Page 1


IZBAUDI KATRU CEĻOJUMA MIRKLI! Uz mirkli noliec darbus malā. Palūkojies apkārt. Sajūti, kā tevī ieplūst piedzīvojums. Katru dienu atvēli mazliet laika, lai sekotu tam, pēc kā ilgojies. Šis brīnišķīgais ceļojums ir tava dzīve, tāpēc izbaudi braucienu! Dzīvē ir daudz piedzīvojumu. Lai katrs no tiem kļūst vēl tīkamāks un aizraujošāks kopā ar eleganto un sportisko Subaru XV!

2


3


PILSĒTAS STILS TVĒRIENS! Pilsētā katrs vēlas izskatīties lieliski. Tas bija svarīgs priekšnoteikums, kad izstrādājām Subaru XV. Mūsdienīgas dizaina līnijas, īpaši augsts klīrenss un elegants, sportisks veidols. Subaru XV ir arī automobilis, kas braucot nodrošina papildu priekšrocības. Tev ir automobilis ar efektīvu bokserdzinēju un pastāvīgo pilnpiedziņu, kas ir gatavs visiem braukšanas izaicinājumiem pilsētā un gatavs turpināt braukšanas piedzīvojumu arī tālāk gan pa līkumotiem lauku ceļiem, gan dubļainiem meža ceļiem.

4


5


6


JAPĀŅU IDEĀLS

Liec automobilim izbraukt līkumu, liec tam traukties, liec apstāties. Tu esi brauciena pavēlnieks. Ikviens Subaru ir radīts tā, lai autovadītājam būtu šī izjūta, un jaunais, izskatīgais un atsaucīgais Subaru XV šo tradīciju turpina. Tādi Subaru XV vizuālie uzlabojumi kā jaunas, elegantas formas priekšējais režģis, buferis un priekšējie lukturi piesaista uzmanību un atstāj paliekošu iespaidu.

7


NEDAUDZ VAIRĀK Subaru XV jaunais, uzlabotais dizains vēl nepieredzētā veidā apvieno funkcionalitāti un elegantu veidolu. Subaru XV nav masīvs, bet nav arī mazs, tas nešķiet uzkrītošs, bet pievilcīgs, tas piesaista uzmanību, taču neizskatās izaicinoši. Subaru XV, kas iemieso drosmi un vienkāršību, aicina tevi atklāt jaunas virsotnes.

8


9


10


IZGATAVOTA TIEŠI TEV Subaru uzlabotā balstiekārta ietaupa daudz vietas bagāžas nodalījumā. Pat ja automobilī esat pieci cilvēki, bagāžai ir pietiekami daudz vietas. Aizmugures sēdeklis ir arī dalāms un nolokāms. Tad patiesi ir daudz vietas bagāžai!

Daudzpusīgas iespējas Subaru XV pietiks vietas pieciem pasažieriem un vienlaikus pieciem rokas bagāžas koferiem. 60/40 proporcijā nolokāmie aizmugures sēdekļi Subaru XV salona aizmugurē nodrošina vietu vienlaikus gan pasažierim, gan arī velosipēdam. 1270 litru bagāžas ietilpība*, bagāžas nodalījuma gandrīz kvadrātformas durvis, kā arī pilnībā nolokāmi aizmugures sēdekļi – tas viss ļaus justies ērti, gan braucot pa pilsētas ielām, gan dodoties ceļojumā uz laukiem.

* Pēc VDA metodes. (V214). Modeļiem bez jumta lūkas. 11


KONTROLE UN HARMONIJA PIE STŪRES Subaru automobiļu ražotājs vēsturiski ir arī lidmašīnu ražotājs, un tas īpaši redzams XV autovadītāja vietas ergonomiskajā dizainā. Visas funkcijas ir viegli vadāmas, pogas un slēdži ir ērti aizsniedzami.

Daudzfunkciju displejs*

Skārienvadība

Tavā Subaru XV visa nepieciešamā informācija tiek parādīta uz izcili skaidra daudzfunkciju displeja, kas atrodas viduskonsolē. Tu pats vari izvēlēties, kādai informācijai tur jābūt redzamai. Ērti saskatāms gan tev, gan pārējiem pasažieriem.

Izmantojot skārienekrānu, ir parocīgi izvēlēties mūziku – gluži tāpat kā viedtālrunī. Tikai savieno viedtālruni ar Bluetooth® vai USB pieslēgvietu un uz skārienekrāna izvēlies savu mīļāko dziesmu.

*Standarta aprīkojums Sport modeļiem. 12


13


14


ATSLĀBSTI UN JŪTIES ĒRTI Mēs varētu plaši stāstīt par Subaru XV interjeru. Tas ir ļoti rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu komfortu gan autovadītājam, gan pasažieriem. Ņemot vērā automobiļa īpaši garo garenbāzi un ietilpīgo virsbūvi, pasažieriem ir pietiekami daudz vietas gan priekšējos, gan aizmugures sēdekļos. Turklāt tie ir augstu novietoti, kas nodrošina īpaši labu redzamību visos virzienos. Taustei patīkams ir arī mīkstais interjera apdares materiāls, ar ko pārklāts Subaru XV panelis un citas interjera detaļas.

USB un AUX pieslēgvieta

Iedvesmai nav robežu

Vislabākās ērtības katrā vietā

Viduskonsolē atrodas gan USB, gan papildu pieslēgvieta, kas ļauj viegli pieslēgt automašīnas audiosistēmai savu mūzikas ierīci, piemēram, MP3 atskaņotāju, un baudīt mūziku caur skaļruņiem.

Arī mazus uzlabojumus ir iedvesmojuši lieli atklājumi. Viduskonsole ir aprīkota ar glāžu turētājiem un nodalījumu ar polsterētu roku balstu, un, to atverot, atklājas papildu telpa sīku priekšmetu novietošanai, kā arī 12 voltu strāvas pieslēgvieta.

XV salonu raksturo plašums un pārdomāts dizains. Priekšējās durvīs ir četri glāžu turētāji un lielas kabatas, kā arī nodalījumi un glāžu turētāji aizmugures durvīs.

15


16


IZKLAIDE VISĀM SAJŪTĀM Kad tu apsēdies pie stūres, Subaru XV kļūst par tavas personības atspulgu. Lieto savu viedtālruni, izmantojot Subaru XV krāsaino skārienekrānu. Tas tev dos iespēju sazināties un klausīties savu mūzikas izlasi, nenovēršot uzmanību no ceļa.*

1

Ar vadības pogām un brīvroku sistēmu uz stūres

1

2

Ar uz stūres izvietoto pogu palīdzību audiosistēmu var vadīt ērtā un drošā veidā. XV modelis ir aprīkots arī ar Bluetooth® brīvroku sistēmu ar griestos iebūvētu mikrofonu. Sistēma automātiski izveido savienojumu ar tavu mobilo tālruni, ja tas ir aprīkots ar Bluetooth® brīvroku profilu. Lai zvanītu, atliek vien nospiest pogu.

Audiosistēma ar četriem vai sešiem skaļruņiem Ļauj mūzikai dzīvot, skanot caur četriem jaudīgiem skaļruņiem ar kopējo jaudu 140 W vai sešiem skaļruņiem**, kuru kopējā jauda ir 180 W. Divi papildu skaļruņi, kas ir integrēti kontrolpanelī, vēl vairāk akcentē vidējā diapazona un augstāko frekvenču skaņas, tādējādi ļaujot izbaudīt pilnīgāku skanējumu.

2

Plašāks redzeslauks atvieglo automobiļa novietošanu** XV Sport modeļi ir aprīkoti arī ar atpakaļskata kameru. Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, kamera aktivizējas un uz ekrāna ir redzams krāsains attēls.

3

3

SUBARU STARLINK SUBARU STARLINK sistēma sniedz drošu piekļuvi interneta radio, lietojumprogrammām un daudzkam citam ar kapacitīvā skārienekrāna, daudzfunkciju stūres slēdža vai balss komandas palīdzību*.

* Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automašīnu, nelieto skārienekrānu. Dažos reģionos var tikt piemērota maksa par komunikācijām. ** Standarta aprīkojums Sport modeļiem. 17


SIMETRISKĀ PILNPIEDZIŅA Simetriskās pilnpiedziņas sistēmu Subaru izstrādāja 1972. gadā. No tā laika sistēma ir pilnveidojusies, kļūstot mūsdienās par vienu no pasaules visattīstītākajām četru riteņu piedziņas sistēmām. Galvenā sistēmas iezīme ir simetrisks dzinēja jaudas sadalījums. Šī unikālā sistēma nodrošina līdzsvaru, un tai ir zemāks smaguma centrs, salīdzinot ar citām līdzīgām transmisijām. Ja kāds no automobiļa riteņiem zaudē saķeri, jauda tiek automātiski pārdalīta starp priekšējo un aizmugures asi. Vadot šādi aprīkotu automobili, tu vienmēr vari būt pārliecināts par vislabāko stabilitāti un līdzsvaru ik brīdi.

Lineartronic + pilnpiedziņa ar aktīvu griezes momenta sadalījumu Vienmērīgai un acumirklīgai reakcijai uz gāzes pedāļa nospiešanu izvēlies XV 1,6i un 2,5i ar jauno bezpakāpju automātisko transmisiju. Vēl nekad sērijveidā ražots pilnpiedziņas automobilis nav bijis pieejams ar gareniski uzstādītu bezpakāpju transmisiju ar ķēdes, nevis siksnas piedziņu. Pārnesumkārba ir aprīkota arī ar aktīva griezes momenta sadalījuma pilnpiedziņu, kas automātiski sadala jaudu starp priekšējiem un aizmugures riteņiem atbilstoši braukšanas apstākļiem. Lineartronic ir arī manuālais režīms ar sešiem pārnesumiem, ko var pārslēgt ar lāpstiņām pie stūres.**

Piecpakāpju vai sešpakāpju manuālā pārnesumkārba + pilnpiedziņa ar centrālo diferenciāli Lai nodrošinātu efektīvu kontroli pār savu XV, tu vari izvēlēties automobili ar piecpakāpju vai sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu kopā ar Subaru ierasto simetrisko pilnpiedziņu. Šāds apvienojums dod perfektu sajūtu, ka autovadītājs valda pār automobili, kā arī nodrošina saķeri uz ceļa, kas ļauj tev vienmēr ceļot droši. Aktīvā braukšana ir vēl iedvesmojošāka, jo dzinēja jauda tiek automātiski sadalīta starp priekšējiem un aizmugures riteņiem. Modeļiem ar 1,6 litru dzinēju ir arī pārnesumu pazeminātājs, lai nodrošinātu labāku pārgājību bezceļu braucienā vai, velkot smagas piekabes. XV ir aprīkots arī ar Hill Start Assist funkciju*, kas palīdz uzsākt braukšanu slīpumā.

Mazāka vibrācija

Līdzsvars

Subaru bokserdzinēja horizontāli novietotie cilindri būtiski samazina dzinēja vibrāciju. Parastā vienrindas vai V-veida dzinējā virzuļi „sacenšas” cits ar citu, bet Subaru dzinējos tie cits citu līdzsvaro.

Subaru bokserdzinējs apvienojumā ar simetrisko pilnpiedziņu nodrošina transmisijas dabisko līdzsvaru. Svars tiek vienmērīgi sadalīts starp četriem riteņiem.

*Modeļiem ar manuālo transmisiju. ** 2.0i, 2.0i Sport, 2.0i Business Sport modeļiem. 18


SUBARU BOKSERDZINĒJS Subaru bokserdzinēji ir viegli un kompakti. Horizontāli pretim novietotie cilindri darbojas daudz vienmērīgāk un efektīvāk nekā vienrindas vai V-veida dzinēji. Virzuļi visu laiku kustas vienā horizontālā plaknē, kas samazina vibrāciju un nodrošina izcilu līdzsvarotību. Turklāt plakanā dzinēja konstrukcija pazemina automobiļa smaguma centru, kas savukārt vēl vairāk uzlabo vadāmību. Bokserdzinējs ir XV sportiskuma pamatā un sniedz tādu braukšanas baudījumu, kādu var nodrošināt vien nedaudz konkurentu.

300

100

200

50

100

0 00

0 1000 2000 1,000 2,000 3000 3,000 4000 4,000 5000 5,000

Engine Speed (rpm) Dzinēja apgriezienu skaits (apgr./min)

MAKSIMĀLĀ JAUDA: 147 ZS (108 kW) / 3600 apgr./min MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS:   350 Nm (35,7 kgfm) / 1600–2800 apgr./min DEGVIELAS PATĒRIŅŠ*: 5,4 l/100 km* CO2 IZMEŠI*: 141 g/km*

240

100

200

80

160

60

120

40

80

20

40 0

0 00

2000 2,000

4000 4,000

6000 6,000

8000 8,000

Engine Speed (rpm) Dzinēja apgriezienu skaits (apgr./min)

MAKSIMĀLĀ JAUDA: 150 ZS (110 kW) / 6200 apgr./min MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS:   196 Nm (20,0 kgfm) / 4200 apgr./min DEGVIELAS PATĒRIŅŠ*: 6,5 l/100 km* (Lineartronic), 7,0 l./100 km* (6MT) CO2 IZMEŠI*: 151 g/km* (Lineartronic), 160 g/km* (6MT)

欧州916DO

Dzinēja Engine jauda Power (kW) (kW)

150

120

1.6-LITRU SUBARU BOKSERDZINĒJS DOHC (1.6i) 100

200

80

160

60

120

40

80

20

40 0

0 00

2000 2,000

4000 4,000

6000 6,000

8000 8,000

Dzinēja griezes moments (Nm) Engine Torque (Nm)

400

欧州・豪州920

Dzinēja griezes moments (Nm) Engine Torque (Nm)

200

Dzinēja griezes moments (Nm) Engine Torque (Nm)

Dzinēja Engine jauda Power (kW) (kW)

欧州520B

2.0-LITRU SUBARU BOKSERDZINĒJS DOHC (2.0i) Dzinēja Engine jauda Power (kW) (kW)

2.0-LITRU SUBARU DĪZEĻA BOKSERDZINĒJS DOHC (2.0D)

Engine Speed (rpm) Dzinēja apgriezienu skaits (apgr./min)

MAKSIMĀLĀ JAUDA: 114 ZS (84 kW) / 5600 apgr./min MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS:   150 Nm (15,3 kgfm) / 4000 apgr./min DEGVIELAS PATĒRIŅŠ*: 6,3 l/100 km* (Lineartronic), 6,5 l/100 km* (5MT) CO2 IZMEŠI*: 146 g/km* (Lineartronic), 151 g/km* (5MT)

* Degvielas patēriņš un CO2 izmeši: atbilstoši EC715/2007-136/2014W. 19


PAR VISU PADOMĀTS Lai palīdzētu tev izvairīties no negadījuma un pasargātu tevi, ja izvairīties nav iespējams, Subaru XV ir aprīkots ar aktīvās un pasīvās drošības ekipējumu. Subaru aktīvās drošības sistēma piedāvā atsaucīgu vadāmību, precīzu kontroli, nevainojamu redzamību un progresīvas tehnoloģijas, kas tev palīdzēs neiekļūt satiksmes negadījumā. Savukārt pasīvās drošības sistēmas komponenti ir pārdomāti izvietotie drošības spilveni, priekšējie sēdekļi ar aizsardzību pret kakla skriemeļu traumām, pedāļu atbrīvošanas sistēma un trīspunktu drošības jostas – šis aprīkojums paredzēts, lai pasargātu tevi arī sliktākajā gadījumā.

20

Piecas zvaigznes Euro NCAP drošības testā XV ir saņēmis piecas zvaigznes Euro NCAP drošības testā. XV ir uzrādījis arī vislabākos jebkad reģistrētos rezultātus attiecībā uz bērnu drošību.


AKTĪVĀ DROŠĪBA

Nepietiekama pagriežamība

Ideāla līkuma izbraukšana Pārmērīga pagriežamība

AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA (VDC)

Bremzes

Pārskatāmība

Bremžu pretbloķēšanas sistēma ietver elektronisko bremžu spēka sadali, kas izlīdzina bremžu spiedienu priekšā un aizmugurē, kad automobilī atrodas vairāk pasažieru un bagāžas. Labāk prognozējamai un kontrolētai bremzēšanai avārijas situācijā Subaru XV piedāvā bremžu asistentu un ārkārtas bremzēšanas sistēmu.

Lai novērstu briesmas, tās ir jānojauš – un Subaru ir pielāgots, lai autovadītājam nodrošinātu maksimālu apkārtnes izjūtu. Subaru XV paaugstinātā pārskatāmība (paaugstinātais skata punkts) un dinamiskā, uz priekšu izvirzītā salona daļa ar trīsstūrveida loga nodalījumu samazina nepārskatāmo teritoriju, nodrošinot uzlabotu redzamību. Turklāt atpakaļskata kamera* rada skaidrāku priekšstatu par to, kas atrodas aizmugurē.

Drošības jostas un drošības spilveni

Lokveida drošības karkass

Droši uzstādīts dzinējs

XV standartaprīkojumā ietilpst drošības jostas ar spriegotājiem, lai tevi stingri saturētu, notiekot negadījumam, un drošības jostu slodzes ierobežotāji, lai samazinātu krūškurvja savainojumu risku. Visas sēdvietas ir aprīkotas ar trīspunktu drošības jostām. Lai nodrošinātu pilnīgu aizsardzību, XV ir aprīkots ar priekšējiem un sānu drošības spilveniem, drošības aizkariem un autovadītāja ceļgalu drošības spilvenu. Ar aktīvo galvas balstu palīdzību esam samazinājuši arī kakla skriemeļu savainojumu risku. Priekšējo sēdekļu aktīvie galvas balsti sadursmes gadījumā virzās uz priekšu, palīdzot noturēt pasažieru galvas vietā. Visbeidzot, XV aprīkojumā ietilpst ISOFIX stiprinājuma vietas bērnu sēdeklīšu nostiprināšanai aizmugures sēdeklī.

XV virsbūve ir veidota no viegliem materiāliem, lai pilnveidotu automobiļa vadāmību. Taču drošības apsvērumu dēļ virsbūve ir arī ļoti izturīga. Pasažieru salonu ieskauj tā sauktais drošības karkass. Pastiprinošās sijas jumtā, durvju statņos un grīdā ir ļoti spēcīgas un spēj izturēt un absorbēt triecienu visu veidu sadursmēs. Braucot ar XV, tu esi labi pasargāts.

Ikviens Subaru ir veidots, piedomājot par maksimālu drošības līmeni, un horizontālais bokserdzinējs arī šajā ziņā sniedz savas priekšrocības. Sadursmes gadījumā dzinēja balsts atdalās no dzinēja un pārnesumkārbas un ļauj tiem paslīdēt zem grīdas, nevis iespiesties automobiļa salonā.

Automobiļa dinamiskā kontrole ir sistēma, kas tika izstrādāta, lai novērstu jebkura veida nestabilitāti. Sistēma ar dažādu sensoru palīdzību kontrolē automobiļa uzvedību un nekavējoties reaģē, ja gaidāma bīstama situācija. Ja tu zaudē kontroli pār automobili, VDC sistēma palēninās braukšanas ātrumu ar ABS palīdzību un samazinās dzinēja jaudu, kamēr atgūsi kontroli.

PASĪVĀ DROŠĪBA

* Standarta aprīkojums Sport modeļiem. 21


Modeļu klāsts

SUBARU XV 2.0D / 2.0D Sport / 2.0D Business Sport Izmēri G x P x A: 4450 x 1780 x 1570 mm Dzinējs: horizontāls četru cilindru dīzeļa DOHC opozītdzinējs ar 16 vārstiem un turbokompresoru Darba tilpums: 1998 cm3 Maksimālā jauda: 147 ZS (108 kW) / 3600 apgr./min Maksimālais griezes moments: 350 Nm (35,7 kgfm) / 1600 – 2800 apgr./min (6 pak. MT, pilnpiedziņa)

Business Sport Ice Silver Metallic

2.0D Business Sport

22


SUBARU XV 2.0i / 2.0i Sport / 2.0i Business Sport

SUBARU XV 1.6i / 1.6i Sport

Izmēri G x P x A: 4450 x 1780 x 1570 mm Dzinējs: horizontāls četru cilindru benzīna DOHC opozītdzinējs ar 16 vārstiem Darba tilpums: 1995 cm3 Maksimālā jauda: 150 ZS (110 kW) / 6200 apgr./min Maksimālais griezes moments: 196 Nm (20,0 kgfm) / 4200 apgr./min (6 pak. MT / Lineartronic, pilnpiedziņa)

Izmēri G x P x A: 4450 x 1780 x 1570 mm Dzinējs: horizontāls četru cilindru benzīna DOHC opozītdzinējs ar 16 vārstiem Darba tilpums: 1600 cm³ Maksimālā jauda: 114 ZS (84 kW) / 5600 apgr./min Maksimālais griezes moments: 150 Nm (15,3 kgfm) / 4000 apgr./min (5 pak. duālā diapazona MT / Lineartronic, pilnpiedziņa)

Business Sport Hyper Blue

2.0i Business Sport

Crystal White Pearl

1.6i Sport

23


Virsbūves krāsa

CRYSTAL BLACK SILICA

CRYSTAL WHITE PEARL

DARK GREY METALLIC

ICE SILVER METALLIC

VENETIAN RED PEARL

TANGERINE ORANGE PEARL

DESERT KHAKI

HYPER BLUE

QUARTZ BLUE PEARL

DARK BLUE PEARL

Drukas ierobežojumu dēļ faktiskā krāsa var atšķirties no attēlotajiem paraugiem.

Aksesuāri Jau pamata komplektācijā XV ir automobilis ar ļoti izteiktu būtību. Taču tu to vari pielāgot savām vēlmēm ar mūsu plašo aksesuāru klāstu. Ir pieejami praktiski un sportiski aksesuāri gan automobiļa salonam, gan ārienei. Lai uzzinātu vairāk, apmeklē www.subaru.lv vai tuvāko Subaru pārstāvi.

24

Motora pārsega aizsargs

Priekšējais apakšējais spoilers

Jumta bagāžas alumīnija šķērsstieņi

Bagāžas nodalījuma polimēra slieksnis

Bagāžas vanna

Tekstila paklājs


Iezīmes

1

2

3

5

6

7

1

Augstas izlādes intensitātes tuvās gaismas lukturi*

2

Elektriski nolokāmi sānu spoguļi*

3

Elektriski regulējama stikla jumta lūka**

5

Priekšējo sēdekļu apsilde

6

Automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma, divzonu klimata kontrole*

7

Aizmugures sēdekļu elkoņbalsti ar pudeļu turētājiem*

4

4

Bezatslēgas piekļuves sistēma un iedarbināšanas poga**

Sēdekļu materiāls

MELNA ĀDA**

MELNS AUDUMS *Sport/Business Sport  ** Business Sport  25


IZMĒRI

SPECIFIKĀCIJAS 1.6i / 1.6i Sport 5MT

2.0D / 2.0D Sport / 2.0D Business Sport

2.0i / 2.0i Sport / 2.0i Business Sport

Lineartronic

6MT

Lineartronic

6MT

Dzinējs

Virzuļa diametrs/gājiens Darba tilpums Kompresijas pakāpe Degvielas sistēma Degvielas tvertnes tilpums Dinamiskie rādītāji Maks. jauda Maks. griezes moments Maks. ātrums Paātrinājums (0-100 km/h) Degvielas patēriņš* 1

CO2-izmeši*1

mm cm 3

Pilsētā Ārpus pilsētas Kombinētajā ciklā Pilsētā Ārpus pilsētas Kombinētajā ciklā

114 (84) /5600 150 (15,3) /4000 km/h sek. litri/100 km litri/100 km litri/100 km g/km g/km g/km

179 13,1 8,0 5,8 6,5 185 134 151

150 (110) /6200 196 (20,0) /4200 175 13,8 7,9 5,5 6,3 183 126 146

187 10,5 9,0 5,8 7,0 205 134 160

187 10,7 8,5 5,5 6,5 195 125 151

147 (108) /3600 350 (35,7) /1600 – 2800 198 9,3 6,8 4,6 5,4 175 121 141

Euro6b

Priekšā Aizmugurē pacelti aizmugures sēdekļi nolaisti aizmugures sēdekļi

mm mm mm mm mm mm mm l l cilvēki kg kg kg

D (Lineartronic) 1. pārnesums 2. pārnesums 3. pārnesums 4. pārnesums 5. pārnesums 6. pārnesums Atpakaļgaita

Pašmasa ir atkarīga no papildaprīkojuma.

1500

1200

4450 1780 1570 2635 1525 1525 220 380 1 250 ar jumta lūku, 1 270 bez lūkas 5 1455 1460 1940 1600 1200

Pilnpiedziņas sistēma ar aktīvu griezes momenta sadali 3,581–0,570 − − − − − − 3,667 3,900

Centrālais diferenciālis kopā ar ierobežotas slīdes viskozo diferenciāli − 3,545 1,888 1,296 0,972 0,780 0,695 3,636 4,444

Pilnpiedziņas sistēma ar aktīvu griezes momenta sadali

1490 1960 1600

Centrālais diferenciālis kopā ar ierobežotas slīdes viskozo diferenciāli

3,581–0,570 − − − − − − 3,667 3,700 −

Zobrata tipa stūres sistēma ar elektrisko stūres pastiprinātāju MacPherson statņi Dubultsviras

Balstiekārta

*1 Degvielas patēriņš un CO2 izmeši: atbilstoši EC715/2007-136/2014W. *2 Pēc VDA metodes.

1460

3,333 4,444 1,447

Gala pārnesums Zema diapazona attiecība Šasija Stūres sistēma priekšā aizmugurē Minimālais pagrieziena diametrs atkarībā no riepu izmēra priekšā Bremzes aizmugurē Riepu izmērs

1445

Centrālais diferenciālis kopā ar ierobežotas slīdes viskozo diferenciāli − 3,545 1,947 1,296 1,029 0,825

Pilnpiedziņa

26

60

ZS (kW)/apgr./min Nm (kgfm)/apgr./min

Sēdvietu skaits Pašmasa + vadītāja svars Pilna masa Pieļaujamā piekabes masa Transmisija

Pārnesumkārba

84,0x90,0 1995

l

Minimālais klīrenss Bagāžas nodalījuma tilpums*2

78,8x82,0 1600

10,5 Daudzpunktu secīgā iesmidzināšana

Vides kategorija Izmēri un svars Garums Platums Augstums Garenbāze Šķērsbāze

Horizontāls 4 cilindru četrtaktu dīzeļa opozītdzinējs ar turbokompresoru, DOHC 16 vārstu 86,0x86,0 1998 15,2 Kopējā degvielas maģistrāle

Horizontāls 4 cilindru četrtaktu benzīna opozītdzinējs, DOHC 16 vārstu

Veids

m

10,6 Ventilējamas disku bremzes Disku bremzes 225/55R17, 17 x 7"J

− 3,454 1,750 1,062 0,785 0,634 0,557 3,636 4,111


l l l l l l

l

l

l

l

l

l

− l l l l − l l l

l l l l l − l l l

− l l l l − l l l

l l l l l − l l l

Sēdekļi / Apdare Ar ādu apvilkta stūre un pārnesumu pārslēdzēja svira Ādas sēdekļi ar oranžām nošuvēm 6 virzienos manuāli regulējams vadītāja sēdeklis 8 virzienos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis Priekšējo sēdekļu apsilde 60/40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi Kabata priekšējā pasažiera sēdekļa aizmugurē

l − l − l l l

l − l − l l l

l − l − l l l

l l − l l l l l l l l

l l − l l l l l l l l

l l l l l l

Ērtības Logu elektropiedziņa* 1 Tālvadības atslēgas sistēma Bezatslēgas piekļuves sistēma un iedarbināšanas poga Apgaismojums lasīšanai Bagāžnieka apgaismojums Aizsedzami spoguļi (vadītājam un priekšējam pasažierim) Viduskonsole Viduskonsoles nodalījums 2 glāžu turētāji viduskonsolē*2 Kabatas ar pudeļu turētājiem visās sānu durvīs Degvielas tvertnes vāciņa atvēršana no salona Divas 12 voltu pieslēgvietas (instrumentu panelī un viduskonsoles nodalījumā) Kravas āķi Bagāžas āķi Izvelkams bagāžas pārsegs Papildu telpa zem kravas nodalījuma Riepu remonta komplekts

l

l

l

l

l

l

l

l l l l l l l l l

− l l l l − l l l

l l l l l − l l l

l l l l l l l l l

l − l − l l l

l l − l l l l

l − l − l l l

l − l − l l l

l l − l l l l

l l − l l l l l l l l

l l − l l l l l l l l

l l l l l l l l l l l

l l − l l l l l l l l

l l − l l l l l l l l

l l l l l l l l l l l

l

l

l

l

l

l

l

l l l l l

l l l l l

l l l l l

l l l l l

l l l l l

l l l l l

l l l l l

*1 Vadītāja durvju logam ir automātiska pacelšanas/nolaišanas funkcija ar aizsardzību pret iespiešanu. *2 1.6i un 1.6 Sport (5 pak. duālā diapazona MT modeļiem): 1 glāžu turētājs. *3 7,0 collu VGA krāsu displejs. *4 Aprīkots ar 4,3 collu LCD displeju, kas attēlo degvielas patēriņu, ekoloģisko novērtējumu, informāciju par braukšanas apstākļiem, laiku/gaisa temperatūru ārā, informāciju par tehnisko stāvokli u.c. Automašīnām ar automātisko Start/Stop sistēmu displejs parāda laiku, cik ilgi dzinējs atrodas miera stāvoklī, kā arī kumulatīvo dzinēja miera stāvokļa laika ilgumu (kopā un vienam braucienam).

Klimata kontrole Automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma ar putekļu filtru Automātiskā divzonu gaisa kondicionēšanas sistēma ar putekļu filtru Apsildes atveres aizmugures pasažieriem Vējstikla tīrītāju atkausētājs Lietus sensors Apsildāmi sānu spoguļi Priekšējie un sānu logu atkausētāji Aizmugures stikla apsilde ar taimeri Izklaide un navigācija SUBARU STARLINK informācijas un izklaides sistēma ar audiosistēmu un 6,2 collu skārienjutīgu krāsu displeju: 1CD un 4 skaļruņi SUBARU STARLINK informācijas un izklaides sistēma ar Premium audiosistēmu * 3: 1CD un 6 skaļruņi Stūrē iebūvēti audiosistēmas slēdži Bluetooth® USB un papildu audio pieslēgvieta Duāla USB un papildu audio pieslēgvieta Atpakaļskata kamera Kontrole / Mērierīces Automātiskā Start/Stop sistēma Daudzfunkciju ekrāns* 4 Stūre ar regulējamu augstumu/dziļumu Pārnesumu pārslēgšana ar lāpstiņām Kruīza kontrole Vadāmība Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma Kalna slīpuma turēšanas mehānisms (Hill Start Assist) Drošība Priekšējie drošības spilveni Priekšējie sānu drošības spilveni Piepūšamie drošības aizkari Kāju drošības spilvens Sānu durvju stiprības stieņi Stūres statņa balsts Aktīvie galvas balsti (vadītājam un priekšējam pasažierim) Galvas balsti trim aizmugures sēdvietām Brīdinājums par nepiesprādzētu drošības jostu (visām piecām sēdvietām) Priekšējās drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem Drošības jostu augstuma regulēšana (vadītājam un priekšējam pasažierim) Trīspunktu drošības jostas trim aizmugures sēdvietām Drošības pedāļa sistēma Četru sensoru/četru kanālu ABS ar elektronisku bremzēšanas spēka * sadali Bremžu asistents Ārkārtas bremzēšanas sistēma ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi (ar augšējo atsaišu stiprinājumiem) Aizmugures durvju slēdzenes ar aizsardzību pret neatļautu atvēršanu (bērniem) (abās pusēs) Dzinēja imobilizators

2.0D Business Sport

2.0D Business Sport

l l l l l l

2.0D Sport

2.0D Sport

− − l l l l

2.0D

2.0D

l l l l l l

2.0i Business Sport

2.0i Business Sport

l l l l l l

2.0i Sport

2.0i Sport

− − l l l l

− l l l l l l l

− l l l l l l l

l − l l − l l l

− l l l l l l l

− l l l l l l l

l

l

l

l

l

l l − l l

l l − l l

l l l − −

l l − l l

l l − l l

l − l CVT l

l l l CVT l

l l l CVT l

− − l − l

− l l − l

− l l − l

l MT

l MT

l MT

l MT

l MT

l MT

l MT

l l l l l l l l

l l l l l l l l

l l l l l l l l

l l l l l l l l

l l l l l l l l

l l l l l l l l

l l l l l l l l

l l l l l l l l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l l

l l

l l

l l

l l

l l

l l

l l

l

l

l

l

l

l

l

l

l l l

l l l

l l l

l l l

l l l

l l l

l l l

l l l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

2.0i

2.0i

l l l l l l

1.6i Sport

1.6i Sport

− − l l l l

Āriene Lukturu automātiska ieslēgšana/izslēgšana Augstas izlādes intensitātes tuvās gaismas lukturi Izbīdāmi priekšējo lukturu mazgātāji Priekšējie miglas lukturi ar automātisku dienasgaismas funkciju Aizmugures miglas lukturi LED kombinētie aizmugures lukturi Elektriski nolokāmi sānu spoguļi ar iebūvētiem LED pagrieziena rādītājiem Pret ultravioleto starojumu aizsargājoši stikli: vējstikls un priekšējos un aizmugures sānu logos Tonēti stikli aizmugures durvīs un aizmugurē Vējstikla tīrītāji, kas reaģē uz braukšanas ātrumu Intermitējošais aizmugures logu tīrītājs 17 collu alumīnija sakausējuma diski Spārna paplašinājums Elektriski regulējama jumta lūka Jumta bagāžnieka uzstādīšanas stiprinājumi Jumta spoilers Jumta antena

1.6i

1.6i

STANDARTA APRĪKOJUMS

l − l l − l l l

− l l l l l l l

l − l l − l l l

l

l

l

l l l − −

l l − l l

l l l − −

l − l − l

l l l − l

l MT

SUBARU Nordic AB patur tiesības mainīt specifikācijas un aprīkojumu bez iepriekšēja brīdinājuma. Specifikācijas un aprīkojums var mainīties atkarībā no vietējiem apstākļiem un noteikumiem. Lai iegūtu informāciju par izmaiņām saistībā ar vietējiem apstākļiem, lūdzam vērsties pie izplatītāja. Bukletā redzamie automobiļi ir starptautiskas versijas un var būt ar aprīkojumu, kas Latvijas tirgū nav pieejams. Lai būtu drošs, ka tev ir pieejama jaunākā informācija, lūdzu, apmeklē www.subaru.lv


SUBARU Nordic AB

subaru.lv Drukāts Zviedrijā (2016. gada oktobrī) S924119LV

Subaru XV LV  
Subaru XV LV  

Subaru Latvija