Page 1

Hello


co robimy

Pigeon studio zajmuje się tworzeniem EXPLAINER VIDEOS. filmów, które wyjaśnią Twój startup Nawet najlepszy pomysł nie wystarczy jeśli nikt go nie zrozumie. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz angażujące animacje, wideo, infografiki oraz screencasty. Przystępnie przedstawiamy dowolny pomysł wyjaśniając po prostu... “o co chodzi”.


o nas Studio Pigeon to ludzie. Ambitni i na tyle młodzi, żeby nie popadać w schematy i nudę. Sukces naszych projektów to efekt pozytywnej atmosfery pomiędzy naszymi biurkami. Nie chcemy pisać tutaj, że jesteśmy eco-friendly, lubimy mięso albo, że nam pies biega po biurze. Nie usłyszysz u nas o filozofii i wartościach firmy, które towarzyszą nam przy jedzeniu kanapek w kuchni. Chcemy za to podkreślić (i to nawet podwójnie!), że jeśli robimy projekty to takie, po których mówi się „puść to jeszcze raz”! Po prostu lubimy naszą pracę. Studio Pigeon to zapał i doświadczenie zdobywane w kilku różnych firmach. Jakiś czas temu uznaliśmy, że zawsze chcieliśmy mieć biuro na Rynku, dobrą atmosferę w pracy, a do roboty najlepsze projekty. Teraz stało się to rzeczywistością. Jeśli po tym całym tekście jeszcze nie zasnąłeś to wpadnij do nas na kawę. Zróbmy razem coś nowego!


workflow

1

Potrzebujesz animacji, po której odlecisz? Dobrze trafiłeś! Witamy w Studio Pigeon!

2

Jak działamy? Uzupełnij brief (KLIK) i wybierz swojego Pigeona (KLIK).

3

przygotujemy dla ciebie: koncepcje scenariuszowe storyboardy concept art booklet harmonogram kosztorys wzór umowy


4

workflow Wybierasz jedną koncepcję i akceptujesz booklet. Teraz tylko podpisanie umowy i działamy! Rysujemy i animujemy twój projekt, to odpowiedni czas na motion design, compositing i color grading.

6

5

teraz tylko nagranie lektora i udŹwiĘkowienie animacji. Mix muzyki, rendering... i całoŚĆ lĄduje u was.

PROSTE

PRAWDA?


menu Wybierz pakiet dostosowny do twoich potrzeb HLNķKHVNĖBH BDM@J@ķCDFNYMHBGNADILTID:

Pigeon start

~ 4000 ZŁ

Dopiero startujesz? Zdobyłeś już pierwszych klientów i walczysz o kolejnych? Przedstaw im Twój pomysł! W ciągu 7 DNI zrealizujemy prosty i efektywny projekt, który wyjaśni how it works. Wcześniej wymyślimy koncepcję, napiszemy scenariusz, a na końcu wszystko udźwiękowimy. Całkiem sporo, prawda? Za całkiem niewiele!

Pigeon ~ 6000 ZŁ

Twoje grono klientów rośnie? Przygotowujesz kawę pierwszym inwestorom? W Internecie jest o Tobie coraz głośniej i chcesz się rozwijać? Dobrze trafiłeś! Przygotujemy dla Ciebie pomysł i skleimy naprawdę wygruchaną animację w 10 dni! Skąd ta pewność? Po prostu lubimy swoja pracę!

kliknij w PRZYKŁADY !

Polskojęzyczne nagranie lektorskie Udźwiękowienie animacji

kliknij w PRZYKŁADY !

Przygotowanie koncepcji graficznej animacji Kreację projektu w tym opracowanie scenariusza


pigeon Pigeon ninja

W Dolinie Krzemowej zaczynasz czuć się jak u siebie w domu? Kasa nie mieści Ci się w portfelu? Wskocz na kolejny biznesowy level! Powal wszystkich zaawansowaną animacją!

kliknij w PRZYKŁADY !

~ 8000 ZŁ

~ 11000 ZŁ

super pigeon

Potrzebujesz animacji, która wstrząśnie światem! Chcesz by konkurencji opadły szczeny? Marzy Ci się animacja na światowym poziomie? Wiemy jak to zrobić! Super Pigeon to produkt the best of the best of the best. Czyli, że super! W trzy tygodnie otrzymasz narzędzie, które zanimuje Twoją firmę, rozkocha klientów i zmiecie konkurencję.

A JEŚLI ŻADEN Z PAKIETÓW NIE PRZYPADŁ CI DO GUSTU, BO ... jesteś klientem, który chodzi własnymi drogami, chcesz czegoś innego, albo po prostu nie lubisz gołębi? Mamy dla Ciebie jeszcze jedno rozwiązanie! Wypełnij brief i napisz ile PLNów możesz przeznaczyć na swoja animację, a my przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę, która będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb. Proste, prawda? *Oferta jest ważna do 31 października 2012 roku

kliknij w PRZYKŁADY !

Daj nam 14 dni na realizację projektu. ...a w zamian dostaniesz animację najwyższych lotów!


kontakt

Mateusz Kowalczyk

Producer Mobile: +48 723 056 931 E-mail: mateusz@studiopigeon.com

Office

Rynek Główny 17 31-008 Kraków Mobile: +48 530 502 530 E-mail: hello@studiopigeon.com

Skontaktuj się z nami ustalmy szczegóły!

Oferta Studio Pigeon  

Oferta ważna do 31.10.2012 r.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you