Page 12

12 Téma

říjen 2012

TISKÁRNY HP INK ADVANTAGE Nová řada tiskáren Advantage od HP se snaží umožnit studentům kompromis mezi levným a kvalitním tiskem. Tiskárny využívají novou generaci inkoustových tiskových kazet, které umožňují tisknout až dvakrát tolik stránek za stejnou cenu jako předtím. V nabídce jsou modely od 1 499 Kč do 3 791 Kč. Nejlevnější zvládne tisknout dokumenty s rychlostí ISO (srovnatelná s laserovými tiskárnami) až 8 str./min. černobíle a 5 str./min. barevně. Všechny, včetně nejlevnější, nabízí také skenování a kopírování. Vyšší modely nabízí skenování, kopírování, faxování a možnost rychlého tisku odkudkoliv se službou HP ePrint. Většina tiskáren z této řady má vlastní displej umožňující pohodlné nastavení tisku. Nové typy inkoustových tiskových kazet – série HP 650 a HP 655, umožňují tisknout až 600 stran už za cenu 225 Kč. Vytištěný dokument je v kvalitě pro archivaci a vytištěná fotografie v kvalitě jako z minilabu.

MICROSOFT OFFICE 2010 PRO VYSOKOŠKOLÁKY Microsoft připravil pro studenty vysokých škol a také pro vysokoškolské učitele možnost zakoupit si balík Microsoft Office 2010 za zvýhodněných podmínek. Sleva oproti běžným verzím činí až 70 % – doporučená cena licence je tedy 2 300 korun. To je zdaleka nejméně ze všech dostupných variant balíku Office, obzvláště pokud jde o sady s instalačním médiem. Uživatelé se ale musí připravit na tradiční licenční omezení pouze pro nekomerční použití a také na trochu zdlouhavější proces registrace této licence. Při koupi totiž uživatel dostane jen speciální PIN a pro získání produktového klíče je nutné navštívit stránku www.office.com/verify, kde je nutné doložit akademický status. Na druhou stranu platí licence pro dva počítače a je přenositelná ze starého stroje na nový. Po dokončení studia také není potřeba kupovat novou licenci.

SLUCHÁTKA SKULLCANDY Jestli hledáte sluchátka, která vám zajistí styl s nejkvalitnějším zvukem, Skullcandy jsou sázka na jistotu. Tato mladá značka, založená v USA, se od začátku zaměřuje na vzhled. Značku reprezentují nejlepší sportovci světa, jako Terje Haakonsen, Marc Franc Montoya, ale i čeští snowboardisté. V nabídce najdete vše od profi sluchátek pro Djs až po levné špunty na cestování do školy, ale i ke sportu. Většina sluchátek je spoustou vychytávek uzpůsobena k využití při všemožných aktivitách. Díky tomu vám sluchátka zůstanou v uších, ať už běžíte do školy, nebo děláte dvojitý backflip na svahu. Vedle klasických modelů jsou i speciální kolekce, například NBA Series nebo sluchátka, na jejichž vývoji se podíleli Jay-Z a Terje Haakonsen. Sluchátka jsou v nekonečném množství barevných variant, takže si snadno vyberete.

Připravili: Petr Plachký a Luděk Vokáč

Studenta 27 Rijen 2012  

Studenta magazín vydání říjen 2012

Studenta 27 Rijen 2012  

Studenta magazín vydání říjen 2012

Advertisement