Page 1


02


METSLOOM LINNAS. Subaru XV on kui metsik loom linnadžunglis. Kiire ja stiilne, samas turvaline auto. Jaapani täiuslikkus igas detailis, pakub ta sulle just seda, mida vajad. Madal raskuskese tagab suurepärase käsitsusmugavuse ja sõidunaudingu. Kõik selleks, et saaksid vahel kihutada vabadusse, vahel rahulikult kulgeda ja mõnikord ka möirata. Auto, mis äratab tähelepanu ja pakub enneolematut sõidukogemust. Ükskõik, kas pead liikuma linnas või suunduma kaugemale, veel metsikumatele radadele.

03


04


LINNASTIIL. TERAVATE KÜÜNTEGA! Linnas tahab igaüks olla stiilne. See tõdemus oli Subaru XV arendamisel tähtsaks eelduseks. Modernse joone, ülikõrge kliirensi ja uhkelt sportliku välimusega Subaru XV on ka auto, mis annab sulle linnaliikluses teiste ees alati küünevõrra edumaad. Varustatud säästliku boksermootori ja pideva nelikveoga, on ta valmis vastu võtma kõik linnasõidu väljakutsed ning võib sind seiklema viia ka käänulistele maanteedele või mudastele metsaradadele.

05


06


Alati veidi rohkem. Subaruga on sul alati võimalus liigelda nii siledal linnatänaval kui ka mütata tõsiselt mudasel metsateel. Vaata kasvõi neid muljetavaldavaid rattakoopa laiendeid, mis peavad vastu ka rasketes sõidutingimustes. Või saledaid 17-tolliseid kergmetallvelgi, mis paljastavad selle auto tõelise iseloomu - alati pakkuda veidi rohkem.

Rattakoopa laiendid

17-tollised kergmetallveljed

07


08


Kindlusetunne ja harmoonia rooli taga. Subaru ajalooline pärand lennukitootjana avaldub eriti hästi XV juhikoha ergonoomilises disainis. Kõik näidikud on kergesti jälgitavad ning juhtnupud ja -seadmed lihtsalt käsitletavad.

Multifunktsionaalne infoekraan* Subaru XV-s kuvatakse kogu sulle vajalik info keskkonsoolil asuvale superselge pildiga ekraanile. Vali vaid, mida soovid – kõik on hästi nähtav nii sulle kui kaassõitjatele.

Käepärane juhtimine. Ka vabakäeseades* Roolil asuvate nuppude abil on raadio juhtimine mugav ja ohutu. XV on varustatud ka Bluetooth** vabakäeseadmega*, mille mikrofon on paigutatud salongi lakke. Süsteem ühendub automaatselt Bluetooth** funktsioonis mobiiltelefoniga ja nii on iga telefonikõne vaid näpuliigutuse kaugusel.

* Standardvarustuses Sport mudelitel. ** Bluetooth® on Bluetooth SIG, Inc. America registreeritud kaubamärk.

09


Et tunneksid end h채sti.

10


Subaru XV interjöörist võib rääkida kaua. See on kujundatud erakordselt hoolikalt, et pakkuda maksimaalset mugavust nii juhile kui kaassõitjatele. Ja ruumikalt, et oleks rahuldatud nii praegused kui ka tulevased vajadused. Tänu auto erakordselt

pikale teljevahele ja avaralt kujundatud kerele on nii ees- kui tagaistmel ohtralt ruumi. Kõrge isteasend tagab suurepärase väljavaate igasse suunda.

Ülim mugavus igal istekohal XV salongi iseloomustavad ruumikus ja läbimõeldud disain. Mahukas keskkonsoolis on 12 V pistikupesa ja pehmendusega käetugi. Lisaks neli topsihoidjat ja ruumikad taskud esiustes ning tagauste taskud ja topsihoidjad.

11


Meelelahutust igale meelele.

12


XV on tulvil erinevat meelelahutustehnikat, mis laseb sinul ja su sõpradel nautida igat meetrit teie ühisest reisist. Kõrgkvaliteetne stereosüsteem laseb endaga ühendada

mitmeid heliseadmeid (nt MP3 mängija) ja kasutada suurepäraste kõlarite kõiki võimalusi.

Nelja või kuue kõlariga audiosüsteem Päästa muusika valla läbi nelja kõlari, koguvõimsusega 140 W või lisavarustusena pakutava 6 kõlari, koguvõimsusega 180 W. Koos 6 kõlariga on saadaval ka USB / iPod* sisendid ja Bluetooth** vabakäeseade. Et keskmised ja kõrged toonid tuleks paremini esile ja kõlapilt oleks täiuslikum, on kaks lisakõlarit integreeritud armatuurlauale.

USB ja AUX sisendid Keskkonsoolil asuvad nii USB kui AUX sisendid, mis teevad lihtsaks oma heliseadme, olgu see siis MP3 mängija või iPod, ühendamise sõiduki audiosüsteemiga ning nautida muusikat läbi kuue kõlari.

Parem tahavaade teeb parkimise lihtsamaks * iPod on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. ** Standardvarustuses Sport mudelitel. Bluetooth® on Bluetooth SIG, Inc. America registreeritud kaubamärk.

XV Sport varustuses mudelid on varustatud tahavaatekaameraga. Tagasikäigu sisselülitamisel parkimiskaamera aktiveerub ning ekraanile ilmub värvipilt auto taga toimuvast.

13


14


Sünkroonis sinu eluga. Subaru nutikalt ehitatud vedrustus võtab vähe ruumi – ka viie inimesega autos on nende pagasile kohta enam kui küll. Tagaistme seljatugi on kokkuklapitav. See teeb ruumi tõeliselt suurele laadungile.

Tagaistme seljatugi on 60/40 suhtes kokkuklapitav.

15


16


JAAPANI TÄIUSLIKKUS. XV silmapaistva välimuse ja rikkaliku salongikujunduse kombinatsioon muutub veelgi ligitõmbavamaks, kui vajutada jalg gaasipedaalile ning tunda mootori võimsust. Boksermootor koos sümmeetrilise nelikveoga loovad imelise täiuslikkusetunde.

17


Sümmeetria, mis loob tasakaalu. Sümmeetriline nelikvedu Subaru poolt 1972. aastal loodud sümmeetriline nelikvedu on tänaseks kujunenud üheks täiuslikumaks nelikveosüsteemiks kogu automaailmas. Selle süsteemi põhimõtteks on sirge, mootori taga ühel joonel paiknev sümmeetriline jõuülekanne. See ainulaadne süsteem on juba olemuselt tasakaalus ja madalama raskuskeskmega kui teised nelikveosüsteemid. Kui haarduvus ratta ja teepinna vahel kipub kaduma, jagab süsteem võimsust automaatselt esi ja tagasilla vahel ning juht võib alati kindel olla, et tagatud on parim juhitavus igas olukorras.

Parem haarduvus Lihtne loogika näitab nelikveo eeliseid. Subaru sümmeetriline nelikvedu pakub lahenduse, mis juhib võimsuse kõigi nelja rattani ning samaaegselt kohandub teepinna ning sõiduoludega. Tulemuseks on parem juhitavus ning auto on alati juhi kontrolli all.

Parem tasakaal Kurvi pööramisel lükkab tsentrifugaaljõud autot kurvi väliskülje suunas. Tsentrifugaaljõu mõju ulatus sõltub raskuskeskme asukohast. Kui see asub kõrgel, siis on raske vältida sõiduki kaldumist kurvides. Madala raskuskeskme puhul, nagu XV-l, on veermiku ja kere kaldumine kurvides minimaalne.

Ohutus Halva ilmaga või ootamatus ohuolukorras tagavad Subaru boksermootori madal raskuskese ja pideva nelikveo kindel haare juhile võimaluse kiiresti reageerida ning kokkupõrget vältida.

18


19


TASAKAAL, MIS TAGAB JUHITAVUSE. Subaru boksermootor Kerged ja kompaktsed, lamava asetusega Subaru boksermootorid töötavad märksa ühtlasemalt ja tõhusamalt kui rida- või V-mootorid. Kolbide horisontaalne vastassuunaline liikumine vähendab vibratsiooni ja loob suurepärase tasakaalu. Lisaks muudab lamav mootor auto raskuskeskme madalamaks, mis parandab juhitavust veelgi. Boksermootor annab XV-le sportliku karakteri ja viib sõiduelamuse sellistesse kõrgustesse, mida saavutavad vähesed.

20


. 2.0-LIITRINE SUBARU BOKSERMOOTOR DOHC (2,0i) Tasakaal Subaru boksermootor koos sümmeetrilise nelikveoga annab kogu jõuülekandele loomuliku tasakaalu. Kaalujaotus on ühtlane kõigi nelja ratta vahel.

Juhitavus Subaru boksermootori lamav konfiguratsioon muudab sõiduki raskuskeskme madalamaks. Koos pideva nelikveoga garanteerib see kõrgeimal tasemel juhitavuse kõikmõeldavates sõidutingimustes.

See Subaru 2-liitrine boksermootor kasutab maksimaalse efektiivsusega iga kütusetilga. Topelt ülanukkvõllid aitavad tõsta mootori võimekust, vähendamata sealjuures boksermootorile omast pehmust ja jõudu madalatel pööretel. Arukus ja jõud ühes mootoris – just see, mida võib Subarult oodata. Muutuv klapiajastus Active Valve Control System (AVCS), kohandab kütuse sissepritse hetke vastavalt mootori kiirusele, andes mootorile ka madalatel pööretel ohtralt pöördemomenti ning pöörete tõustes lisab jõudu veelgi. 欧州・豪州920

Vähem vibratsiooni

140 200

Engine Power (kW) (kW) Mootori võimsus

120 100 80 60

100

40 20 0

Engine Torque (Nm) Mootori pöördemoment (Nm)

Silindrite horisontaalne paigutus Subaru boksermootoris vähendab mootori vibratsiooni tunduvalt. Traditsioonilistes rida- või V-mootorites kolvid ”võistlevad” omavahel, samas kui Subaru boksermootoris kolvid tasakaalustavad üksteist. Lisaeeliseks on mootori kiire reageerimine gaasipedaalile, mis toimib kogu pööretevahemikus.

MAKS. VÕIMSUS: 150 hj (110 kW) / 6200 p/min. MAKS. PÖÖRDEMOMENT: 196 Nm / 4200 p/min. KÜTUSEKULU: (Lineartronic): 6,6 l/100 km*, (6MT): 6,9 l/100 km* CO2-HEITMED: (Lineartronic): 153 g/km*, (6MT): 160 g/km*

0 0 0 1,000 2,000 2,000 3,000 4,000 4,000 5,000 6,000 8,000 6,000 7,000 8,000

Mootori (rpm) Enginepöörded Speed (rpm)

2.0-LIITRINE SUBARU DIISELBOKSERMOOTOR DOHC (2,0D) 1.6-LIITRINE SUBARU BOKSERMOOTOR DOHC (1,6i) Kokkuhoid ja nauding kohtuvad kütusesäästlikus ent samas kütkestavas 2-liitrises diiselboksermootoris. Täites kõige rangemad Euro 5 heitmenõuded, pakub see turbolaaduriga mootor maksimaalseks pöördemomendiks imelised 350 Nm. Horisontaalne kolbide asetus muudab diiselmootori töö erakordselt sujuvaks ning vähendav vibratsiooni. Kombinatsioonis 6-käigulise manuaalkastiga on sinu käsutuses mootori kogu maksimumjõud.

Säästlikkus oli võtmesõna, kui Subaru insenerid konstrueerisid topelt ülanukkvõlliga1,6liitrise boksermootori. Pikk kolvikäik muudab kütuse põlemisprotsessi sujuvaks ja ökonoomseks, mis tagab mootori optimaalse võimekuse kogu pööretevahemikus. Kombinatsioonis astmevaba Lineartronic automaatkasti ja automaatse Start / Stop süsteemiga on see kõigi aegade puhtaim ja efektiivseim boksermootor.

欧州916DO

欧州520B 400

Mootori (kW) Enginevõimsus Power (kW)

300

140 120

200

100 80 60

100

40 20 0

0

0 1,000 2,000 3,000 4,000 5,000 0 1,000 2,000 3,000 4,000 5,000

Mootori (rpm) Enginepöörded Speed (rpm)

MAKS. VÕIMSUS: 147 hj (108 kW) / 3600 p/min.

200

MAKS. PÖÖRDEMOMENT: 350 Nm / 1600 – 2400 p/min. KÜTUSEKULU: (6MT): 5,6 l/100 km* CO2-HEITMED: (6MT): 146 g/km*

100 80 60

100

40 20 0

Torque (Nm) (Nm) MootoriEngine pöördemoment

160

MootoriEngine pöördemoment Torque (Nm) (Nm)

180

120

Enginevõimsus Power (kW)(kW) Mootori

200

MAKS. VÕIMSUS: 114 hj (84 kW) / 5600 p/min. MAKS. PÖÖRDEMOMENT: 150 Nm / 4000 p/min. KÜTUSEKULU: (Lineartronic): 6,3 l/100 km*, (5MT): 6,5 l/100 km* CO2-HEITMED: (Lineartronic): 146 g/km*, (5MT): 151 g/km*

0

0 2,000 4,000 4,000 6,000 6,000 8,000 0 2,000 8,000

Mootori (rpm) Enginepöörded Speed (rpm)

*Kütusekulu ja CO2 heitmed: standardi EC715/2007-566/2011F kohaselt.

21


Tehnoloogia, millest sünnib sõidunaudi

Madala raskuskeskmega ning kaalult kerged Subaru käigukastid on boksermootoriga ideaalselt ühilduvad. Käigukastil on tähtis roll saavutamaks auto head haarduvust, manööverdusvõimet ning sportlikku sõiduelamust. Olenemata sellest, kas eelistada manuaal- või automaatkäigukasti, põhinevad mõlemad sportautodel kasutataval tehnoloogial.

5- või 6-käiguline manuaalkast + viskoosse keskdiferentsiaaliga nelikvedu XV optimaalse juhitavuse tagavad 5- või 6-käigulise manuaalkast koos Subaru pideva sümmeetrilise nelikveoga. See loogilise ülesehitusega kooslus annab autole suurepärase haarduvuse, mis lubab sul alati sõita turvaliselt. Aktiivne sõidustiil võimendab elamust veelgi, sest veojõud jaotub vastavalt sõidutingimustele automaatselt esi- ja tagarataste vahel. 1,6-liitrise bensiinimootoriga mudelid on varustatud aeglustiga, mis tagab parima tõmbe maastikusõidul või rasket järelkäru vedades. XV omab ka mägipidurit*, mis aitab tõusul startides tagasiveeremist vältida.

Subaru dynamic chassis control concept Subaru Dynamic Chassis Control Concept (Subaru DC3) on järjekordne tõend meie tehnoloogilistest oskustest ning püüdlusest täiuslikkuse poole. See uudne süsteem on aitab veermikul reaalajas kohanduda hetkel valitsevate teeoludega ning koos sümmeetrilise nelikveosüsteemiga kindlustab see ideaalse juhitavuse ja optimaalse võimsuse igas olukorras.

Esivedrustus XV jäiga konstruktsiooniga esivedrustus koos tugevdatud stabilisaatorivarrastega tagavad optimaalsed kurvisõiduomadused ja suurema mugavuse.

Start/Stop** Subaru XV on varustatud tehnika viimase sõna START / STOP süsteemiga.** See tähendab, et peatumise korral lülitub mootor automaatselt välja ning käivitub sama kiiresti siis, kui soovid liikuma hakata. Sina pead vaid tõstma jala piduripedaalilt ning vajutama gaasi nagu tavaliselt. Kõik selleks, et vähendada kütusekulu. Paigal seistes on kulu null, aga kohe, kui vaja, pakub mootor täisvõimsust.

Tagavedrustus XV täiustatud tagavedrustus toetab igati sinu sõidukirge. Pika käiguga vedrustus on enneolematult võimekas ja ülimalt mugav. XV 22 cm kliirens tähendab valmisolekut igaks teeoluks, nii heaks kui halvaks. Uus topeltõõtsharkidega tagavedrustus kindlustab rehvide optimaalse haarduvuse teepinnaga.

*Manuaalkastiga mudelitel. **Standardvarustuses 1,6- ja 2-liitriste bensiinimootoritega mudelitel. ***Standardvarustuses 2.0i Sport mudelil.

22


ing.

Lineartronic + aktiivselt jaotatud veojõuga nelikvedu Koheseks ja sujuvaks reageerimiseks gaasipedaalile on XV 1.6i ja 2.0i mudelid saadaval uhiuue Lineartronic automaatkastiga. Mitte kunagi varem ei ole nelikveolisel seeriaautol olnud pikisuunas asetsevat täiesti astmevaba automaatülekannet, milles rihma asemel on kasutatud ketti. See on ühendatud aktiivselt veojõudu jaotava nelikveoga, mis sõidutingimusi arvestades pidevalt ja automaatselt juhib veojõu jaotust esi- ja tagasilla vahel. Lineartronic pakub ka kuuekäigulist manuaalrežiimi, kus käiguvahetus toimub roolil asetsevate labade abil***.

23


HAMBUNI RELVASTATUD. Tõeline sõidurõõm koosneb võrdsetes osades kiirusejanust ja kindlusetundest. Sõitu saab nautida vaid siis, kui tunned end igas olukorras kindlalt. Sellepärast on XV, nagu iga Subaru, konstrueeritud ülimalt turvaliseks. Sümmeetriline nelikvedu ja pidurisüsteem kannavad siin tähtsat rolli. Kui aga õnnetus peaks siiski juhtuma, oled sa kaitstud tänu äärmiselt tugevale kerele, ringikujulisele turvaraamile ning seitsmele turvapadjale.

24


25


26


Aktiivne ohutus. Subaru XV on auto neile , kes armastavad sõita aktiivselt, kuid kellele on sama tähtis liigelda ohutult. Pidev nelikvedu, sümmeetriline veoskeem ja madala raskuskeskmega boksermootor tagavad ülihea teelpüsivuse kõigis tingimustes. Ja Subaru stabiilsuskontrolli süsteem VDC (Vehicle Dynamics Control System) aitab autot teel hoida ka siis, kui olud muutuvad libedaks. See lisab turvatunnet kõigile, kellele meeldib hoogne sõit.

Pidurid

Nähtavus

Kõik mudelid on varustatud 4 sensori ja 4 kanaliga ABS piduritega, mis hoiavad ära rataste blokeerumise äkkpidurduse korral. ABS süsteem sisaldab elektroonilist pidurdusjõudude jaoturit ning kiirustundlikku pidurdusabi, mis tagavad just vajaliku pidurdusjõu hädapidurduse korral. XV omab ka mägipidurit*, mis aitab tõusul startides tagasiveeremist vältida.

Ohu vältimiseks on vaja seda õigeaegselt märgata. Iga Subaru on disainitud nii, et juht oleks ümbritsevast maksimaalselt informeeritud. Subaru XV kõrge isteasend ja tuuleklaasi nutikas disain koos küljeakende kolmnurkse jaotusega vähendavad pimedaid nurki ja pakuvad varasemast paremat vaadet teele. Veelgi enam, saadaolev tahavaatekaamera** lihtsustab tagurdamist ja muudab manööverdamise turvalisemaks.

Veojõukontrolli süsteem (VDC) Ülejuhitavus Ideaalne sõidujoon

Veojõukontrolli süsteem abistab juhti, et auto püsiks kindlalt tema poolt valitud sõidukursil. Süsteem jälgib sõiduki liikumist erinevate sensorite abil ja reageerib kohe, kui tuvastab võimaliku ohuolukorra. Kui sa juhtud kaotama kontrolli oma auto üle, siis VDC aeglustab liikumist ABS süsteemi ja mootoripidurduse kaasabil senikaua, kuni kontroll auto üle on taastatud.

Alajuhitavus

*Manuaalkastiga mudelitel. **Standardvarustuses 1.6i Sport, 2.0i Sport ja 2.0D Sport mudelil.

27


28


Passiivne ohutus. Mitmed Subaru XV tehnilised lahendused on loodud juhi ja reisijate turvalisust silmas pidades. SRS* turvapadjad ees ja külgedel, juhi põlvi kaitsev turvapadi, kaelavigastuste ohtu vähendavad istmed ning turvavööde eelpingutid, kui nimetada vaid mõnda. Auto kere on erakordselt tugev ja lisakaitset pakub sõitjateruumi ümbritsev ringikujuline turvaraam.

Viis tähte Euro NCAP

Jalakäijate ohutus

XV-l on viis tähte Euro NCAP turvatestis. XV saavutas ka kõigi aegade parima tulemuse laste ohutuses.

Jalakäijad ja jalgratturid on liikluses kõige kaitsetumad. Seepärast on XV loodud õnnetuse korral vigastama kaitsetuid liiklejaid nii vähe kui võimalik. Mootori ja kapotikaane vahele jääb suur ruumiosa, mis kokkupõrke korral toimib deformatsioonitsoonina. Lisakaitset pakuvad löögijõudu neelavad põrkerauad ning kokkupõrkel lahti murduvad mootorikatte kinnitused ning klaasipuhastid.

Turvavööd ja turvapadjad XV standardvarustusse kuuluvatel eesmistel turvavöödel on eelpingutid, mis hoiavad sõitjaid kindlalt kohal ning koormuspiirikud, mis vähendavad rindkere vigastuste riski. Kõik istmed on varustatud kolmepunkti turvavöödega. Et ohutus oleks täielik, on XV varustatud eesmiste ja külgmiste turvapatjade ning turvakardinatega. Tänu aktiivpeatugedele on vähenenud ka vigastuste risk tagant otsasõidu korral. Esiistmete aktiivpeatoed liiguvad tagant tulnud löögi korral ettepoole, aidates toestada sõitjate päid. Lisaks kõigele on XV tagaistmetel ISOFIX kinnitused lastetooli paigutamiseks.

Kokkupõrkekindel sõitjateruum Iga Subaru on loodud sõitjate maksimaalset turvalisust silmas pidades ning madala raskuskeskmega SUBARU boksermootor suurendab ohutust veelgi. Mootori kandurid on projekteeritud nii, et need laupkokkupõrke korral murduvad ja mootor koos käigukastiga libisevad auto alla, mitte ei tungi sõitjateruumi.

Ringikujuline turvaraam XV kere on parema juhitavuse nimel konstrueeritud kergmaterjale kasutades. Samas on ta turvalisust silmas pidades ka äärmiselt tugev. Sõitjateruumi ümbritseb niinimetatud turvapuur, mille ringikujulised tugevdusraamid ulatuvad katusest uksepiilarite ning põrandani. Ülitugev turvaraam on vastupidav ja hajutab löögijõudu igasuguse kokkupõrke korral. Sõites XV-ga oled sa kindlalt kaitstud. *Supplemental Restraint System.

29


Sisemus ja v채limus.

30

HID esituled

Esilaternate automaatl체litus*

Esiudutuled automaatse p채evatulede funktsiooniga

Vihmasensor*

Elektriliselt kokkuklapitavad k체ljepeeglid*

Elektriline katuseluuk**

Katusespoiler

Pakiruumi rulookate


4 suunas reguleeritav rool

V천tmeta sisenemine ja nupust k채ivitus**

P체sikiiruse hoidik

2 tsooniga automaatne kliimaseade*

Eesmised topsihoidjad (keskkonsoolis)***

Esiistmete soojendus

8 suunas elektriliselt reguleeritav juhiiste**

Tasku esiistme seljatoes

*Sport/Business Sport. **Business Sport. *** 1.6i (viiek채igulise manuaalkasti ja aeglustiga mudelid): 1 topsihoidja.

31


Mudelivalik SUBARU XV 2.0D/2.0D Sport/2.0D Business Sport ÜLEKANNE: 6MT, NELIKVEDU MÕÕTMED: P x L x K: 4450 x 1780 x 1570 mm MOOTOR: bokser-tüüpi, 4 silindrit, turbolaadur, DOHC, 16 klappi, diisel TÖÖMAHT: 1998 cm3 MAKS. VÕIMSUS: 147 hj (108 kW) /3600 p/min MAKS. PÖÖRDEMOMENT: 350 Nm /1600–2400 p/min

2.0D Ice Silver

2.0D Sport Ice Silver

2.0D Business Sport (Nahksisu)

32

2.0D Business Sport (Nahksisu)


SUBARU XV 2.0i/2.0i Sport/2.0i Business Sport

SUBARU XV 1.6i/1.6i Sport

ÜLEKANNE: 6MT / Lineartronic, NELIKVEDU MÕÕTMED: P x L x K: 4450 x 1780 x 1570 mm MOOTOR: bokser-tüüpi, 4 silindrit, turbolaadur, DOHC, 16 klappi, bensiin TÖÖMAHT: 1995 cm3 MAKS. VÕIMSUS: 150 hj (110 kW) /6200 p/min MAKS. PÖÖRDEMOMENT: 196 Nm /4200 p/min

ÜLEKANNE: 5MT, aeglusti / Lineartronic, NELIKVEDU MÕÕTMED: P x L x K: 4450 x 1780 x 1570 mm MOOTOR: bokser-tüüpi, 4 silindrit, turbolaadur, DOHC, 16 klappi, bensiin TÖÖMAHT 1600 cm3 MAKS. VÕIMSUS: 114 hj (84 kW) /5600 p/min MAKS. PÖÖRDEMOMENT: 150 Nm /4000 p/min

2.0i Sport Tangerine Orange

1.6i Satin White

2.0i Business Sport (Nahksisu)

2.0i Business Sport (Nahksisu)

1.6i (Kangast istmekatted)

1.6i (Kangast istmekatted)

33


Lisavarustus

Pildiloleva auto lisavarustus: kapotikaane deflektor, sportlik iluvõre, alumine esispoiler, ukseliist, küljelaiendid, alumine küljespoiler, porikaitsed ja katusespoiler.

Iga XV väljendab juba algselt talle eriomast karakterit. Kuid soovi korral on võimalik seda kohandada oma stiilile, valides endale meelepärast laiast lisavarustuse sortimendist. Kas sisemuse või välimuse jaoks – valida on nii praktilisi kui sportlikke lisasid. Lisateabe saamiseks pöörduge oma Subaru edasimüüja poole ja küsige lisavarustuse kataloogi.

34

Kapotikaane deflektor

Alumine esispoiler

Alumiiniumist katusetalad

Pakiruumi lävepaneel (plast)

Pakiruumi põrandakate

Kummimatt

Tekstiilmatt

Koeravõre

Päikesevari

Haagisekonks


1412

1377

1780

1525

Mõõdud

1780

(mm)

1010

XV

957

1570

900

1105

2635

1412

1377

1780

1525

4450

1525 1780

SUBARU Nordic AB jätab endale õiguse muuta tehnilisi andmeid ja varustust ilma eelneva teavitamiseta, Tehnilised andmed ja varustus võivad sõltuda kohalikest tingimustest ja nõuetest. Küsige kohalikult edasimüüjalt teie piirkon1010 957 da puudutavate muudatuste üksikasju. Käesolevas trükises kasutatud pildimaterjal on rahvusvaheline ning võib kujutada varustust, mis pole teie koduturul saadaval. 1570


T EHNILISED ANDMED 2.0D / 2.0D Sport / 2.0D Business Sport 6MT MÕÕTMED JA MASS Pikkus Laius Kõrgus Teljevahe Rööbe

Ees Taga

Kliirens tühimassiga Tühimass + juhi mass* Täismass Suurim lubatud haagise mass Pagasiruumi maht tagaiste üleval** Pagasiruumi maht tagaiste all** MOOTOR

mm mm mm mm mm mm mm kg kg kg liitrit liitrit

1 510 / 1 510/ 1 540 1 960 1 510 / 1 510/ 1 540

1.6i / 1.6i Sport Lineartronic

1 445 / 1 450

4 450 1 780 1 570 2 635 1 525 1 525 220 1 480 / 1 485

1 440 / 1 450

6MT

Lineartronic

1 445 / 1 450 /1 450 1 940 1 440 / 1 450

1 475 / 1 480/1 480

1 200 380 1250 katuseluugiga mudelil, 1270 katuseluugita mudelil

4 horisontaalset silindrit, 4 takti, DOHC, diisel

Tüüp

2.0i / 2.0i Sport / 2.0i Business Sport

5MT

1 200

4 horisontaalset silindrit, 4 takti, DOHC, bensiin DOHC 16 klappi

Läbimõõt x kolvikäik Töömaht Surveaste Toitesüsteem Kütusepaagi maht SOORITUSVÕIME Maks. võimsus Maks. pöördemoment Tippkiirus Kiirendus (0­– 100 km/h) Kütusekulu l/100 km***

CO 2-heitmed g/km***

mm cm 3

78,8x 82,0 1 600

84,0 x 90,0 1 995 10,5 Mitmepunktisissepritse

liitrit hj (kW)/p/min. Nm /p/min. km/h sek Linnas Maanteel Keskmine Linnas Maanteel Keskmine

Keskkonnaklass ELEKTRISÜSTEEM Aku Generaator VEOSÜSTEEM

V-AH VA

Nelikveo tüüp

60 147 (108) / 3 600 350 / 1 600 – 2 400 198 9,3 6,8 5,0 5,6 179 131 146

114 (84) / 5 600 150 / 4 000 179 13,1 8,0 5,8 6,5 185 134 151

D (Lineartronic) 1. käik 2. käik 3. käik 4. käik 5. käik 6. käik Tagurpidikäik Lõppülekanne Aeglustiga

VEERMIK Roolisüsteem Vedrustus (neli ratast sõltumatult) Pöörderingi diameeter Pidurid Rehvid

m

150 (110) / 6 200 196 / 4 200 175 13,8 7,9 5,5 6,3 183 126 146 Euro5

187 10,5 8,8 5,9 6,9 204 136 160

187 10,7 8,6 5,5 6,6 200 126 153

Aktiivse momendijaotusega AWD-süsteem

Visko keskdif. piiratud libisemisega

Aktiivse momendijaotusega AWDsüsteem

12-64 12-150

12-52 12-110

Visko keskdif. piiratud libisemisega

Käigukast

Ülekandearvud

86,0 x 86,0 1 998 16,0 Ühisanumsissepritse

6 käiku

5 käiku + aeglusti

Lineartronic

6 käiku

Lineartronic

– 3,454 1,750 1,062 0,785 0,634 0,557 3,636 4,111 –

– 3,545 1,947 1,296 1,029 0,825 – 3,333 4,444 1,447

3,581–0,570 – – – – – – 3,667 3,900 –

– 3,545 1,888 1,296 0,972 0,780 0,695 3,636 4,444 –

3,581–0,570 – – – – – – 3,667 3,700 –

Elektriline hammaslatt-tüüpi Ees: MacPherson-tüüpi, Taga: topeltõõtshark-tüüpi 10,6 Ees: ventileeritavad ketaspidurid, Taga: ketaspidurid 225/55R17

*Sõiduki tühimass võib muutuda vastavalt paigaldatud lisavarustusele. **Mõõdetud vastavalt VDA meetodile. Katuseluugita mudelil. ***Kütusekulu ja CO 2 heitmed vastavalt EC715/2007-566/2011F.


S TANDARD - JA LIS AVARUS T US 1.6i

1.6i Sport

2.0i

2.0i Sport

2.0D

2.0D Sport

l

l

l

l

l

l

Mugavus Rooli kõrguse ja kauguse reguleerimine Nahaga kaetud rool ja käigukanginupp Käiguvahetuslabad roolil (ainult automaatkastiga) Elektrilised aknatõstukid*

1.6i Sport

2.0i

2.0i Sport

2.0D

2.0D Sport

Välimus

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

Kaugjuhtimisega kesklukustus 1 CD, AM/FM-raadio ja 4 kõlariga audiosüsteem 1 CD, AM/FM-raadio ja 6 kõlariga audiosüsteem, Bluetooth + USB/ iPod port Tahavaatekaamera 12 V pistikupesa ja lisaseadmete ühendus keskkonsoolis 4,3” Multifunktsionaalne infoekraan Võtmeta sisenemine koos nupust käivitusega START / STOP süsteem Audiosüsteemi juhtimisnupud roolil Püsikiiruse hoidik

l

l

l

l

l

l

Kliimaseade

l

Soojendusavad tagumistele reisijatele Tasku istme seljatoes

1.6i

l – – l

– l l l

l – – l

– l l l

l

l

l

l

Business Sport l

l

l

l Kahe tsoonigae

l

l

l

l

l –

l

l

l

l

l

Intensiivse valgusega (HID) ksenoon esituled Esitulede pesurid

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

Esiklaasipuhastite soojendus Elektriline taimeriga tagaklaasi soojendus Kiirustundlikud, vahelduva intervalliga esiklaasipuhastid Vihmaandur

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

17-tollised kergmetallveljed

l

l

l

l

l

l

Rattakoopa laiendid

l

l

l

l

Elektriline katuseluuk

l

l Business Sport l

l

l

Esilaternate automaatlülitus Esiudutuled automaatse päevatulede funktsiooniga Tagumine udutuli Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid Soojendusega küljepeeglid

Business Sport –

l

l

Katusespoiler

l

l

l

l Business Sport l

l Kahe tsooniga

l

l Kahe tsooniga

Katuseantenn

l

l

l

l

l

l

l

l

Mägipidur

l

l

Turvalisus Stabiilsuskontrolli süsteem (VDC)

l

l

l

l

l

l

MT

MT

MT

MT

MT

MT

l

l

l

l

l

l

Eesmised turvapadjad

l

l

l

l

l

l

Topsihoidjad ees ja taga

l

l

l

l

l

l

Külgturvapadjad

l

l

l

l

l

l

Kohtvalgustid

l

l

l

l

l

l

Turvakardinad

l

l

l

l

l

l

Meikimispeeglid päikesesirmides

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

Kütusepaagi avamine salongist

Põlveturvapadi juhikohal

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

Välistemperatuuri näidik

l

l

l

l

l

l

Pagasiruumi valgustus

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

Pakiruumi rulookate

l

l

l

l

l

l

Turvatalad ustes Varguse vastane valvesüsteem ja immobilisaator Aktiivpeatoed (juhil ja eesistujal) Turvavöö märgutuli (kõik 5 istekohta) Koormuspiirajatega eesmised turvavööde eelpingutid Turvavöö kõrgusregulaatorid (esiistmetel) Tagumised 3 punkti turvavööd kolmele istekohale ISO-FIX ühilduvad turvatooli kinnitused (koos köidikukinnitusega) Lapselukud tagaustel (mõlemal pool) Käiguvahetuse näidik

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

Istmed l

Business Sport l

l

Business Sport l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

Nahkkattega istmed, must

Kangast istmekatted, must 6 suunas manuaalne reguleeritav juhiiste 8 suunas elektriliselt reguleeritav juhiiste Peatoed 5 istekohale

l

l

l

Soojendusega esiistmed 60/40 kokkuklapitavad tagaistmed

l

Business Sport l

l

Business Sport l

l

l

l

l

l

l

l

l

* Juhiukse klaasil on automaatne üles-alla juhtimine koos pigistuskaitsega. SUBARU Nordic AB jätab endale õiguse teha mudeliaasta jooksul muudatusi tehnilistesse andmetesse ja varustusse.


SUBARU XV V채rvivalik

SATIN WHITE

ICE SILVER

JASMINE GREEN

PL ASMA GREEN

TANGERINE ORANGE

VENETIAN RED

DARK GRE Y

CRYSTAL BL ACK

Quartz Blue

Istmekattematerjal Nahk 2.0i Business Sport / 2.0D Business Sport

Must

Kangas 1.6i Sport / 2.0i Sport / 2.0D Sport

Must

Kangas 1.6i / 2.0i / 2.0D

Must


SUBARU Nordic AB www. subar u.ee Tr 端 k i t u d R o o t s i s , j a a n u a r 2014 S 924119 E E

Subaru XV EE  

Subaru XV Estonia

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you