Page 1


LineCoat

Rodzina maszyn do znakowania o bogatym wyposażeniu i wysokiej wygodzie użytkowania. Możliwe jest malowanie bardzo szerokich linii aż do 60 cm. lewy

Wyjątkowo silne

dzięki zastosowanej technologii hydraulicznej w pompach. Rodzina maszyn do znakowania o bogatym wyposażeniu i wysokiej wygodzie użytkowania. Wyjątkowo silne dzięki zastosowanej technologii hydraulicznej w pompach.

prawy

środkowy do podwójnej linii

środkowy do szerokich linii

Pompa zainstalowana w urządzeniach LineCoat napędzana jest pośrednio przez sprężarkę hydrauliczną. Tłok wykonuje znacznie dłuższy suw niż ma to miejsce w pompach napędzanych bezpośrednio. Ten wzrost mocy w połączeniu z dużą średnicą układu ssącego pozwala na uzyskanie większej mocy ssącej co zwiększa moc rozpylania. Poprawia to nakładanie wszelkiego rodzaju materiałów o wysokiej lepkości, a szczególnie farb do znakowania.

Za pomocą dźwigni zamontowanej w spuście można uruchomić wybiórczo 1 lub 2 pistolety.

Rezultatem jest duża

szybkość znakowania i znakomita jakość linii. Niska ścieralność i odpowiednia obsługa serwisowa to kolejne atuty. Powierzchnie cylindra i tłoka mające kontakt z „agresywnymi” i ściernymi materiałami są zabezpieczone specjalną powłoką.

Duże opony zapewniają cichą i stabilną pracę w różnych warunkach.

Dla optymalizacji procesu natrysku ciśnienie może być płynnie regulowane w zakresie 0-230 bar.

Mocne silniki spalinowe „Hondy” są wyjątkowo niezawodne i trwałe.

Szerokość pasa zależy od kąta zastosowanej dyszy i odległości pistoletu od powierzchni. Żądana pozycja może być ustawiona szybko i łatwo bez użycia narzędzi.


Cechy urządzenia

zapewniające łatwą obsługę i doskonałe rezultaty.

Płynna kontrola mocy silnika (obrotów) wygodne ustawianie i regulacja żądanej mocy.

HopperKit-45 litrowy zasobnik materiału: ten praktyczny zbiornik pozwala malować duże powierzchnie bez przerywania pracy.

Dokładne łuki, kąty, okręgi i łagodne przejścia do prostych linii są możliwe przez blokowanie i odblokowywanie przedniego koła.

Pistolet bezpowietrzny Airless w połączeniu z nową dyszą Trade Tip 2 do malowania linii zapewnia równomierną grubość powłoki.

Możesz wyjąć pistolet z uchwytu za pomocą prostej operacji. Dzięki temu jest zawsze gotowy do pracy.


katalog_wagner  

wagner, catalog