Page 1

K2 SNOWBOARDING

Tytan Sport Sp. z o.o.

kolekcja 2011 | 2012


100% Flat

5% Rocker / 95% Flat

Flatline

Catch free rocker

IDEALNA RÓWNOWAGA

PEWNOŚĆ I Ł AT WOŚĆ PROWADZENIA

Na potrzeby K2 International Pro Team, firma K2 jako pierwsza wprowadziła na rynek wielokrotnie od tego czasu nagradzany profil Flatline. Stabilny i niesamowicie zwrotny, Flatline gwarantuje idealnie wyważoną, gładką jazdę zarówno początkującym, jak i doświadczonym snowboardzistom.

Przy uniesieniu punktów przyporu ponad śnieg deska skręca przed wbiciem się krawędzi i – voila! – żadnych szarpnięć . Użycie tak niewielkiej ilości Rockera daje efekt zwiększonej pewności podczas nauki i szybszych postępów na każdej nawierzchi.

Dostępne w: Protohype, Slayblade, Happy Hour, Life Like, Playback, Wolfpack, Fling

Dostępne w: Brigade, Moment, Kandi, Mini Turbo, Lil’ Kandi


PROFILE BASELINE ZDEFINIUJ T WÓJ ST YL

20% Rocker / 80% Flat

30% Rocker / 70% Flat

50% Rocker / 50% Flat

Jib rocker

All terrain rocker

Powder rocker

SZACUN W SNOWPARKU

NIEZAWODNOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH

NA GŁĘBOKI ŚNIEG

Jib Rocker to wszechstronny twin Rocker zaprojektowany dla pełnej dominacji nad snowparkiem. Lekkie uniesienie na tipie i tailu gwarantuje poczucie płynnego ślizgu w każdym terenie. Punkty styczności pozostają poza śniegiem aż do ich użycia przez snowboardzistę, eliminując szarpnięcia i podtrzymując radość z jazdy.

Stworzony do jazdy w każdym terenie, All Terrain Rocker pozwala na swobodne skręcanie na ubitym śniegu, umożliwiając jednocześnie udany ślizg w puchu czy grudach. Przesunięcie postawy w tył, średnie uniesienie przodu deski przy zachowaniu mniejszego z tyłu zaprojektowano dla wszechstronnych riderów.

Powder Rocker to potężna dawka Rockera na najgłębsze śniegi – pozwala na swobodną jazdę w puchu, gwarantując jednocześnie wysokie osiągi na przygotowanych trasach. Usztywnienia na tipie i tailu zapewniają stabilność przy zachowaniu charakterystycznej dla tej deski sterowności i przyjemności z jazdy.

Dostępne w: Fastplant, Parkstar, WWW, VVV, Vandal

Dostępne w: Panoramic, Turbo Dream, Raygun, Eco Pop, Lunatique

Dostępne w: Gyrator


“Przewiduję 5 lat Mocy”


-RIDER-

TRAVIS PARKER

K2z czeluści RAYGUN Mistyczne siły lasu Bambooyah przemówiły, a potęga i moc są po Twojej stronie. Teraz siła rdzenia The Bambooyah pochodzi z dwóch źródeł. Oryginalna Bambooyah z pięcioletnią gwarancją i nowe rdzenie Bambooyah Blend z dwuletnim ubezpieczeniem. Karty układają się po Twojemu. K2 RAYGUN

TRAVIS PARKER -RIDER-

Bambooyah™ 5 LAT GWARANCJI

NA USZKODZENIA

PROTOHYPE

FASTPLANT

Bambooyah™Blend 2 LATA GWARANCJI

PANORAMIC

NA USZKODZENIA

SLAYBLADE

WOLFPACK

Ograniczona do całkowitych uszkodzeń deski podczas jazdy. Rysy, wyżłobienia i inne typowe efekty agresywnej jazdy NIE należą do wad konstrukcyjnych. Złamania tak poważne, że czynią deskę niezdatną do użytku, podobnie jak przy złamanej desce surfingowej. Deskę BAMBOOYAH™ należy zwrócić do K2 wraz z dowodem zakupu u autoryzowanego sprzedawcy K2. Lista punktów autoryzowanych dostępna jest na stronie www.k2snowboarding.pl


Hurrithane NICK DIRKS


AGOGO LTD.

National

YEAH YEAH

Stań i zachwyć się podkręconym stylem Tweakback Highback. 100% uretanów dla freestyle’owej elastyczności i radochy.


-The-

K2 TOP

STORIES DWADZIEŚCIA LAT INNOWAC JI

K2 już od ponad dwudziestu lat napędza innowacje. Ciężko w to uwierzyć, ale torowaliśmy drogę nowymi pomysłami, które z biegiem czasu stały się standardem w większości desek, butów i wiązań. Nawet pierwsza szeroka deska (wide) była naszym pomysłem. Teraz to już zamierzchła przeszłość, ale ukazuje to, jak głęboko sięga nasz wkład w innowacje. Ten rok nie będzie inny. Wszystko zaczyna się tutaj, listą technologii, które są naszym motorem napędowym. Oto innowacje, które przecierają szlaki w swoich kategoriach i stawiają nas na czele rywalizacji.

-K2-

-K2-

BASELINE

Harshmellow

Snowboarding nigdy nie był tak zróżnicowany. Od snowparków po wszechstylowe zjazdy, każde środowisko wymaga czegoś unikalnego. K2 Baseline® jest odpowiedzią w postaci pięciu różnych profili, określających specyfikę każdej deski, grupę docelową oraz właściwe przeznaczenie.

Zastrzeżony system tłumienia wibracji K2 powraca we wszystkich trzech kategoriach. Jako pionierske rozwiązanie, Harshmellow™ to magiczny związek maksymalizujący radochę poprzez ograniczanie negatywnych wibracji, bólu nóg oraz twardego lądowania. Teraz dostępny w większej ilości desek, wiązań i butów.

ST WÓRZ WŁ ASNY ST YL

ANT Y WIBR ACYJNE POLE SIŁOWE


-K2-

Tweakback

-K2-

CONDA

PODKRĘCANIE NATURY

DYNAMICZNE DOPASOWANIE

Nic nie może równać się równowadze elastyczności i 100% wsparcia technologii Urethane Tweakbacks dla freestyle’owców. Wytrzymałość na wykrzywienia połączona z poczuciem czystej przyjemności z jazdy zjednała sobie snowboardzistów. W tym roku powraca z większą ilością modeli.

Z technologią Boa® czy z systemem wiązania butów Speed Lacing, K2 Conda™ zrewolucjonizowała zaciskanie butów. Conda pozwala na zaciskanie wkładek od zewnętrznej strony buta. Opatentowany komfort i dynamiczne dopasowanie.

-K2-

Backside

NIECH KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE ZAJEFAJNY

Tego roku powracamy do dziedzictwa K2, uruchamiając program K2 Backside. We wszystkim - od Panoramic Splitboard po łopaty i plecaki. Powróć do korzeni i zapracuj na reputację z K2 Backside.


-The-

PROTOHYPE WIĄZANIE EVER & BUT UFO

SLAYBLADE

WIĄZANIE THE COMPANY & BUT TI LACE


FASTPLANT

WIĄZANIE NATIONAL & BUT MAYSIS

K2 HAPPY HOUR WIĄZANIE FORMULA & BUT DARKO


ECO POP

WIĄZANIE AGOGO & BUT AFFAIR

WOLFPACK

WIĄZANIE AGOGO LTD & BUT CONTOUR


FLING

WIĄZANIE YEAH YEAH & BUT Sapera

VA VA Voom WIĄZANIE YEAH YEAH & BUT SCENE


DESKI

kOLEKCJA MĘSKA


HAPPY HOUR Stabby TWIN


T O P S T ORIES

NIEZNISZCZALNOŚĆ INSPIROWANA SKATINGIEM

ANT Y WIBRACYJNE POLE SIŁOWE

Złamanie rdzenia The Bambooyah to wyzwanie, które rzucaliśmy już wielu riderom. Jak dotąd, nikt nie podołał. Dlatego też w tym roku Bambooyah rozszerza się o nowe modele i nowe ilości wraz z wprowadzeniem Bambooyah Blend. Dla modeli, które wymagają wzmocnienia, lecz nie są w stanie w pełni wykorzystać niezniszczalności, Bambooyah Blend stanowi idealne podrasowanie, dzięki któremu nasze ulubione modele jeszcze długo będą śmigać bez ryzyka.

Zastrzeżony system tłumienia wibracji K2 zastosowaliśmy we wszystkich trzech kategoriach sprzętowych. Harshmellow™ to magiczny związek maksymalizujący radochę poprzez ograniczanie negatywnych wibracji, bólu nóg oraz twardego lądowania. Dzięki umieszczeniu go w strategicznych miejscach, wytłumia wibracje jeszcze zanim dotrą do Twoich wiązań.

Modele Bambooyah objęte są 5-letnią gwarancją. Dla Bambooyah Blend zapewniamy gwarancję 2-letnią.


WSPOMAGANIE W YBICIA

PODŁ ĄCZ SIĘ

By rozwiać obawy dotyczące straty na wybiciu przy przechodzeniu z deski wypukłej na inne profile przedstawiamy the Ollie Bar. Elementy w 100% węglowe umieszczone są w centralnej części deski i uformowane tak, by współgrać z Camberem. Żwawe wybicie niezależnie od profilu Baseline.

Stworzona, by usprawnić technologię Baseline, nowy Carbon Web przenosi możliwości wybicia i wigor charakterystyczny dla węgla bliżej wiązań, by zapewnić najwyższe wyskoki i maksymalna pewność w każdej sytuacji. Dostępna w dwóch poziomach czułości.


K2 Snowboarding / dl a mężczyzn / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

154cm

158cm

DODATKI NA KOŃCÓWKI

162cm

168cm

FOKI

ZESTAW K2 PANORAMIC TOP

BASE

-The-

K2 PANORAMIC ODKRYJ NOW Y PUNKT WIDZENIA

The Panoramic to bilet do oderwania się od rzeczywistości i zdefiniowania swego sposobu myślenia na nowo. Trzy lata przygotowań zaowocowały powstaniem tej lekkiej deski z rdzeniem Bambooyah™ . Nawet grafika nie jest tu przypadkowa. Wszystko zaplanowano tak, by pokazać, o co naprawdę chodzi w snowboardingu. technologie

SYSTEMY WIĄZAŃ

konstrukcja PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

All Terrain Rocker ® Standard Hybrilight™ Hyper Progressive Setback 1” / 25mm

RDZEŃ: Glass: DODATKI: ŚLIZG: PODCIĘCIE KRAWĘDZI:

NOWE! Bambooyah™ Blend

Triax / ICG 20 NOWE! Carbon Web™ II

4000 Sintered 1°

cena: 4199 zł

AKCESORIA STR. 108


27


K2 Snowboarding / dl a mężczyzn / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

TOP

153cm

156cm

158cm

159cm

162cm

168cm

BASE

TOP

-The-

BASE

-The-

protohype

Gyrator

ZASŁUŻONY POKLASK

DESKA, KTÓR A ROZPOCZĘŁ A ROCKEROWĄ REWOLUC JĘ

Laboratorium K2’s popuszcza wodze fantazji, serwując najświeższą topową dechę, opartą na najnowszych technologiach. K2 Protohype stworzona jest dla freestyle’owców-techników, wymagających upakowania najnowszych technologii w jednym, prostym projekcie.

Matka Rockera. Stworzona, by płynąć po puchu i manewrować między drzewami. Gyrator w 2011 kontynuuje tradycję, wzbogacona o Carbon Web™ II dla wyższego wybicia i lepszych doznań.

TECHNOLOGIE

technologie

KonstruKC JA PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

162cm

Flatline® Harshmellow™ Hybrilight™ Twin Hyper Progressive Setback .75” / 19mm

cena: 2499 zł

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

konstrukcja NOWE! Bambooyah™ WH5

Triax / ICG 20 NOWE! Carbon Web™ II /Ollie Bar™

Ø Sintered 1°

PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Powder Rocker ® Harshmellow™ Hybrilight™ Hyper Progressive Setback 1” / 25mm

cena: 2049 zł

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

NOWE! Bambooyah™ Blend WH4

Triax / ICG 20 Carbon Web™ II Ø Sintered 1°


TOP

BASE

153cm

156cm

158cm

161cm

164cm

159cm -szeroka-

163cm -szeroka-

166cm -szeroka-

-The-

Slayblade

nagr adzana przez 3 l ata z rzędu

Ulubiona deska Eero Niemela podkręcona o płynność Harshmellow™. Teraz trwalsza i gotowa na jeszcze większe przeciążenia dzięki rdzeniowi Bambooyah™ Blend i mocy Ollie Bar™. Ten sam, sprawdzony styl łączy się z nową siłą wybicia.

technologie

konstrukcja PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Flatline® Harshmellow™ Hybrilight™ Twin Hyper Progressive Setback .75” / 19mm

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

NOWE! Bambooyah™ Blend WH4

Triax / ICG 20 NOWE! Carbon Web™ II/Ollie Bar™

Ø Sintered 1°

cena: 1949 zł

29


~ARTYSTA~

DON PENDELTON

K2 Snowboarding / dl a mężczyzn / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

“Od dziesięciu lat zajmuję się grafiką skateboarding’ową i muszę przyznać, że cudownie było znów współpracować z K2 przy kolejnej serii Fastplant. K2 nie boi się eksperymentów z warstwami i technikami, przybliżając swoje projekty do prawdziwej sztuki.”

TOP

151cm

154cm

157cm

160cm

156cm -szeroka-

159cm -szeroka-

162cm -szeroka-

BASE

-The-

Fastplant

niezniszczalny st yl inspirowany sk atingiem

Fastplant szybko wspięła się na podium w snowparkach. Niezniszczalność i poczucie pewności rdzenia Bambooyah™ połączono tu ze swawolnym stylem profilu Jib Rocker™. Teraz z możliwością tak wysokiego wybicia, że aż trudno w to uwierzyć, dzięki niesamowitej technologii Ollie Bar™. To trzeba poczuć. technologie

konstrukcja PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Jib Rocker ® Standard Hybritaper™ Twin Hyper Progressive Centered

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

Bambooyah™ WH4 Triax / ICG20 NOWE! Carbon Web™ I /Ollie Bar™

4000 Sintered 1°

cena: 1899 zł


~RIDER~

J.MENDENHALL P: Yoshida L: Chillan, Chile

31


K2 Snowboarding / dl a mężczyzn / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

TOP 153cm

BASE 153cm

156cm

159cm

151cm

154cm

161cm

165cm

157cm

159cm

157cm -szeroka-

160cm -szeroka-

161cm

164cm -szeroka-

167cm -szeroka-

TOP

-The-

BASE

-The-

turbo dream

Happy HOUR

Wejdź w świat śnieżnej magii i postępu Turbo Dream. Poduszka powietrzna Harshmellow™ i niesamowite wybicia Carbon Webs. Cała góra jest Twoja - baw się i skacz aż do zmroku, zbudź się z tego cudownego snu, by wyspać się w prawdziwym świecie, a jutro zacznij wszystko od nowa.

Daliśmy teamowi wolną rękę - zrobili, co im się tylko podobało - tak powstała Happy Hour. Trochę przerażające, co nie? Całe szczęście, że wszyscy wyszli z tego bez szwanku. Jeśli chodzi o efekt końcowy powstała najbardziej odjechana decha, na jakiej przyszło nam jeździć.

technologie

technologie

KOJARZYSZ TEN SEN, W KTÓRYM LATAŁEŚ? OTÓŻ TO NIE BYŁ SEN.

CZYSTE SZALEŃST WO

KONSTRUKC JA PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

All Terrain Rocker™ RDZEŃ:

Harshmellow™ Hybritaper™ Twin Hyper Progressive Setback .75” / 19mm

Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

KONSTRUKC JA WH3 Triax / ICG10 NOWE! Carbon Web™ I

4000 Sintered 1°

cena: 1849 zł

PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Flatline® Standard Hybritaper™ Stabby Twin Centered

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

WH3 Triax / ICG10 NOWE! Carbon Web™ I /Ollie Bar™

4000 Sintered 1°

cena: 1699 zł


TOP 149cm

BASE 149cm

152cm

155cm

157cm

159cm

154cm -szeroka-

157cm -szeroka-

160cm -szeroka-

163cm -szeroka-

-The-

Parkstar

przybij piątkę wysoko nad ziemią

Powracamy z poczuciem swobody i siłą wybicia Jib Rocker™. W 2011 dodaliśmy Carbon Web, by wzmocnić wybicie. Dodatkowo, Hybritaper zmniejsza wagę i zwiększa prędkość deski. Parkstar w roku 2011 tworzy podstawę freestyle’u K2.

technologie

KONSTRUKC JA PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Jib Rocker ® Standard Hybritaper™ Twin Hyper Progressive Centered

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

W2 Triax / ICG10 NOWE! Carbon Web™ I

4000 Sintered 1º

cena: 1649 zł

33


K2 Snowboarding / dl a mężczyzn / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

TOP 149cm

BASE 149cm

152cm

155cm

147cm

151cm

158cm

161cm

154cm

157cm

154cm -szeroka-

157cm -szeroka-

148cm -szeroka-

152cm -szeroka-

160cm -szeroka-

163cm -szeroka-

155cm -szeroka-

158cm -szeroka-

TOP 142cm

-The-

BASE 142cm

-The-

Lifelike

World wide weapon

Nowiutka Lifelike wkracza w świat snowboardingu z lekkością i wytrzymałością konstrukcji Hybrilight™ i poczuciem wszechstronności Flatline ®. Idealna deska dla snowboardzistów spędzających cały dzień na stoku.

Reputacja, jaką w naszej ekipie cieszy się Weapon mówi sama za siebie. Oryginalna deska K2 z podwójnym JIB-em nadal daje najwięcej frajdy w snowparku. Zwrotność Jib Rocker® -a i wytrzymałość P-texu pozwolą Ci wspiąć się na wyżyny swojej kreatywności.

technologie

technologie

to jest wyzwanie

nowy FORMA rozwoju Jib’A

konstrukcja PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Flatline® Standard™ Hybrilight™ Hyper Progressive Setback .75” / 19mm

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

konstrukcja W2 Triax / ICG10 nowe! Carbon Web™ I

4000 Sintered 1º

cena: 1399 zł

PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Jib Rocker ® Standard™ Jib Tip™ Twin Hyper Progressive Centered

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

W1 Biax / Biax P-Tex Top 2000 Extruded 3°

cena: 1399 zł


~RIDER~

DANNY LARSEN P: Yoshida L: Chillan, Chile

35


K2 Snowboarding / dl a mężczyzn / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

TOP

BASE

150cm

153cm

156cm

159cm

161cm

157cm -szeroka-

160cm -szeroka-

164cm -szerokaTOP

BASE

145cm

148cm

152cm

155cm

158cm

153cm -szeroka-

156cm -szeroka-

159cm -szeroka-

-The-

-The-

PLAYBACK

RAYGUN

FREEST YLE Z SENSEM

BROŃ DOBR A NA WSZYSTKO

All Terrain Rocker , podstawa technologii K2 Baseline narzuca tempo wysokim osiągom i dobrej zabawie w górach. Hybritaper™ nadaje jej lekkość, sprawiając, że Raygun jest najlepszą deską do brykania w naszej ofercie. Dobre desiwo za niewielką kasę.

Nowy Playback jest deską dla osób poszukujących dobrej zabawy za małe pieniądze. Flatline® przyspiesza postępy w nauce, a konstrukcja Hybritaper™ zapewnia najwyższą trwałość i lekkość sygnowaną marką K2.

technologie

technologie

®

®

KONSTRUKC JA

KONSTRUKC JE PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

All Terrain Rocker ® Standard Hybritaper™ Twin Hyper Progressive Setback .75” / 19mm

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ślizg: PODCIĘCIE:

W1 Biax / ICG10 Standard 2000 Extruded 3º

cena: 1299 zł

PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Catch Free Rocker ® Standard Hybritaper™ Twin Hyper Progressive Centered

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ślizg: PODCIĘCIE:

W1 Biax / Biax Standard 2000 Extruded 3º

cena: 1099 zł


TOP

BASE

147cm

152cm

132cm

137cm

155cm

158cm

142cm

145cm -szeroka-

161cm

155cm -szeroka-

148cm -szeroka-

159cm -szeroka-

163cm -szeroka-

TOP

-The-

-The-

Brigade

Vandal

PEŁNY ODJAZD

FR AJDA Z FREEST YLE’U

Zaprojektowana, by zgłębiać tajemnice gór i rozwinąć własny styl dzięki profilowi Catch Free Rocker ®. The Brigade to wszechstronna deska za niewielką, która zapewni Ci zabawę na cały sezon.

Projekt kojarzący się z wiosenno-zimowym, pięknym dniem w górach. Naładowany Jib Rocker ®-em Vandal to zastrzyk energii, który zwiększa zarówno osiągi, jak i frajdę z jazdy.

technologie

technologie

KONSTRUKC JA PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

BASE

Catch Free Rocker ® Standard Hybritech™ Twin Hyper Progressive Setback .75” / 19mm

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ślizg: PODCIĘCIE:

KONSTRUKC JA W1 Biax / Biax Standard 2000 Extruded 3º

cena: 1049 zł

PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Jib Rocker ® Standard Hybritech™ Twin Hyper Progressive Centered

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

W1 Biax / Biax Standard 2000 Extruded 3º

cena: 649 zł

37


deski

kolekcja damska


ECO POP Harshmellow


Define. Design. Test. Improve. Approve.

K2 ALLIANCE

K2 WOMEN’S ALLIANCE™ Energiczna grupa prawdziwych snowboardzistek dbająca, by każdy nasz projekt z linii damskiej zapewniał świetną zabawę przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii.

~Team~


-K2 -

kobietom wsparcie i badania

Badania poświęcone rakowi piersi od dawna są priorytetem K2. Jako symbol naszych rocznych dotacji dla Fundacji na rzecz Walki z Rakiem, K2 umieszcza różową wstążkę na wszystkich deskach K2 Alliance™.

43


K2 Snowboarding / dl a KOBIET / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

TOP

145cm

148cm

152cm

155cm

BASE

-The-

WOLFPACK

JESTEŚ 1-OSOBOWĄ WATAHĄ

Odbiegająca od reszty desek nowa K2 Wolfpack wysuwa się na prowadzenie dzięki profilowi K2 Flatline®. Pochodzący z dziczy rdzeń Bambooyah™ Blend nadaje mu moc, a Ollie Bar™ pozwala przelecieć nad każdą przeszkodą.

technologie

KONSTRUKC JA PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Flatline® Standard Hybrilight™ Twin Hyper Progressive Setback .75” / 19mm

cena: 1799 zł

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

NOWE! Bambooyah™ Blend WH4

Triax / ICG 20 NOWE! Carbon Web I™ /Ollie Bar™

4000 Sintered 1°


~Rider~

Leanne Pelosi P: Yoshida L: Chillan, Chile

45


K2 Snowboarding / dl a KOBIET / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

TOP

145cm

148cm

152cm

155cm

BASE

-The-

Eco pop

zwycięzca powr aca

Nagradzana w każdym konkursie w 2010 roku, Eco Pop buduje coraz większe napięcie. Naładowana Harshmellow™ i lżejsza, niż możesz sobie wyobrazić. Charakterystyczna dla tej deski zwrotność i poczucie wolności to wszystko, czego potrzeba kobiecie do pełni górskiej radości. technologie

konstrukcja PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

All Terrain Rocker ® Harshmellow™ Hybrilight™ Twin Hyper Progressive Setback .75” / 19mm

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

Rhythm WH4 Triax / ICG 20 nowe! Carbon Web™ II

4000 Sintered 1°

cena: 1699 zł


~Rider~

GRETCHEN BLEILER P: Yoshida L: Chillan, Chile

47


K2 Snowboarding / dl a KOBIET / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

138cm

142cm

135cm

139cm

146cm

149cm

143cm

148cm

153cm

TOP

152cm

BASE

TOP

-The-

BASE

-The-

FLING

Va VA Voom

Dla kobiet, które lubią zdobywać całe szczyty z iskrą freestyle’u. Profil Flatline® zapewnia wszechstronność, a symetryczna budowa zapewnia łatwość obrotów i switch’a.

VVV to freestyle’owa deska marzeń stworzona przez Leanne Pelosi i resztę K2 Women’s Alliance™. Rdzeń Rhythm, profil Jib Rocker ® i miękki flex zmieniają dla Ciebie całą górę w odjechany snowpark.

technologie

technologie

Pozwoli wykorzystać zimę w pełni

podkręcona i gotowa

konstrukcja PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Flatline Rocker ® Damping™ Hybritaper™ Twin Hyper Progressive Centered

cena: 1449 zł

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

konstrukcja Rhythm Core Biax / Biax nowe! Carbon Web™ I

4000 Sintered 1°

PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Jib Rocker ® Standard JibTip™ Twin Hyper Progressive Centered

cena: 1399 zł

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

Rhythm Core Biax / Biax Standard 2000 Extruded 3°


~Rider~

Leanne Pelosi P: Yoshida L: Farrelones, Chile

49


K2 Snowboarding / dl a KOBIET / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

TOP

138cm

142cm

138cm

142cm

146cm

149cm

146cm

150cm

151cm

154cm

154cm

BASE

TOP

-The-

BASE

-The-

Lunatique

Moment

Stworzona dla ceniących rozwój kobiet, które pragną doświadczyć wszystkiego po trochu. All Terrain Rocker ® pozwoli pokonywać szczyty łatwo i pewnie. Dzięki łatwemu sterowaniu i kontroli krawędzi Lunatique zapewnia radość i styl.

Towarzysząca jej wciągająca zabawa sprawia, że Moment to ulubiona deska średniozaawansowanych snowboardzistek. Profil Catch Free Rocker ® z łatwością spełnia potrzebę rozwoju i pozwala w pełni cieszyć się dniem na stoku.

technologie

technologie

st yl spot yk a się z fr ajdą

żyj chwil ą

konstrukcja PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

All Terrain Rocker ® Standard Hybritech™ Dual Progressive Setback .75” / 19mm

cena: 1299 zł

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

konstrukcja Rhythm Core Biax / Biax Standard 2000 Extruded 3°

PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Catch Free Rocker ® Standard™ Hybritech™ Dual Progressive Setback .75” / 19mm

cena: 1049 zł

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

W1 Biax / Biax Standard 2000 Extruded 3°


TOP

129cm

134cm

137cm

141cm

BASE

-The-

Kandi

SŁODSZA już być nie może

Zapewniająca nieprzerwaną frajdę, Kandi to doskonały wybór dla kobiet, które wkraczają w świat profesjonalistów. Catch Free Rocker ® i miękki flex oznaczają niezbadane szlaki i nowe triki każdego dnia.

technologie

konstrukcja PROFIL: TŁUMIENIE: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: STANCE:

Catch Free Rocker ® Standard Hybritech™ Dual Progressive Setback .75”/19mm

RDZEŃ: Glass: DODATKI:: ŚLIZG: PODCIĘCIE:

W1 Biax / Biax Standard 2000 Extruded 3°

cena: 649 zł

51


wiązania

kolekcja męska


Formula Wille yli-luoma


T O P S T ORIES


BINDING CHASSIS.

prędkość jednej pompki, niezawodność dwóch

nowy dopasowany projekt

Dostępna wyłącznie w K2 technologia AUTOmatycznie zamyka jednocześnie strap palców i stawu skokowego. Dzięki temu nie musisz wybierać między prędkością i wagą jednej pompki, a niezawodnością i pewnością dwóch.

W tym roku debiutujemy ramą Pro-Fection. Zaprojektowana od podstaw dzięki pomocy snowboardzistów, zastosowaniu flexu i specjalnym wzmocnieniom, ta uproszczona techologia wychodzi na przeciw potrzebie powrotu do korzeni charakterystycznej dzisieszym riderom.

podkręcanie natury

by czuć deskę, a nie wstrząsy

Łyżki wiązań Tweakback stworzono ze sprężystych uretanów, dla maksymalnej elastyczności freestyle’u. Pod naciskiem stabilne, w powietrzu giętkie i rozciągliwe. Idąc za ciosem po wprowadzeniu Hurrithane, Tweakback poszerza się w tym roku o nowe modele.

Kontynuując wszechstronność technologii, właściwości tłumienia wibracji Harshmellow™ skoncentrowaliśmy przy pięcie i palcach wiązań, by w pełni absorbowały wstrząsy towarzyszące twardym lądowaniom i nierównościom terenu.


-The-

EVER

lider powr aca

Ever to ultraszybkie, lekkie wiązania, w których zbiegają się najlepsze osiągnięcia K2. Canted Footbed, Air-lock i Harshmellow - Ever są wyładowane technologią po brzegi. Uzupełniony systemem K2 Auto™ - i to wszystko dla Ciebie.

cena: 1049 zł

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

technologie

Proponowany kolor: czarny

Auto Carbon Air-Lock Lite Thin Cored Caddi Hinge Mount & Cam-Lock Centering Auto Ez-Set Airlite & EZ Feed Housing Multi-Compatible & Offset discs Canted Seamless EVA, Harshmellow™ Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp czarny

Rozmiary: M, L, XL


-The-

company

sensowny dwustr apowiec

Potrzeba połączenia 2 strapów z możliwościami technologicznymi K2 właśnie została zaspokojona. Te wiązania to najlepszy wybór na każdą okazję. Od zwykłej frajdy po czysty odpał, Company stanowi dobrą inwestycję.

cena: 949 zł

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

New! Pro-Fection Rocklock Thin Cored Caddi Hinge Mount & Cam-Lock Centering Ez-Set Aluminum Litespeed & EZ Feed Housing Multi-Compatible & Offset discs Canted Seamless EVA, Harshmellow™ Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp

technologie

Proponowany kolor : niebieski

Rozmiary: M, L, XL

BINDING CHASSIS.

czarny

niebieski

59


-The-

NATIONAL

podkręcamy środowisko snowboardzistów

Technologia K2 Tweakback™ Urethane osiąga nowy poziom dzięki K2 National. Pojedyncza, automatyczna pompka i możliwości podkręcania technologii Urethane. Najbardziej mobilne wiązania świata.

cena: 849 zł

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

technologie

Proponowany kolor: niebieski

Rozmiary: M, L, XL

Auto NEW! Tweakback™ Airlock Highback Custom Caddi Hinge Mount & Cam-Lock Centering Auto Ez-Set Aluminum Airlite Multi-Compatible & Offset discs Canted Seamless EVA, Harshmellow™ Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp czarny

biały


cena: 799 zł

cena: 769 zł

-The-

-The-

Uprise

Formula

3 l ata chwały i dopiero się rozkręca

TEAM PRZETESTOWAŁ, sprzedawcy pot wierdzili

Uprise powraca, by ponownie zdobyć uznanie snowboardzistów na całym świecie. Lekkość, prędkość Auto™ i gładkość Harshmellow™ nadają im wszechstronność i trwałość w każdych warunkach.

Jako dowód na ciągły rozwój wiązań K2 Formula ponownie wypakowana jest ściętymi footbedami, lekkością ramy Pro-Fusion GF i sprawnością łyżek wiązań Rocklock. Teraz w czterech kolorach, by lepiej dopasować się do Twojego zestawu.

technologie

technologie

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

Proponowany kolor: czerwony

czarny

konstrukcja

Auto RockLock Custom Caddi Hinge Mount & Cam-Lock Centering Ez-Set Auto Aluminum Airlite Multi-Compatible & Offset discs Canted Seamless EVA, Harshmellow™ Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp Rozmiary: M, L, XL

czerwony

RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

Pro-Fusion GF RockLock Custom Caddi Hinge Mount & Cam-Lock Centering Tool-Less Universal Aluminum Litespeed Multi-Compatible & Offset discs Canted Seamless EVA, Tool-Less Adjust Power Ramp

Proponowany kolor: zielony

czarny

Rozmiary: M, L, XL

żółty

biały

61


K2 Snowboarding / dl a MĘŻCZ YZN / KOLEKC JA WIĄZAŃ / 2011.12

cena: 649 zł

cena: 689 zł -The-

-The-

Hurrithane

INDY

hur agan URETANów

lekkie jak piórko, t warde jak sk ał a

Hurrithane nabiera rozpędu. Powraca, by przemienić parki świata w centra swobody, które mogą zapewnić jedynie uretanowe łyżki wiązań. Skaterska technologia dla skaterskich trików.

Koń pociągowy linii K2. Pełna trwałość ramy Pro-Fusion GF za cenę, która zadowoli każdego ridera. Zawsze gotowe na każdą akcję wiązania Indy to więcej niż standard.

technologie

technologie

konstrukcja

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

Pro-Fusion GF Tweakback™ Asym Custom Caddi Hinge Mount & Cam-Lock Centering Tool-Less Universal Aluminum Litespeed Multi-Compatible Canted Seamless EVA, Tool-Less Adjust Power Ramp

Proponowany kolor: czarny

czarny

RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED: Rozmiary: M, L, XL

turkusowy (P) / pomarańcz (L)

Pro-Fusion GF Asym Custom Caddi Cam-Lock Centering Tool-Less universal Aluminum Litespeed Multi-Compatible Seamless EVA, Tool-Less Adjust Power Ramp

Proponowany kolor: czarny

czarny

Rozmiary: M, L, XL

biały


cena: 569 zł

cena: 449 zł

-The-

-The-

Sonic

Vandal

mniej gadania, więcej zjeżdżania

więcej niż progres

Stworzone, by przeprowadzić riderów przez wszystkie poziomy zaawansowania przy utrzymaniu świetnej zabawy. Łączą w sobie solidną ramę Pro-Fusion i niezawodne łyżki Airframe. Sonic pozwolą Ci zapomnieć o wiązaniach i skupić się na frajdzie z jazdy.

Jeżeli w snowparku zobaczysz dzieciaki, które wymiatają jak zawodowcy, możesz mieć pewność. To Vandal-e. Zaawansowane konstrukcje, takie jak łyżki Airframe, przeskalowano, by dopasować je do młodszych riderów i pozwolić im konkurować z najlepszymi.

technologie

technologie

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

Proponowany kolor: cyranka

czarny

konstrukcja

Pro-Fusion PC Airframe Caddi Cam-Lock Centering Tool-Less universal Speed Multi-Compatible Formed EVA Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp

RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED: Rozmiary: M, L, XL

turkusowy

Pro-Fusion PC Mini Airframe Cam-Lock Centering Caddi Universal Speed Multi-Compatible Formed EVA Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp

Proponowany kolor: czarny

Rozmiary: S, M

czarny

63


Cinch Technology™ reprezentuje najwyższe dokonania inżynierii,innowacje i postęp najwyższcyh lotów. Oferujemy riderom dostosowane reakcje i osiągi naszych tradycyjnych strapów i wygodę technologii Cinch.


-The-

CINCH CTX

wyższa kl asa wy trzymałości i prędkości

Lepsze już być nie mogą. CTX łączy w sobie najlepsze technologie K2 z opatentowanym systemem Cinch™. Harshmellow™ i ścinane footbedy dodają nutkę luksusu i sprawiają, że CTX wyprzedzają wszelkie standardy.

cena: 899 zł

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

technologie

Proponowany kolor: pomarańcz

Rozmiary: M, L, XL

Cinch C2 Cinch Airlock Thin Cored Caddi Cam-Lock Centering NEW! Ez-Set Cinch with Micro Ratchet Adjust Aluminum Litespeed with Friction Housing Multi-Compatible & Offset discs Canted Seamless EVA, Harshmellow™ Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp czarny

pomarańcz


cena: 699 zł

cena: 799 zł -The-

-The-

CINCH CTS

CINCH CTC

szybko i ł at wo

opatentowana wygoda

Łatwość obsługi technologii Cinch™ pozwala Ci rozpocząć zjazd szybciej, niż w przypadku innych wiązań. Przy okazji CTS zapewnia także gładkość Harshmellow™ przeciw twardym lądowaniom oraz łatwe wypięcie, by w każdym momencie błyskawicznie móc wejść i zejść z deski.

Czasy pełnej swobody nadeszły razem z tylnym zapięciem systemu Cinch™, bez potrzeby używania pompek. Obojętnie, czy dopiero się uczysz, czy rzucasz się na głęboką wodę, Cinch™ CTC da Ci wygodę i prędkość obsługi, o jakiej nawet nie marzyłeś.

technologie

technologie

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

Proponowany kolor: czarny

czarny

konstrukcja

Cinch C2 Cinch Asym Custom Caddi Cam-Lock Centering NEW! Ez-Set Cinch NEW! Ez-Set Cinch with Micro Ratchet Adjust Speed with Friction Housing Multi-Compatible & Offset discs Canted Seamless EVA, Harshmellow™ Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp Rozmiary: M, L, XL

czerwony

RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

Cinch C1 Cinch Airframe Caddi Cam-Lock Centering Cinch Universal Speed Ratchet w/ Friction Housing Multi-Compatible Standard

Proponowany kolor: biały

czarny

Rozmiary: M, L, XL

biały

67


wiÄ…zania

kolekcja damska


AGOGO LEANNE PELOSI


~ Rider ~

GRETCHEN BLEILER P: Yoshida L: El Colorado, Chile


-The-

AGOGO ltd

ilość ogr aniczona, w przeciwieńst wie do możliwości ;-)

Co otrzymamy po złączeniu osiągów systemu Auto™, znanych z Agogo, z możliwością podkręcania Urethane Tweakback™? Odpowiedź brzmi: K2 Agogo LTD. Zupełnie nowy wymiar miękkości i możliwości freestyle’u.

cena: 849 zł

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

technologie

Proponowany kolor: Tortoise

Rozmiary: S,M

Auto A-Line NEW! Women’s Tweakback Highback Custom Caddi Hinge Mount & Cam-Lock Centering Ez-Set Auto Aluminum Airlite Multi-Compatible & Offset discs Canted Seamless EVA, Harshmellow™ Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp Tortoise

71


K2 Snowboarding / dl a KOBIET / KOLEKC JA WIĄZAŃ / 2011.12

-The-

cena: 799 zł

-The-

AGOGO

cena: 689 zł

Yeah

oszalej na punkcie AGOGO

uretanowa rewolucja

Wciąż najwyżej oceniane przez K2 Women’s Alliance™ damskie wiązania. Wygoda jednej pompki systemu Auto™ jest po prostu nie do przebicia. Ścięty Footbed i Harshmellow™ pieczętują tylko niezrównany komfort i tłumienie uderzenia przy lądowaniu.

Pełna podkręcalność to główna cecha Yeah Yeah. Łyżki Tweakback™ są miękkie i wygodne, by dać Ci dokładnie tyle oparcia, ile potrzebujesz, by móc eksperymentować i odnaleźć swój własny styl.

technologie

technologie

konstrukcja

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED: Proponowany kolor: mięta

mięta

Auto A-Line Women’s AirLace Custom Caddi Hinge Mount & Cam-Lock Centering Ez-Set Auto Aluminum Airlite Multi-Compatible & Offset discs Canted Seamless EVA, Harshmellow™ Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp Rozmiary: S, M

RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

A-Line GF NEW! Women’s Tweakback Highback Women’s Caddi Hinge Mount & Cam-Lock Centering Tool-Less Universal Aluminum Litespeed Multi-Compatible Canted Seamless EVA, Tool-Less Adjust Power Ramp

Proponowany kolor: Juicy

czarny

Rozmiary: S, M

Juicy


-The-

cena: 649 zł

Cassette

t ylko najnowsze hit y

Zaprojektowane dla kobiet, które nie boją się iść naprzód. Oparte na typowo kobiecej ramie A-Line i super miękkich paskach stawu skokowego Women’s Caddi, Cassette to giętkie, ale mocne wiązania gotowe towarzyszyć Ci w każdej sytuacji na stoku.

technologie

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

A-Line GF Women’s Asym Women’s Caddi Cam-Lock Centering Tool-Less Universal Aluminum Litespeed Multi-Compatible Seamless EVA, Tool-Less Adjust Power Ramp

Proponowany kolor: czarny

czarny

Rozmiary: S, M

śliwka

73


K2 Snowboarding / dl a KOBIET / KOLEKC JA WIĄZAŃ / 2011.12

-The-

cena: 569 zł

-The-

Charm

cena: 449 zł

Kat

szczęśliwe wiązania

MAŁE DZIEWCZYNKI MIERZĄ W YSOKO

Charm to najlepsze wiązania za małą kasę. Z ramą A-Line i wygodą paska stawu skokowego Caddi, Charm dostarcza tyle szczęścia na stoku, ile tylko potrzeba.

Wiązania Kat skupiają się na funkcjonalności dla szybko uczących się kobiet. Wygoda kobiecych pasków Caddi w połączeniu z lekką, lecz wytrzymałą ramą A-Line zapewniają bezpieczeństwo i gotowość do zabawy.

technologie

technologie

konstrukcja

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

A-Line PC Flair Frame Women’s Caddi Cam-Lock Centering Tool-Less universal Speed Multi-Compatible Formed EVA Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp

ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED: Rozmiary: S, M

Proponowany kolor: czarny

czarny

RAMA:

biały

A-Line PC Mini-Airframe Women’s Caddi Cam-Lock Centering Tool-Less universal Speed Multi-Compatible Formed EVA Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp

Proponowany kolor: fioletowy

fioletowy

Rozmiary: S


-The-

CINCH TRYST bez wysiłku

K2 Tryst z technologią Cinch™ zapewnia najwygodniejsze mocowanie i wypinanie buta. Skupione na uprzyjemnianiu Twoich doświadczeń ze snowboardingiem dzięki wygodzie Harshmellow™ i automatycznemu dostosowaniu się do ridera łyżek Airlock. Tryst wyznaczają nowe granice wygody i szybkości.

cena: 799 zł

konstrukcja RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO:

STRAPY: STRAP PALCÓW: POMPKA: Disc: FOOTBED:

technologie

Proponowany kolor: biały/Juicy

Rozmiary: S, M

Auto A-Line NEW! Women’s Tweakback Highback Custom Caddi Hinge Mount & Cam-Lock Centering Ez-Set Auto Aluminum Airlite Multi-Compatible & Offset discs Canted Seamless EVA, Harshmellow™ Shockpads, Tool-Less Adjust Power Ramp czarny

biały / Juicy

75


buty

kolekcja męska


Maysis Eero niemela


T O P S T ORIES


TM

przełom w konstrukcji Na nowo przemyśleliśmy giętkość i konstrukcję buta. Struktura oparta na uretanowym endoszkielecie, który skupia flex w jednej części, by odpowiednio wpłynąć na materiał i szwy, co powoduje ich giętkość. Ta jedna część otwiera cały świat możliwości tworzenia flexu, nad którymi nasi konstruktorzy spędzali setki godzin na stoku, dostosowując go i zmieniając, aż w końcu trafili na idealne rozwiązanie dla każdego modelu.

radość dl a nóg Ten sam Harshmellow, który absorbuje uderzenia przy lądowaniu i tłumi wibracje w naszych deskach i wiązaniach, znajduje się również w butach K2. Skoncentrowany w okolicach pięt i przodostopia, minimalizuje niechciane odbicia i zwiększa kontrolę nad lądowaniem.

pasuje jak ul ał Opatentowany system K2 CONDA pozwala na zaciskanie, poluzowywanie i dostosowywanie wkładki w dowolnym momencie - od zewnętrznej strony buta! Gdy tylko spróbujesz, zdziwisz się, jak mogłeś jeździć bez takich możliwości. Jak to działa: Jako część wiązania wkładki Boa® czy składowa systemu K2 Conda™, pomniejszona uprząż CONDA wbudowana jest w skorupę buta i zaciska się wokół wkładki, by zablokować pozycję stopy. Główny nacisk położono na wsparciu dla kostek i pięt. Sznurki uprzęży przeszyto przez prowadnice sznurowadeł w języku, co pozwala riderom na pełne dostosowanie do własnych potrzeb.

Boa ® CONDA

K2 CONDA

Łatwość obsługi Obsługa jedną ręką Opatentowana technologia K2

Łatwość obsługi Obsługa jedną ręką Blokowanie jednym pociągnięciem; szybka i stała blokada


-The-

THRAXIS

cena: 1449 zł

dl a ciebie

K2 Thraxis nie ustają w zmianie postrzegania, czym jest prawdziwy but snowboardowy oferujący niespotykane możliwości. Połączenie systemu Boa® Focus z opatentowaną technologią mocowania wkładki K2 Boa®Conda™ oznacza nieskończone możliwości indywidualnego dopasowania.

konstrukcja

technologie

Proponowany kolor: czarny

Boa® Focus Boa® Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Pro Fit 3D PODESZWA: Super Light Vibram Sole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed Dual Density EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Moldable Internal J Bars, Asym Power Strap SZCZEGÓŁY: Dual Density 3D Formed Tongue

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

czarny

Rozmiary: 6-13 (połówki 8, 9, 10, 11)

-FLEX-


cena: 1299 zł

cena: 1199 zł

-The-

-The-

UFO

T1 SPDL

technologia obcych na t woich stopach

nowy rozdział osiągów t1

Model flagowy w nowej ofercie K2: Endo Construction. Nowe UFO to najbardziej wytrzymałe buty z porządnym flexem, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Wiązanie kontrolowane jest przez system K2 DB. Buty łączą w sobie przednie zamknięcie Boa® Coiler oraz mocowanie wkładki Boa®Conda™ dla pełnego dopasowania.

Oparte na Endo Construction T1 SPDL łączą dziedzictwo T1 z prędkością zaciągania. Łatwe, bezpieczne i wypakowane możliwościami indywidualnego dopasowania, te lekkie buty zawierają dodatkowe usztywnienia dla agresywnych riderów pragnących oparcia i prędkości.

technologie

technologie TM

TM

konstrukcja

konstrukcja K2 Double Boa® Boa®Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Pro Fit 3D PODESZWA: Super Light Vibram Sole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed Dual Density EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Moldable Internal J Bars, Asym Power Strap SZCZEGÓŁY: Dual Density 3D Formed Tongue

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: czarny

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 6-13 (połówki 8, 9, 10, 11)

K2 Zonal Speedlace Boa®Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Pro Fit 3D PODESZWA: Super Light Vibram Sole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed Duel Density EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Moldable Internal J Bars, Asym Power Strap SZCZEGÓŁY: Dual Density 3D Formed Tongue, Articulating Cuff

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: oliwkowy

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 6-13 (połówki 8, 9, 10, 11)

oliwkowy

83


-The-

T1

LEGENDa trwa

T1 cieszy się w pełni zasłużoną reputacją za support i wytrzymałość. W tym roku podwajamy te wartości stosując Endo Construction. Trwałe oparcie i flex dla doświadczonych riderów.

cena: 1179 zł

konstrukcja Lace Up Boa® Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Pro Fit 3D PODESZWA: Super Light Vibram Sole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed Dual Density EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable Internal J Bars, Integrated Power Strap SZCZEGÓŁY: Dual Density 3D Formed Tongue, Articulating Cuff

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

technologie

Proponowany kolor: niebieski Rozmiary: 6-13 (połówki 8, 9, 10, 11)

TM

czarny

niebieski

-FLEX-


cena: 1149 zł

cena: 1099 zł

-The-

-The-

MAYSIS

New Black

komfort i st yl

NEW BLACK to po prostu NEW BLACK

Znane z czystego stylu i wszechstronności systemu Double Boa®, buty Maysis ponownie przyciągają dbałością o szczegóły w naszej freestylowej ofercie . Harshmellow™ i Intuition™ zapewniają dopasowanie, byś Ty mógł się skupić na stylu.

Podkręcona wersja Darko, wypakowana tymi samymi zestawami technologii, skupionymi na szybkim awansie. Nowy gracz na rynku wchodzi w sam środek rozgrywki dzięki systemowi K2 Speedlace, niespotykanemu dotychczas dopasowaniu i giętkości sznurowań Boa®Conda™.

technologie

technologie

konstrukcja

konstrukcja

K2 Double Boa® Boa®Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Control Foam 3D PODESZWA: Performance Outsole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable Internal J Bars, Velcro Pod Closure SZCZEGÓŁY: Dual Density 3D Formed Tongue, Micro Articulating Cuff

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: brązowy

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 6-13 (połówki 8, 9, 10, 11)

brązowy

czerwonobrunatny

K2 Speedlace Boa®Conda WKŁADKA: Intuition™ Control Foam 3D PODESZWA: Phylon with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable Internal J Bars, Velcro Pod Closure SZCZEGÓŁY: Dual Density 3D Formed Tongue, Asym Flex Zone

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: czerwony

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 6-13 (połówki 8, 9, 10, 11)

czerwony

85


-The-

Darko

cena: 1059 zł

ciemna strona mocy w akcji

Darko to buty, po które członkowie naszej ekipy sięgają co chwilę. Nigdy nie pozostają z tyłu w kwestii nowych rozwiązań technologicznych i podkręcania. Darko 2011 wymiatają dzięki nowej podeszwie i asymetrycznej wkładce.

konstrukcja

technologie

Proponowany kolor: żółty neon

Rozmiary: 6-13 (połówki 8, 9, 10, 11)

Lace Up Boa® Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Control Foam 3D PODESZWA: Performance Outsole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable Internal J Bars, Velcro Pod Closure SZCZEGÓŁY: 3D Formed Tongue, Micro Articulating Cuff

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

czarny

szkocka krata

-FLEX-


cena: 949 zł

cena: 849 zł

-The-

-The-

RYKER

Curfew

kierunek rozwoju BOA ®

k ażdy szczegół skupiony na FREEST YLE’u

Więcej zaawansowanych technologii niż myślałeś, że można mieć za tę cenę. Ryker nabierają rozpędu, gdyż posiadając Boa® Coiler, dodatkowo podnoszą stawkę o opantentowany przez K2 system Conda, dodając extra smaczek do zaawansowania i komfortu przy zjeździe.

Asymetryczna wkładka. Trudno to opisać, ale poczujesz różnicę. Curfew to całkowicie freestyle’owy projekt. Ulepszony flex, dostosowanie Conda™, miękkość Harshmellow™ i wygoda Intuition™. Na najlepsze imprezy na stoku.

technologie

technologie

konstrukcja

konstrukcja Boa® Coiler Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Control Foam 3D PODESZWA: Low-Pro Outsole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Moldable External J Bars, Integrated Power Strap SZCZEGÓŁY: 3D Formed Tongue, Asym Articulating Cuff

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: brązowy

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 6-13 (połówki 8, 9, 10, 11)

biały

brązowy

Lace Up Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Comfort Foam 3D PODESZWA: Low-Pro Outsole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable External J Bars, Velcro Pod Closure SZCZEGÓŁY: 3D Formed Tongue, Asym Articulating Cuff & Flex Zone

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: pomarańcz

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 6-13 (połówki 8, 9, 10, 11)

pomarańcz

000 87


K2 Snowboarding / dl a MĘŻCZ YZN / KOLEKC JA BUTÓW / 2011.12

cena: 689 zł

cena: 749 zł

-The-

-The-

Raider

Haymaker

nowy standard BOA ®

zmieniają zasady

Tegoroczne buty Raider są symbolem 11 lat stosowania systemu Boa® w butach snowboardowych. Żadna firma nie może pochwalić się doświadczeniem, jakie możemy pokazać w tym modelu. Funkcjonalność, wytrzymałość i komfort Intuition™ sprawiają, że buty Raider zwyciężają w kategorii Boa® Coiler.

Cicha woda wśród butów snowboardowych. Połączenie dopasowania wkładek Conda™ i zaawansowanego, acz prostego systemu sznurowania. Haymaker to buty wypakowane ukrytą, lecz potężną technologią i całą masą nowych rozwiązań, sprawdzające się w każdej sytuacji.

technologie

technologie

konstrukcja

konstrukcja Boa® Coiler K2 Fast-In WKŁADKA: Intuition™ Comfort fit 3D PODESZWA: Low-Pro Cupsole Footbed: EVA Insole MOCOWANIE WKŁADKI: Heat Moldable Internal J Bars SZCZEGÓŁY: Articulating Flex Zone, 3D Formed Tongue

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: biały

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 6-15 (połówki 8, 9, 10, 11)

biały

K2 Speedlace Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Comfort fit 3D PODESZWA: Low-Pro Cupsole Footbed: EVA Insole MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable External J Bars SZCZEGÓŁY: 3D Formed Tongue

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: czerwony

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 6-15 (połówki 8, 9, 10, 11)

grafit

czerwony


cena: 569 zł

cena: 459 zł

-The-

-The-

Pulse

Vandal

droga na szczy t

młodość na stoku

Trwałe buty najwyższej jakości, stanowią najszybszą drogę od pierwszego razu na desce po miejsce wśród zawodowców. Stworzone zarówno dla początkujących, jak i oszczędnych zawodowców, Pulse zapewniają pewność, lekkość i zabawę.

Dzieciaki, które wybrały buty Vandal™ nie zmieniają już o nich zdania - dzięki właściwości footbedów Grows-a-long. System Boa® pozwala im na samodzielną obsługę, a konstrukcja bezwkładkowa zapewnia prostotę użytkowania i komfort.

technologie

technologie

konstrukcja

konstrukcja SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI:: WKŁADKA: PODESZWA: Footbed: MOCOWANIE WKŁADKI: SZCZEGÓŁY:

Lace Up Fast-In™ Comfort fit Low-Pro Cupsole EVA Insole Custom Moldable External J Bars Full Synthetic upper

Proponowany kolor: czarny

czarny

-FLEX-

SYSTEM SZNUROWANIA: WKŁADKA: PODESZWA: Footbed: MOCOWANIE WKŁADKI: SZCZEGÓŁY:

Rozmiary: 6-13 (połówki 8, 9, 10, 11)

Boa® Unified Low-Pro Outsole EVA Insole Custom Moldable Internal J Bars Grows-A-Long Footbed System

Proponowany kolor: czarny

-FLEX-

Rozmiary: Jr 3-7

czarny

89


buty

kolekcja damska


AFFAIR Leanne pelosi


~ Rider ~

Leanne Pelosi P: Yoshida L: Chillan, Chile


-The-

Portrait

ręcznie t worzony luksus

Dla riderek poszukujących luksusu w każdym szczególe. Zmiękczona konstrukcja Endo i łatwość szybkiego sznurowania butów Portrait stanowią wyznaczniki nowych standardów. Bogate materiały i ręczne zdobienia dopełniają obraz, nadając im trwałości i stylu.

cena: 1199 zł

konstrukcja K2 Zonal Speedlace Boa® Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Pro Fit 3D PODESZWA: Super Light Vibram® Outsole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed Dual Density EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable Internal J Bars, Asym Power Strap SZCZEGÓŁY: Dual Density 3D Formed Tongue

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

technologie

Proponowany kolor: czarny

TM

czarny

Rozmiary: 5-10 (połówki 6,7,8)

-FLEX-


K2 Snowboarding / dl a KOBIET / KOLEKC JA BUTÓW / 2011.12

cena: 1149 zł

cena: 1099 zł

-The-

-The-

Contour

Lockheart

idealne dopasowanie zawsze w modzie

miłość od pierwszego wejrzenia

Contour definiują dopasowanie z systemem sznurowania K2 DB. Wiązanie Boa® Conda™ na zewnętrznej i wewnętrznej części buta pozwala na pełne dostosowanie zacisku. Jakość potwierdzona przez naszą teamową riderkę, Leanne Pelosi.

Tegoroczna nowość, buty Lockheart są wynikiem sześciu lat doświadczeń K2 Alliance™ w kwestii butów z szybkim sznurowaniem. Super mocna ochrona kostki Boa®Conda™ wraz z bogatymi materiałami i dbałością o szczegóły, której można spodziewać się po K2, w tym modelu są standardem.

technologie

technologie

konstrukcja

konstrukcja K2 Double Boa® Boa®Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Control Foam 3D PODESZWA: Phylon with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable Internal J Bars, Velcro Pod Closure SZCZEGÓŁY: Dual Density 3D Formed Tongue

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: czarny

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 5-10 (połówki 6,7,8)

K2 Speedlace Boa®Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Control Foam 3D PODESZWA: Performance Outsole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable Internal J Bars, Velcro Pod Closure SZCZEGÓŁY: Dual Density 3D Formed Tongue, Asym Flex Zone

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: czarny

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 5-10 (połówki 6,7,8)

biały


cena: 1059 zł

cena: 949 zł

-The-

-The-

AFFAIR

Sapera

Affair to dopasowanie i komfort dla kobiet, które cenią prostotę tradycyjnego systemu sznurowania. Miękki i wydajny flex w połączeniu z Boa®Conda™ - ta potężna kombinacja była wyborem olimpijki Gretchen Bleiler.

Zawierające system sznurowania Boa® Coiler i wiązania wkładki K2 Conda™ , buty Sapera™ mają w sobie więcej technologii zwiększającej dopasowanie niż modele dwukrotnie droższe. Siła tłumienia Harshmellow™ i komfort Intuition’s™ sprawiają, że jest to najlepszy wybór na każdy poziom zaawansowania.

technologie

technologie

Na żądanie K2 ALLIANCE ™

pasuje do ciebie

konstrukcja

konstrukcja Lace Up Boa®Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Control Foam 3D PODESZWA: Phylon Outsole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed EVA with Harshmellow™ MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable External J Bars, Integrated Power Strap SZCZEGÓŁY: Dual Density 3D Formed Tongue

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: brązowy

brązowy

-FLEX-

Rozmiary: 5-10 (połówki 6,7,8)

Boa® Coiler Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Control Foam 3D PODESZWA: Low-Pro Outsole with Harshmellow™ Footbed: 3D Formed EVA with Harshmellow™ Closure MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable Internal J Bars, Velcro Pod Closure SZCZEGÓŁY: 3D Formed Tongue, Micro Articulating Cuff

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: fioletowy

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 5-10 (połówki 6,7,8)

biały

fioletowy

95


K2 Snowboarding / dl a KOBIET / KOLEKC JA BUTÓW / 2011.12

cena: 749 zł

cena: 689 zł

-The-

-The-

Haven

Scene

najlepsze cechy BOA®

z ulicy na śnieg

Haven nieprzerwanie króluje na rynku Boa® Coiler korzystając z dopasowania wkładek Intuition™. Oferując najlepsze dostosowanie wkładek, pianka Intuition™ zapewnia najwyższy komfort, oparcie i przyjemną lekkość.

Stworzone dla rozwijających się kobiet szukających lekkości i łatwości sznurowania. Scene to nie tylko kopia ulicznego stylu. Dopasowanie Intuition™ i dostosowanie Conda™ zadowolą wszystkie riderki, które nie boją się iść na przód.

technologie

technologie

konstrukcja

konstrukcja Boa® Coiler Fast-In™ WKŁADKA: Intuition™ Comfort fit 3D PODESZWA: Low-Pro Outsole Footbed: EVA Insole MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable External J Bars SZCZEGÓŁY: Articulating cuff, 3D Formed Tongue

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: czarny

czarny

biały

-FLEX-

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

-FLEX-

Rozmiary: 5-10 (połówki 6,7,8)

Proponowany kolor: Juicy

Rozmiary: 5-10 (połówki 6,7,8)

K2 Speedlace Conda™ WKŁADKA: Intuition™ Comfort fit 3D PODESZWA: Low-Pro Outsole Footbed: EVA Insole MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable External J Bars SZCZEGÓŁY: 3D Formed Tongue

czarny

grafit

Juicy


cena: 569 zł

cena: 459 zł

-The-

-The-

PLUSH

Kat

po prostu st yl

tupot szczęścia!

Plush to idealne buty dla nowych pań w tym sporcie, chcących komfortu i szybkości nauki. By nie wspominać o chęci przyoszczędzeniu nieco grosza na wyciągi. Miękkie, ciepłe i łatwe w obsłudze, buty Plush wprowadzą Cię w świat snowboardu.

Nic nie przebija systemu Boa® pod względem łatwości wiązania. Pełnowymiarowy Boa® w butach Kat sprawi, że zgrabne kobiece ręce poradzą sobie bez problemów z odpowiednim sznurowaniem zapewniając dopasowanie gwarantujące bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

technologie

technologie

konstrukcja

konstrukcja Lace Up Fast-In™ WKŁADKA: Comfort Foam PODESZWA: Low-Pro Outsole Footbed: EVA Insole MOCOWANIE WKŁADKI: Custom Moldable External J Bars SZCZEGÓŁY: Full Synthetic upper

SYSTEM SZNUROWANIA: WIĄZANIE WKŁADKI::

Proponowany kolor: czarny

czarny

-FLEX-

Rozmiary: 5-10 (połówki 6,7,8)

Boa® Unified Low-Pro Cupsole Footbed: EVA Insole MOCOWANIE WKŁADKI: Internal J Bars SZCZEGÓŁY: Grows-A-Long Footbed System SYSTEM SZNUROWANIA: WKŁADKA: PODESZWA:

Proponowany kolor: czarny

-FLEX-

Rozmiary: Jr 3-7

czarny

97


kolekcje dziecięce


K2 Snowboarding / dziecięce / KOLEKC JA DESEK / 2011.12

90cm

100cm

110cm

120cm

130cm

cena: 11c-2 - 1049 zł 3-5 - 1159 zł

TOP

BASE

Mini Turbo

-The-

MINI TURBO GROM PACK wczesny start

Posyłanie dzieci na stok w cieple i radości to pierwszy krok potrzebny do wprowadzenia ich w świat snowboardu. Pamiętaliśmy o tym tworząc zestaw Mini Turbo Grompack. Od wyraźnych akcentów, takich jak konstrukcja deski Noodle po takie szczegóły jak pętelka na czubku buta na uprząż, wszystko zaprojektowano dla łatwości użycia i polepszenia zabawy na stoku zarówno dzieciom jak i rodzicom.

DESKA - technologie

DESKA - KONSTRUKC JA PROFIL: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: Stance:

Catch Free Rocker™ RDZEŃ: Hybrilight™ Noodle Glass: Twin Dual Progressive PODSTAWA: Centered PODCIĘCIE:

Noodle Biax / Biax 2000 Extruded 3º

BUT Y I WIĄZANIA - TECHNOLOGIE

BUT Y I WIĄZANIA - KonstruKC JA SYSTEM SZNUROWANIA: MOCOWANIE WKŁADKI: PODESZWA: FOOTBED:

Rozmiary: 11c-5

Boa® Internal J- Bars Heel & Tongue Pull for easy entry EVA Insole

RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO

POMPKA:

Groms Chassis Grom Highback Single Strap EZ Feed -FLEX-


90cm

100cm

110cm

120cm

Lil Kat Binding

cena: 11c-2 - 1049 zł 3-5 - 1159 zł

TOP

BASE

Lil Kat

-The-

LIL KANDI GROM PACK ł at wo i przyjemnie

Oryginalny pełny zestaw Grompack stworzono z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Małe riderki bedą się szybko uczyć, cieszyć komfortem i samodzielnością dzięki takim udogodnieniom, jak sznurowanie Boa®, konstrukcja deski Noodle i jednostrapowe wiązania. Rodzice mogą być spokojni, wiedząc, że zestaw wystarczy na więcej niż jeden sezon dzięki butom i wiązaniom z systemem Grows-a-long™. To wszystko łączy się w cudowny dzień z pociechami na stoku.

DESKA - technologie

DESKA - KONSTRUKC JA PROFIL: KONSTRUKCJA: KSZTAŁT: Stance:

Catch Free Rocker™ Hybrilight™ Noodle Twin Dual Progressive Centered

Noodle Biax / Biax 2000 Extruded 3º

RDZEŃ: Glass: PODSTAWA: PODCIĘCIE:

BUT Y I WIĄZANIA - TECHNOLOGIE

BUT Y I WIĄZANIA - KonstruKC JA SYSTEM SZNUROWANIA: MOCOWANIE WKŁADKI: PODESZWA: FOOTBED:

Rozmiary: 11c-5

Boa® Internal J- Bars Heel & Tongue Pull for easy entry EVA Insole

RAMA: ŁYŻKA WIĄZANIA: PASEK STAWU SKOKOWEGO

POMPKA:

Groms Chassis Grom Highback Single Strap EZ Feed -FLEX-

103


AkCESORIa


-The-

COLLECTION

Od 15 lat K2 dostarcza innowacyjnych osiągnięć na rynku backcountry, a wasze zaufanie wzniosło nas na pozycję liderów w Ameryce. W tym roku wracamy z innowacjami i charakterystyczną dla nas dbałością o szczegóły w narzędziach, które pozwolą Ci zajść jeszcze dalej. K2 SNOWBOARDING CO.

-ŁOPATA RATUNKOWA-

-K2 PANORAMIC-POWŁOKI-

-ŁOPATY RATUNKOWE PLUS-

-SONDY ALUMINIOWE-


POTRZEBUJESZ INFORMACJI? SPR AWDŹ KATALOG K2 Backside!!!

ZESTAW PILCHUCK Przygotowania do trasy nigdy nie były łatwiejsze niż z zestawem Pilchuck. Dodaj coś od siebie i jesteś gotowy, by wyruszyć w cudowną przygodę w nieznane. Zestaw zawiera: • Pilchuck pack • Sonda aluminiowa •Łopata ratunkowa. CENA: 599 ZŁ

foki Foki K2 są odpowiednio przycięte i dopasowane. Nowoczesny, minimalistyczny wzór systemów Z Clip i Universal Attachment zapewniają pewne trzymanie, zmniejszoną wagę i prędkość przenoszenia. ZCLIP: Niski kąt, pod jakim włókna naszych powłok odchodzą od materiału pozwala na ślizg podobny jak w moherze. Dopasowujące się tylne paski usztywniają środek foki eliminując tarcie, zwiększając ślizg i niezawodność. CENA: 619 / 649 ZŁ

ŁOPATY 249 zł / 299 zł

Tu nie ma miejsca na oszczędność na wadze czy jakości, nasze łopaty mają zapewniać trwałość i użyteczność. K2 Rescue Shovel stworzono również jako awaryjne sanie, punkt zaczepu, czy nawet płaską powierzchnię na piecyk.

-KIJKI BACKSIDE’OWE-

-SONDY WĘGLOWE-

KONSTRUKC JA

WAGA:

Łatwa przemiana w sanie ratunkowe Pozwala na kopanie w wąskich lokacjach Ostrze może być użyte jako punkt zaczepu Rescue Shovel: 700g, Rescue Shovel Plus: 810g

TRZON: OSTRZE:

Rozłożony 64cm (25  ” ), Złożony: 28cm (11”) 25cm x 28cm (9 ” x 11”)

TRYB RATUNKOWY: TRYB KOPANIA: PUNKT ZACZEPU:

SONDY CARBONOWE (299 ZŁ) I ALUMINIOWE (199 ZŁ)

Głównym zadaniem sondy jest lokalizacja ofiar lawin, gdzie konsekwencje zaoszczędzenia kilku gram na krótszych, giętszych lub delikatniejszych i przez to raczej nieskutecznych modelach mogą być tragedią Twojego życia. KONSTRUKC JA BackSlide Auto Lock: BackSlide:

Wykorzystuje Trigger Pull Handle i teksturę antypoślizgową, dla swobody złożenia nawet w rękawiczkach. Próbnik 300cm spakowany osiąga niewielki rozmiar modelu 260-centymetrowego.

LINIJKA:

Znaczniki co 1cm dla precyzyjnego pomiaru

DŁUGOŚĆ:

Rozłożony 300cm / Złożony: 42cm

WAGA:

Węgiel 290g / Aluminum 370g

KIJE Nasz opatentowany zacisk LockJaw na pewno Cię nie zawiedzie. Łatwe w dopasowaniu, pozwolą ocenić ryzyko lawiny dzięki inklinometrowi i Snow Depth Ruler. KONSTRUKC JA INKLINOMETR:

Dla szybkiego pomiaru kąta nachylenia

BackSlide:

Specjalny design pozwala na łatwą zmianę długości, a zaciski ułatwiają blokadę i jej zwolnienie.

SNOW DEPTH RULER:

Pozwala na szybkie zmierzenie zagłębienia deski, buta czy głębokości martwiącej Cię pokrywy śnieżnej. 3 PIECE - 289 ZŁ

-PILCHUCK PACK-

109


-THe-

PACKS&bAGS

ROLLER BOARD BAG

PADDED BOARD BAG

Roller Bagz dopasowaniem rozmiaru 600D Poly, 1000D Nylon PE Tarpauline Lining Podbicie ochronne Wewnętrzne paski mocowań Zdejmowany pasek na ramię Zamki YKK Przegroda na deskę CENA: 399 ZŁ

600D Poly PE Tarpauline Lining Podbicie ochronne Wewnętrzne paski mocowań Zdejmowany pasek na ramię Zamki YKK męskie i damskie kolory Rozmiary: 148cm, 158cm, 168cm CENA: 189 ZŁ

COLLECTION

168cm

Twórcy toreb i plecaków K2 posiadają luksus pracy bezpośredniej z inżynierami K2, dzięki czemu mogą tworzyć najtrwalsze, wielosezonowe produkty zaprojektowane w celach transportu Twojej deski i sprzętu. Stworzona z myślą o funkcjonalności i trwałości, cała kolekcja została poddana wyczerpującym, 12-miesięcznym testom, by upewnić się, że produkty te godne są noszenia logo K2. Kolekcja 2011-12 nie zawiedzie Cię nie tylko na stoku, ale i na ulicy czy kampusie..

Dostosowanie rozmiaru 148-168cm

148cm

ROLLER BOARD BAG Luksusowy dodatek toreb sportowych. Roller zapewnia wszystko, czego potrzebujesz nawet na najdłuższe trasy. Zbalansowany dla szybkiego zwijania, zawiera dwie rączki, dla łatwego podnoszenia i zapinania. Zbudowana z mocnych materiałów 600D Poly, 1000D Nylon i sprawdzonej trwałości zamków YKK.

PADDED BOARD BAG Alternatywa dla Rollera, gdy sprzęt jest głównie noszony. Lekka i wytrzymała konstrukcja 600D i miękki pasek na ramię. Stworzone dla ochrony sprzętu bez zwiększania wagi.

SLEEVE BOARD BAG Superlekka torba na deskę, kiedy potrzebujesz odrobiny ochrony bez wydawania większej kasy. Wykonane z tych samych materiałów 600D co nasze pełnowymiarowe torby, Sleeve to świetny wybór dla codziennej ochrony.

PILCHUCK BACKPACK Minimalista na backcountry, Pilchuck stworzony jest dla riderów, którym zależy na lekkości podczas podróży. Zawiera te same elementy i możliwości, co Sentinel w podstawowej formie. Typowy niezbędnik.

SENTINAL BACKPACK Efekt 2 lat badań nad stworzeniem najlepszego na rynku plecaka do backcountry. Lista cech jest dłuższa, niż możesz sobie wyobrazić łączy się z czystym designem 20Litrów. Bezpieczeństwo sprzętu, jakiego potrzebujesz, miejsce na napoje, żebyś się nie odwodnił, a także na kilka dodatków i czysta przyjemność z dnia.

COMMUTER BACKPACK Stworzony do pracy i na zabawę, Commuter ma za zadanie pomóc Ci przejść przez codzienność bez wysiłku. Dopasowanie do laptopa, zdoloność do przenoszenia deski skate- i snowboardowej i 23 litry pojemności na co tylko chcesz. Prosty styl, który pasuje na śnieg i ulicę.

JEFFERSON BACKPACK Nic nie zachęca do powrotu do szkoły tak jak Jefferson Pack. Taa, każdy plecak przeniesie Twojego laptopa w specjalnej przegrodzie i pomieści książki, tyle, że Jefferson wprowadza te możliwości na zupełnie nowy poziom. Posiada to, czego potrzebuje każdy uczeń: miejsce na deskorolkę, by przesiedzieć kilka zajęć w skateparku.

BASIC BOARD BAG 600D Poly Zamknięcie na zamek błyskawiczny Rączka i pasek do noszenia Rozmiary: 158cm, 168cm CENA: 99 ZŁ


SENTINAL BACKPACK

SENTINAL BACKPACK (W)

20L pojemności 420D Nylon/600D Poly Helmet Hammock Formowany panel tylni Pasek na ramię Load Lifter Hip Load Lifter Paski Tuck and Roll Kieszeń na gogle Kieszeń na butelkę 2 sposoby mocowania deski Kieszeń na łopatę/próbnik Sprzączki Duraflex “Stealth” CENA: 299 ZŁ

18L pojemności 420D Nylon/600D Poly Helmet Hammock Pasek na ramię Load Lifter Hip Load Lifter Paski Tuck and Roll Kieszeń na gogle Kieszeń na butelkę 2 sposoby mocowania deski Kieszeń na łopatę/próbnik Sprzączki Duraflex “Stealth” CENA: 239 ZŁ

COMMUTER BACKPACK

JEFFERSON BACKPACK

23L pojemności 420D Nylon/600D Poly / Rip Stop Rozwijany panel przedni Wyścielana kieszeń na laptopa Odpinana kieszeń na butelkę Kieszeń na okulary przeciwsłoneczne CENA: 259 ZŁ

19L pojemności 600D Poly Wyścielana kieszeń na laptopa Odpinana kieszeń na butelkę Kieszeń z zamkiem błyskawicznym System mocowania deski skateboardowej CENA: 119 ZŁ

PILCHUCK BACKPACK 11L Volume 420D Nylon/600D Poly Materials Shoulder Strap Load Lifter Tuck and Roll Straps Lined Goggle Pocket Insulated Hydration Sleeve Shovel/Probe Pocket 2-Way Board Mounting Duraflex “Stealth” Buckles CENA: 199 ZŁ

111


-The-

K2 Quota CAP Flex Fit 210 J Fit Zamsz Kolory: Czarny (89 zł)


-The-

-The-

-The-

Claymore

SHIPyard

Burroughs

Zamek błyskawiczny Przędza bawełniana farbowany wrzos, Paski Dostępna w: Zielony S, M, L, XL (349 zł)

Pull Over, Dopasowana 50% Bawełna, 50%Poly. 300 gsm Dostępna w: Szary Wrzos S, M, L, XL (299 zł)

Zamek błyskawiczny 80% Bawełna, 20%Poly, 280 gsm Dostępna w: Czarny S, M, L, XL (239 zł)

-The-

-The-

-The-

UNESTABLISHED

CHUCK

Faded

Included In Logo 3pk 100% Bawełna Dostępna w: proszkowany niebieski S, M, L, XL (89 zł)

Included In Logo 3pk 100% Bawełna Dostępna w: Biały S, M, L, XL (89 zł)

Included In Logo 3pk 100% Bawełna Dostępna w: Czarny S, M, L, XL (89 zł)

-The-

-The-

-The-

Fastplant

terror

BONE

Standard 35% Bawełna, 65% Poly Dostępna w: Jasnoszary S, M, L, XL (119 zł)

Standard 100% Bawełna Dostępna w: Biały S, M, L, XL (89 zł)

Dopasowana 35% Bawełna, 65% Poly Dostępna w: Grafitowy Wrzos S, M, L, XL (119 zł)

113


-The-

Crystal Zamek błyskawiczny 80% Bawełna, 20% Poly, 300 gsm Dostępna w: Czarny S, M, L, XL (439 zł)

-The-

4-FEATHER Dopasowana, dekolt w szpic 100% Bawełna Dostępne w: Sztormowy S, M, L, XL (89 zł)

-The-

OH DEER Dopasowana 100% Bawełna Dostępna w: Czarny S, M, L, XL (119 zł)

115


K2 Snowboarding / KOLEKC JA MARKOW YCH AKCESORIÓW / 2011.12

-The-

-The-

MASON

BREAKER

Standard, Flanela, Guziki Kratkowana Flanela Kolory: Czarny S, M, L, XL (219 zł)

Standard 100% Nylon Kolory: Czarny S, M, L, XL (279 zł)

-The-

K2 LOGO Standard 100% Bawełna Kolory: Niebieski Szlachecki, Czarny, Royal Blue, Black, Żółtozielony S, M, L, XL

-The-

-The-

BLADES

6th AVE

Standard 100% Bawełna Kolory: Czarny S, M, L, XL (89 zł)

Standard 100% Bawełna Kolory: Grafit S, M, L, XL (89 zł)

-The-

-The-

BRANDED ZIP

BRANDED Hoodie

Zamek błyskawiczny, Standard 80% Bawełna, 20% Poly Kolory: Grafitowy Wrzos, Ciemna Cyranka, Jeżyna S, M, L, XL (199 zł)

Pull Over, Standard 80% Bawełna, 20% Poly Kolory: Czarny, Ciemnozielony, Spiżowy Wrzos S, M, L, XL (199 zł)


-The-

-The-

-The-

BRANDED

BOYFRIEND CREW

SUNSET

Flex-Fit Akryl, Diagonal, Spandeks Kolory: Czarny, Biały

Standard 100% Bawełna, 280 gsm, Szczotkowany Polar Kolory: Wrzosowoszary S, M, L, XL

Standard 80% Bawełna, 20% poly 300 gsm Kolory: Czarny S, M, L, XL

-The-

-The-

-The-

IMPRINT

STENCIL

SWEATER

Trucker Pianka, Siatka Kolory: Czarny (69 zł)

Standard 100% Bawełna Kolory: Czarny S, M, L, XL (89 zł)

Standard 100% Bawełna (rękawy), 65/35 Ply/Bwł (reszta) Kolory: Ciemnoszary S, M, L, XL (149 zł)

-The-

-The-

ROCK & DAYDREAM

SPRAY & BONKERS

Młodzieżowy 80% Bawełna, 20 % Poly Kolory: Wrzosowoszary (Rock), Różowy (Daydream) S, M, L, XL (179 zł)

Młodzieżowy 100% Bawełna Kolory: Srebrny (Spray), Fioletowy (Bonkers) S, M, L, XL (79 zł)

000 117


KONSTRUKCJE

BAMBOOYAH

HYBRILIGHT

Bambooyah w tym roku rozszerza się na nowe modele. Teraz w ofercie poza tradycyjnymi rdzeniami Bambooyah pojawiają się nowe Bambooyah Blend. Stworzone dla modeli, które mogą skorzystać na delikatnej domieszce niesamowitej siły Bambooyah. Odrobina Bambooyah może zmienić wiele.

Dostępna jedynie w K2 Hybrilight Construction cechuje się wąskim sidewallem o stałej grubości, który pozwala na maksymalne osiągi przy minimalnym zużyciu materiału. W rezultacie otrzymujecie lekką deskę z wyraźnie mniejszą ilością odpadów produkcyjnych. Lepsza i bezpieczniejsza dla stoku.

OPATENTOWANA KONSTRUKC JA HYBRITECH

Hybritech™ to najlepszy sposób stworzenia deski bez strat wydajnościowych. Sidewall biegnie wzdłuż krawędzi efektywnej deski, wpływając w strefy tipu i taila, co powoduje zmniejszenie oporu podczas przechodzenia między krawdziami, optymalizując pierwszą fazę skrętu oraz zwiększając trwałość. HYBRITAPER

Hybritaper to modyfikacja Hybritech Construction, w której rdzeń zwęża się na końcówkach. Mieszamy końcówki w warstwy, odejmując materiał tam, gdzie i tak nie będzie Ci potrzebny.

BAMBOOYAH ® BLEND

JIBTIP

Jib Tip łączy dłuższą krawędź ślizgu z krótszymi tipem i tailem zyskując 5 cm z dugości bez strat na stabilności charakterystycznej dla dłuższych desek. Opanowywanie skoków, obrotów i trików nigdy nie było łatwiejsze.

BAMBOOYAH ®

DODATKI OLLIE BAR

Ollie bar to nowatorskie podejście do wzbogacania desek o lepsze wybicie. Wpasowane w wypukły kształt, rozwiązuje problem wyposażenia rockerów w możliwości wybicia charakterystyczne camberom. Sekret tkwi w zastosowaniu warstw węgla, Kevlaru i szkła, przy umieszczeniu ollie bar w środku deski, pomiędzy mocowaniami wiązań. Dzięki temu siła wyskoku nie pochodzi już wyłącznie z taila. Właściwie to część centralna gra tu większą rolę w rozkładaniu nacisku. Musisz spróbować, by to poczuć.

WŁÓKNO SZKLANE BIA XIAL GLASS

Jako klasyczne tworzywo wielowarstwowe, biax glass zapewnia najwyższe osiągi w każdych warunkach. TRIA XIAL GLASS

Tworzywo szklane z poprzecznymi warstwami usztywniającymi deskę. Zapewnia wzmocnione krawędzie i większą stabilność przy nierównym lądowaniu.

TALIOWANIA/KSZTAŁTY Różne taliowania wpływają na różne właściwości prowadzenia. Progressive Sidecuts K2 to zaawansowane połączenie mieszanych łuków, dostosowane tak, by ułatwić Ci jazdę, zapewniając przy tym pełną kontrolę. HYPER PROGRESSIVE

Nieskończoność promieni ścięcia łączy się doskonale od łagodniejszych na czubkach po bardziej agresywne w środku deski. W efekcie powstaje poczucie niezłomnej pewności. Szybka reakcja przy dużych prędkościach i gładkość, która pozwoli Ci na płynny przejazd między stokiem a snowparkiem.

DUAL PROGRESSIVE

Stworzone dla riderów na każdym poziomie, taliowanie Dual Progressive potrafi wiele wybaczyć i dostarczyć sporo frajdy, co sprawia, że nadaje się do radosnej jazdy w każdych warunkach.

TECHNOLOGIA ŚLIZGÓW

Ø SINTERED (SPIEKANY )

• Ultra cienki, zmniejszający tarcie • Lekki, o niskim zużyciu materiału • Najwyższa jakość dostępna na rynku!

4000 SINTERED (SPIEKANY )

• Najszybszy naturalny materiał • Wyjątkowa trwałość • Wosk wchłaniany jest głębiej i utrzymuje się dłużej

2000 EXTRUDED (TŁOCZONY ) • Szybki i trwały • Łatwy do podkręcania i serwisowania

ICG GLASS

Połączenie węgla z włóknem szklanym zmniejsza ogólną wagę, dając zastrzyk mocy i zwiększając wybicie i żwawość deski. Każdy poziom produkcji ICG jest dopasowywany do bezpośrednich potrzeb riderów. CARBON WEB

Stworzony, by ulepszyć technologię Baseline, NOWY Carbon Web przenosi siłę wybicia bliżej wiązań, by zmaksymalizować wyskoki, jak również kontrolę w każdej sytuacji. Oferowany w dwóch poziomach czułości.


TECHNOLOGIA RDZENI K2 HONEYKOMB TECHNOLOGY:

Rdzenie Honeykomb K2 wykorzystują uretanową technologię Honeykomb™ łączącą siłę i trwałość. Zawsze umieszczana na spodzie rdzenia, co oznacza, że w pełni zyskujesz na jednoczesnym zastosowaniu Honeykomb z pełną, drewnianą konstrukcją.

WH5 CORE:

WH5 Core ma niepowtarzalny kształt, by współgrać z Hybrilight Construction i wzmocnić technologię Honeykomb. Oto najlżejszy i najmocniejszy rdzeń w ofercie.

WH4 CORE:

WH4 Core zawiera najlepsze rozwiązania z całej naszej gamy technologicznej. Więcej Honeykomb niż WH3 Core daje zwiększoną trwałość przy minimalnej wadze.

WH3 CORE:

Używa tej samej drewnianej podstawy, co W2 core; WH3 dodaje dwa paski materiału Honeykomb pomiędzy wiązaniami i krawędziami.

W2 CORE:

Trzy gatunki odnawialnego drewna zostały połączone w celu optymalizacji siły, redukcji wagi i większej redukcji wstrząsów bez użycia dodatkowych materiałów.

W1 CORE:

Rdzeń W1 charakteryzuje się użyciem jednego gatunku drewna ze sprawdzonym flexem, trwałością i ikrą. Stanowi standardowy rdzeń w naszych deskach dla średniozaawansowanych riderów.

DBAŁOŚĆ O EKOLOGIĘ EARTH CONSCIOUS Construction

Co może być ważniejsze od zachowania najlepszych chwil życia? Dlatego też jesteśmy oddani Earth Conscious i Hybrilight Constructions. Odpowiedni dobór materiałów i odchodzenie od niektórych rozwiązań pozwala o 25% zmniejszyć użycie materiałów sztucznych w naszych deskach. PURL WA X – w 100% BIODEGR ADowalny

K2 towarzyszy Purl Wax w badaniach nad zmianą podejścia do woskowania desek. Lata testów i doskonalenia składu zaowocowały w unikatowym wosku, który działa szybciej niż większość opartych na benzynie produktów dostępnych na rynku. Jest tak dobry, że właśnie staramy się o przyznanie patentu. •Bez fluoropochodnych węglowodorów •Pochodzenia naturalnego •Produkowany z wykorzystaniem 100% energii wiatrowej •100% Biodegradowalny

121


Ø Sintered

4000 Sintered

Tech ŚLIZGU

2000 extruded

Hyper Progressive

TALIOWANIE

Dual Progressive

Hybritaper™

Tech TIPU

JibTip™

Hybrilight™

KonstRUKCJA

Hybritech™

Harshmellow™

Powder™

TŁUMIENIE

All Terrain™

Catch Free™

Flatline™

PROFIL

All Mountain

Setback Twin

Twin

KSZTAŁT

Jib Rocker™

Model

SINTERED SINTERED

MĘSKIE

Protohype

K2 Panoramic

Gyrator

• •

Slayblade Fastplant

Parkstar

• •

• •

• •

• •

• •

Brigade

Raygun

Lifelike

Playback

Happy Hour

Turbo Dream

WWW

• •

DAMSKIE

Wolfpack

Eco Pop

Fling

Va Va Voom

• •

• •

Moment

• •

Lunatique

• •

• •

DZIECIĘCE

Vandal

• •

Kandi

Mini Turbo

Lil Kandi


20

BIAX

2X4

4X4

Flex

Noodle Tech

4x4

INSERTY

Ollie Bar™

Carbon Web™ II

Carbon Web™ I

ICG 20

ICG 10

Triax

DODATKI

2x4

BIAX

dÓŁ - Glass

Biax

Triax

Biax

Rhythm

Bambooyah™

Bambooyah™ Blend

GÓRA - Glass

WH5

WH4

WH3

W2

RDZEŃ

W1

PODCIĘCIE

MĘSKIE

• •

• •

• •

• •

• • •

DAMSKIE

• •

• •

• •

• • •

• •

DZIECIĘCE

• 123


Model

Turbo Dream Happy Hour Parkstar Lifelike World Wide Weapon

MĘSKIE

Fastplant

Slayblade

Gyrator

Protohype

K2 Panoramic

Grafika

Rozmiar

Set Back

Szerokość talii

154

1” Back

158

1” Back

162

Waga (lbs)

Waga (kg)

24.50

<160

<72.5

24.90

120-200

55-91

1” Back

25.40

150+

>68

168

1” Back

25.80

150+

153

3/4” Back

24.60

<160

Sidecut

Krawędź akt.

Szer. tipu

Szer. Taila

Szer. Stance

8.1

116.49

28.58

28.48

22.0

8.2

120.30

29.19

29.09

22.0

8.3

125.38

29.96

29.86

22.0

>68

8.4

130.46

30.73

30.84

22.0

<73

7.9

119.30

28.74

28.74

22.0 22.0

156

3/4” Back

24.70

130-210

59-95

8.0

121.84

28.98

28.98

159

3/4” Back

24.80

130-210

59-95

8.1

124.38

29.20

29.20

22.0

162

3/4” Back

25.00

150+

>68

8.2

126.92

29.54

29.54

22.0

158

1” Back

24.90

120-200

55-91

8.2

120.30

28.94

28.84

22.0

162

1” Back

25.40

150+

>68

8.3

125.38

29.96

29.86

23.0

168

1” Back

25.80

150+

>68

8.4

130.46

30.67

30.57

23.0

153

3/4” Back

24.80

<160

<73

7.8

119.30

29.20

29.20

21.0

156

3/4” Back

25.00

130-210

59-95

7.9

121.84

29.54

29.54

22.0

158

3/4” Back

25.20

130-210

59-95

8.0

124.38

29.87

29.87

22.0

161

3/4” Back

25.40

>150

>68

8.1

126.92

30.20

30.20

22.0

164

3/4” Back

25.60

>160

>73

8.2

129.46

30.54

30.54

23.0

159w

3/4” Back

26.40

140-230

64-104

8.0

124.38

31.06

31.06

22.0

163w

3/4” Back

26.60

>160

>72.5

8.1

126.92

31.40

31.40

23.0

166w

3/4” Back

26.80

>160

>72.5

8.2

129.46

31.74

31.74

23.0

151

Centered

24.70

110-190

50-86

7.8

120.30

29.07

29.07

21.0

154

Centered

25.0

<180

<82

7.9

122.84

29.40

29.40

22.0 22.0

157

Centered

25.20

130-210

59-95

8.0

125.38

29.73

29.73

160

Centered

25.40

>150

>68

8.1

127.92

30.06

30.06

23.0

156w

Centered

26.20

>150

>68

7.9

122.84

30.60

30.60

22.0

159w

Centered

26.40

>160

>73

8.0

125.38

30.93

30.93

23.0

162w

Centered

26.60

>170

>77

8.1

127.92

31.26

31.26

23.0

153

3/4” Back

24.50

<150

>68

7.9

116.76

28.67

28.67

21.0

156

3/4” Back

24.70

130-210

59-95

8.0

119.30

28.79

28.79

22.0

159

3/4” Back

24.90

130-210

59-95

8.1

121.84

29.12

29.12

22.0

161

3/4” Back

25.10

>150

>68

8.2

124.38

29.46

29.46

23.0

165

3/4” Back

25.30

>160

>72.5

8.3

126.92

30.04

30.04

23.0

157w

3/4” Back

26.00

>150

>68

8.0

119.30

30.30

30.30

22.0

160w

3/4” Back

26.30

>160

>72.5

8.1

121.84

30.73

30.73

22.0

164w

3/4” Back

26.60

>170

>77

8.2

126.92

31.34

31.34

23.0

167w

3/4” Back

26.90

>170

>77

8.3

129.46

31.83

31.83

23.0

151

Centered

24.70

110-190

50-86

7.7

114.51

28.74

28.74

21

154

Centered

24.90

<180

<81.65

7.8

117.05

29.07

29.07

22

157

Centered

25.10

130-210

59-95

7.9

119.59

29.41

29.41

22

159

Centered

25.30

130-210

59-95

8.0

122.13

29.74

29.74

22

161

Centered

25.50

>150

>68

8.1

124.67

30.07

30.07

23

149

Centered

24.40

110-190

50-86

7.7

116.76

28.67

28.67

21.0

152

Centered

24.50

120-190

55-86

7.8

119.30

28.90

28.90

21.0

155

Centered

24.70

130-200

59-91

7.9

121.84

29.24

29.24

22.0

157

Centered

24.90

130-210

59-95

8.0

124.38

29.57

29.57

22.0

159

Centered

25.10

>150

>68

8.1

126.92

29.91

29.91

23.0

154w

Centered

25.90

140-230

64-104

7.9

121.84

30.43

30.43

22.0 22.0

157w

Centered

26.10

>150

>68

8.0

124.38

30.77

30.77

160w

Centered

26.30

>160

>73

8.1

126.92

31.10

31.10

23.0

163w

Centered

26.50

>170

>77

8.2

129.46

31.44

31.44

23.0

149

3/4” Back

24.50

110-190

50-86

7.6

114.22

28.5

28.5

21

152

3/4” Back

24.70

120-190

55-86

7.7

116.76

28.83

28.83

21

155

3/4” Back

24.80

130-200

59-91

7.8

119.3

29.07

29.07

22

158

3/4” Back

25.00

130-210

59-95

7.9

121.84

29.4

29.4

22 23

161

3/4” Back

25.20

>150

>68

8.0

124.38

29.73

29.73

154w

3/4” Back

25.90

140-230

64-104

7.8

119.3

30.17

30.17

22

157w

3/4” Back

26.10

>150

>68

7.9

121.84

30.5

30.5

22

160w

3/4” Back

26.30

>160

>73

8.0

124.38

30.83

30.83

23

163w

3/4” Back

26.50

>170

>77

8.1

126.92

31.11

31.11

23

142

Centered

24.30

<160

<73

7.5

112.68

28.18

28.18

19

147

Centered

24.50

<170

<77

7.6

115.22

28.5

28.5

20

151

Centered

24.70

120-200

55-92

7.7

117.76

28.83

28.83

21

154

Centered

24.90

120-200

55-92

7.8

120.3

29.17

29.17

22 22

157

Centered

25.10

130-210

59-95

7.9

122.84

29.5

29.5

148w

Centered

25.80

130-210

59-95

7.6

115.22

29.82

29.82

21

152w

Centered

26.00

140-230

64-104

7.7

117.76

30.13

30.13

22

155w

Centered

26.20

>150

>68

7.8

120.3

30.47

30.47

22

158w

Centered

26.40

>160

>73

7.9

122.84

30.8

30.8

23


Sidecut

Waga (kg)

Waga (lbs)

Szer. talii

Set Back

Rozmiar

28.54

116.76

7.8

<68

<150

24.50

3/4” BACK

150

28.86

119.30

7.9

<68

<150

24.70

3/4” BACK

153

29.20

121.84

8.0

59-95

130-210

24.90

3/4” BACK

156 159

Szer. Taila

Szer. tipu

21.0

28.54

21.0

28.86

22.0

29.20 29.53

29.53

124.38

8.1

59-95

130-210

25.10

3/4” BACK

23.0

29.86

29.86

126.92

8.2

>68

>150

25.30

3/4” BACK

161

22.0

30.50

30.50

121.84

8.0

>68

>150

26.20

3/4” BACK

157w

23.0

30.93

30.93

124.38

8.1

>73

>160

26.50

3/4” BACK

160w

23.0

31.55

31.55

129.46

8.2

<77

>170

26.80

3/4” BACK

164w

19.0

28.24

28.24

115.22

8.0

<73

<160

24.30

Centered

145

20.0

28.62

28.62

117.76

8.2

<77

<170

24.60

Centered

148 152

29.23

29.23

122.84

8.4

55-91

120-200

24.90

Centered

29.56

29.56

125.38

8.6

55-91

120-200

25.20

Centered

155

22.0

29.84

29.84

127.92

8.80

59-95

130-210

25.50

Centered

158

22.0

30.38

30.38

122.84

8.4

64-105

140-230

26.10

Centered

153w

22.0

30.75

30.75

125.38

8.6

>68

>150

26.40

Centered

156w 159w

23.0

31.14

31.14

127.92

8.8

>73

>160

26.70

Centered

20.0

28.67

28.67

116.77

7.9

50-86

110-190

24.50

3/4” Back

147

21.0

29.00

29.00

119.31

8.0

55-91

120-200

24.70

3/4” Back

152

29.33

29.33

121.84

8.1

59-95

130-210

24.90

3/4” Back

155

29.66

29.66

124.39

8.2

64-100

140-220

25.10

3/4” Back

158

22.0

29.81

29.81

126.93

8.3

64-100

140-220

25.30

3/4” Back

161

21.0

30.63

30.63

121.84

8.1

59-95

130-210

26.20

3/4” Back

155w

22.0

31.25

31.25

126.93

8.2

64-104

140-230

26.50

3/4” Back

159w

23.0

31.68

31.68

129.47

8.3

>73

>160

26.80

3/4” Back

163w

27.90

27.90

114.23

7.3

41-73

90-160

23.60

3/4” Back

145

28.24

28.24

116.77

7.4

45-77

100-170

23.80

3/4” Back

148 152

20.0

28.57

28.57

119.31

7.5

55-91

120-200

24.00

3/4” Back

20.5

28.91

28.91

121.85

7.6

59-95

130-210

24.20

3/4” Back

155

19.0

27.90

27.90

114.23

7.3

41-73

90-160

23.60

3/4” Back

145

28.24

28.24

116.77

7.4

45-77

100-170

23.80

3/4” Back

148

28.57

28.57

119.31

7.5

55-91

120-200

24.00

3/4” Back

152

20.5

28.91

28.91

121.85

7.6

59-95

130-210

24.20

3/4” Back

155

19.00

27.18

27.18

109.15

7.2

<59

<130

23.40

Centered

138

111.69

7.3

41-73

90-160

23.60

Centered

142

114.23

7.4

43-73

90-160

23.80

Centered

146

20.00

28.35

28.35

116.77

7.5

45-77

100-170

24.00

Centered

149

21.00

28.51

28.51

119.31

7.6

>55

>120

24.20

Centered

153 135

18.00

27.28

27.28

110.14

7.4

<59

<130

23.40

Centered

19.0

27.56

27.56

112.68

7.6

<59

<130

23.60

Centered

139

20.0

27.84

27.84

115.22

7.8

41-73

90-160

23.80

Centered

143 148

21.0

28.29

28.29

120.30

8.0

45-77

100-170

24.00

Centered

21.5

28.57

28.57

122.84

8.2

45-82

110-180

24.20

Centered

152

18.0

27.23

27.33

108.34

7.1

<59

<130

23.20

3/4” Back

138

27.41

27.56

111.18

7.3

41-73

90-160

23.40

3/4” Back

142

27.92

28.02

116.26

7.5

45-77

100-170

23.60

3/4” Back

146 149

27.97

28.07

116.26

7.6

45-77

100-170

23.70

3/4” Back

20.0

28.20

28.30

118.80

7.7

45-82

110-180

23.80

3/4” Back

151

21.0

28.48

28.59

121.34

7.9

>55

>120

24.00

3/4” Back

154

18.0

27.23

27.33

108.34

7.1

<59

<130

23.20

3/4” Back

138

19.0

27.41

27.56

111.18

7.3

41-73

90-160

23.40

3/4” Back

142

19.0

27.92

28.02

116.26

7.5

45-77

100-170

23.60

3/4” Back

146

20.0

28.20

28.30

118.80

7.7

45-81

110-180

23.80

3/4” Back

150

20.0

28.48

28.59

121.34

7.9

>55

>120

24.00

3/4” Back

154 132

27.08

27.08

101.52

6.2

<55

<120

23.10

Centered

27.52

27.52

106.60

6.6

<55

<120

23.40

Centered

137

19.0

27.97

27.97

111.68

7.0

<59

<130

23.70

Centered

142

20.0

29.06

29.06

114.22

7.2

<68

<150

24.70

Centered

145w

21.0

29.43

29.43

116.76

7.4

<73

<160

25.00

Centered

148w

23.14

23.14

70.04

4.0

<45

<100

20.20

Centered

90

24.23

24.23

77.66

4.5

<50

<110

21.00

Centered

100

25.22

25.22

85.28

5.0

<55

<120

21.70

Centered

110

26.42

26.42

95.44

5.5

<55

<120

22.40

Centered

120

15

27.31

27.31

103.06

6.0

<59

<130

23.00

Centered

130

25.50

25.60

95.94

7.0

<59

<130

22.35

1/2” Back

129

26.02

26.12

101.02

7.2

<59

<130

22.61

1/2” Back

134

26.74

26.84

108.64

7.3

<59

<130

22.86

1/2” Back

137

27.12

27.24

111.18

7.5

41-73

90-160

23.15

1/2” Back

141

12

23.14

23.14

70.04

4.0

<45

<100

20.20

Centered

90

13

24.23

24.23

77.66

4.5

<50

<110

21.00

Centered

100

13

25.22

25.22

85.28

5.0

<55

<120

21.70

Centered

110

14

26.42

26.42

95.44

5.5

<55

<120

22.40

Centered

120

Lil Kandi

17.0 18.0

Kandi

15.0 16.0

DZIECIĘCE

13 14

Mini Turbo

12 13

Vandal

17.0 18.0

Moment

20.0

Lunatique

19.0 19.0

DAMSKIE

27.51 27.84

Va Va Voom

27.51 27.84

Fling

19.00 20.00

Eco Pop

19.5 20.0

Wolfpack

19.0 19.5

Brigade

21.0 22.0

Grafika

MĘSKIE

21.0 22.0

Playback

22.0

Model

Raygun

Krawędź akt.

Szer. Stance

125


ŁYŻKI WIĄZAŃ ŁYŻKI MĘSKIE AIRLOCK-LITE HIGHBACK

• Superlekki projekt Cored Out • Ciągłe przekazywanie energii • Gładki, Asymetryczny Flex • Opatentowany Tool-Less Forward Lean

AIRLOCK HIGHBACK

• Superlekki projekt Cored Out • Ciągłe przekazywanie energii • Gładki, Asymetryczny Flex • Opatentowany Tool-Less Forward Lean

AIRLOCK T WEAKBACK

• Gładkość i podkręcalność Urethane Freestyle • Superlekki projekt rdzenia • Ciągłe przekazywanie energii • Opatentowany Tool-Less Forward Lean

ROCKLOCK

• Dopasowanie kształtu • Ciągłe przekazywanie energii • Termicznie formowany EVA Calfpad • Opatentowany Tool-Less Forward Lean

T WEAKBACK ASYM

• Gładkość i podkręcalność Urethane Freestyle • Centralna budowa dla reakcji na piętę • Termicznie formowany EVA Calfpad • Opatentowany Tool-Less Forward Lean

ŁYŻKI DAMSKIE WOMEN’s CORED ERGO

• Lekki, kobiecy design • Centralna budowa dla lepszej reakcji na backside • Termicznie formowany EVA Calfpad • Opatentowany Tool-Less Forward Lean

WOMEN’S AIRLOCK

• Gładkość i podkręcalność Urethane Freestyle • Lekki, kobiecy design • Ciągłe przekazywanie energii • Opatentowany Tool-Less Forward Lean

WOMEN’S AIRLACE

• Dopasowanie kształtu • Lekki, kobiecy design • Centralna budowa dla lepszej reakcji na backside • Termicznie formowany EVA Calfpad

WOMEN’S ASYM

• Centralna budowa dla lepszej reakcji na backside • Termicznie formowany EVA Calfpad • Opatentowany Tool-Less Forward Lean

AIRLOCK-LITE

AIRLOCK TWEAKBACK

TWEAKBACK ASYM

WOMEN’S AIRLACE

WOMEN’S FLAIR FR AME

• Centralna budowa dla lepszej reakcji na backside • Wygodny rozbudowany flex • Termicznie formowany EVA Calfpad

WŁ AŚCIWOŚCI ŁYŻEK GAP ER ASER HIGHBACKS

ASYM

• Dopasowanie kształtu • Centralna budowa dla reakcji na piętę • Termicznie formowany EVA Calfpad • Opatentowany Tool-Less Forward Lean

AIRFR AME HIGHBACK

• Centralna budowa dla reakcji na piętę • Wygodny rozbudowany flex • Termicznie formowany EVA Calfpad • Opatentowany Tool-Less Forward Lean

Pozwala na zniwelowanie przerw między butem a łyżką, tworząc więź między Tobą i deską.

LAID-BACK FORWARD LEAN

Nie chcesz się tak pochylać? Wszystkie łyżki K2 zawierają zwiększoną czułość wychylenia. Maksymalny pochył jest po prostu kolejną cechą, którą możesz zdefiniować.

TECHNOLOGIE RAMY R AMA StandardOWA AUTO CARBON

AUTO CARBON

AUTO A-LINE

• NC Machined dla zmniejszenia wagi • Wzmacniany węglem Nylon dla lekkiej, szybkiej reakcji • Zaawansowany flex dla pro-riderów • Tool-less Power Ramp

NOWA! PRO-FECTION

NEW! PRO-FECTION

A-LINE GF

A-LINE PC

CINCH C2

PRO-FUSION PC

CINCH C1

• Jednoczęściowy design dla lekkości i osiągów • Wzmacniany włóknem szklanym Nylon • Ulepszony flex dla snowboardzistek • Tool-Less Power Ramp

A-LINE GF

• Jednoczęściowy design dla lekkości i osiągów • Wzmacniany włóknem szklanym Nylon • Ulepszony flex dla snowboardzistek • Tool-Less Power Ramp

AUTO CHASSIS

A-LINE PC

• Jednoczęściowy design dla lekkości i osiągów • Projekt z trwałego poliwęglanu • Ulepszony flex dla snowboardzistek • Tool-Less Power Ramp

R AMA CINCH

PRO-FUSION GF

• Wzmacniany włóknem szklanym Nylon • On-Board Tool-less Power Ramp Adjust • On-board Toe Strap Mount Position • Multi-position Ankle Strap Mount

PRO-FUSION PC PRO-FUSION GF

AUTO A-LINE

• Czysty design skupiony na lekkości i trwałości • Dostosowanie On-Board Tool-less Power Ramp • Pozycjonowanie On-board Toe Strap Mount

• Wzmacniany włóknem szklanym Nylon • Zaawansowany flex dla doświadczonych riderów • Tool-less Power Ramp

AUTO CHASSIS

R AMA DAMSKA

• Durable Polycarbonate design • Dostosowanie On-Board Tool-less Power Ramp • Pozycjonowanie On-board Toe Strap Mount • Multi-position Ankle Strap Mount

CINCH C2

•Wzmacniany Nylon z aluminiową łyżką zapewniającą szybką reakcję •Lekkie krawędzie boczne •Tool-less Power Ramp

CINCH C1

• Konstrukcja i łyżka z wzmacnianego włóknem szklanym Nylony • Męskie i damskie rdzenie w krawędziach bocznych


Footbedy i dyski CANTED FOOTBEDS

• Ścięte o 3 stopnie do wewnątrz, by dostosować się do naturalnej dla Ciebie pozycji podczas zjazdu. • Zwiększone wsparcie dla zewnętrznych części stopy wpływa na zwiększenie kontroli i wybicia. • Ograniczenie zmęczenia pozwala na dłuższą i aktywniejszą jazdę.

HARSHMELLOW BASEPAD

• Uszczelka Harshmellow pod ramą tłumi wibracje • Zmniejsza zmęczenie • Absorbuje siłę twardego lądowania HARSHMELLOW CANT

SEAMLESS EVA FOOTBED

SEAMLESS EVA

• Osłona EVA z ramą poliwęglanową zapobiega zaleganiu śniegu. • Osłona dysku Tool-less ‘Pop Top’ ułatwia dostęp do śrub montażowych

POWER R AMP

• Dostosowanie bez narzędzi • Zintegrowana z Full Seamless Footbed

CANTED FOOTBED

nowe! Slot COMPATIBILIT Y KIT

MULTI COMPATIBLE DISC

Zestaw dysków montażowych, które sprawią, że każde wiązanie K2 będzie kompatybilne z mocowaniem wiązań. Dostępne w internecie i u Twojego sprzedawcy K2.

• Dwuslotowy design montowania na 4 lub 3 dziurkach • Ułożenie slotów tip-tail dla 4 dziurek • Ułożenie slotów toe-heel dla 3 dziurek • Podkładki Powerhold zapewniają pewność mocowań

MULTI COMPATIBLE-OFFSET DISC

• Dodatkowe otwory pozwalają na środkowanie toeheel centering poprzez obrót o 180 stopni

STRAPy

strapy palców

THE CADDI ANKLE STR AP: MIĘKKOŚĆ PLUSZU

Technologia Caddy Strap K2 daje lekką giętkość i swobodę, jednocześnie zapewniając pełne oparcie o ochronę. Brak zawartości PCW i kształtowanie trójwymiarowe zapewnia pełne dostosowanie do buta. Podbicie EVA zwiększa komfort i trwałość. Ustawianie nie może być już łatwiejsze dzięki systemowi tool-less cam-lock adjustment.

THIN CORED CADDI

UNIVERSAL TOE STR APS : DAJESZ JAK CHCESZ

K2 Universal Toe Strap dopasowuje się wokół końcówki buta lub obejmuje stopę nad palcami, dając Ci wybór zapięcia według własnych upodobań i stylu jazdy.

CADDI

EZ-SET

EZ-SET AUTO

TOOL-LESS UNIVERSAL

EZ SET CINCH

EZ-SET, AUTO EZ-SET & nowe! CINCH EZ-SET with micro r atchet Adjust • Niezależne dopasowanie górnej i dolnej części dla zwiększonej wygody • Dostosowanie Tool-Less cam-lock • Lekkie i bezpieczne zapięcie nad palcami • Trwałe tworzywo wielowarstwowe PU

TOOL-LESS UNIVERSAL WOMEN’S CADDI

CUSTOM CADDI

CADDI & Women’s Caddi

THIN CORED CADDI

• Formowanie trójwymiarowe idealnie dopasowuje się do buta • Zwężony profil dla lepszego flexu • Podbicia EVA dla komfortu i trwałości • Dopasowanie Tool-Less Cam lock

• Ultracienka, lekka konstrukcja dla swobody osiągów • Trwałe tworzywo wielowarstwowe PU

CUSTOM CADDI

• Niesamowita miękkość • Osłona Ladder • Trwałe tworzywo wielowarstwowe PU

• Lekkie i bezpieczne zapięcie nad palcami • Dostosowanie Tool-Less cam-lock

UNIVERSAL & CINCH UNIVERSAL • Lekkie i bezpieczne zapięcie nad palcami

pompki POMPKI

Wszystkie pompki K2 cechują się wygodnym, ergonomicznym designem z formowanym uchwytem. Solidna korba zawiera w sobie ogromną siłę kliknięć. W celu wyjścia wystarczy unieść korbkę. ALUMINUM Airlite

Cechy pompki: EZ FEED

ALUMINUM LITESPEED

HINGE MOUNT opatentowano przez K2!

• Szybka aluminiowa pompka o zmniejszonej wadze • Dłuższa korba oznacza zwiększoną siłę!

• Szybka aluminiowa pompka o zmniejszonej wadze

SPEED

Szerokie, zwężające się wejście zapewnia prędkość wkładania stopy.

Pozwala na szybkie wkładanie i wyjmowanie buta z wiązania, poprzez umożliwianie odsuwania paska stawu skokowego od footbedu.

• Mocna i trwała korba z domieszką polimerów SPEED

LITESPEED

AIRLITE

CAM LOCK-CENTER ADJUSTING Beznarzędziowe i bezpieczne dopasowanie, pozwala na precyzyjne ustawienie strapów łatwo i szybko

127


Footbed

Seamless EVA

Harshmellow

Cant (3.0)

Formed EVA Shockpads

Adjustable Power Ramp

A-Line Auto

A-Line GF

A-Line PC

Cinch C2

Cinch C1

Auto Carbon

Auto

New! Pro-Fection

Pro-Fusion GF

Pro-Fusion PC

RAMA

• •

• •

• •

• •

• • • • • • • • •

• • • • • • •

• • • •

• • • • • •

• • • • •

• • •

• • • •

Harshmellow Basepad

Model

MĘSKIE

Cinch CTX Cinch CTS Cinch CTC Ever

Company National Uprise Formula Hurrithane Indy Sonic Vandal

• •

• • •

• •

• •

• •

DAMSKIE

Cinch Tryst Agogo LTD Agogo Yeah Yeah Cassette Charm Kat

• •

• •

• •

• • • • • • •

• •


XL

11-15

3-6

6-9

9+

33.5-36.5

36.5-40.5

40.5-44.5

44.5-50

CM

20-23

23-26

26-29

29-33

UK

1-4

4-7

7-10

10-14

S (W)

M(W)

36-41

CM

20-23

23-27

UK

1-3.5

3.5-7.5

JR XS

JR S

11-1

2-5

29-32.5

34-38

CM JR

17-19

20-23

UK JR

10-13

1-4

Aluminum Litespeed

Speed

Ez-Set Auto

POMPKI

Ez-Set

Tool-Less Universal

Universal

STRAP PALCÓW

Hinge Mount

Cam-lock Centering

Thin Cored Caddi

Custom Caddi

W

Caddi

Women’s Specific Shaping

PASEK STAWU SKOKOWEGO

Tweakback

ŁYŻKA WIĄZAŃ

Cinch Ez-Set with Micro Ratchet Adjust

EURO JR

Cinch Universal

US JR

DYSKI

Friction Housings

33-36

EZ Feed Housings

6-10

EURO W

Aluminum Airlite

3-6

DZIECIĘCE

Airlock

L

8-11

US W

US W

Gapless

M

5-8

EURO

DAMSKIE

Cinch

S

2-5

MC Offset

US M

MC

MĘSKIE/UNIWERSALNE

MĘSKIE

• • •

• • • • • • • • •

• • • • •

• • • • •

• • • • •

• • •

• • • • • • • • • • • •

• • • • • •

• • •

• • • •

• •

• •

• •

• • •

• • •

• • • • • • •

• • •

• • • • • • • • • • • •

• • • • • • •

• • • • • • •

DAMSKIE

• • • • • •

• •

• • • • • •

• •

• • • • •

• • • • • • •

• • • •

• • •

• •

• •

• •

• •

• • • •

• • •

129


konstrukcja wkładek K2 i Intuition™ ulepszają najwygodniejsze i najbardziej nastawione na osiągi wkładki na świecie. Wykorzystując Ultralon® EVA, opatentowaną piankę stworzoną, by zapewniać lekkość, formowalność, giętkość i trwałość dla riderów na każdym poziomie zaawansowania, sprawiliśmy, że nasze wkładki Intuition najlepiej dopasują się do Twojej stopy. Można to załatwić już w sklepie, można na stoku, gdy ciepło Twojego ciała aktywuje i uformuje piankę, dopasowując ją do Ciebie podczas jazdy. W każdym razie lepiej dopasowanej wkładki nie znajdziesz.

INTUITION™ PRO-FOAM 3D

INTUITION™ CONTROL-FOAM 3D

INTUITION™ COMFORT-FOAM 3D

COMFORT-FOAM

• Gęsta termiczna pianka Ultralon® • Wewnętrzny i zewnętrzny “J” bar z całkowitą podporą i pełną kontrolą • Zintegrowany power strap dla dodatkowego oparcia i pewności. • Formowana trójwymiarowo podkładka EVA z Harshmellow™

• Mix standardowej i wysokiej gęstości termicznej pianki Ultralon® • Wewnętrzny i zewnętrzny “J” bar z całkowitą podporą i pełną kontrolą • System sznurowania Conda™ • System sznurowania Fast-In™ • Formowana trójwymiarowo podkładka EVA z Harshmellow™

• Pianka termiczna Ultralon o standardowej gęstości • System sznurowania Fast-In™ • Specjalny spód wkładki zaprojektowany, by współdziałał z każdym kształtem stopy i podkładki

• • System sznurowania Fast-In™ • Wewnętrzny “J” bar z całkowitą podporą i pełną kontrolą • Specjalny spód wkładki zaprojektowany, by współdziałał z każdym kształtem stopy i podkładki

Precyzyjne dopasowanie

Doskonały komfort stopy

Trwały komfort

®

Trwały komfort

TECHNOLOGIE PODESZWY Po wprowadzeniu przed sześcioma sezonami pierwszych podeszw Vibram® do snowboardingu, K2 ponownie łączy siły z najwyższą jakością podeszw na świecie. Uznane za ‘najlepsze w swojej klasie’ w każdym konkursie, w jakim biorą udział, Vibram® wyznaczają standardy przyczepności i trwałości. “SUPER LIGHT” VIBR AM ® SOLE z HARSHMELLOW “SUPER LIGHT” VIBRAM® SOLE Z HARSHMELLOW

Udało nam się stworzyć podeszwę o 30% lżejszą przy zachowaniu najwyższej jakości. Bieżnik zaprojektowano w oparciu o Vibram® dla najwyższych osiągów, redukując pokrywę gumową, zachowując przy tym trakcję i trwałość. Harshmellow™ w przodostopiu i pięcie dodaje tumienie wibracji i wstrząsów.

PHYLON Z HARSHMELLOW

PHYLON z HARSHMELLOW

Stworzona dla lekkości bez strat na trwałości poprzez połączenie lekkiego Phylona jako części głównej części uzupełnionej gumą i tłumieniem Harshmellow.

PERFORMANCE OUTER SOLE z HARSHMELLOW PERFORMANCE OUTER SOLE Z HARSHMELLOW

Low-Pro Cupsole Z Harshmellow

Minimalistyczna podeszwa zlała się z superlekką środkową, formowaną trójwymiarowo podeszwą dla najwyższej trwałości i przyczepności. Niski profil dla zwiększonego poczucia kontaktu z deską. Do tego strategicznie rozłożone tłumienie HARSHMELLOW w przodostopiu i pięcie dla pełnej absorpcji wstrząsów.

Low-Pro Cupsole z Harshmellow

Pełna podeszwa z przyczepnej i trwałej gumy. Harshmellow dodany jest w przodostopiu i pięcie dla maksymalnego tłumienia wstrząsów i wibracji.

LOW-PRO SOLE

Lekka i trwała podeszwa gumowa, która jest przyczepna, wytrzymała i tania.

CUT & BUFF Low-Pro Cupsole Z Harshmellow WOMEN’S

Prosta, twarda, gotowa na wyzwania.

LOW-PRO SOLE

BOA PARTNERSHIP THE ORIGINAL BOA BOOT COMPANY

K2 wprowadziło na rynek system sznurowania Boa® 10 lat temu, i to właśnie teraz ta dekada współpracy z Boa® jest najbardziej widoczna. W 2011 wznawiamy prowadzenie dzięki naszym prowadnicom K2 Boa® Conda, o niskim tarciu, domknięciom Boa® H2 i wielu innym ulepszeniom w każdym modelu wzbogaconym o Boa®. K2 nie ustaje w oferowaniu najszybciej rozwijających się, najwygodniejszych i najszybszych systemów Boa® na rynku. Boa® Coiler Cable Closure System:

System Boa Coiler automatycznie ustawia luźne sznurowadła minimalizując blokady, sprawiając, że Boa® jest szybsza niż kiedykolwiek!

GUARANTEE

GUARANTEE


Thraxis

UFO

T1 SPDL

T1

Maysis

New Black

Darko

Vandal

Mini Turbo

Contour

Portrait

Lockheart

Sapera

Affair

Kat

Lil Kat

• • • • • • •

Ryker

Curfew

Raider

Haymaker

Pulse

• •

• • • • •

Haven

Scene

Plush

• • •

• • • • • • • •

• • • • • • • • • • •

• • • • •

• • • • •

• • • • • • •

• • •

• •

• •

• • •

• • •

• • • • • • • •

• • •

• • • • •

• • • •

• • • • • • • •

• • • • •

• • • •

• • • •

• • • •

• •

• •

• • • •

• • •

• • • • •

• • • • •

• •

• • •

• • •

• •

• •

Boa® Focus

H2 Boa® Coiler

Zonal Speedlace System

KONSTRUKCJA

Fast-In™ Speedlace System

Standard Lace

PODESZWA

Kids Boa®

Endo Construction

Articulating Cuff

PODESZWA

Flex Zone

Standard

Super Light Vibram Sole with Harshmellow™

Performance Outsole with Harshmellow™

Phylon with Harshmellow™ Pods

Footbeds

Low-Pro Cupsole with Harshmellow™

Low-Pro Sole

Cut & Buff

3D Formed Dual Density EVA w/ Harshmellow™

3D Formed EVA w/ Harshmellow™

SYSTEM SZNUROWANIA

Die Cut EVA

Die Cut EVA + additional sizing shims

Boa®CONDA System

CONDA™ System

KONSTRUKCJA

Fast -in™

Linerless

Comfort foam (Standard EVA)

Comfort foam 3d

DODATKI

Control foam 3d

Pro foam 3d

External Support Cage

Model

External J bars

Internal J bars

WKŁADKI SKORUPA

SZNUROWANIE

Model

MĘSKIE

• •

DAMSKIE

• •

131


www.k2snowboarding.pl

DZIĘKUJEMY Wille Yli-Luoma Gretchen Bleiler Eero Niemela Leanne Pelosi Danny Larsen Travis Parker Robbie Walker Tim Eddy Jake Kuzyk Aaron Robinson Wymiatacie! Wielkie dzięki dla: Mike Yoshida! Trent Ludwig Sam Hiltner Caudio Vicuna za nieocenioną pracę przy zdjęciach i video. Dziękujemy Don Pendelton Mike Shine The K2 Team Riders Antti Rastivo Battle Axe Lindsay Dorey Brandon Graffia Northern Graphics and Will Bryant za sztukę i inspirację, która napędza nasze produkty. Za polską wersję dzięki dla Michała Skrzypka i Mateusza Sosna, a za wszelkie sugestie i korekty dla całego polskiego teamu K2 Snowboarding. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali nam przez ten cały czas: Sebastian Goni z AMA David Owen z Poweder Quest Felipe Erlandsen z KREA Productions Ricardo Delcredi z Nevados De Chillan Kristina Schreck z Valle Nevado Juan Camilo Caicedo z LAN Airlines Rodirigo Vega z El Colorado Justin Giarla z Nine Four One Geary

Tytan Sport Sp. z o.o. 43-190 Mikołów, ul. Krawczyka 1 (32) 241 38 66 www.k2sports.pl

k2snb1112  

KOleKcjA 2011 | 2012 Ty tan Spor t Sp. z o.o. Na potrzeby K2 International Pro Team, firma K2 jako pierwsza wprowadziła na rynek wielokrotni...

k2snb1112  

KOleKcjA 2011 | 2012 Ty tan Spor t Sp. z o.o. Na potrzeby K2 International Pro Team, firma K2 jako pierwsza wprowadziła na rynek wielokrotni...

Advertisement