Page 17

Technologija, lemianti vairavimo malonumą Visi OUTBACK ratai varomi unikalios SUBARU simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos. Šio automobilio svorio centras yra labai žemai ir užtikrina natūralią pusiausvyrą, todėl OUTBACK pasižymi išskirtiniu stabilumu, puikiu valdymu ir labai gera trauka.

Priekinė pakaba Labai tvirta MacPherson tipo statramsčių priekinė pakaba leidžia naudoti platesnius ratus, be to, užtikrina didelę rato eigą. Drauge su SUBARU DC3 technologija tai lemia mažesnį automobilio posvyrį posūkiuose ir tylesnį bei komfortiškesnį važiavimą įvaririausiais paviršiais. Storesni skersiniai stabilizatoriai lemia tikslesnį valdymą.

Užpakalinė pakaba SUBARU OUTBACK užpakalinė pakaba su dviguba skersine svirtimi meistriškai suderina sportiškumą bei tikslumą ir idealiai papildo SUBARU DC3 technologiją, taip užtikrindama puikią pusiausvyrą ir tikslų valdymą važiuojant nelygiais keliais ar įveikiant staigius posūkius. Kad automobilis būtų dar stabilesnis, saugesnis bei manevringesnis, buvo patobulinti amortizavimo elementai, įvorės ir standesnės spyruoklės. Be to, amortizatoriuose įdiegta savaiminio išlyginimo sistema, padedanti užtikrinti reikiamą aukštį, kai vežamas sunkus krovinys.

SUBARU Dynamic Chassis Control Concept SUBARU dinaminės važiuoklės kontrolės koncepcija (SUBARU DC3) yra dar vienas mūsų technologinių žinių ir pasišventimo tobulybei įrodymas. Ši pažangi sistema suprojektuota taip, kad važiuoklė iš karto prisitaikytų prie esamų kelio sąlygų. Kartu su simetriška keturių ratų pavaros sistema tai užtikrina tobulą valdymą ir optimalią galią kiekvienoje situacijoje.

17

Subaru Outback LT  

Subaru Outback Lietuva

Subaru Outback LT  

Subaru Outback Lietuva