__MAIN_TEXT__

Page 1


2


SAIKNE AR TAVU PA SAULI Neviens cits auto neripo tā kā Subaru, jo neviens nav tā konstruēts. Katrs Subaru modelis ir veidots tā, lai tu varētu braukt bez raizēm, dodot tev iespēju pilnīgi nodoties savai dzīvei. Tāpēc lielākajai daļai mūsu modeļu, tostarp arī Outback, svarīgāko vietu uzbūvē ieņem simetriskā pilnpiedziņa. Visiem četriem riteņiem saķeroties ar brauktuves virsmu, simetriskā pilnpiedziņa braucējam nodrošina ciešāku saikni ar ceļu. Tā ir saikne, kas ļauj pieaugt tavai pārliecībai un atklāj jaunu pieredzi.

3


4


NEK A S TE VI NE SPĒ J AP TURĒ T Varenajā Outback tevi nespēj apturēt gandrīz nekas. Simetriskā pilnpiedziņa nodrošina lielisku saķeri sniega un lietus apstākļos vai braucot pa nelīdzeniem ceļiem. Turklāt pateicoties X-MODE režīmam ar stāvu nobraucienu kontroles funkciju, Outback lieliski pārvar stāvas nogāzes un nelabvēlīgus ceļa apstākļus.

X-MODE atbalsts X-MODE tev piedāvā drošu kontroli, tikai nospiežot pogu. X-MODE tehnoloģija kontrolē dzinēja, transmisijas, simetriskās pilnpiedziņas, bremžu un citu svarīgu auto sastāvdaļu darbību, lai nodrošinātu veiksmīgu vadāmību, braucot pa sliktiem ceļiem, slidenām virsmām un visstāvākajām nogāzēm. Kad ir aktivizēts X-MODE režīms, stāvu nobraucienu kontroles funkcija automātiski palīdz saglabāt noteiktu ātrumu, kad Outback brauc lejup pa nogāzi.

5


T VER K ATRU MIRKLI! Nekad neatsakies no piedzīvojuma! Subaru Outback rada pārliecību un atklāj jaunas iespējas, lai tu varētu doties, kur vien vēlies. Outback dizains apliecina spēku un izturību, savukārt modernais interjers piedāvā augstas kvalitātes materiālus un lietotājam draudzīgu tehnoloģiju, lai tev ne par ko nebūtu jāraizējas. Tu vari būt drošs, Outback tev dāvās lieliskus braucienus un apbrīnojamu komfortu.

6


7


UZ TICIE S. IZBAUDI

Kal lielus plānus! Ar Outback tu pieveiksi gandrīz jebkuru ceļu, ko vēlies izpētīt, un, pateicoties Subaru bokserdzinējam ar labākajiem degvielas patēriņa rādītājiem savā klasē, tas tevi aizvedīs vēl tālāk. Outback spēcīgais izskats un sniegums nozīmē arī to, ka tas spēj pieveikt grūti izbraucamu ceļu vai arī iebraukt jaunu.

8


Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas Izmantojot pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, vadītājs labāk izjutīs saikni ar ceļu un varēs baudīt patiesi sportisku braucienu.

SI-DRIVE Vadoties pēc tava braukšanas stila, SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive) spēj pielāgot atbilstošu uzrāvi un transmisijas atsaucību, lai ikvienā situācijā nodrošinātu tev nepieciešamo spēku un izmanību.

Sporta režīms Šis īpaši atsaucīgais režīms ir piemērots visdažādākajiem apstākļiem, jo ātrums tiek uzņemts acumirklī. Tas vienlīdz labi ļauj izbaudīt braucienu gan pa automaģistrāli, gan pa līkumotu ceļu.

Inteliģentais režīms Šis režīms ir ideāli piemērots braukšanai pilsētā, kā arī mērojot lielus attālumus, jo tas piedāvā mērenu jaudas padevi. Tas arī efektīvi samazina degvielas patēriņu, kā arī nodrošina elastīgu kontroli lietū vai uz sniegotiem ceļiem.

9


Bagāžas un sēdvietu kombinācijas Tagad tavai dzīvei ir, kur izplesties. Lielajā kravas telpā pietiks vietas veseliem četriem koferiem ar 80 litru tilpumu, turklāt ir izveidota līdzenāka grīda, lai varētu ievietot vairāk bagāžas. Pateicoties 60/40 proporcijā nolokāmajiem aizmugures sēdekļiem, tu vienā mirklī vari tos pielāgot, lai ievietotu automobilī garākus priekšmetus un pietiktu vietas arī pasažieriem.

EL A S TĪGI RISINĀ JUMI 1 Tā kā vajadzības mēdz būt dažādas, ir patīkami apzināties, ka Outback palīdzēs visādās situācijās. Nospiežot pogu,

2

elektriski kontrolējamās bagāžas nodalījuma durvis* atveras, lai tu uzreiz varētu piekļūt bagāžas nodalījumam,

3

tādējādi ievietot mantas automobilī ir īpaši ērti.

4

1. Poga bagāžas nodalījuma durvju kontrolēšanai zem mērierīču paneļa*

2. Poga bagāžas nodalījuma durvju kontrolēšanai*

3. Jumta bagāžas sliedes

4. Ērti pakāpties uz sānu sliekšņa

* Tikai Summit modelim. 10


11


INTER JER S TAVĀM ĒR TĪBĀM Mājīgais interjers tevi aicina patiesi tīkamā salonā. Plīša apdare un lietotājam draudzīga tehnoloģija ļauj justies sevišķi komfortabli, savukārt pārdomātā kravas telpa piedāvā dažādas iespējas ikdienas piedzīvojumiem.

1

2

3

4

1. Jumta lūka*

2. Ērti aizmugures sēdekļi

3. Viduskonsoles nodalījums

4. Apgaismojums

Lielā jumta lūka ļaus izbaudīt plašumu. Iekšpuses bīdāmajai jumta lūkai ir pacelšanas un automātiskā pretējās kustības režīma funkcija. Caur plašo jumta lūku salonā iekļūst vairāk gaismas.

Plašajā salonā ir gana daudz vietas aizmugurē sēdošo pasažieru kājām, tāpēc ikviens pasažieris jutīsies ērti. Aizmugures sēdekļi ir nolaižami, tāpēc pasažieri jutīsies komfortabli arī ilgstošu braucienu laikā.

Plašais viduskonsoles nodalījums būs ērtāks kompaktdisku novietošanai, un tajā paredzēta arī īpaša vieta monētām, kartēm un rakstāmpiederumiem.

Zilganais apgaismojums Outback salonā rada rāmu, izsmalcinātu gaisotni. Arī glāžu turētāju un viduskonsoles nodalījumu apspīd šī tīkamā gaisma, kas palīdz tos vieglāk saskatīt tumsā.

* Tikai Summit modelim. 12


13


14


INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA, KAS SNIEDZ DAUDZ IESPĒJU Lai katra diena ir lieliska! Outback ģeniālais dizains un tehnoloģijas lieliski sevi apliecina un pierāda lietderīgumu. Piekļuvi tehnoloģijām nodrošina centrālais 7 collu skārienekrāns un LCD displejs. Tavā rīcībā būs premium klases audiosistēma ar 12 Harman/Kardon skaļruņiem* 1 vai audiosistēma ar sešiem skaļruņiem. Turklāt visa informācijas un izklaides sistēma ir saderīga ar viedtālruņiem, tāpēc tev būs viegli uzturēt kontaktus.* 2

1

1. Priekšskata un sānskata monitors Priekšējā režģa kamera projicē automobiļa priekšskatu mērinstrumentu paneļa displejā. Tādējādi tiek uzlabota pārskatāmība, manevrējot krustojumā un priekšgaitā iebraucot stāvvietā, ja pretī ir siena. Sānskata monitors ļauj pārskatīt grūti pārredzamās zonas automobiļa pasažiera puses priekšējā daļā. Tas palīdz manevrēt šaurās brauktuvēs un novietot automobili paralēli ietvei.

2

2.“Pagrieziens-pēc-pagrieziena” navigācija*1

Apple CarPlay un Android Auto™

Navigācijas braukšanas norādes tagad tiek attēlotas uz LCD displeja, tās ir vieglāk uztvert, jo nav jālūkojas sānis, lai saskatītu navigācijas ekrānu.

Izmanto šobrīd iecienītākās lietotnes ar Apple CarPlay un Android Auto™! Balss atpazīšanas funkcija ļauj tās lietot brīvroku režīmā, lai vadītājam nebūtu jānovērš uzmanība no ceļa un ikviens automobilī justos droši.

3. Harman/Kardon audiosistēma*1 Harman/Kardon tev piedāvā savu izcilo tehnoloģiju. Outback premium klases audiosistēmā GreenEdge ir 3

iekļauti 12 Harman/Kardon skaļruņi, lieliskā akustika sniedz izcilu skaņas baudījumu.

*1 Tikai Summit modelim. *2 Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automobili, nelieto skārienekrānu. 15


SUBARU TEHNOLOĢIJAS BŪTĪBA

SUBARU BOK SERDZINĒ JS Subaru bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visam automobilim zemāku smaguma centru, zemāku profilu un labāk līdzsvarotu svara sadalījumu.

16

Uzlabota stabilitāte

Ilgstoša veiktspēja

Tā kā dzinēja blokam ir plakanāks profils un tas atrodas zemāk šasijā, viss automobilis ir daudz stabilāks un izturīgāks pret sānsveri nekā cita veida konstrukcijas.

Dzinēja plakanā konstrukcija ir stabila un saglabā līdzsvaru, radot mazāk vibrāciju nekā tās pašas klases V veida vai vienrindas četru cilindru dzinēji, tas nodrošina lielāku izturību un uzticamāku darbību.


SUBARU TEHNOLOĢIJAS BŪTĪBA

SIME TRISK Ā PILNPIEDZIŅA Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc Outback tā sajūsmina. Subaru automobiļi aizvien ir ļāvuši vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tiem raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automobilis ir izturīgs pret sānsveri un tam piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automobilim ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.

LINE AR TRONIC Lineartronic bezpakāpju variatora transmisija veidota, lai panāktu Subaru boksertipa dzinēja un simetriskās pilnpiedziņas maksimālu efektivitāti. Tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, kas Outback nodrošina uzlabotus degvielas patēriņa rādītājus. Uzlabotā pārnesumu pārslēgšana 2.5i dzinējiem palīdz saglabāt vieglu, līganu gaitu un atsaucību. Variators pielāgojas braukšanas ātrumam un dzinēja darbībai, ļaujot vadītājam sajust pārnesumu maiņas punktus, kad auto uzņem ātrumu. Tādējādi vadītājam ir nodrošināta cieša un ērta saikne ar automobili.

17


SUBARU PASAULĒ LABĀKĀ AUTOVADĪŠANAS DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJA Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai

distanci, sistēma atpazīst ne tikai automobiļus, bet arī motociklus, velosipēdus un gājējus* 2. Kad

aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām

sistēma konstatē bīstamu situāciju, tā brīdina vadītāju un, ja tas ir nepieciešams, pat iedarbina

EyeSight* 1, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu. Gluži kā otrs acu pāris EyeSight

bremzes, lai palīdzētu izvairīties no nelaimes gadījuma. Ar šādu uzlabotu sniegumu EyeSight

stereokameras fiksē krāsainus trīsdimensiju attēlus ar gandrīz tikpat labu atpazīšanas spēju, kāda

atvieglo autovadītāja darbu, tāpēc savā Outback tu jutīsies drošāk.

piemīt cilvēka acij. Izmantojot attēlus no abām kamerām, lai precīzi noteiktu apveidus, ātrumu un

EyeSight redzamības lauks (faktisks mērījums netiek uzrādīts). 18


1

2

1. Adaptīvā kruīza kontrole EyeSight ne tikai saglabā ātrumu, ko ir izvēlējies autovadītājs, kā to dara parastās kruīza kontroles sistēmas. Konstatējot priekšā transportlīdzekli, adaptīvā kruīza kontrole pielāgo ātrumu, lai saglabātu noteiktu distanci līdz priekšā braucošajam automobilim, kontrolējot distanci un ātruma atšķirību. Tā pielāgo dzinēju, transmisiju un bremzes, lai tavs automobilis iekļautos kopējā plūsmā plašā ātrumu amplitūdā – no 0 līdz apmēram 180 km/h. Lai gan adaptīvā kruīza kontrole radīta šosejām un automaģistrālēm, tā atpazīst priekšā braucošo automobili un tā bremžugunis, tāpēc var noderēt distances saglabāšanai sastrēgumā. Tās ir ērtības garā ceļā.

2. Brīdinājums par nestabilu braukšanu joslā un līniju šķērsošanu

3

4

Ja noguruma dēļ kļūsti izklaidīgs un joslas ietvaros sāc braukt nestabili, brīdinājums par nestabilu braukšanu joslā tev palīdz saglabāt modrību ar skaņas signāla un mirgojoša indikatora palīdzību. Taču brīdinājums par nestabilu braukšanu joslā darbojas tikai, braucot ar ātrumu virs 60 km/h. Ja tu brauc ar ātrumu virs 50 km/h, nejauši pietuvojies joslas robežai un grasies to šķērsot, neieslēdzot pagrieziena signālu, tad, pirms tu izbrauc no joslas, ieslēdzas brīdinājums par līniju šķērsošanu, kas raida skaņas signālu un liek mirgot indikatora lampiņai.

3. Brīdinājums par priekšā stāvošā automobiļa kustības uzsākšanu Kad tu stāvi sastrēgumā un EyeSight konstatē, ka satiksme atkal sāk kustēties, brīdinājums par priekšā stāvošā automobiļa kustības uzsākšanu mudina vadītāju ar skaņas signāla un mirgojoša indikatora palīdzību.

4. Joslas saglabāšanas asistents

5

Braucot pa automaģistrālēm, šosejām un citiem lieliem ceļiem, joslas saglabāšanas asistents ar stereokameras palīdzību spēj noteikt joslas robežlīnijas un brīdina autovadītāju, kad automobilis novirzās no pareizās braukšanas trajektorijas. Ja braukšanas ātrums ir apmēram 65 km/h vai vairāk, sistēma spēj viegli pagriezt stūri pareizajā virzienā, palīdzot noturēties joslā un padarot braukšanu drošāku.

5. Pirmssadursmes bremžu palīgsistēma*2 Ja pirmssadursmes bremžu palīgsistēma konstatē iespējamu sadursmi ar citu transportlīdzekli vai šķērsli, tā var brīdināt autovadītāju, raidot skaņas signālu un ieslēdzot trauksmes lampiņu uz paneļa. Ja vadītājs tomēr neveic manevru, lai izvairītos no sadursmes, sistēma var automātiski ieslēgt bremzes, lai mazinātu triecienu vai izvairītos no sadursmes, ja tas ir iespējams. Ja vadītājs veic manevru, lai pats izvairītos no sadursmes, pirmssadursmes bremzēšanas asistents var palīdzēt vadītājam novērst satiksmes negadījumu.

6

6. Pirmssadursmes gāzes pedāļa kontrole Kad EyeSight priekšā pamana šķērsli, un tu atpakaļgaitas vietā ieslēdz priekšgaitas pārnesumu, pirmssadursmes gāzes pedāļa kontrole raida vairākus īsus skaņas signālus, ieslēdz brīdinājuma lampiņu un samazina dzinēja jaudu, lai palīdzētu tev izvairīties no sadursmes.

*1 E yeSight ir autovadīšanas atbalsta sistēma, kas atsevišķos braukšanas apstākļos var nedarboties optimāli. Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu un satiksmes noteikumu ievērošanu. Sistēmas efektivitāte ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, no automobiļa tehniskā stāvokļa, no laika un braukšanas apstākļiem. Sīkāku informāciju par EyeSight sistēmas darbību un tās ierobežojumiem, kā arī šajā brošūrā minētajām funkcijām skatīt lietotāja rokasgrāmatā. *2 Atsevišķās situācijās pirmssadursmes bremžu palīgsistēma var nefunkcionēt. Ātruma atšķirības starp objektiem, objekta nepietiekams augstums un citi apstākļi var negatīvi ietekmēt EyeSight darbību. EyeSight nespēj optimāli darboties jebkurā un visās situācijās. 19


AKTĪVĀ DROŠĪBA

PASĪVĀ DROŠĪBA

Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējums Outback ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP (European New Car Assessment Programme) drošības testos.

20

1

Uzlabota drošības pakotne: Subaru automobiļa noteicējs aizmugurē (SRVD)

2

Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiem transportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādi uzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem.

Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automobilim, nosaka transportlīdzekli, kas atrodas nepārredzamā zonā automobiļa aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi, atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

3

Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma (VDC)

5

Uzlabota redzamība

6

Droši uzstādīts dzinējs

8

Lokveida drošības karkass

10

Daudzie šīs sistēmas sensori pastāvīgi seko līdzi autovadītāja izvēlētajam ceļam un analizē to. Ja, veicot pagriezienu vai apbraucot šķērsli, automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas vilkmes sadale, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes pielāgojas, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.

Uzlabota drošības pakotne: tālo gaismu asistents (HBA)

4

Aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma Izbraucot līkumu, aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma iedarbina bremzes un trajektorijas iekšējiem riteņiem piegādā mazāk jaudas, turpretī ārējiem vairāk. Tāpēc asu pagriezienu ir iespējams veikt precīzāk. Kopā ar automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu tā tevi pasargā bīstamās situācijās, sniedzot tev drošības sajūtu.

Karkasu mēs esam pielāgojuši, lai uzlabotu redzamību un samazinātu nepārskatāmās zonas. Turklāt esam izveidojuši priekšējos vējlodziņus un durvīs iemontētus sānskata spoguļus, lai samazinātu nepārredzamo zonu automobiļa priekšpusē.

Ikviens Subaru ir veidots, domājot par maksimālu drošības līmeni. Tavs Outback ir konstruēts tā, lai frontālas sadursmes gadījumā Subaru bokserdzinējs un pārnesumkārba paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā.

Pasažieru salonu ieskauj lokveida drošības karkass. Pastiprinošās sijas jumtā, durvju statņos un grīdā ir ļoti spēcīgas un spēj izturēt un absorbēt triecienu visu veidu sadursmēs. Pateicoties šim dizainam, virsbūve ir arī izturīgāka un vieglāka, tātad savā Outback tu jutīsies vēl drošāk.

Priekšējās drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem Augumam pielāgojamās priekšējās drošības jostas ir papildinātas ar spriegotājiem, kas stingri notur pasažierus sēdvietās, kā arī ar slodzes ierobežotājiem, kas samazina krūškurvja savainojumu risku.

7

9

Drošības spilveni Sadursmes gadījumā braucējus aizsargā vesels arsenāls standarta drošības aprīkojuma elementu, tostarp priekšējie un priekšējie sānu drošības spilveni, piepūšamie drošības aizkari un kāju drošības spilveni.

Galvas balsti priekšējiem sēdekļiem Galvas balsti ar regulējumu augstumu un leņķi ir ērti pielāgojami dažāda auguma pasažieriem un dažādām komforta prasībām.


Bez aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēmas

Pārmērīga pagriežamība

Ideāla līkuma izbraukšana

Ar aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēmu Nepietiekama pagriežamība

2

3

4

1

5

10

6

9

8

7

21


IEZĪMES

SĒDEKĻU MATERIĀLS

1

2

1

Dinamiskās līkumu gaismas (SRH)

2

Priekšējie miglas lukturi ar DRL dienas gaitas gaismu

M EL N A Ā DA* 1

3

4

3

18 collu lietie diski*1

4

Jumta spoilers

ZI LO Ņ K AU L A K R Ā SA S Ā DA* 2

5

6

5

Bezatslēgas piekļuve ar iedarbināšanas pogu

6

USB pieslēgvietas priekšā un aizmugurē

7

Desmit pozīcijās elektriski regulējams vadītāja sēdeklis

8

Atpakaļskata kamera

M EL NS AU DU MS

7

8

*1 Tikai Summit modelim. *2 Tikai piecu virsbūves krāsu (*) Summit modeļiem. Drukas ierobežojumu dēļ faktiskā krāsa var atšķirties no tabulā attēlotajiem paraugiem. 22


VIRSBŪVES KRĀSA

AKSESUĀRI

PA D A R I S A V U O U T B A C K PA R Ī S T E N I S A V Ē J O Liec lietā Subaru aksesuārus un pielāgo Outback savai personībai CRYSTAL WHITE PEARL

ICE SILVER METALLIC

un dzīvesveidam. Ja vēlies pievienot papildu ērtības, uzlabot funkcionalitāti vai personalizēt sava Outback ārējo izskatu, tev noderēs Subaru aksesuāri, kas pēc formas un kvalitātes atbilst tavam Subaru automobilim. Lai uzzinātu vairāk, apmeklē www.subaru.lv vai tuvāko

PLATINUM GREY METALLIC

DARK GREY METALLIC (* )

Subaru pārstāvi.

CRYSTAL BLACK SILICA (* )

TUNGSTEN METALLIC (* )

Polimēra priekšējais apakšpuses Polimēra sānu apakšpuses aizsargs aizsargs

Polimēra aizmugures apakšpuses aizsargs

Dzinēja apakšpuses aizsargs no alumīnija

OAK BROWN PEARL (* )

DARK BLUE PEARL (* )

Riteņa arkas aizsarguzlika

Dubļu sargs

Kravas pakāpiens no polimēra

Automātiski nolokāms sānskata spogulis

Jumta bagāžnieks

Aizmugures saulessargs

CRIMSON RED PEARL

23


MODEĻU KLĀSTS

OUTBACK 2,5i SUMMIT Izmēri (G x P x A): 4820 x 1840 x 1605 mm Dzinējs: horizontāls 4 cilindru DOHC benzīna opozītdzinējs ar 16 vārstiem Darba tilpums: 2498 cm3 Maks. jauda: 175 ZS (129 kW) / 5800 apgr./min Maks. griezes moments: 235 Nm (24,0 kgfm) / 4000 apgr./min Transmisija: Lineartronic, pilnpiedziņa

TUNGSTEN METALLIC

24


OUTBACK 2.5i RIDGE / ACTIVE Izmēri (G x P x A): 4820 x 1840 x 1605 mm Dzinējs: horizontāls 4 cilindru DOHC benzīna opozītdzinējs ar 16 vārstiem Darba tilpums: 2498 cm3 Maks. jauda: 175 ZS (129 kW) / 5800 apgr./min Maks. griezes moments: 235 Nm (24,0 kgfm) / 4000 apgr./min Transmisija: Lineartronic, pilnpiedziņa

CRIMSON RED PEARL

OUTBACK 2.5i RIDGE

25


SPECIFIKĀCIJAS

IZMĒRI

ACTIVE Dzinējs Veids

2.5i RIDGE

SUMMIT

Virzuļa diametrs/gājiens

mm

Horizontāls 4 cilindru četrtaktu benzīna opozītdzinējs DOHC, 16 vārstu 94 x 90

Darba tilpums

cm 3

2498

Kompresijas pakāpe Degvielas tvertnes tilpums

Maks. griezes moments Maks. ātrums Paātrinājums (0-100 km/h)

CO 2 izmeši* 1

Daudzpunktu secīgā iesmidzināšana 60

l

Dinamiskie rādītāji Maks. jauda

Degvielas patēriņš* 1

ZS (kW) /apgr./min

175 (129) / 5800

Nm (kgfm) /apgr./min

235 (24,0) / 4000

km/h

198

sek.

10,2

Pilsētā

l/100 km

8,9

Ārpus pilsētas Kombinētajā ciklā Pilsētā

l/100 km

6,4

Ārpus pilsētas Kombinētajā ciklā

g/ km

145

g/ km

166

l/100 km

7,3

g/ km

203

Vides kategorija

Euro6d

Izmēri un svars Garums

mm

4820

Platums

mm

1840

Augstums

mm

1605

Garenbāze

mm

2745

Šķērsbāze

MM

10,3

Degvielas sistēma

OUTBACK

Priekšpusē

mm

1575

Aizmugurē

mm

1590

Minimālais klīrenss Bagāžas nodalījuma tilpums* 2, pacelti/nolaisti aizmugures sēdekļi Sēdvietu skaits

mm

200

l

559 / 1848

cilvēki

5

Pašmasa + vadītāja svars

kg

1657

1661

Pilna masa

kg

2100

Pieļaujamā piekabes masa

kg

2000

1696

Transmisija Pilnpiedziņas sistēma ar aktīvu griezes momenta sadali 60/40

Pilnpiedziņa

Pārnesumu attiecība

D Lineartronic

3,600–0,512

1. pārnesums

3,600

2. pārnesums

2,080

3. pārnesums

1,596

4. pārnesums

1,221

5. pārnesums

0,939

6. pārnesums

0,717

7. pārnesums

0,512

Atpakaļgaita

3,687 4,111

Gala pārnesums Šasija Stūres sistēma Balstiekārta (neatkarīga četru riteņu)

Zobrata tipa stūres sistēma ar elektrisko stūres pastiprinātāju Priekšpusē

Aizmugurē Minimālais pagrieziena diametrs atkarībā no riepu izmēra Bremzes ABS sistēma Riepu izmērs

MacPherson statņu tipa Divsviru tipa m

11,0 Ventilējamas disku bremzes 4 sensoru/4 kanālu ABS ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali, bremzēšanas palīgsistēmu un bremžu pedāļa prioritātes sistēmu 225/65-17 225/60-18

*1 Degvielas patēriņš un CO2 izmeši saskaņā ar EC 715/2007 - 2017/1151. *2 Pēc VDA metodes (V214). Automobiļa pašmasa atkarīga no papildaprīkojuma. Specifikācijas un modeļu klāsts var atšķirties atkarībā no tirdzniecības reģiona.

26

SUBARU Nordic AB patur tiesības mainīt specifikācijas un aprīkojumu bez iepriekšēja brīdinājuma. Specifikācijas un aprīkojums var mainīties atkarībā no vietējiem apstākļiem un noteikumiem. Lai iegūtu informāciju par izmaiņām saistībā ar vietējiem apstākļiem, lūdzam vērsties pie izplatītāja. Brošūrā redzamie automobiļi ir starptautiskas versijas un var būt ar aprīkojumu, kas Latvijas tirgū nav pieejams. Lai būtu drošs, ka tev ir pieejama jaunākā informācija, lūdzu, apmeklē www.subaru.lv


PAMATAPRĪKOJUMS

l

l

Automātiskā divzonu gaisa kondicionēšanas sistēma ar putekļu filtru

l

l

LED priekšējie lukturi ar automātisku staru kūļa augstuma regulēšanu

l

l

Gaisa kondicionētāja atvere aizmugurē

l

l

Dinamiskās līkumu gaismas, kas reaģē uz stūres pagriešanu (SRH)

l

l

Apsildes atveres aizmugures pasažieriem

l

l

Izbīdāmi priekšējo lukturu mazgātāji

l

l

Priekšējie un sānu logu atkausētāji

l

l

Priekšējie miglas lukturi

l

l

Elektrisks aizmugures loga sildītājs ar laika releju

l

l

Aizmugurējie miglas lukturi Elektriski nolokāmi sānu spoguļi ar iebūvētiem LED pagrieziena rādītājiem Pret ultravioleto starojumu aizsargājoši stikli: vējstikls un priekšējos un aizmugures sānu logos Tonēti stikli aizmugures durvīs un aizmugurē

l

l

l

l

l

l

Klimata kontrole

l

l

Vējstikla tīrītāja apsilde

l

l

Lietus sensors

l

l

Apsildāmi sānu spoguļi

l

l

Intermitējošais aizmugures logu tīrītājs

l

l

17" – l

18" l l

Sānu apdares

l

l

Jumta spoilers

l

l

Lietie diski Elektriski atverama stikla jumta lūka ar regulējamu leņķi Jumta sliedes

Sēdvietas Stūre un ātrumpārslēga uzgalis ar ādas apdari

l

l

Ādas sēdekļi 10 pozīcijās regulējams vadītāja sēdeklis (ar jostasvietas atbalstu) Elektriski regulējams pasažiera sēdeklis

Ridge l –

l l l

Sēdekļa atmiņas funkcija (tikai vadītāja sēdeklim)

Izklaide un navigācija 1CD FM/MV DAB stereoatskaņotājs, 8 collu skārienjutīgs informācijas displejs un 6 skaļruņi*2 Navigācijas sistēma ar SD karti, 1CD FM/MV DAB stereoatskaņotājs, 8 collu skārienjutīgs informācijas displejs*2 un 12 skaļruņu Automobiļiem, kas aprīkoti ar navigāciju, karšu atjaunināšana trīs gadu garumā Apple CarPlay / Android Auto™ informācijas un izklaides sistēma

l

Drošība EyeSight (automātiskās bremzes, adaptīvā kruīza kontrole, brīdinājuma signāls par priekšā stāvošā automobiļa braukšanas uzsākšanu, joslu maiņas asistents, brīdinājuma signāls par novirzīšanos no braukšanas joslas, pirmssadursmes bremzēšanas kontrole) Neredzamās zonas noteikšana

l

l

l

l

Automobiļa noteikšana aizmugurē

l

l

Tālo gaismu asistents

l

l

Automātiski aptumšojams interjera spogulis Brīdinājums par novirzīšanos no braukšanas joslas un nestabilu braukšanu joslā Joslas turēšanas asistents

l

l

l

l

l

l

l

l

Avārijas apstāšanās signāls

l

l

l

l

Priekšskata monitors

l

l

Vadības pogas uz stūres rata

l

l

Sānskata monitors

l

l

Bluetooth®

l

l

Priekšējie drošības spilveni

l

l

Divas USB un papildu audio pieslēgvietas

l

l

Priekšējie sānu drošības spilveni

l

l

Divas USB pieslēgvietas aiz viduskonsoles (tikai elektrība)

l

l

Piepūšamie drošības aizkari

l

l

Atpakaļskata kamera

l

l

Kāju drošības spilvens (vadītājam)

l l

l l

Stūres statņa balsts Brīdinājums par nepiesprādzētu drošības jostu (visām sēdvietām) Priekšējās drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem Drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem aizmugures malējām sēdvietām Drošības jostu augstuma regulēšana (vadītājam un priekšējam pasažierim) Aktīvie galvas balsti (vadītājam un priekšējam pasažierim)

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

Triju punktu drošības jostas visām piecām sēdvietām Četru sensoru/četru kanālu ABS ar elektronisku bremzēšanas spēka sadali Bremžu asistents

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

Sānu durvju stiprības stieņi

Kontrole / Mērierīces Daudzfunkciju ekrāns*3 un izgaismotas mērierīces

l

l

ECO mērierīce

l

l

Brīdinājums par motoreļļas līmeni

l

l

Stūre ar regulējamu augstumu/attālumu

l

l

Pārnesumu pārslēgšana ar lāpstiņām

l

l

Adaptīvā kruīza kontrole

l

l

Start un Stop sistēmas

l

l

Ridge

l

Galvas balsti visām sēdvietām

l

l

Roku balsts aizmugurē

l

l

SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive)*4

l

l

Apsildāmi priekšējie un aizmugures sēdekļi

l

l

X-MODE

l

l

60/40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi

l

l

Stāvu nobraucienu kontrole

l

l

Ar vienu kustību nolokāmi aizmugures sēdekļi

l

l

ATV (aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma)

l

l

Kabatas priekšējo sēdekļu aizmugurē

l

l

Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma

l

l

Nerūsējošas sānu sliekšņu aizsargplāksnes

l

Vilces kontroles sistēma

l

l

Kalna slīpuma turēšanas mehānisms (Hill Holder)

l

l

Vadāmība

Apsildāms stūres rats

l

l

Bremžu pedāļa prioritātes sistēma ISO-FIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi (ar augšējo atsaišu stiprinājumiem) Aizmugures durvju slēdzenes ar aizsardzību pret neatļautu atvēršanu (bērniem) (abās pusēs) Automātiska durvju aizslēgšana/atslēgšana

Logu elektropiedziņa*1

l

l

Dzinēja imobilizators

Tālvadības atslēgas sistēma Iekāpšana bez atslēgas un iedarbināšanas poga (inteliģentā atslēga) Viena pieskāriena joslu maiņas sistēma

l

l

l

l

l

l

Elektroniskā stāvbremze

l

l

Apgaismojums lasīšanai

l

l

Bagāžas apgaismojums

l

l

Aizsedzami spoguļi ar apgaismojumu

l

l

Viduskonsoles nodalījums

l

l

Viduskonsole ar audio/USB pieslēgvietu un 12 V rozeti

l

l

Glāžu turētāji priekšā un aizmugurē

l

l

Kabatas durvīs

l

l

Degvielas tvertnes vāciņa atvēršana no salona

l

l

Elektriskas aizmugurējās durvis

l

Četri kravas āķi

l

l

Divi bagāžas āķi

l

l

Savelkams bagāžas pārsegs

l

l

Papildu telpa zem kravas nodalījuma

l

l

Riepu remonta komplekts

l

l

Ērtības

SUMMIT

SUMMIT

Lukturu automātiska ieslēgšana/izslēgšana

Āriene

ACTIVE / RIDGE

ACTIVE / RIDGE

2.5i

SUMMIT

2.5i

ACTIVE / RIDGE

2.5i

*1 Automātiska pacelšanas/nolaišanas funkcija. *2 Aprīkots ar skārienjutīgu paneli. *3 Aprīkots ar 5 collu LED displeju, kas attēlo degvielas patēriņu, laiku, ātrumu, EyeSight informāciju, kruīza kontroli, gaisa temperatūru ārā. *4 2 režīmi – inteliģentais un sporta.

27


SUBARU Nordic AB

subaru.lv Druk훮ts Zviedrij훮 2018. gada febru훮r카 S924117LV

Profile for Subaru Nordic

Outback LV  

MY18

Outback LV  

MY18