Trumposios konsultacijos pavyzdys

Page 1

Trumposios konsultacijos atsakymo pavyzdys


Klausimas Artėjančiam pavasariui norėčiau įsigyti kokybišką paltą, tačiau esu pasimetusi dėl modelio galėčiau rinktis: a) esu viso labo tik 156 cm ūgio; b) šiaip esu liekna (svoris -50kg), bet matosi kriaušės tipo figūros užuomazgos; c) kad madingas būtų bent 3 sezonus; d) man 37 metai, mėgstu jaunatviškus drabužius, tačiau visada pirmenybę teikiu elegantiškam moteriškumui. Ačiū.


Trumposios konsultacijos atsakymo pavyzdys Sveiki, Kadangi kriaušės figūros tipui būdinga smulkesnė viršutinė kūno dalis už apatinę, norint išgauti balansą reikia optiškai padidinti ir žvilgsnį nukreipti į viršutinę kūno dalį. Tokiu atveju, paltą rinkitės dideliais atvartais. Jums tinka visi klasikinio tipo paltai su didesniais atvartais. Klasika - amžina, todėl paltas bus madingas tol, kol jo nesudėvėsite. Norint paltą derinti prie visų esamų drabužių ir kad jis būtų tinkamas devėti betkurioje situacijoje, - rinkitės jį juodos, tamsiai mėlynos, pilkos ar smėlio spalvos. Palto ilgis turėtų būti ne ilgesnis nei iki kelių, kitu atveju apsunkinsite savo figūrą bei atrodysite dar žemesnė. Išryškinkite ir parodykite liemens liniją diržu, esančiu komplekte su paltu arba kitu pasirinktu platesniu diržu iš odos. Kad paltas tarnautų ilgiau, atkreipkite dėmesį į audinio sudėtį. Audinys, turintis bent 80% vilnos, suteiks jums šilumos bei ilgesnio dėvėjimo garantiją. Čia rasite jūsų figūros tipui tinkančių paltų siluetus:

2


Apžvelgėme Jūsų figūros tipui aktualias taisykles bei rekomendacijas. Tikimės radote atsakymus, kaip ir kokie drabužiai puošia jūsų kūno linijas ir nuo šiol apsipirkimas taps malonus. Jei kilo klausimų, norite pasikonsultuoti ar pasidalinti savo įžvalgomis nedvejodami susisiekite su mūsų stiliaus ekspertais:

www.ifconsulting.lt