g. 30, (5) 239 73 97 www.zigzag.lt ISIC

Aviabilietai Baltic Flight Academy 50% nuolaida aptarnavimo mokesčiui perkant lėktuvo bilietus ir keliones Rodūnės kelias 2, (5) 233 03 30 Šnipiškių g. 2, (5) 277 94 00 www.bfa.lt ISIC/ITIC

Traukinių bilietai Zigzag.lt Specialios kainos InterRail traukinių bilietams jaunimui iki 26 metų Specialios kainos traukinių bilietams JAV J. Basanavičiaus g. 30, (5) 239 73 97 www.zigzag.lt ISIC/ITIC

Taksi Eurotaksi iki 10% nuolaida taksi paslaugoms 1465, (5) 277 71 11 ISIC/ITIC Merseros taksi 11% paslaugoms 1421, (5) 278 88 88 www.merserostaksi.lt ISIC/ITIC


Degalinės Neste A24 3 ct/l nuolaida Architektų g. 130, (606) 888 85 Buivydiškių g. 5, (606) 888 85 Dariaus ir Girėno g. 17, (606) 888 85 Erfurto g. 41 , (5) 232 21 59 Geležinio Vilko g. 37A, (606) 888 85 Geležinio Vilko g. 63 , (5) 240 91 80 Jasinskio g. 14, )606) 888 85 Justiniškių g. 14B, (606) 888 85 Kauno g. 26 , (5) 230 08 24 Laisvės per. 125A, (606) 888 85 Lukšio g. 22 , (5) 230 08 24 Molėtų pl. 8 , (5) 240 91 80 Parodų g. 1A , (5) 232 21 59 Rygos g. 2, (5) 240 91 80 S.Stanevičiaus g. 3, (5) 240 91 80 Savanorių pr. 16 , (5) 230 08 24 Savanorių pr. 187 , (5) 232 21 59 Savanorių pr. 220A , (5) 232 21 59 Subačiaus g. 64, (606) 888 85 Žirmūnų g. 54C , (606) 888 85 Žirmūnų g. 68B , (5) 230 08 24 www.nesteoil.lt SEB ISIC

Nakvyne Jaunimo nakvynės namai A Hostel 5% nuolaida nakvynei vienviečiame ir dviviečiame kambaryje Sodų g. 8-3 Šv. Stepono g. 15, (5) 233 53 96 www.ahostel.lt ISIC/ITIC

Viešbučiai, moteliai “Žemaitės” viešbutis 20% nuolaida apgyvendinimo paslaugoms Žemaitės g. 15, (5) 213 31 93 www.hotelzemaites.lt ISIC/ITIC Best Western Vilnius 40% nuolaida apgyvendinimo paslaugoms 15% sąskaitai restorane A le Carte meniu Konstitucijos pr. 14, (5) 273 95 95 www.vilniushotel.eu ISIC/ITIC Centrum Uniquestay hotel 10% viešbučio paslaugoms Vytenio g. 9/25, (5) 268 33 00 www.centrum.lt ISIC/ITIC City Gate 30% ne sezono metu (lapkričio 1 - kovo 31 d.) 22% sezono metu (balandžio 1 - spalio 31 d.) Bazilijonų g. 3, (5) 210 73 06 www.citygate.lt ISIC/ITIC

Reval Inn Vilnius 33 EUR kambarys su pusryčiais 30% nuolaida viešbučio kavinėje Ukmergės g. 363, (85) 238 80 00 www.revalinn.com ISIC/ITIC Viešbutis “Adelita” 10% nuolaida paslaugoms Rodunios kelias 8, (5) 232 93 04 www.adelita.lt ISIC/ITIC

Vilnius

Sostinės taksi 5% taksi paslaugoms (5) 233 38 88 ISIC/ITIC

Viešbutis “Ecotel Vilnius” 20% nuolaida nakvynei Nemokamas internetas ir automobilių stovėjimo aikštelė Slucko g. 8, (5) 210 27 00 www.ecotel.lt ISIC/ITIC Viešbutis “Jeruzalė” 10% nuolaida Kalvarijų g. 247, (5) 271 40 40 www.jeruzalehotel.com ISIC/ITIC Viešbutis “Martialis” 10% nuolaida apgyvendinimui Bistryčios g. 13, (5) 210 48 00 www.martialis.lt ISIC/ITIC Vivulskio apartamentai 20% nuolaida kambarių nuomai (reikalinga išankstinė rezervacija; negalioja su karštu pasiūlymu) 20% nuolaida saunai ir sukūrinei voniai (reikalinga išankstinė rezervacija; negalioja su karštu pasiūlymu) Nemokamas Wi-Fi internetas ir automobilių stovėjimo aikštelė Vivulskio g. 12B, (653) 588 50 www.vivulskioapartamentai.lt ISIC/ITIC

23


Vilnius

Kita nakvynė Sodyba prie Vilniaus 10% nuolaida sodybos nuomai Katiliškės, (659) 609 77 www.sodybaprievilniaus.lt ISIC/ITIC

Pramogos Pramogų parkai Slidinėjimas Liepkalnyje Nuolaidos slidinėjimui 2 Lt nuolaida keltuvo bilieto kainai Minsko pl. 2, (5) 210 62 42 www.ziemostrasa.com ISIC/ITIC

Teatrai, muzika, šokiai Elfų teatras 20% nuolaida Konstitucijos pr. 23b, (685) 361 04 www.elfuteatras.lt ISIC/ITIC Keistuolių teatras 50-25% nuolaida į „Keistuolių teatro“ spektaklius Laivės pr. 60, (5) 242 45 85 www.keistuoliai.lt ISIC Lietuvos Nacionalinė Filharmonija 50-80% nuolaida bilietams, išskyrus padidintus tarifus Aušros Vartų g. 5, (5) 266 52 16 www.filharmonija.lt ISIC

24

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras 20% nuolaida dviems asmenims Vilniaus g. 6/16, (5) 261 88 28 www.lvso.lt ISIC/ITIC Oskaro Koršunovo teatras 20% nuolaida vienam bilietui Ašmenos g. 8, (5) 261 00 15 www.okt.lt ISIC/ITIC Teatras „Cezario grupė” 50% nuolaida vienam bilietui su ISIC 50% nuolaida dviems bilietams su ITIC Bokšto g. 10, (614) 959 52 www.cezariogrupe.lt ISIC/ITIC Valstybinis Jaunimo teatras 50% nuolaida į skelbiamus einamojo mėnesio spektaklius Arklių g. 5, (5) 261 60 12 www.jaunimoteatras.lt ISIC/ITIC Vilniaus valstybinis „Mažasis teatras” 20% nuolaida bilietams, perkant ne mažiau kaip du bilietus Gedimino pr. 22, (5) 26131 95 www.vmt.lt ISIC/ITIC

Kino teatrai Kino pasaka 2Lt nuolaida nuo standartinės bilieto kainos Šv. Ignoto 4/3, (5) 261 15 16 www.kinopasaka.lt ISIC/ITIC

Skalvijos kino teatras 40% nuolaida bilietui Goštauto g. 2/15, (5) 261 05 05 www.skalvija.lt ISIC/ITIC

Klubai, naktiniai klubai ,,New York” klubas 10% nuolaida patalpų nuomai Kalvarijų g. 85, (699) 155 87 www.newyorkclub.lt ISIC/ITIC Baras ,,Misterija” 10% nuolaida sąskaitai kiekvieną dieną 20% nuolaida sąskaitai ketvirtadieniais ir sekmadieniais Totorių g. 18, (5) 212 50 51 www.misterija.lt ISIC/ITIC Brodvėjaus Pub’as 30% arba 5 Lt nuolaida įėjimui 10% nuolaida barui Mėsinių g. 4, (652) 577 90 www.brodvejus.lt ISIC/ITIC Havana Social Club 10% nuolaida sąskaitai 25% sąskaitai ketvirtadieniais 5 Lt nuolaida įėjimui į renginius Šermukšnių g. 4 A, (674) 110 59 www.havanasocialclub.lt ISIC Klubas “ClubX Factory” 50% - įėjimui penktadieniais ir šeštadieniais Ševčenkos g. 16i www.clubxfactory.lt ISIC


Naktinis klubas “Metelica” 50% nuolaida įėjimui ketvirtadieniais Goštauto g. 12 www.metelica.lt ISIC Naktinis klubas “Tarantino” Nemokamas ėjimas ketvirtadieniais 20% nuolaida įėjimui penktadieniais, šeštadieniais Trakų g. 2, (8 6) 616 16 www.tarantinoclub.lt ISIC/ITIC

Pramoginės ekskursijos Velo-city.lt 15% nuolaida dviračių nuomai 15% nuolaida turams (baidarių, miesto, gamtos turai) 25% nuolaida grupėms nuo 8 žmonių Bernardinų g. 10-6, (674) 121 23 www.velo-city.lt ISIC/ITIC Vaiduokliai 10% nuolaida 1 bilietui „Tiketos“ kasose 15% nuolaida grupinėms ir individualioms pramogoms S. Žukausko g. 1-73, (652) 166 00 www.vaiduokliai.lt ISIC/ITIC

Boulingas, biliardas

Kitos pramogos

Apollo boulingas 20% nuolaida boulingo žaidimui darbo dienomis nuo 12 val. iki 18 val. Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 238 77 77 www.apollo.lt ISIC

ActiveTourism.lt 5 lt nuolaida asmeniui standartiniams įkainiams „Plaukimas Neries upe Vilniuje“ (nuolaidos nesumuojamos) Gulbinų g. 96, (618) 829 95 page 10 of 28 www.activetourism.lt ISIC/ITIC

Biliardo centras “Pool House” 15% nuolaida žaidimams Žirmūnų g. 68a, (656) 500 14 www.biliardas.lt ISIC Karolinos boulingas 20% nuolaida žaidimams (negalioja penktadienį nuo 18 h ir šeštadienį) Sausio 13-osios g. 2, (8-5) 278 57 17 www.kegliai.lt ISIC/ITIC Po Ogmia 20% nuolaida žaidimams (negalioja penktadienį nuo 18 h ir šeštadienį) Verkių g. 29, (5) 272 14 31 www.kegliai.lt ISIC/ITIC Žirmūnų boulingo klubas Darbo dienomis iki 18 val. 1 žaidimo kaina - 1.99 Lt Sekmadieniais boulingo takelio kaina - 25 Lt / val. Žirmūnų g. 68A, (5) 277 07 60 ISIC

Vilnius

Naktinis klubas “Playclub” 50% nuolaida įėjimui į organizuojamus renginius Pamėnkalnio g. 17/3, (653) 334 40 www.play-club.com ISIC/ITIC

Dažasvydis “Strategija” +100 šovinių nemokamai 15% nuolaida mergvakariams (Mergvakaris armijoje ir teatralizuotas mergvakariams) www.misija.net ISIC/ITIC Dažasvydžio centras 50 dažasavydžio kamuoliukų nemokamai kiekvieno apsilankymo metu 200 šratasvydžio šovinių nemokamai kiekvieno apsilankymo metu Bukčių g. 8A, „Panerio stadionas“ (sportinė aikštelė), (651) 440 10 Molėtų pl. 2 kilometras, Visoriai (aikštelė gamtoje), (651) 440 10 Pelesos g. 1/2 (aikštelė patalpose), (651) 440 10 ISIC/ITIC

25


Vilnius

Dažasvydžio klubas „Triada“ Su ISIC/ITIC pažymėjimu startinis dažasvydžio komplektas - 150 dažasvydžio kamuoliukų Pelesos g. 1/2, (683) 144 00 www.triada.lt ISIC/ITIC Gera dovana 10% nuolaida visiems dovanų rinkiniams, perkant Geros dovanos salose Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 239 49 35 Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 239 49 35 www.geradovana.lt ISIC/ITIC Kariauk.lt 100 šovinių nemokamai Žalgirio g. 131, (655) 111 57 www.kariauk.lt ISIC/ITIC Kart-Live Mėgėjų kartingo lenktynių čempionatas. 10% nuolaida mokesčiams Plytinės kartodromas, (600) 998 37 www.kart-live.lt ISIC/ITIC Segway nuomos salonas 15% nuolaida segway nuomai Vilniaus g. 45, (612) 344 44 www.supersegway.lt ISIC/ITIC Vilniaus dažasvydžio klubas 5 Lt nuolaida žaidimui Švitrigailos g. 40, (655) 822 66 www.paintballer.lt ISIC

26

Kulturinis paveldas Meno muziejai ir galerijos ,,Istorijos akimirkos” vaškinių figūrų muziejus 25% nuolaida įėjimui Aušros Vartų g. 19, (673) 723 11 www.waxfigures.tik.lt ISIC/ITIC Lietuvos nacionalinis muziejus, Naujasis arsenalas 50% nuolaida Arsenalo g. 1, (5) 262 94 26 www.lnm.lt ISIC Lietuvos nacionalinis muziejus, Naujasis arsenalas 50% nuolaida Arsenalo g. 1, (5) 262 94 26 www.lnm.lt ISIC Lietuvos nacionalinis muziejus, Senasis arsenalas 50% nuolaida Arsenalo g. 3, (5) 262 94 26 www.lnm.lt ISIC Šiuolaikinio meno centras 50% nuolaida įėjimui Vokiečių g. 2, (5) 212 19 45 www.cac.lt ISIC/ITIC

Istorijos muziejai Genocido aukų muziejus 50% nuolaida Aukų g. 2a, (5) 249 74 27 http://www.genocid.lt/ muziejus/ ISIC/ITIC

Lietuvos geležinkelių muziejus 50% nuolaida Mindaugo g. 15, (5) 269 37 41 www.litrail.lt ISIC/ITIC

Kitas paveldas Literatūrinis A. Puškino muziejus 50% nuolaida Subačiaus g. 124, (5) 260 00 80 www.muziejus.lt ISIC Vilniaus Gedimino pilis 50% nuolaida Arsenalo g. 5, (5) 261 74 53 www.lnm.lt ISIC Vilniaus Signatarų namai 50% nuolaida Pilies g. 26, (5) 231 44 37 www.lnm.lt ISIC

Sportas, grožis, sveikata Sporto ir sveikatingumo klubai Sporto klubas “Active gym” 15% nuolaida mėnesio abonementui 20% nuolaida trijų mėnesių abonementui Antakalnio g. 37, (5) 234 45 47 www.sportoklubas.lt ISIC


Sporto klubas “Power gym” 10% nuolaida visoms klubo paslaugoms Raugyklos g. 15, (5) 233 52 97 www.powergymclub.lt ISIC/ITIC Sporto klubas “Skygym” 15% nuolaida paslaugoms Ateities g. 10, (630) 125 82 ISIC/ITIC Sporto klubas “Victoria Gym” 15% visiems abonementams Trinapolio g. 11, (620) 989 98 www.victoriagym.lt ISIC/ITIC Stalo teniso klubas “Ping - Pong” 20% abonementui žaidimams šeštadieniais ir sekmadieniais Jasinskio g. 6, (5) 212 66 22 ISIC/ITIC Teniso Pasaulis 20% nuolaida SEB arena skvošo kortuose d.d. nuo 7 iki 17 val. ir savaitgaliais nuo 8 iki 21 val. vienkartiniams apsilankymams. Ąžuolyno g. 7, (5) 246 08 36 www.sebarena.lt ISIC/ITIC The Royal Athletic Club 21% nuolaida visiems Rytinis/Vidudienis narysčių abonementams 30% vienkartiniams apsilankymams M.K.Čiurlionio 84A, (5) 215 93 84 www.raclub.lt ISIC/ITIC

Top gym 20% nuolaida konsultacijoms ir asmeninėms treniruotėms Č.Sugiharos g. 3, (611) 116 77 www.topgym.lt ISIC/ITIC Savicko sporto klubas 2 sav. - 59 Lt. Darbo dienomis. Įeiti iki 16.00 val. 2 sav. - 69 Lt. Darbo dienomis. Įeiti iki 16.00 val. + savaitgaliai ir švenčių dienos 1 mėn. - 99 Lt. Darbo dienomis. Įeiti iki 16.00 val. 1 mėn. - 115 Lt. Darbo dienomis. Įeiti iki 16.00 val. + savaitgaliai ir švenčių dienos 1 mėn./PILNAS - 166,50 Lt. Darbo dienomis bet kuriuo laiku + savaitgaliai ir švenčių dienos Ąžuolyno g. 7, (5) 236 22 88 www.savickosportoklubas.lt ISIC/ITIC Vilniaus šeipingo klubas 10 Lt nuolaida abonementams Kalvarijų g. 131, (5) 272 73 19 www.shaping.lt ISIC

Šokių studijos

Rytų sporto studijos Aikido aikikai klubas “Sukūrys” 10% baziniam mėnesiniam nario mokesčiui Savanorių pr. 124A (sporto centras Ego Forte), (656) 452 68 Šeimyniškių g. 44, (656) 452 68 Švitrigailos g. 29, (656) 452 68 www.aikidoaikikai.lt ISIC

Vilnius

Sporto klubas “Body gym” 20% nuolaida Olimpiečių g. 3, (5) 272 77 44 ISIC

Jogos centras “Narajana” 20% nuolaida jogos užsiėmimams Saltoniškių g. 29/3, (5) 260 77 23 www.yoga.lt ISIC/ITIC Jogos centras SOHAM 10% nuolaida jogos užsiėmimams (Joga-1 pradedantiesiems) 5% nuolaida jogos reikmenims (jogos kilimėliams, meditacijos pagalvėlėms) Ąžuolyno g. 7, (659) 778 77 www.soham.lt ISIC/ITIC

Dance Time 15% nuolaida šokiams grupėse Antakalnio g. 29, (600) 65727 Piliakalnio g. 7, (600) 657 27 Sausio 13-osios g. 10, (600) 657 27 Skroblų g. 19, (600) 657 27 www.dancetime.lt ISIC/ITIC

Shanti Joga Vedanta Centre 10% nuolaida visiems jogos užsiėmimas A.Juozapavičiaus 9A-165, (5) 276 76 76 www.jogoscentras.lt ISIC/ITIC

“Šokio harmonija” 10% mėnesio abonementui Ateities g. 10, (605) 383 32 Rygos g. 15, (605) 383 32 www.sokioharmonija.lt ISIC/ITIC

GATINEAU Grožio salonas 10% visoms grožio paslaugoms Totorių g. 19, (5) 261 83 64 www.groziopaslaugos.lt ISIC/ITIC

Grožio salonai, soliariumai, masažai

27


Vilnius

Soliariumų salonas ,,Equador” 20% nuolaida visai kosmetikai 20% soliariumo paslaugoms Ateities g. 91 (Mandarinas), (5) 231 29 24 Rūdninkų g. 18/2, (5) 231 29 23 Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 219 59 30 Šeškinės g. 32 (IKI), (5) 241 01 92 Ukmergės g. 369 (BIG), (5) 264 18 00 ISIC/ITIC Tibeto masažas “Lungta” 20% nuolaida masažui Raugyklos g. 15, (699) 400 86 www.tibetomasazas.lt ISIC/ITIC Tropikų saulė 10% nuolaida vienkartiniam apsilankymui soliariume, SPA-JET vandens kapsulėje ir ozono-deguonies kapsulėje Savanorių pr. 22, (5) 233 36 48 www.tropikusaule.lt ISIC/ITIC

Optika Dr. Lukino regos korekcijos klinika “LASERVIEW” 20% nuolaida akių gydytojo konsultacijai 5% nuolaida regėjimo (trumparegystės, astigmatizmo, toliaregystės) korekcijos operacijai Žukausko g. 41, (85) 212 0290 www.laserview.lt ISIC/ITIC

28

Optika “Dovilėso optika” 25% nuolaida akinių rėmeliams 10% nuolaida kontaktiniams lęšiams Dominikonų 3-1, (85) 262 98 74 ISIC/ITIC Optika “Optikos pasaulis” 15% akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių priežiūros priemonėms bei aksesuarams Antakalnio g. 72, (656) 414 93 Ateities g. 48, (650) 610 02 Ateities g. 91 (Mandarinas), (655) 015 30 Dainavos g. 6, (685) 348 32 L.Asanavičiūtės 20/2, (650) 610 03 L.Asanavičiutės g. 29 (Norfa), (655) 915 75 Kalvarijų g. 206 (Norfa), (655) 409 83 Pylimo g. 10, (685) 348 31 Savanorių pr. 176 (Norfa), (650) 954 40 Šeškinės g. 32 (IKI), (652) 054 71 Vienuolio/Goštauto g. 2/15, (685) 339 62 Vilniaus g. 14, (685) 338 73 Žirmūnų g. 2 (IKI), (685) 440 75 www.optikospasaulis.lt ISIC/ITIC Optika “Žiūra” (I. Laurinavičienės akių kabinetas) 10% nuolaida rėmeliams ir lęšiams Rygos g. 15, (5) 230 528 8 www.ziura.lt ISIC/ITIC

Optika ,,Optisima” 15% nuolaida visoms prekėms ir paslaugoms Viršuliškių g. 40 (Mada), (5) 241 34 70 Sausio 13-osios g. 2 (Maxima), (5) 241 15 45 www.optisima.lt ISIC/ITIC Optika ,,Vision Express” 10% nuolaida akinių rėmeliams ir akinių lęšiams. Nuolaida taikoma perkant visą komplektą kartu 50% nuolaida regėjimo patikrinimui, kai akiniai neperkami A. Vienuolio g. 14, (5) 261 05 09 Gedimino pr. 3a, (5) 262 99 26 Ozo g. 18 (Ozas) , (5) 231 31 20 Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 262 26 96 www.visionexpress.lt ISIC/ITIC Optio 10% nuolaida akinių rėmeliams, akinių lęšiams ir kontaktiniams lęšiams. Justiniškių g. 91, (5) 261 09 53 Kalvarijų g. 170, (5) 276 57 56 Kalvarijų g. 98, (5) 275 74 86 Klaipėdos g. 1/16, (5) 231 42 58 Mindaugo g. 11 (Maxima) Žirmūnų g. 64 (Rimi) Savanorių pr. 16 (Rimi), (5) 213 31 63 www.optio.lt ISIC/ITIC


Stomatologiniai kabinetai Mano miesto klinika 15% nuolaida dantų gydymo paslaugoms Švitrigailos g. 11G, (5) 239 41 71 www.mmklinika.lt ISIC/ITIC Odontologijos klinika „Denticija“ 15% nuolaida burnos higienai 15% nuolaida dantų balinimui lazeriu 3% nuolaida visoms kitoms paslaugoms V. Grybo g. 32/10, (5) 270 91 25 www.denticija.lt ISIC/ITIC

Medicinos centrai Akių klinika ,,Novoye zreniye“ Speciali kaina - akių diagnostika ir gydytojo konsultacija - 99Lt Lazerinė vienos akies korekcija - 999Lt Savičiaus 11-42, (5) 264 44 44 www.eyes.lt ISIC/ITIC

ANTIAGING ginekologijos/ urologijos klinika 10% nuolaida visoms medicininėms paslaugoms Sakalų g. 22, (5) 260 77 77 www.medklinika.lt ISIC/ITIC Kineziterapijos centras 10% pasirinktam gydymo planui Kareivių g. 19-179, (616) 58 682 www.kineziterapija.org ISIC/ITIC Privati medicinos klinika “Corsanum” 20%nuolaida paslaugoms Pamėnkalnio g. 25, (5) 212 03 29 www.corsanum.lt ISIC/ITIC Šeimos medicinos centras 10% nuolaida konsultacijoms Pylimo g. 9, (5) 260 86 84 www.seimosgydytojas.lt ISIC/ITIC

Maistas Barai, kavinės, picerijos “Presto” kavos ir arbatos namai 10% nuolaida kavinės ir parduotuvės asortimentui Konstitucijos pr. 7a (Europa), (5) 248 70 52 Ozo g.25 (Akropolis), (5) 238 79 80 Pilies g. 42, (5) 261 62 62 Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 219 59 44 www.presto.lt ISIC/ITIC

ART CAFE creperie 10% nuolaida maistui 15% nuolaida maistui išsinešti 50% nuolaida kai kuriems crepams šiokiadieniais nuo 20val. Aušros vartų g. 4, (683) 08 771 http://artcafe.private.lt ISIC/ITIC

Vilnius

Optometrijos centras 15% nuolaida visoms neakcijinėms prekėms Gedimino pr.1, (5) 262 00 95 Gedimino pr. 9 (Gedimino 9), (5) 260 83 24 Vokiečių g. 26, (5) 262 75 91 www.optometrija.lt ISIC/ITIC

Baras „Pušku pušku” 40% nuolaida „Cuba libre“ kokteiliui 40% nuolaida „Bacardi 7-up“ kokteiliui Trakų g. 2, (682) 92 003 ISIC/ITIC Boost Juice Bars 10% visiems gėrimams 10% visiems gėrimams Saltoniškių 9 (PC Panorama) www.boostjuicebars.lt ISIC/ITIC Carskoje Selo 10% nuolaida maistui Saltoniškių g. 9 (Panorama), (682) 142 86 Savanorių pr. 1 (Helios City), (5) 240 57 03 Šeimyniškių g. 3, (5) 272 86 18 www.carskojeselo.lt ISIC/ITIC Charlie Pizza 10% nuolaida maistui Antakalnio g. 44, (5) 234 62 30 Justiniškių g. 91, (5) 242 84 07 Kalvarijų g. 206, (5) 276 14 93 Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 219 97 98 www.charlie.lt ISIC/ITIC

29


Vilnius

„Čili kaimas“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis Gedimino pr. 14, (5) 212 14 22 Konstitucijos pr. 7a (Europa), (5) 263 64 29 Savanorių pr. 1 (Helios City), (5) 231 04 12 Ukmergės g. 282 (Maxima), (5) 238 83 84 Vokiečių g. 8, (5) 231 25 36 Žirmūnų g. 2 (IKI), (5) 273 54 73 www.cili.lt ISIC/ITIC „Čili Kinija“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 238 79 38 Žirmūnų g. 68a, (5) 277 41 11 www.cili.lt ISIC/ITIC Dineris 10% išskyrus akcijinėms prekėms A.Smetonos g. 3, (5) 262 26 22 www.dineris.lt ISIC/ITIC Guru pica 15% visoms picoms Kauno g. 35 www.gurupica.lt ISIC/ITIC Itališka vyninė 10% nuolaida sąskaitai Užupio g. 30, (640) 44551 www.italiskavynine.lt ISIC/ITIC

30

Dineris 10% išskyrus akcijinėms prekėms A.Smetonos g. 3, (5) 262 26 22 www.dineris.lt ISIC/ITIC „Čili pica“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis Ateities g. 91 (Mandarinas), (5) 279 42 17 Didžioji g. 5, (5) 231 24 62 Fabijoniškių g. 2a (IKI), (5) 230 29 99 Gedimino pr. 23, (5) 261 90 71 Gedimino pr. 5, (5) 261 28 42 J. Jasinskio g. 16 (IKI), (5) 249 88 10 Konstitucijos pr. 7a (Europa), (5) 275 29 60 Mindaugo g. 11 (Maxima), (5) 213 33 88 Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 238 79 27 Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 272 02 92 Savanorių pr. 7, (5) 260 33 12 Šeškinės g. 32 (IKI), (5) 213 77 68 Ukmergės g. 369 (BIG), (5) 245 62 94 V. Šopeno g. 1, (5) 233 10 21 Viršuliškių g. 42 (Mada), (5) 260 90 28 Žirmūnų g. 64 (RIMI), (5) 278 86 28 www.cili.lt ISIC/ITIC Katpėdėlė 10% nuolaida maistui P.Lukšio g. 34 (Banginis), (5) 278 88 14 Viršuliškių g. 40 (Mada), (5) 240 05 21 www.katpedele.lt ISIC/ITIC

Kavinė “Balti drambliai” 10% nuolaida maistui. Vilniaus g. 41, (5) 262 08 75 www.baltidrambliai.com ISIC/ITIC Kavinė “Banzai” 10% nuolaida sąskaitai 100% nuolaida įėjimui Šv. Ignoto g. 14, (652) 321 11 www.banzaibaras.lt ISIC/ITIC Kavinė-baras “Universito PUB” 10% nuolaida maistui ir gėrimams Dominikonų g. 9, (5) 261 83 93 www.pub.lt ISIC/ITIC La Crepe 10% nuolaida maistui Saltoniškių g. 9 (Panorama), (686) 551 74 www.lacrepe.lt ISIC/ITIC McCafe 33% nuolaida kavai, perkant kavą ir desertą kartu Gedimino pr. 15 Ozo g. 25 (Akropolis) www.mcd.lt ISIC/ITIC Oranžinis baras 10% nuolaida sąskaitai Konstitucijos pr. 16 (VCUP), (679) 245 09 ISIC/ITIC Picerija “Fokus pica” 10% meniu Kareivių g. 14 (Impuls), (5) 270 00 22 L. Asanavičiūtės g. 15 (Impuls), (609) 966 25 Švitrigailos g. 4, (5) 265 01 01 www.fokuspica.com ISIC/ITIC


Pitstop pizza 10% nuolaida sąskaitai, išskyrus kompleksams ir dienos picai Šeimyniškių g. 21, (683) 360 06 www.pitstoppizza.lt ISIC/ITIC Pizza Dominium 30% nuolaida pristatomoms picoms ir nemokamas pristatymas (nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos Della Casa picoms) 20% nuolaida užsakant restorane (nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos Della Casa picoms) Ozo g. 18, (5) 219 55 55 www.pizzadominium.lt ISIC/ITIC Pogo baras 10% meniu nuolaida Vilniaus g. 12, (697) 41 013 www.pogobaras.lt ISIC/ITIC Prospekto P.U.B. Specialūs pasiūlymai Gedimino pr. 2/1, (5) 262 08 80 www.prospektopub.com ISIC Restoranas - DJ baras Cozy 10% nuolaida meniu Šv.Ignoto g. 16/10, (5) 261 11 37 www.cozy.lt ISIC

Restoranas “Bravaria” 10% nuolaida alui ir užkandžiams prie alaus Ozo g. 25 (Akropolis), (652) 211 21 www.bravaria.lt ISIC/ITIC Šiuolaikinio Meno Centro kavinė 15% nuolaida sąskaitai Vokiečių g. 2, (5) 2617097 www.cac.lt ISIC/ITIC Šokolado namai 15% visoms prekėms Saltoniškių g. 9 (Panorama), (652) 793 03 Trakų g. 13-1, (652) 998 67 www.chocolade.lt ISIC/ITIC

Restoranai, greito maisto restoranai McDonald’s Nemokamas pyragėlis perkant bet kurią kavą McChicken vidutinis kompleksas 11 Lt 2 dvigubi mėsainiai su sūriu tik 11 Lt Gedimino pr. 15, (5) 262 29 31 Kareivių g. 13, (5) 277 58 53 Ozo g. 25 (Akropolis), (699) 441 88 Seinų g. 3, (5) 233 45 53 Ukmergės g. 173, (5) 237 50 28 www.mcd.lt ISIC/ITIC Old city bistro 20% nuolaida sąskaitai Vokiečių g. 18, (663) 720 00 ISIC

Maistas į namus „Čili kaimas“ į namus 10% nuolaida maistui į namus, užsakant telefonu 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC „Čili Kinija“ į namus 10% nuolaida maistui į namus, užsakant telefonu 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC

Vilnius

Picerija “Mambopizza” 10% nuolaida picoms Gabijos g. 30 (Maxima) Gedimino pr. 37 Ozo g. 25 (Akropolis) Ukmergės g. 369 (BIG) Upės g. 6 (Baltasis tiltas) www.mambo.lt ISIC/ITIC

„Čili pica“ į namus 10% nuolaida maistui į namus, užsakant telefonu 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC Mambopizza į namus Nemokamas maisto pristatymas miesto ribose nuo 15 val. (688) 888 88 www.mambo.lt ISIC/ITIC

Parduotuves Knygos Knygynas “Krisostomus” 5% nuolaida visoms knygoms (685) 355 94 www.kriso.lt ISIC/ITIC Leidykla, knygynas “Kronta” 5% nuo didmeninės kainos Šiaulių g. 3, (5) 212 18 71 www.kronta.lt ISIC/ITIC

31


Vilnius

Rotas 20% nuolaida knygoms Kalvarijų g. 125 Pylimo g. 32 Trakų g. 10 Valakupių g. 5 Viršuliškių g. 40 www.rotas.lt ISIC/ITIC

Kelionių ir sporto prekės Būriavimo inventorius “Pas Cibą” 15% nuolaida inventoriui Pirkusiems inventorių, 2-3 val. pamokų ant vandens nemokamai Architektų g. 106-35, (5) 235 93 50 www.vejasgalvoje.lt ISIC/ITIC “Xpro vandens sporto centras” 10% nuolaida visoms prekėms (išskyrus akcijinėms prekėms) Žukausko g. 39, (682) 499 82 www.xpro.lt ISIC Parduotuvė “Winner sport” 10% nuolaida asortimentui Konstitucijos pr. 16 (VCUP), (5) 273 04 97 Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 204 25 27 www.winnersport.lt ISIC/ITIC

32

Proteinas.lt 15% nuolaida produkcijai Viršuliškių g. 40, (5) 230 50 70 www.proteinas.lt ISIC/ITIC “Expedition” 12% prekėms bei paslaugoms Pylimo g. 36, (5) 262 41 27 Šeimyniškių g. 5a, (5) 275 68 11 www.expedition.lt ISIC

Kompiuteriai ir biuro iranga iDeal 5% nuolaida Apple kompiuteriams ir programinei įrangai Čiurlionio g. 19, (5) 265 22 15 Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 205 27 70 Vokiečių g. 5, (5) 240 54 26 www.apple.lt ISIC/ITIC Kompiuterių parduotuvė “In my Case” 5-10% nuolaida prekėms 10% nuolaida paslaugoms Algirdo g. 2, (5) 262 88 50 www.inmycase.lt ISIC/ITIC Kompiuterių parduotuvė “Kilobaitas” 3-10% nuolaida prekėms (išskyrus akcijinėms prekės) Kalvarijų g. 98, (650) 445 42 Švitrigailos g. 5, (652) 262 44 www.kilobaitas.lt ISIC/ITIC

Kompiuterių parduotuvė “Kompsis” Iki 10% nuolaida Pamėnkalnio 19, (5) 261 40 60 www.kompsis.lt ISIC/ITIC Komp-remontas.lt 10% nuolaida kompiuterių ir mobiliųjų telefonų remonto darbams (studentams) 10% nuolaida kompiuterių ir mobiliųjų telefonų remonto darbams (dėstytojams) Kalvarijų g. 125-402, (686) 02284 www.komp-remontas.lt ISIC/ITIC Novakopa 20% nuolaida spausdintuvų kasečių pildymui 20% nuolaida spausdintuvų remontui Birželio 23-iosios g. 10, (5) 213 03 24 www.novakopa.lt ISIC/ITIC Prekyba internetu “KompMarktas” Perkant nešiojamajį kompiuterį dovana - krepšys S. Žukausko g. 43, (685) 049 21 www.laptop.lt ISIC/ITIC UAB “NKC” 5% nuolaida nešiojamiems kompiuteriams 20% nuolaida jų taisymui Raugyklos g. 15, (5) 233 00 28 ISIC/ITIC


Echo stamp 7-22% nuolaida prekėms ir paslaugoms J. Basanavičiaus g. 29a, (5) 213 27 87 www.stampline.lt ISIC Kanceliarinės prekės “Officeday” 10 % nuolaida kanceliarinėms prekėms, kopijavimo, spausdinimo, laminavimo, įrišimo paslaugoms A. Vienuolio g. 14, (5) 268 53 45 Žalgirio 92, (5) 278 54 23 www.officeday.lt ISIC Raštinės prekės ir paslaugos “Office1” 10% nuolaida raštinės prekėms ir paslaugoms Antakalnio g. 90, (5) 243 21 75 Pamėnkalnio g. 3, (5) 261 29 15 T. Kosciuškos g. 21 ISIC/ITIC

Drabužiai, avalynė Avalynės parduotuvė “Aš nupirksiu batukus Tau” 10% nuolaida avalynei Vokiečių g. 5, (5) 261 77 38 ISIC Avalynės parduotuvė WAWA 10% nuolaida avalynei (išskyrus akcijų metu) Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 230 40 99 www.wawageneration.com ISIC/ITIC

Celio* 5% nuolaida + specialūs pasiūlymai Saltoniškių g. 9 (Panorama), Ozo g. 18 (Ozas), www.levuo.lt ISIC/ITIC Champion 10% nuolaida visiems nenukainuotiems gaminiams Ozo g. 18 (Ozas) Verkių g. 29 (Parkas Outlet) ISIC/ITIC Cropp town 7% nuolaida (išskyrus akcijinėms prekėms ir išpardavimų metu) Ozo g. 18 (Ozas) Saltoniškių g. 9 (Panorama) www.cropp.com ISIC/ITIC House 7% nuolaida išskyrus prekes akcijų metu ir per išpardavimus Ozo g.18 (Ozas) www.house.pl ISIC/ITIC Instinktas 15% nuolaida prekėms Konstitucijos pr. 12, (5) 273 64 80 Ozo g. 18 (Ozas) www.instinktas.lt ISIC/ITIC L.Fashion 10% nuolaida prekėms H. Manto g. 40, (46) 21 90 34 ISIC/ITIC Lee Wrangler 5% nuolaida Ozo g. 25 (Akropolis) ISIC/ITIC

Parduotuvė SQBY 8% nenukainuotoms prekėms Pylimo g. 23-3, (615) 266 80 www.sqby.eu ISIC/ITIC Ravel 10% nuolaida asortimentui (išskyrus akcijos prekes ir išpardavimus) Ozo g. 18 (Ozas), (5) 265 13 65 ISIC/ITIC

Vilnius

Kanceliarinės prekės ir paslaugos

Redstar 5% nuolaida Ozo g. 25 (Akropolis) ISIC/ITIC Reserved 7% nuolaida visoms prekėms Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 238 78 89 Konstitucijos per. 7A (Europa), (5) 248 70 94 Saltoniškių g.9 (Panorama) Ozo g. 18 (Ozas) www.re-reserved.lt/ ISIC/ITIC Superfanas.lt 7% nuolaida sporto sirgaliaus atributikai 15% nuolaida Adidas sporto prekėms Švitrigailos g. 7/A.Vivulskio g. 16, (684) 14967 www.superfanas.lt ISIC/ITIC Tally Weijl 5% nuolaida + specialūs pasiūlymai Ozo g. 18 (Ozas) Ozo g. 25 (Akropolis) Saltoniškių g. 9 (Panorama) www.levuo.lt ISIC/ITIC

33


Vilnius

Audio ir video prekės Muzikos salonas “Tamsta” 10% nuolaida muzikos instrumentams ir audio aparatūrai 10% nuolaida renginių įgarsinimui Konstitucijos pr. 12, (5) 275 14 50 Subačiaus g. 11 / Strazdelio g. 1, (5) 231 29 14 www.tamsta.lt ISIC/ITIC

Grožio prekės 3D Stikle 10% nuolaida stiklo dirbiniams Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 205 86 39 www.3dstikle.lt ISIC/ITIC 3D Stikle e-parduotuvė 10% nuolaida stiklo dirbiniams www.3dstikle.lt, (5) 205 86 39 ISIC/ITIC Auksinė dovanėlė 25% juvelyriniams dirbiniams Konstitucijos pr. 16, (5) 210 17 42 Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 238 96 52 Vilniaus g. 9, (5) 212 60 19 ISIC/ITIC Dovanų salonas Teddy 10% nuolaida visoms prekėms A. Smetonos g. 7, (5) 260 90 91 www.teddy.lt ISIC/ITIC

34

IBERO Papuošalai 15% nuolaida Konstitucijos pr. 7A (Europa), (5) 248 70 02 Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 238 77 16 Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 219 54 55 Trakų g. 17/Vokiečių g. 28, (5) 212 41 71 Viršuliškių g. 40 (Mada) www.papuosalai.lt ISIC/ITIC

Namų apyvokos prekės Dizaino salonas “LJ dizainas” 20-30% nuolaida, kai atsiskaitoma grynais Gedimino pr. 32, (5) 262 21 80 ISIC/ITIC Galerija “Vartai” 10% nuolaida meno kūriniams Vilniaus g. 39, (5) 212 29 49 www.galerijavartai.lt ISIC/ITIC Lucky duck 15% nuolaida visam asortimentui Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 219 95 59 www.luckyduck.lt ISIC/ITIC Parduotuvė “Estylo” 15% nuolaida prekėms Smolensko g. 10A, (616) 88960 www.estylo.lt ISIC/ITIC

Automobiliai, motociklai, dviračiai Top dviratis 10% nuolaida dviračiams 15% nuolaida dviračių dalims ir aksesuarams Laisvės pr. 115, (685) 804 33 www.topdviratis.lt ISIC/ITIC

Kitos prekės Balionų parduotuvė “Party line” 10% nuolaida visoms prekėms Žirmūnų g. 64 (Hyper Rimi) Savanorių pr.16 (Rimi) www.balionai.lt ISIC/ITIC Florisima 10% nuolaida gėlėms Antakalnio g. 38, (5) 215 95 37 Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 238 77 08 Ateities g. 91 (Mandarinas), (5) 279 37 49 Ukmergės g. 369 (BIG) , (5) 245 52 86 Saltoniškių g. 9 (Panorama), (5) 272 02 51 Antakalnio g. 77, (616) 387 07 Gedimino per. 9 (Gedimino 9) www.florisima.lt ISIC/ITIC Gėlių salonas “Pas Lidiją” 10% nuolaida gėlėms Mindaugo g. 19/3, (5) 233 68 11 www.paslidija.lt ISIC


Savex galerija 10% nuolaida Lukšio g. 32 (Domus galerija), (5) 274 11 22 Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 238 79 18 www.savex.lt ISIC/ITIC UAB “Elivera” iki 40% kailiniams iki 5% kompiuteriams iki 1% kitoms prekėms (nuolaida gali būti įvairaus dydžio priklausomai nuo prekių) Jakšto g. 9, (5) 261 67 42 www.elivera.lt ISIC/ITIC Žaislų planeta 10% nuolaida žaidimams 10 Lt nuolaida „Alias“ ir „Jenga“ Konstitucijos pr. 16 (VCUP), (5) 273 32 97 Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 238 77 56 Ukmergės g. 369 (BIG) , (5) 245 52 88 Vilniaus g. 17, (5) 269 00 09 Viršuliškių g. 40 (Mada) www.voira.lt ISIC/ITIC

Paslaugos Autoservisai ir autoįranga Audiopulsas 15% nuolaida automobilių apsaugos sistemoms ir montavimui 20% „Dragster“ audioaparatūrai Kalvarijų g. 296, (5) 243 86 68 www.audiopulsas.lt ISIC/ITIC UAB “Tercija” 10% nuolaida prekėms ir paslaugoms Krokuvos g. 8, (5) 275 07 13 www.tercija.lt ISIC/ITIC Autoservisas “Latransa” 10% nuolaida automobilių remontui Konstitucijos pr. 23, (5) 272 40 92 www.latransa.lt ISIC/ITIC Route 67 20% nuolaida naujoms padangoms 10% nuolaida naujiems ratlankiams 50% nuolaida automatinių greičio dėžių remontui 15% smulkiems autoserviso darbams Taip pat taikomos nuolaidos padangų montavimuibalansavimui J. Kubiliaus g. 16, (615) 138 43 www.route67.lt ISIC/ITIC

UAB Autoga 5% nuolaida automobilių remonto paslaugoms 10% nuolaida autodetalėms S. Stanevičiaus g. 14B, (5) 230 40 10 www.autoga.lt ISIC/ITIC

Draudimo paslaugos

Vilnius

Hobbyshop 7% nuolaida visiems stalo žaidimams 7% nuolaida visiems galvosūkiams Saltoniškių g. 9 (Panorama), (699) 641 41 Ozo g. 18 (Ozas), (690) 721 01 www.hobbyshop.lt ISIC/ITIC

AAS ,,Gjensidige Baltic” Lietuvos filialas 10% nuolaida draudimui nuo nelaimingų atsitikimų 20% nuolaida kelionių draudimui (asmenims nuo 16 iki 25m) 20% nuolaida užsieniečių būtinosios pagalbos LR draudimui 30% nuolaida kelionių draudimui (studijos pagal Švietimo mainų paramos fondo programas) T.Ševčenkos g. 21/Vytenio g. 21, (5) 239 20 10 www.gjensidige.lt ISIC/ITIC ERGO draudimas ZigZag Travel agentūroje 30% nuolaida draudimui vykstantiems į užsienį nuo ligų ir nelaimingų atsitikimų iki 30 kalendorinių dienų 35% nuolaida - kai kelionės trukmė 31diena ar daugiau įsigyjant tik ZigZag Travel kelionių agentūroje J.Basanavičiaus g. 30, (5) 239 73 97 www.zigzag.lt ISIC/ITIC ZIGZAG.LT Specialios draudimo kainos J.Basanavičiaus g. 30, (5) 239 73 97 www.zigzag.lt ISIC/ITIC

35


Vilnius

Kalbų kursai ir vertimai American English School 10% nuolaida kalbų kursams Lietuvoje (tik studentams) Naugarduko g. 4, (5) 279 10 11 www.ames.lt ISIC Educo bene 25% nuolaida anglų kalbos kursams 15% nuolaida asmeninių dokumentų vertimams su notaro patvirtinimu Galvydžio g. 11B-1, (684) 213 24 www.educobene.lt ISIC/ITIC Industry Service Center 10% nuolaida vienam kalbų kursų lygiui 7% nuolaida vertimui Šeimyniškių g. 22, (659) 813 41 www.isc.lt ISIC/ITIC Ispanų kalbos mokykla ,,Picasso” 10% nuolaida ispanų kalbos kursams Jakšto g. 9A, (616) 330 61 www.centropicasso.com ISIC/ITIC Kalbų kursai, korepetavimas “Kalba.lt” 10% nuolaida IELTS paruošimo kursams 50% nuolaida IELTS bandomajam testui Lvovo g. 25, (Vilniaus verslo uostas, 4 aukštas), (5) 275 00 00 www.kalba.lt ISIC/ITIC

36

Kalbų mokykla „Lingua perfecta“ 10% kalbų kursams grupėse 25% kalbų vadovėliams Nemokamas lygio nustatymas Gedimino pr. 45, (5) 249 87 41 www.linguaperfecta.lt ISIC/ITIC Language academy kalbų mokykla 12% nuolaida užsienio kalbų kursams atvirose grupėse bei individualiems kursams Žalgirio g. 92, (5) 2791616 www.lacademy.lt ISIC/ITIC Mokymo centras ,,Gimnazita” 20% nuolaida korepetitorių paslaugoms ir kalbų kursams J. Jasinskio g. 9, (5) 272 87 49 www.gimnazita.lt ISIC/ITIC 1-asis vertimų biuras 10% vertimams (raštu, žodžiu) 10% teksto rinkimams, redagavimams, maketavimams 10% notaro tvirtinimams 10% kalbų mokymui S. Žukausko g. 27, (5) 272 00 21 www.1vertimubiuras.lt ISIC/ITIC Vertimai “Kalbų gausa” 15% nuolaida paslaugoms Pylimo g. 36, (5) 260 85 46 www.kalbugausa.lt ISIC/ITIC

Vertimo raštu ir žodžiu paslaugos “UAB AMPLUS LT” 20% nuolaida vertimams studentams 10% nuolaida vertimams pedagogams Švitrigailos g. 11A-207, (606) 633 68 ISIC/ITIC Žinijos švietimo ir mokymo centras 10% nuolaida kursams Vilniaus g. 22, (5) 262 79 24 www.zinija.lt ISIC/ITIC

Valyklos, taisyklos Valykla “Švara” 10% nuolaida sausam drabužių valymui S. Konarskio g. 21, (5) 265 29 69 Šeškinės g. 26, (5) 242 45 09 Slucko g. 3, (5) 275 15 56 Viršuliškių g. 34, (5) 275 15 56 ISIC/ITIC

Foto ir video paslaugos “Fotoservisas” 10% nuolaida juostų ryškinimui, nuotraukų gamybai, dokumentinėms nuotraukoms Gedimino pr. 7 , (5) 212 77 71 Mindaugo g. 11 , (5) 213 57 14 Ozo g. 18 (Ozas), (5) 264 13 08 Ozo g. 25 (Akropolis), (5) 238 77 27 Pilies g. 23, (5) 212 23 27 Sausio 13-osios g. 2, (5) 278 57 09 Ukmergės g. 282 , (5) 238 80 44 Ukmergės g. 369 (BIG) Viršuliškių g. 40 (Mada), (5) 230 50 10 www.fotoservisas.lt ISIC/ITIC


Fotolaboratorija “Mikratas” 10% nuolaida Vytauto g. 22, (5) 273 14 14 ISIC/ITIC Giftas.lt 10% standartinėms prekėms ar paslaugoms giftas.lt iki 100Lt 25% standartinėms lazer. graviravimo paslaugoms giftas.lt iki 100Lt Kauno g. 45, (5) 244 16 55 www.giftas.lt ISIC/ITIC

Vairavimo kursai A. Žukausko vairuotojų rengimo centras 25% nuolaida teorijos kursui Antakalnio g. 38, (5) 234 33 88 Laisvės pr. 53, (699) 47 100 Vileišio g. 18, (5) 234 33 11 www.vairavimas.com ISIC Vairuotojų ruošimo kursai “Dorkanas” 20% nuolaida teorijos mokymui Antakalnio g. 54, (5) 234 05 05 Ateities g. 10, (5) 237 43 78 L. Asanavičiūtės g. 17, (5) 263 14 14 Konstitucijos pr. 25 (LVJC), (5) 234 05 05 Savanorių pr. 65, (5) 238 90 90 www.dorkanas.lt ISIC/ITIC

Kiti kursai Femina Bona 10% nuolaida grožio srities kursams 200 lt nuolaida kirpėjo ar visažisto specialybės įgijimo kursams Pušų g. 2-1, (5) 249 74 93 Pakalnės g. 1, (5) 249 60 95 www.feminabona.lt ISIC/ITIC

Kitos paslaugos Baltic union 10-15% nuolaida įdarbinimo konsultacijų paslaugoms A. Stulginskio g. 4/A. Smetonos g. 7, (606) 418 88 www.balticunion.com ISIC Copy Pro 15% visoms paslaugoms Gedimino pr. 33/ Vasario 16-osios g. 17, (5) 260 05 22 www.copypro.lt ISIC/ITIC Factum Vilnius 50% nuolaida visoms teisinėms paslaugoms 100% nuolaida konsultacijoms M.K. Oginskio 19-40, (5) 234 90 88 www.factum.lt ISIC/ITIC

Kompiuterių taisykla Pelė 30% nuolaida kompiuterių remonto darbams 5% nuolaida kompiuterių pirkimui Ozo g. 25 (Akropolis), (605) 690 90 Konstitucijos pr. 16 (VCUP), (658) 725 15 Ozo g. 18 (Ozas), (678) 250 09 www.kompiuteriutaisykla.lt ISIC/ITIC

Vilnius

Fotolaboratorija “Fujifilm” 10% nuolaida A. Vivulskio g. 15, (5) 262 20 58 ISIC/ITIC

Parduotuvė “Ditė” 10% nuolaida prekėms bei paslaugoms Ozo g.18 (Ozas), (5) 269 71 37 www.dite.lt ISIC/ITIC Pasaulio lietuvių centras 22% nuolaida Kanados programų draudimui Pamėnkalnio g. 19-2, (5) 210 70 48 www.lwc.lt ISIC Raktinė 10% nuolaida paslaugoms B. Radvilaitės g. 7, (5) 212 65 65 www.raktine.lt ISIC Refila Grupė 20% kasečių pildymo paslaugoms, atnaujinimo paslaugoms Šeškinės g. 26, (5) 203 06 14 www.refilagrupe.lt ISIC/ITIC

37


38


Poilsinės kelionės, turai Litaura 5% nuolaida kelionėms autobusu, savaitgalio ir pramoginėms kelionėms E. Ožeškienės g. 4, (37) 20 92 00 www.litaura.lt ISIC/ITIC Pasaulio lietuvių centras 2% nuolaida kelionėms S. Daukanto g. 11, (37) 32 13 20 www.lwc.lt ISIC/ITIC Zigzag.lt iki 5% kelionėms E. Ožeškienės g. 27, (37) 40 71 40 www.zigzag.lt ISIC/ITIC

Automobilių, motociklų ir dviračių nuoma Automobilių nuoma „Fortuna rent a car“ iki 20% nuolaida automobilių nuoamai K. Donelaičio g. 26, (37) 20 19 28 Karmėlava (Kauno oro uostas), (600) 209 39 www.rentacar.lt ISIC/ITIC Autonuoma „Avis rent a car“ 20% nuolaida automobilių nuomai Taikos pr. 127d arba Kauno Karmėlavos oro uostas, (37) 45 44 44 www.avis.lt ISIC/ITIC

Dviračių nuoma „2ride“ 30min nemokamai nuomojantis dviratį ilgiau nei 2 valandoms S. Daukanto g. 8/Kęstučio g. 52, (676) 393 33 www.2ride.lt ISIC/ITIC

Taxi Kaunas 32% nuolaida taksi paslaugoms (37) 20 20 20, (682) 020 20, (602) 020 10 www.taxikaunas.lt ISIC/ITIC

Greičio juosta 10% nuolaida A, B, BE kategorijų kursams Pievų g. 23, (698) 05 311 www.greiciojuosta.lt ISIC/ITIC

Degalinės

Autobusų, troleibusų bilietai Zigzag.lt 20% nuolaida autobusų bilietams E. Ožeškienės g. 27, (37) 40 71 40 www.zigzag.lt ISIC

Traukinių bilietai Zigzag.lt Specialios kainos InterRail traukinių bilietams jaunimui iki 26 metų E. Ožeškienės g. 27, (37) 40 71 40 Specialios kainos traukinių bilietams JAV E. Ožeškienės g. 27, (37) 40 71 40 www.zigzag.lt ISIC

Taksi Greitas taksi 1444 10% nuolaida kiekvienam pravažiuotam kilometrui 1444 www.greitastaksi.lt ISIC/ITIC

Kaunas

Keliones ir transportas

Neste A24 3 ct/l nuolaida Ateities pl. 50B , (37) 37 08 49 Birželio 23 -iosios g. 23A, (37) 37 08 49 Islandijos pl. 191E, (37) 33 00 64 Jonavos g. 110 , (37) 33 00 64 Kalantos g. 27 , (37) 37 08 49 Kuršių g. 1, (37) 33 00 64 Pramonės pr. 6A , (37) 37 08 49 Raudondvario pl. 103, (37) 33 00 64 Taikos pr. 80A, (37) 37 08 49 Veiverių g. 132D, (37) 33 00 64 Žemaičių pl. 26, (37) 33 00 64 www.nesteoil.lt SEB ISIC

Nakvyne Jaunimo nakvynės namai Hostelis „2Live“ 30 Lt nakvynė vienam asmeniui S. Daukanto g. 8/ Kęstučio g. 52, (662) 445 35 www.2live.lt ISIC/ITIC

39


Kaunas

Hostelis „Hostel10“ 10% nuolaida apgyvendinimo paslaugoms Neries krantinė 16, (37) 302 218 www.hostel10.lt ISIC/ITIC Hostelis „R-Hostel“ 10% nuolaida nakvynei 10% nuolaida dviračių nuomai Vytauto g. 83, (690) 453 29 www.r-hostel.lt ISIC/ITIC

Viešbučiai, moteliai Best Western ,,Santakos viešbutis“ 45 Eurų nuolaida apgyvendinimui (virš 60%) 10% nuolaida sąskaitai restorane ,,Europa“ J. Gruodžio g. 21, (37) 30 27 21 www.santaka.lt ISIC/ITIC Europa Royale Kaunas 25% apgyvendinimui (nuolaidos nesumuojamos) Miško g. 11, (37) 40 75 00 www.groupeuropa.com ISIC/ITIC Kauno Viešbutis 20% viešbučio paslaugoms 15% nuolaida restorane „55 laipsniai“ Laisvės al. 79, (37) 75 08 50 www.kaunashotel.lt ISIC/ITIC

40

Park Inn Hotel Kaunas 35 EUR kambarys su pusryčiais 12% nuolaida Diverso restorane ir Ginger bare. K. Donelaičio g. 27, (37) 30 61 00 www.parkinn.com/ hotel-kaunas ISIC/ITIC Centre Hotel 20% nuolaida darbo dienomis Savanorių pr. 66 / Žemaičių g. 31, (37) 32 14 18 www.centrehotel.lt ISIC/ITIC

Pensionai, svečių namai, B&B Svečių namai „Alanta“ 10-20% nuolaida apgyvendinimui Alantos g. 33, (37) 73 11 42 www.alanta.lt ISIC/ITIC

Pramogos Teatrai, muzika, šokiai Kauno kamerinis teatras 20-40% nuolaida bilietams (išskyrus spektaklius vaikams) Kęstučio g. 74a, (37) 22 82 26 www.kamerinisteatras.lt ISIC/ITIC

Kauno šokio teatras „Aura“ 30-50% nuolaida bilietams į teatro spektaklius M. Daukšos g. 30A, 8 (37) 20 20 62 www.aura.lt ISIC/ITIC Kauno valstybinis dramos teatras 50% nuolaida bilietams išskyrus gastrolinius, vaikiškus ir premjerinius spektaklius Laisvės al. 75, (37) 22 40 64 www.dramosteatras.lt ISIC

Klubai, naktiniai klubai Nautilus laisvalaikio namai 10% nuolaida baro sąskaitai 20% nuolaida organizuojamiems mokamiems renginiams Savanorių pr. 124, (37) 33 82 22 www.nautilusclub.lt ISIC/ITIC

Kitos pramogos Boulingo ir biliardo klubas „Undinė“ 25% nuolaida boulingui antradieniaisketvirtadieniais po 18 val. 20% nuolaida biliardui 10 Lt/val. boulingo takelio nuomai pirmadieniais Jonavos g. 40, (37) 20 90 05 www.undine.lt ISIC/ITIC


Gera dovana 10% nuolaida visiems dovanų rinkiniams, perkant Geros dovanos salose Karaliaus Mindaugo per. 49, (5) 239 49 35 www.geradovana.lt ISIC/ITIC Prabangūs limuzinai 10% nuolaida (išskyrus penktadienius ir šeštadienius) Krėvės pr. 106, (657) 79999 www.superlimo.lt ISIC/ITIC Šaudom.lt 25% nuolaida dažasvydžio paslaugoms Kaunakiemio g. 4, (647) 10555 www.saudom.lt ISIC/ITIC Vilko kartodromas 10% nuolaida pasivažinėjimui kartingais Raudondvario pl. 101, (37) 36 31 55 www.kartai.lt ISIC/ITIC

Kulturinis paveldas Meno muziejai ir galerijos Dailės salonas „Slenkstis“ 10% nuolaida salono asortimentui Laisvės al. 57, (37) 20 17 83 ISIC/ITIC Kauno menininkų namai 50% nuolaida įėjimui į KMN organizuojamus renginius V. Putvinskio g. 56, (37) 22 44 75 www.kamane.lt ISIC Kauno paveikslų galerija 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui K. Donelaičio g. 16, (37) 22 17 89 www.ciurlionis.lt/paveikslu ISIC Keramikos muziejus 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui Rotušės g. 15 (Kauno miesto rotušė), (37) 20 35 72 www.ciurlionis.lt/keramikos ISIC M. Žilinsko dailės galerija 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui Nepriklausomybės a. 12, (37) 22 28 53 www.ciurlionis.lt/zilinsko ISIC

M.K.Čiurlionio Dailės Muziejus 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui V. Putvinskio g. 55, (37) 22 94 75 www.ciurlionis.lt/ciurlionio ISIC P. Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejus 50% nuolaida L. Zamenhofo g. 12, (37) 42 22 95 www.muzikos-instrumentumuziejus.lt ISIC

Kaunas

Dažasvydžio sporto klubas „Legionas“ 20% nuolaida žaidimui Visą mėnesį, kurį ISIC turėtojas švenčia savo gimimo dieną, atvykęs su draugų kompanija jis žaidžia Nemokamai Europos pr. 34-62, (687) 223 33 www.legionas.lt ISIC/ITIC

Pilys, istoriniai paminklai Kauno IX forto muziejus 3 Lt įėjimas Žemaičių pl. 73, (37) 37 77 50 www.9fortomuziejus.lt ISIC

Istorijos muziejai Istorinė LR Prezidentūra Kaune 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui Vilniaus g. 33, (37) 32 05 89 www.ciurlionis.lt/ istorine-prezidentura ISIC Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejus 50% nuolaida įėjimui Rotušės a. 28, (37) 20 15 69 www.muziejai.lt/kaunas/ medicin_farmac_muziejus.htm ISIC

41


Kaunas

Vytauto Didžiojo karo muziejus 50% nuolaida įėjimui K. Donelaičio g. 64, (37) 32 07 65 www.muziejai.lt/Kaunas/ karo_muziejus.htm ISIC

Gamtos ir mokslo muziejai Kauno T. Ivanausko zoologijos muziejus 40% nuolaida bilietams Laisvės al. 106, (37) 20 02 92 www.zoomuziejus.lt ISIC

J. Zikaro memorialinis muziejus 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui J. Zikaro g. 3, (37) 22 32 05 www.ciurlionis.lt/zikaro ISIC

Sportas, grožis, sveikata Sporto ir sveikatingumo klubai Klubas „Stalo tenisas Kaune“ 10% nuolaida 1.5 val. Stalo teniso žaidimui vienam asmeniui Varnių g. 48B, (684) 261 79 www.stalotenisaskaune.lt ISIC/ITIC Miegantys Drambliai 15% nuolaida laipiojimo sportui 15% nuolaida inventoriaus nuomai Žemaičių g. 31, (616) 84 794 www.miegantysdrambliai.lt ISIC/ITIC

Lietuvos aviacijos muziejus 50% nuolaida ekspozicijos lankymui Veiverių g. 132, (37) 39 03 57 www.lam.lt ISIC

L. Truikio ir M. Rakauskaitės memorialinis muziejus 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui E. Fryko g. 14, (37) 22 99 67 www.ciurlionis.lt/ truiki-rakauskaites ISIC

Maironio lietuvių literatūros muziejus 50% nuolaida įėjimui Rotušės a. 13, (37) 20 12 84 www.maironiomuziejus.lt ISIC

Lietuvos sporto muziejus 50% nuolaida įėjimui Muziejaus g. 7, (37) 22 06 91 www.muziejai.lt/kaunas/ Sporto_muziejus.htm ISIC

Stalo teniso klubas ir mokykla „Raudona Juoda“ 20% nuolaida 1 valandos žaidimui, 1 asmeniui 10% nuolaida 1 mėnesio abonementui, 1 asmeniui Jonavos g. 260 www.raudonajuoda.lt ISIC/ITIC

M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos muziejus Nemokamas ekspozicijų ir koncertų lankymas K. Petrausko g. 31, (37) 73 33 71 ISIC

Sveikatingumo centras „Linija“ 10% nuolaida Taikos pr. 44a, (37) 38 03 19 www.linijasportas.lt ISIC/ITIC

Kitas paveldas A. ir P. Galaunių namai 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui Vydūno al. 2, (37) 79 89 95 www.ciurlionis.lt/galauniu ISIC

42

A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus /“Velnių muziejus“ 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui V. Putvinskio g. 64 , (37) 22 15 87 www.ciurlionis.lt/ zmuidzinaviciaus ISIC


Grožio salonas „Fama“ 5% nuolaida kirpimui bei kosmetologinėms paslaugoms E. Ožeškienės g. 29-11, (37) 20 88 25 ISIC/ITIC Soliariumų salonas ,,Equador“ 20% nuolaida visai kosmetikai 20% soliariumo paslaugoms Kovo 11-osios g. 22 (IKI), (37) 35 01 98 www.equador.lt ISIC/ITIC

Optika Optera 20% nuolaida rėmeliams Nemokamos okulisto paslaugos Kęstučio g. 59, (37) 22 76 68 ISIC/ITIC Optika „Optikos pasaulis“ 15% akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių priežiūros priemonėms bei aksesuarams K. Baršausko g. 66A (Molas), (652) 349 46 Kovo 11-osios g. 22 (IKI), (650) 724 88 Laisvės al. 21, (685) 34892 Laisvės al. 89, (650) 72335 Pramonės pr. 6 (Banginis) , (650) 668 62 Savanorių pr. 255 (Maxima), (640) 199 63 Savanorių pr. 346 (Savas), (650) 723 75 V. Krėvės g. 97 (IKI), (650) 727 65 Žemaičių pl. 23 (IKI), (699) 872 15 www.optikospasaulis.lt ISIC/ITIC

Optika „Vision Express“ 10% nuolaida akinių rėmeliams ir lęšiams. Nuolaida taikoma perkant visą komplektą kartu 50% nuolaida regėjimo patikrinimui, kai akiniai neperkami Islandijos pl 32 (Mega) , (37) 32 83 78 Karaliaus Mindaugo g. 49 (Akropolis), (37) 21 46 55 Laisvės al. 99, (37) 20 94 01 www.visionexpress.lt ISIC/ITIC Optio 10% nuolaida akinių rėmeliams, akinių lęšiams ir kontaktiniams lęšiams. Pramonės pr. 29 (Maxima), (37) 40 51 78 www.optio.lt ISIC/ITIC Optika A.J. 25% nuolaida akinių rėmeliams ir kontaktiniams lęšiams 25% nuolaida saulės akiniams Kęstučio g. 69, (37) 42 03 33 M. Gimbutienės g. 3, (609) 669 62 www.ajoptika.lt ISIC/ITIC Optometrijos centras 15% nuolaida visoms neakcijinėms prekėms Laisvės al. 57, (37) 42 29 74 Islandijos pl. 32 (Mega), (37) 23 90 43 www.optometrija.lt ISIC/ITIC Senamiesčio optika 15% nuolaida rėmeliams ir lęšiams Nemokamas regėjimo patikrinimas Vilniaus g. 4-1, (37) 32 10 19 ISIC/ITIC

Stomatologiniai kabinetai Dantų klinika „Vis Vitalis“ 10% nuolaida gydymui 5% nuolaida protezavimui Savanorių pr. 241-56, (37) 79 88 88 www.visvitalis.lt ISIC/ITIC

Kaunas

Grožio salonai, soliariumai

Stomatologijos poliklinika 5% nuolaida burnos higienai ir dantų balinimui Vytauto pr. 14, (37) 22 52 50 www.stompoliklinika.lt ISIC/ITIC

Maistas Barai, kavinės, picerijos „Presto“ kavos ir arbatos namai 10% nuolaida kavinės ir parduotuvės asortimentui Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (37) 21 46 12 Laisvės al. 90, (37) 22 10 87 Savanorių pr. 255 (Hyper Maxima), (37) 33 19 48 www.presto.lt ISIC/ITIC Arena pizza 10% nuolaida Savanorių pr. 363, (37) 40 84 30 www.arenapizza.lt ISIC/ITIC Baras „Blue Orange“ Užsisakius picą vaišina juoda kava arba arbata Muitinės g. 9-1, (37) 20 65 42 www.blueorange.lt ISIC/ITIC

43


Kaunas

Baras „Gedimino 30“ 10% nuolaida visai sąskaitai Gedimino g. 30, (37) 20 90 94 www.gedimino30.lt ISIC/ITIC Caffe Mio 15% nuolaida visiems gėrimams Laisvės al. 31, (640) 442 97 ISIC/ITIC Charlie Pizza 10% nuolaida maistui Baltijos g. 59, (37) 24 08 03 Islandijos pl. 32 (Mega), (37) 23 90 57 Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (37) 20 01 60 www.charlie.lt ISIC/ITIC „Čili kaimas“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis Islandijos pl. 32 (Mega), (37) 23 90 55 Karaliaus Mindaugo pr. 49 ( Akropolis), (37) 20 97 99 www.cili.lt ISIC/ITIC „Čili pica“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis Baršausko g. 66a (Molas), (37) 35 01 12 Islandijos pl. 32 (Mega), (37) 37 44 34 Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (37) 20 98 71 Savanorių pr. 346 (Savas), (37) 73 06 60 www.cili.lt ISIC/ITIC

44

City Cafe 10% nuolaida visam asortimentui, išskyrus alkoholinius gėrimus Laisvės al. 56, (37) 75 00 91 ISIC

Picerija „Čiau“ 10% nuolaida alkoholiniams gėrimams 15% nuolaida maistui Donelaičio g. 66, (37) 20 03 00 ISIC/ITIC

Katpėdėlė 10% nuolaida maistui V.Krėvės pr. 57, (37) 73 06 40 V.Krėvės pr. 97, (37) 31 35 18 Vilkų g. 20, (37) 74 93 26 www.katpedele.lt ISIC/ITIC

Picerija „Mambopizza“ 10% nuolaida picoms Karaliaus Mindaugo g. 37 (Akropolis) www.mambo.lt ISIC/ITIC

Kokteilių baras „Black Pearl“ Nemokamas įėjimas į kokteilių barą nuo 22 iki 23 valandos 10% nuolaida baro sąskaitai Savanorių pr. 124, (37) 33 82 22 www.nautilusclub.lt ISIC La Crepe 10% nuolaida maistui Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (620) 713 98 www.lacrepe.lt ISIC/ITIC Nautilus Casino 10% nuolaida baro sąskaitai Savanorių pr. 124, (37) 33 82 28 www.nautilusclub.lt ISIC

Restoranas „Bravaria“ 10% nuolaida alui ir užkandžiams prie alaus Karaliaus Mindaugo g. 47 (Akropolis), (699) 924 62 www.bravaria.lt ISIC/ITIC Supremo kavos namai 10% visiems kavos ir arbatos gėrimams S. Daukanto g. 23, (655) 293 29 ISIC/ITIC Sušių manija 10% nuolaida maistui J.Gruodžio g. 15, (630) 900 01 www.susiumanija.lt ISIC/ITIC Užeiga „Crazy House“ 20% nuolaida sąskaitai (išskyrus tabako gaminius ir dienos patiekalus) Vilniaus g. 16, (37) 22 11 82 ISIC/ITIC


McDonald‘s Nemokamas pyragėlis perkant bet kurią kavą McChicken vidutinis kompleksas 11 Lt 2 dvigubi mėsainiai su sūriu tik 11 Lt Pramonės pr. 8b, (37) 37 59 01 Savanorių pr. 321A, (37) 31 03 55 www.mcd.lt ISIC/ITIC

Maistas į namus „Čili kaimas“ į namus 10% nuolaida maistui į namus, užsakant telefonu 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC „Čili pica“ į namus 10% nuolaida maistui į namus, užsakant telefonu 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC

Kitas maistas Marijona kebabai 10% nuolaida bendrai čekio sumai Radvilėnų pl. 19, (656) 759 09 Savanorių pr. 350, (656) 376 77 Veiverių g. 51, (699) 254 26 kebabai.voyager.lt ISIC/ITIC

Parduotuves Knygos Knygeta 15% nuolaida visoms prekėms Kęstučio g. 15, (37) 20 02 70 www.knygeta.lt ISIC/ITIC Rotas 20% nuolaida knygoms Islandijos pl. 37 Vytauto g. 51 www.rotas.lt ISIC/ITIC

Kelionių ir sporto prekės „Expedition“ 12% prekėms bei paslaugoms Jonavos g. 260, (650) 800 06 www.expedition.lt ISIC „Xpro vandens sporto centras“ 10% nuolaida visoms prekėms (išskyrus akcijinėms prekėms) Pramonės pr. 15, (37) 76 43 90 www.xpro.lt ISIC Parduotuvė „2 ratai“ 10% nuolaida dviračiams 15% nuolaida dviračių, mopedų-motorolerių detalėms, priedams 10% servisui Kovo 11-osios g. 20, (37) 45 27 97 www.2ratai.lt ISIC/ITIC

Parduotuvė „Winner sport“ 10% nuolaida asortimentui Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (37) 20 93 34 Islandijos pl. 32 (Mega), (37) 23 90 83 www.winnersport.lt ISIC/ITIC

Kaunas

Restoranai, greito maisto restoranai

Proteinas.lt 15% nuolaida produkcijai Savanorių per. 346, (37) 71 57 08 K. Baršausko g. 66a (Molas), (679) 333 11 www.proteinas.lt ISIC/ITIC

Kompiuteriai ir biuro įranga Comtech 10 ct nespalvotas A4 spausdinimas/kopijavimas 70 ct spalvotas A4 spausdinimas/kopijavimas 20% nuolaida kompiuterių remontui 5% nuolaida kompiuterio pirkimui 25% nuolaida kasečių pildymui Kęstučio g. 59-6, (37) 20 38 94 www.comptech.lt ISIC/ITIC iDeal 5% nuolaida Apple kompiuteriams ir programinei įrangai Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (652) 472 00 www.ideal.lt ISIC/ITIC

45


Kaunas

Kompiuterių parduotuvė „Kilobaitas“ 3-10% nuolaida prekėms (išskyrus akcijinėms prekės) Savanorių pr. 213, (37) 32 88 17 www.kilobaitas.lt ISIC/ITIC Novakopa 20% nuolaida spausdintuvų kasečių pildymui 20% nuolaida spausdintuvų remontui Juozapavičiaus pr. 7, (37) 20 08 96 www.novakopa.lt ISIC/ITIC

Raštinės reikmenys „Aisuva“ 10% nuolaida prekėms Gedimino g. 45, (37) 42 24 53 www.aisuva.lt/ ISIC

SauleNet IT 25% nuolaida kompiuterinės technikos remonto darbams 15% nuolaida spausdintuvų kasečių pildymui Tvirtovės al. 86, (603) 14400 www.it-pagalba.lt ISIC/ITIC

Drabužiai, avalynė

Kanceliarinės prekės ir paslaugos

Celio* 5% nuolaida + specialūs pasiūlymai Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (614) 125 08 www.levuo.lt ISIC/ITIC

Kanceliarinės prekės „Officeday“ 10 % nuolaida kanceliarinėms prekėms, kopijavimo, spausdinimo, laminavimo, įrišimo paslaugoms Baršausko g. 66a (Molas), (37) 21 08 11 Savanorių pr. 172, (37) 33 16 15 www.officeday.lt ISIC

46

Raštinės prekės ir paslaugos „Office1“ 10% nuolaida raštinės prekėms ir paslaugoms E. Ožeškienės g. 21, (37) 20 72 28 Kęstučio g. 54, (37) 20 32 34 ISIC/ITIC

Avalynės parduotuvė WAWA 10% nuolaida avalynei (išskyrus akcijų metu) Karaliaus Mindaugo pr.49 (Akropolis), (37) 20 95 80 www.wawageneration.com ISIC/ITIC

Champion 10% nuolaida visiems nenukainuotiems gaminiams Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis) ISIC/ITIC

Cropp town 7% nuolaida (išskyrus akcijinėms prekėms ir išpardavimų metu) Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (37) 21 44 05 Islandijos pr. 32 (Mega), (37) 23 90 67 www.cropp.com ISIC/ITIC House 7% nuolaida išskyrus prekes akcijų metu ir per išpardavimus Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (616) 308 18 www.house.pl ISIC/ITIC Ravel 10% nuolaida asortimentui (išskyrus akcijos prekes ir išpardavimus) Savanorių pr. 346 (Savas), (37) 73 09 37 www.ravel.lt ISIC/ITIC Reserved 7% visoms prekėms Savanorių pr. 346, (37) 73 06 50 Islandijos pr. 32 (Mega), (37) 23 91 25 Karaliaus Mindaugo pr. 49 www.re-reserved.lt ISIC/ITIC Tally Weijl 5% nuolaida + specialūs pasiūlymai Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis) Islandijos pl. 32 (Mega) www.levuo.lt ISIC/ITIC


Muzikos salonas „Tamsta“ 10% nuolaida muzikos instrumentams ir audio aparatūrai 10% nuolaida renginių įgarsinimui Kęstučio a. 6a, (37) 20 92 78 www.tamsta.lt ISIC/ITIC

Grožio prekės IBERO Papuošalai 15% nuolaida Islandijos pl. 32 (Mega), (683) 139 35 Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (679) 868 25 Savanorių pr. 255 (Hyper Maxima), (674) 258 23 Savanorių pr. 346 (Savas), (673) 817 50 www.papuosalai.lt ISIC/ITIC Juvelyriniai dirbiniai „Aukso amžius“ 10% nuolaida Maironio g. 15-2, (37) 22 49 48 www.auksoamzius.lt ISIC Kristel 30% papuošalams iš Swarovski elementų 30% dekoruotiems gaminiams M.Daukšos g. 36, (37) 20 76 98 www.kristel.lt ISIC/ITIC

Replique boutique 10% nuolaida visiems gaminiams A.Mickevičiaus g. 8, (600) 248 54 /www.replika.lt ISIC/ITIC

Balionų parduotuvė „Party line“ 10% nuolaida visoms prekėms Islandijos pl. 32 (Mega) www.balionai.lt ISIC/ITIC

Namų apyvokos prekės

Hobbyshop 7% nuolaida visiems stalo žaidimams 7% nuolaida visiems galvosūkiams Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (650) 661 01 www.hobbyshop.lt ISIC/ITIC

Galerija „Kauno langas“ 12-15% nuolaida įvairiems dirbiniams M. Valančiaus g. 5, (37) 20 55 38 www.klangas.lt ISIC/ITIC

Gėlės Florisima 10% nuolaida gėlėms Savanorių per. 255 (Maxima), (37) 30 74 95 Veiverių g. 150B (Maxima bazė), (37) 29 14 92 Pramonės g. 6 (Banginis), (37) 45 79 28 www.florisima.lt ISIC/ITIC Tarp gėlių 10% nuolaida prekėms ir paslaugoms 20% nuolaida pilstomai parfumerijai Savanorių pr. 319A, (37) 31 22 44 Savanorių pr. 72, (37) 20 10 26 www.tarpgeliu.lt ISIC/ITIC

Kaunas

Audio ir video prekės

Savex galerija 10% nuolaida S.Daukanto g. 26-1, (37) 20 97 49 Savanorių pr. 346 (Savas), (37) 73 08 54 www.savex.lt ISIC/ITIC Žaislų planeta 10% nuolaida žaidimams 10 Lt nuolaida „Alias“ ir „Jenga“ Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis), (37) 21 46 37 Savanorių pr. 255 (Hyper Maxima), (655) 665 10 Baršausko g. 66A (Molas), (37) 45 66 19 Savanorių pr. 346 (Savas), (37) 73 07 99 Pramonės pr. 29, (37) 40 51 54 www.voira.lt ISIC/ITIC

Kitos prekės Anona 10% nuolaida reklaminiams suvenyrams ir verslo dovanoms Gedimino g. 47, (37) 32 37 65 www.anona.lt ISIC/ITIC

47


Kaunas

Paslaugos Autoservisai ir autoįranga Aremesta 15% nuolaida automobilių remontui 10% nuolaida pakaitiniam automobiliui 15% nuolaida padangų saugojimui 10% nuolaida techninei pagalbai kelyje 10% nuolaida krovininių automobilių nuomai 5% nuolaida auto dalims, padangoms 20% nuolaida naudotoms auto dalims 20% nuolaida naudotoms padangoms ir ratlankiams Islandijos pl. 197, (37) 310630 www.aremesta.lt ISIC/ITIC

Draudimo paslaugos ERGO draudimas ZigZag Travel agentūroje 30% nuolaida draudimui vykstantiems į užsienį nuo ligų ir nelaimingų atsitikimų iki 30 kalendorinių dienų 35% nuolaida - kai kelionės trukmė 31diena ar daugiau įsigyjant tik ZigZag Travel kelionių agentūroje E.Ožeškienės g. 27, (37) 40 71 40 www.zigzag.lt ISIC/ITIC ZIGZAG.LT Specialios draudimo kainos E.Ožeškienės g. 27, (37) 40 71 40 www.zigzag.lt ISIC/ITIC

48

Kalbų kursai ir vertimai „Language academy“ kalbų mokykla 12% nuolaida užsienio kalbų kursams atvirose grupėse bei individualiems kursams Savanorių pr. 363-310A, (37 ) 71 34 13 www.lacademy.lt ISIC/ITIC American English School 10% nuolaida kalbų kursams Lietuvoje (tik studentams) Laisvės al. 23-5, (37) 42 27 48 www.ames.lt ISIC Industry Service Center 10% nuolaida vienam kalbų kursų lygiui 7% nuolaida vertimui V. Kuzmos g. 4-4, (37) 32 11 08 www.isc.lt ISIC/ITIC Kalbų kursai, korepetavimas „Kalba.lt“ 10% nuolaida IELTS paruošimo kursams 50% nuolaida IELTS bandomajam testui Vytauto pr. 32, (37) 32 20 02 www.kalba.lt ISIC/ITIC Kalbų mokykla „Lingua perfecta“ 10% kalbų kursams grupėse 25% kalbų vadovėliams Nemokamas lygio nustatymas Laisvės al. 101, (37) 20 90 59 www.linguaperfecta.lt ISIC/ITIC

Valyklos, taisyklos Laikrodžių taisykla 10% nuolaida laikrodžių taisymui Taikos pr. 60A, (37) 33 09 83 ISIC/ITIC

Foto ir video paslaugos Fudžita 10% nuolaida fotonuotraukų gamybai Gedimino g. 29, (37) 20 94 66 ISIC/ITIC

Vairavimo kursai ARV-AUTO Iki 10% nuolaida kursams A. Mickevičiaus g. 52-18, (37) 42 40 00 Baltų pr. 36, (37) 42 40 00 www.arv-auto.lt ISIC/ITIC Vairavimo kursai „Rigveda“ 10% nuolaida vairavimo kursams Baltų pr. 13, (680) 385 41 Laisvės al. 45 - II a., (37) 32 37 36 V. Krėvės pr. 53-215, (37) 77 11 23 www.rigveda.lt ISIC/ITIC Vairavimo mokykla 10%-15% nuolaida vairavimo kursams Kęstučio g. 16-10, (37) 22 36 26 ISIC/ITIC Vairavimo mokykla „ZEBRAS“ 10% nuolaida A1, A ir B kategorijų vairavimo kursams 5% nuolaida praktinių įgūdžių tobulinimui Laisvės al. 59, (37) 22 22 31 www.mokykla-zebras.lt ISIC/ITIC


Femina Bona 10% nuolaida grožio srities kursams 200 lt nuolaida kirpėjo ar visažisto specialybės įgijimo kursams M. Daukšos g. 30, (37) 32 09 60 www.feminabona.lt ISIC/ITIC

Kitos paslaugos Audiovizualinių paslaugų centras „Kur kuria“ 20% nuolaida architektūros, tapybos, piešimo, dizaino, įrašų, fotografijų studijoms Daukšos g. 26-1, (636) 346 46 www.kurkuria.lt ISIC/ITIC

DoctorPC 10% nuolaida kompiuterių remontui R. Kalantos g. 53, (655) 736 66 www.doctorpc.lt ISIC/ITIC

Pasaulio lietuvių centras 22% nuolaida Kanados programų draudimui S. Daukanto g. 11, (37) 321320 www.lwc.lt ISIC

Happy golf 5% nuolaida, individualiems keičiamos konfigūracijos sudedamiems mini golfo takeliams Taikos pr. 42-36, (677) 462 27 www.minigolf.com ISIC

Print Line 10% nuolaida lazerinių ir rašalinių spausdintuvų kasečių pildymui Savanorių pr. 346, (640) 506 66 www.printline.lt ISIC/ITIC

Kaunas

Kiti kursai

49


50


Poilsinės kelionės, turai Pasaulio lietuvių centras 2% nuolaida kelionėms H. Manto g. 84, (46) 39 07 84 www.lwc.lt ISIC/ITIC Zigzag.lt iki 5% kelionėms J. Janonio g. 16-1, (46) 31 46 72 www.zigzag.lt ISIC/ITIC

Zigzag.lt 20% nuolaida autobusų bilietams J. Janonio g. 16-1, (46) 31 46 72 www.zigzag.lt ISIC

Aviabilietai Baltic Flight Academy 50% nuolaida aptarnavimo mokesčiui, perkant lėktuvo bilietus ir keliones Mažvydo al.1, (46) 31 11 16 www.bfa.lt ISIC/ITIC

Traukinių bilietai Automobilių, motociklų ir dviračių nuoma Automobilių nuoma „Eurorenta“ 20% nuolaida automobilių nuomai S. Šimkaus g. 2, (46) 38 21 21 www.eurorenta.lt ISIC/ITIC Autonuoma „Avis rent a car“ 20% nuolaida automobilių nuomai Žvejų g. 19, (46) 31 11 11 www.avis.lt ISIC/ITIC

Autobusų, troleibusų bilietai Eurolines Baltic International 20% nuolaida studentams kai kurių maršrutų bilietams Taikos pr. 61 (Akropolis), (46) 41 55 55 ISIC

Zigzag.lt Specialios kainos InterRail traukinių bilietams jaunimui iki 26 metų J. Janonio g. 16-1, (46) 31 46 72 Specialios kainos traukinių bilietams JAV J. Janonio g. 16-1, (46) 31 46 72 www.zigzag.lt ISIC

Degalinės Neste A24 3 ct/l nuolaida Artojo g. 2 , (46) 34 56 13 Minijos g. 119/Baltijos pr. 30, (46) 34 56 13 Smiltelės g. 17, (46) 34 56 13 Šilutės pl. 5, (46) 34 56 13 Šilutės pl. 30 , (46) 34 56 13 Šilutės pl. 113 , (46) 34 56 13 Taikos pr. 60/ Dubysos g. 20, (46) 34 56 13 www.nesteoil.lt SEB ISIC

Nakvyne Kempingai, stovyklavietės Žiogelis 26% nuolaida apgyvendinimui Karklės km., (46) 46 30 80 www.ziogelis.lt ISIC/ITIC

Klaipeda

Keliones ir transportas

Viešbučiai, moteliai, hosteliai Hostel Kubu 10% nuolaida apgyvendinimui (nuo birželio mėn.) H. Manto g. 37C, (676) 420 18 www.kubu.lt ISIC/ITIC Park Inn Klaipėda 33 EUR kambarys su pusryčiai 30% nuolaida viešbučio kavinėje Minijos g. 119, (46) 38 08 03 www.parkinn.com/ hotel-klaipeda ISIC/ITIC Viešbutis „Magnisima“ 10% nuolaida apgyvendinimui 10% nuolaida bare viešbučio svečiams J. Janonio g. 11, (46) 31 09 01 www.magnisima.lt ISIC/ITIC

51


Klaipeda

Viešbutis „Vėtra“ 15% nuolaida darbo dienomis 20% nuolaida savaitgaliais sezono metu 25% nuolaida savaitgaliais ne sezono metu Taikos pr. 80a, (46) 34 80 02 www.vetrahotel.lt ISIC/ITIC

Pensionai, svečių namai, B&B Žaliasis slėnis 13% nuolaida maitinimui 10% nuolaida apgyvendinimui Aukštkiemių k., Sendvario sen., Klaipėdos raj., (46) 47 30 90 www.zaliasisslenis.lt ISIC/ITIC

Pramogos Teatrai, muzika, šokiai Klaipėdos dramos teatras 50% nuolaida bilietams (išskyrus premjeras) H. Manto g. 45, (46) 31 44 53 www.kldteatras.lt ISIC Klaipėdos muzikinis teatras 20% nuolaida bilietams Danės g. 19, (46) 397402 www.klaipedosmuzikinis.lt ISIC/ITIC

Klubai, naktiniai klubai Klubas „Kiwi“ 100% nuolaida įėjimui ketvirtadieniais Kitomis dienomis taikomos nuolaidos pasirinktinai nuo renginio J. Janonio g. 27, (46) 31 13 09 www.kiwiclub.lt ISIC

52

Muzikos klubas „Roxy“ 50% nuolaida įėjimui Priestočio g. 9, (671) 999 98 www.roxyclub.lt ISIC/ITIC

Pramoginės ekskursijos „Du ratai“ 15% nuolaida dviračių ir turistinio inventoriaus nuomai Naujoji uosto g. 3 (prie Pilies tilto), (615) 91773 http://rent.bicycle.lt ISIC/ITIC

Kitos pramogos Apollo boulingas 20% nuolaida boulingo žaidimui darbo dienomis nuo 12 val. iki 18 val. Taikos per. 61 (Akropolis), (46) 44 44 44 www.apollo.lt ISIC Burlaivis „Lady Sophie“ 10% nuolaida Senasis pilies uostas, švartavimosi vieta, (604) 084 13 ISIC/ITIC Drakono dažasvydis 20% nuolaida perkant daugiau nei 2000 vnt. papildomų šovinių, tik darbo dienomis 10% nuolaida „kovotojo“ paketui darbo dienomis Vyturių g. 29, Gargždai, (684) 888 35 http://dazasvydis.transer.net ISIC Gera dovana 10% nuolaida visiems dovanų rinkiniams, perkant Geros dovanos salose Taikos per. 61 (Akropolis), (5) 239 49 35 www.geradovana.lt ISIC/ITIC

Jachtklubas „Budys“ 30% nuolaida paslaugoms: jachtų nuomai, laivų registravimui išduodant jachtos bilietą, jachtos vado diplomo išdavimui Puodžių g. 1, (46) 30 04 00 www.budys.lt ISIC/ITIC Honolulu boulingas 15% nuolaida žaidimams ir baro paslaugoms (išskyrus akcijines kainas) Naujojo sodo g. 1, (46) 22 99 99 www.honolulu.lt ISIC/ITIC Kart-1 13% nuolaida važiavimui Šilutės pl. 79, (677) 081 11 www.kart-1.lt ISIC Specializuota dažasvydžio parduotuvė „BRIGADA“ 20% pramogoms ir neakcijinėms prekėms parduotuvėje Taikos pr. 14, (616) 306 46 www.brigada.lt ISIC/ITIC

Kulturinis paveldas Meno muziejai ir galerijos Klaipėdos dailės parodų rūmai 50% nuolaida Aukštoji g. 1, (46) 31 36 91 www.kulturpolis.lt ISIC Prano Domšaičio galerija 50% nuolaida bilietams Liepų g. 33, (46) 41 04 21 www.ldm.lt ISIC


Kalvystės muziejus 50% nuolaida Šaltkalvio g. 2, (46) 41 05 26 www.mlimuziejus.lt ISIC/ITIC Mažosios Lietuvos istorijos muziejus 50% nuolaida Didžioji Vandens g. 2, (46) 41 05 24 www.mlimuziejus.lt ISIC/ITIC Pilies muziejus 50% nuolaida Pilies g. 4, (46) 41 05 27 www.mlimuziejus.lt ISIC/ITIC

Gamtos ir mokslo muziejai Lietuvos Jūrų muziejus 50% nuolaida įėjimui Smiltynės g. 3, (46) 49 22 50 www.muziejus.lt ISIC

Sportas, grožis, sveikata Sporto ir sveikatingumo klubai Moterų sporto klubas „Kitonija Gym“ 10% nuolaida aerobikos, fitneso ir jogos abonementams ne akcijų metu Kepėjų g. 10, (46) 31 43 38 Vyturio g. 17, (46) 31 43 38 www.kitonija.lt ISIC/ITIC

Sporto klubas „Apelsinas“ 10% nuolaida visiems abonementams ne akcijų metu asmenims nuo 14 m. 10% nuolaida karate kursams, asmenims nuo 11 m. iki 17 m. H. Manto g. 84 (Studlendas) (46) 32 25 22 Vingio g. 8 (46) 32 25 22 www.kitonija.lt ISIC/ITIC

Grožio salonai, soliariumai, kirpyklos

Sporto klubas „Eola“ 20% nuolaida sporto abonementams Taikos pr. 61, (640) 352 45 www.eola.lt ISIC

Soliariumų studija 28% nuolaida soliariumo paslaugoms (1 min. = 1 Lt) J. Janonio g. 14-1, (865) 967 00 ISIC/ITIC

Sporto klubas „Klaipėda“ Nemokama kūno masės analizė, perkant abonementą Naujojo sodo g. 1, (675) 48584 www.klaipedagym.lt ISIC/ITIC Sporto klubas „Pas Aretą“ 20% nuolaida mėnesio abonementui Simono Daukanto g. 5, (658) 59634 www.pasareta.lt ISIC/ITIC

Rytų sporto studijos Aerobikos ir jogos studija „Auksinė Ginsvė“ 20-30% nuolaida abonementui studentams 50% nuolaida abonementui moksleiviams Statybininkų pr. 20, (46) 34 57 28 ISIC

Deivė Izidė 10% nuolaida visoms paslaugoms studentams 15% nuolaida visoms paslaugoms pedagogams Naujojo sodo g. 1, (684) 25625 www.deiveizide.lt ISIC/ITIC

Klaipeda

Istorijos muziejai

Optika Optika „Optikos pasaulis“ 15% akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių priežiūros priemonėms bei aksesuarams H.Manto g. 3, (650) 726 60 Taikos pr. 64 (Arena), (652) 054 77 Šilutės pl. 35 (Banginis), (640) 200 37 www.optikospasaulis.lt ISIC/ITIC Optika „Vision Express“ 10% nuolaida akinių rėmeliams ir akinių lęšiams. Nuolaida taikoma perkant visą komplektą kartu 50% nuolaida regėjimo patikrinimui, kai akiniai neperkami Taikos pr.61 (Akropolis), (46) 24 04 17 www.visionexpress.lt ISIC/ITIC

53


Klaipeda

Optikos centras 50% nuolaida konsultacijai 10% nuolaida lęšiams H. Manto g. 6, (46) 40 01 04 H. Manto g. 84 (Studlendas), (46) 30 04 02 Liepojos g. 27 (Rimi), (655) 450 33 Klaipėdos g. 42, Gargždai, (46) 30 04 03 www.optikoscentras.lt ISIC/ITIC

Maistas

Optometrijos centras 15% nuolaida visoms neakcijinėms prekėms H. Manto g. 6-1, (46) 49 35 11 www.optometrija.lt ISIC/ITIC

Bariukas „TaiFun“ 10% nuolaida visai sąskaitai Turgaus g. 17, (46) 21 04 46 ISIC/ITIC

Stomatologiniai kabinetai Stomatologijos kabinetas 8% nuolaida Minijos g. 2, (46) 49 68 33 ISIC/ITIC

Medicinos centrai Kunsų ambulatorinė klinika 10% nuolaida ginekologo paslaugoms Taikos pr. 28-301, (698) 871 97 Kuncų g. 12-54, (698) 874 98 www.kaklinika.lt ISIC/ITIC Medicinos centras „Lorna“ 10% nuolaida konsultacijoms Naujoji Uosto g. 12a, (46) 31 07 97 www.lorna.lt ISIC/ITIC

54

Barai, kavinės, picerijos „Presto“ kavos ir arbatos namai 10% nuolaida kavinės ir parduotuvės asortimentui Taikos pr. 61 (Akropolis) , (46) 46 91 29 www.presto.lt ISIC/ITIC

Cafe Kubu Big Latte Special - tik 5 Lt Espresso - tik 2.5 Lt H. Manto g. 10, (676) 420 18 www.kubu.lt ISIC/ITIC Charlie Pizza 10% nuolaida maistui H. Manto g. 84 (Studlendas), (46) 21 65 02 Taikos pr. 61 (Akropolis), (46) 34 55 41 Taikos pr. 141 (BIG2), (46) 27 19 27 www.charlie.lt ISIC/ITIC „Čili kaimas“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis H. Manto g. 11, (46) 31 09 53 Taikos pr. 61 (Akropolis), (46) 23 66 29 www.cili.lt ISIC/ITIC

„Čili pica“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis H.Manto g. 31(Žemaitija), (46) 31 51 89 Liepų g. 2, (46) 21 02 01 Šilutės pl. 35 (Banginis), (46) 23 62 08 Taikos pr. 139 (BIG), (46) 27 74 69 Taikos pr. 28 (Vėtrungė), (46) 38 26 07 Taikos pr. 61 (Akropolis), (46) 23 67 44 www.cili.lt ISIC/ITIC Katpėdėlė 10% nuolaida maistui Baltijos pr. 24B/Taikos pr. 64 (Arena), (46) 41 94 18 www.katpedele.lt ISIC/ITIC Kavinė „Jola“ 10% nuolaida asortimentui M. Mažvydo al. 9, (46) 41 13 13 ISIC/ITIC La Crepe 10% nuolaida maistui Taikos pr. 61 (Akropolis), (662) 457 70 www.lacrepe.lt ISIC/ITIC Gedimino pica 5% nuolaida (išskyrus tabako gaminiams) Taikos pr. 119, (618) 886 66 www.gediminopica.lt ISIC/ITIC Picerija „KAKADU“ 30% nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams Žvejų g. 24 www.kakadu.lt ISIC/ITIC


Pipita pizza 20% nuolaida viskam, išskyrus akcijines prekes, tabaką ir alkoholį H. Manto g. 13, (46) 21 34 41 www.pipita.lt ISIC/ITIC Teaspoon 16% visam maistui (išskyrus akcijinius pasiūlymus) PC BIG2 (Taikos pr. 141), (648) 35966 PC Saturnas (Taikos pr. 5), (647) 11117 www.teaspoon.lt ISIC/ITIC Tom Sushi 12% nuolaida sąskaitai Turgaus g. 20, (46) 21 24 14 12% nuolaida sąskaitai ISIC/ITIC

Restoranai, greito maisto restoranai McDonald‘s Nemokamas pyragėlis perkant bet kurią kavą McChicken vidutinis kompleksas 11 Lt 2 dvigubi mėsainiai su sūriu tik 11 Lt Taikos pr. 61C, (46) 34 53 53 www.mcd.lt ISIC/ITIC

Maistas į namus

Kelionių ir sporto prekės

„Čili kaimas“ į namus 10% nuolaida maistui į namus, užsakant telefonu 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC

Parduotuvė „Winner sport“ 10% nuolaida asortimentui Taikos pr. 61 (Akropolis), (46) 23 66 34 www.winnersport.lt ISIC/ITIC

„Čili pica“ į namus 10% nuolaida maistui į namus, užsakant telefonu 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC Mambopizza į namus Nemokamas maisto pristatymas miesto ribose nuo 15 val. www.mambo.lt, (688) 888 88 ISIC/ITIC

Kitas maistas Kepykla-kavinė 10% visoms prekėms Priestočio g. 1A, (639) 167 17 ISIC/ITIC

Parduotuves Knygos Rotas 20% nuolaida knygoms Butkų Juzės g. 9 H. Manto g. 24 www.rotas.lt ISIC/ITIC J. Ašmono knygynas 5% nuolaida „Longman“ produkcijai Taikos pr. 82, (46) 27 32 71 ISIC/ITIC

Klaipeda

Picerija „Mambopizza“ 10% nuolaida picoms Taikos pr. 61 (Akropolis) www.mambo.lt ISIC/ITIC

Proteinas.lt 15% nuolaida produkcijai Taikos pr. 66a, (46) 23 60 80 www.proteinas.lt ISIC/ITIC Sporto prekės „Atletas“ 10% nuolaida visoms prekėms Turgaus g. 3, (46) 31 06 89 www.atletasplius.lt ISIC/ITIC Trip Skateshop 15% nuolaida prekėms (išskyrus išpardavimus) 10% nuolaida BMX prekėms (išskyrus išpardavimus) Lietuvininkų a. 5, (682) 371 39 www.tripskateshop.lt ISIC/ITIC Xpro vandens sporto centras 10% nuolaida visoms prekėms (išskyrus akcijinėms prekėms) Kanto g. 14, (46) 48 65 48 www.xpro.lt ISIC

Kompiuteriai ir biuro įranga iDeal 5% nuolaida Apple kompiuteriams ir programinei įrangai Lietuvininkų a. 7, (46) 43 13 15 www.apple.lt ISIC/ITIC

55


Klaipeda

Kompiuterių parduotuvė „Kilobaitas“ 3-10% nuolaida prekėms (išskyrus akcijinėms prekės) Sausio 13-osios g. 5, (603) 042 07 www.kilobaitas.lt ISIC/ITIC

Redo 15% nuolaida kasečių pildymui Sausio 15-osios g. 3, (46) 32 40 00 www.redo.lt ISIC

Modara 25% nuolaida lazerinių ir rašalinių spausdintuvų kasečių pildymui 30% nuolaida spausdintuvų remontui Laukininkų g. 19, (640) 17 006 www.modara.lt ISIC/ITIC

Drabužiai, avalynė

Kanceliarinės prekės ir paslaugos „Viskas Jūsų kontorai“ 10% nuolaida visoms prekėms ir paslaugoms. Šaulių g. 14, (46) 31 50 50 ISIC/ITIC Kanceliarinės prekės „Officeday“ 10 % nuolaida kanceliarinėms prekėms, kopijavimo, spausdinimo, laminavimo, įrišimo paslaugoms Šilutės pl. 2, (46) 48 51 71 www.officeday.lt ISIC Min-Max Dailės reikmenys 5% nuolaida visoms prekėms ir paslaugoms J. Janonio g. 19/ Kanto g. 23, (46) 49 35 61 www.minmax.lt ISIC

56

„L. Fashion“ 10% nuolaida prekėms H. Manto g. 40, (46) 21 90 34 ISIC/ITIC Avalynės parduotuvė „Aš nupirksiu batukus Tau“ 10% nuolaida avalynei Lietuvininkų a. 5, (46) 41 22 75 ISIC Avalynės parduotuvė WAWA 10% nuolaida avalynei (išskyrus akcijų metu) Taikos pr. 61 (Akropolis) Taikos pr. 139 (BIG) www.wawageneration.com ISIC/ITIC Bazis 7% nuolaida visoms neakcijinėms prekėms H. Manto g. 5, (46) 31 49 63 www.bazis.lt ISIC/ITIC Cropp town 7% nuolaida (išskyrus akcijinėms prekėms ir išpardavimų metu) Taikos pr. 61 (Akropolis), (46) 46 91 14 www.cropptown.com ISIC/ITIC

Džinsų parduotuvė „Kaubojaus sapnas“ 7% nuolaida ISIC turėtojams 10% nuolaida ITIC turėtojams Taikos pr. 61 (Akropolis) ISIC/ITIC House 7% nuolaida išskyrus prekes akcijų metu ir per išpardavimus Taikos pr. 61 (Akropolis) ISIC/ITIC Lee Wrangler 7% nuolaida ISIC turėtojams 10% nuolaida ITIC turėtojams Taikos pr. 61 (Akropolis) ISIC/ITIC MUSTANG 20% nuolaida visoms prekėms. *Nuolaidos nesumuojamos Taikos pr. 61( Akropolis) ISIC/ITIC Ravel 10% nuolaida asortimentui (išskyrus akcijos prekes ir išpardavimus) Taikos pr. 141 (BIG2), (46) 41 63 12 www.ravel.lt ISIC/ITIC Reserved 7% visoms prekėms Taikos pr. 61 (Akropolis), (46) 46 91 14 www.re-reserved.lt ISIC/ITIC Tally Weijl 5% nuolaida + specialūs pasiūlymai Taikos pr. 61 (Akropolis) www.levuo.lt ISIC/ITIC


Muzikos salonas „Tamsta“ 10% nuolaida muzikos instrumentams ir audio aparatūrai 10% nuolaida renginių įgarsinimui Ligoninės g. 16, (46) 31 41 13 www.tamsta.lt ISIC/ITIC

Grožio prekės IBERO Papuošalai 15% nuolaida Taikos pr. 61 (Akropolis), (679) 872 58 www.papuosalai.lt ISIC/ITIC

Automobiliai, motociklai, dviračiai Dviračių centras 10% nuolaida motoroleriams, elektriniams dviračiams, dviračiams 20% nuolaida dalims, aksesuarams, aprangai Taikos pr. 40, (46) 38 16 66 www.provelo.lt ISIC/ITIC

Kitos prekės Akvamanija 5% nuolaida akvariumams 10% nuolaida visoms prekėms, išskyrus akcijinėms Taikos pr. 36, (672) 941 01 ISIC/ITIC Audinių parduotuvė „Madeivė“ 10% nuolaida audiniams ir aksesuarams Taikos pr. 11, (46) 38 34 21 ISIC/ITIC

Balionų parduotuvė „Party line“ 10% nuolaida visoms prekėms H.Manto g. 84 (Studlendas) Taikos pr. 139 (BIG) www.balionai.lt ISIC/ITIC

Žaislų planeta 10% nuolaida žaidimams 10 Lt nuolaida „Alias“ ir „Jenga“ Taikos pr. 61 (Akropolis), (46) 46 91 27 www.voira.lt ISIC/ITIC

Gėlių salonas 10% nuolaida gėlėms 5% nuolaida suvenyrams J. Janonio g. 14-16, (46) 41 20 73 ISIC/ITIC

Žvejonė 20% nuolaida rankiniams ir interjeriniams laikrodžiams (išskyrus akcijines prekes) 20% nuolaida baldams (išskyrus akcijines prekes) Malūnininkų g. 1, (46) 31 16 37 www.zvejone.com ISIC/ITIC Paslaugos

Laikrodžių parduotuvė „Laiko vizija“ 10% nuolaida prekėms Taikos pr. 61(Akropolis), (46) 24 03 74 ISIC/ITIC Laikrodžių parduotuvė „Seiko laikrodžiai“ 10% nuolaida prekėms Tiltų g. 4, (46) 41 11 56 ISIC/ITIC Savex galerija 10% nuolaida Taikos pr. 139 (BIG), (46) 27 61 52 www.savex.lt ISIC/ITIC Nei žvyno, nei... 10% nuolaida visoms prekėms Minijos g. 137, (46) 36 69 09 ISIC/ITIC Savex galerija 10% nuolaida Taikos pr. 139 (BIG), (46) 27 61 52 www.savex.lt ISIC/ITIC

Klaipeda

Audio ir video prekės

Paslaugos Autoservisai ir autoįranga Automeistras 5% nuolaida autoparduotuvės prekėms 10% nuolaida autoserviso darbams Birutės g. 14, (46) 41 14 06 www.automeistras.lt ISIC/ITIC Autoservisas ir autonuoma „Vairas“ 1-20% nuolaida paslaugoms Butkų Juzės g. 11, (46) 31 33 13 www.vairas.lt ISIC/ITIC Gitanos servisas 10% nuolaida plovimui 5% nuolaida valymo ir poliravimo paslaugoms Liepų g. 73A, (46) 41 22 42 www.gitanosservisas.com ISIC/ITIC

57


Klaipeda

RRC Autoservisas 20% nuolaida autoserviso paslaugoms 10% nuolaida visoms neakcijinėms prekėms Dubysos g. 58, (633) 40010 www.rrc.lt ISIC/ITIC

Draudimo paslaugos ERGO draudimas ZigZag Travel agentūroje 30% nuolaida draudimui vykstantiems į užsienį nuo ligų ir nelaimingų atsitikimų iki 30 kalendorinių dienų 35% nuolaida - kai kelionės trukmė 31diena ar daugiau įsigyjant tik ZigZag Travel kelionių agentūroje J.Janonio g. 16, (46) 31 46 72 www.zigzag.lt ISIC/ITIC ZIGZAG.LT Specialios draudimo kainos J.Janonio g. 16, (46) 31 46 72 www.zigzag.lt ISIC/ITIC

Kalbų kursai ir vertimai Academy of Global Languages 10% nuolaida mokymui 10% nuolaida originaliai mokymo medžiagai Žvejų g. 2, (700) 301 32 www.goglobal.lt ISIC American English School 10% nuolaida kalbų kursams Lietuvoje (tik studentams) Taikos pr. 28-209, (46) 41 23 12 www.ames.lt ISIC

58

Industry Service Center 10% nuolaida vienam kalbų kursų lygiui 7% nuolaida vertimui H. Manto 84-110, (46) 30 12 14 www.isc.lt ISIC/ITIC Kalbų kursai, korepetavimas „Kalba.lt“ 10% nuolaida IELTS paruošimo kursams 50% nuolaida IELTS bandomajam testui H. Manto g. 7 / M. Mažvydo al., (46) 31 00 00 www.kalba.lt ISIC/ITIC Translittera 15% nuolaida vertimo paslaugoms 15% nuolaida kalbų kursams M. Mažvydo al. 3, www.translittera.lt ISIC/ITIC Vertimų biuras „Multilingua“ 10% nuolaida H. Manto g. 11, (46) 40 08 00 www.multilingua.lt ISIC/ITIC

Vairavimo kursai E. Matuzevičiaus vairavimo mokykla Specialus pasiūlymas Birutės g. 11, (685) 831 07 Kretingos g. 45-1, (46) 41 06 13 Liepojos g. 2-4, (685) 831 07 Smilties pylimo g. 14-1, 14 kab, (46) 41 06 13 ISIC/ITIC

Kiti kursai Femina Bona 10% nuolaida grožio srities kursams 200 lt nuolaida kirpėjo ar visažisto specialybės įgijimo kursams Puodžių g. 22, (46) 31 47 07 www.feminabona.lt ISIC/ITIC

Kitos paslaugos Fujifilm 50% nuolaida skubioms dokumentinėms nuotraukoms (darant ISIC arba ITIC) 10% nuolaida nuotraukų darymui, suvenyrams ir kitoms prekėms J. Janonio g. 6 ISIC/ITIC Imunoprofilaktikos tarnyba Nemokami skiepai nuo stabligės - difterijos Naujoji Uosto g. 12A, (846) 314 793 www.freewebs.com/skiepai ISIC Pasaulio lietuvių centras 22% nuolaida Kanados programų draudimui H. Manto g. 84, (46) 39 07 84 www.lwc.lt ISIC Siuvimo Atelje 7% nuolaida paslaugoms Šaulių g. 23, (46) 41 15 75 ISIC/ITIC


59


Šiauliai

Keliones ir transportas Poilsinės kelionės, turai Pasaulio lietuvių centras 2% nuolaida kelionėms Vilniaus g. 88, (41) 59 58 18 www.lwc.lt ISIC/ITIC Zigzag.lt iki 5% kelionėms Vytauto g. 90-19, (41) 52 64 55 www.zigzag.lt ISIC/ITIC

Autobusų, troleibusų bilietai Zigzag.lt 20% nuolaida autobusų bilietams Vytauto g. 90-19, (41) 52 64 55 www.zigzag.lt ISIC

Traukinių bilietai Zigzag.lt Specialios kainos InterRail traukinių bilietams jaunimui iki 26 metų Vytauto g. 90-19, (41) 52 64 55 Specialios kainos t raukinių bilietams JAV www.zigzag.lt ISIC

60

Degalinės Neste A24 3 ct/l nuolaida Dubijos g. 18A, (41) 55 37 46 Gegužių g. 28 , (41) 55 37 46 Tilžės g. 72 , (41) 55 37 46 www.nesteoil.lt SEB ISIC

Nakvyne Jaunimo nakvynės namai Šiaulių kolegijos Jaunimo nakvynės namai 10% nuolaida Tilžės g. 159, (41) 52 37 64 www.jnn.svako.lt ISIC/ITIC

Pramogos Kitos pramogos Apollo boulingas 20% nuolaida boulingo žaidimui darbo dienomis nuo 12 val. iki 18 val. Aido g. 8 (Akropolis), (41) 21 02 22 www.apollo.lt ISIC Gera dovana 10% nuolaida visiems dovanų rinkiniams, perkant Geros dovanos salose Aido g. 8 (Akropolis), (5) 239 49 35 www.geradovana.lt ISIC/ITIC

Kart-Live Mėgėjų kartingo lenktynių čempionatas. 10% nuolaida mokesčiams. Bačiūnų kartodromas, 860099837 www.kart-live.lt ISIC/ITIC

Kulturinis paveldas Istorijos muziejai Šiaulių Aušros alėjos rūmai Nemokamai Aušros al. 47, (41) 52 43 91 www.ausrosmuziejus.lt ISIC

Gamtos ir mokslo muziejai Šiaulių Radio ir televizijos muziejus 50% nuolaida Vilniaus g. 174, (41) 52 43 99 www.ausrosmuziejus.lt ISIC

Kitas paveldas Šiaulių Ch. Frenkelio rūmai 50% nuolaida Vilniaus g. 74, (41) 52 43 89 www.ausrosmuziejus.lt ISIC Šiaulių Dviračių muziejus 50% nuolaida Vilniaus g.139, (41) 52 43 95 www.ausrosmuziejus.lt ISIC


Šiaulių Žaliūkių malūnininko sodyba 50% nuolaida Architektų g. 73, (41) 21 11 98 www.ausrosmuziejus.lt ISIC

Sportas, grožis, sveikata Grožio salonai, soliariumai, kirpyklos Soliariumų salonas ,,Equador“ 20% nuolaida visai kosmetikai 20% soliariumo paslaugoms Pramonės g. 6 (Bruklinas), (41) 54 04 71 Tilžės g. 109 (Saulės miestas), (41) 43 08 31 www.equador.lt ISIC/ITIC

Optika Optika „Optikos pasaulis“ 15% akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių priežiūros priemonėms bei aksesuarams Lyros g.13A (Lyra), (655) 762 34 P. Višinskio g. 23, (655) 490 54 Tilžės g. 225 (Tilžė) , (655) 441 29 Vilniaus g. 235-2, (650) 726 55 www.optikospasaulis.lt ISIC/ITIC

Optika „Vision Express“ 10% nuolaida akinių rėmeliams ir akinių lęšiams. Nuolaida taikoma perkant visą komplektą kartu 50% nuolaida regėjimo patikrinimui, kai akiniai neperkami Aido g. 8 (Akropolis), (41) 21 02 16 www.visionexpress.lt ISIC/ITIC Optio 10% nuolaida akinių rėmeliams, akinių lęšiams ir kontaktiniams lęšiams. Tilžės g. 109 (Saulės miestas) , (41) 43 39 81 www.optio.lt ISIC/ITIC

Maistas Barai, kavinės, picerijos „Presto“ kavos ir arbatos namai 10% nuolaida kavinės ir parduotuvės asortimentui Tilžės g. 109 (Saulės miestas), (41) 42 18 32 Aido g. 8 (Akropolis), (41) 21 02 23 Vilniaus g. 134, (41) 52 35 00 www.presto.lt ISIC/ITIC „Čili pica“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis Aido g. 8 (Akropolis), (41) 43 94 60 Tilžės g. 109 (Saulės miestas), (41) 43 16 06 Vilniaus g. 128, (41) 39 99 08 www.cili.lt ISIC/ITIC

Katpėdėlė 10% nuolaida maistui Gardino g. 2, (41) 55 20 60 Vilniaus g. 220, (41) 52 05 91 www.katpedele.lt ISIC/ITIC Picerija „Mambopizza“ 10% nuolaida picoms Tilžės g. 109 (Saulės miestas) www.mambo.lt ISIC/ITIC

Šiauliai

Šiaulių Venclauskių namai 50% nuolaida Vytauto g. 89, (41) 52 69 33 www.ausrosmuziejus.lt ISIC

Pogo baras 10% meniu nuolaida Vilniaus g. 128, (678) 04 527 www.pogobaras.lt ISIC/ITIC Restoranas „Bravaria“ 10% nuolaida alui ir užkandžiams prie alaus Tilžės g. 109 (Saulės miestas), (652) 620 92 www.bravaria.lt ISIC/ITIC

Restoranai, greito maisto restoranai McDonald‘s Pyragėlis su kava 2.70Lt McChicken vidutinis kompleksas 10Lt 2 dvigubi mėsainiai su sūriu tik 10Lt. Aido g. 8 (Akropolis) www.mcd.lt ISIC/ITIC

61


Šiauliai

Maistas į namus „Čili pica“ į namus 10% nuolaida maistui į namus, užsakant telefonu 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC

Parduotuves Knygos Rotas 20% nuolaida knygoms Tilžės g. 116 www.rotas.lt ISIC/ITIC

Kelionių ir sporto prekės

Proteinas.lt 15% nuolaida produkcijai Tilžės g. 107, (615) 199 78 www.proteinas.lt ISIC/ITIC

Kompiuteriai ir biuro įranga

UAB „Sidabrinis medis“ biuro aprūpinimo sistemos 10% nuolaida paslaugoms 7% nuolaida raštinės reikmenims Aido g. 8 (Akropolis) Tilžės g. 109 (Saulės miestas) Tilžės g. 225 (Tilžė) Vilniaus g. 251 www.sidabrinismedis.lt ISIC/ITIC

Drabužiai, avalynė Avalynės parduotuvė WAWA 10% nuolaida avalynei (išskyrus akcijų metu) Aido g. 8 (Akropolis), (41) 45 14 93 ISIC/ITIC Celio* 5% nuolaida + specialūs pasiūlymai Aido g. 8 (Akropolis) www.levuo.lt ISIC/ITIC

Kompiuterių parduotuvė „Kilobaitas“ 3-10% nuolaida prekėms (išskyrus akcijinėms prekės) Vilniaus g. 251 www.kilobaitas.lt ISIC/ITIC

Cropp town 7% nuolaida (išskyrus akcijinėms prekėms ir išpardavimų metu) Tilžės g. 109 (Saulės miestas) www.cropptown.com ISIC/ITIC

Kanceliarinės prekės ir paslaugos

House 7% nuolaida išskyrus prekes akcijų metu ir per išpardavimus Tilžės g. 109 (Saulės miestas) www.re-reserved.lt ISIC/ITIC

Kanceliarinės prekės „Officeday“ 10 % nuolaida kanceliarinėms prekėms, kopijavimo, spausdinimo, laminavimo, įrišimo paslaugoms

62

Aido g. 8 (Akropolis), (41) 59 84 02 Rūdės g. 27f, (41) 52 11 04 www.officeday.lt ISIC

MUSTANG 20% nuolaida visoms prekėms. *Nuolaidos nesumuojamos Aido g. 8 (Akropolis) ISIC/ITIC Reserved 7% nuolaida visoms prekėms Tilžės g. 109 (Saulės miestas) www.re-reserved.lt ISIC/ITIC Tally Weijl 5% nuolaida + specialūs pasiūlymai Aido g. 8 (Akropolis) www.levuo.lt ISIC/ITIC

Grožio prekės IBERO Papuošalai 15% nuolaida Aido g. 6 (Akropolis), (679) 871 86 Tilžės g. 109 (Saulės miestas) , (41) 42 18 65 www.papuosalai.lt ISIC/ITIC

Kitos prekės Balionų parduotuvė „Party line“ 10% nuolaida visoms prekėms Tilžės g. 109 (Saulės miestas) www.balionai.lt ISIC/ITIC Galanterijos parduotuvė „Pagunda“ 10% nuolaida prekėms Vilniaus g. 120, (41) 42 38 14 ISIC/ITIC


Paslaugos Draudimo paslaugos ERGO draudimas ZigZag Travel agentūroje 30% nuolaida draudimui vykstantiems į užsienį nuo ligų ir nelaimingų atsitikimų iki 30 kalendorinių dienų 35% nuolaida - kai kelionės trukmė 31diena ar daugiau įsigyjant tik ZigZag Travel kelionių agentūroje Vytauto g. 90-19, (41) 52 64 55 www.zigzaig.lt ISIC/ITIC

Zigzag.lt Specialios draudimo kainos Vytauto g. 90-19, (41) 52 64 55 www.zigzag.lt ISIC/ITIC

Kalbų kursai ir vertimai American English School 10% nuolaida kalbų kursams Lietuvoje (tik studentams) Tilžės g. 157-205, (685) 61940 www.ames.lt ISIC Kalbų kursai, korepetavimas „Kalba.lt“ 10% nuolaida IELTS paruošimo kursams 50% nuolaida IELTS bandomajam testui Tilžės g. 124, (41) 52 44 44 www.kalba.lt ISIC/ITIC

Vairavimo kursai Šiaulių vairuotojų mokymo centras 10% nuolaida B kategorijos vairuotojų mokymams 5% nuolaida A, C1, C, CE, D1, D kategorijų vairuotojų mokymams Trakų g. 43, (673) 983 53 www.svmc.lt ISIC/ITIC

Šiauliai

Savex galerija 10% nuolaida prekėms Vilniaus g. 120, (41) 42 38 14 ISIC/ITIC Žaislų planeta 10% nuolaida žaidimams 10 Lt nuolaida „Alias“ ir „Jenga“ Aido g. 8 (Akropolis) , (41) 52 31 60 www.voira.lt ISIC/ITIC

Kitos paslaugos Pasaulio lietuvių centras 22% nuolaida Kanados programų draudimui Vilniaus g. 88, (618) 271 53 www.lwc.lt ISIC

63


64


Pramogos

Degalinės

Juozo Miltinio dramos teatras Bilieto kaina - 12 litai Laisvės a. 5, (45) 58 46 14 www.miltinio-teatras.lt ISIC

Neste A24 3 ct/l nuolaida Klaipėdos g. 66 , (45) 51 61 03 Klaipėdos g. 81 , (45) 51 61 03 Klaipėdos g. 144B, (45) 51 61 03 Margirio g. 1B, (45) 51 61 03 Ramygalos g. 145B , (45) 51 61 03 Raubonių k., Pasvalio r., (45) 13 40 76 www.nesteoil.lt SEB ISIC

Nakvyne Viešbučiai, moteliai Viešbutis „Olimpas“ 10% nuolaida nakvynei Liepų al. 4, (45) 46 56 97 ISIC/ITIC Viešbutis „Panevėžys“ 10% nuolaida apgyvendinimui Laisvės a. 26, (45) 43 51 11 ISIC/ITIC Viešbutis „Pervaža“ 15-20% nuolaida apgyvendinimui Smėlynės g. 112, (45) 50 81 18 www.pervaza.lt ISIC/ITIC Viešbutis „Romantic“ 10% nuolaida Kranto g. 24, (45) 58 48 60 www.romantic.lt ISIC/ITIC

Teatrai, muzika, šokiai

Kino teatrai Kultūros centras „Garsas“ 2 Lt nuolaida bilietams nuo bazinės kainos Respublikos g. 40, (45) 46 78 06 www.garsas.lt ISIC

Sportas, grožis, sveikata Grožio salonai, soliariumai, kirpyklos Tropikų saulė 10% nuolaida vienkartiniam apsilankymui soliariume, SPA-JET vandens kapsulėje ir ozono-deguonies kapsulėje Klaipėdos g. 28b, (45) 46 02 02 Klaipėdos g. 103 (Maxima), (45) 44 35 77 Smėlynės g. 11 (Pervaža), (677) 582 38 www.tropikusaule.lt ISIC/ITIC

Panevežys

Keliones ir transportas

Optika

Kulturinis paveldas Meno muziejai ir galerijos Panevėžio dailės galerija 50% nuolaida įėjimui Respublikos g. 3, (45) 58 48 04 www.arspanevezys.lt ISIC

Istorijos muziejai Panevėžio kraštotyros muziejus 50% nuolaida įėjimui Vasario 16-osios g. 23, (45) 46 19 73 www.paneveziomuziejus.lt ISIC

Optika „Optikos pasaulis“ 15% akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių priežiūros priemonėms bei aksesuarams J. Basanavičiaus g. 1, (685) 348 83 Savitiškio g. 61 (Babilonas1), (656) 414 43 Respublikos g. 71 (Maxima), (655) 916 79 www.optikospasaulis.lt ISIC/ITIC Optika „Vision Express“ 10% nuolaida akinių rėmeliams ir akinių lęšiams. Nuolaida taikoma perkant visą komplektą kartu 50% nuolaida regėjimo patikrinimui, kai akiniai neperkami Savitiškio g. 61 (Babilonas), (45) 42 40 55 www.visionexpress.lt ISIC/ITIC

65


Panevežys

Maistas Barai, kavinės, picerijos „Presto“ kavos ir arbatos namai 10% nuolaida kavinės ir parduotuvės asortimentui Savanorių a. 1, (45) 46 05 85 www.presto.lt ISIC/ITIC Arena pizza 10% nuolaida Klaipėdos g. 79C, (45) 44 44 44 www.arenapizza.lt ISIC/ITIC Charlie Pizza 10% nuolaida maistui Savitiškio g. 61 (Babilonas), (620) 667 88 www.charlie.lt ISIC/ITIC „Čili Kinija“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis Saviltiškio g. 61, (45) 42 95 59 www.cili.lt ISIC/ITIC „Čili pica“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis Klaipėdos g. 143a, (45) 42 40 94 Laisvės al. 5, (45) 46 92 15 Klaipėdos g. 92 (Maxima), (45) 44 38 65 www.cili.lt ISIC/ITIC Katpėdėlė 10% nuolaida maistui Klaipėdos g. 143A (Babilonas), (45) 42 91 00 www.katpedele.lt ISIC/ITIC

66

Picerija „KAKADU“ 30% nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams Klaipėdos g. 28 Laisvės a. 1 Ukmergės g. 23 (Maxima) Užsakymas į namus (45) 50 50 50 www.kakadu.lt ISIC/ITIC Restoranas „Deja vu“ 10% nuolaida Krauto g. 24, (45) 58 48 59 www.romantic.lt ISIC/ITIC

Maistas į namus „Čili Kinija“ į namus 10% nuolaida maistui į namus, užsakant telefonu 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC „Čili pica“ į namus 10% nuolaida maistui į namus, užsakant telefonu 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC

Parduotuves Knygos Rotas 20% nuolaida knygoms Savanorių al. 11 www.rotas.lt ISIC/ITIC

Kanceliarinės prekės ir paslaugos Kanceliarinės prekės „Officeday“ 10 % nuolaida kanceliarinėms prekėms, kopijavimo, spausdinimo, laminavimo, įrišimo paslaugoms J. Basanavičiaus g. 3, (45) 43 52 66 www.officeday.lt ISIC UAB „Sidabrinis medis“ biuro aprūpinimo sistemos 10% nuolaida paslaugoms 7% nuolaida raštinės reikmenims Respublikos g. 21, (45) 46 84 44 www.sidabrinismedis.lt ISIC/ITIC

Drabužiai, avalynė Avalynės parduotuvė WAWA 10% nuolaida avalynei (išskyrus akcijų metu) Savitiškio g. 61 (Babilonas), (45) 44 77 76 www.wawageneration.com ISIC/ITIC DŽINSŲ CENTRAS 20% nuolaida visoms prekėms. *Nuolaidos nesumuojamos Savitiškio g. 61 (BabilonasI) Ukmergės g. 26 (City bumas) ISIC/ITIC Džinsų parduotuvė „Vikmanda“ 10% nuolaida visam asortimentui Darbo a. 6, (45) 51 60 00 ISIC/ITIC


Grožio prekės IBERO Papuošalai 15% nuolaida Savitiškio g. 61 (Babilonas), (45) 42 40 67 Ukmergės g. 14A, (45) 51 12 71 www.papuosalai.lt ISIC/ITIC

Kitos prekės Balionų parduotuvė „Party line“ 10% nuolaida visoms prekėms Savitiškio g. 61 (Babilonas) www.balionai.lt ISIC/ITIC Savex galerija 10% nuolaida Savitiškio g. 61 (Babilonas), (45) 42 40 52 www.savex.lt ISIC/ITIC

Žaislų planeta 10% nuolaida žaidimams 10 Lt nuolaida „Alias“ ir „Jenga“ Savitiškio g. 61 (Babilonas) www.voira.lt ISIC/ITIC

Paslaugos Kalbų kursai ir vertimai American English School 10% nuolaida kalbų kursams Lietuvoje (tik studentams) Ramygalos g. 50-57, (45) 57 03 33 www.ames.lt ISIC Kalbų kursai, korepetavimas „Kalba.lt“ 10% nuolaida IELTS paruošimo kursams 50% nuolaida IELTS bandomajam testui Respublikos g. 36, (45) 46 22 22 www.kalba.lt ISIC/ITIC

Valyklos, taisyklos Sausas drabužių valymas ir skalbimas „Joglė“ 20% nuolaida paslaugoms Klaipėdos g. 103, (682) 31 011 Kniaudiškių g. 6, (618) 08 802 Kranto g. 12, (45) 46 77 63 Nemuno g. 70, (612) 26 264 Ukmergės g. 23, (616) 93 808 www.jogle.lt ISIC/ITIC

Panevežys

MUSTANG 20% nuolaida visoms prekėms. *Nuolaidos nesumuojamos Ukmergės g. 19 ISIC/ITIC

Foto ir video paslaugos „Fotoservisas“ 10% nuolaida juostų ryškinimui, nuotraukų gamybai, dokumentinėms nuotraukoms Ukmergės g. 23, (45) 50 21 36 www.fotoservisas.lt ISIC/ITIC Fotostudija 10% nuolaida fotonuotraukoms Laisvės a. 9, (45) 43 53 71 ISIC/ITIC

67


Kurortai

Keliones ir transportas Automobilių, motociklų ir dviračių nuoma Kurortų pramogos 15% nuolaida dviračių nuomai Palanga, Vytauto g. 42-4 /S. Girėno g. 28 Palanga, Jūratės g. 36 Palanga, J. Basanavičiaus g. 33 / Birutės al. 32 Palanga, Vytauto g. 74 Palanga, Vytauto g. 86 Šventoji, Šventosios g. 1 Šventoji, Jūros g. 78 www.kurortupramogos.lt ISIC/ITIC

Nakvyne Viešbučiai, moteliai Viešbutis ,,Auska“ 15% nuolaida visoms paslaugoms Palanga, Vytauto g. 11, (460) 490 83 www.auskahotel.lt ISIC/ITIC Viešbutis ,,Vyturys“ 15% nuolaida visoms paslaugoms Palanga, Dariaus ir Girėno g. 20, (460) 491 47 www.vyturyshotel.lt ISIC/ITIC Viešbutis ,,Žilvinas“ 15% nuolaida visoms paslaugoms Palanga, Kęstučio g. 26, (460) 491 46 www.zilvinashotel.lt ISIC/ITIC

68

Best Western Central 15% nuolaida apgyvendinimui; 10% masažams (išskyrus gruodžio 31-sausio1d.; reikalinga išankstinė rezervacija) Druskininkai, Šv. Jokūbo g. 22, (313) 605 33 www.centralhotel.eu ISIC/ITIC Viešbutis „Pušynas“ 15% nuolaida standartinei nakvynei Druskininkai, Taikos g. 6, (313) 566 66 www.pusynas.lt ISIC/ITIC

Pensionai, svečių namai, B&B Ošupio turistinė stovykla ir kambarių nuoma 20% nuolaida apgyvendinimui (išskyrus švenčių dienas) 25% turistinei stovyklai (su palapinėmis, kemperiu) Šventoji, Ošupio takas 1A, (680) 843 32 www.osupis.lt ISIC/ITIC Svečių namai „Neonelė“ 10% apgyvendinimui pavieniams asmenims 15% grupėms nuo 15 asmenų 10% pirčiai ir banketinės salės nuomai Palanga, Saulėlydžio g. 13, (698) 138 41 www.neonele.lt ISIC

Pramogos Pramogų parkai ONE nuotykių parkas iki 20% pramogoms Druskininkai, Šalia Druskininkų vandens parko stovėjimo aikštelės, (607) 209 11 www.onenuotykiuparkas.lt ISIC/ITIC

Klubai, naktiniai klubai Pramogų centras „Laukinių vakarų salūnas“ 50% nuolaida bilietams Specialios nuolaidos grupėms Palanga, J. Basanavičiaus g. 16, (460) 528 31 www.salunas.lt ISIC/ITIC

Kitos pramogos Irklakojis 15% nuolaida pramogoms ir žygiams Nida, Kopų g. 3-7, (618) 81 957 www.irklakojis.lt ISIC/ITIC Segway nuomos punktas 15% nuolaida segway nuomai Nida (prie prieplaukos) Palanga, S. Daukanto g. 35 (viešbutis „Palangos Vėtra“) www.supersegway.com ISIC/ITIC Senovinis kurėnas „Oma“ po Kuršių marias 10% nuolaida nuo 2011-06-01 metų sezonui Nida, Nidos uostas, (687) 23 486 ISIC/ITIC


Meno muziejai ir galerijos V. K. Jonyno galerija 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui Druskininkai, M. K. Čiurlionio g. 41, (313) 555 53 www.ciurlionis.lt/jonyno ISIC

Istorijos muziejai

M. K. Čiurlionio Memorialinis Muziejus 50% nuolaida ekspozicijų ir parodų lankymui Druskininkai, M. K. Čiurlionio g. 35, (313) 511 31 www.ciurlionis.lt/ciurlioniomemorialinis ISIC Palangos gintaro muziejus 50% nuolaida iėjimui Palanga, Vytauto g. 17, (460) 535 01 www.pgm.lt ISIC

Neringos istorijos muziejus Apsilankymo kaina 1 Lt. Nida, Pamario g. 53, (469) 523 72 www.muziejai.lt/neringa/ neringos_muziejus.htm ISIC

Palangos miesto botanikos parkas 50% nuolaida iėjimui Palanga, Vytauto g. 15, (460) 492 70 www.pgm.lt ISIC

Trakų istorijos muziejus 50% nuolaida įėjimui Trakai, Kęstučio g. 4, (528) 582 45 www.trakaimuziejus.lt/ ISIC

Rašytojo Tomo Mano memorialinis muziejus 50% nuolaida bilietui Nida, Skruzdynės g. 17, (469) 522 60 www.mann.lt ISIC

Žvejo etnografinė sodyba Apsilankymo kaina 1 Lt. Nida, Naglių g. 4, (469) 523 72 www.muziejai.lt/neringa/ neringos_muziejus.htm ISIC

Kitas paveldas A. Mončio namai-muziejus 50% nuolaida Palanga, S. Daukanto g. 16, (460) 493 66 www.muziejai.lt ISIC

Sportas, grožis, sveikata Baseinas „Linas“ Įėjimo kaina 15 Lt. Palanga, Vanagupės g. 22, (460) 514 51 www.linas.visiems.lt ISIC

Eglės sanatorija 10% nuolaida perkant pilną kelialapį išskyrus savaitgalio kompleksus ir specialias gydomąsias programas 5% nuolaida specialioms savaitinėms gydomosioms programoms Druskininkai, Eglės g. 1, (31) 36 02 38 www.sanatorija.lt ISIC/ITIC

Kurortai

Kulturinis paveldas

Optika Optika 20% nuolaida akinių gamybai 10% nuolaida akinių aksesuarams Palanga, Vytauto g. 118, (460) 513 30 ISIC/ITIC

Maistas Barai, kavinės, picerijos „Čili Pica“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis Palanga, J. Basanavičiaus g. 45 (Šachmatinė), (46) 05 73 59 Druskininkai, Vilniaus al. 13 (Druskininkų vandens parkas), (31) 35 31 53 www.cili.lt ISIC/ITIC Kybynlar 10% nuolaida asortimentui, išskyrus tabako gaminius Trakai, Karaimų g. 29, (528) 55 179 www.kybynlar.lt ISIC/ITIC

69


Kurortai

Maistas į namus „Čili pica“ į namus 10% nuolaida į namus užsakomam maistui užsakant telefonu 1822 Palanga, Druskininkai,1822 www.1822.lt ISIC/ITIC

Parduotuves

Paslaugos

Kanceliarinės prekės ir paslaugos

Fotocentras 10% nuolaida nuotraukoms Palanga, Vytauto g. 69, (460) 530 15 ISIC/ITIC

„Viskas Jūsų kontorai“ 10% nuolaida visoms prekėms ir paslaugoms. Palanga, Virbališkes g. 3, (460) 489 77 Palanga, Vytauto g. 65-1, (460) 484 48 ISIC/ITIC Kanceliarinės prekės „Officeday“ 10 % nuolaida kanceliarinėms prekėms, kopijavimo, spausdinimo, laminavimo, įrišimo paslaugoms Druskininkai, Vilniaus al. 6/ Taikos g. 7, (313) 525 05 www.officeday.lt ISIC

70


Degalinės Neste A24 3 ct/l nuolaida Alytus, Santaikos g. 34A , (315) 205 69 Kėdainiai, Basanavičiaus g. 91E , (347) 604 40 Marijampolė, N. Valios k., Kalvarijos sav., (343) 918 82 Marijampolė, Salaperaugio k., Kalvarijos sav., (343) 918 82 Marijampolė, Stoties g. 4C , (343) 983 81 Mažeikiai, M.Daukšos g. 29/ Žemaitijos g. 69 , (443) 200 89 Utena, J.Basanavičiaus g. 129, (389) 505 32 Ukmergė, Kauno g. 45B , (340) 632 28 Šilalė, Katyčių k., Šilalės r., www.nesteoil.lt SEB ISIC

Nakvyne Viešbučiai, moteliai Motelis „Linas“ 20% nuolaida apgyvendinimui Alytus, Seirijų g. 27, (315) 714 49 ISIC/ITIC Viešbutis „Smilga“ 10% nuolaida apgyvendinimui 25% nuolaida konferencijų ir banketų salių nuomai Kėdainiai, Senoji g. 16, (347) 672 24 www.hotelsmilga.lt ISIC/ITIC

Viešbutis „Vila Senjora“ 30% nuolaida apgyvendinimui 10% nuolaida vestuvių banketams Garliava, Kauno raj., Žalioji g. 19b, (37) 55 22 58 www.vilasenjora.lt ISIC/ITIC

Pramogos Pramogų parkai Nuotykių parkas „Lokės pėda“ 30% nuolaida suaugusio lankytojo ir suaugusiųjų grupių bilietų kainoms Jonava, Lokėnėlių kaimas, Jonavos raj., (699) 211 44 www.lokespeda.lt ISIC/ITIC Tarzanija Speciali kaina pramogoms - 32 Lt Alytus, Radžiūnų k. Alytaus raj., (671) 805 00 www.tarzanija.lt ISIC

Teatrai, muzika, šokiai Kretingos Egidijaus Radžiaus teatras 50% nuolaida bilietams į renginius Kretinga, J. Pabrėžos g. 1, (445) 527 81 www.kretingosteatras.lt ISIC/ITIC

Kino teatrai Kino teatras „Dainava“ 1 lito nuolaida nuo bilieto kainos Alytus, Rotušės a. 11, (315) 762 28 www.dainava.tk ISIC/ITIC

Kita

Keliones ir transportas

Kino teatras „Spindulys“ 2 Lt nuolaida nuo bilieto kainos Marijampolė, Kauno g. 13, (343) 547 87 www.cinema.lt/theater/21/ ISIC

Boulingas, biliardas Centro biliardas 30% nuolaida biliardui Alytus, Vilniaus g. 6, (600) 695 62 www.centrobiliardas. visiems.lt ISIC/ITIC Kavinė-baras „Juoda katė“ 20% nuolaida boulingui nuo 18 val. darbo dienomis Alytus, Jaunimo g. 22, (315) 727 17 ISIC/ITIC Pramogų centras „Lūna“ 20% nuolaida boulingui darbo dienomis iki 17.00 val. 10% nuolaida maistui visuose pramogų centro baruose Marijampolė, Mokyklos g. 1, (343) 200 23 www.clubluna.lt ISIC/ITIC

Šilutės teatras 50% nuolaida bilietams Šilutė, Lietuvininkų g. 6, (441) 529 53 www.ten.lt/teatras ISIC/ITIC

71


Kita

Kitos pramogos Baidarių nuoma „Baidarių bazė“ 15% nuolaida baidarių nuomai darbo dienomis; 10% nuolaida baidarių nuomai savaitgaliais Ignalina, Kiškių k., Linkmenų pšt., (652) 957 59 www.baidariu.lt ISIC/ITIC Baidarių nuoma „Upių labirintas“ 15% nuolaida baidarių nuomai nuo gegužės 1d. iki birželio 18d. ir nuo rugpjūčio 16d. iki balandžio 30d. 20% nuolaida baidarių nuomai nuo birželio 19d. iki rugpjūčio 15d. 10% nuolaida savaitgaliais ir švenčių dienomis Vilniaus r. Riešės sen. Skirgiškės SB „Komprojektas I“, (687) 108 36 ISIC/ITIC Kart-Live Mėgėjų kartingo lenktynių čempionatas 10% nuolaida mokesčiams Anykščiai, Anykščių kartodromas, (600) 998 37 www.kart-live.lt ISIC/ITIC Nuotykių akademija 10% nuolaida pasivažinėjimui haskių kinkiniu 10% nuolaida indėnų kaimo atrakcijoms Elektrėnų sav., Vievio sen., Žalgirio k., (699) 867 67 www.nuotykiuakademija.lt ISIC/ITIC

72

Kulturinis paveldas Istorijos muziejai Alytaus kraštotyros muziejus Bilieto kaina 2 Lt. Alytus, Savanorių g. 6, (315) 519 90 www.alytausmuziejus.lt ISIC Hermano Zudermano memorialinis muziejus 50% nuolaida bilietams Šilutės raj., Macikų km., (441) 622 07 ISIC Macikų lagerio karceris muziejus 50% nuolaida bilietams Šilutės raj., Macikų km., (441) 622 07 ISIC Marijampolės kraštotyros muziejus 50% nuolaida bilietams Marijampolė, Vytauto g. 29, (343) 545 75 www.marijampolesmuziejus.lt ISIC Šilutės muziejus 50% nuolaida bilietams Šilutė, Lietuvininkų g. 36, (441) 622 09 ISIC Šojos dvaras 50% nuolaida bilietams Šilutė, Lietuvininkų g. 2, (441) 622 07 ISIC

Švėkšnos muziejus 50% nuolaida bilietams Šilutės raj., Švėkšna, Parko g. 1, (441) 622 09 ISIC

Kitas paveldas Vinco Kudirkos muziejus 50% nuolaida bilietams Kudirkos Naumiestis, V. Kudirkos g. 29, (345) 574 51 www.lnm.lt ISIC Europos centro muziejus „Europos parkas“ 35%-45% nuolaida įėjimui Vilniaus raj., Joneikiškių kaimas, (5) 237 70 77 www.europosparkas.lt ISIC Lietuvos liaudies buities muziejus 50% nuolaida įėjimui Rumšiškės, Lekavičiaus g. 1, (346) 47 392 www.llbm.lt/ ISIC

Sportas, grožis, sveikata Grožio salonai, soliariumai, kirpyklos Grožio salonas „Vijola“ 10-20% nuolaida kirpyklos, soliariumo, manikiūro ir kosmetikos kabineto paslaugoms Marijampolė, Kauno g. 39, (343) 775 44 ISIC


Marijampolės optika 5-25% nuolaida prekėms ir paslaugoms Nemokamos gydytojų konsultacijos Marijampolė, Kęstučio g. 1, (343) 50 790 ISIC/ITIC Optika „Optikos pasaulis“ 15% akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių priežiūros priemonėms bei aksesuarams Alytus, Jotvingių g. 10b, (656) 430 02 Alytus, Naujoji g. 8, (685) 339 72 Alytus, Ūdrijos g. 1 (Arena), (652) 560 88 Anykščiai, Vilniaus g. 22 (Norfa), (655) 964 59 Biržai, Vytauto g. 8-1a, (652) 054 75 Elektrėnai, Rungos g. 3-18, (685) 338 70 Ignalina, Taikos g. 11 (Maxima), (655) 490 49 Jonava, J.Basanavičiaus g. 19, (685) 339 68 Jonava, Chemikų g. 1 (IKI), (655) 509 63 Joniškis, Miesto a. 9, (656) 752 61 Jurbarkas, Algirdo g. 1A, (699) 206 28 Kėdainiai, Knypavos g. 3-4, (685) 338 62 Kėdainiai, J.Basanavičiaus g. 80 (IKI), (656) 675 34 Kėdainiai, J.Basanavičiaus 93 (Maxima), (655) 761 19 Kelmė, V. Didžiojo g. 51, (655) 490 51 Kretinga, Topolių g. 2 (IKI), (655) 490 55 Kupiškis, Pergalės g. 8 (Norfa), (652) 054 76 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 5, (685) 339 67 Marijampolė, V.Kudirkos g. 3 (Maxima), (655) 437 42 Mažeikiai, Naftininkų g. 28-3,

(656) 430 01 Mažeikiai, Senkelio g. 14 (Eifelis), (640) 200 36 Molėtai, Sakalo g. 1 (Maxima), (656) 676 15 Pakruojis, S.Dariaus ir S.Girėno g. 27, (655) 509 62 Pasvalys, Ežero g. 1 (Norfa), (650) 723 36 Plungė, Telšių g. 13, (655) 438 02 Skuodas, Vilniaus g. 34, (650) 953 72 Telšiai, Kęstučio g. 3 (Tulpė), (685) 339 73 Ukmergė, Dukstynos km. (Eifelis), (656) 430 04 Ukmergė, Vytauto g. 14, (655) 435 96 Utena, Aušros g. 9, (685) 339 63 Utena, J. Basanavičiaus g. 127 (Norfa), (656) 414 46 Varėna, Vytauto g. 18 (IKI), (652) 348 85 Vilkaviškis, Gedimino g. 4, (685) 338 87 Visaginas, Taikos pr. 72b, (685) 338 63 Visaginas, Veteranų g. 9, (656) 430 03 Zarasai, S.Dariaus ir Girėno g. 30/10, (685) 339 71 www.optikospasaulis.lt ISIC/ITIC Optika ,,Optisima“ 15% nuolaida visoms prekėms ir paslaugoms Elektrėnai, Rungos g. 4 (Maxima), (528) 390 82 Kaišiadorys, Gedimino g. 109 (Pasažas), (346) 601 65 www.optisima.lt ISIC/ITIC Optio 10% nuolaida akinių rėmeliams, akinių lęšiams ir kontaktiniams lęšiams. Kaišiadorys, Gedimino g. 115A (Rimi Hypermarket), (346) 515 66 www.optio.lt ISIC/ITIC

Sporto klubai Sporto ir sveikos gyvensenos klubas „Ego modus“ 10% nuolaida treniruoklių salės mėnesio abonementui Telšiai, Alyvų g. 64, (659) 015 77 www.egomodus.lt ISIC/ITIC

Kita

Optika

Maistas Barai, kavinės, picerijos Arena Pizza 10% nuolaida Marijampolė, Dariaus ir Girėno g. 3A www.arenapizza.lt ISIC/ITIC Charlie Pizza 10% nuolaida maistui Alytus, Naujoji g. 7e / Ūdrijos g. 1, (315) 205 24 Mažeikiai, Laisvės g. 56, (443) 351 00 Plungė, Mačernio g. 4, (448) 700 47 Radviliškis, Gedimino g. 42A, (422) 518 34 Utena, Aušros g. 78, (389) 501 94 Utena, Basanavičiaus g. 127, (389) 501 04 www.charlie.lt ISIC/ITIC „Čili pica“ 10% nuolaida maistui darbo dienomis Alytus, Ūdrijos g. 2, (31) 53 78 12 Kėdainiai, J. Basanavičiaus g. 93, (34) 75 12 23 Marijampolė, Kudirkos g. 3, (34) 32 94 25 Utena, Aušros g. 21, (34) 32 94 25 www.cili.lt ISIC/ITIC

73


Kita

Express pizza 10% nuolaida (išskyrus maistui akcijų metu) Kretinga, Savanorių g. 23A, (616) 880 00 www.express-pizza.lt ISIC/ITIC Kavinė „Rūsys ... iki aušros“ 10% nuolaida sąskaitai Marijampolė, V. Kudirkos g. 12, (343) 533 15 ISIC Picerija „Fokus pica“ 10% meniu Ukmergė, Gedimino g. 31, (340) 564 05 www.fokuspica.com ISIC/ITIC Viešbutis - restoranas „Žuvėdra“ 10% nuolaida picoms Ignalina, Mokyklos g. 11, (386) 523 14 www.zuvedra.com ISIC/ITIC

Maistas į namus „Čili pica“ į namus 10% nuolaida maistui, užsakant telefonu 1822 Alytus, Kėdainiai, Marijampolė, Utena, 1822 www.1822.lt ISIC/ITIC

Parduotuves Knygos Ei, pelėda! 10% visoms knygoms, išskyrus akcijinėms ar nukainuotoms knygoms. Marijampolė, Kauno g. 6, (343) 921 60 ISIC/ITIC

74

Rotas 20% nuolaida knygoms Marijampolė, P. Butlerienės g. 6 Utena, Aušros g. 24 Utena, Maironio g. 12 Visaginas, Veteranų g. 2 www.rotas.lt ISIC/ITIC

Kelionių ir sporto prekės Parduotuvė „2 ratai“ 10% nuolaida dviračiams 15% nuolaida dviračių, mopedų-motorolerių detalėms, priedams 10% servisui Alytus, Naujoji g. 54, (315) 208 83 www.2ratai.lt ISIC/ITIC

Buitinė technika, mobilūs telefonai Mobilios visatos telekomunikacijos (Tele2 atstovybė) 3% nuolaida mobiliesiems telefonams 15% nuolaida mobiliųjų tel. aksesuarams Alytus, Naujoji g. 2C (IKI), (315) 749 92 Alytus, Pulko g. 12, (315) 74993 Gargždai, Klaipėdos g. 6, (464) 524 41 Kretinga, Savanorių g. 44 (IKI), (445) 551 90 Marijampolė, Kęstučio g. 4, (343) 911 31 Marijampolė, V. Kudirkos g. 3, (343) 592 38 Marijampolė, Vytauto g 48A (IKI), (343) 915 41 Mažeikiai, Laisvės g. 56 (Maxima), (443) 352 47 Mažeikiai, Žemaitijos g. 51 / Sedos g. 18, (443) 202 82 Plungė, Vytauto g. 14, (448) 500 58

Šalčininkai, Vilniaus g. 61, (380) 341 69 Šilutė, Lietuvininkų 68A, (441) 520 15 Tauragė, Bažnyčių g. 3, (446) 614 03 Telšiai, Respublikos g. 2, (444) 516 99 www.mobilivisata.lt ISIC/ITIC Mobilūs telefonai „Mtaip“ 5-15% nuolaida mobiliesiems telefonams ir aksesuarams Marijampolė, Jaunimo g. 9-20, (343) 70 070 ISIC

Kanceliarinės prekės ir paslaugos „Viskas Jūsų kontorai“ 10% nuolaida visoms prekėms ir paslaugoms Kretinga, Rotušės a. 2-2, (445) 555 85 Plungė, Vytauto g. 5, (448) 527 29 Skuodas, Vilniaus g. 11, (440) 736 63 ISIC/ITIC Kanceliarinės prekės „Officeday“ 10 % nuolaida kanceliarinėms prekėms, kopijavimo, spausdinimo, laminavimo, įrišimo paslaugoms Alytus, Pramonės g. 16, (315) 524 06 Alytus, Jotvingių g. 15, (315) 752 60 Jurbarkas, Vytauto Didžiojo g. 21, (447) 523 33 Kaišiadorys, Gedimino g. 106, (346) 600 52 Kretinga, Vytauto g. 8, (445) 551 88 Marijampolė, R. Juknevičiaus g. 26, (343) 972 88


Grožio prekės IBERO Papuošalai 15% nuolaida Alytus, Naujoji g. 2C (IKI) Mažeikiai, Žemaitijos g. 5/ Sedos g. 18 (IKI) Utena, Aušros g. 21/A. Baranausko g. 44 (Aušra) Visaginas, Veteranų g. 2 (Domino) www.papuosalai.lt ISIC/ITIC

Kitos prekės Parduotuvė „Altego“ 10% nuolaida užuolaidoms ir audiniams Naftininkų g. 52, (688) 020 14 ISIC/ITIC Prekyba galanterija, bižuterija, patalyne Prekyba galanterija, bižuterija, patalyne 5% nuolaida galanterijai ir bižuterijai Telšiai, Respublikos g. 51, (621) 408 83 ISIC

Savex galerija 10% nuolaida Kaišiadorys, Gedimino g. 116, (346) 543 35 Utena, J.Basanavičiaus g. 52 (Senukai), (389) 508 00 Elektrėnai, Rungos g. 10, (528) 391 59 Visaginas, Veteranų g. 2 (Domino), (386) 704 65 www.savex.lt ISIC/ITIC

Paslaugos Kalbų kursai ir vertimai American English School 10% nuolaida kalbų kursams Lietuvoje (tik studentams) Utena, Aušros g. 80, (389) 547 25 Kėdainiai, Basanavičiaus g. 46-3, (685) 727 82 Kupiškis, Dariaus ir Girėno 1-4, (618) 321 21 Alytus, Naujoji g. 3, (315) 527 64 Pasvalys, Vileišio g. 7, (686) 638 44 www.ames.lt ISIC Kalbų kursai, korepetavimas „Kalba.lt“ 10% nuolaida IELTS paruošimo kursams 50% nuolaida IELTS bandomajam testui Alytus, Seirijų g. 3, (315) 511 55 Marijampolė, V. Kudirkos g. 12 / Gedimino g. 17, (343) 555 40 www.kalba.lt ISIC/ITIC

Foto ir video paslaugos Fotopaslaugos „Liteurofoto“ 6% nuolaida prekėms Alytus, Rotušės a. 16, (315) 51 210 www.eurofoto.lt ISIC/ITIC

Kita

Raseiniai, Vilniaus g. 146, (428) 703 32 Šilutė, Lietuvininkų g. 42, (441) 778 66 Švenčionys, A. Rymo g. 10, (387) 664 33 Tauragė, Vytauto g. 83, (446) 714 50 Telšiai, Respublikos g. 20, (444) 537 44 Utena, J. Basanavičiaus g. 58, (389) 618 10 www.officeday.lt ISIC

Vairavimo kursai ARV-AUTO Iki 10% nuolaida kursams Garliava, Kauno raj., Jaunučių vid.mok. (Vasario 16-osios g. 8A), (37) 42 40 00 Prienai, Vytauto g. 57, (37) 42 40 00 www.arv-auto.lt ISIC/ITIC Šiaulių vairuotojų mokymo centras 10% nuolaida B kategorijos vairuotojų mokymams 5% nuolaida A, C1, C, CE, D1, D kategorijų vairuotojų mokymams Mažeikiai, Ventos g. 8, (684) 633 63 Plungė, Dariaus ir Girėno g. 2, (698) 026 81 www.svmc.lt ISIC/ITIC Vairuotojų ruošimo kursai „Dorkanas“ 20% nuolaida teorijos mokymui Varėna, Vasario 16-osios g. 7, (679) 504 04 www.dorkanas.lt ISIC/ITIC

75


Elektronines parduotuves

Avytė 21% nuolaida visoms neakcijinėms prekėms www.avyte.lt ISIC/ITIC

NewBlack mantijų nuoma 20 lt už mantiją www.newblack.lt, (622) 431 36 ISIC

Dovanų manija 15% nuolaida visoms prekėms (reikia įvesti pirmuosius 6 ISIC pažymėjimo skaitmenis nuolaidos skiltyje) www.dovanųmanija.lt ISIC/ITIC

Prezervatyvai.com 7% nuolaida visoms prekėms (reikia įvesti pirmuosius 6 ISIC pažymėjimo skaitmenis nuolaidos skiltyje) www.prezervatyvai.com ISIC/ITIC

Dovanų šalis 10% nuolaida visoms dovanoms (nuolaidos nesumuojamos) (reikia įvesti pirmuosius 6 ISIC pažymėjimo skaitmenis nuolaidos skiltyje) www.dovanusalis.lt ISIC/ITIC

Prezervatyvai.eu 15% nuolaida visiems prezervatyvams (reikia įvesti pirmuosius 6 ISIC pažymėjimo skaitmenis nuolaidos skiltyje) www.prezervatyvai.eu ISIC/ITIC

Dream in Box 15% nuolaida visoms prekėms ir paslaugoms (nuolaidos nesumuojamos) (reikia įvesti nuolaidos kodą ISIC15) www.dreaminbox.lt ISIC/ITIC iShop 5% nuolaida Apple kompiuteriams ir programinei įrangai Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje, (611) 388 88 www.ishop.lt ISIC/ITIC Mantijos-Tau 10% nuolaida mantijų nuomai www.mantijos-tau.lt, (650) 402 66 ISIC

76

Prezervatyvai.net 8% nuolaida visoms prekėms (reikia įvesti ISIC pažymėjimo numerį nuolaidos skiltyje) www.prezervatyvai.net ISIC/ITIC Prezervatyvų parduotuvė Condomania.lt 10% nuolaida vyriškiems ir moteriškiems Pesante prezervatyvams (reikia įvesti pirmuosius 6 ISIC pažymėjimo skaitmenis nuolaidos skiltyje) www.condomania.lt ISIC/ITIC SuperDovana.lt 15% nuolaida visoms prekėms (nuolaidos nesumuojamos) (reikia įvesti pirmuosius 4 ISIC pažymėjimo skaitmenis nuolaidos skiltyje) www.superdovana.lt ISIC/ITIC

Dovanų salono Teddy e-parduotuvė 10% nuolaida visoms prekėms www.teddy.lt, (5) 230 21 66 ISIC/ITIC www.acmemedia.lt 10% nuolaida tinklapyje www.acmemedia.lt prekių krepšelio skiltyje įrašant ISIC pažymėjimo pirmus 6 skaitmenis (išskyrus išparduotuvę) www.acmemedia.lt, (37) 33 35 33 ISIC/ITIC Wordoor 20% nuolaida kinų kalbos kursams internetu www.wordoor.com, (86) 21 6555 8968 ISIC/ITIC www.kumelė.lt ypatinga nuolaida ISIC ir ITIC turėtojams iki 30% Lvovo g. 68A-9, (+37) 605 60680 www.kumele.lt ISIC/ITIC Xteam.lt 10% nuolaida visoms neakcijinėms prekėms www.xteam.lt parduotuvėje 10% nuolaida vandenlenčių pamokoms, katerio nuomai Kauno mariose bei Vendenlenčių gervių nuomai www.xteam.lt, (688) 310 80 ISIC/ITIC Žurnalai.lt 30% nuolaida registruotiems vartotojams el. žurnalų versijoms tinklapyje www. zurnalai.lt apmokamoms per banką (reikia įvesti pirmuosius 6 ISIC pažymėjimo skaitmenis skiltyje „Nuolaidų kodas“) www.zurnalai.lt ISIC/ITIC


„The Economist“ ISIC turėtojams suteikia net 70% nuolaidą savaitraščio „The Economist“ prenumeratai. Žurnalas bus pristatomas kiekvieną savaitę tiesiai į Tavo namus! Tik ISIC nariams 1 metų prenumeratos kaina – 99 eurai (341,55 Lt) + nemokamas žurnalas „Intelligent life“ + unikali užrašų knygutė dovanų!

Prisidėk prie pasaulio ekosistemos išsaugojimo. Įsigyk „Clean air tree“ rinkinuką su 40% nuolaida ir užaugink savo medį. Pasiūlymas galioja su ISIC ir ITIC pažymėjais iki 2012 gruodžio 31 d.

Education First

Tarptautiniai pasiulymai

The Economist

Microsoft Išskirtinis ISIC partneris su neįtikimomis nuolaidomis - net iki 90% pigesnės Microsoft kompiuterių programos tik ISIC nariams.

77


Tarptautiniai pasiulymai

Hostelworld. com Nuo šiol su ISIC ir ITIC pažymėjimais – jokio rezervacijos mokesčio užsakomai nakvynės vietai Hostelworld.com sistemoje.

ISIC nuolaidos Tavo telefone! Viskas, ką reikia padaryti, tai parsisiųsti nemokamą programėlę į savo iPhone arba Android telefoną ir viso pasaulio ISIC nuolaidų duomenų bazė bus visada su Tavimi.

iPhone/ Android Kokybiškas WiFi internetas 22 000 vietų 130 pasaulio šalių. ISIC ir ITIC turėtojams specialūs planai su 50% nuolaida. Tegul internetas sekioja Tave.

Trustive Daugiau karštų pasiūlymų www.isic.lt 78


ISIC Pulsas 2011 ruduo / žiema  
ISIC Pulsas 2011 ruduo / žiema  

ISIC Lietuva rudens ir žiemos naujienos. Viskas, ką reikia žinoti apie ISIC yra čia: informacija, nuolaidos, pasiūlymai.

Advertisement