Page 58

58 22 otázek

říjen 2012

7. KTERÉ DROGY BY MĚLY BÝT LEGÁLNÍ? Tak, tuzemáček pro začátek :-) 8. JAKÝ JE NEJLEPŠÍ VEČERNÍČEK? Krkonošské pohádky. 9. CO JE PRÁVĚ TEĎ TVOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ PÍSEŇ? My Heart Will Go On!!! :-D 10. V JAKÉM FILMU BYS CHTĚLA ŽÍT? Titanic. 11. KDYBYS UMĚLA LÉTAT, KAM BYS LETĚLA NEJDŘÍVE? Za těma mimozemšťanama. 12. CO (NEBO KDO) NEJVÍCE OVLIVNILO TVŮJ ŽIVOT? Jednoznačně přijetí na artsmanagement. 13. KTERÝ MUŽ MÁ PRO TEBE NEJVĚTŠÍ SEX-APPEAL? Můj přítel! 14. CO SI MYSLÍŠ O VZTAHU NA JEDNU NOC? Pro některé taky možnost. 15. ČEHO SE NEJVÍC BOJÍŠ? Brouků. 16. KOMU FANDÍŠ? Klukům z HC Ekonom!

Daniela Ludvíková (nar. 1990) je krásná holka a především vítězka loňského ročníku soutěže Miss VŠE. Od roku 2012 je posluchačkou magisterského studia artsmanagementu na Podnikohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Část svých studií strávila na Floridě v Miami. Miss VŠE je soutěž o nejkrásnější studentku Vysoké školy ekonomické v Praze. Casting proběhne 24. října, velké finále se koná ve čtvrtek 22. listopadu v klubu SaSaZu. Informace o soutěži, přihlášení a on-line hlasování Miss Sympatie naleznete na www.missvse.cz.

1. CO POVAŽUJEŠ ZA SVŮJ DOSUD NEJVĚTŠÍ ŽIVOTNÍ ÚSPĚCH? Že si nemám na co stěžovat ;-) 2. KE KTERÉMU ZVÍŘETI BY SES PŘIROVNALA? Jsem tvrdohlavá, takže bych se občas přirovnala k beranovi. 3. KDY A PROČ SES NAPOSLEDY OPILA? Nedávno jsem na Srí Lance zapíjela prohibici v ČR :-) 4. JAK SE ZARUČENĚ ZBAVÍŠ DEPRESE? Deprese se nezbavuji, musí odejít sama.

17. CO ZÁVIDÍŠ MUŽŮM? Nic. Závist je špatná vlastnost. 18. CO TI DALO STUDIUM? Titul Bc., nové přátele a poznání... všech čtyřek okolo školy :-)) 19. CO JE NEJHORŠÍ MOŽNÝ DÁREK? Každý dárek je super. 20. U KTERÉHO FILMU JSI NAPOSLEDY BREČELA? U Sám doma, smíchy.

5. JAK BUDE VYPADAT KONEC SVĚTA? Určitě tak jako ve filmu 2012.

21. CO TĚ V POSLEDNÍ DOBĚ NEJVÍC NAŠTVALO? Zápis předmětů v ISISu.

6. JAK VYPADAJÍ MIMOZEMŠŤANÉ? To je různé – planeta od planety, soustava od soustavy.

22. CO TĚ V POSLEDNÍ DOBĚ NEJVÍC POTĚŠILO? Že jsem zažila nejlepší výlet do Asie :-)

Studenta 27 Rijen 2012  

Studenta magazín vydání říjen 2012

Studenta 27 Rijen 2012  

Studenta magazín vydání říjen 2012

Advertisement