__MAIN_TEXT__

Page 1


2


TERE TULEMAST ELU KESKPUNKTI Siin ta on – täiesti uus, üleni uue disainiga Impreza. Oma usaldusväärsuse ja turvalisusega on see sinu tegusa elu tugipunkt, millel on siiski närvikõdi pakkuv jõudlus. Impreza innustab minema välja ja elama tegusamat ja mõnusamat elu, kus iga päev ja iga võimalus on tõeliselt tähendusrikkad.

3


4


NOBE, MITMEKÜLGNE JA STIILNE. JUST NAGU SINA

Impreza, mis on juhile sama meeldiv kui kõrvaltvaataja silmale, on kõiki meeli rõõmustav nutikas segu võimekusest, meisterlikkusest ja turvalisusest. Igal kumerusel, igal pinnal ja igal stiilielemendil on vorm ja funktsioon, millel on selge ja täpne põhjus. See on Subaru disaini edasiarendatud väljendus – ning kõige selle liikuv sümbol, mida Impreza on alati tähistanud.

5


ELA TÄIS GRAAFIKUGA. ELA TÄIEL RINNAL Kuhu sa ka ei läheks, mida sa ka ei teeks – funktsionaalne Impreza tagab sinu ja su kaaslaste turvalisuse. Subaru põhitehnoloogiale toetuv Impreza pakub mugavust ja meelerahu nii juhile kui kaassõitjatele. Sinu usaldusväärne kaaslane Impreza annab sulle enesekindlust, ükskõik mis teel ees ootab.

6


7


8


MITMEKÜLGNE DISAIN LASEB TEHA KÕIKE, MIS SULLE MEELDIB Ambitsioonikate inimeste jaoks on varustus oluline. Imprezas on laialt ruumi, et mahutada ära kõik, mida vaja selleks, et saaksid teha seda, mis sulle meeldib – olgu see siis töö või meelelahutus. Impreza, milles jagub ruumi vähemalt 3 golfikotile, tõukab sind tagant, et kasutaksid elus ära iga võimaluse. Ruumikuse tõttu ei pea kulutama aega plaanidele, vaid aeg jääb tegudele.

Pakiruum

5-ukselise mudeli pakiruumi on erakordselt mugav kasutada. Suurema avaga ja laiem pakiruum sobitub mis tahes aktiivse eluviisiga ning on oma turusegmendi kõige mitmekülgsem.

9


STIIL, MUGAVUS JA

RAHULOLU KÕIGILE Oma uudse rafineeritusega sööstab Impreza julgelt tulevikku, selle vaikses kabiinis on rohkesti lihvitud disainiga, skulptuurseid pindu ja hoolikalt kujundatud detaile. Impreza jääb truuks elegantsele ja sportlikule stiilile, kuid kabiin on endisest ruumikam. Kõik reisijad saavad nautida Impreza ruumikaid esi- ja tagaistmeid, mis on mugavad ka pikkadel sõitudel.

01

1

1. Esiistmed

Imprezal on uue disainiga stiilsed esiistmed, mis pakuvad paremat tuge ning rohkem mugavust ja meelerahu. 2. Tagaistme keskmine käetugi

2

10

Impreza sisemus teeb mugavaks kõigi reisijate elu, sest ka tagaistme käetoes on topsihoidikud.


HOIA KONTAKTI. PÜSI ÜHENDUSES

Impreza infotainment-süsteem hoiab sind ühenduses, kuhu sa ka ei läheks. Kuna põhinäidik, mõõturinäidik ja multifunktsionaalne infoekraan on omavahel ühendatud, on nende kasutamine veelgi mugavam, ohutum ja nauditavam.

2

3

4

1

5

1.Apple CarPlay ja Android Auto™

2. Mitmeotstarbeline näidik*

3. Mõõturinäidik*

Apple CarPlay ja Android Auto™ abiga saad kasutada kõige populaarsemaid rakendusi. Hääletuvastus võimaldab kasutada vabakäeseadet, nii on kõigil turvaline ning sinu tähelepanu ei kaldu sõidu ajal kõrvale.

6,3-tolline LCD-ekraan näidikupaneeli kohal annab sulle ja kaasreisijatele kasulikku infot kergesti arusaadaval kujul. Kui kasutad navi, ühendub see multifunktsionaalse infoekraaniga ja kuvab ristmikele või pööretele lähenedes infot ühe pöörde kaupa.

4,2-tolline värviline LCD-ekraaniga mõõturinäidik on suurema ekraani tõttu nüüd paremini nähtav ning aitab sul kasulikest sõiduandmetest ühe pilguga ülevaate saada, nii et saad silmad teel hoida.

4. Tahavaatekaamera*

5. SUBARU STARLINK

Selle abiga saad oma Impreza parkida mugavalt ja lihtsalt ka linnakitsikuses. Kui lülitad sisse tagurpidikäigu, näitab kaamera põhinäidikul värvilist reaalajas pilti koos juhistega, mis aitavad sul parkida.

SUBARU STARLINK i kaudu saad puutnäidiku abil turvaliselt kuulata veebiraadiot, kasutada rakendusi jm-d. * 1.6i Active / 2.0i Active. Juhi ohutult – keskendu liiklusele. Ära kasuta puutekraani sel ajal, kui autot juhid.

11


SUBARU TUUMIKTEHNOLOOGIA

4

2 3

1

12


2

Subaru põhitehnoloogiad on Subaru kaubamärgi tunnus ning loovad selle ainulaadse juhtimiskogemuse, mida leiab ainult Subarust. Need põhisüsteemid tagavad selle, et Subaru sõidukid säilitavad oma jõudluse, mugavuse, ohutuse ja usaldusväärsuse, andes ühtlasi kõigile reisijatele lubatud mugavuse ja meelerahu.

SUBARU BOKSERMOOTOR

1

Boksermootoris ehk horisontaalselt paiknevas mootoris liiguvad kolvid üksteisega vastassuunalistelt ja horisontaalsuunas. Subaru on boksermootorile truuks jäänud juba 50 aasta vältel, kuna sel on teiste mootoritüüpide ees palju eeliseid, see on vastupidav ja usaldusväärne.

4

SUBARU ÜHTNE PLATVORM

Ühtne platvorm ehk SGP (Subaru Global Platform) on see põhialus, millele hakkavad toetuma Subaru järgmiste põlvkondade sõidukid. SGP täiustab üldist turvalisust ja võimekust, kuid pakub midagi veelgi enamat – sellist juhtimiselamust, mida koged ainult Subaruga. See on Subaru tulevik – ning see pakub kõigile juhtidele ja kaassõitjatele veelgi rohkem mugavust ja meelerahu.

ROHKEM STABIILSUST

Tänu lameda ehitusega ja madalamal asuvale mootoriplokile on kogu auto palju paremini tasakaalus ja külgliikumiste osas tunduvalt stabiilsem, kui teiste mootoritüüpide puhul.

Subaru pidev sümmeetriline nelikvedu jaotab jõuülekande kõigi rataste vahel, nii püsib auto märjal ja libedal teel paremini. See horisontaalselt ja sümmeetriliselt paigutatud süsteem on hästi tasakaalus madala raskuskeskmega, nii sujub sõit stabiilsemalt ja ohutumalt.

3 TÖÖKINDEL JA VÕIMEKAS

Mootori horisontaalne disain on juba olemuselt väga jäik ja isetasakaalustuv. See tähendab V- või ridamootoritest vähem vibratsioone ning suuremat vastupidavust, töökindlust ja sooritusvõimet.

SÜMMEETRILINE NELIKVEDU

LINEARTRONIC + AKTIIVSELT JAOTATUD VEOJÕUGA NELIKVEDU

Lineartronic CVT automaatkast valib just sobiva vahemiku, et käiguvahetused oleksid sujuvad – nii töötab mootor kõige tõhusamas pöördevahemikus, kiirendab sujuvalt ja efektiivselt ning sõit sujub ladusalt ja kütusesäästlikult. Lineatronicuga on kaasas Subaru aktiivse momendijaotusega AWD-süsteem. Vaikimisi moment on ees 60% ja taga 40%, kuid tegelike teeolude järgi saab seda reguleerida ka suhtele 50/50.

1. Veelgi mõnusam juhtida

Tundlikum rool laseb juhil suunata autot nii nagu kavatsetud, nii õnnestub ka paremini ohte vältida. Tulemuseks on auto, mida on ohutum ja mõnusam juhtida, ka pikkadel sõitudel.

2. Sõidumugavus

Veelgi jäigem kere, parem vedrustus ja stabilisaatorid hajutavad teekonaruste müksud ja jõnksud, mistõttu pikad sõidud on mugavamad ja vähem väsitavad.

3. Mõnus salongiruum

Minimaalne vibratsioon ja müra tagavad selle, et reis on meeldiv kõigi reisijate jaoks. Täiustatud vedrustus ja äärmiselt jäik kere teevad salongiruumis olemise mugavaks.

13


2 1

3

8

4

7

14

6

5


KÕIGE TURVALISEM VÄIKE PEREAUTO EURO NCAP TESTIS 1

2

TÄIENDAV OHUTUSSÜSTEEM: KAUGTULEDE AUTOMAATLÜLITUS (HIGH BEAM ASSIST)

3

OHTUDE VÄLTIMINE

Subaru ühtse platvormi SGP edusammud kogu kere ulatuses – suurem jäikus ja tugevus, väiksem kaal, parem libisemiskindlus ja tundlik rool – on eriti kasulikud turvasüsteemidele.

4

SALONGI KAITSEV EHITUS

5

RINGIKUJULINE TURVARAAM

6

TURVAPADJAD

7

LÜLISAMBAVIGASUSI VÄHENDAVAD ESIISTMED

8

TURVAVÖÖ EELPINGUTID

NÄHTAVUS IGAS SUUNAS Disaini on kohandatud, võttes arvesse juhi vaatenurkasid, et ette- ja tahavaade oleks veelgi parem.

SUBARU ÜHTNE PLATVORM

Imprezas on kõik sõitjad nagu raudrüüga kaitstud. Sõitjateruumi ümbritseb ringikujuline turvaraam, mille tugevdused ulatuvad katusest uste, piilarite ning põrandani. Ülitugev turvaraam on vastupidav ja suunab löögijõu igasuguse kokkupõrke korral autosviibijatest eemale. Hoolimata äärmisest tugevusest on kogu raamistus tänu nutikatele tehnoloogilistele lahendustele siiski ülikerge.

Mugavamaks disainitud esiistmed, mis pakuvad juhile paremat isteasendit, aitavad ka vähendada lülisamba vigastuste riski teatud tüüpi kokkupõrgete puhul.

Kaugtulede automaatlülitus aitab tulesid vastavalt sõiduoludele, kiirusele ning vastutulevatele autodele kaug- ja lähitulede vahel ümber lülitada, parandades nähtavust nii sinu kui teiste juhtide jaoks.

AKTIIVNE OHUTUS

Madalama raskuskeskmega disain, parem vedrustus ja suurem jäikus – kõik tänu SGP-le – annavad tulemuseks sõiduki, mis reageerib vältimismanöövritele hetkega, aidates nii ära hoida ohtlikke olukordi ja õnnetusi.

SGP madala raskuskeskmega disaini tõttu paiknevad mootor ja käigukast nüüd veel madalamal kui enne, et need kokkupõrke korral salongi ei paiskuks.

Turvapadjad ees ja ees külgedel ning põlvede kõrgusel on Impreza standardvarustuses, et kokkupõrke korral oleks kõigile reisijatele tagatud parem kaitse.

PASSIIVNE OHUTUS

Kokkupõrke korral piirab eelpinguti sülerihma liikumist ning vähendab rinnaku allosale suunatud löökide jõudu, et vähendada vigastusi ja suurendada ohutust.

15


M A A I LM A K LA S S I KU U LU V

SUBARU JUHIABI TEHNOLOOGIA Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on loodud EyeSight*1, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega, jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm. Kasutades kahe kaamera salvestusi objektide täpse kuju, kiiruse ja kauguse määramiseks, suudab süsteem tuvastada mitte ainult autosid, vaid ka mootorja jalgrattaid ning jalakäijaid. Võimaliku ohu korral hoiatab süsteem juhti ja vajadusel rakendab õnnetuse vältimiseks pidurid. Selliste arenenud turvarakendustega leevendab EyeSight juhi tähelepanukoormat ja ning suurendab Impreza sõites sinu turvatunnet.

JUHIABI

1

3

2

4

1. KOHANDUV KIIRUSHOIDIK

2. SÕIDURAJALT KÕRVALEKALDUMISE JA VÄLJASÕIDU HOIATUS

EyeSight*1 mitte ainult ei hoia juhi poolt soovitud püsikiirust nagu tavaline kiirushoidik, vaid on suuteline kohandama sõiduki kiirust vastavalt eesliikuja kiiruse muutustele ning hoidma eesoleva sõidukiga fikseeritud distantsi. Kohanduv kiirushoidik juhib mootori, ülekandesüsteemi ja pidurite tööd, et hoida liiklusvooga sama kiirust. Funktsioon toimib laias kiirustevahemikus, alates umb 0 km/h kuni 180 km/h. Ennekõike kiirja maanteedel kasutamiseks mõeldud kohanduv kiirushoidik tuvastab eessõitva auto ja selle pidurituled ja aitab pikkadel sõidudistantsidel sõita mugavalt samas tempos aeg-ajalt kiirust muutva liiklusvooga.

Kui juht on väsinud või hajevil ja auto hakkab sõiduraja piirides ühest servast teise kalduma, siis aitab sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem helisignaali ja vilkuva märgutule abil juhi tähelepanu taastada. Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem aktiveerub vaid kiirustel umbes 60 km/h või rohkem. Kui auto liigub kiirusel umbes 50 km/h või rohkem ning juht hakkab kogemata oma sõidurajalt välja pöörama ilma suunda näitamata, siis rakendub sõidurajalt väljasõidu hoiatussüsteem ning annab enne väljasõitu märku helisignaali ja hoiatustule vilgutamisega.

4. SÕIDURAJAL PÜSIMISE ABISÜSTEEM 3. EESOLEVA SÕIDUKI LIIKUMISMÄRGUANNE Kui oled teise auto taga peatunud ning EyeSight tuvastab eesoleva sõiduki paigaltvõtu, annab süsteem juhile helisignaali ja vilkuva märgutulega teada vajadusest samuti liikuma hakata.

16

Sõites kiir- või maanteel ning sarnastes tingimustes, aitab sõidurajal püsimise abisüsteem stereokaamera abil jälgida teekattemärgistust ning tuvastada, kui sõiduk hakkab rajalt välja kalduma. Kiirustel umbes 65 km/h ja enam, võib süsteem ohutuse tagamiseks aidata rooli pöörates vältida oma sõidurajalt väljumist.


AVARII ENNETAMINE

5

6

5. KOKKUPÕRGET ENNETAV PIDURDUSSÜSTEEM* 2

6. KOKKUPÕRGET ENNETAV GAASIVÄHENDUS

Tuvastades võimaliku kokkupõrkeohu eesoleva sõiduki või muu objektiga, hoiatab kokkupõrget ennetav pidurdussüsteem juhti helisignaali ja näidikupaneelil vilkuva märgutulega. Kui juht eesolevast objektist kõrvale ei põika, rakendab süsteem automaatselt pidurid löögijõu vähendamiseks või võimalusel ka kokkupõrke ärahoidmiseks. Kui juht teeb kõrvalepõike, siis rakenduv pidurdusabi süsteem on abiks kokkupõrke vältimisel.

Kui EyeSight on tuvastanud vahetult auto ees oleva takistuse, aga juht tagurdamise asemel lülitab sisse edasikäigu, siis annab gaasivähenduse turvasüsteem mitu lühikest hoiatussignaali, vilgutab märgutuld ja vähendab mootori võimsust, et aidata vältida otsasõitu eesolevale takistusele.

Tuvastades ees võimaliku kokkupõrke ohu, aitab kokkupõrget ennetav rooliabi juhil avarii vältimiseks teha järsu möödapõike. *1 Juhiabi süsteem EyeSight ei pruugi alati toimida optimaalselt kõikides ettetulevates liiklustingimustes. Autojuhil on alati vastutus liigelda ohutult ja tähelepanelikult ning jälgida liikluskorraldusvahendite märguandeid. Juhiabi süsteemi efektiivsus sõltub paljudest asjaoludest, nagu sõiduki hooldus, ilma- või teeolud. Süsteemi detailne kasutusõpetus ning käesolevas materjalis käsitletud EyeSight funktsioonide piirangud on välja toodud auto Kasutusjuhendis. *2 Kokkupõrget ennetav pidurdussüsteem ei pruugi toimida igas olukorras. Sõltuvalt objektide kiiruste erinevustest, objekti kõrgusest ning muudest asjaoludest, ei pruugi igas situatsioonis olla täidetud kõik vajalikud tingimused EyeSight’i optimaalseks tööks EyeSight’i vaateväli (ligilähedane mõõdistus)

17


MUDELIVALIK

Ice Silver Metallic

Impreza 1.6i

Dark Grey Metallic

Impreza 2.0i MÕÕTMED MOOTOR TÖÖMAHT MAKS. VÕIMSUS MAKS. PÖÖRDEMOMENT ÜLEKANNE

MÕÕTMED MOOTOR TÖÖMAHT MAKS. VÕIMSUS MAKS. PÖÖRDEMOMENT ÜLEKANNE

P x L x K: 4460 x 1775 x 1480 mm Bokser-tüüpi, 4 silindrit, DOHC, 16 klappi, bensiin 1995 cm 3 156 hj (115 kW) / 6000 p/min 196 Nm (20,0 kgfm) / 4000 p/min Lineartronic, AWD

Active

18

P x L x K: 4460 x 1775 x 1480 mm Bokser-tüüpi, 4 silindrit, DOHC, 16 klappi, bensiin 1600 cm 3 114 hj (84 kW) / 6200 p/min 150 Nm (15,3 kgfm) / 3600 p/min Lineartronic, AWD

Base


VÄRVIVALIK

Crystal White Pearl

Ice Silver Metallic

Dark Grey Metallic

Crystal Black Silica

Pure Red

Venetian Red Pearl

Quartz Blue Pearl

Dark Blue Pearl

Trükitehnoloogiast sõltuvalt võib tegelik värv siin kujutatust erineda.

ISTMEKATTEMATERJALID

Must kangas (Active)

Must kangas (Base)

19


FEATURES

1

1

3

LED esilaternad*, roolipööramisele reageerivad kurvisõidutuled*

2

2

Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid*

4

4

20

3

Kombineeritud LED tagatuled

5

USB-sisend ja AUX-sisend

5

Automaatne kliimaseade, kahe tsooniga*

* Active.


LISAVARUSTUS

MUUDA IMPREZA TÕELISELT OMANÄOLISEKS Iga Impreza väljendab juba algselt talle eriomast karakterit. Kuid soovi korral on võimalik seda kohandada oma stiilile, valides endale meelepärast laiast lisavarustuse sortimendist. Kas sisemuse või välimuse jaoks – valida on nii praktilisi kui sportlikke lisasid. Lisainfot saad www.subaru.ee või lähimast Subaru esindusest.

STI käigukangi nupp

18-tollised alumiiniumisulamist veljed*

17-tolline talve valuvelg

Külgmised kaitsepaneelid (süsinikmust)

Põrandamatt

21


TEHNILISED ANDMED

MÕÕDUD 1.6i Base

1.6i Active

2.0i Active

Lineartronic

mm

Mootor Tüüp

4 horisontaalset silindrit, 4 takti, DOHC 16 klappi, bensiin

Läbimõõt x kolvikäik

mm

78,8 x 82,0

84,0 x 90,0

Töömaht

cm3

1600

1995

Surveaste Toitesüsteem Kütusepaagi maht

Otsesissepritse 50

hj (kW)/p/min

Maks. pöördemoment

114 (84) / 6200

156 (115) / 6000

150 (15,3) / 3600

196 (20,0) / 4000

km/h

180

205

sek

12.4

Nm (kgfm) p/min

Tippkiirus Kiirendus (0­–100 km/h)

CO2-heitmed* 1

12,5

Mitmepunktisissepritse l

Sooritusvõime Maks. võimsus

Kütusekulu* 1

11,0

Linnas

l/100 km

Maanteel Keskmine

9.8

7,7

8,0

l/100 km

5,3

5,5

5,6

l/100 km

6,2

6,4

6,6

Linnas

g/km

173

180

196

Maantel

g/km

121

125

132

Keskmine

g/km

140

145

152

Keskkonnaklass

Euro6c

Mõõtmed ja mass Pikkus

mm

4460

Laius

mm

1775

Kõrgus

mm

1480

Teljevahe Rööbe

8,4

Ees Taga

Kliirens tühimassiga

mm

2670

mm

1540

mm

1545

mm

Pagasiruumi maht tagaiste* 2 üleval/all

130

l

385/1310

Istekohti

5

Tühimass + juhi mass

kg

Suurim lubatud haagise mass

kg

1358

1376

1379

1200

Ülekanne Nelikveo tüüp

Aktiivse momendijaotusega AWD-süsteem D (Lineartronic)

Ülekandearvud

3,600 – 0,512

1. käik

3,600 (manuaalne)

2. käik

2,155 (manuaalne)

3. käik

1,516 (manuaalne)

4. käik

1,092 (manuaalne)

5. käik

0,843 (manuaalne)

6. käik

0,667 (manuaalne)

7. käik

0,557 (manuaalne)

Tagurpidikäik

3,687

Lõppülekanne

3,900

3,700

Veermik Roolisüsteem Vedrustus (neli ratast sõltumatult)

Elektriline hammaslatt-tüüpi Ees

MacPherson-tüüpi

Taga

Topeltõõtshark-tüüpi

Pöörderingi diameeter Pidurid

m

Ventileeritavad ketaspidurid

Taga

Ventileeritavad ketaspidurid

Rehvid *1 Kütusekulu ja CO2 heitmed vastavalt EC 715/2007 - 2016/64.

205/55R16, 16 x 6,5" J *2 Mõõdetud vastavalt VDA (V214) meetodile.

Sõiduki tühimass võib muutuda vastavalt paigaldatud lisavarustusele

22

10,6

Ees

205/50R17, 17 x 7"J

SUBARU Nordic AB jätab endale õiguse muuta tehnilisi andmeid ja varustust ilma eelneva teavitamiseta. Tehnilised andmed ja varustus võivad sõltuda kohalikest tingimustest ja nõuetest. Küsige kohalikult edasimüüjalt teie piirkonda puudutavate muudatuste üksikasju. Käesolevas trükises kasutatud pildimaterjal on rahvusvaheline ning võib kujutada varustust, mis pole teie koduturul saadaval.


Roolipööramisele reageerivad kurvisõidutuled

— l

l

l

2 tsooniga automaatne kliimaseade tolmufiltriga

l

l

Soojendusavad tagumistele reisijatele

— l

— l

l

l

Esiklaasipuhastite soojendus

Kombineeritud LED tagatuled

l

l

Soojendusega küljepeeglid

Tagumine udutuli

l

l

l

Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid

— l

l

l

l

l

UV kaitse tuuleklaasil ja külgakendel Tagumised klaasid toonitud Vihmasensoriga esiklaasipuhastid

l

— l

— l

l

l

l

l

l

l

l

l

Esi- ja külgklaaside soojendid

l

l

l

Elektriline taimeriga tagaklaasi soojendus

l

l

l

— l

2.0i Active

Kliimaseade tolmufiltriga

Kliimaseade

1.6i Active

l

1.6i Base

l

Esiudutuled

2.0i Active

2.0i Active

Väljuvad esitulede pesurid

1.6i Active

1.6i Active

Isereguleeruvad LED esilaternad

Välimus

1.6i Base

1.6i Base

PÕHIVARUSTUS

EyeSight (automaatpidurdus, kohanduv kiirushoidik, eesoleva auto liikumise märguanne, sõidurajalt kõrvalekaldumise või väljasõidu hoiatus, kokkupõrget ennetav gaasivähendus)

l

l

l

Reavahetusabi

l

l

l

Hädapidurduse märguanne

l

l

l

Eesmised turvapadjad

l

l

l

Esiistmete külgmised turvapadjad

l

l

l

Turvakardinad (esi- ja tagaistmetel, mõlemal küljel)

l

l

l

Põlveturvapadi juhikohal

l

l

l

Aktiivpeatoed esiistmetel

l

l

l

Turvalisus

Meelelahutus ja navigatsioon

l

1 CD DAB stereo audiosüsteem, 6,5” puutetundlik ekraan* , 4 kõlarit

l —

l

l

Tagumised peatoed 3 istekohal

l

l

l

l

l

l

2

Kiirustundlikud, vahelduva intervalliga esiklaasipuhastid (lameda profiiliga klaasipuhastid)

l

l

l

1 CD DAB stereo audiosüsteem, 8” puutetundlik ekraan* 2, 6 kõlarit

Vahelduva režiimiga tagaklaasipuhasti

l

l

l

Apple CarPlay/Android Auto™ infotainment-süsteem

l

l

l

Juhi turvavöö märgutuli (näidikuplokis)

l

l

l

— l

— l

Audiosüsteemi juhtimisnupud roolil

l

l

l

Kaassõitjate turvavööde märgutuled (infotablool)

l

l

l

Bluetooth® vabakäesüsteem

l

l

l

Turvavöö kõrgusregulaatorid (esiistmetel)

l

l

l

l

l

Üks USB pesa ja AUX sisend (keskkonsoolis)

l

l

l

l

l

— l

Tagumised 3 punkti turvavööd kolmele istekohale

Kaks USB pesa ja AUX sisend (keskkonsoolis)

— l

Eelpinguti ja koormuspiirikuga eesmised turvavööd

l

l

l

Tahavaatekaamera

l

l

4 sensori ja 4 kanaliga ABS, elektrooniline pidurdusjõu jaotur

l

l

l

Pidurdusabi süsteem

l

l

l

Terasveljed, 16 tolli

l

Alumiinimisulamist veljed, 17 tolli Katusespoiler

— l

Haiuim-antenn

l

l

Istmed/Viimistlus Nahaga kaetud rool ja käigukanginupp 6 suunas manuaalselt reguleeritav juhiiste

— l

Juhtimisseadmed

l

l

l

l

Multifunktsionaalne infoekraan* 3

— l

l

l

Piduri ülevõtusüsteem

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

ISO-FIX ühilduvad turvatooli kinnitused (koos köidikukinnitusega) Lapselukud tagaustel (mõlemal pool)

l

l

l

Start-stop-süsteem, väljalülitamise võimalus

l

l

l

Vargusevastane süsteem koos immobilisaatoriga

l

l

l

Stabiilsuskontrolli süsteem (VDC)

l

l

l

Elektriline seisupidur koos nõlvalseisu lülitiga

l

l

l

Soojendusega esiistmed

l

l

l

Rooli kõrguse ja kauguse reguleerimine

60/40 kokkuklapitavad tagaistmed

l

l

l

Kohanduv kiirushoidik

5 asendis seadistatav peatugi

l

l

l

Tasku eesistme seljatoes (kaasreisija poolel)

l

l

l

Mugavus Elektrilised aknatõstukid* 1

l

l

l

Võtmeta sisenemine koos nupust käivitusega

l

l

l

Kohtvalgustid

l

l

l

Pagasiruumi valgustus

l

l

l

Meikimispeeglid kaane ja valgustusega (juhil ja kõrvalistujal)

l

l

l

Laegas keskkonsoolis

l

l

l

2 eesmist topsihoidjat (keskkonsoolis)

l

l

l

Uksetaskud koos pudelipesadega (kõigil külgustel)

l

l

l

Tagaistme keskmine käetugi 2 topsihoidjaga

l

l

Kütusepaagi avamine salongist

— l

l

l

Puldiga avatav pagasiluuk

l

l

l

Kaks 12V pistikupesa (armatuurlaual ja keskkonsooli laekas)

l

l

l

Koormakinnitusaasad

l

l

l

Pakiruumi rulookate

l

l

Juhtimine

*1 Juhiukse klaasil on automaatne üles-alla juhtimine koos pigistuskaitsega *2 Varustuses WVGA puutetundlik ekraan *3 6,3”LCD ekraan: kütusekulu, ökonoomsusnäit, kellaaeg, välistemperatuur, hooldusinfo jne. SUBARU Nordic AB jätab endale õiguse muuta tehnilisi andmeid ja varustust ilma eelneva teavitamiseta.


SUBARU Nordic AB

subaru.ee Tr ü k i t u d R o o t s i s (m ä r t s 2018) S9 24114 E E

Profile for Subaru Nordic

Impreza EE  

Impreza EE