Page 1


Шановний відвідувач ярмарку вакансій «Імпульс-2013»! Даний захід є певним екстрактом можливостей, які може знайти молода людина на ринку праці України. Місце, де є все й одразу. Команда центру працевлаштування «Імпульс» сподівається, що сьогодні Ви отримаєте потужний імпульс до Вашого особистого розвитку, а цей день стане відправною точкою в процесі побудови Вашої кар’єри. Центр працевлаштування «Імпульс», що є головним організатором заходу, запрошує Вас також взяти участь у одному з наших молодіжних проектів: • Перший бізнес (програма для молодих лідерів, що хочуть започаткувати власну справу). • Семінари-тренінги з питань працевлаштування на вашому факультеті (з питань організації пишіть на stud.centr.univ@gmail.com або телефонуйте за нашим контактним телефоном) • Клуб розмовної англійської «Speaking Club For Career Builders» та курс активного вивчення англійської «Path to Success» • Школа з HR (для майбутніх менеджерів з персоналу). • Соціальний аукціон «Бренд роботодавця» • Школа PR менеджера. • Майстер-класи від ведучих менеджерів кращих компаній-роботодавців.

1

З питань участі у проектах пишіть на stud.centr.univ@gmail.com. Зареєструйтесь на сайті www.stud-centr.univ.kiev.ua та отримайте доступ до інформації про свіжі вакансії для студентів та випускників КНУ імені Тараса Шевченка. Долучайтесь до нашої спільноти Вконтакте, та поділіться інформацією про відомі Вам вакансії програми набору, а також умови праці в компаніях. Чекатимемо Вас на ярмарку вакансій «Імпульс- Кар’єра» восени 2013 року. З повагою, Команда центру працевлаштування студентів «Імпульс» КНУ імені Тараса Шевченка при ППО Боханов Кирило, Борисенко Олексій, Швець Володимир. Web: www.stud-centr.univ.kiev.ua Тел.: 044 228 82 81 e-mail: stud.centr.univ@gmail.com vk.com/stud.centr facebook.com/stud.centr.impulse

У нас важка і надихаюча місія: вона полягає в поліпшенні якості життя людей, надаючи їм можливість робити більше, почуватися ліпше і жити довше. Ця місія ставить нам за мету розробку інноваційних лікарських засобів і продукції, яка допомагає мільйонам людей у всьому світі. Ми одна з небагатьох фармацевтичних компаній, які ведуть дослідження з метою створення як лікарських засобів, так і вакцин для лікування трьох захворювань найвищої пріоритетності, визначених Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я — ВІЛ/СНІД, туберкульоз і малярія, і ми дуже пишаємося тим, що розробили деякі з провідних лікарських засобів цього напряму світі. На сьогодні ГлаксоСмітКляйн входить в перелік п’ятнадцяти найкрупніших фармацевтичних виробників на ринку України, займаючи 13 місце з долею ринку 1,76 % (Роздрібний (рітейловий) та Госпітальний сегменти). Наша мета на 2013 рік – бути серед 3-ки лідерів в Україні. В Україні на сьогодні зареєстровано препарати, що представляють широкий діапазон лікарських засобів компанії: антибактеріальні та противірусні препарати, в тому числі і препарати для лікування ВІЛ-інфекції, протипухлинні препарати, засоби для лікування органів дихання, центральної нервової системи, шлунковокишкового тракту, метаболічних порушень, а також вакцини. Ми також реалізуємо й інші продукти, багато з яких є серед лідерів ринку: - лікарські засоби, включаючи Солпадеін і Панадол; - така стоматологічна продукція, як Аквафреш і Сенсодин. Ключові факти Щосекунди... ми дистриб’ютуємо понад 35 доз вакцин. Щохвилини... на продукцію ГСК здійснюється понад 1 100 призначень. Щогодини... ми витрачаємо понад 300 000 фунтів стерлінгів (562 000 доларів США) на пошуки нових лікарських засобів. Щодня... понад 200 мільйонів чоловік користуються зубними щітками і зубними пастами торгової марки ГСК. Щороку... на наших заводах виробляється 6 мільярдів таблеток Панадол і 600 мільйонів тюбиків зубної пасти.

2


Softheme — украинская IT-компания с иностранными инвестициями и западным стилем управления. Наши основные услуги — разработка и независимое тестирование программного обеспечения. Целевые рынки — США, Великобритания и Западная Европа. За годы работы (первый офис был открыт летом 2006 года) нам удалось сформировать репутацию комфортного аутсорсинового партнера, что позволяет компании стабильно развиваться, а сотрудникам — получать достойную оплату и хорошие возможности профессионального развития. На Западном рынке нас знают как The Technical Talent Company. И это не просто рекламный лозунг, а долгосрочная стратегия. Мы инвестируем в людей и стараемся привлекать к работе самых заинтересованных, талантливых и творчески мыслящих разработчиков и тестировщиков. Им компания предлагает интересную работу над прорывными западными проектами и дружественную рабочую атмосферу, лишенную скучных правил и излишнего формализма. Работа в Softheme — это уверенность в завтрашнем дне и широкие возможности проявить себя. Узнайте больше о нашей культуре, отправляйте резюме и работайте с удовольствием!

3

4


Почни кар’єру світового рівня в «Ернст енд Янг» Уже понад 20 років «Ернст енд Янг» в Україні є визнаним лідером у галузі консультування з питань ведення бізнесу, аудиту, оподаткування і права, а також консультаційного супроводу транзакцій. Корпоративна культура нашої компанії ґрунтується на принципах взаємної поваги та роботи в команді, що вимагає від співробітників особистої відповідальності та ініціативи на всіх посадах. Спільні цінності та високі стандарти якості об’єднують 167 тисяч наших співробітників у 150 країнах світу. В офісах «Ернст енд Янг» у Києві та Донецьку працюють понад 500 фахівців, що надають повний спектр послуг міжнародним і українським компаніям. Наші інвестиції в новітні програми з навчання і підвищення кваліфікації дають можливість співробітникам будувати успішну кар’єру, поглиблювати професійну підготовку і розвивати в собі лідерські якості, щоб допомагати нашим клієнтам у розкритті їх потенціалу. Майже 200 співробітників компанії є студентами АССА, а 77 фахівців вже отримали сертифікати ACCA, CPA, CISA, CISSP.

Наші досягнення:

• П’ятнадцятий рік поспіль компанія «Ернст енд Янг» визнана однією зі 100 найкращих компаній-роботодавців у світі за версією журналу FORTUNE. • Компанія «Ернст енд Янг» отримала золоту премію «HR-БРЕНД Україна 2012» в номінації «Столиця» - за програму Wellness, спрямовану на вирівнювання балансу між роботою та особистим життям співробітників (комплекс заходів, спрямованих на підтримку здорового і активного способу життя та розкриття інтелектуального потенціалу). • У березні 2012 року компанія «Ернст енд Янг» отримала почесну нагороду в номінації «Освіта та культура» за комплекс просвітницьких ініціатив в рамках національного конкурсу «Корпоративне волонтерство в Україні». • «Ернст енд Янг» визнано з-поміж компаній «Великої четвірки» як найбільш відому та привабливу компанію на думку студентів та випускників України відповідно до дослідження «Найкращий роботодавець 2011», проведеного в листопаді 2011 року порталом rabota.ua.

Наші проекти для студентів:

• Лекції від фахівців «Ерснт енд Янг» для студентів в офісі компанії – «Університет «Ернст енд Янг». • Щорічний податково-юридичний конкурс Young Tax Professional of the Year. • Неформальні зустрічі студентів з керівниками компанії «Кава з партнером». • Дні відкритих дверей. • Конкурси бізнес-кейсів. м. Київ, вул. Хрещатик, 19а Тел.: +380 (44) 490 30 00 Факс: +380 (44) 490 30 30 www.ey.com/ua facebook.com/ErnstandYoungUkraineCareers vk.com/ErnstandYoungUkraineCareers 5

6


7

8


«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія один із лідерів на ринку нафтопродуктів. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в усіх 24 областях України та АР Крим.

Компанії потрібний юристконсульт, м. Київ Посадові обов’язки:

Аналіз договорів, що укладаються товариством та проведення ділових переговорів;

Робота в нотаріуса;

Правовий аналіз та супровід бізнес-проектів. Вимоги до кандидатів:

Талановитий фахівець в юридичній справі;

Диплом про закінчення магістратури або навчання на магістратурі юридичного факультету провідних навчальних закладів України;

Маєте високі аналітичні здібності, ґрунтовну теоретичну базу;

Ваш середній бал навчання не нижче 4,5;

Вільно володієте англійською мовою (рівень advanced);

Готові до відряджень, великих навантажень та бажаєте професійно розвиватися. Компанія пропонує:

Офіційне працевлаштування та дотримання вимог чинного законодавства;

Складні задачі та цілі, де Ви зможете проявити Ваш потенціал та здібності;

Можливість професійного та кар’єрного росту за результатами ділової діяльності на підприємстві.

Просимо надсилати резюме на електронну адресу hr@gng.com.ua, вказуючи назву вакансії або телефонуйте: 8 032 298 96 03,1284 або 1378. Інші вакансії на www.okko.ua

9

10


Contrary to popular belief, we don’t just hire engineers. Whether it’s developing new business strategies, enhancing customer happiness, building complex financial models or bringing products to market, there are plenty of graduate opportunities at Google that don’t involve algorithms. In fact, our work requires ideas from many non-technical fields including media, advertising, sales, marketing, business, communications and analytics.

For more information about our graduate roles and our internships, and to apply online, visit us at www.google.com/jobs/students/emea .

11

12


KРЕДИТЕКСПРЕС Україна Телефон кол-центру: +380 44 492 05 75 Факс: +380 44 492 05 55

КРЕДИТЕКСПРЕС Інтернешнл є одним з лідерів колекторських агентств. Заснована провідними компаніями Центральної та Східної Європи у сфері стягнення заборгованості в 1999 році, група КРЕДИТЕКСПРЕС зосередила свою діяльність на здійсненні масового стягнення заборгованостей, у першу чергу для фінансових та кредитних установ, які працюють із населенням. Ми пишаємося тим, що з часу свого заснування ми працюємо з найбільшими компаніями, які здійснюють виробництво продукції масового споживання та надають фінансові, телекомунікаційні та страхові послуги населенню у регіонах країн, де ми представлені. Всі ці компанії мають одну спільну мету – доручити стягнення відстеження та моніторинг простроченої заборгованості партнерові, який здатний надати ефективні та водночас етичні колекторські послуги. За станом на сьогоднішній день ми надаємо ефективні та якісні послуги у 10 країнах Західної Європи. Це дозволяє нашим міжнародним клієнтам отримувати послуги однакової якості, звітність на рівні Групи та індивідуальний підхід від моменту передачі заборгованості на стягнення. Ми – фахівці з управління та стягнення фінансової заборгованості. Понад 3000 клієнтів у регіоні Центральної та Східної Європи довіряють нам здійснення операцій з управління дебіторською заборгованістю, починаючи з першого дня прострочки і закінчуючи купівлею заборгованості. Це дозволяє клієнтам зосередитись на своїй основній діяльності, будучи при цьому впевненими у тому, що управління їхніми грошовими потоками здійснюється на високому професійному рівні.

Well over 80% of our employees hold academic degrees, primarily in mathematics and/or computer

Find your next challenge at www.simcorp.com/careers Mitigate risk | Reduce cost | Enable growth

13

14


Іноземне підприємство (ІП) „Кока-Кола Беверіджиз Україна” Адреса: Київська область, 07442 Броварський р-н а/с 403 51 км Ст.-Петербурзького шосе с.м.т. Велика Димерка Телефони: Рецепція:+ 38 (044) 490-07-07 Телефон „гарячої лінії”: 8-800-30-800-80 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні) Адреса веб-сторінки компанії: www.coca-cola-job.ua www.coca-cola.hellenic.com E-mail: ccbu@cchellenic.com Дата заснування 8 травня 1886 Кількість співробітників 2500 Основні напрями діяльності Кока-Кола Хеленік, материнська компанія „Кока-Кола Беверіджиз Україна”, - це друга найбільша у світі компанія-ботлер, що займається розливом, продажем та дистрибуцією безалкогольних газованих напоїв на умовах франчайзингу Компанії Кока-Кола. Завод Кока-Кола, побудований у Броварському районі Київської області, є найбільшим в Європі та найпотужнішим в Україні серед безалкогольних виробництв. На 25 гектарах землі розташувалися 7 свердловин Юрського і Сінеманського періодів, унікальна система очисних споруд, автономна трансформаторна станція, виробничі цехи, завод по виробництву двоокису вуглецю, складький комплекс, власне СТО, заправка та мийка автомобілів, офісні приміщення. „Кока-Кола Беверіджиз Україна” продає та здійснює дистрибуцію популярних в усьому світі безалкогольних напоїв Coca-Cola, Fanta, Sprite, Coca-Cola Light, Schweppes, а також локальних – соків Rich, botaniQ та Добрий, питну воду BonAqua , чаї Nestea, енергетичні напої Burn, Gladiator тощо. Існуючі вакансії Щороку „Кока-Кола Беверіджиз Україна” здійснює набір спеціалістів без досвіду роботи за програмою підготовки майбутніх менеджерів „Management Trainee” та за програмою для студентів стаціонару „Students Internship” (більш детальну інформацію шукайте на сайті) . Дякуємо! 15

Компанія СМК працює на ринку з 1997 року. Ми маємо найбільшу у світі команду розробників для платформи Apple (Macintosh). Компанія є розробником програмного забезпечення, продукти якої визнані на світовому ринку, що підтверджено нагородами MacWorld та WWDC Best of Show Award. Діяльність СМК спрямована на: • •

співпрацю з компаніями-лідерами з виробництва ПЗ та технологічних процесів на Windows і Macintosh платформах; випуск продуктів для торгівельної марки «Software MacKiev».

Кар’єру в нашій Компанії ви можете розпочати з Тренінг Центру для програмістів або тестувальників. Курс навчання допоможе вам отримати необхідні знання та практичні навички для роботи в проектах. Ми гарантуємо роботу в команді професіоналів з відмінними умовами праці, а також: • • • •

конкурентну заробітну плату; гнучкий графік роботи; медичне страхування; корпоративну бібліотеку (близько тисячі книжкових та електронних джерел з професійної тематики).

Наші вакансії: • • • • • • • • • •

Програміст С/С++/С# (Windows) Програміст Objective-C (Mac OS X/iOS) Програміст Java Web програміст Тестувальник Менеджер проектів Графічний дизайнер Менеджер проектів 3D дизайнер Web дизайнер

Контакти: тел. (044) 493-93-25 e-mail: jobs@cmksoftware.com www.mackiev.com 16


17

18


Khrystyna Mykhailiuk HR Manager www.gorillagroup.com kmykhailiuk@gorillagroup.com +38 093 622 53 61

LL

A is a leading full-service digital agency that specializes in e-commerce solutions. Headquartered in Chicago, Gorilla provides human-centered design, user experience, frontend & backend development, strategy and managed services to a stellar lineup of B2B and direct-to-consumer brands. Gorilla is number one company on Magento platform. As Magento Gold Partner since 2008, we launched dozens of enterprise sites. We are also the only solution partner in the world to be a winner of both the Magento Partner of the Year and Partner Excellence awards. We’ve been recognized by INC. magazine as one of the fastest growing private companies in America two years running, named one of the Top 100 Digital Companies in Chicago, and have won more industry awards than any of us can comfortably carry. We have a great culture positions in Ukraine: PHP developers PHP developer

19

Основные задачи: • создание интернет-магазинов • поддержка интернет-магазинов Условия работы: • официальное трудоустройство; • медстраховка; • курсы английского языка в офисе компании; • заработная плата по результатам собеседования; • удобное рабочее место; • удобное расположение офиса в г.Киеве возле м. Дарница. • гибкий график; • соцпакет (оплачиваемый отпуск и больничные); • командировки и стажировка в Чикаго (США) в центральном офисе компании. Основные требования: • опыт работы от 2-5 лет; • уверенные знания PHP5, ООП, знание одного из фреймворков: Zend Framework, • Symfony; • SQL, хорошее знание MySQL (оптимизация, триггеры, индексы, транзакции); шаблоны проектирования; • умение пользоваться дебаггером: xDebug/Zend Debugger; • опыт работы с SVN/CVS; • HTML, CSS, JavaScript (знание одного из фреймворков: jQuery, Prototype, ExtJS, Dojo), AJAX; • Unix/Linux; • юнит тестирование; • разговорный английский. Желательные требования: • высшее образование; • опыт работы с Magento.

20


Компанія «Данон» є однією з найуспішніших у світі компаній виробників здорових продуктів харчування. Місія компанії полягає в тому, щоб нести здоров’я за допомогою наших продуктів. Здоровий бізнес, здорові продукти та здорові люди – це та висока мета, заради якої ми працюємо. Здоров’я відіграє ключову роль в історії «Данон» із часів заснування компанії в 1919 році Ісааком Карассо в Барселоні. Зараз «Данон» відомий як один зі світових лідерів у виробництві питної води, молочних продуктів, дитячого харчування та медичних продуктів. «Група Данон» - це: • 80 000 співробітників • більше ніж 160 заводів, які працюють у • 120 країнах «Данон» в Україні існує з 1998 року та є лідером на ринку кисломолочних продуктів. До портфоліо компанії в Україні входять такі бренди як «Actimel», «Activia», «Растишка», «Тема», «Живинка», «Смешарики», «Даніссімо», «Веселий Пастушок», «Біо Баланс», «Кремез», «Простоквашино»,«Галактон». Для виробництва продукції ми використовуємо локальну сировину та забезпечуємо найвищі стандарти якості. Виробничі потужності «Данон Україна» зосереджені на трьох заводах – у Херсоні («Данон Дніпро»), Кременчуці («Кременчуцький міськмолокозавод») та у Києві(«Галактон»). «Данон Україна» - це міцна команда професіоналів. Компанія надає шанс отримати міжнародний досвід, випробувати себе в різних напрямках бізнесу, а головне – можливість займатися улюбленою справою та створювати нове майбутнє, дарувати людям здоров’я та посмішки через соціальні ініціативи та цінності компанії. 21

22


tel. 067 690 00 60 skype: info.smartgroup e-mail: info@sg-ua.com «Smart Group»- компания на украинском рынке, торгующая финансовыми инструментами на американских фондовых рынках (NYSE, NASDAQ, AMEX). Сфера деятельности «Smart Group»— proprietary trading (торговля на капитал компании), модель бизнеса успешно работающая во всем мире и благодаря нашей компании, уже 8 лет доступная в Украине. Для работы в данном виде бизнеса не требуется никаких финансовых вложений, компания обеспечивает сотрудников капиталом, базой знаний и обучением. Удобный график работы (Нью-Йоркские биржи открываются в 16:30 по киевскому времени) позволяет совмещать работу с учебой в университете. Персонал компании — молодая команда специалистов, амбициозных и энергичных людей зарабатывающих своим умом. В связи с плановым расширением в компании открыты вакансии на должность трейдера-аналитика. От вас потребуется: • пройти собеседование • пройти вводный курс • успешно сдать тест • много работать Компания обеспечивает вас: • рабочим местом в комфортном высокотехнологичном офисе • обучающими материалами • капиталом для торговли • программным обеспечением и всеми необходимыми инструментами для анализа • наработанной базой стратегий • возможностью общения с опытными трейдерами • позитивной атмосферой Трейдер - это стиль жизни. Это философия достижения материальной свободы полагаясь только на себя. Это отсутствие назойливого начальства, глупых правил и ограничений. Это работа на себя в самом чистом виде, где заработки не имеют границ, а ответственность за результат не на кого переложить. Трейдинг - это увлекательнейший мир, где идеи и труд конвертируются в деньги в считанные секунды, а лень и жадность незамедлительно наказываются. Это бизнес, где нет видимых соперников и конкурентов и единственный, кто может помешать тебе добиться результата - это ты сам. Как правило учась в университете многие слабо представляют что станет делом их жизни. Работая в «Smart Group» уже к моменту получения диплома у вас будет любимое дело, приносящее высокий доход и престижная профессия трейдера. 23

24


АЛОР УКРАИНА – компания-дочка одного из крупнейших брокеров фондового рынка России. Группа компаний «АЛОР» была создана в 1993 году и объединяет компании из числа крупнейших и старейших профессиональных участников российского фондового рынка, имеет региональную сеть, состоящую из 29 дочерних компаний. Используя почти 20-летний опыт, проверенные и хорошо зарекомендовавшие себя технологии, мы стремимся сделать работу украинских инвесторов максимально эффективной, простой и удобной. АЛОР был пионером интернет-трейдинга в России и теперь предлагает всем категориям украинских инвесторов наши лучшие программные продукты собственной разработки для работы на Украинском рынке — АЛОР-Трейд, АЛОР-ФАСТ, АЛОР-ТИК. Наши специалисты принимали активное участие в разработке программного комплекса QUIK. Также предлагаем все тем, кто заинтересован в создании индивидуальных торговых роботов, уникальный в своем роде программный комплекс – Триада Трейдинг, который позволяет создавать роботов людям, без специального технического или ИТ образования. ГК АЛОР принимала важнейшую роль в разработке и внедрении на ФР России такой услуги, как маржинальное кредитование. Также, мы были идеологами внедрения на ФБ РТС фьючерса на индекс. «Национальное Рейтинговое Агентство» присвоило индивидуальный рейтинг надежности Группе Компаний «АЛОР» на уровне «ААА» (максимальная надежность). Компания АЛОР УКРАИНА первой провела сделку по опционам на Украинской бирже. АЛОР УКРАИНА – первая инвестиционная компания, запустившая программу профессиональной подготовки трейдеров проект «Я-ТРЕЙДЕР» на территории Украины. 25

26


EAGER TO BUILD A SUCCESSFUL CAREER IN A LAW FIRM? CHECK OUT OUR INTERNSHIP!

H A

P E

D

CHOOSE THE BEST FIRM TO START YOUR CAREER We recruited 18 interns in 2012

61% of interns stayed with the firm

50% were promoted during the first year of employment

27

50%

Торгівельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому» є безумовним лідером на українському ринку роздрібних та гуртових продажів електроніки та побутової техніки. Перший магазин торгівельної мережі ми відкрили у 1994 році, станом на квітень 2013 року в Україні нараховується 225 супермаркетів «Фокстрот. Техніка для дому». Наші магазини представлені у 110 обласних та районних центрах України, а торгівельна мережа входить у 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи. Об’єми продажів компанії постійно збільшуються, розширюється регіональне покриття й вдосконалюється рівень якості обслуговування клієнтів. Наша компанія вісім років поспіль отримувала нагороду «Вибір року» та визнання як «Найкраща мережа магазинів електроніки та побутової техніки в Україні» за оцінкою споживачів та є переможцем у номінації «Національна торгівельна марка» за версією рейтингу «Людина року - 2012». Як соціально відповідальна компанія, в 2012 році торгівельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому» перемогла у номінації «Відносини зі споживачем» на всеукраїнському конкурсі бізнес-кейсів від Центру розвитку КСВ з кейсом «Відносини зі споживачем в торгівельній залі та за її межами», зібравши максимальну кількість балів від вітчизняних та міжнародних експертів конкурсу. У 2012 році компанія «Фокстрот. Техніка для дому» перемогла у конкурсі кращих роботодавців року та отримала премію «HR - бренд Україна» за надання інноваційного досвіду у реалізації проекту «Школа директорів». За ці роки ми побудували стабільні та лояльні відносини з найвідомішими світовими компаніями. Ми пишаємося тим, що наша мережа є партнером таких компаній як Nokia, LG, Samsung, Microsoft, HP, Sony, Panasonic, Canon, Phillips, Lenovo. Ми прагнемо досягати найкращих та найвищих результатів, для чого продовжуємо пошук яскравих, неординарних та амбіційних особистостей-професіоналів. Кожен співробітник компанії отримує рівні можливості для професійної реалізації та кар’єрного зростання, рівні права та переваги, серед яких: • Офіційне працевлаштування • Оплачувані відпустка та лікарняний • Оплачуване навчання на внутрішніх та зовнішніх тренінгах, участь у програмах підвищення кваліфікації, відвідування конференцій та семінарів • Матеріальну допомогу у випадку необхідності • Знижки на продукцію торгівельної мережі • Знижки від Групи Компаній «Фокстрот» («Секунда», «СвітАвто»,«Автопартс», СК «Добробут та захист», «Мотоекспрес», «Медіатрейдинг», «Noblesse», «Юг-Контракт») • Членство у команді з міні-футболу • Право на участь у внутрішніх конкурсах на вакансії Дізнатися більше про переваги роботи в компанії ви можете в нашого представника біля стенду «Фокстрот. Техніка для дому» або за телефоном 0-800-500-153. Запрошуємо також відвідати наші сторінки у соціальних мережах:

28


Один з найбільш важливих факторів успіху торгової мережі «Сільпо» її співробітники. Завдяки постійно зростаючим досвіду та компетентності співробітників компанія займає лідируючі позиції на українському ринку. Успішне функціонування всіх робочих процесів мережі супермаркетів «Сільпо», починаючи від стратегічного планування і закінчуючи доставкою товарів на полицю, забезпечують бiльш ніж 20 000 cпівробітників. Люди завжди були найбільш головним капіталом кампанії, саме їх успішна кар’єра є причиною нинішнього процвітання супермаркетів «Сільпо». Завдяки їм, за 10 років наші супермаркети посіли позицію лідера на ринку споживчих послуг. Одним із пріоритетів мережі супермаркетів «Сільпо» є залучення на роботу талановитих і цілеспрямованих випускників і студентів учбових закладів різної спеціалізації. Для кожної посади розроблена Програма навчання, яка дозволяє випускникові розвинути і удосконалити свої професійні навики і особові якості для успішного кар’єрного зростання в «Сільпо». Ми зацікавлені в кандидатах, які: • Мають навики лідерства; • Активні та ініціативні; • Відповідальні; • Здатні працювати в команді; • Прагнуть до кар’єрного зростання! Пропонуємо ознайомитися з вакансіями для випускників та студентів на сайті http://silpo.ua. Якщо Ви не знайшли вакансію, яка б Вас зацікавила, надсилайте своє резюме на електронну адресу: y.tykhonenko@fozzy.ua. У темі вкажіть спеціальність, за якою бажаєте працювати. Ви також можете заповнити електронну анкету на сайті. З повагою, HR-команда мережі «Сільпо».

29

Arzinger является лидирующей независимой юридической компанией в Украине, предоставляющей юридические услуги наилучшего качества ведущим международным и локальным компаниям. Главный офис Arzinger находится в Киеве. Кроме того, компания имеет два филиала – в западной и южной Украине, что позволяет ей предоставлять юридические консультации и поддержку своим клиентам по всей территории Украины. Компания Arzinger следует самым высоким стандартам предоставления юридических услуг и является выгодным партнером с учетом огромного опыта работы в различных секторах бизнеса и сферах юридической практики, таких как: M&A, корпоративное право, недвижимость и строительство, антимонопольное и конкурентное право, судебное и арбитражное представительство, интеллектуальная собственность, налоговое право, банковское и финансовое право, ГЧП, государственные закупки, трудовое право, отношения с государственными органами, частный капитал / инвестиции, рынки капитала и IPO. Мы обслуживаем клиентов, занятых в сферах финансовых услуг, энергетики, горнодобывающей промышленности и природных ресурсов, фармацевтики, пищевой промышленности, инвестиционно-банковской деятельности и корпоративных финансов, телекоммуникаций, розничной торговли и развлечений, отельного бизнеса, авиации и автомобилестроения, сельского хозяйства, страхования, инфраструктуры и транспорта. В Arzinger работают лучшие высококвалифицированные специалисты, владеющие глубокими знаниями, с огромным практическим опытом в широком круге вопросов и пониманием местного рынка. Многие из них получили образование за рубежом и имеют опыт международной работы. Наша команда, возглавляемая 6 партнерами, насчитывает более 60 опытных юристов. Все партнеры компании являются признанными лидерами на украинском рынке юридических услуг и рекомендованы авторитетными международными и национальными рейтингами. Именно поэтому Arzinger может предложить полноценную юридическую помощь и эффективную поддержку в различных сложных сделках, включая вопросы транснационального характера. Компания предоставляет индивидуальные юридические услуги наивысшего качества и способна удовлетворить ожидания клиентов. Среди многочисленных клиентов Arzinger – такие компании, как: Астелит, Bayer AG, Big Dutchman, Bunge, Citibank, Die Erste, GlaxoSmithKline, GLD Invest Group, Goethe Institut, Henkel Group, Immorent, Lafarge, Lysoform, MTC Ukraine, NETTO, Porsche, Raiffeisen Bank Aval, Raiffeisen Evolution, Raiffeisen Property Management, Rheinmetall, Rhenus Logistics, Schlumberger, Schwarzmüller, SHARP, Standartbank, Strabag, Swedbank, System Capital Management, UNIQA AG, UNIQUA Real Estate AG, Vienna Insurance Group, Wienerberger, YKK, Проминвестбанк, Русский Алюминий, Укртелеком и другие. Arzinger ведет тесное сотрудничество с юридическими консультантами из многочисленных юрисдикций и является членом международных профессиональных организаций, что позволяет компании привлекать коллег-юристов из различных юрисдикций при проведении трансграничных сделок и предоставлять клиентам профессиональные юридические консультации высочайшего уровня. С целью предоставления клиентам услуг высокого качества Arzinger создала успешно работающие отделы French Desk, Austrian Desk и German Desk, которые эффективно обслуживают франко- и немецкоязычных клиентов в Украине, а также оказывают юридическую поддержку украинским и российским компаниям, представленным на международных рынках. 30


Бритіш Американ Тобакко Україна «Бритіш Американ Тобакко Україна» сучасна відповідальна тютюнова компанія, яка входить до складу Групи компаній «Бритіш Американ Тобакко» провідної міжнародної тютюнової компанії, яка має у своєму портфелі понад 200 марок сигарет і працює на 180 ринках світу. «Бритіш Американ Тобакко Україна» першe підприємство з іноземними інвестиціями у тютюновій галузі України, засноване у березні 1993 року на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Бути лідером в усіх сферах своєї діяльності - таку довгострокову мету ставить перед собою «Бритіш Американ Тобакко Україна». При цьому ми визначаємо лідерство не лише як перше місце на ринку за ринковою часткою, а й з точки зору репутації компанії та сприятливих умов праці для співробітників.

Прилуцька тютюнова фабрика - це сучасне високотехнологічне виробництво з багатою історією. Сьогодні ми вироблюємо близько десяти марок сигарет. Наша продукція має високу якість та вирізняється великою кількістю інновацій. Наша продукція експортується до Росії, Грузії, Молдови, Вірменії, Іраку, а також до Білорусі та Сінгапуру. Випробувальна лабораторія фабрики дозволяє комплексно контролювати якість сировини та готової продукції. «Бритіш Американ Тобакко Україна» об’єднує людей із різними здібностями, які завжди прагнуть до нових знань та досягнень. Вони щодня роблять внесок у розвиток компанії, при цьому нарощують власний потенціал. Унікальність кожного працівника робить компанію сильнішою та допомагає нам зростати разом. Наші працівники – це те, що відрізняє нашу компанію від конкурентів. Тому ми надаємо можливість кожній людині розкрити себе та бути успішною. І коли талановиті професіонали збираються разом – відбуваються дійсно неймовірні речі. Частиною стратегії нашого бізнесу є набір і турбота про подальший розвиток найкращих випускників вищих навчальних закладів. Компанія регулярно проводить відбір на програму менеджерів-стажерів, надаючи успішним кандидатам можливості працювати, розвиватися та будувати свою кар’єру в середовищі професіоналів міжнародного рівня.

Київський представницький офіс «Бритіш Американ Тобакко Україна»

31

Corporate colour signature coated master м.version Київ,for вул. AАдреса: lternate 2 c01003, olour spot use Жилянська, 35 whe re you can+380 not pr44 int with K Телефон: 389CMY 34 40 PMS 1235C Факс: +380 44 389 34 55 PMS 288C

«Универсальная Коллекторская Группа» - профессиональная коллекторская компания полного цикла, которая предоставляет клиентам первоклассные и самые эффективные решения в сфере взыскания просроченной дебиторской задолженности. В активе «УКГ» шестилетний опыт и команда настоящих профессионалов. Опытные психологи и лингвисты, высококвалифицированные риск менеджеры и финансовые аналитики, специалисты в сфере коммерческой безопасности и IT-технологий, эксперты в области страхования и розничного кредитования, опытные юристы-специалисты. «Универсальная Коллекторская Группа» ежедневно работает для того, чтобы создавать и укреплять в Украине цивилизованный рынок работы с проблемной задолженностью. Наша основная цель — работать профессионально и предлагать высококачественные услуги по управлению дебиторской задолженностью нашим клиентам на всей территории Украины. Ориентированность на результат Специалисты «Универсальной Коллекторской Группы» всегда стремятся к достижению лучшего результата, используя исключительно цивилизованные и законные методы для взыскания задолженности в полном объеме. Мы работаем по принципу: «Нет возврата — нет оплаты». Основные направления деятельности: Взыскание долгов Досудебное взыскание и работы с движимым залоговым/лизинговым имуществом. Юридическое сопровождение взыскания задолженности. Комплексное сопровождение исполнительного производства. Выкуп долговых портфелей Факторинг. Покупка долгов у банков, кредитных союзов и предприятий ЖКХ. Мониторинг Мониторинг предметов залога и контроль своевременного выполнения контрагентом/заемщиком графика платежей по договору. 32


КОМПАНІЇ-УЧАСНИКИ www.byki.kiev.ua Репетиторська школа Букі – це спільнота професійних репетиторів Києва. Основною діяльністю компанії є підбір репетиторів для учнів шкіл та студентів. Клієнтам, що звертаються до школи ми завжди можемо порадити професійних викладачів. Репетитори, відповідно, отримають достойно оплачувану роботу за фахом. Наша база репетиторів охоплює всі шкільні предмети, і продовжує розширюватися. Для нових зареєстрованих репетиторів проводяться безкоштовні семінари та тренінги, на яких ми знайомимо їх з різними методиками роботи з дітьми. Ми зацікавлені в тому щоб викладачі школи постійно зростали як професіонали, адже вважаємо, що найкраща реклама школи – це хороші відгуки клієнтів про роботу наших репетиторів. Іншим напрямком діяльності школи є онлайн освіта. Це нова галузь освіти в Україні. Але вже тепер учні шкіл можуть готуватися до ЗНО за відео-уроками, що розміщені у вільному доступі на сайті школи. Ми прагнемо бачити в Україні суспільство освічених та успішних людей, і намагаємося сприяти цьому, ведучи свою діяльність! http://byki.kiev.ua/ +38 (044) 362-99-04 +38 (066) 92-96-251 info@byki.kiev.ua http://www.facebook.com/byki.kiev.ua http://vk.com/byki_kiev_ua 33

9 квітня:

GlaxoSmithKline, Softheme, Materialise, Viasat, Мережа магазинів біля дому «Фора», PwC, Unilever, SimCorp Ukraine, ІП „Кока-Кола Беверіджиз Україна”, GORILLA, Сан ІнБев Україна, СМК, JTI, DANONE, Філіп Морріс Україна, Nestlé в Україні, Репетиторська школа «Букі», Smart Group, Smart Group, АЛОР УКРАЇНА, Фокстрот. Техніка для дому, Мережа супермаркетів «Сільпо», Ringoo, BAT УНIВЕРСАЛЬНА КОЛЕКТОРСЬКА ГРУПА, Comfy Спеціалізована секція «Робота в IT» - 2-й поверх

10 квітня:

Google, GlaxoSmithKline, Ernst & Young, ПАТ «Концерн Галнафтогаз», мережа АЗК «ОККО», Сан ІнБев Україна, КРЕДИТЭКСПРЕСС, JTI, Філіп Морріс Україна, Юридична фірма «Саенко Харенко», 3М, Фокстрот. Техніка для дому, Адвокатське об’єднання Arzinger, BAT Спеціалізована секція «Робота для Юристів»

ПРЕЗЕНТАЦІЇ, МАЙСТЕР-КЛАСИ:

9 квітня

(пр-т Академіка Глушкова, 4 Г) 14:20 – 15:35 Great Place To Grow! Ambassadors In Store project (компанія DANONE» (ауд. 45) 14:30 - 15:30 Презентація Ніколаса Муноза (Директор з виробництва субрегіону Україна, Молдова, Білорусь і Директор Прилуцької тютюнової фабрики) 15:40 - 16:30 Майстер-клас від директора «Job.ukr.net» - «Як знайти роботу своєї мрії» (ауд. 45)

10 квітня

(вул. Володимирська, 60) 11:30 - 12:30 Майстер-клас «Професійне резюме» від Володимира Швеця (ауд. 202) 13:00 - 14:10 Форум «Роботодавець-Студент» (ауд. 202) 14:20 - 15:40 Google Workshop (ауд. 202) 15:45 - 16:45 «Безмежно інноваційний? Стань частиною майбутнього!» (від компанії 3М) (ауд. 202) 15:45 - 16:45 Презентація Марка Хоплера (Начальник відділу Корпоративних фінансів субрегіону Україна, Молдова, Білорусь) компанії «ВАТ» 34


Компанії - учасники

Генеральний інформаційний партнер

Партнери

Буклет з Ярмарку вакансій "Імпульс - 2013"  

Буклет з Ярмарку вакансій "Імпульс - 2013" 9-10 квітня 2013 року

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you