Page 55

55 Spolujízda

www.studenta.cz

Spolujízda autem: za TUCku cestujte po Česku i Slovensku Cestování spolujízdou si získává stále více příznivců. Slibuje úsporu finančních nákladů pro řidiče i spolujezdce. Cesta vám uběhne příjemněji a potkáte spoustu nových lidí. A co takhle svézt se zadarmo, a ještě posvačit lahodné pečené krekry?

CHUTNÁ SKVĚLE, VŽDY A VŠUDE!

Speciální akci najdete na portále Jízdomat.cz, který přes internet zprostředkovává spolujízdu autem. Za balíček slaných krekrů TUC 21 g se můžete svézt různými trasami po Česku a Slovensku. Promo spolujízdy se konají v termínech 17. září až 20. října a celkově jich je na výběr více než čtyřicítka! „Možnost přihlášení na spolujízdu a samotné termíny jízd na Jízdomatu najdete už od začátku září. Celkem je vypsáno okolo 40 různých spolujízd, a některé dokonce odřídí i charizmatický TUCman, herec Filip Tomsa. Pokud se na jednu jízdu přihlásí více zájemců, než je kapacita auta, budeme z nich náhodně vybírat,“ upřesnila koncept speciálních spolujízd Martina Čmielová z Jízdomatu.

Jízdy, kde zaplatíte TUCkou po 3. říjnu: Praha–Poděbrady a zpět Brno–Žilina a zpět Praha–Kladno a zpět Brno–Bratislava–Zvolen a zpět Všechny informace a termíny naleznete na www.jizdomat.cz/tuc Spolulet: letělo se s TUCmanem Jedinečnou možnost zadarmo se proletět v malém letadle měla ve čtvrtek 6. září osmnáctiletá Karolína z Tanvaldu. Přihlásila se na portálu Jízdomat na „Spolulet s TUCmanem“ a za TUCku si prohlédla trasu z Nymburka do Mnichova Hradiště pěkně z výšin. Pilotoval charizmatický herec Filip Tomsa. Podívejte se na video „Spolulet s TUCmanem“ na YouTube!

Studenta 27 Rijen 2012  

Studenta magazín vydání říjen 2012

Studenta 27 Rijen 2012  

Studenta magazín vydání říjen 2012

Advertisement