__MAIN_TEXT__

Page 1


Perfekcionistu radīts automobilis rosīgiem cilvēkiem

Ir patīkami apzināties, ka dzīvē esi sasniedzis izcilību. Un gandarījums ir vēl lielāks, ja gūsti panākumus vairākās nozarēs. Daži to dēvē par perfekcionismu, turpretī citi – uzskata par pilnvērtīgu dzīvi. Tiem, kas visās jomās pastāvīgi cenšas sasniegt visvairāk, ir radīts jaunais Levorg.

2


3


Inovācijas kļūst elegantas Dizains un tehnoloģija sastopas, kad vienlīdz nozīmīga ir gan forma, gan funkcionalitāte. Levorg var lepoties ar noderīgas funkcionalitātes un estētisma apvienojumu ikkatrā uzbūves niansē.

4

DIZAINS

APGAISMOJUMS

Levorg patiesā daba top skaidra, vien uzlūkojot sešstūra formas priekšējo režģi un iespaidīgi veidoto priekšgalu ar funkcionālo atveri dzinēja pārsegā, kas Subaru boksertipa turbodzinēja starpdzesētājam pastāvīgi piegādā vēsu gaisu.

Vanaga acs tipa lukturi paver tik skaidru skatu, kā raugoties ar plēsīga putna acīm. LED spuldžu spilgtums atbilst lukturu agresīvajam veidolam un lieliski nodrošina braukšanai nepieciešamo apgaismojumu.


5


Nepārspējams sniegums. Vē l i e s p a i d īg ā k s d i z a i n s

6


7


Veidots pasaulei, kurā tu dzīvo. Un visam, kas tev jāsasniedz

8


9


Iztēlojies iespējas Levorg ir konstruēts cilvēkiem, kas dzīvo pilnvērtīgu dzīvi un izbauda to. Tāpēc Levorg ir gana universāls un piemērots visdažādākajām aktivitātēm, vēlmēm, sportiskām izklaidēm un interesēm, kas svarīgas tieši tev. Tam ir plaša kravas telpa, kas pielāgojama tavām vajadzībām.

10


60/40 PROPORCIJĀ NOLOKĀMI AIZMUGURES SĒDEKĻI 60/40 proporcijā nolokāmie aizmugures sēdekļi paredzēti, lai automobilī varētu ievietot apjomīgākus un garākus priekšmetus, piemēram, golfa somu vai slēpes, šos sēdekļus iespējams pielāgot tavām vajadzībām.

PLAŠĀK ATVERAMAS DURVIS VIEGLĀKAI PIEKĻUVEI

770 mm

Ievietot un izņemt priekšmetus no Levorg ietilpīgā kravas nodalījuma ir pavisam viegli, pateicoties ērtajām bagāžas nodalījuma durvīm. Kad tās ir pilnībā atvērtas, ir ļoti ērti piekļūt Levorg 522 litru kravas nodalījumam.

1070 mm

1080 mm 11


Tava pasaule. Tava telpa Tas nav vienkārši interjers, tā ir telpa, kas domāta tev. Gluži tāpat kā darba kabinets, dzīvojamā istaba vai jebkura cita telpa, kur tu pavadi daudz laika, Levorg salons tevi priecēs ar taustei tīkamiem, mīkstiem materiāliem un kvalitāti, kas iztur laika pārbaudi. Tā ir vieta, kur valda laba gaume un elegance – tavu vērtību atspoguļojums.

SĒDVIETU DIZAINS Levorg iedvesmojošo braukšanas stilu akcentē priekšējie sēdekļi, kas vadītājiem un pasažieriem piedāvā atbalstu tieši tur, kur tas vajadzīgs, un ļauj justies ērti, vienlaikus saglabājot kontroli, kas nepieciešama, lai brauciens būtu drošs un baudāms.

D FORMAS STŪRES RATS Ne velti stūres dizainam ir veltīts tik daudz uzmanības – tieši stūres rats ir svarīgākais uzbūves elements, kas ļauj vadīt automobili. Pateicoties īpaši veidotajam izliekumam, Levorg D formas stūres rats ir arī ērti satverams un parocīgi grozāms.

12


13


14


Vienmēr lietas kursā

VADĪBAS SLĒDŽI UZ STŪRES RATA Audiosistēmas vadības slēdži uz stūres rata ir ērti sasniedzami ar pirkstu galiem, turklāt ir pieejama Bluetooth® brīvroku sistēma, kas automātiski savienojas ar viedtālruni, lai tev būtu vieglāk koncentrēties autovadīšanai.

1. PĀRNESUMU PĀRSLĒGŠANAS LĀPSTIŅAS Lai autovadītājs vēl labāk izjustu braucienu, ir iespējams ieslēgt manuālo režīmu un lietot pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, tādējādi iepazīstot tādu sešpakāpju manuālo ātrumpārslēgšanu, ko parasti negaida no bezpakāpju variatora transmisijas. Tāpēc autovadītājs patiesi var izbaudīt sportisku braucienu.

1

Levorg padara braukšanu vienkāršāku, nemanāmi integrējot automobiļa sistēmā visu, kas svarīgs tavā dzīvē. Tādējādi tu varēsi baudīt izklaides, uzzināt jaunumus un sazināties ar citiem, nenovēršoties no galvenā uzdevuma – vadīt automobili tā, lai galamērķī nokļūtu sveiks un vesels.

2

2. SI-DRIVE

DAUDZFUNKCIJU DISPLEJS

SK Ā RI E N E K R Ā N A VA DĪ BA

Novietots labi redzamā vietā un vienlaikus pietiekami neuzkrītošs, lai netraucētu vadīt automobili, šis displejs attēlo svarīgu informāciju, kas tev palīdzēs saglabāt saikni ar automobili.

Izmantojot skārienekrānu, ir parocīgi izvēlēties mūziku – gluži tāpat kā viedtālrunī. Tikai savieno viedtālruni ar Bluetooth® vai USB pieslēgvietu un uz skārienekrāna izvēlies savu mīļāko dziesmu.

SUBARU Intelligent Drive (SI-DRIVE) sistēma ļauj izvēlēties dzinēja un transmisijas piedāvātās iespējas, pielāgojoties braukšanas stilam, autovadītāja vēlmēm un situācijai. Sistēma piedāvā divus atšķirīgus režīmus: Intelligent un Sport. Intelligent režīms piedāvā vienmērīgāku paātrinājumu un ekonomiskāku braucienu, turpretī Sport režīms braukšanu padara vēl aizraujošāku, jo nodrošina lielāku jaudu un straujāku paātrinājumu.

SUBARU STARLINK Gluži kā automobilī iebūvēts viedtālrunis, SUBARU STARLINK* informācijas un izklaides sistēma tev piedāvā piekļuvi interneta radio, izklaidējošas lietojumprogrammas un daudz ko citu. Lieto informācijas un izklaides sistēmu, izmantojot planšetdatoram līdzīgo 7 collu skārienekrānu vai daudzfunkciju stūres slēdzi. Ja nevari atrast savu mīļāko dziesmu, savieno iPhone, viedtālruni vai citu mobilo mūzikas ierīci ar USB vai standarta AUX pieslēgvietu.

* Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automobili, nelieto skārienekrānu. Dažos reģionos var tikt piemērota maksa par komunikācijām. 15


SUBARU TEHNOLOĢIJAS BŪTĪBA DABISKI LĪDZSVAROTS Pretstatā tradicionālajām vienrindas vai V veida dzinēju konfigurācijām virzuļu kustības ir vērstas viena pret otru, tādējādi mazinot vibrācijas. Tāpēc nav vajadzīgi līdzsvarojoši atsvari, kas palielina svaru un padara dzinēja uzbūvi sarežģītāku.

BOKSERDZINĒJS: L Ī D Z S VA R O T S U N S TA B I L S SUBARU bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visam automobilim zemāku smaguma centru, zemāku profilu un labāk līdzsvarotu svara sadalījumu.

ZEMS SMAGUMA CENTRS

140

350

120

300

100

250

80

200

60

150

40

100

20

50

0 * Degvielas patēriņš un CO2 izmeši saskaņā ar EC715/2007-2015/45/W.

16

0

0

1000 2,000 2000 3,000 3000 4000 1,000 4,000 5000 5,000 6000 6,000 7000 7,000

Dzinēja ātrums (apgr./min)

Dzinēja griezes moments (Nm)

Dzinēja jauda (kW)

Visas smagās un kustīgās horizontāli opozitīvā dzinēja detaļas, piemēram, klaņi, virzuļi, izciļņvārpstas un gāzes sadales mehānisms, ir izvietotas horizontālā plaknē tik zemu, cik vien iespējams. Tas nodrošina Subaru automobiļiem izteikti zemu smaguma centru, salīdzinot ar automobiļiem, kuriem ir dzinējs ar vienrindas vai V veida konfigurāciju, un tas nozīmē labāku vadāmību un sniegumu.

SUBARU BOKSERDZINĒJS 1,6-LITRU DOHC DIT MAKSIMĀLĀ JAUDA: 170 ZS (125 kW) / 4800–5600 apgr./min MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS: 250 Nm (25,5 kgfm) / 1800–4800 apgr./min DEGVIELAS PATĒRIŅŠ*: 6,9 l/100km (1.6GT, 1.6GT-N), 7,1 l/100km (1.6GT-S) CO 2 IZMEŠI*: 159 g/km (1.6GT, 1.6GT-N), 164 g/km (1.6GT-S)


SIMETRISK Ā PILNPIEDZIŅA: Č E T R I K O N TA K TA P U N K T I

no dzinēja

VILCĒJSPĒKS JEBKUROS APSTĀKĻOS Ne velti simetriskās pilnpiedziņas sistēma ir guvusi plašu atzinību pasaulē. Kad braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, tā piedāvā kontroli un uzticamu darbību, kamēr pārējie automobiļi cīnās, lai vienmērīgi sadalītu jaudu visiem četriem riteņiem. Sistēmas priekšrocības ir pamanāmas uzreiz – precīzāka kontrole pagriezienos, labāka vilktspēja uz slidena ceļa un straujāks paātrinājums. Rezultātā braukšana kļūst vieglāka, drošāka un tīkamāka.

LINEARTRONIC BEZPAK ĀPJU VARIATORA TRANSMISIJA:

uz piedziņu

VIENMĒR PIELĀGOJAS, VIENMĒR LABĀKAIS SNIEGUMS Tā kā Levorg Lineartronic bezpakāpju variatora transmisijai nav fiksēto pārnesumu kā parastām transmisijām, tā piedāvā pastāvīgi mainīgus pārnesumus, lai vienmēr pielāgotu pareizo apgriezienu diapazonu, kas nodrošina vienmērīgu paātrinājumu un ekonomiskāku degvielas patēriņu.

PĀ R S L Ē D Z I E S U Z J A U N U B R A U K Š A N A S S T I L U

Pasažieru automobilis ar pilnpiedziņu – tā savulaik bija gluži jauna koncepcija, ko pasaulei piedāvāja Subaru. Pēc tam sabiedrības viedoklis par pilnpiedziņu mainījās uz visiem laikiem. Šī tendence turpinās arī ar jauno Lineartronic bezpakāpju variatora transmisiju, kas ir Levorg aprīkojumā. Šī jaunā tipa transmisija funkcionē pārsteidzoši precīzi un atsaucīgi.

17


Ideāla līkuma izbraukšana

2

3

4

Pārmērīga pagriežamība

Nepietiekama pagriežamība

1

5

10

6

9

18

8

7


1

AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA

Daudzie šīs sistēmas sensori pastāvīgi seko līdzi autovadītāja izvēlētajam ceļam un analizē to. Ja automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas griezes momenta sadalījums, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes tiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.

4

UZLABOTA DROŠĪBAS PAKOTNE: TĀLO GAISMU ASISTENTS (HBA)*

Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiem transportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādi uzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem.

6

DROŠI UZSTĀDĪTS DZINĒJS

Subaru tradīcijas nosaka to, ka, rūpējoties par tavu drošību, tiek darīts viss iespējamais. Un tas ir ievērots, arī veidojot Levorg. Lai sasniegtu izcilību drošības jomā, bija vajadzīga radoša pieeja, tāpēc Levorg karkass un šasijas ir konstruētas tā, lai SUBARU bokserdzinējs un pārnesumkārba frontālas sadursmes gadījumā paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā. Tas ir vēl viens apsvērums, kas ļauj tev justies pārliecināti, vadot Levorg.

9

PRIEKŠĒJIE SĒDEKĻI AR AIZSARDZĪBU PRET KAKLA SKRIEMEĻU TRAUMĀM

Šie sēdekļi, kas padarīti vēl ērtāki un autovadītājam ļauj justies stabilāk un līdz ar to labāk kontrolēt situāciju, vienlaikus palīdz izvairīties arī no kakla skriemeļu traumām, ko var izraisīt noteikta veida sadursmes.

2

REDZAMĪBA VISOS VIRZIENOS

Ikvienā Subaru automobilī galvenais, kas atbild par izvairīšanos no sadursmes, ir autovadītājs. Tieši tāpēc Levorg ir veidots tā, lai nodrošinātu maksimālu redzamību visos virzienos, nemazinot strukturālo integritāti un drošību. Plašāka redzamība palīdz autovadītājam kontrolēt situāciju uz ceļa un laikus izvairīties no negadījuma.

5

3

Četru riteņu disku bremzes sevī ietver alumīnija aizmugurējos suportus, kas ļauj labi izjust, kā pakāpeniski pieaug bremzēšanas spēks. Bremžu pretbloķēšanas sistēmas darbību uzlabo elektroniskā bremžu spēka sadale, kas izlīdzina bremzēšanas spēku starp priekšējām un aizmugures bremzēm, kad automobilī ir vairāk bagāžas. Lai bremžu darbība būtu labāk paredzama un kontrolējama avārijas situācijā, Levorg piedāvā bremžu asistentu un bremžu pedāļa prioritātes sistēmu.

UZLABOTA DROŠĪBAS PAKOTNE: SUBARU AUTOMOBIĻA NOTEICĒJS AIZMUGURĒ (SRVD)*

AKTĪVĀ DROŠĪBA

Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automobilim, nosaka transportlīdzekli, kas atrodas nepārredzamā zonā automobiļa aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi, atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

7

BREMZES

DROŠĪBAS SPILVENI

Sadursmes gadījumā braucējus aizsargā vesels arsenāls standarta drošības aprīkojuma elementu, tostarp priekšējie un priekšējie sānu drošības spilveni, piepūšamie drošības aizkari un kāju drošības spilveni. Augumam pielāgojamās priekšējās drošības jostas ir papildinātas ar spriegotājiem, kas stingri notur pasažierus sēdvietās, kā arī ar slodzes ierobežotājiem, kas samazina krūškurvja savainojumu risku. Ja tiks saņemts trieciens no aizmugures, braucējus pasargās priekšējo sēdekļu izturīgie rāmji, stingrie galvas balsti un tādas uzbūves nianses kā enerģiju absorbējošas sēdekļu atsperes. Tas viss samazina kakla skriemeļu savainojumu risku.

10

LOKVEIDA DROŠĪBAS KARKASS

Lokveida drošības karkass, gluži kā bruņas, aizsargā visus, kas atrodas Levorg salonā. Tas aptver salonu no visām pusēm, jo ir iebūvēts jumtā, durvju statņos un grīdā. Ja notiek sadursme, šī konstrukcija, pateicoties izturīgajiem materiāliem un pārdomātajai uzbūvei, ļauj novirzīt un kliedēt trieciena enerģiju, pasargājot cilvēkus, kas atrodas automobilī. Kaut arī karkass ir pastiprināts, lai būtu vēl izturīgāks pret vērpi, tas joprojām ir viegls.

8

GALVAS BALSTI PRIEKŠĒJIEM SĒDEKĻIEM

Galvas balsti ar regulējumu augstumu un leņķi ir ērti pielāgojami dažāda auguma pasažieriem un dažādām komforta prasībām.

PASĪVĀ DROŠĪBA

EURO NCAP PIECU ZVAIGŽŅU NOVĒRTĒJUMS Levorg ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP (European New Car Assessment Program) drošības testos.

* Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu, kā arī satiksmes noteikumu ievērošanu. Rūpējoties par drošību, lūdzam nepaļauties tikai uz Subaru uzlabotās drošības pakotnes funkcijām. Sistēmai ir ierobežota spēja noteikt šķērsli. Lai iegūtu informāciju par sistēmas darbību un tās ierobežojumiem, rūpīgi izlasi lietotāja rokasgrāmatu. Vairāk informācijas jautā sava reģiona tirdzniecības pārstāvim.

19


SUBARU PASAULĒ LABĀKĀ AUTOVADĪŠANAS ATBALSTA TEHNOLOĢIJA Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight* 1, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu. Gluži kā otrs acu pāris EyeSight stereo kameras fiksē krāsainus trīsdimensiju attēlus ar gandrīz tikpat labu atpazīšanas spēju, kāda piemīt cilvēka acij. Izmantojot attēlus no abām kamerām, lai precīzi noteiktu apveidus, ātrumu un distanci, sistēma atpazīst ne tikai automobiļus, bet arī motociklus, velosipēdus un gājējus. Kad sistēma konstatē bīstamu situāciju, tā brīdina vadītāju un, ja tas ir nepieciešams, pat iedarbina bremzes, lai palīdzētu izvairīties no nelaimes gadījuma. Ar šādu uzlabotu sniegumu EyeSight atvieglo autovadītāja darbu, tāpēc savā Levorg tu jutīsies drošāk.

20


AUTOVADĪŠANAS ATBALSTS

1

3

2

4

1. Adaptīvā kruīza kontrole EyeSight* 1 ne tikai saglabā ātrumu, ko ir izvēlējies autovadītājs, kā to dara parastās kruīza kontroles sistēmas. Konstatējot priekšā transportlīdzekli, adaptīvā kruīza kontrole pielāgo ātrumu, lai saglabātu noteiktu distanci līdz priekšā braucošajam automobilim, kontrolējot distanci un ātruma atšķirību. Tā pielāgo dzinēju, transmisiju un bremzes, lai tavs automobilis iekļautos kopējā plūsmā plašā ātrumu amplitūdā – no 0 līdz apmēram 180 km/h. Lai gan adaptīvā kruīza kontrole radīta šosejām un automaģistrālēm, tā atpazīst priekšā braucošo automobili un tā bremžugunis, tāpēc var noderēt distances saglabāšanai sastrēgumā. Tās ir ērtības garā ceļā.

3. Brīdinājums par priekšā stāvošā automobiļa kustības uzsākšanu Kad tu stāvi sastrēgumā un EyeSight konstatē, ka satiksme atkal sāk kustēties, brīdinājums par priekšā stāvošā automobiļa kustības uzsākšanu mudina vadītāju ar skaņas signāla un mirgojoša indikatora palīdzību.

2. Brīdinājums par nestabilu braukšanu joslā un līniju šķērsošanu Ja noguruma dēļ kļūsti izklaidīgs un joslas ietvaros sāc braukt nestabili, brīdinājums par nestabilu braukšanu joslā tev palīdz saglabāt modrību ar skaņas signāla un mirgojoša indikatora palīdzību. Taču brīdinājums par nestabilu braukšanu joslā darbojas tikai, braucot ar ātrumu virs 60 km/h. Ja tu brauc ar ātrumu virs 50 km/h, nejauši pietuvojies joslas robežai un grasies to šķērsot, neieslēdzot pagrieziena signālu, tad, pirms tu izbrauc no joslas, ieslēdzas brīdinājums par līniju šķērsošanu, kas raida skaņas signālu un liek mirgot indikatora lampiņai.

4. Joslas saglabāšanas asistents Braucot pa automaģistrālēm, šosejām un citiem lieliem ceļiem, joslas saglabāšanas asistents ar stereokameras palīdzību spēj noteikt joslas robežlīnijas un brīdina autovadītāju, kad automobilis novirzās no pareizās braukšanas trajektorijas. Ja braukšanas ātrums ir apmēram 65 km/h vai vairāk, sistēma spēj viegli pagriezt stūri pareizajā virzienā, palīdzot noturēties joslā un padarot braukšanu drošāku.

SADURSMES NOVĒRŠANA

5. Pirmssadursmes bremzēšanas sistēma*2

5

6

7

Ja pirmssadursmes bremžu palīgsistēma konstatē iespējamu sadursmi ar citu transportlīdzekli vai šķērsli, tā var brīdināt autovadītāju, raidot skaņas signālu un ieslēdzot trauksmes lampiņu uz paneļa. Ja vadītājs tomēr neveic manevru, lai izvairītos no sadursmes, sistēma var automātiski ieslēgt bremzes, lai mazinātu triecienu vai izvairītos no sadursmes, ja tas ir iespējams. Ja vadītājs veic manevru, lai pats izvairītos no sadursmes, pirmssadursmes bremzēšanas asistents var palīdzēt vadītājam novērst satiksmes negadījumu. Kad konstatēta iespējama frontāla sadursme, pirmssadursmes stūres asistents palīdz autovadītājam veikt asu pagriezienu, lai izvairītos no negadījuma.

6. Pirmssadursmes gāzes pedāļa kontrole Kad EyeSight priekšā pamana šķērsli, un tu atpakaļgaitas vietā ieslēdz priekšgaitas pārnesumu, pirmssadursmes gāzes pedāļa kontrole raida vairākus īsus skaņas signālus, ieslēdz brīdinājuma lampiņu un samazina dzinēja jaudu, lai palīdzētu tev izvairīties no sadursmes.

7. EyeSight atbalsta monitors Izmantojot LED tehnoloģiju, uz vējstikla tiek projicēts displejs, kas vienkārši uztveramā veidā attēlo EyeSight sistēmas darbības statusu un brīdinājuma signālus, lai autovadītājam acu skatiens no ceļa būtu jānovērš pēc iespējas mazāk.

*1 EyeSight ir autovadīšanas atbalsta sistēma, kas atsevišķos braukšanas apstākļos var nedarboties optimāli. Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu un satiksmes noteikumu ievērošanu. Sistēmas efektivitāte ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, no automobiļa tehniskā stāvokļa, no laika un braukšanas apstākļiem. Sīkāku informāciju par EyeSight sistēmas darbību un tās ierobežojumiem, kā arī šajā brošūrā minētajām funkcijām skatīt lietotāja rokasgrāmatā. *2 Atsevišķās situācijās pirmssadursmes bremžu palīgsistēma var nefunkcionēt. Ātruma atšķirības starp objektiem, objekta nepietiekams augstums un citi apstākļi var negatīvi ietekmēt EyeSight darbību. EyeSight nespēj optimāli darboties jebkurā un visās situācijās. EyeSight redzamības lauks (Faktisks mērījums netiek uzrādīts). 21


LEVORG 1.6 GT-S

Steel Blue Grey Metallic

IZMĒRI �������������������������������������� DZINĒJS ����������������������������������� DARBA TILPUMS ��������������������� MAKS. JAUDA ������������������������� MAKS. GRIEZES MOMENTS �� TRANSMISIJA ��������������������������

G x P x A: 4690 x 1780 x 1490 mm Horizontāls 4 cilindru DOHC opozītdzinējs ar turbokompresoru 1600 cm3 170 ZS (125 kW) / 4800–5600 apgr./min 250 Nm (25,5 kgfm) / 1800–4800 apgr./min Lineartronic, pilnpiedziņa

GT-S

LEVORG 1.6 GT / GT-N

GT-N

Lapis Blue Pearl

IZMĒRI �������������������������������������� DZINĒJS ����������������������������������� DARBA TILPUMS ��������������������� MAKS. JAUDA ������������������������� MAKS. GRIEZES MOMENTS �� TRANSMISIJA ��������������������������

22

G x P x A: 4690 x 1780 x 1485 mm Horizontāls 4 cilindru DOHC opozītdzinējs ar turbokompresoru 1600 cm3 170 ZS (125 kW) / 4800–5600 apgr./min 250 Nm (25,5 kgfm) / 1800–4800 apgr./min Lineartronic, pilnpiedziņa

GT


VIRSBŪVES KRĀSA

CRYSTAL WHITE PEARL

ICE SILVER METALLIC

LAPIS BLUE PEARL

PURE RED

DARK GREY METALLIC

CRYSTAL BLACK SILICA

STEEL BLUE GREY METALLIC

SĒDEKĻU MATERIĀLS 1.6 GT-S

1.6 GT / GT-N

ĀDA

AUDUMS Drukas ierobežojumu dēļ faktiskā krāsa var atšķirties no tabulā attēlotajiem paraugiem. 23


1

IZBĪDĀMI PRIEKŠĒJO LUKTURU MAZGĀTĀJI

2

18 COLLU ALUMĪNIJA SAKAUSĒJUMA DISKI*

3

BEZATSLĒGAS IEDARBINĀŠANAS SISTĒMA AR IEDARBINĀŠANAS POGU

4

ELEKTRISKI ATVERAMA STIKLA JUMTA LŪKA AR REGULĒJAMU LEŅĶI*

5

LED AIZMUGURĒJIE KOMBINĒTIE LUKTURI

6

DIVI IZPŪTĒJI

7

TELESKOPISKĀ STŪRE AR ELEKTRISKI REGULĒJAMU SLĪPUMU

8

AUTOMĀTISKĀ DIVZONU GAISA KONDICIONĒŠANAS SISTĒMA

9

ATPAKAĻSKATA KAMERA

10

SĒDEKĻU APSILDE

11

USB PIESLĒGVIETA (PRIEKŠĀ UN AIZMUGURĒ)

12

ROKU BALSTI AIZMUGURES SĒDEKĻIEM AR GLĀŽU TURĒTĀJIEM * 1.6 GT-S.

24


LEVORG AKSESUĀRI

PADARI LEVORG PAR ĪSTENI SAVĒJO Lai arī katram Levorg ir dāsns pamataprīkojums, Subaru oriģinālie aksesuāri ir ideāls veids, kā pielāgot Subaru savam dzīvesstilam. Neatkarīgi no tā, vai tu vēlies pievienot ērtības, uzlabot funkcionalitāti vai personalizēt sava Levorg ārējo izskatu, Subaru aksesuāri iederēsies lieliski un būs tikpat kvalitatīvi kā pats Subaru automobilis. Lai uzzinātu vairāk, apmeklē subaru.lv vai vērsies tuvākajā Subaru pārstāvniecībā.

STI priekšējais spoilers

STI sānu spoilers

STI aizmugures spoilers

Bagāžas nodalījuma durvju apgaismojums

Noņemams piekabes āķis

Bagāžas nodalījuma sliekšņa aizsarguzlika

Tekstilmateriāla paklājs Premium

Sekls bagāžas tvertnes paklājs

25


SPECIFIKĀCIJAS

IZMĒRI GT / GT-N

GT-S

Dzinējs Veids Virzuļa diametrs/gājiens Darba tilpums Kompresijas pakāpe Degvielas sistēma Degvielas tvertnes tilpums Dinamiskie rādītāji Maks. jauda Maks. griezes moments Maks. ātrums Paātrinājums (0-100 km/h) Degvielas patēriņš* 1

CO 2 izmeši* 1

mm cm 3

l ZS (kW) /apgr./min Nm (kgfm) /apgr./min km/h sek. Pilsētā l/100 km Ārpus pilsētas l/100 km Kombinētajā ciklā l/100 km Pilsētā g/km Ārpus pilsētas g/km Kombinētajā ciklā g/km

Vides kategorija Izmēri un svars Garums Platums Augstums Garenbāze Šķērsbāze

LEVORG

170 (125) / 4800–5600 250 (25,5) / 1800–4800 210 8,9 8,3 6,1 6,9 191 141 159

8,5 6,3 7,1 197 146 164 Euro 6b

Priekšpusē Aizmugurē

Minimālais klīrenss Bagāžas nodalījuma tilpums* 2, pacelti/nolaisti aizmugures sēdekļi Sēdvietu skaits Pašmasa + vadītāja svars Pilna masa Pieļaujamā piekabes masa Transmisija Pilnpiedziņa D Lineartronic 1. pārnesums 2. pārnesums 3. pārnesums Pārnesumu attiecība 4. pārnesums 5. pārnesums 6. pārnesums Atpakaļgaita Gala pārnesums Šasija Stūres sistēma Balstiekārta (neatkarīga četru Priekšpusē riteņu) Aizmugurē Minimālais pagrieziena diametrs atkarībā no riepu izmēra Bremzes ABS sistēma Riepu izmērs *1 Degvielas patēriņš un CO2 izmeši saskaņā ar EC715/2007-136/2014W. *2 Pēc VDA metodes (V214). Pašmasa ir atkarīga no papildaprīkojuma. 26

Horizontāls 4 cilindru četrtaktu benzīna opozītdzinējs DOHC 16 vārstu 78,8 x 82 1600 11 Tiešā iesmidzināšana 60

mm mm mm mm mm mm mm

4690 1780 1485

130

l cilvēki kg kg kg

1490 2650 1530 1540 135 522/1446 5

1606

1626 2020 1500

Pilnpiedziņas sistēma ar aktīvu griezes momenta sadali 40/60 3,581-0,570 3,560 2,255 1,655 1,201 0,887 0,616 3,667 3,900 Zobrata tipa stūres sistēma ar elektrisko stūres pastiprinātāju MacPherson statņu tipa Divsviru tipa m

10,8 Ventilējamas disku bremzes 4 sensoru/4 kanālu ABS ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali, bremzēšanas palīgsistēmu un bremžu pedāļa prioritātes sistēmu 215/50R17, 17 x 7 collas, J 225/45R18, 18 x 7,5 collas, J

*GT/GT-N modeļa augstums ir 1485 mm.


STANDARTA APRĪKOJUMS GT / GT-N GT-S Lineartronic Āriene Lukturu automātiska ieslēgšana/izslēgšana LED priekšējie lukturi (tuvās gaismas) Izbīdāmi priekšējo lukturu mazgātāji Priekšējie miglas lukturi Aizmugurējie miglas lukturi Elektriski nolokāmi sānu spoguļi ar iebūvētiem LED pagrieziena rādītājiem Pret ultravioleto starojumu aizsargājoši stikli: vējstikls un priekšējos un aizmugures sānu logos Tonēti stikli aizmugures durvīs un aizmugurē Vējstikla tīrītāja apsilde Lietus sensors Apsildāmi sānu spoguļi Intermitējošais aizmugures logu tīrītājs Aerodinamiskie 17 collu alumīnija sakausējuma diski 18 collu alumīnija sakausējuma diski Elektriski atverama stikla jumta lūka ar regulējamu leņķi Sānu sliekšņu spoileri Jumta spoilers Melns priekšējais režģis Metālisks priekšējais režģis Dubultais izpūtējs Sēdekļi D formas stūres rats ar ādas apdari Sportiska tipa priekšējie sēdekļi ar melnas ādas apdari un zilām nošuvēm 8 pozīcijās regulējams vadītāja sēdeklis (ar jostasvietas atbalstu) Galvas balsti visām sēdvietām Roku balsts aizmugurē Apsildāmi priekšējie sēdekļi 60/40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi Ar vienu kustību nolokāmi aizmugures sēdekļi Kabata sēdekļa atzveltņa aizmugurē

* Automātiska pacelšanas/nolaišanas funkcija. ** 2 režīmi.

l l l l l

l l l l l

l

l

l

l

l l l l l l − − l l − l l

l l l l l − l l l l l − l

l

l

l

l

l l l l l l

l l l l l l

GT / GT-N GT-S Lineartronic Ērtības Logu elektropiedziņa* Tālvadības atslēgas sistēma Iekāpšana bez atslēgas un iedarbināšanas poga (inteliģentā atslēga) Viena pieskāriena joslu maiņas sistēma Elektroniskā stāvbremze Apgaismojums lasīšanai Bagāžas apgaismojums Aizsedzami spoguļi ar apgaismojumu Viduskonsoles nodalījums Glāžu turētāji priekšā un aizmugurē Kabatas ar pudeļu turētājiem visās sānu durvīs Degvielas tvertnes vāciņa atvēršana no salona Divas 12 voltu pieslēgvietas (instrumentu panelī un viduskonsolē) 4 kravas āķi 2 bagāžas āķi Savelkams bagāžas pārsegs Papildu telpa zem kravas nodalījuma Riepu remonta komplekts Klimata kontrole Automātiskā divzonu gaisa kondicionēšanas sistēma ar putekļu filtru Grīdas ventilācijas sistēma aizmugurē Priekšējie un sānu logu atkausētāji Elektrisks aizmugures loga sildītājs ar laika releju Izklaide un navigācija 1 CD FM/MV DAB stereoatskaņotājs, 7 collu skārienjutīgs informācijas displejs un 6 skaļruņi Navigācijas sistēma ar SD karti, 1CD FM/MV DAB stereosistēmu, 7 collu informatīvo skārienekrānu un 6 skaļruņiem Automobiļiem, kas aprīkoti ar navigāciju, karšu atjaunināšana 3 gadu garumā Haizivs spuras formas antena Vadības pogas uz stūres rata Bluetooth® Divas USB pieslēgvietas un papildu audio pieslēgvieta priekšējām sēdvietām Divas USB pieslēgvietas aizmugures sēdvietām Atpakaļskata kamera Kontrole / Mērierīces Daudzfunkciju ekrāns un izgaismotas mērierīces ECO mērierīce Brīdinājums par motoreļļas līmeni Stūre ar regulējamu augstumu/attālumu Pārnesumu pārslēgšana ar lāpstiņām Adaptīvā kruīza kontrole Sudrabkrāsas oglekļa šķiedras materiāla panelis Start un stop sistēmas Alumīnija pedāļi

l l

l l

l

l

l l l l l l l l l

l l l l l l l l l

l

l

l l l l l

l l l l l

l

l

l l l

l l l

GT

GT-N

l

GT-N

l

l l l

l l l

l

l

l l

l l

l l l l l l − l −

l l l l l l l l l

GT / GT-N GT-S Lineartronic Vadāmība SI-DRIVE (SUBARU Intelligent Drive)** ATV (aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma) Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma Vilces kontroles sistēma Kalna slīpuma turēšanas mehānisms (Hill Holder) Drošība EyeSight (automātiskās bremzes, adaptīvā kruīza kontrole, brīdinājuma signāls par priekšā stāvošā automobiļa braukšanas uzsākšanu, joslu maiņas asistents, brīdinājuma signāls par novirzīšanos no braukšanas joslas, pirmssadursmes bremzēšanas kontrole) Joslas saglabāšanas asistents (65-200 km/h) EyeSight atbalsta monitors (EAM) Neredzamās zonas noteikšana Automobiļa noteikšana aizmugurē Tālo gaismu asistents Automātiski aptumšojams interjera spogulis Joslu maiņas asistents Avārijas apstāšanās signāls Priekšējie drošības spilveni Priekšējie sānu drošības spilveni Piepūšamie drošības aizkari Kāju drošības spilvens (vadītājam) Sānu durvju stiprības stieņi Stūres statņa balsts Brīdinājums par nepiesprādzētu drošības jostu (visām piecām sēdvietām) Priekšējās drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem Drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem aizmugures malējām sēdvietām Drošības jostu augstuma regulēšana (vadītājam un priekšējam pasažierim) Aktīvie galvas balsti (vadītājam un priekšējam pasažierim) Triju punktu drošības jostas visām piecām sēdvietām Četru sensoru/četru kanālu ABS ar elektronisku bremzēšanas spēka sadali Bremžu asistents Bremžu pedāļa prioritātes sistēma ISO-FIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi (ar augšējo atsaišu stiprinājumiem) Aizmugures durvju slēdzenes ar aizsardzību pret neatļautu atvēršanu (bērniem) (abās pusēs) Dzinēja imobilizators

l l l l l

l l l l l

l

l

l l l l l l l l l l l l l l

l l l l l l l l l l l l l l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l l

l l

l

l

l

l

l

l

SUBARU Nordic AB patur tiesības mainīt specifikācijas un aprīkojumu bez iepriekšēja brīdinājuma. Specifikācijas un aprīkojums var mainīties atkarībā no vietējiem apstākļiem un noteikumiem. Lai iegūtu informāciju par izmaiņām saistībā ar vietējiem apstākļiem, lūdzam vērsties pie izplatītāja. Bukletā redzamie automobiļi ir starptautiskas versijas un var būt ar aprīkojumu, kas Latvijas tirgū nav pieejams. Lai būtu drošs, ka tev ir pieejama jaunākā informācija, lūdzu, apmeklē www.subaru.lv

27


SUBARU Nordic AB

subaru.lv Druk훮ts Zviedrij훮 (2017. gada janv훮r카) S924122LV

Profile for Subaru Nordic

Levorg LV  

Subaru Levorg Latvia

Levorg LV  

Subaru Levorg Latvia