Page 1


Для мене велика честь бути разом з Вами в день розвитку кар’єри найкращих спеціалістів України - XI ярмарці вакансій “ІМПУЛЬС-2014”. Не просто бути з Вами, а бути причетним до Вашого працевлаштування. І де б Ви не працювали в майбутньому, завжди слідуйте певним правилам: 1.постійно вчіться заради підвищення власної конкурентоспроможності; 2.беріть в свою команду молодь, навчайте її та допомагайте в старті кар’єри; 3.аналізуйте минуле, але більше прогнозуйте майбутнє; 4.ніколи не втрачайте віру в себе; 5.будьте задоволеними, виконуючи те, що Ви вважаєте великою справою; 6.щоб визначитись з шуканим, варто шукати; 7.Ваш час обмежений, тому не витрачайте його на дублювання чужого життя; 8.не дозволяйте іншій думці переконати Вас у кроці назад; 9.будьте мужніми у слідуванні своїй інтуіції. Бажаю, щоб робота знайшла Вас уже сьогодні! (Володимир Швець)

Шановний відвідувач ярмарку вакансій «Імпульс-2014»! Ярмарок вакансій «Імпульс-2014» на базі КНУ імені Тараса Шевченка є вже одинадцятим поспіль. За час їх проведення перші молоді люди, що знайшли на ньому роботу, встигли вирости із джуніорських позицій до керівників відділів та департаментів. Тож досвід проведення ярмарок показує, що є декілька речей, які варто знати при їх відвідинах. Без вагань підходьте до стендів з роботодавцями та задавайте питання стосовно роботи, які вас цікавлять. Проявіть повагу до людей, що презентують свої компанії сьогодні. Не зайвим буде познайомитись. Лишіть свої контактні дані, краще резюме. Пам’ятайте, що позитивна дія особистого контакту – довготривала. Навіть, якщо сьогодні потрібної вакансії в компанії нема, є велика ймовірність, що вона може з’явитись завтра. Обов’язково прийдіть 9 квітня на форум «Кар’єрні можливості для молоді та студентства» та задайте актуальне питання роботодавцям. Приверніть до себе увагу. Повірте – позитивний ефект такого звернення майже гарантований. (Кирило Боханов)

Вітаю на ярмарку вакансій «Импульс - 2014» Основне що відвідувачу треба на нашому заході - це отримати необхідну інформацію та контакти, що потрібні для подальшого працевлаштування. Рекомендую Вам відвідати тренінги та майстер класи, щоб отримати актуальну інформацію про ринок праці та сучасні програми відбору. Залишайте примірник свого резюме роботодавцям, які зацікавились Вами. Підходьте до стенду “Організатор” та залишайте свої контакти, щоб отримувати актуальну інформацію. (Олексій) Команда центру працевлаштування студентів «Імпульс» сподівається, що даний захід стане відправною точкою в процесі побудови Вашої кар’єри та надасть потужний імпульс до Вашого особистого розвитку. Зареєструйтесь на сайті www.stud-centr.org.ua та отримайте доступ до інформації про свіжі вакансії та програми стажувань.

Команда центру працевлаштування студентів та випускників «Імпульс» Web: www.stud-centr.org.ua facebook.com/stud.centr.impulse vk.com/stud.centr e-mail: stud.centr.univ@gmail.com тел. 228 82 81


112 years of Innovation! Established in 1902 Headquarters in St. Paul, Minnesota, USA 2013 revenue: $30.8 billion 70 countries, approx. 88,600 employees globally 2013 investments in Innovation: $1.7 billion 4th most admired company in the world (Forbes 2011)

Apply at: www.3m.ua

Start your career in 3M from Internship!


UNILEVER ПРЕДСТАВЛЯЄ

ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ, ЩО МАЄ МІЖНАРОДНИЙ СТАТУС. Unilever Future Leaders Program – це ще більші перспективи для побудови кар’єри в одній із найуспішніших FMCG-компаній у світі, а також унікальна можливість для міжнародної ротації в одному з офісів Unilever за кордоном.

ВІДОМІ БРЕНДИ

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

Наша продукція – одна з найвідоміших на ринку FMCG, тому що ми не зупиняємося у своєму розвитку і завжди прагнемо досягти більшого. Якщо і Ви відчуваєте те саме, то кар’єра в Unilever – це Ваш шанс реалізувати свої ідеї, створюючи і вдосконалюючи бренди, що змінюють життя мільйонів людей. Щоденно споживачі у 150 країнах світу 150 мільйонів разів обирають продукцію Unilever, бо вона допомагає їм почуватися краще, мати бездоганний вигляд і жити повним життям.

Unilever – один із світових лідерів індустрії FMCG, яка швидко зростає і постійно змінюється. І долучившись до реалізації наших проектів, Ви зможете стати висококласним спеціалістом у цій галузі.

МОЖЛИВІСТЬ БУТИ СОБОЮ Робота в Unilever дуже різноманітна, тому нам потрібні люди із широкими поглядами, ідеями, досвідом і освітою. Ми цінуємо індивідуальність наших співробітників, оскільки саме колективна робота талановитих і незалежних особистостей додає динаміки нашому бізнесу і допомагає краще зрозуміти наших споживачів.

ШВИДКЕ КАР’ЄРНЕ ЗРОСТАННЯ Unilever Future Leaders Program – це можливість для молодих талановитих спеціалістів побудувати кар’єру в одній із найбільших міжнародних компаній. За два роки Ви зможете пройти шлях від випускника до менеджера і отримати унікальний багатосторонній досвід, що стане міцним фундаментом для подальшого професійного розвитку в Unilever.

Для того аби подати заявку на участь у програмі, необхідно заповнити форму Application Form for Unilever Future Leaders Program на сайті unilever.ua/careers


ТОВ «НОМІНАЛ ІНЖИНІРИНГ» З 1992 року в Києві успішно працює компанія «Номінал Інжиніринг», основним напрямком діяльності котрої є надання інженерних послуг по розробки та технічному випробуванню нових виробів, створенню прототипів продукції для компанії CashCode, NRI, Telequip, Merchendising System, MoneyContral, яки входять до складу корпорації Crane. Компанія CashCode заснована в 1991 році в столиці Канади м. Торонто, є признаним лідером нових технологій в сфері розпізнавання та прийому банкнот. NRI (Німеччина) є європейським лідером в виробництві монета-приймачів з 1972 року. Telequip, розташований в м. Салем, штаті Нью-Хємпшир, США, на світовому ринку працює з 1974 року і є безперечним лідером у виробництві апаратів автоматичного видавання монет (діспенсорів). MoneyContral заснован в 1960 в м. Манчестер, Англія і займає лідируючи позиції на ринку розробки купюроприймачив та монетоприймачив. Merchendising System (США/Англія) є лідером на світовому ринку з виробництва торгового обладнання, тобто кава-машин, снек-машин та інше. З усього цього можна побачити різноплановість діяльності спеціалістів компанії «Номінал», що свідчить про їх досвідченість та відповідальність. В зону відповідальності наших інженерів входить: розробка нових продуктів, підтримка виробництва, сервісна підтримка, виробництво, тестування. Кваліфікація інженерів компанії різноманітна, це аналогова електроніка, цифрові електронні системи, розробка механіки, програмне забезпечення для систем на базі мікроконтроллерів, ПК та мобільних платформ, PCB дизайн, фізика, оптика, математика. http://www.craneps.com, http://www.cranems.com, http://engineers.kiev.ua hr-nominal@cashcode.com Контактна особа: Черних Олена Володимирівна т. (044) 207 - 33 - 94


Мрієш керувати своїм майбутнім та бажаєш приєднатися до міжнародної компанії? Чи готовий ти розпочати роботу в команді професіоналів, постійно розвиватися, удосконалювати знання та навички, а також збудувати захоплюючу кар’єру, яка може привести тебе в будь-який куточок світу? Ти впевнений у своїх силах та спрямований на успіх? Ми чекаємо саме на тебе, молодого спеціаліста, який готовий займатися улюбленою справою та будувати своє майбутнє разом з нами. Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування, що працює на принципах раціонального харчування та здорового способу життя. Nestlé належать 448 фабрик і промислових підприємств у більш ніж 83 країнах світу. У групі компаній працюють понад 280 тисяч осіб. Асортимент Nestlé постійно розширюється і на сьогоднішній день налічує близько 8,5 тисяч всесвітньо відомих торгових марок. Сьогодні в компанії Nestlé в Україні працює близько 4500 осіб. Найбільшими сегментами бізнесу є кулінарія (ТМ „Торчин”), кава та напої (ТМ NESCAFÉ, Coffee-mate), кондитерські вироби (ТМ Nestlé та „Світоч”) та продукти швидкого приготування (ТМ „Мівіна”). Компанія успішно працює і в таких напрямках, як дитяче та спеціальне харчування (ТМ NAN, Gerber), корми для домашніх тварин (ТМ Purina), готові сніданки (TM Fitness). Ми вважаємо, що всі продукти та напої можуть бути корисними і відігравати важливу роль в збалансованому харчуванні та здоровому способі життя. «Твої можливості в компанії Nestlé» У рамках Європейської ініціативи з працевлаштування молоді («Nestlé needs YOUth»), ми пропонуємо студентам та випускникам ВНЗ скористатися унікальною можливістю та взяти участь у наступних програмах в Україні:

Ми чекаємо на: Тривалість: Напрямки:

Вимоги до кандидатів: Ви отримаєте:

Програма стажування

Літня практика

Студентів 4-5 курсів

Студентів 2-5 курсів

1,5 роки

1,5 -2 місяці (липень-серпень)

- Маркетинг; - Відділ розвитку каналів та категорій; - Фінанси; - Логістика.

- Відділ розвитку каналів та категорій; - Маркетинг; - Логістика; - Продажі; - IT; - Фінанси; - Юридичний; - Відділ управління персоналом.

Знання англійської мови; особиста відповідальність, лідерські якості; комунікативні навички, гнучкість та мобільність, здатність швидко навчатися. - Досвід роботи в міжнародній компанії; - Підготовку до реального бізнес середовища; - Можливість керувати бізнес проектами та обійняти одну з ключових посад; - Офіційне працевлаштування та оплату праці; - Соціальний захист та компенсаційний пакет.

- З найомство з бізнесом найбільшої компанії світу у виробництві продуктів харчування; - Реальні навички роботи у бізнес середовищі; - Співпрацю з динамічною командою професіоналів; - Офіційне працевлаштування та оплату праці.

Якщо ти прагнеш працювати у динамічній компанії, що об’єднує різні культури та сфери діяльності, серед цікавих людей та висококваліфікованих фахівців і ти готовий до змін, заповнюй анкету для участі у програмах на сайті компанії Nestlé у розділі «Кар’єра». Нам потрібен саме ти, поквапся, кількість місць обмежена!

Наші контакти: 04655, м. Київ, вул. Верхній Вал, 72 А, тел.: (044) 490 80 00 сайт: www.nestle.ua


We Engineer The Sustainable Future Програма стажування для студентів в компанії Melexis Про нас Ми - міжнародна високотехнологічна компанія із штаб-квартирою в Бельгії, що розробляє інноваційні аналого-цифрові SoC-мікросхеми (різнотипні сенсори, схеми управління електродвигунами, RFID, бездротові системи комунікації тощо) для замовників по всьому світу. Продукцію Melexis використовують майже всі провідні автомобільні бренди. ДП «Мелексіс-Україна» є одним з найбільших центрів розробки компанії Melexis, де інженери працюють в проектних командах над створенням новітніх зразків продукції. В умовах швидкого розвитку галузі високих технологій ми постійно дбаємо про формування резерву молодих професіоналів, що забезпечать нам першість у секторі розробки та виробництва мікросхем. З цією метою компанія Melexis запрошує талановитих студентів, що хотіли б узяти участь в наших програмах стажування. Melexis пропонує: • Навчання в Лабораторії Аналогового Дизайну, де ти дізнаєшся, як із транзисторів створюються сучасні аналогові інтегральні схеми, навчишся вирішувати складні схемотехнічні задачі та відчуєш, що означає бути розробником мікроелектроніки у сучасному світі. • Навчання в Лабораторії Цифрового Дизайну, де тебе навчать проектуванню цифрової частини інтегральних схем на рівні RTL (мовою Verilog) та її верифікації, принципам побудови схем цифрової обробки сигналів та архітектурі мікропроцесорів. • Стажування в інших відділах: вимірювання характеристик мікросхем, проведення кваліфікаційних випробувань, розробка автоматизованих систем тестування, створення топології мікросхем, розробка вбудованого програмного забезпечення, IT тощо. Під час стажування ти: • Отримаєш глибокі теоретичні знання з мікроелектроніки • Матимеш нагоду виконувати практичні завдання для реальних проектів компанії • Зануришся в корпоративну культуру Melexis та станеш частиною дружньої команди • Будеш отримувати гідну стипендію за високі результати навчання та роботи. Приходь, якщо ти: • Прагнеш розвивати свій талант у сфері мікроелектроніки • Володієш англійською мовою на базовому рівні (розмовною та письмовою). Записатися на співбесіду можна: • Заповнивши реєстраційну форму на стенді Melexis на Ярмарку вакансій. • Відправивши свое резюме та мотиваційний лист англійською мовою за адресою:jobs_ukraine@melexis.com з відміткою „Стажування” в темі повідомлення. Контакти: 03115, Київ, вул. Котельникова, 4, тел.: +38 044 495-07-00, www.melexis.com


Загальні відомості про JTI

JTI входить до групи компаній Japan Tobacco, провідного міжнародного виробника тютюнової продукції. Ми виготовляємо більше ніж 90 марок

Робота в JTI Україна Ми цінуємо наших професіоналів, тому, окрім конкурентної заробітної плати, співробітник JTI отримує широкий компенcаційний пакет: медичне страхування та страхування життя, компенсацію витрат на обіди, додаткові 4 дні відпустки.

JTI – один з провідних роботодавців України, що створює творчу робочу атмосферу та надає широкі можливості для професійного і кар’єрного зростання. Серед них — внутрішні та зовнішні тренінги, розмовний клуб англійської мови, корпоративна бібліотека, програма розвитку

32 роки

6 років

середній вік наших співробітників

середня тривалість роботи у нашій компанії

50

95%

українців працюють у підрозділах JTI у різних країнах світу

співробітників пишаються тим, що працюють в JTI Україна* * Згідно з Дослідженням залученості співробітників JTI Україна в роботу, проведеним 2012 року.

кар’єри «Формула Успіху», програма розвитку менеджерського потенціалу «Творці талантів», кросфункціональні проекти та освіта за програмою MBA. Співробітники JTI також мають можливість будувати міжнародну кар’єру. Зараз понад 50 українців працюють у підрозділах JTI у різних країнах світу.

1200 кількість співробітників в JTI Україна

Більше дізнатися про JTI, а також про вакансії та програму стажування можна на сайті www.jti.com. Якщо ви не знайшли цікавої для себе позиції, зареєструйтесь на www.jti.com в розділі Careers, секція Jobs at JTI, для того, щоб отримувати розсилку вакансій на власну електронну пошту.


сигарет, а три з них входять у п’ятірку найбільш популярних у світі. JTI представлена у 120 країнах та об’єднує понад 27 тисяч працівників. Штаб-квартира компанії розташована у Женеві, Швейцарія. В Україні JTI є другою найбільшою тютюновою компанією та об’єднує 1200 працівників, у центральному офісі в Києві, 9 регіональних офісах та на фабриці у м. Кременчук.

Стажування в JTI Україна Програма стажування в JTI Україна — це чудова можливість для молодих спеціалістів отримати мультифункціональний досвід роботи та розпочати успішну кар’єру в одній з найбільших міжнародних FMCG компаній країни. Стажування триває від 12 до 14 місяців, залежно від напрямку роботи, та надає учасникам багато переваг.

Ми пропонуємо

Вимоги до кандидатів

• Роботу в команді професіоналів над реальними бізнес-проектами

• Студент 4–6 курсів або випускник останніх двох років

• Практику роботи в різних відділах компанії

• Можливість працювати від 20 годин на тиждень

• Можливість працювати неповний робочий день (від 20 год/тиждень)

• Вільне володіння англійською, українською та російською мовами

• Конкурентну заробітну плату (5000 грн/місяць)

• Відмінні навички володіння комп’ютером

• Компенсацію витрат на обіди

• Чудові комунікативні навички, здатність працювати в команді • Проактивний підхід до роботи

Наша статистика з 2007

53

47

11

випускники програми стажування

з них отримали постійне місце роботи в JTI

вже стали менеджерами

Якщо ви бажаєте взяти участь у програмі стажування JTI, надішліть своє резюме на електронну пошту: UA.Recruitment@jti.com. Будь ласка, в назві листа вкажіть «Стажування».


Основні напрями діяльності компанії Кока-Кола Хеленік, материнська компанія „Кока-Кола Беверіджиз Україна”, - це друга найбільша у світі компанія-ботлер, що займається розливом, продажем та дистрибуцією безалкогольних газованих напоїв на умовах франчайзингу Компанії Кока-Кола. Завод Кока-Кола, побудований у Броварському районі Київської області, є найбільшим в Європі та найпотужнішим в Україні серед безалкогольних виробництв. „Кока-Кола Беверіджиз Україна” продає та здійснює дистрибуцію популярних в усьому світі безалкогольних напоїв Coca-Cola, Fanta, Sprite, Coca-Cola Light, Schweppes, а також локальних – соків Rich, botaniQ та Добрий, питну воду BonAqua , чаї Nestea, енергетичні напої Burn, Gladiator тощо. Особливості працевлаштування студентської молоді у компанію Компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» щороку здійснює відбір у Програму практики для студентів 4 курсу (Students’ Internship) та у Програму підготовки майбутніх менеджерів для випускників (Management Trainee Program). Програма Students’ Internship триває 4 місяці, починаючи з квітня 2014 року та передбачає часткову зайнятість згідно з графіком навчання у ВУЗі. Практика дозволить учасникам розвинути не лише функціональні навики,а й навики управління проектами, комунікації, планування тощо. Програма Management Trainee триває 2 роки, починаючи з вересня 2014 року, та дозволить учасникам отримати функціональні навики та навики управління людьми через реалізацію різних бізнес-проектів у сфері продажів, забезпечення збуту, фінансів та управління персоналом. Участь у програмах дає унікальну можливість зробити перший крок у своїй кар’єрі, познайомитися з бізнесом, культурою та традиціями Компанії, отримати досвід роботи згідно своєї освіти, вчитися у найкращих функціональних наставників. Адреси веб-сторінок компанії www.coca-cola.ua http://www.coca-colahellenic.com.ua/Careers/CareerOpportunity/ E-mail uaresume@cchellenic.com


Почни кар’єру світового рівня в компанії EY Уже більше 20 років компанія EY в Україні є визнаним лідером у галузі консультування з питань ведення бізнесу, аудиту, оподаткування і права, а також супроводу транзакцій. Корпоративна культура нашої компанії ґрунтується на принципах взаємної поваги та роботи в команді, що вимагає від співробітників особистої відповідальності та ініціативи на всіх посадах. Спільні цінності та високі стандарти якості об’єднують 175 тисяч наших співробітників у понад 150 країнах світу. В офісах компанії EY в Києві та Донецьку працюють понад 500 фахівців, які надають повний спектр послуг міжнародним і українським компаніям. Наші інвестиції в новітні програми з навчання і підвищення кваліфікації дають можливість співробітникам EY будувати успішну кар’єру, посилювати професійну підготовку і розвивати лідерські якості, щоб надавати нашим клієнтам послуги найвищої якості. Майже 200 співробітників компанії є студентами АССА, а 77 фахівців вже отримали національні та міжнародні аудиторські сертифікати, такі як ACCA, CPA, CISA, CISSP. Окрім професійного та кар’єрного зростання компанія EY пропонує: • Роботу в демократичному та динамічну корпоративному середовищі • Конкурентну заробітну платню • Медичне страхування та страхування життя • Щорічну відпустку тривалістю 25 робочих днів • Прозорий бонусний план • Можливість працювати в офісах компанії в різних країнах світу Близько половини співробітників EY розпочали кар’єру в компанії ще у студентські роки. Якщо Ви - студент з активною життєвою позицією, ми пропонуємо широкий спектр можливостей: від конкурсів до програм стажування й набору молодих фахівців. Серед них: «Університет EY», «Молоде покоління фінансових управлінців», «Кава з партнером», Дні відкритих дверей та багато іншого. Подробиці на сайті: ey.com/ua/careers Завдяки програмам для студентів ви дізнаєтеся більше про життя в компанії EY та познайомитеся з нашими фахівцями. Усе це стане в нагоді на вашому кар’єрному шляху. Незалежно від сфери, яку ви оберете – аудит, оподаткування, супровід транзакцій або консультування, - на вас чекають захоплюючі проекти, робота у команді професіоналів, кар’єрне зростання, новий досвід та знання, а також перспективне співробітництво з представниками компаній із різних галузей економіки. м. Київ, вул. Хрещатик 19а Тел.: +380 (44) 490 30 26 www.ey.com/ua/students

EYUkraineCareers EYUkraineCareers


When your ideas, codes, algorithms change lives of others - you understand that what you do is important. And we have an opportunity to create what matters. Is it possible to materialize your dream? Materialise responds - Yes. You live, you dream, you imagine and we are here to help you to print it into life, to give it a shape, to make it tangible. We convert your ideas into code and then code itself develops programmes that make everything possible. Our main jurisdiction is: - 3D printing (Additive manufacturing) - designing (Digital CAD) - medical engineering (Medical Image Based Engineering and Manufacturing). After going through talented minds and skilful hands of our engineers your ideas do come to life, challenging the impossible and leaving the print in a history. Here, in Kiev, we evolve our ideas to products and solutions. In close collaboration with Belgium, headquarter office, our team, starting from customer needs analysis, goes to the research stage, then to the requirements capturing and software development phase, takes part in all steps till the innovative solution is born. We work when we think by the desk or on the terrace, playing basketball or air-football, we inspiring for new ideas talking with colleagues, visiting trainings and conferences, seeing interesting exhibitions. Be inspired by innovations: - Full cycle of product development & ownership for projects/products - be a part of future technologies - be on the top of the innovation wave - Chance to leave 3D print in history - Create things that matter - Recognition program Have an opportunity and drive: - Build local & international career - Learning and development system - Library with opportunity to order necessary books - Business trips to Europe, Asia, USA - Learn & use English - Transparent Performance Review System Have work-life balance: - 24 paid days of holidays - 12 paid days of sick leave - Medical insurance ( including either gym/swimming pool or stomatology) and opportunities for relatives insuring with corporate discounts - Health working schedule (without overtimes) - Team sports - football, volleyball, basketball - Mini gym and shower - bicycle parking Feel like at home: - Cool people who became friends - Sweet Mondays surprise weekly and tasty cookies daily - Free Auto parking - Green nice terrace & kitchen to have a dinner or simply spend a break - Air hockey, table football, ping-pong, darts - Faerie Team & Company buildings - Welcoming atmosphere, never ending smiles and laugh


Банк для успешных людей Альфа-Банк (Украина) – универсальный коммерческий банк, который является частью международного консорциума «Альфа-Групп». Банк занимает лидирующие позиции во всех сегментах банковского рынка Украины. Согласно рейтингу Национального банка Украины, Альфа-Банк входит в группу крупнейших банков страны по размеру активов и является одним из лидеров по объему розничного кредитного портфеля. Альфа-Банк (Украина) гордится своей репутацией надежного и стабильного финансового института с быстрым, удобным сервисом и инновационным подходом к обслуживанию клиентов. Как член консорциума «Альфа-Групп», Альфа-Банк (Украина) использует богатый финансовый опыт банковской группы, сочетая глубокое знание украинского рынка и международные стандарты бизнеса, что является одним из его конкурентных преимуществ. Поддержка акционеров путем регулярного увеличения капитала является залогом долгосрочного развития бизнеса. Так, за последние семь лет Банк увеличил капитал семь раз. Ключевые позиции Альфа-Банка на украинском рынке были признаны многочисленными рейтингами и исследованиями. Так, в 2013 году Альфа-Банк вошел в ТОП-3 рейтинга «20 самых эффективных банков Украины» делового издания «Forbes Украина» и занял третье место среди 50 лучших банков страны по версии ведущего делового издания «Коммерсантъ-Украина». Альфа-Банк Украина – это более 6000 тысяч сотрудников, средний возраст которых – 28 лет. В нашем молодом, амбициозном и динамичном коллективе работает около 200 выпускников ВУЗов 2013-го года и 400 сегодняшних студентов. Мы нацелены на профессиональное и карьерное развитие наших профессионалов. В 2013 году 20% от общей численности Банка были повышены в должности. Руководство Альфа-Банка - это международная команда профессиональных ТОП-менеджеров Украины, Польши, России и Чехии. География Альфа-Банка охватывает всю территорию Украины и насчитывает около 100 отделений. Альфа-Банк активно участвует в социально-культурной жизни нашей страны. Является организатором и спонсором проведения масштабного музыкального события – джазового фестиваля Alfa Jazz Fest. А это более 300 джазовых исполнителей со всего мира и около 90000 гостей, посетивших фестиваль за 3 года. Контактное лицо: Озирская Вероника Ведущий специалист отдела подбора персонала cv@alfabank.kiev.ua тел.: (044) 490-17-28, факс: (044) 490-46-01 Киев, ул. Десятинная 4/6


Компанія СМК працює на ринку з 1997 року. Ми маємо найбільшу у світі команду розробників для платформи Apple (Macintosh). Компанія є розробником програмного забезпечення, продукти якої визнані на світовому ринку, що підтверджено нагородами MacWorld та WWDC Best of Show Award. Діяльність СМК спрямована на: - с півпрацю з компаніями-лідерами з виробництва ПЗ та технологічних процесів на Windows і Macintosh платформах; - випуск продуктів для торгівельної марки “Software MacKiev”. Кар’єру в нашій Компанії ви можете розпочати з Тренінг Центру для програмістів або тестувальників. Курс навчання допоможе вам отримати необхідні знання та практичні навички для роботи в проектах. Ми гарантуємо роботу в команді професіоналів, а також: - конкурентну заробітну плату; - гнучкий графік роботи; - медичне страхування; - корпоративну бібліотеку (близько тисячі книжкових та електронних джерел з професійної тематики). Наші вакансії: - Програміст С/С++/С# (Windows) - Програміст Objective-C (Mac OS X/iOS) - Програміст Java - Web програміст (JavaScript, HTML5) - Тестувальник - Менеджер проектів - Графічний дизайнер - 3D дизайнер - Web дизайнер Контакти: тел. (044) 493-93-25 e-mail: jobs@cmksoftware.com www.mackiev.com


KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах KPMG у 156 країнах працює понад 152 000 професіоналів. KPMG здійснює свою діяльність в Україні з 1992 року і надає послуги з аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, а також консультаційні послуги з фінансових питань провідним вітчизняним та міжнародним підприємствам та організаціям. Офіси KPMG відкрито у Києві, Донецьку та Львові. KPMG – одне з найкращих місць, де можна набути досвід в міжнародному бізнесі, працюючи над проектами для великих українських та міжнародних компаній. Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, які можуть надавати широкий спектр комерційних послуг нашим клієнтам в усьому світі, допомагаючи їм ефективно вирішувати найважливіші питання бізнесу. Вимоги до кандидатів • Спеціалізація в галузі економіки, податків, права • Вільне володіння англійською мовою (усні та письмові навички) • Володіння основними комп’ютерними програмами • Готовність до інтенсивної роботи та відряджень Що ми пропонуємо своїм співробітникам • Структуроване навчання та професійний розвиток • Отримання професійної кваліфікації (АССА, CPA, CFA, CISA) • Прозору систему кар’єрного росту • Різноманітність проектів • Конкурентну заробітну плату та соціальний пакет • Роботу в молодому інтернаціональному колективі • Корпоративні заходи Про наявні вакансії ви можете дізнатися на сайті компанії: kpmg.ua/careers Процедура звернення в компанію Етап 1: Попередній відбір на основі анкет/резюме Етап 2: Тестування (тестування проводиться англійською мовою) Етап 3: Співбесіда з представниками відділу персоналу Етап 4: Співбесіда з фахівцями відповідного відділу Ми в соцмережах: Шукаємо тих, хто знаходить! Разом в дружній команді!

in


ООО «УАПРОМ» Украина, 02660, г. Киев, ул. Бориспольская, 9, корпус 91 +38 (044) 392-85-00 hr@prom.ua www.prom.ua

ООО «УАПРОМ» занимается развитием одного из самых успешных интернет-проектов Украины – Всеукраинского торгового центра в интернете Prom.ua. Компания входит в крупнейший интернет-холдинг электронной коммерции в Центральной и Восточной Европе Allegro Group, в том числе и его владельца - южноафриканского фонда Naspers, который владеет 29% акций Mail.Ru Group. Наряду с Всеукраинским торговым центром в интернете Prom.ua, компания развивает подобные проекты в России, Беларуси и Казахстане. Порталы Tiu.ru, Deal.by, Satu.kz занимают лидирующие позиции на рынке среди локальных торговых площадок. Всеукраинский торговый центр в интернете Prom.ua – это уникальная для Украины торговая площадка с конструктором сайтов. Наша миссия – помогать предпринимателям продавать, а потребителям покупать товары и услуги в интернете. • Уже более 360 000 украинских компаний доверяют нам свой бизнес. • Мы помогаем находить товары и услуги 11 000 000 покупателей каждый месяц. • Мы – в ТОП-20 интернет-площадок по версии Forbes. • Наша дружная команда насчитывает 450 сотрудников. • Развитие и профессиональный рост сотрудников – это ценности Prom.ua. Мы предлагаем: • работу в команде опытных специалистов, у которых вы можете многому научиться; • возможность для реализации ваших идей и наработок; • оформление согласно КЗоТ Украины; • медицинскую страховку; • тимбилдинги, тренинги и посещение профильных мероприятий; • гибкий график работы для студентов. • достойную з/п. Если вы: • хотите сделать карьеру в IT и работать в интересном проекте; • обладаете логическим мышлением и способностью к обучению; • обладаете хорошими знаниями основ программирования, алгоритмов и структур данных; • хотите применить ваши знания на практике и получить опыт, который может стать определяющим для вашей будущей карьеры, то эта работа для Вас! Присоединяйтесь к команде профессионалов одного из лидеров рынка интернет-коммерции в Украине!


Відомості про компанію Філіп Морріс Україна Філіп Морріс Інтернешенл – провідна міжнародна тютюнова компанія, продукція якої продається в близько 180 країнах, а кількість співробітників нараховує понад 78 000 працівників у всьому світі. У 1994 році компанія Філіп Морріс Інтернешенл придбала контрольний пакет акцій АТ “Харківська тютюнова фабрика“, яке згодом було перейменоване у ПрАТ «Філіп Морріс Україна». Сьогодні ПрАТ «Філіп Морріс Україна» є провідною* тютюновою компанією в Україні, де працює понад 1400 осіб. Ми маємо штаб-квартиру в Києві, дев’ять регіональних офісів у різних областях країни та новий сучасний виробничий центр у Харкові. *За даними AC Nielsen (2012 рік) Кар’єра в компанії Філіп Морріс Україна Незалежно від того, ким Ви є зараз – початківцем чи досвідченим фахівцем – у нашій компанії перед Вами відкриється цілий світ можливостей. Стажування для студентів – унікальна можливість розпочати кар’єру в провідній компанії світу. Цього року компанія представляє дві програми стажувань для студентів. SMART START – програма стажувань студентів на проектах у різних відділах компанії в центральному офісі в Києві, а також у Харкові. Стажери працюють над власними проектами, а також виконують повсякденні завдання відділу. Стажування триває з червня по жовтень місяць в усіх відділах компанії: фінансовому, відділі продажів та маркетингу, закупівель, комп’ютерно-інформаційному, відділі по роботі з персоналом, корпоративному, на виробництві тощо. Регіональна програма стажування ASPIRE! – це можливість поринути у бізнес ФМУ та отримати цінний досвід у сфері продажів. За підтримки працівників ПрАТ «Філіп Морріс Україна» Ви матимете можливість навчитися мистецтву продажів, виконуючи різноманітні бізнес-завдання. Стажування проходить влітку у більшості великих міст по всіх регіонах України. Переваги стажування в компанії Філіп Морріс Україна: • конкурентоспроможна винагорода за весь період стажування; • отримання досвіду безпосередньої роботи з досвідченими менеджерами; • шанс працювати в захоплюючому міжнародному бізнес-оточенні; • можливість розвивати свій потенціал в компанії, яка є лідером своєї галузі. Студентів, які бажають пройти стажування в компанії Філіп Морріс Україна просимо скористатися нашою сторінкою на порталі www.rabota.ua Випускникам та професіоналам ми пропонуємо роботу в динамічному та цікавому середовищі, можливості розвитку в різних відділах, конкурентоспроможну заробітну плату та привабливий соціальний пакет. Наш підхід полягає в забезпеченні кар’єрного росту працівників на основі їх здібностей, здобутків і потенціалу. Про наявні вакансії ви можете дізнатися на сайті www.pmicareers.com, вибравши у розділі країн Україну.


Про компанію Ще в далекому 1996 році ми створили компанію з простим ім’ям - “В.М.” (від укр. “Витратні матеріали”), але дуже амбітним завданням - стати для українських споживачів основним постачальником витратних матеріалів для офісної техніки. Ми встановили партнерські відносини з провідними світовими виробниками і збудували власну дилерську мережу у всіх регіонах країни. Далі, прагнучи забезпечити клієнтів якісними продуктами для друку за максимально доступною ціною, ми одними з перших налагодили і успішно розвиваємо в Україні виробництво сумісних витратних матеріалів. Сьогодні група компаній “В.М.” є: • найбільшим виробником витратних матеріалів торговельних марок Patron і Barva; • офіційним дистриб’ютором і бізнес-партнером провідних світових виробників офісної техніки та сумісних витратних матеріалів; • власником лабораторії з розробки та контролю якості продукції. Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальних і сумісних витратних матеріалів для друку, носії інформації, оргтехніку, комп’ютерні аксесуари. 7 років тому ми провели сертифікацію продукції та атестацію виробництва витратних матеріалів у системі УкрСЕПРО, з 2006 року тонерні картриджі Patron тестуються за міжнародним стандартом STMC. У 2012 році інтегрована система управління якістю та екологією “В.М.”, яка поширюється на виробництво і продаж наших товарів і послуг, сертифікована за ДСТУ ISO 9001:2009 та ISO 14001:2006.


- «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» відкрила свій перший магазин в Києві в 2003 р.  З тих пір компанія інвестувала понад 545 млн. євро в свій розвиток в Україні. - Наразі «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» управляє 33 торговельними центрами у 24 містах. - Т орговельний центр METRO пропонує асортимент із 30 000 найменувань товарів для професійних покупців: представників роздрібної торгівлі, ресторанно-готельного бізнесу, сервісних компаній та офісів. Торговельна площа класичних магазинів складає – 8 000-10 000 кв. м., а загальна площа будівлі – до 16 000 кв. м. Кожний торговельний центр пропонує безкоштовну парковку до 900 місць. - «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» співпрацює з понад 2100 постачальниками, закуповуючи більше 90% продукції в українських виробників, дистриб’юторів та імпортерів. - «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP – однієї з найбільших міжнародних торгових компаній світу. У 2012 р. обсяг продажів METRO GROUP склав 67 млрд. євро. В 2 200 магазинах компанії в 32 країнах світу працює більше 280 000 осіб.  Нам приємно, що Ви зацікавилися можливістю роботи у нашій команді. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до однієї з найбільших торговельних груп світу і є одним із провідних міжнародних роботодавців в Україні. Торговельний ринок – динамічний, вимогливий та захоплюючий. Люди, які працюють у торгівлі, люблять свою справу, розуміють потреби покупців та є справжніми підприємцями по духу. У найближчі роки «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» продовжуватиме динамічне зростання, тому нам потрібні Ваш талант і Ваші амбіції! Ми пропонуємо Вам чудову можливість для успішного початку чи розвитку кар’єри.


Зразок резюме

Зразок Сергій Володимирович Ціль: HR асистент компанії Super Capital (або молодший трейдер) Особисті відомості: Тел.: E-mail: Освіта: 2004 – 2010 : 2007 - 2009:

+38 (095)-999-99-99, +38 (097) 11-11-111; pupkin.sv@gmail.com

Національний університет хіромантії та права, Магістр юридичного факультету, спеціальність – господарське право; Курси англійської мови «Speak down»

Досвід роботи: листопад 2009 – теперішній час: Державний центр розвитку молоді (http://molod.com.ua/) Директор (22 підлеглих) жовтень 2008 –листопад 2009: SUN InBev Ukraine (пивоваріння) Campus Ambassador university жовтень 2007 - жовтень 2008: ТОВ «Молодь 3030» (система знижок для дозвілля та шопінгу) Власні проекти, заходи та досягнення: 2009: • соціальний проект з розвитку молодіжного підприємництва «Бізнес для молоді», • форум креативної молоді України «Event-2009», 2007: • форум міста Києва, рубрика «Працевлаштування студентів», Професійні навики:

• уміння створювати «з нуля» та реалізовувати проект, • досвід керування персоналом, • уміння працювати в команді, • досвід роботи з юридичними документами.

Проходження тренінгів, майстер-класів, семінарів; участь у конференціях: • Майстер-клас «Тайм-менеджмент» (Глєб Архангельський), • Тренінг «Маркетинг продажу» (Євген Дейнеко), • Тренінг «Профілактика професійного вигорання» (Анастасія Осадча) Додаткові відомості: • посвідчення водія (категорії В); • володіння ПК та оргтехнікою на рівні впевненого користувача; • англійська мова – вільне володіння, німецька – базове; • хобі: нумізматика, туризм, бджільництво. Особисті якості:

• відповідально та педантично ставлюсь до роботи; • наполегливо йду до реалізації своїх цілей; • здатний швидко вчитися та зацікавлений в кар’єрному зростанні.


Компанії-учасники заходу:

Генеральний інформаційний партнер:

Партнери:


Розклад презентацій та майстер класів: 8 квітня (пр-т Академіка Глушкова, 4 Г) 14:00 - 14:50 Майстер-клас “Професійне резюме” від Володимира Швеця (аудиторія 42, третій поверх) 15:00 - 15:50 М  айстер-клас “Основні етапи відбору кандидатів, в умовах сучасного ринку праці” (аудиторія 42, третій поверх) 16:00 - 16:50 Тренінг “Виявлення своїх сильних сторін, області розвитку та професійні інтереси. Рекомендації за напрямами професійної діяльності” від Наталії Сушко (HR Technologies) (аудиторія 42, третій поверх) 9 квітня (б-р Т.Шевченка, 14) 10:45 - 11:45 Тренінг “Секрети проходження співбесіди” від Володимира Швеця (Актова зала, 2-й поверх) 12:00 - 13:00 Форум “Кар’єрні можливості для молоді та студентства” (Актова зала, 2-й поверх) 13:00 - 13:50 Презентація кар’єрних можливостей в компанії “JTI” (Актова зала, 2-й поверх) 14:10 - 14:50 Семінар “В чому особливість розвитку кар’єри в інноваційній компанії 3М” (Актова зала, 2-й поверх) 15:00 - 16:00 М  айстер-клас “Основні етапи відбору кандидатів, в умовах сучасного ринку праці” (Актова зала, 2-й поверх)

Список компаній учасників: 8 квітня: К  НУ імені Тараса Шевченка, пр.-т Академіка Глушкова, 4Г, (Радіофізичний факультет) Номінал Інжиніринг, 3Shape Ukraine, Сан Ін Бев Україна, DataArt, CMK, life:), MELEXIS, Materialise, SMART GROUP, Кока-Кола Беверіджиз Україна, Prom.ua, Нова Пошта, Витратні матеріали, МедЕксперт. 9 квітня: К  НУ імені Тараса Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 14, (Інститут філології) Nestlé, Unilever, 3M, Сан Ін Бев Україна, Альфа-Банк, Балтик Майстер Груп, JTІ, Мережа супермаркетів «Сільпо», Компанія EY, METRO Cash and Carry, KPMG, Філіп Морріс Україна, Watsons Ukraine.

Будуйте кар’єру разом з нами! www.stud-centr.org.ua

Каталог ярмарку вакансій "Імпульс - 2014"  
Каталог ярмарку вакансій "Імпульс - 2014"  

Буклет з інформацією про компанії, вакансії та працевлаштування що готувався та роздавався відвідувачам Ярмарку вакансій "Імпульс - 2014" 8-...

Advertisement