Page 5

5 Aktuality STUDENTSKÁ PARTY PODZIMU V PRAZE: MISS VŠE 2012 VE ČTVRTEK 22. 11. V SASAZU Další ročník prestižní soutěže o nejkrásnější studentku Vysoké školy ekonomické v Praze je tady. Finále v luxusním pražském klubu SaSaZu slibuje přehlídku krásných dívek v plavkách i šatech, skvělou hudbu a nezapomenutelnou party moderovanou Kazmou a loňskou miss Danielou Ludvíkovou. Zapište si do diáře poznámku na 22. listopadu – Miss VŠE 2012 v SaSaZu. Stejně jako vloni rozhodnou o vítězce všichni návštěvníci finále. Kromě hlavního titulu bude zvolena také Miss Sympatie, Miss Úsměv a další vedlejší soutěže. Všechny dívky z VŠE, pozor: letošní motivace je opravdu silná. Vítězka v soutěži získá nový Fiat 500 na půl roku! Na casting, který se uskuteční 24. října v prostorách VŠE v Praze, se studentky VŠE mohou přihlašovat již teď přes www.missvse.cz.

OSLAV SE STUDENTOU ZAČÁTEK SEMESTRU A DEJ SI PIVO FÉNIX ZDARMA Sen všech vysokoškoláků o pivu zadarmo se stává realitou! Díky magazínu Studenta teď můžeš vyrazit na nové pšeničné pivo Fénix zdarma – a hned dvakrát. Na zadní straně obálky máš dva kupony na Fénixe 1+1. Stačí je vystřihnout, vybrat si ze seznamu nejbližší hospodu a vyrazit. Po předložení kuponu dostaneš při koupi jednoho piva Fénix druhé zdarma. Fénixe si můžeš dát pokaždé jinak, pokaždé po svém. Servíruje se k němu srpek pomeranče a je jen na tobě, co s ním provedeš. Inspirovat se můžeš rituály na www.fenixinspiration.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/fenixinspiration.

www.studenta.cz

nejšílenější vyhraje 15 000 Kč v hotovosti a další budou moci hrát o více než 50 000 Kč ve věcných cenách. Oblečte se jako pirát, upír, sexbůh nebo se třeba převlečte za záchodovou mísu! Během Halloweenu můžete být úplně kdokoliv a cokoliv, záleží pouze na vaší fantazii. Více na www.bloodysexy.cz, akci pořádá STUDENT ZONE, www.istudentzone.cz.

STUDENTI, POZOR: INVESTORSKÁ SOUTĚŽ STARTUJE 15. ŘÍJNA!9/19/2012 9:24:13 PM Patria_zari_2012_A6.indd 1 Soutěž Campus Challenge představuje virtuální simulaci obchodování na kapitálových trzích v Evropě a Severní Americe. Registrací na www.campuschallenge.cz si jednoduše založíte vlastní brokerský účet nabitý virtuálním obnosem 100 000 eur a po dobu následujících osmi týdnů máte možnost poskládat portfolio z akcií a opcí. Po dobu soutěže sledujete svoji pozici v žebříčku hráčů a v reálném čase i vývoj svého portfolia. Majitelé tří nejvýkonnějších portfolií na konci soutěžního období získávají hodnotné ceny Apple od iStyle a vítěz navíc 20 000 Kč od generálního partnera Patria Direct. Soutěž NEJVĚTŠÍ BLOODY SEXY letošním podzimem vstupuje do svého čtvrHALLOWEEKEND OPĚT V SASAZU tého ročníku a investiční platforma nabídne V pátek 26. a sobotu 27. října 2012 se v klubu vylepšené uživatelské prostředí, nové aplikace SaSaZu Praha uskuteční největší, nejvíce sexy pro vyhledávání a srovnání vývoje kurzů nebo a naughty Halloween party v České republice vzdělávací centrum se zajímavými edukativBloody Sexy Halloweekend 2012. Již čtvrtý ročními články a videi. Uplynulé ročníky shledali ník Bloody Sexy bude opět vyprodaný a nabídne studenti jako skvělý nástroj, jak otestovat své mnohem více cen, divokých show a výběr nejlepvědomosti z učebny v praxi bez ztráty vlastních ších DJs v Praze. Všichni návštěvníci se můžou prostředků. přihlásit do soutěže o nejlepší kostým, ten

Studenta 27 Rijen 2012  
Studenta 27 Rijen 2012  

Studenta magazín vydání říjen 2012

Advertisement