__MAIN_TEXT__

Page 1


2


LOO SIDE OMA MA AILMAGA Ükski teine auto ei sõida nagu Subaru, sest mitte ükski neist pole ehitatud samamoodi. Iga Subaru on loodud nii, et autosõit pakuks meelerahu ja aitaks veelgi enam tugevdada sidet sinu enda eluga. Seepärast ongi enamikul meie mudelitel, sealhulgas Outbackil, unikaalne sümmeetriline nelikvedu. Ülimalt tasakaalustatud ja stabiilne, hoiab sümmeetriline nelikvedu kõik neli ratast kindlalt teepinnal, luues imelise sõidutunnetuse. Seeläbi kasvab ka sinu kindlustunne rooli taga ja ärgitab sind avastama üha uusi kogemusi.

3


HA AR A IGA HE TKE Nüüd ei pea loobuma enam ühestki seiklusest. Outback inspireerib sinu enesekindlust ja nihutab piire, viies sind, kuhu iganes soovid. Ilmekas välisdisain toetab tema visa ja jõulist personaalsust, täiustatud salongis saad nautida rafineeritud materjale ja inimsõbralikke tehnilisi lahendusi. Võid end rahulikult tunda ja olla täiesti kindel, et Outbackis on kõik sulle vajalikud seadmed mugavalt käeulatuses.

4


5


Pagasi ja istmete kombinatsioonid Outbackis on kõige vajaliku jaoks rohkelt ruumi. Pakiruum mahutab kuni neli 80 l kohvit ja sile põrand teeb pagasi paigutamise mugavaks. Tagaistmed on hetkega 60/40 suhtes kokku klapitavad, nii saad vedada suuri esemeid ning vajadusel jääb koht ka tagaistujale.

1

2

3

4

1. Elektriliselt juhitava tagaluugi lüliti armatuurlaua all*    2. Elektriliselt juhitava tagaluugi lüliti*    3. Katusereelingud    4. Mugavad astmed lävepakul

* Saadaval ainult Summit mudelil. 6


PAINDLIKUD L AHENDUSED Elu esitab üha uusi väljakutseid ja hea on teada, et Outback tuleb lihtsasti toime nende kõigiga. Laadimise muudab eriti mugavaks vaid ühe nupuvajutusega avanev elektriliselt juhitav tagaluuk, mis tagab sulle kohese ligipääsu pakiruumile.

7


8


MISKI EI HOIA SIND TAGA SI Sõites võimeka Outbackiga, jääb sinu teele väga vähe takistusi. Sümmeetriline nelikvedu kindlustab suurepärase haarduvuse lumisel, märjal või lihtsalt halval teel. Tänu maastikusõidu abisüsteemile X-MODE ja mägipidurile on käsitsetavus järskudel nõlvadel ning metsikul maastikul imehea.

X-MODE režiimis X-MODE maastikusõiduabiga hoiad oma auto vaid ühe nupuvajutusega kindla kontrolli all. X-MODE tehnoloogia juhib mootori, ülekande, nelikveo, pidurite ja muude süsteemide tööd, viies sind turvaliselt läbi rasketest või libedatest teeoludest ning aidates alistada ka kõige järsemaid nõlvu. X-MODE režiim lülitab automaatselt sisse ka mägipiduri, mis aitab laskumisel hoida ohutut kiirust.

9


10


Käiguvahetuslabad Roolil asetsevad käiguvahetuslabad pakuvad juhile veel haaravamat sõiduelamust – nii saab nautida sportliku sõidu kõiki võlusid.

LÜLITA MOOTOR K ÄIMA JA NAUDI Tee julgeid plaane. Outback suudab läbida pea iga sinu valitud tee ja tänu omas klassis säästlikuimale SUBARU BOXER mootorile, viib sind veelgi kaugemale, kui eales varem. Jõulise välimuse ja suutlikkusega, visa ja vastupidav, suudab ta rajada tee ka sinna, kus seda enne polnud.

SI-DRIVE Arvestades sinu sõidustiili, kohandab SUBARU Intelligent Drive (SI-DRIVE) gaasilisamise ja käiguvahetuse suhet, pakkudes pea kõikides sõidutingimustes vajadusel täit jõudu ja kiirendusvõimet.

SPORT režiim See režiim reageerib gaasivajutusele otseselt ning sobib olukorda, kus on vaja kohest kiirendust. Kihutamine kiirteel või sõit kurvilistel teedel on Sport režiimiga lausa nauding.

INTELLIGENT režiim Selles sõidurežiimis on reaktsioon gaasipedaali vajutusele pehmem, mõeldud kütuse säästmiseks linnatänavatel või pikal maanteesõidul. Vihmamärjal või lumisel teel aitab Intelligent režiim hoida sujuvat sõidumaneeri.

11


SALONG, MIS VA S TAB SINU OOTUS TELE Outbacki kutsuv interjöör juhib sind tõeliselt lõõgastavasse salongi. Luksuslik varustus ja kasutajasõbralik tehnoloogia lisavad märkimisväärselt mugavusi ning nutika lahendusega panipaigad pakuvad mitmekülgset kasutusvõimalust igaks seikluslikuks päevaks. 1

2

3

4

1. Suur katuseluuk*

2. Mugavad tagaistmed

Naudi avarusetunnet, mida pakub suur katuseluuk. Kallutatav ja automaatse tagasikäigu funktsiooniga katuseluuk toob autosse rohkelt valgust.

Ruumikas salong tähendab rohket põlveruumi ka tagaistujatele, pakkudes seega mugavust nii taga- kui eessõitjatele. Et pikk sõit võiks veelgi mõnusamalt mööduda, saab tagaistme seljatugesid ka allapoole kallutada.

3. Laegas keskkonsoolis

4. Valgustus

Suur laegas keskkonsoolis mahutab hulga CD-plaate ning selles on spetsiaalsed hoidikud müntidele, kirjutusvahendile ja muule vajalikule.

Interööri sinised aktsent-valgused loovad Outbackis rahuliku ja peene tunde. Nii topsihoidja kui laegas keskkonsoolis kumavad sinist valgust ning on pimedas kergesti leitavad.

* Saadaval ainult Summit mudelil. 12


13


14


INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA, MIS TOIMIB LAITMATULT Löö oma igapäevarutiin särama. Outbacki leidlik disain ja tehnoloogilised lahendused on erakordselt hästitoimivad ja praktilised. Keskkonsoolis asuv 7” puuteekraan ja näidikuteplokis paiknev LCD-ekraan võimaldavad ligipääsu kõigele vajalikule. Sinu käsutuses on 12 Harman/ Kardon kõlariga* 2 premium-klassi või standardne, 6 kõlariga audiosüsteem. Lisaks on kogu süsteem nutiseadmetega kokkusobiv, mis teeb ühendumise imelihtsaks.* 1

1

1. Ees- ja külgvaate monitorid Esivõres asuv kaamera kuvab keskkonsooli ekraanile auto ees oleva vaate, parandades nähtavust ristmikel ja otse vastu seina parkides. Külgvaate kaamera näitab kõrvalistuja poolsele küljele jäävat pimenurga ala, et oleks mugavam kitsal teel manööverdada või tänava äärde parkida.

2. Pööre-pöördelt navigatsioon*2 Pööre-pöördelt juhised ilmuvad nüüd näidikuteploki keskel asuvale LCD-ekraanile. Nii on neid lihtne jälgida ja juht ei pea navigatsiooniseadme jälgimiseks pilku kõrvale pöörama.

2

3.Harman/Kardon audiosüsteem*2

Apple CarPlay ja Android Auto™

Harman/Kardoni Green Edge tehnoloogiaga premiumklassi audiosüsteem sisaldab 12 Harman/Kardon kõlarit, mis loovad sinu Outbackis vaimustava akustika ja rikkaliku helipildi.

Apple CarPlay ja Android Auto™ abiga saad kasutada kõige populaarsemaid rakendusi. Hääletuvastus võimaldab kasutada vabakäeseadet, nii on kõigil turvaline ning sinu tähelepanu ei kaldu sõidu ajal kõrvale.

3

*1 Juht vastutab alati sõiduohutuse eest. Hoidu kasutamast puuteekraani sõidu ajal. Sõltuvalt asukohamaast võivad lisanduda sideteenuse vm tasud. *2 Saadaval ainult Summit mudelil. 15


SUBARU BOK SERMOOTOR: Subaru boksermootori horisontaalselt asetsevad kolvid paiknevad üksteise suhtes 180-kraadise nurga all, võimaldades teiste mootoritüüpidega võrreldes lamedamat ehitust. See annab mootorile ja sõidukile tervikuna madalama raskuskeskme ja väliskuju ning enam balansseeritud kaalujaotuse.

16

Rohkem stabiilsust

Töökindel ja võimekas

Tänu lameda ehitusega ja madalamal asuvale mootoriplokile on kogu auto palju paremini tasakaalus ja külgliikumiste osas tunduvalt stabiilsem, kui teiste mootoritüüpide puhul.

Mootori horisontaalne disain on juba olemuselt väga jäik ja isetasakaalustuv. See tähendab V- või ridamootoritest vähem vibratsioone ning suuremat vastupidavust, töökindlust ja sooritusvõimet.


SÜMMEE TRILINE NELIK VEDU Hea juhitavus ja stabiilsus tekitavad usaldust ja toovad esile uue Outbacki vaimustavalt elava loomuse. Subarule on omane pakkuda juhile rooli taga kindlustunnet, seda tänu sümmeetrilise nelikveo ja hästibalansseeritud boksermootori kooslusele, mis kannab võimsuse alati tasakaalustatult üle kõigile neljale rattale. Nii saavutatakse maksimaalne kontroll ja parim kontakt teega ka halbades oludes. Tänu pikiteljel sümmeetriliselt paiknevatele komponentidele tagab see süsteem suurepärase külgsuunalise stabiilsuse ja täpse juhitavuse ning selle madal raskuskese loob eeldused eriti vaimustava ja dünaamilise sõidutunde tekkeks. Sümmeetrilise nelikveo unikaalsed eelised avalduvad erakordselt tundlikus juhitavuses ning veelgi paremas suutlikkuses ohtudest mööda põigata.

LINE AR TRONIC Suurendamaks Subaru boksermootori ja sümmeetrilise nelikveo efektiivsust, aitab variaatorülekandega Lineartronic CVT käigukast püsida mootoril ideaalses pööretevahemikus, parandades nii Outbacki kütusesäästlikkust. Variaatorkast tagab 2.5i mootoriga kerge, sujuva ja tundliku sõidu. Arvestades sõiduki kiiruse ja mootoripöörete muutusi, laseb variaator juhil kiirendamise ajal tunda käiguvahetuse momente ning loob sellega auto ja juhi vahele tugeva sideme.

17


AKTIIVNE OHUTUS

1

18

Automaatne elektriline seisupidur Kui auto on täielikult peatunud, hoiab automaatne elektriline seisupidur autot paigal ka siis, kui jalg piduripedaalilt ära võtta. Nii on juhil ummikus või seisa-sõida liiluses mugavam ja turvalisem.

5

Hea nähtavus

6

Kokkupõrkekindel sõitjateruum

8

Ringikujuline turvaraam

Viis tähte Euro NCAP turvatestis Euro NCAP (European New Car Assessment Program) turvatestis on Outback saavutanud maksimaalse tulemuse – viis tähte.

2

10

Täiendav ohutussüsteem: kaugtulede automaatlülitus (High Beam Assist) Kaugtulede automaatlülitus aitab tulesid vastavalt sõiduoludele, kiirusele ning vastutulevatele autodele kaug- ja lähitulede vahel ümber lülitada, parandades nähtavust nii sinu kui teiste juhtide jaoks.

Tagaoleva sõiduki tuvastussüsteem jälgib radari abil liiklust auto külgedel ja taga, hoiatades juhti ümberreastumisel pimenurgas asuva sõiduki eest või teele tagurdamisel sealse liikluse eest.

3

PASSIIVNE OHUTUS

Täiendav ohutussüsteem: tagaoleva sõiduki tuvastussüsteem (Subaru Rear Vehicle Detection)

4

Stabiilsuskontrolli süsteem VDCS ja aktiivne momendisuunamine ATV Kui sõiduk jõuab stabiilsuse piirile, siis AWD momendijaotust, mootori võimsust ja pidureid reguleeritakse automaatselt, et hoida sõidukit kursil. Aktiivse momendisuunamise tõttu rakenduvad pidurid ning täpsema juhitavuse huvides suunatakse rataste siseküljele suunatakse momenti vähem, aga välisküljele rohkem – nii saad vajadusel teha ka äkilisi pöördeid.

Outbacki kere on kujustatud nii, et saavutada parim nähtavus ja vähendada ohtlikke pimenurki. Küljepeeglid on kinnitatud ustele ja küljeklaaside eesnurgas paiknevad veerandaknad tagavad hea vaate ettepoole.

Iga Subaru on loodud sõitjate maksimaalset turvalisust silmas pidades ning madala raskuskeskmega boksermootor suurendab ohutust veelgi. Mootori kandurid on projekteeritud nii, et need laupkokkupõrke korral murduvad ja mootor koos käigukastiga libisevad auto alla, mitte ei tungi sõitjateruumi.

Outbacki kere on parema juhitavuse nimel konstrueeritud kergmaterjale kasutades. Samas on ta turvalisust silmas pidades ka äärmiselt tugev. Sõitjateruumi ümbritseb niinimetatud turvapuur, mille ringikujulised tugevdusraamid ulatuvad katusest uksepiilarite ning põrandani. Ülitugev turvaraam on vastupidav ja hajutab löögijõudu igasuguse kokkupõrke korral. Sõites Outbackiga oled sa kindlalt kaitstud.

Koormuspiirikutega eesmised turvavööde eelpingutid Reguleeritava kõrgusega eesmistel turvavöödel on eelpingutid, mis hoiavad sõitjaid kindlalt paigal, ning koormuspiirikud, mis vähendavad rindkere vigastuste riski.

7

Turvapadjad

9

Peatoed esiistmetel

Liiklusõnnetuse korral kaitsevad sõitjaid mitmed standardsed turvalahendused nagu eesmised ja külgmised turvapadjad, turvakardinad ning turvapadjad põlvedele.

Tagant otsasõidu korral kaitsevad sõitjaid kaela- ja muude vigastuste eest aktiivpeatoed esiistmetel, tugevad istmeraamid ja peatoed ning löögijõudu neelav istmete vedrustus. Eri kõrguse ja kaldenurga alla seatavad peatoed sobivad hästi erineva pikkusega ja eri sõiduasendeid eelistavatele reisijatele.


Ilma Active Torque Vectoring stabiilsuskontrollita

Active Torque Vectoring stabiilsuskontrolliga

2

3

4

1

5

10

6

9

8

7

19


MAAILMAKLASSI KUULUV SUBARU JUHIABI TEHNOLOOGIA Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste

salvestusi objektide täpse kuju, kiiruse ja kauguse määramiseks, suudab süsteem tuvastada

ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on

mitte ainult autosid, vaid ka mootor- ja jalgrattaid ning jalakäijaid.* 2 Võimaliku ohu korral

loodud EyeSight* 1, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega,

hoiatab süsteem juhti ja vajadusel rakendab õnnetuse vältimiseks pidurid. Selliste arenenud

jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste

turvarakendustega leevendab EyeSight juhi tähelepanukoormat ja ning suurendab Outbackis

kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm. Kasutades kahe kaamera

sõites sinu turvatunnet.

EyeSight'i vaateväli (ligilähedane mõõdistus). 20


1. Kohanduv kiirushoidik EyeSight mitte ainult ei hoia juhi poolt soovitud püsikiirust nagu tavaline kiirushoidik, vaid on suuteline kohandama sõiduki kiirust vastavalt eesliikuja kiiruse muutustele ning hoidma eesoleva sõidukiga fikseeritud distantsi. Kohanduv kiirushoidik juhib mootori, ülekandesüsteemi ja pidurite tööd, et hoida liiklusvooga sama kiirust. Funktsioon toimib laias kiirustevahemikus, alates umb 0 km/h kuni 180 km/h. Ennekõike kiir- ja maanteedel kasutamiseks mõeldud kohanduv kiirushoidik tuvastab eessõitva auto ja selle pidurituled ja aitab pikkadel sõidudistantsidel sõita mugavalt samas tempos aeg-ajalt kiirust muutva liiklusvooga.

1

2

3

4

2. Sõidurajalt kõrvalekaldumise ja väljasõidu hoiatus Kui juht on väsinud või hajevil ja auto hakkab sõiduraja piirides ühest servast teise kalduma, siis aitab sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem helisignaali ja vilkuva märgutule abil juhi tähelepanu taastada. Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem aktiveerub vaid kiirustel umbes 60 km/h või rohkem. Kui auto liigub kiirusel umbes 50 km/h või rohkem ning juht hakkab kogemata oma sõidurajalt välja pöörama ilma suunda näitamata, siis rakendub sõidurajalt väljasõidu hoiatussüsteem ning annab enne väljasõitu märku helisignaali ja hoiatustule vilgutamisega.

3. Eesoleva sõiduki liikumismärguanne Kui oled teise auto taga peatunud ning EyeSight tuvastab eesoleva sõiduki paigaltvõtu, annab süsteem juhile helisignaali ja vilkuva märgutulega teada vajadusest samuti liikuma hakata.

4. Sõidurajal püsimise abisüsteem Sõites kiir- või maanteel ning sarnastes tingimustes, aitab sõidurajal püsimise abisüsteem stereokaamera abil jälgida teekattemärgistust ning tuvastada, kui sõiduk hakkab rajalt välja kalduma. Kiirustel umbes 65 km/h ja enam, võib süsteem ohutuse tagamiseks aidata rooli pöörates vältida oma sõidurajalt väljumist.

5

5. Kokkupõrget ennetav pidurdussüsteem*2 Tuvastades võimaliku kokkupõrkeohu eesoleva sõiduki või muu objektiga, hoiatab kokkupõrget ennetav pidurdussüsteem juhti helisignaali ja näidikupaneelil vilkuva märgutulega. Kui juht eesolevast objektist kõrvale ei põika, rakendab süsteem automaatselt pidurid löögijõu vähendamiseks või võimalusel ka kokkupõrke ärahoidmiseks. Kui juht teeb kõrvalepõike, siis rakenduv pidurdusabi süsteem on abiks kokkupõrke vältimisel.

6. Kokkupõrget ennetav gaasivähendus

6

Kui EyeSight on tuvastanud vahetult auto ees oleva takistuse, aga juht tagurdamise asemel lülitab sisse edasikäigu, siis annab gaasivähenduse turvasüsteem mitu lühikest hoiatussignaali, vilgutab märgutuld ja vähendab mootori võimsust, et aidata vältida otsasõitu eesolevale takistusele.

*1 Juhiabi süsteem EyeSight ei pruugi alati toimida optimaalselt kõikides ettetulevates liiklustingimustes. Autojuhil on alati vastutus liigelda ohutult ja tähelepanelikult ning jälgida liikluskorraldusvahendite märguandeid. Juhiabi süsteemi efektiivsus sõltub paljudest asjaoludest, nagu sõiduki hooldus, ilma- või teeolud. Süsteemi detailne kasutusõpetus ning käesolevas materjalis käsitletud EyeSight funktsioonide piirangud on välja toodud auto Kasutusjuhendis. *2 Kokkupõrget ennetav pidurdussüsteem ei pruugi toimida igas olukorras. Sõltuvalt objektide kiiruste erinevustest, objekti kõrgusest ning muudest asjaoludest, ei pruugi igas situatsioonis olla täidetud kõik vajalikud tingimused EyeSight’i optimaalseks tööks. 21


MUDELIVALIK

OUTBACK 2,5i SUMMIT Mõõtmed P x L x K: 4820 x 1840 x 1605 mm Mootor: bokser-tüüpi, 4 silindrit, DOHC, 16 klappi, bensiin Töömaht: 2498 cm3 Maks. võimsus: 175 hj (129 kW) / 5800 p/min. Maks. pöördemoment: 235 Nm (24,0 kgfm) / 4000 p/min. Jõuülekanne: Lineartronic, AWD

TUNGSTEN METALLIC

22


OUTBACK 2.5i RIDGE / ACTIVE Mõõtmed P x L x K: 4820 x 1840 x 1605 mm Mootor: bokser-tüüpi, 4 silindrit, DOHC, 16 klappi, bensiin Töömaht: 2498 cm3 Maks. võimsus: 175 hj (129 kW) / 5800 p/min. Maks. pöördemoment: 235 Nm (24,0 kgfm) / 4000 p/min. Jõuülekanne: Lineartronic, AWD

CRIMSON RED PEARL

OUTBACK 2.5i RIDGE

23


VÄLIMUS

ISTMEKATTEMATERJALID

1

2

1

Roolipööramisele reageerivad kurvisõidutuled

2

Esiudutuled

M US T N A H K* 1

3

4

3

18” kergmetallveljed*1

4

Katusespoiler

H EL E N A H K* 2

5

6

5

Smart key võtmeta avamisja käivitussüsteem

6

USB voolupesa (ees ja taga)

7

10 suunas elektriliselt reguleeritav juhiiste

8

Tagumine parkimiskaamera

M US T K A N G A S

7

8

*1 Summit *2 Saadaval ainult 4 kerevärviga Summit mudelil (Crystal Black Silica, Dark Blue Pearl, Tungsten Metallic ja Oak Brown Pearl). Trükitehnoloogiast sõltuvalt võib tegelik värv siin kujutatust erineda. 24


VÄRVIVALIK

LISAVARUSTUS

M U U D A O U T B A C K T Õ E L I S E LT OMANÄOLISEKS Subaru lisavarustusega saad viia Outbacki vastavusse oma elustiiliga. CRYSTAL WHITE PEARL

STORM GREY METALLIC

Lisades mugavust, funktsionaalsust või isikupära, võid olla kindel, et kõik Subaru lisavarustuse detailid on kvaliteetsed ja samaväärsed sinu uue Subaruga. Lisainfot saad www.subaru.ee või lähimast Subaru esindusest.

ICE SILVER METALLIC

WILDERNESS GREEN METALLIC

MAGNETITE GREY METALLIC

TUNGSTEN METALLIC

Eesmine kaitseliist

Külgmine kaitseliist

Tagumine kaitseliist

Mootori põhjakaitse (alumiinium)

CRYSTAL BLACK SILICA

OAK BROWN PEARL

Rattakoopa laiend

Porikaitse

Pakiruumi lävepaneel (plast)

Automaatselt kokkuklapitavad küljepeeglid

DARK BLUE PEARL

CRIMSON RED PEARL

Alumiiniumist katusetalad

Tagumine päikesevari

25


TEHNILISED ANDMED

ACTIVE Mootor Tüüp

2.5i RIDGE

SUMMIT

ACTIVE

2.5i RIDGE

SUMMIT

Veosüsteem

Läbimõõt x kolvikäik

mm

4 horisontaalset silindrit, 4 takti, DOHC, 16 klappi, bensiin 94 x 90

Töömaht

cm

2498

1. käik

3,600

10,3

2. käik

2,080

Mitmepunkti järjestikune sissepritse

3. käik

1,596

4. käik

1,221

5. käik

0,939

3

Surveaste Toitesüsteem Kütusepaagi maht

l

60

D

Ülekandearvud

Sooritusvõime Maks. võimsus Maks. pöördemoment

175 (129) / 5800

6. käik

0,717

Nm (kgfm) /p/min

235 (24,0) / 4000

7. käik

0,512

Tagurpidikäik

3,687

km/h

198

sek

10,2

Linnas

l/100 km

8,9

Maanteel

l/100 km

6,4

Roolisüsteem

Keskmine

l/100 km

7,3

Linnas

g/km

203

Vedrustus (neli ratast sõltumatult)

Maanteel

g/km

145

Pöörderingi diameeter

Keskmine

g/km

166

Pidurid ABS süsteem

Kiirendus (0-100 km/h)

NEDC CO 2-heitmed* 1

Kütusekulu* 1 WLTP CO 2-heitmed* 1

Väike kiirus

l/100 km

11,9

Keskmine kiirus

l/100 km

8,2

Suur kiirus

l/100 km

7,2

Eriti suur kiirus Kombineeritud

l/100 km

8,7

l/100 km

8,6

Väike kiirus

g/km

268

Keskmine kiirus

g/km

184

Suur kiirus

g/km

163

Eriti suur kiirus Kombineeritud

g/km

196

g/km

Lõppülekanne

Rehvid

4820

Laius

mm

1840

Kõrgus

mm

1605

Teljevahe

mm

2745

Ees

mm

1575

Taga

mm

1590

Kliirens tühimassiga Pagasiruumi maht tagaiste* 2, üleval/all Istekohti

mm

MacPherson-tüüpi

Taga

topeltõõtshark-tüüpi m

11,0 ventileeritud ketaspidurid 4 sensorit/4 kanalit, elektrooniline pidurdusjõu jaotur, pidurdusabi 225/65-17 225/60-18

OUTBACK

Mõõtmed ja mass mm

Elektriline hammaslatt-tüüpi Ees

MÕÕTMED

Euro6d-TEMP

Pikkus

4,111

Veermik

193

Keskkonnaklass

Rööbe

3,600–0,512

hj (kW) /p/min

Tippkiirus

Kütusekulu* 1

Aktiivse momendijaotusega AWD-süsteem

Nelikveo tüüp

M Õ ÕT M ED (M M)

200

l

559 / 1848

inimest

5

Tühimass + juhi mass

kg

1657

1661

Täismass

kg

2100

Suurim lubatud haagise mass

kg

2000

1696

*1 Kütusekulu ja CO2 heitmed vastavalt EC715/2007 - EU2017/1347BG. *2 Mõõdetud vastavalt VDA meetodile. (V214). Sõiduki tühimass võib muutuda vastavalt paigaldatud lisavarustusele.

SUBARU Nordic AB jätab endale õiguse muuta tehnilisi andmeid ja varustust ilma eelneva teavitamiseta, Tehnilised andmed ja varustus võivad sõltuda kohalikest tingimustest ja nõuetest. Küsige kohalikult edasimüüjalt teie piirkonda puudutavate muudatuste üksikasju. Käesolevas trükises kasutatud pildimaterjal on rahvusvaheline ning võib kujutada varustust, mis pole teie koduturul saadaval. Et olla kursis kõige värskema tooteinfoga, vaata www.subaru.ee

26


PÕHIVARUSTUS

l

l

2 tsooniga automaatne kliimaseade tolmufiltriga

l

l

Isereguleeruvad LED-esituled

l

l

Tagumine konditsioneeritud õhu väljalaskeava

l

l

Roolipööramisele reageerivad kurvisõidutuled

l

l

Soojendusavad tagumistele reisijatele

l

l

Väljuvad esitulede pesurid

l

l

Esi- ja külgklaaside soojendid

l

l

Eesmised udutuled

l

Tagaklaasi soojendus, taimeriga

Ristsuunalist liiklust tuvastav tagurdusabi

l

l

l

Tagumine udutuli

l

l

Elektriliselt kokkuklapitavad peeglid koos LED suunatuledega

l

l

UV kaitse tuuleklaasil ja külgakendel

l

l

Tagumised klaasid toonitud

l

l

Esiklaasipuhastite soojendus

l

l

Vihmaandur

l

l

Soojendusega küljepeeglid

l

l

Vahelduva režiimiga tagaklaasipuhasti

l

l

17" – l

18" l l

Küljekaitse

l

l

Katusespoiler

l

l

l

l

Ridge

l

10 suunas elektr. reguleeritav juhiiste (nimmetoega)

l

l

Elektriliselt reguleeritav kõrvaliste

l

Ridge

l

Peatoed 5 istekohale

l

l

Tagaistme käetugi

l

l

Esi- ja tagaistmete soojendus

l

l

60/40 kokkuklapitavad tagaistmed

l

l

Ühe liigutusega kokkuklapitavad tagaistmed

l

l

Tasku istme seljatoes

l

l

Roostavabad lävekatted

l

Kliimaseade

Kergmetallveljed Elektriliselt reguleeritav klaasist katuseluuk Katusereelingud

Istmed/Viimistlus Nahkkattega rool ja käigukanginupp Nahkistmed

Istmemälu (juhiistmel)

Mugavus Soojendusega rool

l

l

Elektrilise tõstukiga külgaknad*

l

l

Kaugjuhtimisega kesklukustus

l

l

Smart key võtmeta sisenemine koos nupust käivitusega

l

l

Ühe puutega suunatule lülitus

l

l

Elektrooniline seisupidur

l

l

Kohtvalgustid

l

l

Pagasiruumi valgustus

l

l

Meikimispeeglid

l

l

Sahtel keskkonsoolis

l

l

Laegas keskkonsoolis koos 12 V pistikupesaga

l

l

Topsihoidjad ees ja taga

l

l

Uksetaskud koos pudelipesadega (kõigil külgustel)

l

l

Kütusepaagi avamine salongist

l

l

Elektriline tagaluuk

l

4 koormakinnitusaasa

l

l

2 pagasikonksu

l

l

Pakiruumi rulookate

l

l

Hoiukast pakiruumi põranda all

l

l

Rehviparanduskomplekt

l

l

1

Meelelahutus ja navigatsioon 1 CD FM/MV DAB stereo audiosüsteem, 8” puutetundlik infoekraan, 6 kõlarit * 2 Navigatsioonisüsteem, 1 CD FM/MV DAB stereo audiosüsteem, 8” puutetundlik infoekraan, 12 kõlarit * 2 3-aastane kaardiuuendus navigatsioonisüsteemiga autodele

l

SUMMIT

SUMMIT

Esilaternate automaatlülitus

Välimus

ACTIVE / RIDGE

ACTIVE / RIDGE

2.5i

SUMMIT

2.5i

ACTIVE / RIDGE

2.5i

l

l

l

l

l

l

Kaugtulede automaatne ümberlülitus

l

l

Isetumenev tahavaatepeegel

l

l

Sõidurajalt kõrvalekaldumise ja väljasõidu hoiatus

l

l

Sõidurajal püsimise abisüsteem

l

l

Hädapidurduse märguanne

l

l

Turvalisus EyeSight (automaatpidurdus, kohanduv kiirushoidik, eesoleva auto liikumise märguanne, sõidurajalt kõrvalekaldumise või väljasõidu hoiatus, kokkupõrget ennetav gaasivähendus) Pimenurga andur

l

l

Eesvaate monitor

l

l

Apple CarPlay/Android Auto™ infotainment-süsteem

l

l

Külgvaate monitor

l

l

Stereosüsteemi juhtimise lülitid roolil

l

l

Eesmised turvapadjad

l

l

Bluetooth® vabakäesüsteem

l

l

Külgmised turvapadjad

l

l

Kaks USB pesa ja AUX sisend

l

l

Turvakardinad

l

l

Kaks USB voolupesa keskkonsooli taga

l

l

Põlveturvapadi juhikohal

Tagumine parkimiskaamera

l

l

Turvatalad ustes

l l

l l

Roolisamba tugitala

l

l

Infoekraan*3

l

l

Turvavöö märgutuli (kõik 5 istekohta)

l

l

Säästliku sõidu näidik

l

l

l

l

Mootori õlitaseme hoiatustuli

l

l

Muudetava kõrguse ja kaldega roolisammas

l

l

l

l

Käiguvahetuslabad roolil

l

l

Koormuspiirikutega eesmised turvavööde eelpingutid Tagumiste turvavööde eelpingutus ja koormuspiirikud äärmistel istekohtadel Turvavöö kõrgusregulaatorid (esiistmetel)

l

l

Kohanduv kiirushoidik

l

l

Aktiivpeatoed (juhil ja eesistujal)

l

l

START / STOP süsteem

l

l

Tagumised 3-punkti turvavööd igale istekohale

l

l

4 sensori ja 4 kanaliga ABS, elektrooniline pidurdusjõu jaotur

l

l

Pidurdusabi süsteem

l

l

Piduri ülevõtusüsteem

l

l

ISO-FIX ühilduvad turvatooli kinnitused (koos köidikukinnitusega)

l

l

Lapselukud tagaustel (mõlemal pool) Uste automaatne kinni/lahti lukustus Immobilisaator

l l l

l l l

Juhtimisseadmed

Juhtimine SI-DRIVE (SUBARU Intelligent Drive)*

l

l

X-Mode koos mägipiduriga

l

l

Mäest laskumise abisüsteem

l

l

Automaatne elektriline seisupidur

l

l

ATV (aktiivne veojõukontrolli süsteem)

l

l

Vehicle Dynamics Control (stabiilsuskontroll), väljalülitatav

l

l

Veojõukontroll

l

l

Mägipidur (Hill Holder)

l

l

4

*1 Automaatne üles/alla funktsioon *2 Varustuses puutetundlik ekraan *3 Varustuses 5" LED infoekraan: kütusekulu, kellaaeg, sõidukiirus, EyeSight info, kiirushoidik, välistemperatuur *4 Kaks sõidurežiimi: Intelligent ja Sport

27


SUBARU Nordic AB

subaru.ee TrĂźkitud Rootsis (veebruar 2019) S924117EE

Profile for I.M. Nordic

Outback EE  

MY19

Outback EE  

MY19