Page 9

Degvielas sistēmas tīrīšana pagarina automašīnas dzinēja mūžu Pieaugošs degvielas patēriņš, vibrācija un nevienmērīga dzinēja darbība – tas viss liecina par problēmām degvielas sistēmā. Galvenokārt tās veicina nekvalitatīvas degvielas izmantošana, kas rada nogulsnes. Liels daudzums nogulšņu veicina arī mehānisku nodilumu kustīgajām daļām. Lai to novērstu, ir jāveic degvielas sistēmas tīrīšana. Regulāri veicot automašīnas tehnisko apkopi, degvielas sistēmas tīrīšanu un izmantojot kvalitatīvus automašīnas kopšanas līdzekļus, var novērst daudzas problēmas, kas rodas transportlīdzekļa ekspluatācijas laikā. Degvielas sistēmas tīrīšana ir vienlīdz svarīga gan automašīnām ar benzīna dzinēju, gan arī ar dīzeļa dzinēju. Lai paildzinātu dzinēja mūžu, svarīgi izvēlēties arī speciālo eļļu. Tas palīdzēs ietaupīt degvielu, jo, izmantojot konkrētajai automašīnai piemērotu eļļu, rodas mazāka pretestība virzuļos un citās kustīgajās daļās. Pareizi izvēlēta eļļa samazina dzinēja bojājumu risku – ne tikai eļļo, bet arī uztur dzinēju tīru un drošā darba temperatūrā. Piemērota eļļa blīvē virzuli un samazina nosēdumus, tāpēc dzinēja jauda nemazinās. Izvēloties dzinējam piemērotu eļļu, tā kalpos ilgāk, kā arī radīs tīrākas izplūdes gāzes un mazāku piesārņojumu.

VALVOLINE Syn Power Xtreme Viena no šādām speciālajām eļļām ir VALVOLINE Syn Power Xtreme. Tai ir jauna, uzlabota formula, kas nodrošina maksimālu dzinēja aizsardzību un veiktspēju, kā arī līdz 70% labāku aizsardzību pret nodilumu salīdzinājumā ar nozares standartiem. Lietojot šo eļļu, ir novēroti līdz 3 reizēm labāki degvielas ekonomijas rādītāji, kā arī līdz 25% tīrāks dzinējs, jo produktu sastāvā ir īpašas vielas, kas novērš sabiezēšanu.

Ilgam dzinēju kalpošanas laikam

Valvoline ProFleet dzinēju eļļa

Kravas transports ir nozīmīgs transporta līdzeklis. Lai parūpētos arī par šīm mašīnām, VALVOLINE ir izstrādājis ProFleet dzinēju eļļu, kas ir paredzēta lieljaudas dzinēju aizsardzībai. ProFleet - tās ir augstākās kvalitātes pussintētiskās eļļas, kas tiek ražotas uz augstvērtīgu eļļu bāzes. Tām tiek pievienotas jaunākās piedevas.

Automašīnu ražotāji ar katru nākamo modeli uzlabo dzinēja iespējas. ProFleet kvalitāte paliek nemainīga neatkarīgi no tā, vai tā tiek izmantota iepriekšējās, šābrīža vai nākamās paaudzes kravas automašīnu dzinējos. ProFleet eļļas - tā ir lieliska iespēja saglabāt autoparka mašīnu tehnisko stāvokli nemainīgi labu. Darba efektivitāte taču uzlabojas, ne tikai ietaupot izmaksas. Tās uzlabošanu nodrošina arī ieguldījums aprīkojumā un produktos, kas tiek izmantoti. VALVOLINE Pro Fleet eļļas uzlabo dzinēja darbību, jo salīdzinājumā ar citām ACEA kategorijas eļļām šī darbojas labāk, ja nepieciešama:

1. ELASTĪGA DEGVIELAS IZMANTOŠANA

Vislabākā aizsardzība, izmantojot dīzeļdegvielu ar augstu sēra saturu.

2. SAVIETOJAMĪBA AR BIODĪZEĻDEGVIELU

Dzinējs tiek aizsargāts, izmantojot degvielas un organiskās dīzeļdegvielas maisījumu.

3. APKOPES IZMAKSU SAMAZINĀŠANA Veicina dzinēja noturību pret korozijas izraisīto nodilumu.

4. VISLABĀKĀ AIZSARDZĪBA AUKSTĀ LAIKĀ Eļļa saglabā savas īpašības arī pie ļoti zemas temperatūras.

5. IETAUPĪT UZ DEGVIELAS IZMAKSĀM

Katru gadu var ietaupīt cisternu dīzeļdegvielas!

ProFleet 5W-30 ACEA E4, E7 Cummins 20077, 76, 72, 71 DAF HP1/HP2 Deutz DQC-IV-05 Mack EO-M+ Scania LDF Volvo VDS-3 MAN 3277 MB-approval 228.5, 235.28 MTU Type 3 Renault RVI, RXD Voith Class B

ProFleet 10W-40 ACEA E4, E7 API CF MAN 3277 MB-approval 228.5 Volvo VDS-3 MTU type 3 Scania LDF-2, LDF-3 Renault RDX/RLD-2 Deutz DQC IV-10 DAF

ProFleet LS 5W-30 ACEA E4, E6, E7 API CI-4 MAN 3477 MB-approval 228.51 MTU Type 3.1 Renault RXD, RLD/RLD-2 Volvo VDS-3

ProFleet LS 10W-40 ACEA E6, E7 MAN 3277, 3271-1 MB-approval 228.51 MTU type 3.1 Renault RXD, RLD/RLD-2 RGD Volvo VDS-3, CNG Scania Low Ash Deutz DQC-III-05 Mack EO-N

Augstākās kvalitātes motociklu eļļas! Sniedz pašu labāko savam motociklam – izvēlies Valvoline smērvielas. Kādēļ? Valvoline ir viens no vecākajiem eļļas ražošanas uzņēmumiem ar lielu pieredzi gan automašīnu, gan motociklu apkopē. Valvoline ir vadošais eļļas ražošanas

uzņēmums, kas gadu gaitā ir izstrādājis dažāda veida motociklu smērvielas un dzinēju kopšanas līdzekļus, kas izceļas ar savu augsto kvalitāti.

SynPower 2T Augstas kvalitātes sintētiskā motoreļļa 2-taktu motociklu dzinējiem, kas samazina dūmošanu. SynPower 2T veido eļļas aizsargslāni, kas aizsargā pret nodilumu un koroziju. Eļļa ir iepriekš atšķaidīta, lai to būtu vieglāk sajaukt ar benzīnu. Piemērota gan tiešās iesmidzināšanas, gan jauktas eļļošanas dzinējiem.

SynPower 4T Sintētiskā motoreļļa SynPower 4T paredzēta visiem 4-taktu motociklu dzinējiem un nodrošina ātru iedarbināšanu pie zemas temperatūras un vienmērīgu eļļošanu pat ļoti aukstos laika apstākļos. Piemērota eļļas sajūga eļļošanai, ieteicama motocikliem, kam paredzēti API klasifikācijas SG grupas vai JASO klasifikācijas MA grupas šķīdumi.

DuraBlend 2T DuraBlend 2T eļļa ir piemērota dzinēja tīrības uzturēšanai. Tā aizkavē nodilšanu un kompresijas gredzenu apogļošanos. Sintētiskās motoreļļas maisījums, kas paredzēts visiem 2-taktu dzinējiem, samazina dūmošanu, ir iepriekš atšķaidīts, lai to būtu vieglāk sajaukt ar benzīnu. Eļļa piemērota gan tiešās iesmidzināšanas, gan jauktas eļļošanas dzinējiem.

Motorcycle Oil 2T Īpaši piemērota mazākiem un vecākiem motoriem. Motociklu eļļa 2T novērš aizdedzes sveču apdegšanu un oglekļa nogulšņu veidošanos. Eļļa ir izstrādāta tā, lai samazinātu dūmošanu. Tā ir piemērota gan tiešās iesmidzināšanas, gan jauktas eļļošanas dzinējiem. Racing 2T Paredzēta lietošanai intensīvu sacīkšu laikā. Racing Oil 2T eļļa paredzēta sacīkšu motociklu 2-taktu dzinējiem ar ūdens dzesēšanas sistēmu, kas mitruma ietekmē neizraisa noslāpšanu. Nav iepriekš atšķaidīta. Nelietot dzinējiem ar tiešās iesmidzināšanas sistēmu. Nejaukt ar citām eļļām.

DuraBlend 4T DuraBlend 4T eļļa ar augstas kvalitātes pamatvielām un piedevām veido izturīgu aizsargslāni. Auksta motora iedarbināšanai ieteicams izmantot eļļu, kuras viskozitātes līmenis ir 10W-40. Piemērota eļļas sajūga eļļošanai, ieteicama motocikliem, kam paredzēti API klasifikācijas SG grupas vai JASO klasifikācijas MA grupas šķīdumi. Motorcycle Oil 4T Augstas kvalitātes universāla vissezonas motoreļļa, kas paredzēta 4-taktu motociklu dzinēju aizsardzībai visos gadalaikos. Motociklu eļļa 4T nodrošina lielisku aizsardzību un eļļošanos plašā temperatūras diapazonā.

Aktuālo informāciju par VALVOLINE meklē www.valvolinelatvija.lv

Izvēlies piemērotāko Valvoline produktu savam motociklam 2T motoreļļas: 2T SYNPOWER MOTORCYCLE 2T DURABLEND MOTORCYCLE 2T MOTORCYCLE 2T DURABLEND SCOOTER

MAXLIFE Coolant

4T motoreļļas: 4T SYNPOWER 10W50 4T SYNPOWER 10W40 4T DURABLEND 10W40 4T DURABLEND 20W50 4T MOTORCYCLE 10W40 4T MOTORCYCLE 20W50 4T SYNPOWER 5W40 SCOOTER

Ķēžu smērvielas: White Synthetic Chainlube Chain & Cable Lube

Sacīkšu dzinēju motoreļļas: 2T RACING 2T COMPETITION 4T SYNPOWER 10W50 4T SYNPOWER 10W40 4T DURABLEND 10W40 4T DURABLEND 20W50 VR1 RACING 10W60 Ttransmisijas eļļas: SYNPOWER TDL 75W90 VALVOLINE GL-5 80W90 Dzesēšanas šķidrumi:

Jēkabpils

ventspils

Rīga

J e lg ava

Dau g av p i l s

Bremžu šķidrumi: DOT 5.1 DOT 4

Filtru apkopes produkti: AIR FILTER CLEANER AIR FILTER OIL Dakšu eļļas: SYNPOWER FORK OIL 5W SYNPOWER FORK OIL 10W SYNPOWER FORK OIL 15W MOTORCYCLE FORK OIL Motokosmētika: BRAKE CLEANER CARBURETTOR CLEANER MULTISPRAY 1299 WD SILICONE SPRAY GLASS CLEANER PRO SHINE WAX

Jaunumi un lieliski piedāvājumi STOKKER instrumentu centros nr. 24  
Advertisement