__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1


SUBARU AUTOMOBILIM JĀBŪT DROŠAM, AIZR AUJOŠAM UN IZ TURĪGAM Outback ir veidots ar rūpēm par tā īpašnieku. Vestspēja, funkcijas un vilkšanas jauda – tās ir galvenās prioritātes, iezīmes, kuru dēļ Outback allaž ir bijis aktīvu ģimeņu iecienītākais un iekārotākais auto, turklāt bez jebkādām atlaidēm drošības, pieejamības un ērtību jomā. Tā kā Subaru vienmēr izmanto savas tehnoloģijas un unikālos risinājumus, mums nekad nav bijis jāsamierinās ar kompromisu. Outback ir tieši tik labs, kā bijām iecerējuši!

2


SIME TRISK Ā PILNPIEDZIŅA

Bokserdzinējs

Subaru bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visam automobilim zemāku smaguma centru, zemāku profilu un labāk līdzsvarotu svara sadalījumu. Subaru automobiļi aizvien ir ļāvuši vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tiem raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automobilis ir izturīgs pret sānsveri un tam piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski.

Lineartronic Lineartronic bezpakāpju variatora transmisija veidota, lai panāktu Subaru boksertipa dzinēja un simetriskās pilnpiedziņas maksimālu efektivitāti. Tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, kas Outback nodrošina uzlabotus degvielas patēriņa rādītājus. Variators pielāgojas braukšanas ātrumam un dzinēja darbībai, ļaujot vadītājam sajust pārnesumu maiņas punktus, kad auto uzņem ātrumu. Tādējādi vadītājam ir nodrošināta cieša un ērta saikne ar automobili.

Lineartronic

3


VISAP T VEROŠĀ SUBARU DROŠĪBA Subaru mērķis ir radīt drošākos automobiļus pasaulē, un visi testi liecina, ka ar saviem jaunajiem modeļiem mēs šo mērķi sasniedzam. Mūsu vīzija – sadursmes gadījumā Subaru dēļ necietīs neviens – ne Subaru iekšpusē, ne ārpus tā. Mūsu mērķis ir pasargāt ne tikai Subaru automobilī braucošos, bet arī citus satiksmes dalībniekus, piemēram, riteņbraucējus un gājējus. Šos uzlabojumus mēs saucam par Subaru visaptverošo drošību.

Primārā drošība Primārās drošības aprīkojumu automobilī iebūvē ražošanas laikā. Automobilim ir jābūt ērti vadāmam, paredzamam noteiktos braukšanas apstākļos un jāsniedz vadītājam pilnīga kontroles iespēja ikvienā situācijā. Tostarp laba pārskatāmība un pēc iespējas mazāk nepārredzamo zonu. Subaru ir smalki veidoti durvju statņi, plašas stiklotās virsmas un pārdomāti izvietoti atpakaļskata spoguļi. Būtiska priekšrocība ir iespēja pielāgot sēdekli un stūres ratu vadītājam visērtākajā pozīcijā. Tas ļauj justies brīvi, un nekas netraucē veltīt nedalītu uzmanību vissvarīgākajam – automobiļa vadīšanai un satiksmei. Tāpēc autovadītāja aprīkojums ir izveidots tik loģisks un intuitīvs. Kā piemērus var minēt lietus sensorus un automātiskās tālās gaismas.

1. Lieliska redzamība visos virzienos

1

2

2. Lokveida drošības karkass

Pasīvā drošība Šīs kategorijas aprīkojuma uzdevums ir pasargāt vadītāju un pasažierus satiksmes negadījumā. Lai izveidotu stingru virsbūves rāmi, Subaru proporcionāli daudz izmanto augstas stiprības tēraudu. Sadursmes gadījumā ir svarīgi, lai automobiļa korpuss paliktu pēc iespējas neskarts. Subaru lokveida drošības karkass efektīvi aizsargā pret triecienu no jebkuras puses. Subaru pamataprīkojumā ietilpst arī septiņi drošības spilveni, turklāt Subaru piedāvā arī smalki izstrādāto un godalgoto aprīkojumu – aktīvos galvas balstus, kas samazina kakla skriemeļu savainojuma risku. Pateicoties unikālajai dzinēja konstrukcijai, sadursmes gadījumā dzinējs paslīd zem salona grīdas – arī tā ir šīs kategorijas komponente.

3. Unikāla dzinēja konstrukcija 4. Priekšējie sēdekļi ar aktīvajiem galvas balstiem, kas palīdz izvairīties no kakla skriemeļu traumām

4 4

5. Drošības jostas pievilcējs ar slodzes ierobežotāju

3

6. Septiņi drošības spilveni

5

6


Aktīvā drošība Tieši šai jomā pastāvīgā simetriskā pilnpiedziņa spēlē tik svarīgu lomu. Pateicoties tam, ka automobiļa piedziņa vienmēr tiek sadalīta uz visiem četriem riteņiem, stūrēšana kļūst dabiska, un, vadot automobili, rodas drošības sajūta. Aktīvās drošības aprīkojumā ietilpst arī Subaru automobiļa dinamiskās kontroles sistēma (VDC). Tā sevī ietver pretslīdes, pretvērpes un vilces vadību. Sistēma nosaka automobiļa kustības virzienu un sabremzē attiecīgos riteņus, lai mazinātu buksēšanas vai nepietiekamas pagriežamības risku. Vēl viens aktīvās drošības piemērs ir aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma, kas, izbraucot līkumu, automātiski palēnina trajektorijas iekšējo riteņu rotāciju, tādējādi palīdzot automobilim noturēties pareizajā braukšanas joslā. Lai kompensētu svara atšķirības, kas var rasties, automobilī ievietojot bagāžu, elektroniskā bremžu spēka sadale automātiski izlīdzina bremzēšanas spēku starp priekšējiem un aizmugures riteņiem. Bremžu pastiprinātājs palielina bremzēšanas spēku, ja vadītājs nav nospiedis bremžu pedāli pietiekami stipri. Savukārt bremžu pedāļa prioritātes sistēma automātiski pielieto bremzes, kad vadītājs nejauši vienlaikus ar bremžu pedāli nospiež gāzes pedāli.

Bez aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēmas

Ar aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēmu

7

Euro NCAP piecu zvaigžņu novēr tējums Outback ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP (European New Car Assessment Programme) drošības testos.

7. Aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma palīdz automobilim noturēties joslā. 8. Zemais smaguma centrs, rūpīgi izstrādātā balstiekārta un izturība pret vērpi automobilim ļauj zibenīgi reaģēt uz stūres pagriezienu, tādējādi sniedzot drošas manevrēšanas iespēju.

8 5


PA SAULĒ L ABĀK Ā AUTOVADĪŠANA S ATBAL S TA SIS TĒMA Preventīvā drošība Labākais veids, kā izvairīties no traumām, protams, ir parūpēties, lai neiekļūtu satiksmes negadījumā. Šai jomā Subaru ir saņēmis visaugstāko atzinību, pateicoties progresīvajai autovadīšanas atbalsta sistēmai EyeSight, ko vairākas neatkarīgas testēšanas institūcijas atzinušas par labāko pasaulē. EyeSight sistēmā ietilpst septiņas funkcijas, kas izstrādātas, lai noteiktu apdraudējumu, brīdinātu vadītāju un, ja vadītājs nav reaģējis, pārņemtu vadību, tādējādi izvairoties no sadursmes. Subaru automobiļa noteicējs aizmugurē (SRVD) uzrauga satiksmi automobiļa aizmugurē un sānos. Tas raida brīdinājuma signālu par situāciju blakus vai gadījumā, kad no aizmugures strauji pietuvojas cits transportlīdzeklis. Šī ierīce spēj brīdināt par šķērsojošo satiksmi, novietojot automobili stāvvietā, kā arī piedāvā līdzīgas parocīgas funkcijas. Sistēma spēj uztvert gan transportlīdzekļus, gan cilvēkus, arī bērnus. Automātiskās tālās gaismas un līkumgaismas ir vēl daži Subaru preventīvās drošības piemēri.

Pasaulē labākā autovadīšanas atbalsta sistēma EyeSight*1 ir radusies, pateicoties pētījumiem un izstrādes darbam vairāk nekā 30 gadu laika posmā. Automobiļi ar EyeSight vairāk nekā divas reizes retāk iekļūst satiksmes negadījumos salīdzinājumā ar automobiļiem, kas nav aprīkoti ar šādu sistēmu. Turklāt aizmugures sadursmes risks ir samazinājies par 84 procentiem. EyeSight ir kā vēl viens acu pāris, kas uzrauga satiksmi līdz pat 180 km/h. Sistēmas kodols ir krāsu stereokamera, kas ir droši novietota aiz vējstikla. Sistēmai ir vairākas funkcijas, un vadītājs var izvēlēties, kurā brīdī kādu no tām aktivizēt.

11

12

14

15

13

9. Subaru automobiļa noteicējs aizmugurē (SRVD) 10. Tālo gaismu asistents

11. Adaptīvā kruīzkontrole 12. Brīdinājums par priekšā esošā transportlīdzekļa kustības uzsākšanu

9

13. Līniju noteicējs 14. Joslas turēšanas asistents 15. Automātiskās bremzes * 2

16

10 6

16. Pirmssadursmes gāzes pedāļa kontrole

*1 EyeSight ir autovadīšanas atbalsta sistēma, kas atsevišķos braukšanas apstākļos var nedarboties optimāli. Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu un satiksmes noteikumu ievērošanu. Sistēmas efektivitāte ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, no automobiļa tehniskā stāvokļa, no laika un braukšanas apstākļiem. Sīkāku informāciju par EyeSight sistēmas darbību un tās ierobežojumiem, kā arī šajā brošūrā minētajām funkcijām skatīt lietotāja rokasgrāmatā. *2 Atsevišķās situācijās pirmssadursmes bremžu palīgsistēma var nefunkcionēt. Ātruma atšķirības starp objektiem, objekta nepietiekams augstums un citi apstākļi var negatīvi ietekmēt EyeSight darbību. EyeSight nespēj optimāli darboties jebkurā un visās situācijās.


EyeSight redzamības lauka ilustrācija (faktisks mērījums netiek uzrādīts). 7


FUNKCIJU NOZĪME Outback piedāvā daudz pārdomātu funkciju, kas atvieglo dzīvi. Platie aizmugures durvju sliekšņi palīdzēs ērti aizsniegt uz automobiļa jumta novietojamo bagāžu. Protams, automobilī netrūkst ne dažādu nodalījumu mantu glabāšanai, ne glāžu turētāju. Pieminēšanas vērti ir arī savā klasē lielākie aizmugures sēdekļi ar regulējamu atzveltni.

8


Bagāžas un sēdvietu kombinācijas: lielajā kravas telpā pietiks vietas veseliem četriem koferiem ar 80 litru tilpumu, turklāt ir izveidota līdzenāka grīda, lai varētu ievietot vairāk bagāžas. Pateicoties 60/40 proporcijā nolokāmajiem aizmugures sēdekļiem, tu vienā mirklī vari tos pielāgot, lai ievietotu automobilī garākus priekšmetus un pietiktu vietas arī pasažieriem.

2

1

3

4 1. Ērti aizmugures sēdekļi 2. Vilkšanas jauda līdz 2 000 kg 3. Elektriskas aizmugurējās durvis* 4. Viduskonsoles nodalījums 5. Jumta lūka* 6. USB pieslēgvietas priekšā un aizmugurē (2,1 A)

5 * Tikai Summit modelim.

6 9


10


PIEL ĀGOTS AUTOVADĪTĀ JAM Plašie logi un smalki veidotie durvju statņi Outback padara par līderi savā klasē pārredzamības ziņā. Tādēļ autovadīšana kļūst drošāka un komfortablāka. Pilnīgu situācijas kontroli piedāvā pārdomāti izveidots autovadītāja aprīkojums ar ērti nolasāmām mērierīcēm. Tādas ir Subaru raksturīgās iezīmes, kas kalpo par lielisku augstākās klases primārās drošības piemēru.

1

2

3

Maksimālās vilces un stāvu nobraucienu kontrole

SI-DRIVE

Dvipakāpju X-Mode ir sistēma, kas optimizē vilci, braucot pa atšķirīgiem ceļa segumiem. Pirmā pakāpe domāta braukšanai pa apsnigušu vai zemes ceļu, bet otrā - pa dziļu sniegu vai dubļainu ceļu. X-Mode liek darboties visiem sensoriem, lai nodrošinātu maksimālu vilces jaudu un pasargātu tevi no iestigšanas. Stāvu nobraucienu kontrole ļauj droši braukt lejup pa nogāzi. Tev tikai jāstūrē. Sistēma piemēro bremzes un regulē dzinēja jaudu.

Vadoties pēc tava braukšanas stila, SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive) spēj pielāgot atbilstošu uzrāvi un transmisijas atsaucību, lai ikvienā situācijā nodrošinātu tev nepieciešamo spēku un izmanību. Izvēlies "I" režīmu plūdenam un ekonomiskam braucienam un "S" - straujākai gāzes padevei un uzrāvei.

1. Apple CarPlay un Android Auto™   2. Atpakaļskata kamera   3. Priekšskata un sānskata monitors  4. Bezatslēgas piekļuve ar iedarbināšanas pogu   5. Astoņās pozīcijās elektriski regulējams vadītāja sēdeklis

4

5 11


AKSESUĀRI

PA D A R I S A V U O U T B A C K PA R Ī S T E N I S A V Ē J O ! Liec lietā Subaru aksesuārus un pielāgo Outback savai personībai un dzīvesveidam. Ja vēlies pievienot papildu ērtības, uzlabot funkcionalitāti vai personalizēt sava Outback ārējo izskatu, tev noderēs Subaru aksesuāri, kas pēc formas un kvalitātes atbilst tavam Subaru automobilim. Lai uzzinātu vairāk, apmeklē subaru.lv vai tuvāko Subaru pārstāvi.

12


SĒDEKĻU MATERIĀLS

VIRSBŪVES KRĀSA

1 Crystal White Pearl

Ice Silver Metallic

2 Melna āda (Ridge (1) / Summit (2))

Magnetite Grey Metallic

Melns audums (Active)

ACTIVE/RIDGE

Tungsten Metallic

SUMMIT

Crystal Black Silica

Ziloņkaula krāsas āda (Summit)

Storm Grey Metallic

Crimson Red Pearl

Dark Blue Pearl

OUTBACK 2,5 Izmēri (G x P x A): 4820 x 1840 x 1605 mm Dzinējs: horizontāls 4 cilindru DOHC benzīna opozītdzinējs ar 16 vārstiem Darba tilpums: 2498 cm3 Maks. jauda: 175 ZS (129 kW) / 5800 apgr./min Maks. griezes moments: 235 Nm (24,0 kgfm) / 4000 apgr./min Transmisija: Lineartronic, pilnpiedziņa

Wilderness Green Metallic

Cool Grey Khaki

Drukas ierobežojumu dēļ faktiskā krāsa var atšķirties no tabulā attēlotajiem paraugiem.

IEZĪMES

Active (auduma sēdekļi)/Ridge (melni ādas sēdekļi)

Summit (ādas sēdekļi) 13


SPECIFIKĀCIJAS 2.5i ACTIVE

RIDGE

2.5i SUMMIT

Dzinējs

ACTIVE

Horizontāls 4 cilindru četrtaktu benzīna opozītdzinējs DOHC, 16 vārstu

Virzuļa diametrs/gājiens

mm

94 x 90

Darba tilpums

cm3

2498

Kompresijas pakāpe

Pilnpiedziņa

10,3

Degvielas sistēma

Daudzpunktu secīgā iesmidzināšana

Degvielas tvertnes tilpums

l

Pārnesumu attiecība

60

Dinamiskie rādītāji Maks. jauda Maks. griezes moments

ZS (kW) /apgr./min

175 (129) / 5800

Nm (kgfm) /apgr./min

235 (24,0) / 4000

Maks. ātrums Paātrinājums (0-100 km/h)

Degvielas patēriņš*1 WLTP CO2 izmeši*1

km/h

198

sek.

10,2

Zems ātrums

l/100 km

11,9

Vidējs ātrums

l/100 km

8,2

Augsts ātrums

l/100 km

7,2

Īpaši augsts ātrums

l/100 km

8,7

Kombinētajā ciklā

3,600

2. pārnesums

2,080

3. pārnesums

1,596

4. pārnesums

1,221

5. pārnesums

0,939

6. pārnesums

0,717

7. pārnesums

0,512

Atpakaļgaita

3,687 4,111

Šasija Stūres sistēma Balstiekārta (neatkarīga četru riteņu)

Zobrata tipa stūres sistēma ar elektrisko stūres pastiprinātāju Priekšpusē

l/100 km

8,6

g/km

268

Bremzes

Vidējs ātrums

g/km

184

Augsts ātrums

g/km

163

Īpaši augsts ātrums

g/km

196

Kombinētajā ciklā

g/km

193

ABS sistēma Riepu izmērs

Euro6d-TEMP mm

4820

Platums

mm

1840

Augstums

mm

1605

Garenbāze

mm

2745

Priekšpusē

mm

1575

Aizmugurē

mm

1590

Minimālais klīrenss Bagāžas nodalījuma tilpums* 2, pacelti/nolaisti aizmugures sēdekļi Sēdvietu skaits

mm

200

l

559 / 1848

cilvēki

5

Pašmasa + vadītāja svars

kg

1657

1661

Pilna masa

kg

2100

Pieļaujamā piekabes masa

kg

2000

*1 Degvielas patēriņš un CO2 izmeši saskaņā ar EC715/2007 - EU2017/1347BG . *2 Pēc VDA metodes (V214). Automobiļa pašmasa atkarīga no papildaprīkojuma. Specifikācijas un modeļu klāsts var atšķirties atkarībā no tirdzniecības reģiona.

1696

MacPherson statņu tipa

Aizmugurē

Zems ātrums

Garums

IZM ĒR I

3,600–0,512

1. pārnesums

Minimālais pagrieziena diametrs atkarībā no riepu izmēra

Vides kategorija

Šķērsbāze

Pilnpiedziņas sistēma ar aktīvu griezes momenta sadali 60/40 D Lineartronic

Gala pārnesums

Izmēri un svars

14

SUMMIT

Transmisija

Veids

mm

RIDGE

Divsviru tipa m

11,0 Ventilējamas disku bremzes 4 sensoru/4 kanālu ABS ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali, bremzēšanas palīgsistēmu un bremžu pedāļa prioritātes sistēmu 225/65-17

225/60-18


PAMATAPRĪKOJUMS ACTIVE / RIDGE

SUMMIT

ACTIVE / RIDGE

SUMMIT

2.5i

SUMMIT

2.5i

ACTIVE / RIDGE

2.5i

Lukturu automātiska ieslēgšana/izslēgšana

l

l

Apsildāms stūres rats

l

l

SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive)*4

l

l

LED priekšējie lukturi ar automātisku staru kūļa augstuma regulēšanu

l

l

Logu elektropiedziņa*1

l

l

Divpakāpju X-MODE

l

l

Dinamiskās līkumu gaismas, kas reaģē uz stūres pagriešanu (SRH)

l

l

Tālvadības atslēgas sistēma

l

l

Stāvu nobraucienu kontrole

l

l

Izbīdāmi priekšējo lukturu mazgātāji

l

l

l

l

Automātiskā elektroniskā stāvbremze

l

l

Priekšējie miglas lukturi

l

l

Iekāpšana bez atslēgas un iedarbināšanas poga (inteliģentā atslēga)

l

l

Aizmugurējie miglas lukturi

l

l

Viena pieskāriena joslu maiņas sistēma

l

l

ATV (aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma)

l

l

Elektriski nolokāmi sānu spoguļi ar iebūvētiem LED pagrieziena rādītājiem

Elektroniskā stāvbremze

l

l

Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma

l

l

Apgaismojums lasīšanai

l

l

Vilces kontroles sistēma

l

l

Pret ultravioleto starojumu aizsargājoši stikli: vējstikls un priekšējos un aizmugures sānu logos

l

l

l

l

Bagāžas apgaismojums

l

l

Kalna slīpuma turēšanas mehānisms (Hill Holder)

Tonēti stikli aizmugures durvīs un aizmugurē

l

l

Aizsedzami spoguļi ar apgaismojumu

l

l

Vējstikla tīrītāja apsilde

l

l

l

l

Viduskonsoles nodalījums

l

l

l

Viduskonsole ar audio/USB pieslēgvietu un 12 V rozeti

l

Apsildāmi sānu spoguļi

l

l

l

l

Glāžu turētāji priekšā un aizmugurē

EyeSight (automātiskās bremzes, adaptīvā kruīzkontrole, brīdinājuma signāls par priekšā stāvošā automobiļa braukšanas uzsākšanu, joslu maiņas asistents, brīdinājuma signāls par novirzīšanos no braukšanas joslas, pirmssadursmes bremzēšanas kontrole)

l

Lietus sensors

l

l

l

l

l

l

l

Kabatas durvīs

Neredzamās zonas noteikšana

Intermitējošais aizmugures logu tīrītājs

l

l

17"

18"

Degvielas tvertnes vāciņa atvēršana no salona

Automobiļa noteikšana aizmugurē

l

l

l

l

Elektriski atverama stikla jumta lūka ar regulējamu leņķi

l

l

Elektriskas aizmugurējās durvis

Tālo gaismu asistents

l

l

Jumta sliedes

l

l

l

l

Četri kravas āķi

Automātiski aptumšojams interjera spogulis

l

l

l

l

l

Divi bagāžas āķi

l

Sānu apdares

Brīdinājums par novirzīšanos no braukšanas joslas un nestabilu braukšanu joslā

l

l

Joslas turēšanas asistents

l

l

Jumta spoilers

l

l

Savelkams bagāžas pārsegs Papildu telpa zem kravas nodalījuma

l

l

Avārijas apstāšanās signāls

l

l

Riepu remonta komplekts

l

l

Priekšskata monitors

l

l

Sānskata monitors

l

l

Āriene

Lietie diski

Ērtības

Sēdvietas Stūre un ātrumpārslēga uzgalis ar ādas apdari Ādas sēdekļi 8 pozīcijās regulējams vadītāja sēdeklis (ar jostasvietas atbalstu) Elektriski regulējams pasažiera sēdeklis

l

l

Ridge

l

l

l

l

Ridge

l

Galvas balsti visām sēdvietām

l

l

Roku balsts aizmugurē

l

l

Apsildāmi priekšējie un aizmugures sēdekļi

l

l

60/40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi

l

l

Ar vienu kustību nolokāmi aizmugures sēdekļi

l

l

Kabatas priekšējo sēdekļu aizmugurē

l

l

Nerūsējošas sānu sliekšņu aizsargplāksnes

l

Sēdekļa atmiņas funkcija (tikai vadītāja sēdeklim)

Vadāmība

Klimata kontrole

Drošība

Automātiskā divzonu gaisa kondicionēšanas sistēma ar putekļu filtru

l

l

Priekšējie drošības spilveni

l

l

Gaisa kondicionētāja atvere aizmugurē

l

l

Priekšējie sānu drošības spilveni

l

l

Apsildes atveres aizmugures pasažieriem

l

l

Piepūšamie drošības aizkari

l

l

Priekšējie un sānu logu atkausētāji

l

l

Kāju drošības spilvens vadītājam

l

l

Elektrisks aizmugures loga sildītājs ar laika releju

l

l

Sānu durvju stiprības stieņi

l

l

Stūres statņa balsts

l

l

Brīdinājums par nepiesprādzētu drošības jostu (visām sēdvietām)

l

l

l

Priekšējās drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem

l

l

Drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem aizmugures malējām sēdvietām

l

l

Izklaide un navigācija 1CD FM/MV DAB stereoatskaņotājs, 8 collu skārienjutīgs informācijas displejs*2 un 6 skaļruņi

l

Navigācijas sistēma, 1CD FM/MV DAB stereoatskaņotājs, 8 collu skārienjutīgs informācijas displejs* 2, Harman/Kardon audiosistēma ar 11 skaļruņiem, subvūferi un pastiprinātāju

Automobiļiem, kas aprīkoti ar navigāciju, karšu atjaunināšana triju gadu garumā

l

Apple CarPlay / Android Auto™ informācijas un izklaides sistēma

l

l

Drošības jostu augstuma regulēšana (vadītājam un priekšējam pasažierim)

l

l

Vadības pogas uz stūres rata

l

l

Aktīvie galvas balsti (vadītājam un priekšējam pasažierim)

l

l

Bluetooth®

l

l

Triju punktu drošības jostas visām piecām sēdvietām

l

l

Divas USB un papildu audio pieslēgvietas

l

l

l

l

Divas USB pieslēgvietas aiz viduskonsoles (tikai elektrība)

l

l

Četru sensoru/četru kanālu ABS ar elektronisku bremzēšanas spēka sadali

Atpakaļskata kamera

l

l

Bremžu asistents

l

l

l

l

Daudzfunkciju ekrāns*3 un izgaismotas mērierīces

l

l

l

l

ECO mērierīce

l

l

l

l

Brīdinājums par motoreļļas līmeni

l

l

l

l

Stūre ar regulējamu augstumu/attālumu

Bremžu pedāļa prioritātes sistēma ISO-FIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi (ar augšējo atsaišu stiprinājumiem) Aizmugures durvju slēdzenes ar aizsardzību pret neatļautu atvēršanu (bērniem) (abās pusēs) Automātiska durvju aizslēgšana/atslēgšana

l

l

l

l

Pārnesumu pārslēgšana ar lāpstiņām

Dzinēja imobilizators

l

l

Adaptīvā kruīzkontrole

l

l

Start un Stop sistēmas

l

l

Kontrole / Mērierīces

*1 Automātiska pacelšanas/nolaišanas funkcija. *2 Aprīkots ar skārienjutīgu paneli. *3 Aprīkots ar 5 collu LED displeju, kas attēlo degvielas patēriņu, laiku, ātrumu, EyeSight informāciju, kruīzkontroli, gaisa temperatūru ārā. *4 2 režīmi – inteliģentais un sporta.

SUBARU Nordic AB patur tiesības mainīt specifikācijas un aprīkojumu bez iepriekšēja brīdinājuma. Specifikācijas un aprīkojums var mainīties atkarībā no vietējiem apstākļiem un noteikumiem. Lai iegūtu informāciju par izmaiņām saistībā ar vietējiem apstākļiem, lūdzam vērsties pie izplatītāja. Brošūrā redzamie automobiļi ir starptautiskas versijas un var būt ar aprīkojumu, kas Latvijas tirgū nav pieejams. Lai būtu drošs, ka tev ir pieejama jaunākā informācija, lūdzu, apmeklē subaru.lv 15


subar u.lv SU BA R U N O R D I C A B D r u k ā t s Zv i e d r i j ā 2 0 2 0 . g a d a m a i j ā S 9 24117LV

Profile for I.M. Nordic

Outback 20B LV  

Outback 20B LV  

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded