Page 1


Loodud autojuhile. Vaimust avaks sõiduks. Ükski teine auto ei sõida nagu see, sest ükski teine auto pole ehitatud samamoodi. Iga Subaru on projekteeritud äärmise pühendumusega, mõeldes ennekõike sinu ootustele autojuhina ning pakkudes meelerahu ja parimat sõidukogemust igas elemendis. Subaru loomisel rakendatud inseneriteadmiste tulemuseks on usaldusväärne, mitmekülgne ja unikaalne sõiduk. Nii ongi kõikide teiste tehnoloogisaavutuste kõrval uhiuue, 2015. mudeliaasta WRX STI selgrooks ainulaadne sümmeetriline nelikveosüsteem. Selle tasakaalustatud, madala raskuskeskmega veermik klammerdub sillutisse kõigi nelja rattaga, kiiruse kasvades kasvab ka sinu usaldus tema vastu ja iga kurv süütab üha võimsama sõidukire.

2


3


4


T채iesti uus WRX STI

5


Sportlase hing. Tšempioni süda. Ülivõimsa legendi taassünd!

Motospordisõprade jaoks kõikjal maailmas piisab põnevuse tekitamiseks vaid kolmest tähest: STI. Uus WRX STI veereb publiku ette uudsel kujul, kuid õhuvõtuava kapotil ja võimas, survejõudu genereeriv tagaspoiler ei jäta vähimatki kahtlust, mis auto see on või milleks see ehitati. Pealispinna all ootab vallapäästmist jõud, mis on kontsentreerunum ja plahvatuslikum kui kunagi varem.

6


7


8


Lülita sisse. Tõsta pöördeid. Haara juhtimine ning vii see viimase piirini.

Alates hetkest, mil sa süütad temas sädeme, uus WRX STI lausa anub, et päästaksid ta lahti esimesele ettejuhtuvale kurvilisele asfaldiribale. 40%* varasemast jäigem raam tagab uskumatu juhitavuse ja toob esile parima tema äärmuseni balansseeritud sümmeetrilise nelikveo meeletust haarduvusest. Ringrajale häälestatud vedrustus on parem kui kunagi varem: jäigemad kuulliigendid, pikema käiguga vedrud, tugevmad eesmised ja tagumised stabilisaatorivardad ja täiendav tagumine toetav poolraam. Suurem jäikus ja stabiilsus on vähendanud kere kaldumist kurvides 16%* ja aidanud suurendada külgkiirendust 7%*. Mitme režiimiga, juhi poolt kontrollitav keskdiferentsiaal DCCD võimaldab kohandada pöördemomendi jaotust esi- ja tagasilla vahel.

*Võrreldes 2013. mudeliaasta WRX STIga. Väärtused on mõõdetud vastavalt Fuji Heavy Industries Ltd standardile.

9


Võimsus on tema olemuses. Ja sinu kontrolli all.

Uue WRX STI alumiiniumist kapotikaane all on peidus tema ületamatu võimekuse allikas. 2,5-liitrise turbolaaduriga Subaru boksermootori võimsus 221 kW ja pöördemoment 407 Nm ennustavad välkkiiret minekut. Kuid see on ka võimsus, mida kontrollib Subaru intelligentne juhtimissüsteem SI-Drive, pakkudes kolme erinevat seadistust – alates sujuvast ja säästlikust kuni totaalselt ekstreemseni. Lisaks hoiab klapikontrolli süsteem Dual AVCS ühtlast momendikõverat laias pööretevahemikus ning jõudu aitab ohjata lühikeste käikude ja kiire reaktsiooniga 6-käiguline manuaalkast.

10


11


12


Kindlus, mida vajad, leidmaks põnevust, mida otsid.

Isegi kui viid oma WRX STI võimete piirini, pakub meelerahu teadmine, et Subaru on taganud sõitjate jaoks erakordselt kõrge ohutustaseme. See hõlmab senisest vastupidavamat ringikujulist turvaraamistust ning uut juhipoolset turvapatja põlvedele, mitmerežiimilist sõidudünaamika kontrollsüsteemi koos aktiivse veojõukontrolliga ja võimsaid Brembo* pidureid, mis aitavad sul vältida ohtu enne, kui hilja. Ja sinu võimet ohtu ennetada suurendab veelgi sümmeetrilise nelikveo unikaalne tasakaal ja haarduvus.

* Brembo on Brembo S.p.A. registreeritud kaubamärk.

13


14 14


Loodud nii, et võiksid lasta end instinktidel juhtida.

Tippvõimsusel sõites loeb iga randmeliigutus ja silmapilk. Uue WRX STI interjöör on disainitud eesmärgiga pakkuda parimat sõiduelamust, asetades näidikud ja kogu vajaminev info sinna, kust seda kõige lihtsam on leida. Uus D-kujuline rool annab otsest tagasisidet ja laseb mugavate lülitite abil juhtida sõiduki mitmeid süsteeme. Eredatelt elektroluminestsentsvalgusega näidikutelt loeb infot vaid hetkega, samas kui uut multifunktsionaalset infoekraani saab seadistada näitama sõiduki erinevaid andmeid, sealhulgas turborõhku. Ja et aidata sul püsida parimas sõiduasendis, on eesmised sportistmed kõrge külgtoega ja keskosas Alcantara® kattega.

* Alcantara on Alcantara S.p.A. registreeritud kaubamärk.

15


SÜMMEETRILINE NELIKVEDU Stabiilne sõit sisendab rahu. Kuid stabiilsustunne ärgitab ka otsima põnevust ning proovima elavat ja inspireerivat sõidustiili. Kõigile Subaru sõidukeile on antud võime lasta sul rooli taga võtta tõeline juhiroll, seda tänu Subaru sümmeetrilise nelikveo ja boksermootori tasakaalustatud koostoimele. Selle nelikveosüsteemi unikaalne disain tagab igal hetkel efektiivse jõuülekande kõigile neljale rattale ning parima teetunnetuse kõikidel teedel ükskõik, kui halbades tingimustes. Täiesti sümmeetriline veoskeem, kus kõik komponendid on paigutatud üksteise järele täiuslikus külgsuunalises tasakaalus, muudab sõiduki käsitlemise ülitäpseks ning madal raskuskese suurendab juhitavuse tundlikkust veelgi. Sümmeetrilise nelikveo ainulaadsed eelised annavad autole rahuldustpakkuva juhitavuse ning sinule võime veel paremini ohte vältida.

16


17


W R X

S T I

e e s r i n d l i k

t i p p t e h n o l o o g i a

250

500

200

400

150

300

100

200

50

100

0

0

00

2,000 2000

4,000 4000

6,000 6000

8,000 8000

Engine Speed (rpm)

Mootori Engine pöördemoment (Nm) Torque (Nm)

Mootori võimsus Engine Power (kW) (kW)

2, 5 - L I I T R I N E D O H C T U R B O S U B A R U B O K S E R M O O T O R

MAKSIMAALNE VÕIMSUS: 221 kW (300 hj) / 6000 p/min MAKSIMAALNE JÕUMOMENT: 407 Nm (41,5 kgfm) / 4000 p/min KÜTUSEKULU: 10,4 l/100 km* CO 2 HEIDE: 242 g/km * Kütusekulu ja CO 2 heitmed: vastavalt EC715/2007-195/2013W.

Mootori pöörlemissagedus (p/min)

Vähestel mootoritel WRX STI 2,5-liitrise turbomootori kõrval on sarnane, puhast sõidukirge sütitav maine. Selles peituv toores jõud, mis vallandub turbo peaaegu hetkelisel rakendumisel, pakub silmapilkset ja muljetavaldavat kiirendust. Selle auhinnatud mootori sooritusvõime ilmutab end kõige paremini just uue WRX STI kestas.

6 - K ÄI G ULIN E MANUA ALK ÄI G UK AST Lühikesed käigud, ühtlane ja täpne reaktsioon ja käepärane nahaga kaetud käigukanginupp lasevad selle 6-käigulise manuaalkasti abil nautida punaselt hõõguva tahhomeetriosuti iga võnget. Mootori parima jõumomendi leidmiseks pöördeid sobitades tunnete WRX STI kogu võimsuspotentsiaali kindlalt oma käeulatuses.

18


S tabiilsuskontroll A C T I V E T O R Q U E V E C T O R I N G See uus tehnoloogia aitab muuta sõiduki käsitlemise piirsituatsioonides senisest täpsemaks. Kui kurvi sisenedes hakkavad mõjuma külgsuunalised G-jõud, hoiab süsteem valitud ratastele veojõudu jagades autot ettekavatsetud kursil. See tähendab, et WRX STI reageerib rooliliigutustele kiiremini ja tõhusamalt.

S P O RTAUT O JÄI KU S Aastad tuliseid rallivõistlusi, põhjalikke teste ja materjalitehnoloogia ning insenerikunsti arengut on andnud oma panuse uue WRX STI loomisse. Selle arendustöö keskmes on olnud eesmärk saavutada auto erakordne stabiilsus ja välkkiire reaktsioon. Kerele annab ülisuure jäikuse ning kerge kaalu kõrgtugeva terase kasutus kõigis raamikonstruktsioonides. Enamgi veel, vedrustust on tuunitud senisest jäigemate stabilisaatorite, kiirema vedrukäigu ja uuendatud, jäigemate kuulliigendite abil. Nii on garanteeritud täpne tasakaal sportliku jäikuse ning kiire reaktsiooni vahel, mis võimaldab juhil saavutada enneolematu auto- ja teetunnetus.

19


W R X

S T I

k o h a n d a t a v

j u h t i m i s k e s k k o n d

SI- DRIVE

S P O R T N Ä I D I K U D JA L C D - E K R A A N Subaru intelligentne

Kogu sulle vajaminev

juhtimissüsteem SI-DRIVE

oluline sõiduinfo on vaid

laseb kohandada WRX STI

pilguheidu kaugusel

sõiduomadusi vastavalt sinu

selgetel ja kergesti

vajadustele ja soovidele.

jälgitavatel näidikutel.

Kui „Intelligent“ (I) režiimis

Lülita vaid süüde sisse

on kiirendus pehmelt

ning osutid viipavad

sujuv ning rõhk kütusekulu

sulle tervituseks, andes

optimeerimisel, siis „Sport“ (S) režiimis reageerib mootor otseselt ning

märku valmisolekust teele asuda. Armatuuslaua keskel asuvat 3,5” LCD-

suutlikult igas olukorras. Turbomootorist maksimaalse tulemuse saamiseks

ekraani saab seadistada kuvama just seda infot, mida soovid oma silme

lülita sisse režiim „Sport Sharp“ [S#]. Reageering gaasipedaali vajutusele on

ees näha.

ülitäpne ja jõuline kogu pööretevahemikus.

MITM ER EŽIIMILIN E KESKDIFER ENTSIA AL D C CD

M U LT I F U N K T S I O N A A L N E I N F O E K R A A N

Juhi poolt kontrollitav mitme režiimiga keskdiferentsiaal DCCD võimaldab WRX STI diferentsiaalilukustust ümber lülitada ja muuta selle seadeid. Reguleerides nii elektromagnetilist mitme kettaga ülekandesidurit kui ka piiratud libisemisega diferentsiaalisüsteemi (LSD) mehaanilist lukustust,

Mugavalt silmade kõrgusele paigutatud infoekraan näitab mitmesugust

kohandab see pöördemomendi jaotust esi- ja tagasilla vahel. “Auto” režiim

sõidukiga seotud infot. Sinna saab kuvada ka digitaalse turborõhu näidiku, et

valib ise muutlikele sõidutingimustele vastava ideaalse momendijaotuse,

hoida pilk peal oma turbolaaduri tööl.

“Auto (+)” suunab rohkem jõudu esisillale veojõu suurendamiseks, “Auto (-)” aga rohkem tagaratastele parema manööverdusvõime saavutamiseks. Kuueastmeline manuaalrežiim lubab seada lukustust just sinu personaalse eelistuse järgi.

20


W R X

S T I

o h u t u s e

t i p p t a s e

MITM E R EŽIIMIGA S Õ IDUDÜNA AMIK A JUHTIMISSÜSTEEM

T U R VA PA D JA D

Kolm valitavat režiimi aitavad sul võimalikus ohuolukorras säilitada

WRX STI standardvarustuses

kontrolli sõiduki üle ja pakuvad paindlikku võimekust muutuvates teeoludes.

on eesmised ja külgmised

Normaalrežiimil on kogu kontrollsüsteem täielikult rakendatud. “Traction”

SRS*1 turvapadjad ja

režiimil tõstetakse kontrollsüsteemi ja veojõukontrolli sekkumise läve, et

-kardinad, lisaks ka uus

saaksid ratastele kanda maksimaalse jõumomendi. Võid valida ka “Off”

põlveturvapadi, mis aitab

režiimi, mis võimaldab VDC kontrollsüsteemi täielikult välja lülitada.

kaitsta juhi jalgu ja alakeha.

K AASAEGN E PIDURISÜSTEEM

BREMBO PIDURID

WRX STI kasutab kaasaegseid tehnoloogiaid, mis parandavad

Tuntuim nimi pidurite tippklassis, Brembo*2, toodab kompromissitult

pidurdusvõimet ja sinu turvalisust. Kiirustundlik pidurdusabi tagab vajaliku

võimsaid pidureid, mis peavad vastu ka jõulisele sõidumaneerile. Suured

pidurdusjõu äkkpidurduse korral ja uus piduri ülevõtusüsteem Brake Override

pidurisadulad ja ventileeritavad kettad tagavad ekstraklassi täpsuse ja

aitab vältida võimalikku ohtu ka siis, kui piduri- ja gaasipedaali vajutatakse

kontrolli auto üle ka siis, kui sinu WRX STI liigub võimete piiril.

samaaegselt.

*1 SRS täiendav turvasüsteem. Toimib efektiivselt koos kinnitatud turvavöödega. *2 Brembo on Brembo S.p.A. registreeritud kaubamärk.

21


L IN E

U P

WRX STI 6-käigulise manuaalkäigukastiga MÕÕTMED: ................................................ P x L x K: 4595 x 1795 x 1475 mm MOOTOR: .................................................... horisontaalse asetusega 4-silindriline turbolaaduriga DOHC, 16 klappi, bensiin MAHT: ......................................................... 2 457 cm3 MAKSIMAALNE VÕIMSUS: ............... 300 hj (221 kW) / 6 000 p/min MAKSIMAALNE JÕUMOMENT: ...... 407 Nm / 4 000 p/min ÜLEKANNE: ............................................... 6MT, DCCD, 4-nelikvedu

WR Blue Pearl

22


WRX STI GT 6-käigulise manuaalkäigukastiga MÕÕTMED: ................................................ P x L x K: 4595 x 1795 x 1475 mm MOOTOR: .................................................... horisontaalse asetusega 4-silindriline turbolaaduriga DOHC, 16 klappi, bensiin MAHT: ......................................................... 2 457 cm3 MAKSIMAALNE VÕIMSUS: ............... 300 hj (221 kW) / 6 000 p/min MAKSIMAALNE JÕUMOMENT: ...... 407 Nm / 4 000 p/min ÜLEKANNE: ............................................... 6MT, DCCD, 4-nelikvedu

Ice Silver Metallic

23


S eest

24

ja

v ä ljast

H Ä S T I

varustatud

LED esituled koos kõrguse regulaatoriga

Elektriline reguleeritava kaldega klaasist katuseluuk*1

Suur tagaspoiler *2

18-tollised kergmetallveljed

Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid integreeritud LED suunatulega

Tagadiffuuser ja topeltavadega summuti


Multifunktsionaalne infoekraan

Automaatne kliimaseade, kahe tsooniga

SD-kaardiga navigatsioonisüsteem ja 9 kõlariga Harman/Kadron + Premium 1 CD audiosüsteem*1

USB- ja audiosisendid keskkonsoolis

Alumiiniumpedaalid

Tahavaatekaamera*1

*1 WRX STI GT  *2 WRX STI

25


L isavarustus

Lisa

isikupära

Kuigi iga WRX STI on juba iseenesest rikkalikult varustatud, aitab Subaru pakutav lisavarustus sinu autot veelgi isikupärasemaks muuta. Kui soovid suurendada mugavusi, parandada funktsionaalsust või tuunida oma WRX STI välimust, leiad Subaru lisavarustuse hulgast oma autole alati sobivad ja võrdväärse kvaliteediga lisad. Info saamiseks külasta meie kodulehte www.subaru.ee või pöördu oma Subaru edasimüüja poole.

26


Tuulesuunaja

Väljalasketoru otsik kroomäärisega

Nahkkattega käigukanginupp

Lävekarbi iluliist

Tekstiilmatt

27


TEHNILISED ANDMED WRX STI / WRX STI GT 6MT MOOTOR Bokser, 4-silindriline, 4-taktiline, kõrgrõhu turbolaaduriga ja suure jõudlusega vahejahutiga bensiinimootor

Tüüp

DOCH, 16 klappi Silindri läbimõõt / kolvikäik

mm

99,5 X 79,0

Töömaht

cm 3

2 457

Surveaste

8,2

Kütusesüsteem

Mitmepunktiline mitmeosaline sissepritse

Kütusepaagi maht

l

60

sõiduomadused Suurim võimsus

hj (kW) / p/min

300 (221) /6000

Nm / p/min

407 (41.5) /4000

Suurim pöördemoment Suurim kiirus

km/h

Kiirendus (0...100 km/h) Kütusekulu* 1

CO 2 heitkogus * 1

sek.

255 5,2

Linnas

l/100 km

14,0

Maanteel

l/100 km

8,4

Kombineeritud

l/100 km

10,4

Linnas

g/km

326

Maanteel

g/km

194

Kombineeritud

g/km

Keskkonnaklass

242 Euro 6b

MÕÕTMED JA MASS Pikkus

mm

4595

Laius

mm

1795

Kõrgus

mm

1475

Teljevahe

mm

2650

Ees

mm

1530

Taga

mm

1540

Rööbe Minimaalne kliirens (tühikaalu juures)

mm

135

Tühikaal* 2

kg

1580 /1575

Täismass

kg

2 000

Pakiruumi maht * 3

l

460

JÕUÜLEKANNE Nelikveo tüüp

Ülekandearv

Juhi kontrollitav AWD-tüüpi keskdiferentsiaal 1. käik

3,636

2. käik

2,235

3. käik

1,590

4. käik

1,137

5. käik

0,891

6. käik

0,707

Tagurpidikäik

3,545

Lõppülekanne

3,900

VEERMIK Roolisüsteem Vedrustus (4 ratast sõltumatult)

Kiire ülekandega, muutuva võimendusega hammaslattrool Ees

Vähim pöörderaadius välimise rehvi järgi Pidurid

Pööratud MacPhersoni tüüpi

Taga

Topeltõõtshark-tüüpi m

Brembo suure jõudlusega pidurisüsteem, 4-kolvised sadulad, ventileeritud pidurikettad

Taga

Brembo suure jõudlusega pidurisüsteem, 2-kolvised sadulad, ventileeritud pidurikettad

ABS Rehvi- ja veljemõõdud *1 Kütusekulu ja CO2 heitkogused vastavalt standardile EC715/2007-195/2013W. *2 Sõiduki tühimass võib muutuda vastavalt paigaldatud lisavarustusele. *3 Mõõdetud vastavalt VDA meetodile. SUBARU Nordic AB jätab endale õiguse muuta mudeli tootmisaasta jooksul tehnilisi andmeid ja varustust.

28

5,5

Ees

Super Sport ABS, elektrooniline pidurdusjõu jaotus 245/40R18, 18 x 8.5"J


STANDARD- JA LISAVARUSTUS WRX STI

WRX STI GT

WRX STI

WRX STI GT

6MT

6MT

6MT

6MT

MUGAVUS

TURVALISUS

Reguleeritava kauguse ja kõrgusega roolisammas

l

l

VDC (veojõukontroll)

l

l

SI-Drive (Subaru intelligentne juhtimissüsteem)* 1

l

l

Super Sport ABS-pidurid

l

l

Kaugjuhtimisega kesklukustus 1 CD, AM/FM-raadio ja 6 kõlariga audioasüsteem + USB/iPod port ja Bluetooth®* 2 SD-kaardi põhine navigatsioonisüsteem, 6,1" värviekraan, Harman/ Kardon, 1CD, AM/FM-raadio ja 9 kõlariga audiosüsteem + USB/iPod port ja Bluetooth®*2 Tagumine parkimiskaamera

l

l

Nõlvaltstardi abi

l

l

l

Eesmised turvapadjad

l

l

Juhi ja kaassõitja eesmised ja külgmised turvapadjad

l

l

l

Turvakardinad (ees ja taga)

l

l

Põlveturvapadi juhikohal

l

l

l

Turvatalad ustes (ees ja taga, mõlemal pool)

l

l

Stereosüsteemi juhtimise lülitid roolil

l

l

Roolisamba tugitala

l

l

Bluetoothiga ühilduv vabakäesüsteem

l

l

Aktiivpeatoed (juhil ja eesistujal)

l

l

Lisaseadmete pistikupesa ja USB-port konsooli laekas

l –

l

Turvavöö märgutuli (kõik 5 istekohta)

l

l

l

Eesmised turvavööde eelpingutid koos koormuspiirikutega

l

l

Smart key võtmeta sisenemine koos nupust käivitusega Multifunktsionaalne infoekraan digitaalse turborõhu näidikuga

l

l

Juhi ja kaassõitja turvavöö kõrguse regulaatorid

l

l

Püsikiirushoidik

l

l

Tagumised kolmepunktiturvavööd kolmele istekohale

l

l

Ühe puutega suunatule lülitus

l

l

Rehvirõhu kontrollsüsteem

l

l

Elektrilised aknad* 3

l

l

Turvatooli ISO-FIX kinnitused (koos köidikukinnitusega)

l

l

Lastelukud tagaustes

l

l

Juhi seadistatav pööretenäidik

l

l

Automaatne kahetsooniline kliimaseade

l

l

Soojenduskanalid tagaistujatele

l

l

Peeglid päikesesirmides

l

l

Kohtvalgustid

l

l

Kütusepaagi luugi avamine salongist

l

l

Alumiiniumkattega pedaalid

l

l

Joogitopsi pesad keskkonsooli laekas

l

l

Joogitopsi pesadega uksetaskud

l

l

12 V pistikupesa keskkonsooli laekas

l

l

Pakiruumi valgusti

l

l

ISTMED Sportlikud esiistmed

l

l

Manuaalselt reguleeritava kõrgusega juhiiste

l

l

Esiistmete soojendus

l

l

60/40 jaotusega kokkuklapitav tagaiste

l

l

VÄLIMUS LED esituled, kõrguse automaatseadega

l

l

Väljuvad esilaternate pesurid

l

l

Eesmised udutuled

l

l

Tagumine difuusor koos integreeritud udutulega Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid koos sisseehitatud valgusdiood-suunatuledega Soojendusega küljepeeglid

l

l

l

l

l

l

Klaasipuhastite soojendus

l

l

Elektriline tagaakna soojendi

l

l

Muudetava intervalliga klaasipuhastajad, disainharjaga

l

Vihmaandur

l –

Kõrge tagaspoiler

l

*1 3-režiimiline : Intelligent, Spor t ja Spor t Sharp *2 Bluetooth on Bluetooth SIG, Inc. America registreeritud kaubamärk. *3 Juhiukse klaasil on automaatne üles-alla juhtimine koos pigistuskait sega SUBARU Nordic AB jätab endale õiguse teha mudeliaasta jooksul muudatusi tehnilistesse andmetesse ja varustusse.

l –

Küljespoilerid

l

l

Lävepakukatted

l

l

Kaks topeltotsaga summutit

l

l

18-tollised kergmetallveljed

l

l

Katusereelingute kinnitusklambrid

l

l

Katuseantenn

l

Elektriline katuseluuk

l –

l

Tagumised klaasid toonitud

l

29


I S T M E kattematerjalid

EESMINE sportiste

KESKOSA: alcantara

Küljed: NAHK

STI 2005

ÕÕTMED

942

1205

WRX STI sedaan

1530 1795

2650 4595

2650 4595

SUBARU Nordic AB jätab endale õiguse muuta tehnilisi andmeid ja varustust ilma eelneva teavitamiseta, Tehnilised andmed ja varustus võivad sõltuda kohalikest tingimustest ja nõuetest. Küsi kohalikult edasimüüjalt oma piirkonda puudutavate muudatuste üksikasju. Käesolevas trükises kasutatud pildimaterjal on rahvusvaheline ning võib kujutada varustust, mis pole sinu koduturul saadaval. Et olla kursis kõige värskema tooteinfoga, vaata www.subaru.ee

942

101 0

475

942

30

1205

2005

2005

1205

010

101

1475

942

1205

010

0

2005M


V Ärvivalik

CRYSTAL WHITE PEARL

ICE SILVER METALLIC

WR BLUE PEARL

LIGHTNING RED

DARK GREY METALLIC

CRYSTAL BLACK SILICA

31


SUBARU Nordic AB w w w.subar u.ee Tr端k it ud Root sis, aprill 2014 S924118EE

Subaru WRX STI EE  

Subaru WRX STI Eesti