__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1


„ SUBARU“ YPATINGA S TUO, K AD VISADA KELIA NEPRILYGS TAMĄ PA SITIKĖ JIMĄ . Tai itin malonus jausmas, apimantis dėl retai sutinkamos darnos – saugumo, vairavimo malonumo ir patikimumo. „Outback“ sukurtas galvojant apie jo savininką. „Outback“ privalumai – didelė prošvaisa, puikus svorio balansas, didžiausia leidžiama vilkimo masė savo klasėje – tai savybės, dėl kurių „Outback“ tapo aktyvaus gyvenimo būdą propaguojančių bei saugumą, prieinamumą ir komfortą vertinančių šeimų favoritu ir pirmuoju pasirinkimu. „Subaru“ visada pasitelkia nuosavas technologijas ir unikalius sprendimus, todėl mums niekada netenka ieškoti kompromiso. „Subaru Outback“ – būtent toks, kokio ir norėjome.

2


SIME TRIŠKOJI VISŲ VAROMŲJŲ R ATŲ SIS TEMA

BOXER variklis

Kaip ir kitų SUBARU modelių, OUTBACK teikiamo išskirtinio pasitikėjimo pagrindas – unikalus simettriškosios visų varomųjų ratų sistemos ir BOXER variklio derinys. Horizontalios opozicinės konfigūracijos SUBARU BOXER variklio stūmokliai išdėstyti 180 laipsnių kampu, tad variklis žymiai mažiau vibruoja, nes kompensuojamos priešingomis kryptimis judančių stūmoklių inercijos jėgos, kurios pasireiškia varikliuose su vienoje eilėje arba V forma išdėstytais cilindrais. Geresnę pusiausvyrą ir lengvą valdymą lemia tai, kad variklis, pavarų dėžė, skirstymo dėžė, kardaninis velenas ir galinis diferencialas - išdėstyti vienoje linijoje, simetriškai išiilginės automobilio ašies atžvilgiu ir priešingai nei automobiliuose su kitomos keturių ratų pavaros sistemos.

LINEARTRONIC Efektyvi bepakopė transmisija LINEARTRONIC padidina SUBARU BOXER variklio ir simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos efektyvumą - variklis visada veikia idealiu galios diapazonu, todėl sumažėja OUTBACK degalų sąnaudos. Adaptyvioji kontrolės sistema automatiškai perjungia optimalią pavarą, taip prisitaikydama prie jūsų vairavimo stiliaus ir kelio sąlygų, o kintamojo valdymo sistema prisiderina prie variklio sūkių pokyčių, taip tarp vairuotojo ir automobilio atsiranda glaudus bei komfortiškas ryšys.

Lineartronic

3


VISAPUSĖ „ SUBARU“ SAUGA „Subaru“ siekia pagaminti saugiausius pasaulyje automobilius, ir visi bandymai rodo, kad šis tikslas sėkmingai įgyvendinamas naujuose automobiliuose. SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas siekdami apsaugoti ne tik vairuotoją ir jo keleivius, bet ir kitus eismo dalyvius, pvz., dviratininkus ir pėsčiuosius.

Pagrindinės saugos funkcijos Neįtikėtinai plati perspektyva ir matomumas priekyje bei gale leidžia „Subaru“ vairuotojui gerai orientuotis ir saugiai jaustis. Deramai suprojektavus priekinių statramsčių padėtį ir integruotai padalijus langus, akląsias zonas pavyko sumažinti iki minimumo. Be to, „Subaru“ šoniniai veidrodžiai įtaisyti ant durų skydų, todėl matymo laukas pastebimai platesnis. Vairuotojui svarbu turėti galimybę nustatyti optimalią sėdynės ir vairaračio padėtį, kad galėtų atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia – vairavimą ir eismo stebėjimą. Todėl vairuotojui sukurta itin logiška ir intuityvi aplinka. Lietaus jutikliai ir automatinė tolimųjų šviesų reguliavimo sistema – tai dar vienas šių saugos funkcijų pavyzdys.

1. Geras matomumas iš visų pusių.

1

2

Pasyvioji sauga

2. Tvirtų žiedinių rėmų kėbulo konstrukcija.

Nors „Subaru“ kėbulas pagamintas iš lengvasvorių medžiagų siekiant optimalaus automobilio valdymo, jis labai tvirtas ir užtikrina didelį saugumą. Automobilio saloną supa specialiai sukurtas apvalaus profilio rėmas. Stoge, durų statramsčiuose ir grindyse sumontuotos labai stiprios sijos, veiksmingai atlaikančios ir sugeriančios bet kokio tipo susidūrimo jėgą. Todėl „Subaru“ salone jūs esate gerai apsaugoti. „Subaru“ automobilyje taip pat yra standartinės 7 SRS oro pagalvės bei laimėjimus pelniusi galvos atlošuose įmontuota kaklo apsauga nuo sužalojimo. Dar viena šios saugos kategorijos savybė – įvykus stipriam susidūrimui iš priekio, „Subaru“ variklis ir pavarų dėžė, nukreipiami taip, kad judėtų žemyn ir nepatektų į automobilio saloną.

3. Unikali variklio padėtis. 4. Priekinės sėdynės su kaklo apsauga nuo sužalojimo.

4 4

5. Saugos diržai su įtempikliais ir apkrovos ribotuvais.

3

6. Septynios SRS oro pagalvės.

5

6


Aktyvioji sauga Beveik svarbiausia Jūsų saugaus važiavimo sąlyga – patikimas ratų sukibimas su kelio danga. Nesvarbu, kokį kelią jūs pasirinksite – dėl nuolat veikiančio AWD variklio galia bus perduota tiems ratams, kurių sukibimas su keliu bus geriausias. Viena iš standartinių aktyviosios saugos funkcijų yra automobilio dinaminės kontrolės sistema (VDC), kuri užtikrina didesnį automobilio saugumą, jeigu staiga prireikia aplenkti netikėtą kliūtį. Ši sistema seka ir analizuoja automobilio judėjimą. Kompiuteris vienu metu kontroliuoja sukimo momento paskirstymą ratams, variklio galią ir ABS sistemą, kritinėje situacijoje stabilizuodamas automobilį. Kitos mūsų aktyviosios saugos funkcijos: Aktyviojo sukimo momento nukreipimo funkcija (angl. Active Torque Vectoring) sukimo momento galią nukreipia į išorinę ratų pusę ir padeda manevruojant išlaikyti automobilį kelyje. Elektroninio stabdymo jėgos paskirstymo funkcija automatiškai paskirsto stabdymo jėgą tarp priekinių ir galinių ratų, kompensuodama automobilio apkrovos skirtumus. Pagalbinė stabdymo sistema padidina stabdymo jėgą, jeigu vairuotojas nepakankamai smarkiai nuspaudžia stabdžio pedalą. Suveikus stabdymo prioriteto funkcijai, automobilis automatiškai įjungia stabdžius, kai vairuotojas vienu metu atsitiktinai nuspaudžia akceleratoriaus ir stabdžių pedalus.

Be aktyviosios sukimo momento krypties

Su aktyviąja sukimo momento kryptimi

7

5 žvaigždučių „Euro NCAP“ įver tinimas Atlikus „Euro NCAP“ (Europos naujų automobilių įvertinimo programos) bandymus, OUTBACK buvo suteiktas maksimalus penkių žvaigždučių saugos įvertinimas.

7. Aktyviojo sukimo momento nukreipimo funkcija neleidžia automobiliui nukrypti iš kelio. 8. Žemesnis sunkio jėgos centras, patobulinta pakaba ir didelis sukimo momentas leidžia automobiliui akimirksniu reaguoti į vairaračio pasukimą ir užtikrina saugumą manevro metu.

8 5


PIRMAUJANTI PASAULYJE PAGALBINĖ VAIRAVIMO SISTEMA Pirmaujanti pasaulyje pagalbinė vairavimo sistema „EyeSight“*1 – tai daugiau nei 30 metų darbo mokslinių tyrimo ir technologinės plėtros srityje rezultatas. Automobiliai, kuriuose įdiegta „EyeSight“ sistema, dukart rečiau patenka į avarijas nei automobiliai, kuriuose šios sistemos nėra, o susidūrimų iš galo skaičius sumažėjo 84 proc. „EyeSight“ – tai dar viena pora akių, stebinti eismą, judantį iki 180 km/val. greičiu. Šios sistemos pagrindą sudaro dvi spalvotos stereokameros, sumontuotos už priekinio stiklo. Sistema atlieka kelias funkcijas, o vairuotojas gali pasirinkti, kurią iš jų įjungti ar išjungti.

Prevencinė sauga Geriausias būdas išvengti sužalojimų, žinoma, yra užtikrinti, kad neįvyktų joks eismo įvykis. „Subaru“ sulaukė aukštų įvertinimų dėl pagalbinės vairavimo sistemos „EyeSight“ – keli nepriklausomi bandymų institutai ją įvertino kaip geriausią pasaulyje. „EyeSight“ atlieka septynias funkcijas, skirtas pavojui nustatyti, vairuotojui įspėti ir, jeigu vairuotojas nereaguoja, imtis veiksmų, užkertančių kelią eismo įvykiui. „Subaru“ automobilio gale aptikimo sistema (SRVD) Įtaisyti SRVD sistemos jutikliai perspėja apie jūsų aklosiose zonose esančias transporto priemones, kad galėtumėte saugiau persirikiuoti, bei perspėja apie galimą susidūrimo pavojų, jei kelyje, į kurį įvažiuojate atbuline eiga, vyksta eismas. Pagalbinė tolimųjų šviesų reguliavimo sistema (HBA) ir posūkio kryptimi pasisukantys žibintai – taip pat „Subaru“ prevencinės saugos funkcijų pavyzdžiai.

11

12

14

15

13

9. SRVD 10. Pagalbinė tolimųjų šviesų reguliavimo sistema (HBA).

11. Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema. 12. Įspėjimo apie priekyje esančio automobilio pajudėjimą sistema.

9

13. Įspėjimo apie važiavimo juostos linijos kirtimą sistema. 14. Įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema.

16

10 6

15. Automatinis stabdys* 2. 16. Avarinė akceleratoriaus valdymo sistema.

*1 „EyeSight“ – tai pagalbinė vairavimo sistema, kuri ne visomis aplinkybėmis gali veikti optimaliai. Už saugų bei atsargų vairavimą ir eismo taisyklių laikymąsi visada atsako pats vairuotojas. Sistemos efektyvumas priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, techninės automobilio būklės, oro ir kelio sąlygų. Išsamią informaciją apie „EyeSight“ veikimą ir apribojimus, įskaitant šioje brošiūroje paminėtas funkcijas, rasite eksploatacijos instrukcijoje. *2 Avarinio stabdymo sistema gali suveikti ne visada. Atsižvelgiant į objektų greičių skirtumą, objekto aukštį ir kitas sąlygas, „EyeSight“ sistema gali neveikti optimaliai.


„EyeSight“ stebėjimo lauko diapazonas (neišmatuotas) 7


PA Ž ANGŪS SPRENDIMAI „Outback“ pasižymi ne viena išmaniąja funkcija, leidžiančia kiekvienam, keliaujančiam automobiliu, jaustis patogiai. Platūs galinių durų slenksčiai pritaikyti nesunkiai pasiekti stogą. Erdviame salone rasite daugybę daiktadėžių ir puodelių laikiklių. Čia taip pat įmontuota didžiausia šioje automobilių klasėje galinė sėdynė su reguliuojamu atlošu.

8


Bagažo skyriaus ir sėdynių deriniai – dideliame bagažo skyriuje telpa keturi 80 litrų talpos lagaminai, o plokščios grindys leidžia lengvai sudėti ir kitus daiktus. Galite akimirksniu pakeisti sėdynių konfigūraciją – nulenkę 60/40 santykiu padalijamas galines sėdynes sutalpinsite net stambius daiktus ir įvairiai susodinsite keleivius.

1

2

3

4 1. Patogios galinės sėdynės. 2. Iki 2 000 kg didžiausia leidžiama vilkimo masė. 3. Elektra valdomos bagažo skyriaus durys*. 4. Daiktadėžė centre. 5. Didelis stoglangis*. 6. 2,1 A USB prievadas (priekyje ir gale).

5 * Tik „Summit“ versijos modeliuose.

6 9


10


SUKUR TA S VAIRUOTOJUI Dideli stikliniai langai ir siauri statramsčiai užtikrina geriausią tarp „Outback“ klasės automobilių matomumą iš visų pusių, todėl vairuotojas gali labiau atsipalaiduoti ir vairuoti saugiau. Visapusė aplinkos kontrolė, logiška vairuotojui sukurta erdvė ir lengvai suprantami prietaisai. Tai „Subaru“ skiriamieji požymiai ir puikus maksimalios saugos pavyzdys.

1

2

3

Maksimali trauka ir kontrolė nuokalnėje

SI-DRIVE

Dviejų pakopų sistema „X-Mode“ optimizuoja trauką ant skirtingų paviršių. 1 pakopa skirta sniegu ir purvu padengtiems keliams, 2 pakopa – sniego pusnims ir purvynui. „X-Mode“ įjungia visus jutiklius, kad padėtų maksimaliai padidinti trauką ir neleistų automobiliui įstrigti. Nusileidimo nuokalne kontrolės funkcija užtikrina saugumą nuokalnėje. Jums tereikia vairuoti, sistema pati stabdo ir kontroliuoja variklio galią.

Remdamasi jūsų važiavimo stiliumi, SUBARU „Intelligent Drive“ (SI-DRIVE) sistema gali priderinti akceleratoriaus ir pavaros perjungimo atsaką, kad panorėję galėtumėte iš karto galingai ir veržliai šauti pirmyn bet kokiomis aplinkybėmis. Pasirinkus „I“, automobilis važiuos tolygiai ir ekonomiškai, o spustelėjus mygtuką „S“ – kuras paduodamas greičiau ir užtikrinama spartesnė akceleracija.

1. Apple CarPlay ir Android AutoTM   2. Užpakalinės vaizdo kameros sistema   3. Priekinio ir šoninio vaizdo perdavimo įrenginiai  4. Beraktė prieigos ir užvedimo mygtuku sistema   5. 8 padėčių elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė

4

5 11


AKSESUARAI

TEGU JŪSŲ OUTBACK BŪ N A T IKR A I J ŪSŲ. Naudodami SUBARU aksesuarus galėsite priderinti OUTBACK prie savo gyvenimo stiliaus. Kokybiški SUBARU aksesuarai, idealiai tinkantys jūsų OUTBACK, suteiks daugiau patogumo, funkcionalumo ir savitumo. Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.subaru.lt arba ją jums suteiks artimiausias SUBARU atstovas.

12


SĖDYNIŲ APDAILA

KĖBULO SPALVOS

1 Crystal White Pearl

Ice Silver Metallic

2 Juoda oda (Ridge (1) / Summit(2))

Magnetite Grey Metallic

Juodas audinys (Active)

ACTIVE/RIDGE

Tungsten Metallic

SUMMIT

Crystal Black Silica

Dramblio kaulo oda (Summit)

Storm Grey Metallic

Crimson Red Pearl

Dark Blue Pearl

OUTBACK 2,5 Matmenys (ilgis x plotis x aukštis): 4820 x 1840 x 1605 mm Variklis: horizontalus opozicinis, 4 cilindrų, 16 vožtuvų DOHC benzininis Darbinis tūris: 2498 cm3 Didžiausia galia: 175 AG (129 kW) / 5800 aps./min. Didžiausias sukimo momentas: 235 Nm (24,0 kgfm) / 4000 aps./min. Transmisija: Lineartronic, AWD

Wilderness Green Metallic

Cool Grey Khaki

Dėl spausdinimo apribojimų spalva gali skirtis nuo pavaizduotų šiame leidinyje.

SALONAS

Active (audinio sėdynės)/Ridge (juodos odinės sėdynės)

Summit (odinės sėdynės) 13


TECHNINIAI DUOMENYS 2.5i ACTIVE

RIDGE

2.5i SUMMIT

Variklis

ACTIVE

Horizontalus opozicinis, 4 cilindrų, keturtaktis benzininis variklis

AWD tipas, normali kontrolė priekyje / gale (sukimo momento paskirstymas)

60/40 [„Lineartronic“ su aktyviuoju sukimo momento paskirstymu]

D Lineartronic

3,600–0,512

Cilindro skersmuo x stūmoklio eiga

mm

94 x 90

Darbinis tūris

cm3

2498

1 pavaros

3,600

10,3

2 pavaros

2,080

Daugiataškis įpurškimas

3 pavaros

1,596

4 pavaros

1,221

5 pavaros

0,939

Suspaudimo laipsnis Degalų sistema Degalų bako talpa

litrai

Perdavimo skaičius

60

Duomenys Didžiausias galingumas

AG (kW) /esant aps./min

Didžiausias sukimo momentas Greitėjimas 0–100 km/val.

Degalų sąnaudos*1 WLTP CO2 emisija*1

175 (129) / 5800

Nm (kgfm) /esant aps./min

Didžiausias greitis (aukščiausia pavara)

235 (24,0) / 4000

km/h

198

sek.

10,2

mažas greitis

litrai/100 km

11,9

vidutinis greitis

litrai/100 km

8,2

didelis greitis

litrai/100 km

7,2

labai didelis greitis

litrai/100 km

8,7

vidutiniškai

litrai/100 km

8,6

mažas greitis

g/km

268

vidutinis greitis

g/km

184

didelis greitis

g/km

163

labai didelis greitis

g/km

196

vidutiniškai

g/km

mm

4820

mm

1840

Aukštis

mm

1605

Atstumas tarp ašių

mm

2745

Tarpuratis

priekyje

mm

1575

gale

mm

1590

Mažiausia prošvaisa Bagažo skyriaus tūris* 2, nenulenkus užpakalinių sėdynių / nulenkus užpakalines sėdynes Vietų skaičius

mm

200

litrai

559 / 1848

žmonės

Pakaba 4 ratų nepriklausoma

kg

Bendroji masė

kg

2100

Didžiausia leidžiama vilkimo masė

kg

2000

*1 Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir (ES) Nr. 2017/1347. *2 Išmatuota taikant VDA metodą (V214). Važiuoti parengto automobilio masė priklauso nuo pasirenkamos automobilio įrangos.

M AT M E N Y S

1657

1661

Atbulinės

3,687 4,111 Dantratinė elektra valdoma vairo stiprintuvo sistema

Stabdžiai ABS sistema Padangos/rato dydis

1696

„MacPherson“ statramsčiai, spiralinės spyruoklės, su stabilizatoriumi

Priekyje

Dvigubas trikampis balansyras, spiralinės spyruoklės, su stabilizatoriumi

Gale

Mažiausias apsisukimo skersmuo

5

Važiuoti parengto automobilio su vairuotoju masė

0,512

Vairo mechanizmas

Matmenys ir masė Ilgis

0,717

7 pavaros

Važiuoklė

Euro6d-TEMP

Plotis

6 pavaros

Varančiosios ašies perdavimo skaičius

193

Aplinkosaugos klasė

(mm)

SUMMIT

Transmisija

Tipas

14

RIDGE

m

11,0 Aušinamieji diskiniai stabdžiai 4 jutiklių / 4 kanalų ABS su elektroniniu stabdymo jėgos paskirstymu, pagalbiniu stabdymu ir stabdžių veikimo koregavimu 225/65-17

225/60-18


STANDARTINĖ ĮRANGA ACTIVE / RIDGE

SUMMIT

ACTIVE / RIDGE

SUMMIT

2.5i

SUMMIT

2.5i

ACTIVE / RIDGE

2.5i

Automatinio žibintų įjungimo ir išjungimo funkcija

l

l

Šildomas vairas

l

l

SI-DRIVE (SUBARU Intelligent Drive)*4

l

l

Automatiškai reguliuojami LED priekiniai žibintai

l

l

Elektromechaniškai valdomi durų langų stiklų kėlikliai*1

l

l

Dviejų pakopų „X-Mode“ režimas

l

l

Posūkio kryptimi pasisukantys priekiniai žibintai (SRH)

l

l

Nuotolinė užrakto valdymo sistema

l

l

Nusileidimo nuokalne kontrolės funkcija

l

l

Išlendantys priekinių žibintų plautuvai

l

l

Beraktė prieigos ir variklio paleidimo mygtuku sistema

l

l

Elektroninis stovėjimo stabdys

l

l

Priekiniai rūko žibintai

l

l

Vienu spustelėjimu veikianti posūkio signalo svirtis

l

l

ATV (aktyvioji sukimo momento krypties sistema)

l

l

Galiniai rūko žibintai

l

l

Elektroninis stovėjimo stabdys

l

l

Automobilio dinaminio stabilumo sistema (VDC) su išjungikliu

l

l

Elektromechaniškai reguliuojami ir užlenkiami durų veidrodžiai su LED posūkio signalais

l

l

Skaitymo lemputės ir kaskadinis apšvietimas

l

l

Traukos kontrolės sistema

l

l

Nuo UV apsaugantys langai – priekinis, priekinis ir galinis šoniniai

l

l

Pagalbinė startavimo įkalnėje sistema (Hill Holder)

l

l

l

Bagažinės apšvietimas

l

l

Išorė

Komforto įranga

l

Pagalbinės važiavimo sistemos

Tamsinti galinių durų, galiniai trikampiai ir galinis langai

l

l

Veidrodėliai saulės skydeliuose su apšvietimu ir dangteliais (vairuotojo ir priekinio keleivio)

Šildomi priekinio lango valytuvai

l

l

Dėklas centre

l

l

l

l

Daiktadėžė centre su 12 voltų lizdu

l

l

„EyeSight“ sistema (autom. stabd., adapt. pastov. greičio palaikymo, automobilio priekyje pajudėjimo įsp., išvaž. iš juostos ir vingiavimo juostoje įspėjimo, avarin. akceler. valdymo sistema)

l

Automatiškai veikiantys valytuvai su lietaus jutikliu

l

Šildomi durų veidrodžiai

l

l

Puodelių laikikliai priekyje ir gale

l

l

Aklosios zonos stebėsena

l

l

Su pertrūkiais veikiantis galinio lango valytuvas

l

l

Kišenės visose duryse su butelių laikikliais

l

l

Įspėjimas apie kitą gale esantį automobilį

l

l

17"

18"

Degalų bako dangtelio atidarymo svirtelė salone

l

l

Pagalbinė ilgųjų šviesų sistema

l

l

Aliuminio lydinio ratlankiai

Saugumo įranga

Elektromechaniškai valdomas stiklinis stoglangis

l

Elektra valdomos bagažo skyriaus durys

l

Automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodėlis

l

l

Išilginiai stogo bagažinės laikikliai (sidabro spalvos)

l

l

4 krovinių tvirtinimo kabliukai

l

l

Išvažiavimo iš juostos ir vingiavimo juostoje įspėjimo sistema

l

l

Šoninis aptakas

l

l

2 lagaminų tvirtinimo kabliukai

l

l

Pagalbinė važiavimo juosta sistema

l

l

Stogo aptakas

l

l

Ištraukiamas krovinių uždangalas

l

l

Avarinio stabdymo sistema

l

l

Papildomas skyrius (bagažo skyriaus apačioje)

l

l

Priekinio vaizdo perdavimo įrenginys

l

l

Padangų remonto komplektas

l

l

Šoninio vaizdo perdavimo įrenginys

l

l

Priekinės oro saugos pagalvės

l

l

Sėdynės Odinis vairaratis

l

l

Odinės sėdynės

Ridge

l

8 padėčių elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė

l

l

Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema su dulkių filtru

l

l

Priekinės šoninės oro saugos pagalvės (vairuotojo ir priek. keleivio)

l

l

Elektra valdoma keleivio sėdynė

l

Galinė kondicionieriaus oro išleidimo anga

l

l

Šoninės oro saugos užsklandos (priekyje ir gale, abiejose pusėse)

l

l

Ridge

l

Šildytuvo angos gale sėdintiems keleiviams

l

l

Kelių srities saugos oro pagalvė

l

l

5 padėčių galvos atramos

l

l

Priekinio ir šoninių langų šildytuvai

l

l

Šoniniai durų sutvirtinimo strypai (priekyje ir gale, abiejose pusėse)

l

l

Centrinis porankis gale

l

l

Elektrinis galinio lango šildytuvas su laikmačiu

l

l

Vairo kolonėlės atraminis skersinis

l

l

Priekinių ir galinių sėdynių šildymo sistema

l

l

Įspėjimo apie neprisegtus saugos diržus visose 5 sėdynėse sistema

l

l

60/40 santykiu dalijamos galinės sėdynės

l

l

Priekiniai saugos diržai su įtempikliais ir apkrovos ribotuvais

l

l

Vienu spustelėjimu nulenkiamos galinės sėdynės

l

l

l

l

Kišenė sėdynės atloše

Galinių šoninių sėdynių saugos diržai su įtempikliais ir apkrovos ribotuvais

l

l

Apsauginės šoninių slenksčių juostos iš nerūdijančio plieno

l

Reguliuojamo aukščio saugos diržų laikikliai (vairuotojo ir priekinio keleivio)

l

l

Aktyvieji galvos atlošai (vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio)

l

l

Trijų taškų saugos diržai visose 5 sėdynėse

l

l

4 jutiklių / 4 kanalų ABS su elektroniniu stabdymo jėgos paskirstymu

l

l

Pagalbinė stabdymo sistema

l

l

Stabdžių veikimo koregavimo sistema

l

l

l

l

Sėdynės nustatymo atminties funkcija (tik vairuotojo sėdynės)

Klimato kontrolės sistema

Pramogų ir navigacijos sistema 1CD FM / MV DAB stereosistema, 8 col. info. jutikl. ekranas*2 ir 6 garsiakalbiai

l

Navigacijos sistema, 1CD FM / MV DAB stereosistema, 8 col. info. jutikl. ekranas* 2, „Harman/Kardon“ garso sistema su 11 garsiakalbių, žemųjų dažnių garsiakalbiu ir stiprintuvu

– l

3 metų trukmės žemėlapių naujinimas automobiliuose su navigacijos sistema

Apple CarPlay / Android AutoTM informacinė ir pramogų sistema

l

l

Vairas su audiosistemos valdikliais

l

l

Bluetooth® laisvųjų rankų įranga

l

l

Du USB lizdai ir papildomų garso šaltinių jungtis

l

l

l

Du USB prievadai už centrinės konsolės (tik maitinimo)

l

l

ISO-FIX vaikiškų kėdučių tvirtinimo sistema (su diržų tvirtinimo ankeriais)

Užpakalinės vaizdo kameros sistema

l

l

Apsauginis galinių durų užraktas nuo vaikų (abiejose pusėse)

l

l

Automatinis durų užraktas

l

l

Variklio imobilizatorius

l

l

Valdikliai / prietaisai

*1 Autom. pakėlimas / nuleidimas. *2 Su jutikliniu ekranu. *3 Su 5 col. įstrižainės LED ekranu, kuriame rodomos degalų sąnaudos, laikas, greitis, „EyeSight“ informacija, pastovaus greičio palaikymas, lauko temperatūra. *4 2 režimai – „Intelligent“ ir „Sport“.

Kokybiškas daugiafunkcis ekranas*3 ir elektroliuminescenciniai indikatoriai

l

l

ECO indikatorius

l

l

Įspėjimo apie žemą variklio alyvos lygį lemputė

l

l

Reguliuojamo posvyrio kampo teleskopinė vairo kolonėlė

l

l

Pavarų perjungimo mentelės ir mygtukai

l

l

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

l

l

Autom. START / STOP sistema

l

l

„SUBARU Nordic AB“ pasilieka teisę keisti techninius duomenis ir įrangą be išankstinio įspėjimo. Techniniai duomenys ir įranga gali būti keičiami atsižvelgiant į vietos sąlygas ir taisykles. Informaciją apie pakeitimus dėl vietos sąlygų galite gauti iš jūsų vietovėje veikiančios SUBARU atstovybės. Brošiūroje pavaizduoti automobiliai yra skirti tarptautinei rinkai, todėl gali būti pavaizduoti su įranga, kuri neparduodama Lietuvoje. Norėdami sužinoti naujausią informaciją, apsilankykite www.subaru.lt 15


subar u.l t SU BA R U N O R D I C A B I š s p a u s d i n t a Š v e d i j o j e (2 0 2 0 m . g e g u ž ė s m ė n .) S 9 24117LT

Profile for I.M. Nordic

Outback 20B LT  

Outback 20B LT  

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded