Page 1

Kampanie Mailingowe Skuteczny spos贸b pozyskiwania klient贸w


Jak skutecznie dotrzeć do klientów? Jak zaprezentować swoją ofertę aby zmaksymalizować sprzedaż? Na te pytania warto sobie odpowiedzieć, jeśli chcemy rozwinąć swój biznes. Dzięki internetowi mamy wiele kanałów dzięki, którym możemy dotrzeć do klientów oraz dopasować swoją ofertę do zainteresowań potencjalnych klientów.


Jednym ze sposobów jest e-mail marketing. Na czym polega mailing reklamowy? Mailing to wysyłanie reklamowych wiadomości e-mail bezpośrednio na adres e-mail klienta lub osoby potencjalnie zainteresowanej ofertą. Wiadomość ta powinna zawierać ciekawą ofertę np. z bieżącą promocją, ciekawą grafikę i zachęcenie do skorzystania z oferty. W mailingu można również przesłać promocyjny kod uprawniający do zniżki, informacje o nowych artykułach na firmowym blogu lub informacje o evencie organizowanym przez firmę.


.

Jednym ze sposobów zbierania bazy maili do których możemy wysłać mailing z ofertą jest zbieranie adresów na stronie internetowej (np. Pole “zapisz się do newslettera”) lub skorzystanie z maili, osób które już kupowały lub kontaktowały się z nami poprzez formularz. Jakie są zalety tego kanału prezentowania oferty? Często ta forma reklamy trafia do osób, które już w jakimś stopniu są zainteresowane naszą ofertą. Dzięki mailingowi reklamowemu będziemy mogli przypomnieć o naszej firmie w naturalny i nienachalny sposób. Możemy dodatkowo spersonalizować ofertę poprzez segmentację osób zapisanych do newslettera. I ostatnia, kwestia - jest to relatywnie tani sposób na promocję. Kampania mailingowa – sprawdź jak możesz pozyskać klienta!


http://www.stroneo.pl


Millions discover their favorite reads on issuu every month.

Give your content the digital home it deserves. Get it to any device in seconds.