Page 1

Nepřímé osvětlení vytváří uklidňující atmosféru a pocit útulnost. Místnosti tím nabývají na jedinečnosti.

Lišty Arstyl a Wallstyl pro nepřímé osvětlení Při nepřímém osvětlení se odstíněné světlo odráží od stěn a stropu. Světelný zdroj může být zabudován například do stropní obruby, krycí lišty na stěně nebo lišty na záclony. Měl by se vždy nacházet v dostatečné vzdálenosti od osvětlované plochy a měl by být umístěn výš než naše oči. Takové osvětlení je ideální k vytvoření uklidňující atmosféry a pocitu útulnosti v místnosti. Krásné světelné scény, které můžete nepřímým osvětlením svého interiéru vytvořit, budou lahodit oku i duši.

Na strop, stěny i podlahu Lišty Arstyl a Wallstyl se nemusejí umisťovat jen na strop, ale zajímavých efektů dosáhnete i jejich umístěním na stěnách. Lišty Wallstyl se dají instalovat i jako podlahové. Jsou uzpůsobeny i pro Led osvětlení, které se dá do lišt velice jednoduše zabudovat. Lišty jsou vyrobeny z tvrzeného polystyrénu (HDPS – high-density polystyrene) nebo polyuretanu (PU). Tento materiál je pevný, odolný proti nárazu a vodě a dobře se s ním pracuje. Lišty se dodávají v délce 2 m.

Více informací zákazníci dostanou přímo od našich odborníků na tento produkt na tel číslech: +420 734 620 146 +420 603 371 754 Kontakt: NMC Czech, s.r.o. Spořická 4949, CZ - 430 01 Chomutov, tel: +420 474 638 781 - 84 fax: +420 747 638 785 e-mail: info@nmc-czech.cz web: www.nmc-czech.cz http://www.facebook.com/nmc.czech

1

2

3

4

Zvýraznění interiérových prvků Společnost NMC má ve svém programu speciální lišty pro nepřímé osvětlení. Lišty mají různé tvary a rozměry, jednoduché i ozdobné provedení a dají se přetřít akrylátovými barvami. Pomocí nepřímého osvětlení můžete zvýraznit, případně utlumit určité prvky ve svém interiéru. Lištami pro nepřímé osvětlení se také dají oddělit jednotlivé části interiéru a vytvořit tak opticky samostatné zóny vyhrazené pro různé činnosti.

ZÁŘÍ 2012 / ročník XVII

1 a 2 Lišty Arstyl, 3 a 4 Lišty Wallstyl. Lišty Arstyl a Lišty Wallstyl se nemusejí umisťovat jen na strop, ale zajímavých efektů dosáhnete i jejich umístěním na stěnách. Lišty Wallstyl se dají instalovat i jako podlahové. Jsou uzpůsobeny i pro Led osvětlení.

13

Essenza  

Nepriame osvetlenie

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you