Page 12

Išlaikykite ryšį Symmetrical AWD Simetrija užtikrina pusiausvyrą, kuri teikia kontrolę. Štai kodėl SUBARU jau daugiau nei 40 metų tobulina Symmetrical AWD sistemą. Pritaikyta SUBARU BOXER varikliui, ši sistema yra beveik tobulai simetriška, maksimaliai padidina galią, teikia išskirtinę trauką ir taip suderina pusiausvyrą bei stabilumą, kad visiška kontrolė būtų užtikrinama praktiškai bet kuriomis sąlygomis, o automobilio patikimumas bei valdymas būtų toks, kokio negali pasiūlyti joks kitas SUV klasės automobilis.

Puiki dinamika Išskirtinė šio automobilio trauka priverčia iškart pajusti pagreitį ir nusišypsoti. O dėl beveik tobulos simetrijos OUTBACK veikiai paklūsta valdymo manevrams ir taip stabiliau įveikia posūkius bei visada sužadina unikalų kontrolės pojūtį.

Nuolatinis kontaktas Kuo stipriau padangos sukimba su keliu, tuo geriau automobilis jums paklūsta. Galia visą laiką paskirstoma į visus keturis ratus, kad ryšys su keliu būtų kaip įmanoma stipresnis, o manevravimo bei kontrolės galimybės – kuo didesnės.

Veržlumas pavojingose situacijose Esant prastam orui arba per tas kelias brangias sekundes, kai tenka staigiai sureaguoti į susidariusią pavojingą situaciją, simetriška pavaros agregatų sistema dėl beveik tobulos pusiausvyros užtikrina stabilumą, veržlumą ir trauką, padedančią išvengti tykančių pavojų.

12

Subaru Outback LT  

Subaru Outback Lietuva

Subaru Outback LT  

Subaru Outback Lietuva