Page 1


Radīts autobraucējiem. Lieliskiem braucieniem. Citi auto tā neripo, jo tā konstruēts ir tikai šis. Katrs Subaru ir radīts, izjūtot patiesu atbildību pret tevi kā autovadītāju. Katrs Subaru ļauj braukt bez raizēm un izbaudīt braucienu no visiem viedokļiem. Tehniskie risinājumi, kas Subaru atšķir no citām automašīnām, to padara drošāku, universālāku un pievilcīgāku. Tāpēc līdztekus citām progresīvajām tehnoloģijām svarīgāko vietu jaunā 2015 WRX STI uzbūvē ieņem simetriskās pilnpiedziņas sistēma. Kad auto ar balansēto piedziņu un zemo smaguma centru ar visiem četriem riteņiem ieķeras asfaltā, tu vari straujāk uzņemt ātrumu, tava pārliecība pieaug un katrs elements liek iedegties jaunai braukšanas kaislei.

2


3


4


Iepaz朝sties ar jauno WRX STI

5


Sportista dvēsele. Čempiona sirds. Ir dzimusi varena leģenda.

Lai raksturotu apbrīnojamu veiktspēju, pasaules motosporta faniem pietiek ar trim burtiem – STI. Jaunais 2015 WRX STI piedāvā mūsdienīgu stilu, bet motora pārsega gaisa ieplūdes atveres un izteiksmīgais, piespiedējspēku ģenerējošais pakaļējais spoilers nepārprotami norāda uz to, kas ir šis auto un kam tas radīts. Zem ārējā veidola slēpjas nepieredzēti mērķtiecīgs un spēcīgs potenciāls.

6


7


8


Iedarbini. Ieslēdz. Kontrolē un iegūsti visvairāk.

Tiklīdz tu iedarbini motoru, jaunais WRX STI gluži vai lūdzas, lai tu ļauj tam traukties pa jebkuru asfalta ceļu, lai cik līkumains tas būtu. Automašīnas karkass ir veidots par 40* procentiem stingāks, lai nodrošinātu apbrīnojumu kontroli un pilnībā izmantotu lieliski balansētās simetriskās pilnpiedziņas nikno uzrāvienu. Sporta tipa balstiekārta ar vēl stingākām balstrāmja buksēm, elastīgākām atsperēm un stiprākiem priekšējiem un aizmugurējiem šķērsnoturības stabilizatoriem un aizmugurējā balstrāmja papildu stiprinājumiem piedāvā vēl neredzēti vieglu vadāmību. Izturība pret vērpi un stabilitāte ir par 16* procentiem samazinājusi sānsveri un par 7* procentiem palielinājusi sānu paātrinājumu. Automašīna ir aprīkota arī ar daudzrežīmu vadītāja kontrolētu centrālo diferenciāli (DCCD), kas palīdz piemērot griezes momenta sadalījumu starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem. *Salīdzinot ar 2013 WRX STI. Novērtējums veikts saskaņā ar “Fuji Heavy Industries Ltd.” standarta mērījumu normatīviem.

9


Spēks nosaka robežas. Tu k o n t r o l ē .

Zem jaunā WRX STI alumīnija motora pārsega slēpjas elpu aizraujošā potenciāla avots. 2,5 litru SUBARU BOXER dzinējs ar turbopūti, ģenerējot 221 kW un 407 Nm griezes momentu, rada elpu aizraujošu paātrinājumu. Bet tā darbību iespējams mainīt ar SI-Drive sistēmu, kas ļauj izvēlēties trīs dažādu līmeņu režīmus – no gluda un racionāla līdz galēji pārgalvīgam. Dzinēja priekšrocība ir arī dubultā aktīvā gāzu sadales sistēma (Dual AVCS), kas palīdz radīt lēzenu griezes momenta līkni plašā apgriezienu amplitūdā. Un to tu vadi ar veikli pārslēdzamu, parocīgu sešpakāpju ātrumkārbas sviru.

10


11


12


Pārliecība, kas vajadzīga, ļaujoties vilinājumam.

Kad izmēģini WRX STI spējas, tu vari ar mierīgu prātu paļauties, ka Subaru ir parūpējies par teicamu drošības aprīkojumu. Tajā ietilpst elastīgāks lokveida drošības karkass un jauninājums – drošības spilvens ceļiem vadītāja pusē. Ar daudzrežīmu automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu, ko raksturo aktīvā vilcējspēka virziena maiņas sistēma un stiprās Brembo* bremzes, tavs auto jau laikus tev palīdzēs izvairīties no bīstamām situācijām. Turklāt par tavu drošību gādā arī simetriskās pilnpiedziņas apbrīnojamais līdzsvars un stabilitāte.

*Brembo ir ražotāja “Brembo S.p.A.” reģistrēta preču zīme.

13


14 14


Radīts, lai ļautu izpausties taviem instinktiem.

Augstas klases autobraucējam ir svarīga ikviena rokas kustība un ikviens acu skats. 2015 WRX STI salons ir veidots tā, lai padarītu braukšanu par īstu baudu, tāpēc kontroles slēdžus un noderīgo informāciju tu atradīsi visparocīgākajās vietās. Jaunais D formas stūres rats nodrošina precīzu vadāmību un ērtas kontroles pogas automašīnas sistēmām. Mērierīču neuzkrītošās, tomēr skaidrās, elektriski luminiscētās lampiņas sniedz nepieciešamo informāciju, savukārt jauno daudzfunkcionālo displeju var pielāgot, lai apskatītu plašu un dažādu informāciju par automašīnas stāvokli, arī digitālā turbīnas spiediena mērītāja rādījumu. Un, lai tev būtu ērtāk kontrolēt situāciju, priekšējie sēdekļi ir mīksti polsterēti un apdarināti ar Alcantara®* materiālu. *Alcantara ir ražotāja “Alcantara S.p.A.” reģistrēta preču zīme.

15


S IM ETRIS K Ā PILNPI EDZIŅA Stabilitāte rada drošības sajūtu. Turklāt stabilitāte dod iespēju veikli manevrēt, kas sagādā baudu un rada pārliecību par sevi. Subaru automašīnas ļauj tev pie stūres justies kā pavēlniekam, pateicoties tām raksturīgajai stabilajai uzbūvei ar simetrisko pilnpiedziņu un SUBARU BOXER dzinēju. Šī unikālā sistēma vienmēr nodrošina efektīvi izlīdzinātu dzinēja jaudu starp visiem četriem riteņiem, atvieglojot braukšanu pa jebkādu ceļa segumu arī nelabvēlīgos apstākļos. Tās uzbūve ir ļāvusi pamatelementus izvietot taisnā līnijā automobiļa centrā, lai nodrošinātu nepārspējamu stabilitāti un braukšanas precizitāti. Turklāt sistēmas zemais smaguma centrs padara vadāmību vēl atsaucīgāku. Unikālās simetriskās pilnpiedziņas priekšrocību dēļ ir sevišķi ērti vadīt automašīnu un izvairīties no bīstamām situācijām.

16


17


W R X

S T I

t e h n i s k ā

s n i e g u m a

i z a u g s m e

250

500

200

400

150

300

100

200

50

100

0

00

2 2,000 000

4 4,000 000

6 6,000 000

0 8 8,000 000

Engine Speed (rpm)

Dzinēja griezes moments (Nm) Engine Torque (Nm)

Dzinēja (kW) Engine jauda Power (kW)

2, 5 L I T R U S U B A R U B O K S E R D Z I N Ē J S A R T U R B O P Ū T I

MAKSIMĀLĀ JAUDA: 221 kW (300 ZS) / 6000 apgr./min MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS: 407 Nm / 4000 apgr./min DEGVIELAS PATĒRIŅŠ: 10,4 l/100 km* CO 2 IZMEŠI: 242 g/km* * Degvielas patēriņš un CO 2 izmeši saskaņā ar EC715/2007-195/2013W.

Dzinēja apgriezienu skaits minūtē

Nav daudz tādu motoru, kas padara braucienu pa jebkuru ceļa segumu tik baudāmu, kā WRX STI 2,5 litru turbodzinējs. Tas lieliski savieno mežonīgu spēku ar nesatricināmu līdzsvaru, jo turbīna gandrīz uzreiz griežas ar pilnu jaudu un auto strauji uzņem ātrumu. Daudzu gadu garumā pārbaudītā dzinēja sniegums jaunajā WRX STI ir padarīts vēl aizraujošāks.

S E Š PA K Ā PJ U M A N U Ā L Ā ĀT R U M K Ā R B A Īsais sviras gājiens, gludā un precīzā darbība un uzgalis ar ādas apdari, pārslēdzot sešpakāpju ātrumkārbas pārnesumu, ļauj tev izbaudīt katru spilgti sārtās tahometra bultiņas kustību. Pielāgojot apgriezienus dzinēja milzīgā griezes momenta līknei, tu lieliski sajutīsi WRX STI potenciālu savas rokas tvērienā.

18


A K T Ī VĀ V I L C Ē J S P Ē K A V I R Z I E N A M A I Ņ A S S I S T Ē M A Šī jaunā tehnoloģija palīdz vadīt automobili precīzāk, vienlaikus ļaujot tev pārbaudīt tā spēju robežas. Kad tu izbrauc līkumu un iedarbojas centrbēdzes spēks, sistēma piedāvā iespēju novirzīt jaudu uz tiem riteņiem, kas palīdz saglabāt vēlamo trajektoriju. Tas nozīmē, ka WRX STI reaģē uz stūres darbībām straujāk un atsaucīgāk.

S P O RTA TI PA ŠAS IJAS Spraiga konkurence daudzu gadu garumā, daudzpusīga testēšana, kā arī jauninājumi materiālu un tehnoloģijas jomās ir iedvesmojuši WRX STI jaunās šasijas dizaina izstrādātājus. Izcila stabilitāte un zibenīga reakcija bija galvenie uzdevumi. Karkasa uzbūvē tika izmantots augstas stiprības tērauds, lai palielinātu izturību pret vērpi un labāk kontrolētu automašīnas svaru. Turklāt balstiekārta ir veidota atbilstoši augstiem standartiem, ar stingrākiem stabilizatoriem, efektīvāku atsperu darbību un tādiem uzlabojumiem kā stingākas balstrāmja bukses. Tādējādi ir prasmīgi sabalansēta stiprība un elastība, kas nodrošina tūlītēju reakciju un rada vēl nebijušu vadītāja saikni ar auto un ceļu.

19


W R X

S T I

p i e l ā g o j a m ā

b r a u k š a n a s

v i d e

SI- DRIVE

S P O R TA A P R Ī K O J U M A M Ē R I E R Ī C E S A R L C D D I S P L E J U SI-DRIVE (Subaru Intelligent

Autovadīšanai būtiski

Drive) sistēma ļauj tev

svarīgā informācija

pielāgot WRX STI vadīšanas

atrodama tavā acu

stilu savām vajadzībām un

priekšā skaidros, viegli

vēlmēm. Inteliģentajā režīmā

nolasāmos rādījumos.

(1) ātrums tiek uzņemts gludi

Tiklīdz tu iedarbini savu

un pakāpeniski, vienlaikus

WRX STI, bultiņas

domājot par optimālu

veic pilnas amplitūdas

efektivitāti. Izvēlies sporta režīmu (S), ja vēlies lineāru paātrinājumu un aktīvu

kustību, aicinot tevi uzsākt braucienu. Tu vari pielāgot paneļa centrā izvietoto

reakciju jebkuros apstākļos. Ja vēlies, lai turbodzinējs parādītu visu, uz ko

3,5 collu LCD displeju, lai tajā būtu redzama tieši tā informācija, kas tev

tas ir spējīgs, pārslēdz uz īpaši sportisko režīmu (S#). Tas sniedz vistiešāko

šķiet vissvarīgākā.

dzinēja reakciju uz gāzes pedāļa nospiešanu un precīzu apgriezienu kontroli visā to diapazonā.

D AU D Z R E Ž Ī M U D C C D

D AU D Z F U N KC I O N Ā L S D I S P L E J S Vadītāja kontrolēts centrālais diferenciālis (DCCD) ļauj tev iestatīt WRX STI centrālā diferenciāļa bloķēšanu, dodot iespēju pielāgot vadāmību apstākļiem. Ar elektromagnētiskā daudzdisku sajūga un ierobežotas

slīdes diferenciāļa mehāniskās bloķēšanas starpniecību tas vienmērīgi

Ērti novietotais un labi pārredzamais displejs, minimāli novēršot vadītāja

sadala griezes momentu starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem.

uzmanību no ceļa, piedāvā plašu informāciju, kas ļauj tev izjust automobili. Tas

Automātiskais režīms atrod ideālu jaudas sadalījumu mainīgos braukšanas

var uzrādīt arī digitālā turbīnas spiediena mērītāja rādījumus, kas ļauj sekot

apstākļos, savukārt Auto (+) jaudu novada pārsvarā uz automobiļa

turbokompresora darbībai.

priekšpusi, palielinot vilktspēju. Auto (-) vairāk jaudas novada uz aizmuguri asāku pagriezienu veikšanai, un sešu soļu manuālais režīms tev ļauj iestatīt, tavuprāt, piemērotāko braukšanas režīmu.

20


W R X

S T I

t e i c a m ā

d r o š ī b a

D AU D Z R E Ž Ī M U AU T O M O B I Ļ A D I N A M I S K Ā S KO NTR O LES S ISTĒMA

D R O Š Ī B A S S P I LV E N I

Daudzrežīmu automobiļa dinamiskās kontroles sistēma pasargā tevi

WRX STI piedāvā SRS1

situācijā, kad zūd vadītāja kontrole, piedāvājot trīs dažādus režīmus, kas

priekšējos drošības spilvenus,

nodrošina ērtu vadāmību. Normālā režīmā sistēma darbojas ar pilnu atdevi.

SRS1 priekšējos sānu drošības

Pārslēdzot uz vilces režīmu, palielināsies vadītāja kontrole, kā arī riteņiem

spilvenus, SRS1 sānu drošības

pievadītais griezes moments. Automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu var

aizkarus, kā arī jaunos ceļu

arī pilnībā atslēgt.

drošības spilvenus, kas mazina iespēju automašīnas vadītājam gūt kāju traumas.

U Z L A B O TA S B R E M Z E S

BR EMB O BR EMZES

WRX STI uzbūvē ir izmantotas tehnoloģijas, kas uzlabo bremzēšanu un

Ievērojamais augstākās klases bremžu sistēmu ražotājs Brembo2 ir radījis

rūpējas par tavu drošību. Bremžu asistents bīstamā situācijā palīdz pielietot

jaudīgas bremzes, kas iztur enerģiskas braukšanas pārbaudījumu. Lielās

maksimālo bremzēšanas spēku. Un, izslēdzot gāzes pedāļa darbību, jaunā

bremžu uzlikas un ventilējami diski nodrošinās izcilu precizitāti un vadāmību,

bremžu pedāļa prioritātes sistēma palīdzēs izvairīties no negadījuma, ja reizē

kad tu pārbaudīsi sava WRX STI spējas.

ar bremzes pedāli nejauši nospiedīsi gāzes pedāli.

1 2

SRS: papildu fiksācijas sistēma; darbojas, kad tiek lietotas drošības jostas. Brembo ir ražotāja “Brembo S.p.A.” reģistrēta preču zīme.

21


M o d eļ i

WRX STI Ar sešpakāpju manuālo ātrumkārbu IZMĒRI: ..................................................................... Gar. x Plat. x Augst. 4595 x 1795 x 1475 mm DZINĒJS: ................................................................. Horizontāls 4 cilindru DOHC benzīna opozītdzinējs ar 16 vārstiem un turbokompresoru DARBA TILPUMS: ............................................... 2457 cm3 MAKSIMĀLĀ JAUDA: ....................................... 221 kW (300 ZS) / 6000 apgr./min MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS: ...... 407 Nm / 4000 apgr./min TRANSMISIJA: ..................................................... 6 PAK. MT, DCDD PILNPIEDZIŅA

WR Blue Pearl

22


WRX STI GT Ar sešpakāpju manuālo ātrumkārbu IZMĒRI: ..................................................................... Gar. x Plat. x Augst. 4595 x 1795 x 1475 mm DZINĒJS: ................................................................. Horizontāls 4 cilindru DOHC benzīna opozītdzinējs ar 16 vārstiem un turbokompresoru DARBA TILPUMS: ............................................... 2457 cm3 MAKSIMĀLĀ JAUDA: ....................................... 221 kW (300 ZS) / 6000 apgr./min MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS: ...... 407 Nm / 4000 apgr./min TRANSMISIJA: ..................................................... 6 PAK. MT, DCDD PILNPIEDZIŅA

Ice Silver Metallic

23


S alona

24

un

ā rējais

aprīkojums

Priekšējie lukturi ar gaismas diožu lampām un automātisku staru kūļa augstuma regulēšanu

Elektriski atbīdāma, atverama stikla jumta lūka1

Liels pakaļējais spoilers2

18 collu alumīnija sakausējuma diski

Elektriski nolokāmi sānu spoguļi ar iebūvētiem gaismas diožu pagrieziena rādītājiem

Aizmugures difuzors ar diviem dubultajiem izpūtējiem


Daudzfunkcionāls displejs

Duāla, automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma

SD kartes tipa navigācija un “Harman/Kardon + Premium” audiosistēma: 1 CD un 9 skaļruņi1

USB un ārējā audio pieslēgvieta (viduskonsoles nodalījumā)

Alumīnija pedāļi

Atpakaļskata kamera1

1

WRX STI GT  2 WRX STI

25


A ksesu ā ri

Pielāgo braucienu savām vēlmēm. Katrs WRX STI ir dāsni aprīkots, un Subaru aksesuāri ideāli noder tavas automašīnas pielāgošanai tieši tavam dzīvesveidam un braukšanas stilam. Ja tu vēlies papildu ērtības un dod priekšroku funkcionālismam vai arī gribi, lai tavs WRX STI atšķirtos no citiem, Subaru tev piedāvā īpašus aksesuārus, kas atbilst Subaru automobilim un tā augstajiem standartiem. Vairāk informācijas atradīsi mūsu interneta lapā www.subaru-latvija.lv vai tuvākajā Subaru pārstāvniecībā.

26


Saules aizsargstikls durvīm

Hromētas dekoratīvas izpūtēja caurules

Sviras uzgalis ar ādas apdari

Durvju slieksnis

Paklājs

27


TEHNISKIE PARAMETRI WRX STI / WRX STI GT 6MT DZINĒJS Horizontāls 4 cilindru četrtaktu benzīna opozītdzinējs ar augsta spiediena turbokompresoru un lieljaudas starpdzesētāju

Veids

DOCH ar 16 vārstiem Virzuļa diametrs/gājiens

mm

99,5 X 79,0

Darba tilpums

cm 3

2457

Kompresijas pakāpe

8,2

Degvielas sistēma

Daudzpunktu secīgā iesmidzināšana

Degvielas tvertnes tilpums

l

60

DINAMISKIE RĀDĪTĀJI Maksimālā jauda Maksimālais griezes moments Maksimālais ātrums

CO 2 izmešu līmenis 1

300 (221) /6000

Nm / p/min

407 (41.5) /4000

km/h

Paātrinājums (0-100 km/h) Degvielas patēriņš 1

hj (kW) / p/min

sek.

255 5,2

Pilsētā

litri/100 km

14,0

Ārpus pilsētas

litri/100 km

8,4

Kombinētajā ciklā

litri/100 km

10,4

Pilsētā

g/km

326

Ārpus pilsētas

g/km

194

Kombinētajā ciklā

g/km

Vides kategorija

242 Euro 6b

IZMĒRI UN SVARS Garums

mm

4595

Platums

mm

1795

Augstums

mm

1475

Garenbāze

mm

2650

Priekšā

mm

1530

Aizmugurē

mm

1540

Šķērsbāze Minimālais klīrenss (pašmasai)

mm

135

Pašmasa 2

kg

1580/1575

Pilna masa

kg

2000

l

Bagāžas nodalījuma tilpums 3

460

Transmisija Pilnpiedziņa

Pārnesumu attiecība

Vadītāja kontrolēts centrālais diferenciālis, pilnpiedziņa 1. pārnesums

3,636

2. pārnesums

2,235

3. pārnesums

1,590

4. pārnesums

1,137

5. pārnesums

0,891

6. pārnesums

0,707

Atpakaļgaita

3,545

Gala pārnesums

3,900

ŠASIJA Stūres sistēma Balstiekārta (neatkarīga 4 riteņu)

Augsta pārnesuma zobstieņa stūres mehānisms ar pastiprinātāju Priekšā

Minimālais pagrieziena rādiuss atkarībā no riepu izmēra Bremzes

Apgriezti Makfersona statņi

Aizmugurē

Dubultsviras m

Priekšā Aizmugurē

ABS Riepu izmērs 1 2 3

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši saskaņā ar EC715/2007-195/2013W. Pašmasa ir atkarīga no papildaprīkojuma. Pēc VDA metodes.

SUBARU Nordic patur tiesības izdarīt parametru un aprīkojuma izmaiņas viena modeļu gada ietvaros.

28

5,5 Brembo sporta bremžu sistēma ar 4 virzuļiem, ventilējamas disku bremzes Brembo sporta bremžu sistēma ar diviem virzuļiem, ventilējamas disku bremzes Super Sport ABS ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali 245/40R18, 18 x 8.5"J


STANDARTA UN PAPILDU APRĪKOJUMS WRX STI

WRX STI GT

WRX STI

WRX STI GT

6MT

6MT

6MT

6MT

KOMFORTS / ĒRTĪBAS

Drošība

Stūre ar regulējamu augstumu/attālumu

l

l

VDC (automobiļa dinamiskās kontroles sistēma)

l

l

SI-Drive (SUBARU Intelligent Drive) 1

l

l

Super Sport ABS bremzes

l

l

Tālvadības atslēgas sistēma

l

Audiosistēma ar 1 CD atskaņotāju un 6 skaļruņiem SD kartes tipa navigācija, 6.1" krāsu ekrāns, Harman/Kardon, 1CD, AM/ FM radio, Bluetooth®2, USB/Ipod izeja un 9 skaļruņi Atpakaļskata kamera

l

l –

l

l

Nogāzes palīgsistēma

l

l

Priekšējie drošības spilveni Priekšējie sānu drošības spilveni (vadītājam un priekšējam pasažierim) Sānu drošības aizkari (priekšā un aizmugurē)

l

l

l

l

l

l

Audio vadības pogas uz stūres rata

l

l

Kāju drošības spilvens

l

l

Ar Bluetooth savietojama brīvroku sistēma Papildu audio pieslēgvieta un USB pieslēgvieta viduskonsoles nodalījumā Bezatslēgas piekļuves sistēma un iedarbināšanas poga

l

l

Sānu durvju stiprinājuma sijas (priekšā un aizmugurē, abās pusēs)

l

l

l

l

l

Daudzfunkcionāls displejs ar turbīnas spiediena mērītāju

l

l

Kruīza kontrole

l

l l

V iena pieskāriena joslu maiņas sistēma

l

Logu elektropiedziņa 3

l

l

Vadītāja regulējams apgriezienu indikators Automātiskā divzonu gaisa kondicionēšanas sistēma ar putekļu filtru Apsildes atveres aizmugures pasažieriem

l

l

l

l

l

l

Spogulīši

l

l

Lasīšanas apgaismojums

l

l

Degvielas tvertnes vāciņa atvēršana no salona

l

l

Alumīnija pedāļi

l

l

Glāžu turētāji viduskonsoles nodalījumā

l

l

Durvju kabatas ar glāžu turētājiem

l

l

Viduskonsoles nodalījums ar 12 voltu elektrības rozeti

l

l

Bagāžnieka apgaismojums

l

l

Stūres statņa balsts

l

l

Aktīvie galvas balsti (vadītājam un priekšējam pasažierim) Nepiesprādzētas drošības jostas indikators (vadītājam un visiem pasažieriem) Priekšējās drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem Drošības jostu augstuma regulēšana (vadītājam un priekšējam pasažierim) Trīspunktu drošības jostas 3 aizmugures sēdvietām

l

l

Riepu spiediena monitoringa sistēma ISO-FIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi (ar augšējo atsaišu stiprinājumiem) Aizmugures durvju slēdzenes ar aizsardzību pret neatļautu atvēršanu (bērniem) (abās pusēs)

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

SĒDVIETAS Sportiski priekšējie sēdekļi

l

l

Manuāla sēdekļa pacelšana, tikai vadītāja sēdeklim

l

l

Priekšējo sēdekļu apsilde

l

l

60/40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi

l

l

ĀRIENE Priekšējie lukturi ar gaismas diožu lampām un automātisku staru kūļa augstuma regulēšanu Izbīdāmie priekšējo lukturu mazgātāji

l

l

l

l

Priekšējie miglas lukturi

l

l

Aizmugures difūzeris ar iebūvētu miglas lukturi Elektriski nolokāmi sānu spoguļi ar iebūvētiem gaismas diožu pagrieziena rādītājiem Apsildāmi sānu spoguļi

l

l

l

l

l

l

Vējstikla tīrītāja apsilde

l

l

Elektriskā aizmugures loga apsilde Īpaši pielāgotas vējstiklu tīrītāja slotiņas, intermitējošais tīrītājs ar intervālu regulāciju Lietus sensors

l

l

l

l

Liels spoilers

l

l –

Apakšējie sānu spoileri

l

l

Sānu sliekšņi

l

l

Dubultais izpūtējs ar diviem uzgaļiem

l

l

18" vieglmetāla diski

l

l

Statīva uzstādīšanas stiprinājumi

l

l

Jumta antena

l

Elektriski atverama lūka

l –

l

Tonēti stikli aizmugurējās durvīs un aizmugurē

l

1 2 3

3-režīmu: Intelligent, Spor t un Spor t Sharp. Bluetooth ir Bluetooth SIG, Inc. America reģistrēta preču zīme. Vadītāja dur vju logam ir automātiska pacelšanas/nolaišanas funkcija ar aizsardzību pret iespiešanu.

SUBARU Nordic AB patur tiesības veikt parametru un aprīkojuma izmaiņas viena modeļu gada ietvaros.

29


SĒDEKĻU

MATERIĀLS

Sportiska stila priekšējais sēdeklis

Pamatmateriāls: Alcantara

Apdare: āda

STI 2005

zmēri

942

1205

Četrdur vju WRX STI

1530 1795

2650 4595

2650 4595

SUBARU Nordic AB patur tiesības mainīt specifikācijas un aprīkojumu bez iepriekšēja brīdinājuma. Specifikācijas un aprīkojums var mainīties atkarībā no vietējiem apstākļiem un noteikumiem. Lai iegūtu informāciju par izmaiņām saistībā ar vietējiem apstākļiem, vērsies pie izplatītāja. Bukletā redzamie automobiļi ir starptautiskas versijas un var būt ar aprīkojumu, kas Latvijas tirgū nav pieejams. Lai būtu drošs, ka tev ir pieejama jaunākā informācija, lūdzu, apmeklē www.subaru-latvija.lv

942

101 0

475

942

30

1205

2005

2005

1205

010

101

1475

942

1205

010

0

2005I


VIRSBŪVES KRĀSA

CRYSTAL WHITE PEARL

ICE SILVER METALLIC

WR BLUE PEARL

LIGHTNING RED

DARK GREY METALLIC

CRYSTAL BLACK SILICA

31


SUBARU Nordic AB w w w.subar u - la t v ija.l v Iespies t s Zv iedrijā, 2014.gada aprīlī S924118LV

Subaru WRX STI LV  

Subaru WRX STI Latvija

Subaru WRX STI LV  

Subaru WRX STI Latvija