Page 14

14 Fashion

říjen 2012

MÓDNÍ HLÍDKA – NASTUPUJE PODZIM

Důchodcův sen

Country emo

Fashion štramák

U parkoviště Lidlu se dnes dá potkat leccos: konzervativnější členy starší generace nakupující cottage sýr a vinné klobásky v akci možná pobouří a znechutí barvami hrající vlnitý vlas, avšak nikdo nemůže upřít této mladé slečně snahu o módní hrátky; nohám jako hůlky džínsy zkrátka sluší, kabátek hodný intelektuála hraje v outfitu prim a vše završuje ten sebejistý pohled studentky, která ví, že je občas nutno připnout si světonázor na svetr.

Kafe zřejmě nezabírá dost na to, aby z tváře vypudilo ten vzrušivý, lehce romantický a zasněný emo výraz. Co se týče oblečku, máme před sebou klasickou znuděnou říjnovou pohodu – triko do véčka, co se vcelku povedeně snoubí s botami, neutrální bundička vhodná právě na nastávající podzimní večery a plandavý sak přes rameno. Dobrá nuda v Praze.

Už ta veselá hra s dvěma barvami tkaniček nám našeptává, že máme před sebou někoho, kdo se nebojí „fashion“ projevit. Ovšem možná ještě dřív než ty tkaničky náš zrak upoutá sexy skvrna ve vlasech, která rozhodně nemá velikost žádného dolaru. Chlapec má zkrátka na sobě outfit, jenž je svou rozverností vhodný jak na party, tak, díky podivně vykrojené vestičce, na pseudointelektuální rozhovory.

Studenta 27 Rijen 2012  
Studenta 27 Rijen 2012  

Studenta magazín vydání říjen 2012

Advertisement