Page 1


2


RADĪTS LIELISKIEM BRAUCIENIEM. Citi auto tā neripo, jo tā konstruēts ir tikai šis. Katrs Subaru ir radīts, izjūtot patiesu atbildību pret tevi kā autovadītāju. Katrs Subaru ļauj braukt bez raizēm un izbaudīt braucienu no visiem viedokļiem. Tehniskie risinājumi, kas Subaru atšķir no citām automašīnām, to padara drošāku, universālāku un pievilcīgāku. Tāpēc līdztekus citām progresīvajām tehnoloģijām svarīgāko vietu WRX STI uzbūvē ieņem simetriskās pilnpiedziņas sistēma. Kad auto ar balansēto piedziņu un zemo smaguma centru ar visiem četriem riteņiem ieķeras asfaltā, tu vari straujāk uzņemt ātrumu, tava pārliecība pieaug un katrs elements liek iedegties jaunai braukšanas kaislei.

3


4


5


SPORTISTA DVĒSELE. ČEMPIONA SIRDS. IR ATDZIMUSI VARENA LEĢENDA.

6


Lai raksturotu apbrīnojamu veiktspēju, pasaules autosporta faniem pietiek ar trim burtiem – STI. WRX STI piedāvā mūsdienīgu stilu, bet motora pārsega gaisa ieplūdes atveres un izteiksmīgais, piespiedējspēku ģenerējošais pakaļējais spoilers nepārprotami norāda uz to, kas ir šis auto un kam tas radīts. Zem ārējā veidola slēpjas nepieredzēti mērķtiecīgs un spēcīgs potenciāls.

7


IEDARBINI. IESLĒDZ. KONTROLĒ UN IEGŪSTI VISVAIRĀK.

Tiklīdz tu iedarbini motoru, WRX STI gluži vai lūdzas, lai tu ļauj tam traukties pa jebkuru asfalta ceļu, lai cik līkumains tas būtu. Automašīnas karkass ir veidots par 40* procentiem stingāks, lai nodrošinātu apbrīnojumu kontroli un pilnībā izmantotu lieliski balansētās simetriskās pilnpiedziņas nikno uzrāvienu. Sporta tipa balstiekārta ar vēl stingākām balstrāmja buksēm, elastīgākām atsperēm un stiprākiem priekšējiem un aizmugurējiem šķērsnoturības stabilizatoriem un aizmugurējā balstrāmja papildu stiprinājumiem piedāvā vēl neredzēti vieglu vadāmību. Izturība pret vērpi un stabilitāte ir par 16* procentiem samazinājusi sānsveri un par 7* procentiem palielinājusi sānu paātrinājumu. Automašīna ir aprīkota arī ar daudzrežīmu vadītāja kontrolētu centrālo diferenciāli (DCCD), kas palīdz piemērot griezes momenta sadalījumu starp priekšējiem un aizmugures riteņiem.

*Salīdzinot ar 2013 WRX STI. Novērtējums veikts saskaņā ar “Fuji Heavy Industries Ltd.” standarta mērījumu normatīviem.

8


9


SPĒKS NOSAKA ROBEŽAS. TU KONTROLĒ.

Zem WRX STI alumīnija motora pārsega slēpjas elpu aizraujošā potenciāla avots. 2,5 litru SUBARU BOXER dzinējs ar turbopūti, ģenerējot 221 kW un 407 Nm griezes momentu, rada elpu aizraujošu paātrinājumu. Bet tā darbību iespējams mainīt ar SI-Drive sistēmu, kas ļauj izvēlēties trīs dažādu līmeņu režīmus – no gluda un racionāla līdz galēji pārgalvīgam. Dzinēja priekšrocība ir arī dubultā aktīvā gāzu sadales sistēma (Dual AVCS), kas palīdz radīt lēzenu griezes momenta līkni plašā apgriezienu amplitūdā. Un to tu vadi ar veikli pārslēdzamu, parocīgu sešpakāpju ātrumkārbas sviru.

10


11


12


PĀRLIECĪBA, KAS VAJADZĪGA, ĻAUJOTIES VILINĀJUMAM.

Kad izmēģini WRX STI spējas, tu vari ar mierīgu prātu paļauties, ka Subaru ir parūpējies par teicamu drošības aprīkojumu. Tajā ietilpst elastīgāks lokveida drošības karkass un drošības spilvens ceļiem vadītāja pusē. Ar daudzrežīmu automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu, ko raksturo aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma un stiprās Brembo* bremzes, tavs auto jau laikus tev palīdzēs izvairīties no bīstamām situācijām. Turklāt par tavu drošību gādā arī simetriskās pilnpiedziņas apbrīnojamais līdzsvars un stabilitāte.

* Brembo ir ražotāja “Brembo S.p.A.” reģistrēta preču zīme.

13


14


Augstas klases autobraucējam ir svarīga ikviena rokas kustība un ikviens acu skats. WRX STI salons ir veidots tā, lai padarītu braukšanu par īstu baudu, tāpēc kontroles slēdžus un noderīgo informāciju tu atradīsi visparocīgākajās vietās. D formas stūres rats nodrošina precīzu vadāmību un ērtas kontroles pogas automašīnas sistēmām. Mērierīču neuzkrītošās, tomēr skaidrās, elektriski luminiscētās lampiņas sniedz nepieciešamo informāciju, savukārt daudzfunkciju displeju var pielāgot, lai apskatītu plašu un dažādu informāciju par automašīnas stāvokli, arī digitālā turbīnas spiediena mērītāja rādījumu. Un, lai tev būtu ērtāk kontrolēt situāciju, priekšējie sēdekļi ir mīksti polsterēti un apdarināti ar Alcantara®* materiālu.

* Alcantara ir ražotāja “Alcantara S.p.A.” reģistrēta preču zīme.

RADĪTS, LAI ĻAUTU IZPAUSTIES TAVIEM INSTINKTIEM.

15


SIMETRISKĀ PILNPIEDZIŅA Stabilitāte rada drošības sajūtu. Turklāt stabilitāte dod iespēju veikli manevrēt, kas sagādā baudu un rada pārliecību par sevi. Subaru automašīnas ļauj tev pie stūres justies kā pavēlniekam, pateicoties tām raksturīgajai stabilajai uzbūvei ar simetrisko pilnpiedziņu un SUBARU BOXER dzinēju. Šī unikālā sistēma vienmēr nodrošina efektīvi izlīdzinātu dzinēja jaudu starp visiem četriem riteņiem, atvieglojot braukšanu pa jebkādu ceļa segumu arī nelabvēlīgos apstākļos. Tās uzbūve ir ļāvusi pamatelementus izvietot taisnā līnijā automobiļa centrā, lai nodrošinātu nepārspējamu stabilitāti un braukšanas precizitāti. Turklāt sistēmas zemais smaguma centrs padara vadāmību vēl atsaucīgāku. Unikālās simetriskās pilnpiedziņas priekšrocību dēļ ir sevišķi ērti vadīt automašīnu un izvairīties no bīstamām situācijām.

16


17


WRX STI TEHNISKĀ SNIEGUMA IZAUGSME

250

500

200

400

150

300

100

200

50

100

0

00

2,000 2000

4,000 4000

6,000 6000

0 8,000 8000

Engine Speed (rpm)

Dzinēja apgriezienu skaits minūtē

Dzinēja griezes moments (Nm) Engine Torque (Nm)

Dzinēja jauda(kW) (kW) Engine Power

2,5 LITRU SUBARU BOKSERDZINĒJS AR TURBOPŪTI

MAKSIMĀLĀ JAUDA: 300 ZS (221 kW) / 6000 apgr./min MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS: 407 Nm / 4000 apgr./min DEGVIELAS PATĒRIŅŠ: 10,4 l/100 km* CO 2 IZMEŠI: 242 g/km* * Degvielas patēriņš un CO2 izmeši saskaņā ar EC715/2007-195/2013W.

Nav daudz tādu motoru, kas padara braucienu pa jebkuru ceļa segumu tik baudāmu, kā WRX STI 2,5 litru turbodzinējs. Tas lieliski savieno mežonīgu spēku ar nesatricināmu līdzsvaru, jo turbīna gandrīz uzreiz griežas ar pilnu jaudu un auto strauji uzņem ātrumu. Daudzu gadu garumā pārbaudītā dzinēja sniegums modelī WRX STI ir padarīts vēl aizraujošāks.

SEŠPAKĀPJU MANUĀLĀ ĀTRUMKĀRBA Īsais sviras gājiens, gludā un precīzā darbība un uzgalis ar ādas apdari, pārslēdzot sešpakāpju ātrumkārbas pārnesumu, ļauj tev izbaudīt katru spilgti sārtās tahometra bultiņas kustību. Pielāgojot apgriezienus dzinēja milzīgā griezes momenta līknei, tu lieliski sajutīsi WRX STI potenciālu savas rokas tvērienā.

18


AKTĪVĀS VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅAS SISTĒMA Šī tehnoloģija palīdz vadīt automobili precīzāk, vienlaikus ļaujot tev pārbaudīt tā spēju robežas. Kad tu izbrauc līkumu un iedarbojas centrbēdzes spēks, sistēma piedāvā iespēju novirzīt jaudu uz tiem riteņiem, kas palīdz saglabāt vēlamo trajektoriju. Tas nozīmē, ka WRX STI reaģē uz stūres darbībām straujāk un atsaucīgāk.

SPORTA TIPA ŠASIJAS Spraiga konkurence daudzu gadu garumā, daudzpusīga testēšana, kā arī jauninājumi materiālu un tehnoloģijas jomās ir iedvesmojuši WRX STI šasijas dizaina izstrādātājus. Mērķis bija izcila stabilitāte un zibenīga reakcija. Karkasa uzbūvē tika izmantots augstas stiprības tērauds, lai palielinātu izturību pret vērpi un labāk kontrolētu automašīnas svaru. Turklāt balstiekārta ir veidota atbilstoši augstiem standartiem, ar stingrākiem stabilizatoriem, efektīvāku atsperu darbību un tādiem uzlabojumiem kā stingākas balstrāmja bukses. Tādējādi ir prasmīgi sabalansēta stiprība un elastība, kas nodrošina tūlītēju reakciju un rada vēl nebijušu vadītāja saikni ar automobili un ceļu.

19


WRX STI PIELĀGOJAMĀ BRAUKŠANAS VIDE SI-DRIVE

SPORTA APRĪKOJUMA MĒRIERĪCES AR LCD DISPLEJU SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive)

Autovadīšanai būtiski svarīgā

sistēma ļauj tev pielāgot WRX STI

informācija atrodama tavā acu

vadīšanas stilu savām vajadzībām

priekšā skaidros, viegli nolasāmos

un vēlmēm. Inteliģentajā režīmā

rādījumos. Tiklīdz tu iedarbini

(I) ātrums tiek uzņemts gludi un

savu WRX STI, bultiņas veic pilnas

pakāpeniski, vienlaikus domājot

amplitūdas kustību, aicinot tevi

par optimālu efektivitāti. Izvēlies sporta režīmu (S), ja vēlies lineāru

uzsākt braucienu. Tu vari pielāgot paneļa centrā izvietoto 3,5 collu

paātrinājumu un aktīvu reakciju jebkuros apstākļos. Ja vēlies, lai

LCD displeju, lai tajā būtu redzama tieši tā informācija, kas tev

turbodzinējs parādītu visu, uz ko tas ir spējīgs, pārslēdz uz īpaši

šķiet vissvarīgākā.

sportisko režīmu (S#). Tas sniedz vistiešāko dzinēja reakciju uz gāzes pedāļa nospiešanu un precīzu apgriezienu kontroli visā to diapazonā.

DAUDZREŽĪMU DCCD

DAUDZFUNKCIJU DISPLEJS Vadītāja kontrolēts centrālais diferenciālis (DCCD) ļauj tev iestatīt WRX STI centrālā diferenciāļa bloķēšanu, dodot iespēju pielāgot vadāmību apstākļiem. Ar elektromagnētiskā daudzdisku

sajūga un ierobežotas slīdes diferenciāļa mehāniskās bloķēšanas starpniecību tas vienmērīgi sadala griezes momentu starp priekšējiem un aizmugures riteņiem. Automātiskais režīms atrod ideālu jaudas

Ērti novietotais un labi pārredzamais displejs, minimāli novēršot

sadalījumu mainīgos braukšanas apstākļos, savukārt Auto (+) jaudu

vadītāja uzmanību no ceļa, piedāvā plašu informāciju, kas ļauj tev izjust

novada pārsvarā uz automobiļa priekšpusi, palielinot vilktspēju. Auto

automobili. Tas var uzrādīt arī digitālā turbīnas spiediena mērītāja

(-) vairāk jaudas novada uz aizmuguri asāku pagriezienu veikšanai,

rādījumus, kas ļauj sekot turbokompresora darbībai.

un sešu soļu manuālais režīms tev ļauj iestatīt, tavuprāt, piemērotāko braukšanas režīmu.

SUBARU STARLINK Gluži kā automašīnā iebūvēts viedtālrunis, SUBARU STARLINK* informācijas un izklaides sistēma tev piedāvā piekļuvi izklaidējošas lietojumprogrammas un daudz ko citu. Lieto informācijas un izklaides sistēmu, izmantojot planšetdatoram līdzīgo 7 collu skārienekrānu vai daudzfunkciju stūres slēdzi. Ja nevari atrast savu mīļāko dziesmu, savieno iPhone, viedtālruni vai citu mobilo mūzikas ierīci ar USB vai standarta AUX pieslēgvietu.

20


WRX STI TEICAMĀ DROŠĪBA DAUDZREŽĪMU AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA

DROŠĪBAS SPILVENI

Daudzrežīmu automobiļa dinamiskās

WRX STI piedāvā

kontroles sistēma pasargā tevi

priekšējos drošības

situācijā, kad zūd vadītāja kontrole,

spilvenus, priekšējos sānu

piedāvājot trīs dažādus režīmus, kas

drošības spilvenus, sānu

nodrošina ērtu vadāmību. Normālā

drošības aizkarus, kā arī

režīmā sistēma darbojas ar pilnu

ceļu drošības spilvenu,

atdevi. Pārslēdzot uz vilces režīmu, palielināsies vadītāja kontrole, kā

kas mazina iespēju

arī riteņiem pievadītais griezes moments. Automobiļa dinamiskās

automašīnas vadītājam

kontroles sistēmu var arī pilnībā atslēgt.

gūt kāju traumas.

UZLABOTAS BREMZES

BREMBO BREMZES

WRX STI uzbūvē ir izmantotas tehnoloģijas, kas uzlabo bremzēšanu

Ievērojamais augstākās klases bremžu sistēmu ražotājs Brembo ir radījis

un rūpējas par tavu drošību. Bremžu asistents bīstamā situācijā palīdz

jaudīgas bremzes, kas iztur enerģiskas braukšanas pārbaudījumu.

pielietot maksimālo bremzēšanas spēku. Un, izslēdzot gāzes pedāļa

Lielās bremžu uzlikas un ventilējami diski nodrošinās izcilu precizitāti un

darbību, bremžu pedāļa prioritātes sistēma palīdzēs izvairīties no

vadāmību, kad tu pārbaudīsi sava WRX STI spējas.

negadījuma, ja reizē ar bremzes pedāli nejauši nospiedīsi gāzes pedāli.

UZLABOTA DROŠĪBAS PAKETE Lai nodrošinātu labākas kontroles iespējas un pārskatāmību, uzlabotajā drošības paketē ir iekļautas divas inovācijas – tālo gaismu asistents (HBA) un Subaru automobiļa noteicējs aizmugurē (SRVD). Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiem transportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādi uzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem. Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automašīnai, nosaka automobili, kas atrodas nepārredzamā zonā automašīnas aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi, atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

* Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automašīnu, nelieto skārienekrānu. Dažos reģionos var tikt piemērota maksa par komunikācijām.

21


MODEĻI

WRX STI ar sešpakāpju manuālo ātrumkārbu IZMĒRI: ......................................................... Gar. x Plat. x Augst. 4595 x 1795 x 1475 mm DZINĒJS: ...................................................... Horizontāls 4 cilindru DOHC benzīna opozītdzinējs ar 16 vārstiem un turbokompresoru DARBA TILPUMS: ........................................ 2457 cm3 MAKSIMĀLĀ JAUDA: ................................. 300 ZS (221 kW) / 6000 apgr./min MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS: ...... 407 Nm / 4000 apgr./min TRANSMISIJA: ............................................ 6 PAK. MT, DCDD PILNPIEDZIŅA

WR Blue Pearl

22


WRX STI GT ar sešpakāpju manuālo ātrumkārbu IZMĒRI: ......................................................... Gar. x Plat. x Augst. 4595 x 1795 x 1475 mm DZINĒJS: ...................................................... Horizontāls 4 cilindru DOHC benzīna opozītdzinējs ar 16 vārstiem un turbokompresoru DARBA TILPUMS: ........................................ 2457 cm3 MAKSIMĀLĀ JAUDA: ................................. 300 ZS (221 kW) / 6000 apgr./min MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS: ...... 407 Nm / 4000 apgr./min TRANSMISIJA: ............................................ 6 PAK. MT, DCDD PILNPIEDZIŅA

Ice Silver Metallic

23


SALONA UN ĀRĒJAIS APRĪKOJUMS

24

Priekšējie lukturi ar LED lampām un automātisku staru kūļa augstuma regulēšanu

Elektriski nolokāmi sānu spoguļi ar iebūvētiem LED pagrieziena rādītājiem

Elektriski atbīdāma, atverama stikla jumta lūka*

Liels aizmugures spoilers**

18 collu alumīnija sakausējuma diski

Aizmugures difuzors ar diviem dubultajiem izpūtējiem


Daudzfunkciju displejs

Duāla, automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma

SUBARU STARLINK informācijas un izklaides sistēma ar SD kartes tipa navigāciju un Harman/ Kardon + Premium audiosistēmu: 1-CD, 9 skaļruņi, 1 pastiprinātājs*

USB un papildu audio pieslēgvietas

Alumīnija pedāļi

Atpakaļskata kamera*

* WRX STI GT ** WRX STI

25


AKSESUĀRI

PIELĀGO BRAUCIENU SAVĀM VĒLMĒM. Katrs WRX STI ir dāsni aprīkots, taču Subaru aksesuāri ideāli noder tavas automašīnas pielāgošanai tieši tavam dzīvesveidam un braukšanas stilam. Ja tu vēlies papildu ērtības un dod priekšroku funkcionālismam vai arī gribi, lai tavs WRX STI atšķirtos no citiem, Subaru tev piedāvā īpašus aksesuārus, kas atbilst Subaru automobilim un tā augstajiem standartiem. Vairāk informācijas atradīsi mūsu interneta lapā www.subaru.lv vai tuvākajā Subaru pārstāvniecībā.

26


Sānu logu vējsargs

Hromētas dekoratīvas izpūtēja caurules

Durvju sliekšņa aizsarguzlika

Paklājs

Dekoratīvs aizsargpārklājums

LED dienas gaitas lukturi

27


TEHNISKIE PARAMETRI WRX STI / WRX STI GT 6MT Dzinējs Veids Virzuļa diametrs/gājiens Darba tilpums Kompresijas pakāpe Degvielas sistēma Degvielas tvertnes tilpums Dinamiskie rādītāji Maksimālā jauda Maksimālais griezes moments Maksimālais ātrums Paātrinājums (0-100 km/h) Degvielas patēriņš* 1

CO 2 izmešu līmenis* 1

mm cm 3

l kW (ZS) apgr./min Nm (kgfm) /apgr./min km/h sek. Pilsētā litri/100 km Ārpus pilsētas litri/100 km Kombinētajā ciklā litri/100 km Pilsētā g/km Ārpus pilsētas g/km Kombinētajā ciklā g/km

Vides kategorija Izmēri un svars Garums Platums Augstums Garenbāze Šķērsbāze

Priekšā Aizmugurē

Minimālais klīrenss (pašmasai)

l

Bagāžas nodalījuma tilpums* 2 Sēdvietu skaits Pilna masa Transmisija Pilnpiedziņa

460 5 1582 / 1609

kg

2000 Vadītāja kontrolēts centrālais diferenciālis, pilnpiedziņa 3,636 2,235 1,590 1,137 0,891 0,707 3,545 3,900

1. pārnesums 2. pārnesums 3. pārnesums 4. pārnesums 5. pārnesums 6. pārnesums Atpakaļgaita

Augsta pārnesuma zobstieņa stūres mehānisms ar pastiprinātāju Apgriezti Makfersona statņi Dubultsviras

Priekšā Aizmugurē

Minimālais pagrieziena rādiuss atkarībā no riepu izmēra Bremzes

4595 1795 1475 2650 1530 1540 135

kg

Gala pārnesums Šasija Stūres sistēma Balstiekārta (neatkarīga 4 riteņu)

300 (221) /6000 407 (41,5) /4000 255 5,2 14,0 8,4 10,4 326 194 242 Euro 6b

cilvēki

Pašmasa

Pārnesumu attiecība

mm mm mm mm mm mm mm

Horizontāls 4 cilindru četrtaktu benzīna opozītdzinējs ar augsta spiediena turbokompresoru un lieljaudas starpdzesētāju, DOHC ar 16 vārstiem 99,5×79,0 2457 8,2 Daudzpunktu secīgā iesmidzināšana 60

m Priekšā Aizmugurē

ABS Riepu izmērs

11 Brembo sporta bremžu sistēma ar 4 virzuļiem, ventilējamas disku bremzes Brembo sporta bremžu sistēma ar diviem virzuļiem, ventilējamas disku bremzes Super Sport ABS ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali 245/40R18, 18 x 8,5"J

*1 Degvielas patēriņš un CO2 izmeši saskaņā ar EC715/2007-195/2013W. *2 Pēc VDA metodes. Pašmasa ir atkarīga no papildaprīkojuma. SUBARU Nordic patur tiesības izdarīt parametru un aprīkojuma izmaiņas viena modeļu gada ietvaros.

28


STANDARTA APRĪKOJUMS Āriene Lukturu automātiska ieslēgšana/izslēgšana LED priekšējie lukturi ar automātisku staru kūļa augstuma regulēšanu Izbīdāmi priekšējo lukturu mazgātāji Priekšējie miglas lukturi Aizmugures difūzeris ar iebūvētu miglas lukturi Elektriski nolokāmi sānu spoguļi ar iebūvētiem LED pagrieziena rādītājiem Īpaši pielāgotas vējstiklu tīrītāja slotiņas, intermitējošais tīrītājs ar intervālu regulāciju 18 collu alumīnija sakausējuma diski Elektriski atverama stikla jumta lūka ar regulējamu leņķi Apakšējie sānu spoileri Liels aizmugures spoilers Haizivs spuras formas antena Jumta bagāžnieka uzstādīšanas stiprinājumi Tonēti stikli aizmugures durvīs un aizmugurē Dubultais izpūtējs ar diviem uzgaļiem Sēdekļi D formas stūres rats ar ādas apdari Sviras uzgalis ar ādas apdari Sportiska tipa priekšējie sēdekļi ar sarkanu ādas apdari un sarkanām nošuvēm (āda un Alcantara®) Manuāla sēdekļa pacelšana, tikai vadītāja sēdeklim Apsildāmi priekšējie sēdekļi 60/40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi (piekļuve bagāžas nodalījumam) Nerūsējošas sānu sliekšņu aizsarguzlikas (priekšā, abās pusēs) Ērtības Logu elektropiedziņa* 1 Tālvadības atslēgas sistēma Iekāpšana bez atslēgas un iedarbināšanas poga (inteliģentā atslēga) Viena pieskāriena joslu maiņas sistēma Apgaismojums lasīšanai Bagāžas apgaismojums Aizsedzami spoguļi ar apgaismojumu (vadītāja un priekšējai sēdvietai) Viduskonsoles nodalījums ar apgaismojumu Viduskonsoles nodalījums Glāžu turētāji viduskonsoles nodalījumā Kabatas durvīs Degvielas tvertnes vāciņa atvēršana no salona Divas 12 voltu elektrības rozetes (instrumentu panelī un viduskonsoles nodalījumā) Klimata kontrole Automātiskā divzonu gaisa kondicionēšanas sistēma ar putekļu filtru Apsildes atveres aizmugures pasažieriem Vējstikla tīrītāja apsilde Lietus sensors Apsildāmi sānu spoguļi Priekšējie un sānu logu atkausētāji Elektrisks aizmugures loga sildītājs ar laika releju

WRX STI 6 MT

WRX STI GT 6 MT

● ● ●

● ● ●

● ● ●

● ● ● ●

● ● ● ●

● ●

● ●

● ●

● ●

● ●

● ●

● ● ●

● ● ●

● ● ● ● ●

● ● ● ● ●

● ●

● ● ● ● ● ●

● ● ●

Izklaide un navigācija 1 CD FM/MV DAB stereoatskaņotājs, 7 collu skārienjutīgs informācijas displejs un 6 skaļruņi Navigācijas sistēma ar SD karti, 1CD FM/MV DAB stereosistēmu, 7 collu informatīvo skārienekrānu un 9 skaļruņiem, Harman/Kardon Vadības pogas uz stūres rata Bluetooth® Divas USB pieslēgvietas un papildu audio pieslēgvieta Atpakaļskata kamera Kontrole / Mērierīces Daudzfunkciju displejs ar turbīnas spiediena mērītāja rādījumiem Vadītāja regulējams apgriezienu indikators Straujas reakcijas stūres pastiprinātājs (13.3:1) Stūre ar regulējamu augstumu/attālumu Kruīza kontrole Alumīnija pedāļi Vadāmība SI-DRIVE (SUBARU Intelligent Drive)* 2 Daudzrežīmu automobiļa dinamiskās kontroles sistēma Daudzrežīmu DCCD Aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma Hill Start Assist funkcija Drošība Priekšējie drošības spilveni Priekšējie sānu drošības spilveni (priekšējām sēdvietām) Piepūšamie drošības aizkari (visām sēdvietām) Kāju drošības spilvens Neredzamās zonas noteikšana Automobiļa noteikšana aizmugurē Tālo gaismu asistents Automātiski aptumšojams interjera spogulis Sānu durvju stiprības stieņi Stūres statņa balsts Galvas balsti visām sēdvietām Aktīvie galvas balsti (vadītājam un priekšējam pasažierim) Brīdinājums par nepiesprādzētu drošības jostu (visām piecām sēdvietām) Priekšējās drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzes ierobežotājiem Drošības jostu augstuma regulēšana (priekšējām sēdvietām) Triju punktu drošības jostas trijām aizmugures sēdvietām Četru sensoru/četru kanālu ABS ar elektronisku bremzēšanas spēka sadali Bremžu asistents Bremžu pedāļa prioritātes sistēma ISO-FIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi (ar augšējo atsaišu stiprinājumiem) Aizmugures durvju slēdzenes ar aizsardzību pret neatļautu atvēršanu (bērniem) (abās pusēs) Dzinēja imobilizators

WRX STI 6 MT

WRX STI GT 6 MT

● ● ● –

● ● ● ●

● ● ● ● ●

● ● ● ● ●

● ● ● ● ●

● ● ● ● ●

● ● ● ●

● ● ● ●

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

● ●

● ●

– – – –

*1 Vadītāja durvju logam ir automātiska pacelšanas/nolaišanas funkcija ar aizsardzību pret iespiešanu. *2 Intelligent, Sport un Sport Sharp režīmi pieejami ar SI-Drive slēdžiem. SUBARU Nordic AB patur tiesības veikt parametru un aprīkojuma izmaiņas viena modeļu gada ietvaros.

29


IZMĒRI

STI 2005

1530 1795

2650 4595

1475

942

101

WRX STI

1475

942

1205

101

0

0

2005

1205

STI

1530 1795

2650 4595

30

1475

942

1205

101

1475

942

1205

101

0

0

2005 var mainīties atkarībā no vietējiem apstākļiem un SUBARU Nordic AB patur2005 tiesības mainīt specifikācijas un aprīkojumu bez iepriekšēja brīdinājuma. Specifikācijas un aprīkojums noteikumiem. Lai iegūtu informāciju par izmaiņām saistībā ar vietējiem apstākļiem, lūdzam vērsties pie izplatītāja. Bukletā redzamie automobiļi ir starptautiskas versijas un var būt ar aprīkojumu, kas Latvijas tirgū nav pieejams. Lai būtu drošs, ka tev ir pieejama jaunākā informācija, lūdzu, apmeklē www.subaru.lv


VIRSBŪVES KRĀSA

CRYSTAL WHITE PEARL

ICE SILVER METALLIC

WR BLUE PEARL

PURE RED

DARK GREY METALLIC

CRYSTAL BLACK SILICA

Drukas ierobežojumu dēļ faktiskā krāsa var atšķirties no attēlotajiem paraugiem.

SĒDEKĻU MATERIĀLS SPORTISKA STILA PRIEKŠĒJAIS SĒDEKLIS

PAMATMATERIĀLS: ALCANTARA®

APDARE: ĀDA

31


SUBARU Nordic AB w w w.subar u.lv I e s p i e s t s Zv i e d r i j ā (2015 . g a d a n o v e m b r ī ) S9 24118 LV

Subaru WRX STI LV  

Subaru WRX STI Latvija

Subaru WRX STI LV  

Subaru WRX STI Latvija