{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade.

Page 1


2


UŽMEGZKITE RYŠĮ SU PA SAULIU Nė vienas automobilis nevažiuoja kaip SUBARU, nes nėra taip sukonstruotas kaip SUBARU. Kiekvienas SUBARU modelis sukurtas taip, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir mėgautis visomis gyvenimo teikiamomis galimybėmis. Štai kodėl dauguma mūsų modelių, įskaitant OUTBACK, turi simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą. Ši sistema, perduodanti galią visiems keturiems automobilio ratams ir užtikrinanti puikų balansą bei stabilumą, padeda užmegzti glaudesnį ryšį tarp jūsų ir kelio. Šis ryšys suteikia jums pasitikėjimo ir leidžia patirti naujų potyrių.

3


MĖGAUKITĖ S KIEK VIENA AKIMIRK A Patirkite dar daugiau nuotykių – OUTBACK įkvepia pasitikėjimo ir gali nuvežti jus bemaž visur, kur tik panorėsite. Šio modelio stilius išryškina ryžtingą tvirtumą, o patobulintas salonas išsiskiria įmantria apdaila ir pažangių technologijų teikiamomis galimybėmis. Neabejokite – OUTBACK yra lengvai valdomas ir labai komfortiškas automobilis.

4


5


Bagažo skyriaus ir sėdynių deriniai OUTBACK išplės jūsų gyvenimo ribas – dideliame bagažo skyriuje telpa keturi 80 litrų talpos lagaminai, o plokščios grindys leidžia lengvai sudėti ir kitus daiktus. Galite akimirksniu pakeisti sėdynių konfigūraciją – nulenkę 60/40 santykiu padalijamas galines sėdynes sutalpinsite net stambius daiktus ir įvairiai susodinsite keleivius.

1

2

3

4

1. Bagažo skyriaus durų atidarymo jungiklis žemiau prietaisų skydo*    2. Elektra valdomų bagažo skyriaus durų jungiklis*   3. Išilginiai stogo bagažinės laikikliai    4. Patogus šoninis slenkstis

* Tik „Summit“ versijos modeliuose. 6


PA Ž ANGŪS SPRENDIMAI. Gyvenimui nestovint vietoje gera žinoti, kad OUTBACK lengvai atlieps naujus jūsų poreikius. Paspaudus mygtuką, elektra valdomos bagažo skyriaus durys* iškart pakyla, tad susidėkite, ką turite, ir leiskitės į kelionę.

7


8


DAUGIAU NIEK A S JŪSŲ NE SUL AIK YS Vairuodami OUTBACK galėsite įveikti beveik visas kliūtis. Simetriškoji visų varomųjų ratų sistema užtikrina puikų sukibimą sningant, lyjant ar nelygiame kelyje, o X-MODE režimas su nusileidimo nuokalne kontrolės funkcija padeda lengviau įveikti stačius nuolydžius ir grubius paviršius.

X-MODE padės neišsigąsti X-MODE režimas vienu mygtuko spustelėjimu užtikrina patikimą kontrolę. X-MODE technologija valdo variklį, transmisiją, simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą, stabdžius ir kitus komponentus, kad jūs galėtumėte saugiai vairuoti esant prastoms sąlygoms, kai tenka važiuoti slidžiu paviršiumi ar įveikti stačiausias kalvas. Įjungus X-MODE režimą, nusileidimo kontrolės funkcija automatiškai padeda išlaikyti pastovų greitį, kai OUTBACK važiuoja nuokalne.

9


10


Pavarų perjungimo mentelės Kad vairavimo patirtis būtų dar tikresnė, vairuotojai gali naudotis pavarų perjungimo mentelės ant vairo ir mėgautis sportinio važiavimo malonumais.

PA SIEKITE TIK SL Ą LENGVAI Planuokite drąsiai. OUTBACK beveik bet kokiu keliu nuveš jus kur panorėsite, o į degalinę užsukti reikės rečiau, nes patobulinto SUBARU BOXER variklio degalų sąnaudos mažiausios iš visų tos pačios klasės automobilių. Be to, ryžtingai atrodančio ir galiūno savybių turinčio OUTBACK patvarumas leidžia išsukti iš įprasto kelio ir prasiskinti naują.

SI-DRIVE sistema Remdamasi jūsų važiavimo stiliumi, SUBARU „Intelligent Drive“ (SI-DRIVE) sistema gali priderinti akceleratoriaus ir pavaros perjungimo atsaką, kad panorėję galėtumėte iš karto galingai ir veržliai šauti pirmyn bet kokiomis aplinkybėmis.

SPORT režimas Šis ypač spartaus reagavimo režimas tinka visomis sąlygomis, kai automobiliui reikia staigiai įsibėgėti. SPORT režimas leidžia mėgautis dideliu greičiu greitkeliuose arba vingiuotuose keliuose.

INTELLIGENT režimas Šis režimas idealiai tinka sukinėjantis miesto gatvėmis, važiuojant ilgus atstumus arba norint sunaudoti kuo mažiau degalų. INTELLIGENT režimas padeda saugiai valdyti automobilį lyjant arba važiuojant apsnigtais keliais.

11


JŪSŲ POREIKIAMS PRITAIK Y TA S SALONA S Svetingame OUTBACK salone lengva atsipalaiduoti. Jauki apdaila ir prieinamos technologijos sukuria ypač patogią aplinką, o apgalvotai išdėstytos daiktų laikymo vietos patenkins įvairiausius poreikius. 1

2

3

4

1. Didelis stoglangis*

2. Patogios galinės sėdynės

Stoglangis leidžia pasijusti laisviau. Įdiegtos slankiojo stoglangio pakreipimo aukštyn ir automatinio paslinkimo atgal funkcijos, todėl į saloną patenka daugiau šviesos.

OUTBACK salonas labai erdvus – jame rasite daug vietos gale ir ties kojomis, todėl visi keleiviai jausis patogiau. Galines sėdynes galima reguliuoti, todėl ilgoje kelionėje užtikrinamas didesnis komfortas.

3. Daiktadėžė centre

4. Apšvietimas

Centre esančioje daiktadėžėje telpa daugiau CD diskų, specialiai įrengtos dėtuvės monetoms, kortelėms ir rašikliams.

Mėlynos spalvos salono apšvietimas sukuria prašmatnumo ir įmantrumo įspūdį. Ištraukiamas puodelio laikiklis ir daiktadėžė centre irgi švyti jaukia mėlyna šviesa, todėl juos lengviau rasti tamsoje.

* Tik „Summit“ versijos modeliuose. 12


13


14


INTUIT Y VIOS TECHNOLOGI­J OS, TEIKIANČIOS DAUGIAU GALIMYBIŲ. Tegu jūsų dienos būna gražesnės viena už kitą. Išmoningu dizainu apgaubtos OUTBACK technologijos yra puikiai suderintos ir pritaikytos jūsų poreikiams. Visos jų galimybės pateikiamos 7 colių įstrižainės centriniame jutikliniame ekrane ir prietaisų skydo viduryje esančiame LCD ekrane. Be to, galima rinktis aukščiausios klasės garso sistemą su 12 „Harman / Kardon“ garsiakalbių*2 arba standartinę garso sistemą su šešiais garsiakalbiais. Visa OUTBACK informacijos ir pramogų sistema suderinama su išmaniaisiais telefonais, todėl lengva palaikyti ryšį.*1

1

1. Priekinio ir šoninio vaizdo perdavimo įrenginiai Ant priekinių grotelių sumontuota kamera geba projektuoti vaizdą iš priekio prietaisų skydelio ekrane, todėl padidėja matomumas sankryžose ir statant automobilį priešais sieną. Šoninio vaizdo perdavimo įrenginys perduoda vaizdą aklosiose zonose iš keleivio pusės, todėl yra lengviau manevruoti siauruose keliuose ir patogiau pastatyti automobilį gatvėje.

2. Maršruto nuorodų sistema*2 Maršruto nuorodos pateikiamos prietaisų skydo viduryje, todėl lengviau sužinosite, kur važiuoti, ir nereikės dairytis į navigacijos sistemos ekraną. 2

3. „Harman/Kardon“ garso sistema*2

Apple CarPlay ir Android Auto™

OUTBACK aukščiausios klasės „Harman / Kardon“ garso sistema su „Green Edge“ technologija ir 12 „Harman / Kardon“ garsiakalbių užtikrina puikią akustiką ir sodrų garsą.

Naudokitės šiuo metu populiariausiomis programėlėmis Apple CarPlay ir Android Auto™. Balso atpažinimo galimybės leidžia naudotis laisvų rankų įranga ir užtikrinti visų keleivių saugumą, nes kelyje bus mažiau blaškomas jūsų dėmesys.

3

*1 Už saugų ir atsargų važiavimą visada atsakingas pats vairuotojas. Vairuodami nesinaudokite jutikliniu ekranu. Atsižvelgiant į jūsų regioną, gali būti taikomas paketinio ryšio mokestis. *2 Tik „Summit“ versijos modeliuose. 15


SUBARU BOXER VARIKLIS: Horizontalios opozicinės konfigūracijos SUBARU BOXER variklio stūmokliai išdėstyti 180 laipsnių kampu, tad variklis yra žemesnis ir plokštesnis nei kitų tipų varikliai. Be to, šio variklio ir apskritai automobilio svorio centras yra arčiau kelio, o svorio paskirstymas – labiau subalansuotas.

16

Didesnis stabilumas

Ilgaamžiškumas

Kadangi variklio blokas yra plokštesnis ir įrengtas žemiau važiuoklės atžvilgiu, SUBARU OUTBACK yra stabilesnis ir atsparesnis šoniniam judėjimui nei kitų konstrukcijų automobiliai.

Plokščiai variklio konstrukcijai būdingas tvirtumas ir pusiausvyra, lemianti mažesnę vibraciją nei „V“ tipo ar 4 cilindrų vienaeiliuose varikliuose, todėl šis variklis yra patvaresnis ir patikimesnis.


SIME TRIŠKOJI VISŲ VAROMŲJŲ R ATŲ SIS TEMA OUTBACK kontrolė lemia pasitikėjimą, o stabilumas – veržlumą. Kaip ir kitų SUBARU modelių, OUTBACK teikiamo išskirtinio pasitikėjimo pagrindas – tai iš esmės stabili simetriškoji visų varomųjų ratų sistemos konstrukcija ir puikiai subalansuotas BOXER variklis. Ši sistema visą laiką perduoda variklio galią keturiems ratams, todėl automobilis geriau valdomas visuose keliuose, net kai oro sąlygos ypač prastos. Puikią šoninę pusiausvyrą ir valdymo tikslumą lemia tai, kad pagrindiniai sistemos komponentai išdėstyti išilgai, o dėl žemo svorio centro vairuoti tokį automobilį ypač malonu. Unikalios simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos savybės suteikia neįtikėtinų valdymo galimybių ir leidžia išvengti kelyje tykančių pavojų.

„LINE AR TRONIC“ TR ANSMISIJA Maksimaliai išnaudojanti BOXER variklio ir simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos galimybes, efektyvi bepakopė „Lineartronic“ transmisija išlaiko idealų variklio galios diapazoną, todėl sumažėja OUTBACK degalų sąnaudos. Perjungimo valdikliai užtikrina lengvą, sklandų bei tikslų važiavimą su 2.5i varikliu. Perjungimo valdikliuose įdiegta nuolatinio valdymo sistema prisiderina prie automobilio greičio ir variklio sūkių pokyčių, todėl vairuotojas gali pajusti perjungimo momentus automobiliui greitėjant – taip tarp vairuotojo ir automobilio atsiranda glaudus bei komfortiškas ryšys.

17


AKTYVIOJI SAUGA

1

18

Elektroninis stovėjimo stabdys Automobiliui visiškai sustojus, elektroninis stovėjimo stabdys neleidžia jam pajudėti net ir atleidus stabdžio pedalą. Tai padeda sumažinti vairuotojo nuovargį, kai stovint spūstyje tenka nuolat junginėti pedalus.

5

Geresnis matomumas

6

Saloną apsauganti konstrukcija

8

Tvirtų žiedinių rėmų kėbulo konstrukcija

5 žvaigždučių „Euro NCAP“ įvertinimas Atlikus „Euro NCAP“ (Europos naujų automobilių įvertinimo programos) bandymus, OUTBACK buvo suteiktas maksimalus penkių žvaigždučių saugos įvertinimas.

2

10

4

Tvirti žiediniai kėbulo rėmai sutvirtina saloną nuo stogo iki pat durų, statramsčių ir grindų. Dėl tokios konstrukcijos susidūrimo metu patiriamo smūgio energija nukreipiama nuo vairuotojo bei keleivių ir veiksmingai išsklaidoma. Be to, ši konstrukcija lemia tvirtesnę ir lengvesnę važiuoklę ir didesnę apsaugą.

Priekiniai saugos diržai su įtempikliais ir apkrovos ribotuvais Reguliuojamo aukščio priekiniai saugos diržai yra su reguliuojamo aukščio įtempikliais, tvirtai sulaikančiais keleivius, ir apkrovos ribotuvais, susilpninančiais krūtinę spaudžiančias jėgas.

Automobilio dinaminio stabilumo sistema (VDC) ir aktyviojo sukimo momento nukreipimo funkcija (Active Torque Vectoring) Jeigu automobilis pasiekia stabilumo ribą, visų varomųjų ratų sistemos sukimo momento paskirstymo, variklio galios ir stabdžių parametrai kiekvienam ratui pakoreguojami taip, kad automobilis neiškryptų iš kelio. Veikiant aktyviojo sukimo momento nukreipimo funkcijai (Active Torque Vectoring), įjungiami stabdžiai, sukimo momento galia mažiau paskirstoma iš ratų vidinės pusės ir daugiau iš išorės, užtikrinant automobilio valdymo tikslumą staigiuose posūkiuose.

OUTBACK kėbulo rėmas buvo patobulintas siekiant geresnio matomumo ir mažesnės „aklosios“ zonos. Taip pat įrengti priekiniai trikampiai langeliai, o šoniniai veidrodžiai įtaisyti ant durų, kad vairuotojas geriau matytų, kas dedasi priekyje.

Kiekvienas SUBARU modelis sukurtas siekiant aukščiausios saugos. Įvykus stipriam susidūrimui iš priekio, SUBARU BOXER variklis ir pavarų dėžė nukreipiami taip, kad judėtų žemyn ir nepatektų į automobilio saloną.

Pažangus saugos paketas: pagalbinė ilgųjų šviesų sistema (HBA) HBA sistema gali automatiškai perjungti ilgąsias ir trumpąsias šviesas pagal kelio sąlygas, pavyzdžiui, atsižvelgdama į greitį ir priešais atvažiuojančias transporto priemones, todėl geresnis matomumas užtikrinamas ne tik jums, bet ir kitiems vairuotojams.

Įtaisyti SRVD sistemos jutikliai perspėja apie jūsų aklosiose zonose esančias kitas transporto priemones, kad galėtumėte saugiau persirikiuoti. Be to, SRVD perspėja apie galimą susidūrimo pavojų, jei kelyje, į kurį įvažiuojate atbuline eiga, vyksta eismas.

3

PASYVIOJI SAUGA

Pažangus saugos paketas: SUBARU automobilio gale aptikimo SISTEMA (SRVD)

7

Saugos oro pagalvės

9

Priekinės sėdynės, apsaugančios nuo didesnių kaklo sužalojimų

Įvykus susidūrimui, vairuotoją ir keleivius saugo standartinės saugos įrangos arsenalas, apimantis priekines bei priekines šonines saugos oro pagalves, saugos oro užsklandas ir kelių srities saugos oro pagalves.

Patogesnės ir ergonomiškesnės sėdynės ne tik leidžia vairuotojui labiau sutelkti dėmesį į vairavimą, bet ir padeda sumažinti kaklo sužalojimų galimybę įvykus tam tikriems susidūrimams.


Be aktyviosios sukimo momento krypties

Su aktyviÄ…ja sukimo momento kryptimi

2

3

4

1

5

10

6

9

8

7

19


GERIAUSIA PASAULYJE SUBARU PAGALBOS VAIRUOTOJUI TECHNOLOGIJA SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų,

nustatydama pavidalą, greitį ir atstumą, sistema aptinka ne tik automobilius, bet ir motociklus,

todėl dedame visas pastangas rūpindamiesi, kad nelaimė neįvyktų. Štai kodėl sukūrėme

dviračius bei pėsčiuosius.*2 Pastebėjusi galimą pavojų, sistema įspėja vairuotoją ir prireikus

„EyeSight“*1 – naujovišką SUBARU pagalbinę vairavimo sistemą. „EyeSight“, tarsi antroji pora

net įjungia stabdžius, kad padėtų išvengti nelaimės. Šios „EyeSight“ saugos užtikrinimo

kelią stebinčių akių, naudoja dvi stereokameras, fiksuojančias trimačius spalvinius vaizdus su

funkcijos palengvina vairuotojo naštą ir sustiprina OUTBACK važiuojančių saugumo jausmą.

beveik žmogaus akiai prilygstančia vaizdų atpažinimo geba. Iš abiejų kamerų vaizdų tiksliai

„EyeSight“ stebėjimo lauko diapazonas (neišmatuotas) 20


1. Adaptyvusis pastovaus greičio palaikymas „EyeSight“ ne tik išlaiko vairuotojo nustatytą greitį kaip įprastos pastovaus greičio palaikymo sistemos. Aptikusi kitą automobilį priekyje, adaptyviojo pastovaus greičio palaikymo sistema pakoreguoja greitį taip, kad atstumas iki priekyje važiuojančio automobilio nekistų, t. y. sistema stebi atstumą ir greičių skirtumą. Sistema valdo variklio, transmisijos ir stabdžių veikimą priderindama jūsų automobilio greitį prie transporto srauto, o automobilio greitis gali būti nuo 0 iki 180 km/h. Adaptyviojo pastovaus greičio palaikymo sistema, naudojama važiuojant automagistralėmis, greitkeliais ir panašiais keliais, aptinka priekyje važiuojantį automobilį ir jo stabdžių šviesas, todėl gali padėti išlaikyti reikiamą tempą, kai tenka važiuoti vis pristabdant intensyvaus eismo sąlygomis. Tai labai patogu tolimų kelionių metu.

1

2

3

4

2. Vingiavimo juostoje ir išvažiavimo iš juostos įspėjimas Jei vairuojate OUTBACK ir dėl nenumaldomo nuovargio imate vingiuoti ar krypti iš važiavimo juostos, ši įspėjimo funkcija padeda išlikti budriam – pasigirsta garso signalas ir ima žybsėti indikatorius. Vingiavimo juostoje įspėjimo funkcija veikia tik važiuojant apie 60 km/h ar greičiau. Važiuojant maždaug 50 km/h ar greičiau ir atsitiktinai priartėjus bei kirtus važiavimo juostos ribą be posūkio signalo, ši funkcija įjungia garso signalą ir žybsintį indikatorių dar prieš tai, kai jūs iškrypstate iš juostos.

3. Įspėjimas apie priekyje esančio automobilio pajudėjimą Kai esate sustoję ir „EyeSight“ nustato, kad eismo srautas vėl pajudėjo, įspėjimo apie priekyje esančio automobilio pajudėjimą funkcija garso signalu ir žybsinčiu indikatoriumi paragina vairuotoją važiuoti.

4. Kelio juostos kontrolės sistema Važiuojant autostradomis, greitkeliais ar panašiais keliais, kelio juostos kontrolės sistema per stereo kamerą stebi kelio juostos ženklinimą ir nustato, kai automobilis nukrypsta iš savo juostos. Esant apytiksliai 65 km/h ar didesniam greičiui, ši sistema gali padėti kontroliuoti vairą, neleisdama nukrypti nuo kelio juostos ir taip užtikrindama saugumą.

5

5. Avarinio stabdymo sistema*2 Aptikusi gresiantį susidūrimą su priekyje esančiu automobiliu ar kita kliūtimi, avarinio stabdymo sistema gali įspėti vairuotoją garso signalu ir įsižiebusia lempute prietaisų skyde. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų nelaimei išvengti, sistema gali automatiškai suaktyvinti stabdžius, kad sumažintų smūgio stiprumą arba, jei įmanoma, susidūrimo apskritai būtų išvengta. Jei vairuotojas pats imasi veiksmų susidūrimui išvengti, jam gali padėti suveikusi pagalbinė avarinio stabdymo sistema.

6. Avarinis akceleratoriaus valdymas

6

Kai „EyeSight“ aptinka priekyje esančią kliūtį, o jūs įjungiate važiavimo pirmyn pavarą, automatiškai įjungiamas avarinis akceleratoriaus valdymas – pasigirsta keli trumpi pyptelėjimai, sužybsi indikatorius, o variklio galia sumažinama išvengiant susidūrimo.

*1 „EyeSight“ – tai pagalbinė vairavimo sistema, kuri ne visomis aplinkybėmis gali veikti optimaliai. Už saugų bei atsargų vairavimą ir eismo taisyklių laikymąsi visada atsako pats vairuotojas. Sistemos efektyvumas priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, techninės automobilio būklės, oro ir kelio sąlygų. Išsamią informaciją apie „EyeSight“ veikimą ir apribojimus, įskaitant šioje brošiūroje paminėtas funkcijas, rasite eksploatacijos instrukcijoje. *2 Avarinio stabdymo sistema gali suveikti ne visada. Atsižvelgiant į objektų greičių skirtumą, objekto aukštį ir kitas sąlygas, „EyeSight“ sistema gali neveikti optimaliai. 21


VERSIJOS

OUTBACK 2,5i SUMMIT Matmenys (ilgis x plotis x aukštis): 4820 x 1840 x 1605 mm Variklis: horizontalus opozicinis, 4 cilindrų, 16 vožtuvų DOHC benzininis Darbinis tūris: 2498 cm3 Didžiausia galia: 175 AG (129 kW) / 5800 aps./min. Didžiausias sukimo momentas: 235 Nm (24,0 kgfm) / 4000 aps./min. Transmisija: Lineartronic, AWD

TUNGSTEN METALLIC

22


OUTBACK 2.5i RIDGE / ACTIVE Matmenys (ilgis x plotis x aukštis): 4820 x 1840 x 1605 mm Variklis: horizontalus opozicinis, 4 cilindrų, 16 vožtuvų DOHC benzininis Darbinis tūris: 2498 cm3 Didžiausia galia: 175 AG (129 kW) / 5800 aps./min. Didžiausias sukimo momentas: 235 Nm (24,0 kgfm) / 4000 aps./min. Transmisija: Lineartronic, AWD

CRIMSON RED PEARL

OUTBACK 2.5i RIDGE

23


IŠORĖS YPATYBĖS

SĖDYNIŲ APDAILA

1

2

1

Posūkio kryptimi pasisukantys priekiniai žibintai (SRH)

2

Priekiniai rūko žibintai

J U O DA O DA* 1

3

4

3

18 col. aliuminio lydinio ratlankiai*1

4

Stogo aptakas

D R A M BL I O K AU LO O DA* 2

5

6

5

Beraktė prieigos ir užvedimo mygtuku sistema

6

USB prievadas (priekyje ir gale)

7

10 padėčių elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė

8

Užpakalinės vaizdo kameros sistema

J U O DA S AU D I N YS

7

8

*1 „Summit“ *2 Tik „Summit“ versijos 4 išorės sp. modeliuose (Crystal Black Silica, Dark Blue Pearl, Tungsten Metallic ir Oak Brown Pearl). Dėl spausdinimo apribojimų spalva gali skirtis nuo pavaizduotų šiame leidinyje. 24


KĖBULO SPALVOS

AKSESUARAI

TEGU JŪSŲ OUTBACK BŪ N A T IKR A I J ŪSŲ. Naudodami SUBARU aksesuarus galėsite priderinti OUTBACK prie CRYSTAL WHITE PEARL

STORM GREY METALLIC

savo gyvenimo stiliaus. Kokybiški SUBARU aksesuarai, idealiai tinkantys jūsų OUTBACK, suteiks daugiau patogumo, funkcionalumo ir savitumo. Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.subaru.lt arba ją jums suteiks artimiausias SUBARU atstovas.

ICE SILVER METALLIC

WILDERNESS GREEN METALLIC

MAGNETITE GREY METALLIC

TUNGSTEN METALLIC

Apsauginis dangos elementas priekyje

CRYSTAL BLACK SILICA

OAK BROWN PEARL

Apsauginis ratų arkų elementas Purvasaugiai

DARK BLUE PEARL

CRIMSON RED PEARL

Stogo bagažinės skersiniai

Apsauginiai dangos elementai šonuose

Dangalas nuo saulės (galinio lango)

Apsauginis dangos elementas gale

Variklio apatinė apsauga, aliumininė

Apsauginė bagažo skyriaus krašto juosta (guminė)

Autom. užsilenkiantys durų veidrodėliai

25


TECHNINIAI DUOMENYS

ACTIVE Variklis Tipas

2.5i RIDGE

SUMMIT

Cilindro skersmuo x stūmoklio eiga

mm

Horizontalus opozicinis, 4 cilindrų, keturtaktis benzininis variklis 94 x 90

Darbinis tūris

cm

2498

3

Suspaudimo laipsnis

Daugiataškis įpurškimas

Degalų bako talpa

litrai

60

Perdavimo skaičius

Duomenys Didžiausias galingumas Didžiausias sukimo momentas Didžiausias greitis (aukščiausia pavara)

AG (kW) /esant aps./min

175 (129) / 5800

Nm (kgfm) /esant aps./min

235 (24,0) / 4000

km/h

198

sek.

10,2

mieste

litrai/100 km

8,9

užmiestyje

litrai/100 km

6,4

vidutinė

litrai/100 km

7,3

mieste

g/km

203

užmiestyje

g/km

145

vidutinė

g/km

166

Greitėjimas 0–100 km/val.

NEDC CO 2 emisija* 1

Degalų sąnaudos* 1 WLTP CO 2 emisija* 1

mažas greitis

litrai/100 km

11,9

vidutinis greitis

litrai/100 km

8,2

didelis greitis

litrai/100 km

7,2

labai didelis greitis vidutiniškai

litrai/100 km

8,7

litrai/100 km

8,6

mažas greitis

g/km

268

vidutinis greitis

g/km

184

didelis greitis

g/km

163

labai didelis greitis vidutiniškai

g/km

196

g/km

193

Aplinkosaugos klasė mm

4820

Plotis

mm

1840

Aukštis

mm

1605

Atstumas tarp ašių

mm

2745

priekyje

mm

1575

gale

mm

1590

Mažiausia prošvaisa Bagažo skyriaus tūris* 2, nenulenkus užpakalinių sėdynių / nulenkus užpakalines sėdynes Vietų skaičius

mm

200

litrai

559 / 1848

žmonės

SUMMIT

1 pavaros

3,600

2 pavaros

2,080

3 pavaros

1,596

4 pavaros

1,221

5 pavaros

0,939

6 pavaros

0,717

7 pavaros

0,512

Atbulinės

3,687 4,111

Važiuoklė Vairo mechanizmas Pakaba 4 ratų nepriklausoma

Priekyje Gale

Mažiausias apsisukimo skersmuo Stabdžiai ABS sistema Padangos/rato dydis

m

Dantratinė elektra valdoma vairo stiprintuvo sistema „MacPherson“ statramsčiai, spiralinės spyruoklės, su stabilizatoriumi Dvigubas trikampis balansyras, spiralinės spyruoklės, su stabilizatoriumi 11,0 Aušinamieji diskiniai stabdžiai 4 jutiklių / 4 kanalų ABS su elektroniniu stabdymo jėgos paskirstymu, pagalbiniu stabdymu ir stabdžių veikimo koregavimu 225/65-17 225/60-18

MATMENYS

Euro6d-TEMP

Ilgis

2.5i RIDGE

60/40 [„Lineartronic“ su aktyviuoju sukimo momento paskirstymu] 3,600–0,512

Varančiosios ašies perdavimo skaičius

OUTBACK

Matmenys ir masė

Tarpuratis

Transmisija AWD tipas, normali kontrolė priekyje / gale (sukimo momento paskirstymas) D Lineartronic

10,3

Degalų sistema

Degalų sąnaudos* 1

ACTIVE

(M M)

5

Važiuoti parengto automobilio su vairuotoju masė

kg

1657

1661

Bendroji masė

kg

2100

Didžiausia leidžiama vilkimo masė

kg

2000

1696

*1 Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir (ES) Nr. 2017/1347. *2 Išmatuota taikant VDA metodą (V214). Važiuoti parengto automobilio masė priklauso nuo pasirenkamos automobilio įrangos.

„SUBARU Nordic AB“ pasilieka teisę keisti techninius duomenis ir įrangą be išankstinio įspėjimo. Techniniai duomenys ir įranga gali būti keičiami atsižvelgiant į vietos sąlygas ir taisykles. Informaciją apie pakeitimus dėl vietos sąlygų galite gauti iš jūsų vietovėje veikiančios SUBARU atstovybės. Brošiūroje pavaizduoti automobiliai yra skirti tarptautinei rinkai, todėl gali būti pavaizduoti su įranga, kuri neparduodama Lietuvoje. Norėdami sužinoti naujausią informaciją, apsilankykite www.subaru.lt

26


STANDARTINĖ ĮRANGA

l

l

Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema su dulkių filtru

l

l

Automatiškai reguliuojami LED priekiniai žibintai

l

l

Galinė kondicionieriaus oro išleidimo anga

l

l

Posūkio kryptimi pasisukantys priekiniai žibintai (SRH)

l

l

Šildytuvo angos gale sėdintiems keleiviams

l

l

Išlendantys priekinių žibintų plautuvai

l

l

Priekinio ir šoninių langų šildytuvai

l

l

Priekiniai rūko žibintai

l

Elektrinis galinio lango šildytuvas su laikmačiu

Įspėjimas apie kitą gale esantį automobilį

l

l

l

Galiniai rūko žibintai Elektromechaniškai reguliuojami ir užlenkiami durų veidrodžiai su LED posūkio signalais Nuo UV apsaugantys langai – priekinis, priekinis ir galinis šoniniai

l

l

l

l

l

l

Tamsinti galinių durų, galiniai trikampiai ir galinis langai

l

l

Šildomi priekinio lango valytuvai

l

l

Automatiškai veikiantys valytuvai su lietaus jutikliu

l

l

Šildomi durų veidrodžiai

l

l

Su pertrūkiais veikiantis galinio lango valytuvas

l

l

17" – l

18" l l

Šoninis aptakas

l

l

Stogo aptakas

l

l

Aliuminio lydinio ratlankiai Elektromechaniškai valdomas stiklinis stoglangis Išilginiai stogo bagažinės laikikliai (sidabro spalvos)

Klimato kontrolės sistema

Pramogų ir navigacijos sistema 1CD FM / MV DAB stereosistema, 8 col. info. jutikl. ekranas*2 ir 6 garsiakalbiai Navigacijos sistema, 1CD FM / MV DAB stereosistema, 8 col. info. jutikl. ekranas* 2 ir 12 garsiakalbių 3 metų trukmės žemėlapių naujinimas automobiliuose su navigacijos sistema Apple CarPlay / Android AutoTM informacinė ir pramogų sistema

l

SUMMIT

SUMMIT

Automatinio žibintų įjungimo ir išjungimo funkcija

Išorė

ACTIVE / RIDGE

ACTIVE / RIDGE

2.5i

SUMMIT

2.5i

ACTIVE / RIDGE

2.5i

l

l

l

l

l

l

Pagalbinė ilgųjų šviesų sistema

l

l

Automatiškai tamsėjantis galinio vaizdo veidrodėlis

l

l

Išvažiavimo iš juostos ir vingiavimo juostoje įspėjimo sistema

l

l

Pagalbinė važiavimo juosta sistema

l

l

Avarinio stabdymo sistema

l

l

Saugumo įranga „EyeSight“ sistema (autom. stabd., adapt. pastov. greičio palaikymo, automobilio priekyje pajudėjimo įsp., išvaž. iš juostos ir vingiavimo juostoje įspėjimo, avarin. akceler. valdymo sistema) Aklosios zonos stebėsena

l

l

Priekinio vaizdo perdavimo įrenginys

l

l

l

l

Šoninio vaizdo perdavimo įrenginys

l

l

Vairas su audiosistemos valdikliais

l

l

Priekinės oro saugos pagalvės

l

l

Bluetooth® laisvųjų rankų įranga

l

l

Priekinės šoninės oro saugos pagalvės (vairuotojo ir priek. keleivio)

l

l

Du USB lizdai ir papildomų garso šaltinių jungtis

l

l

Šoninės oro saugos užsklandos (priekyje ir gale, abiejose pusėse)

l

l

Du USB prievadai už centrinės konsolės (tik maitinimo)

l

l

Kelių srities saugos oro pagalvė

Užpakalinės vaizdo kameros sistema

l

l

Šoniniai durų sutvirtinimo strypai (priekyje ir gale, abiejose pusėse)

l l

l l

Vairo kolonėlės atraminis skersinis

l

l

Įspėjimo apie neprisegtus saugos diržus visose 5 sėdynėse sistema

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

Valdikliai / prietaisai Kokybiškas daugiafunkcis ekranas*3 ir elektroliuminescenciniai indikatoriai ECO indikatorius

l

l

l

l

10 krypčių elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė

l

l

Reguliuojamo posvyrio kampo teleskopinė vairo kolonėlė

l

l

Elektra valdoma keleivio sėdynė

l

Pavarų perjungimo mentelės ir mygtukai

l

l

Priekiniai saugos diržai su įtempikliais ir apkrovos ribotuvais Galinių šoninių sėdynių saugos diržai su įtempikliais ir apkrovos ribotuvais Reguliuojamo aukščio saugos diržų laikikliai (vairuotojo ir priekinio keleivio) Aktyvieji galvos atlošai (vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio)

Ridge

l

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

l

l

Trijų taškų saugos diržai visose 5 sėdynėse

l

l

5 padėčių galvos atramos

l

l

Autom. START / STOP sistema

l

l

4 jutiklių / 4 kanalų ABS su elektroniniu stabdymo jėgos paskirstymu

l

l

Centrinis porankis gale

l

l

Pagalbinės važiavimo sistemos

Pagalbinė stabdymo sistema

l

l

Priekinių ir galinių sėdynių šildymo sistema

l

l

SI-DRIVE (SUBARU Intelligent Drive)*4

l

l

l

l

60/40 santykiu dalijamos galinės sėdynės

l

l

„X-Mode“ režimas

l

l

l

l

l

Nusileidimo nuokalne kontrolės funkcija

l

Vienu spustelėjimu nulenkiamos galinės sėdynės

l

l

Kišenė sėdynės atloše

l

l

Elektroninis stovėjimo stabdys

l

l

Stabdžių veikimo koregavimo sistema ISO-FIX vaikiškų kėdučių tvirtinimo sistema (su diržų tvirtinimo ankeriais) Apsauginis galinių durų užraktas nuo vaikų (abiejose pusėse)

l

l

Apsauginės šoninių slenksčių juostos iš nerūdijančio plieno

l

ATV (aktyvioji sukimo momento krypties sistema)

l

l

Automatinis durų užraktas

l

l

Automobilio dinaminio stabilumo sistema (VDC) su išjungikliu

l

l

Variklio imobilizatorius

l

l

l

l

l

l

Sėdynės Odinis vairaratis

l

l

Odinės sėdynės

Ridge

l

Įspėjimo apie žemą variklio alyvos lygį lemputė

l

l

Sėdynės nustatymo atminties funkcija (tik vairuotojo sėdynės)

Komforto įranga Šildomas vairas

l

l

Traukos kontrolės sistema

Elektromechaniškai valdomi durų langų stiklų kėlikliai*1

l

l

Pagalbinė startavimo įkalnėje sistema (Hill Holder)

Nuotolinė užrakto valdymo sistema

l

l

Beraktė prieigos ir variklio paleidimo mygtuku sistema

l

l

Vienu spustelėjimu veikianti posūkio signalo svirtis

l

l

Elektroninis stovėjimo stabdys

l

l

Skaitymo lemputės ir kaskadinis apšvietimas

l

l

Bagažinės apšvietimas Veidrodėliai saulės skydeliuose su apšvietimu ir dangteliais (vairuotojo ir priekinio keleivio) Dėklas centre

l

l

l

l

l

l

Daiktadėžė centre su 12 voltų lizdu

l

l

Puodelių laikikliai priekyje ir gale

l

l

Kišenės visose duryse su butelių laikikliais

l

l

Degalų bako dangtelio atidarymo svirtelė salone

l

l

Elektra valdomos bagažo skyriaus durys

l

4 krovinių tvirtinimo kabliukai

l

l

2 lagaminų tvirtinimo kabliukai

l

l

Ištraukiamas krovinių uždangalas

l

l

Papildomas skyrius (bagažo skyriaus apačioje)

l

l

Padangų remonto komplektas

l

l

*1 Autom. pakėlimas / nuleidimas. *2 Su jutikliniu ekranu. *3 Su 5 col. įstrižainės LED ekranu, kuriame rodomos degalų sąnaudos, laikas, greitis, „EyeSight“ informacija, pastovaus greičio palaikymas, lauko temperatūra. *4 2 režimai – „Intelligent“ ir „Sport“.

27


SUBARU Nordic AB

subaru.lt Išspausdinta Švedijoje (2019 m. vasario mėn.) S924117LT

Profile for Subaru Nordic

Outback LT  

MY19

Outback LT  

MY19