Page 1


Дата: Мета:

06.12.2007 р.  активізувати роботу учнів з інформатики в позакласний час; узагальнити та систематизувати здобуті знання, уміння та навички учнів з предмету;  розвивати знання, уміння та навички учнів з інформаційних технологій, пізнавальний інтерес до інформатики, кмітливість, винахідливість, творчі здібності;  виховувати культуру користувача ПК, почуття відповідальності, поваги до суперника.

комп’ютери, картки до завдання «Шерлок Холмс», дискети, Обладнання: чорний ящик із носіями інформації, стрічки-нагороди учасницям конкурсу, корона для Міс Інформатика, медалі «Кращий вболівальник», музичні файли, костюми для пристроїв комп’ютера. Організація заходу:

у конкурсі бере участь 5 дівчат з 10а та 10б класу, визначених заздалегідь за їх власним бажанням, та інші учні класу – вболівальники. Учасниці заздалегідь готуються до конкурсів «Мій коник», «Інтелектуальний» (повторюють вивчений матеріал з інформатики за переліком питань), «Вітальна листівка» 2


(продумують макет листівки до Дня збройних сил України). У заході задіяні учні гуртка «Вступ до інформатики» (6 клас), які грають такі ролі: принцеса Інформатика, Процесор, Монітор, Вінчестер, Принтер, Монітор, Клавіатура, Мишка. Конкурс веде учитель інформатики та учень 11 класу. До складу журі входять два учні 11 класу. Під час гри гуртківці спостерігають за конкурсами для вболівальників, а в кінці заходу визначать найерудованих вболівальників. За результатами інтелектуальної гри учасницям будуть присвоєні такі звання: 1. 2. 3. 4. 5.

"Міс Інформатика" "Віце-Міс Інформатика" "Міс комп’ютерний дизайн" "Міс комп’ютерний винахід" "Міс комп'ютерна неперевершеність"

3


Хід заходу:

Минають дні, минають роки, Прогрес крокує повсякчас, І вже новиночки науки Прийшли до школи і до нас. Просторий клас, а в нім – машини, І кожному – як би пізнать Світ, що несе в собі таїни, Твій розум прагне розгадать. То ж не барімося, до діла І зараз конкурс проведем, Міс Інформатику умілу Сьогодні тут ми віднайдем.

- Старі люди кажуть, що успіх людини зазвичай залежить від випадковості, частково – від впевненості в собі, фізичної сили та витривалості, але найбільше від освіти, базових знань, тобто від ерудованості. Останню ознаку ми маємо сьогодні і виявити у дівчат 10 класів. - Вітаємо вас на конкурсі "Міс Інформатика 2007". - І першим ділом давайте познайомимось з нашими учасницями. Звучить фонова музика, дівчата заходять до кабінету інформатики та займають місця за комп’ютерами. 1. Кошеленко Маргарита, 10б клас. 2. Трофимчик Анастасія, 10а клас. 3. Зубар Ольга, 10а клас.

4


4. Дубина Юлія, 10б клас. 5. Єгорова Альона, 10б клас. - Виберемо журі почесне, І змагання буде чесне. До складу журі сьогодні входять: 1. Гергисевич Оксана Сергіївна, психолог школи, переможниця конкурсу "Еврика"з інформатики серед учителів. 2. Тищенко Євген – кращий учень з інформатики. - А також на наше свято завітали гости. Зустрічайте їх. Під музику входить Принцеса Інформатика та Пристрої комп’ютера. Я Принцесса Информатика Подруга математике, Прогресса дочь и Логики, Компьютеров царица, Здесь царство электричества И символов владычество. Погляди, скорей, вокруг, Вот – компьютер – верный друг! Я мудрее всех на свете, Знают это даже дети. Без моих советов важных, И решений столь отважных, Так скажу я вам, друзья, Обойтись никак нельзя. Всем я очень помогаю, Весь контроль осуществляю, Слово с делом совмещаю И разумно управляю. Я винчестер очень жесткий волевой. 5


Информацию храню всегда надежно. Если будешь думать чаще головой, Все окажется совсем несложно.

Я показываю объекты, Фото-, видеопроекты, Я не плеер, не мотор, А обычный монитор. Я маленькая серенькая "мышь" Но мной компьютеру вреда не причинишь. Я энергично по столу передвигаюсь, За это мышкой я и называюсь. Информации нужна я Скоростью отменною, Что поладишь ты со мной, Верю! Непременно! Будь предельно осторожен, Ведь со мной работать сложно. Нужно навыки иметь, Чтобы мною овладеть. Сколько символов и букв Убегает из под рук, Лишь легонько прикоснешься, Посмотри на монитор, Хоть на букву ошибешься И прервется разговор. А я принтер, братцы, Тут нам надо разобраться: Для чего же этот ящик? Он в себя бумагу втащит, И сейчас же буквы, точки, Запятые – строчка к строчке – Напечатаю в момент! Очень нужный инструмент!

6


Я - красавица Дискета, посмотрите. Хорошенько меня разглядите: Одежда модного фасона, Ведь я важная персона. От жары я болею, От магнита быстро млею. С вами я дружу, девчата, И всегда помочь я рада. Об одном лишь вас прошу: Берегите красоту, Пожалейте вы дискету, Послужу я вам за это. Вот теперь, дружок, немного Ты с компьютером знаком. Если дальняя дорога Приведет его в твой дом, То скажи ты всем вокруг: "Вот компьютер – верный друг!" - Принцесо, дякуємо, що завітали до нас на свято, бо ми без комп’ютера ніяк не обійдемося. Запрошуємо вас зайняти місце у журі. - А як же мої пристрої? - А спостерігати за чесністю конкурсу та визначати вболівальників буде ваш комп’ютер. Пристрої, ви згодні? - Так. Пристрої займають місця у залі. - Отже, розпочинаємо конкурс "Міс Інформатика 2007". Звучать фанфари.

7

найкращих


- А щоб визначити послідовність вибору теми у першому конкурсі, проведемо жеребкування.

Жеребкування Перед початком конкурсів необхідно визначити, у якій послідовності гравці будуть обирати тему у першому конкурсі. Для цього учасникам необхідно запустити на своїх робочих комп'ютерах текстовий процесор Microsoft Word, встановити шрифт розміром 72 пт. Учитель задає гравцям питання, після чого вони повинні надрукувати відповідь у текстовому процесорі. Чия відповідь буде ближчою до правильної, той і буде перший обирати тему. Таким чином визначається послідовність вибору теми гравцями. Гравець, що переміг у жеребкуванні, отримує перший заохочувальний бал. Питання: У 1943 році в США була створена перша ЕОМ Марк-1, основними елементами якої були електромеханічні реле. Ця машина досягала у висоту 2,5 метри. Як ви гадаєте: яку вона мала ширину? (17 метрів)

- Отже, перший заохочувальний бал отримує … А відповідати у першому конкурсі дівчата будуть у такій послідовності…

1 тур "Інтелектуальний" - "Ompia mea mecum porto". В перекладі з латини: "Все своє ношу з собою". Іншими словами: справжнє багатство людини – її інтелект. Учасниці по черзі витягують з конверту назву категорії, на 10 запитань якої вони мають відповісти. Оцінювання конкурсу: за правильну відповідь на запитання – 1 бал. За 10 правильних відповідей – 1 додатковий бал. 8


Категорія “Пристрої введення інформації” 1. Назвіть основні пристрої введення інформації. 2. Які різновиди миші ви знаєте? 3. Призначення клавіші Shift? 4. Скільки клавіш має клавіатура? 5. Які види сканерів ви знаєте? 6. Як за стандартом називається розкладка клавіатури? 7. Яка клавіша стирає символ зліва від курсору? 8. Призначення клавіші Caps Lock. 9. Скільки кнопок має стандартна миша? 10. Який пристрій використовують для введення текстової чи графічної інформації з паперу в комп’ютер?

Категорія „Пристрой виведення інформації” 1. Основні пристрої виведення інформації. 2. Які є монітори за принципами дії? 3. Які ви знаєте види принтерів? 4. Який принтер найшвидше друкує? 5. Для чого потрібен плоттер? 6. Які ви знаєте пристрої виведення звуків з комп’ютера? 7. Скільки дюймів по діагоналі мають монітори у комп’ютерному кабінеті? 8. Який принтер найповільніше друкує? 9. Який принтер зазвичай обирають для домашнього користування? 10.Монітори бувають кольорові та…

Категорія „Апаратне забезпечення ПК” 1. Основний пристрій, що виконує арифметично-логічні дії та керування комп’ютером? 2. Одиниці вимірювання оперативної пам’яті? 3. Як по-іншому називається жорсткий диск? 4. Назвіть сучасну ємність вінчестерів. 5. Де розміщений мікропроцесор ПК? 6. Що використовують для охолодження мікропроцесора? 7. Які складові системного блоку відповідають за відео і звук? 8. Головний пристрій ПК, у якому розміщені внутрішні пристрої? 9. Куди приєднуються всі зовнішні пристрої? 10.Якою кнопкою вмикається комп’ютер? 9


Категорія ,,Програмне забезпечення ПК” 1. Word - це… 2. Windows 98 – це… 3. DR Web – це… 4. Win Rar, Win Zip - це… 5. Назвіть різновиди операційної системи Windows? 6. Paint, PhotoShop, CorelDraw – це… 7. Excel – це… 8. Counter-strike, Unreal, Net For Spite – це… 9. Які операційні системи, крім Windows ви знаєте? 10.Калькулятор – це…

Категорія „Носії інформації” 1. Найменша одиниця вимірювання інформації. 2. Для чого призначені носії інформації? 3. Яку ємність має дискета? 4. Яку ємність має лазерний диск? 5. Яку ємність має диск DVD? 6. Яку ємність має вінчестер? 7. Яка різниця між дисками CD-R та CD-RW? 8. Який привід призначений для читання лазерних дисків? 9. На які ділянки розбивається диск? 10.Що таке форматування?

Категорія „Графічний редактор Paint” 1. Як можна завантажити графічний редактор Paint? 2. Для чого призначений Paint? 3. Назвіть декілька інструментів, що використовуються в Paint. 4. Яка клавіша допомагає у Paint намалювати коло, квадрат, рівну лінію? 5. Де у Paint обираються потрібні кольори? 6. Як зберегти створений в Paint малюнок? 7. Як швидко очистити малюнок? 8. Чи можна у Paint повертати та нахиляти об’єкти? 9. Яка клавіша видаляє виділений об’єкт? 10.За допомогою якого інструменту можна зафарбувати об’єкт?

10


Категорія „Робочий стіл Windows” 1. Що таке Робочий стіл? 2. Які ви знаєте види вікон? 3. Які об’єкти знаходяться на Робочому столі Windows? 4. Які стандартні піктограми ви знаєте? 5. Як очистити Корзину? 6. Як вимкнути комп’ютер? 7. Які ви знаєте індикатори на Панелі задач? 8. Який значок призначений для відображення всіх дисків комп’ютера? 9. Який значок відображує документи, створені користувачем на комп’ютері? 10.Як змінити фоновий малюнок Робочого столу?

Категорія „Робота з файлами та папками” 1. Для чого призначені файли? 2. Користувачі для зручності групують файли в… 3. Якого кольору на екрану зображуються папки? 4. Як створити нову папку? 5. Як перейменувати папку чи файл? 6. Куди відправиться папка після видалення? 7. Як відкрити папку чи файл? 8. Як упорядкувати файли в папці за ім’ям? 9. Як по-іншому називають файли? 10.Як по-іншому називають папки? Категорія „Вірусологія ПК” 1. Програма, що здатна до саморозмноження, додає свої копії до файлів та має руйнівну дію – це… 2. Чи можна заразити комп’ютер вірусом через Інтернет? 3. Як називають програми, що захищають комп’ютер від вірусів? 4. Які ви знаєте антивірусні програми? 5. Чи потрібно оновлювати антивірусні бази? 6. Який ви знаєте дуже небезпечний вірус? 7. Чи можна заразити комп’ютер через лазерний диск? 8. Нескінчена кількість повідомлень з метою виведення з ладу комп’ютера це... 9. Чи є зникнення файлів ознакою зараження комп’ютера вірусом? 10.Детектори, фаги, ревізори, вакцини, охоронці – це… 11


Категорія „Архівація даних” 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.

Що таке архівація файлів? Як називаються програми, що зменшують об’єм файлів на диску? Які ви знаєте програми-архіватори? Як заархівувати файл? Dr Web – це програма-архіватор? Як визначити об’єм файлу? Яким значком у Windows позначаються архіви? Архів можна відправити на дискету? WinRar – це стандартна програма Windows, чи її потрібно встановлювати з диску? 10.Як порахувати коефіцієнт стиснення файлу? Слово журі. Звучить музика. Дівчата отримують листи.

2 тур "Шерлок Холмс" - Відомий усім Шерлок Холмс приготував завдання нашим учасницям. Кожна учасниця отримує конверт від Шерлока Холмса. У конверті знаходиться лист-підказка:

12


13


Телеграма:

Дівчата виконують дії, вказані в листі. Хто справився із завданням, має написати розкодоване слово на аркуші паперу та здати журі на перевірку. Оцінювання конкурсу: в залежності від правильності та швидкості відповідей: від 1 до 5 балів.

- А поки дівчата вболівальників.

працюють,

завдання

від

Шерлока

Холмса

для

Завдання "Чорний ящик" для вболівальників Демонструється чорний ящик, всередині якого знаходяться носії інформації. Ведучі зачитують інструкцію до ящика, а вболівальникам необхідно здогадатися, про який носій інформації йде мова. Чорний ящик: 14


1. 2. 3. 4.

лазерний диск аудіокасета дискета папір

Інструкція до чорного ящика: 1. Це круг із спеціальної пластмаси, покритий дзеркальним покриттям з того боку, з якого зчитується інформація. Існують різні види цього носія інформації: для одноразового запису, для багаторазового перезапису, найсучасніші - дуже великої ємності. 2. Цей носій інформації має корпус та магнітну стрічку. Використовується для запису та перезапису інформації, а також її зчитування. 3. Це носій інформації прямокутної форми, що складається з секторів та доріжок. Має етикетку, корпус, захисну пластину та спеціальний отвір для захисту носія від запису інформації. На цей носій можна записати невелику кількість інформації. 4. Це найдавніший носій інформації. Застосовує його кожна людина для запису інформації, навіть та, що не має комп’ютера.

- Ну що ж, дівчата вже справилися із завданням. - Отже, зашифроване Шерлоком Холмсом слово – віруси.

- Мені відомо, що пристрої не раз зустрічалися з комп’ютерними вірусами. Давайте запитаємо у них, які ж віруси вони бачили.

Пристрої комп’ютера розповідають про відомі їм віруси. Вирус “Печеньевый монстр”. Во время работы на экране появляется просьба: “Хочу печенья!”. Работу можно продолжить только в том случае, если ввести с клавиатуры слово “печенье”. Вся беда в том, что по мере “кормления” аппетит “монстрика” возрастал и, в конце концов, просьбы становились непрерывными блокируя работу компьютера.

15


Вирус “Буквопад”, работает менее навязчиво, но с толком и расстановкой. В определенный момент клавиатура компьютера блокируется, а буквы уже набранного текста с тихим шорохом начинают осыпаться в нижнюю часть экрана. «Бриллиант» производит видеоэффект похожий на сверкание бриллианта. Все выше описанные вирусы довольно безобидны. Вирус “Воскресенье” тщательно оберегает здоровье пользователей пытающихся поработать в выходные дни. В воскресенье он выдает сообщение: “Сегодня воскресенье! Почему ты так серьезно взялся за дело? Только работа и отсутствие игр сделают тебя мрачным пользователем! Пошли! Пошли отсюда и повеселимся!”, после чего уничтожает все запускаемые программы. Компьютерщики знают как опасно 13-е число любого месяца, если оно приходится на пятницу. Эта дата является излюбленным рабочим днем для многих вирусов, в частности, вируса “Черная Пятница”, который может устроить настоящий погром в вашем компьютере.

Слово журі.

3 тур "Показуха" - А зараз настав час перевірити не тільки знання дівчат, а й акторські здібності. Дівчата по черзі витягують з конверту по дві картки, на яких записані назви пристроїв. Саме ці пристрої їм і необхідно показати залу мімікою та жестами. Зміст конверту:  Клавіатура.  Монітор.  Принтер.  Колонки.  Джойстик.  Миша.  Сканер.  Навушники.  Мікрофон.  Відеокамера.

16


Оцінювання конкурсу: якщо вболівальники відгадують пристрій, учасниця отримує 1 бал. Слово журі.

4 тур "Вітальна листівка" - Сьогодні свято День збройних сил України. Хіба ми можемо залишити чоловіків без вітальної листівки? Дівчатам необхідно засобами програми MS WORD підготувати вітальну листівку з Днем збройних сил України, роздрукувати її на принтері та подарувати чоловікам у залі. На конкурс відводиться 5-7 хвилин. Оцінювання конкурсу: від 5 до 10 балів. - Поки дівчата працюють, трошки розважимось та відпочинемо.

Сатирична хвилинка Суббота. В компьютерной фирме рабочий день. Телефонный звонок. - Фирма «Навигатор», доброе утро. Женский голос шепотом: - Алло. - Да, слушаю. - Я вчера у вас компьютер покупала. - И..? - Он… сломался. Можете починить? - Говорите, пожалуйста громче, не слышно. - Громче? Не могу… муж услышит – убьет! *** Звонок в фирму: - Можно ли сдать обратно ваш товар, если он нам не подходит? - А в чем проблема? - Мы тут у вас монитор купили, а он ничего не печатает. *** Шеф: 17


- Вы набираете все хуже и хуже. Секретарша: - Это из-за того, что я некрасива. - При чем здесь ваша красота? - А при том, что если бы я была красива, вы бы моих ошибок не замечали. *** Приходит программист к музыканту в гости. Музыкант хвалится новеньким пианино. Программист, оценивши его, смотрит и выдает: - Клавиатура, конечно, так себе, всего 89 клавиш, но то, что Shift ногами надо нажимать – это круто. *** Спрашивает дочка у мамы: - Мама, а кто этот волосатый дяденька с красными глазами? - Это твой папа, доченька. - А он что, заболел? - Да нет, к Интернету подключился. – А після відпочинку можна і попрацювати. Завдання "Стерті слова" для вболівальників – Шановні вболівальники, вам необхідно продовжити речення: 1. Системний … 2. Мої … 3. Лазерний … 4. Персональний … 5. Жорсткий … 6. Панель … 7. Компакт … 8. Мій … 9. Операційна … 10.Графічний … 11.Робочий … 12.Електронна … 18


13.Текстовий … 14.Комп’ютерна … 15.Microsoft… 16.Рідкокристалічний … 17.Кольоровий … 18.Напівжирний … 19.Права та ліва … 20.Глобальна мережа … - Знання дівчат з різних категорій інформатики ми перевірили. Настала ваша черга, любі вболівальники. І саме для вас категорія "Визначення з інформатики" Категорія „Визначення з інформатики” 1. Найменша одиниця вимірювання інформації. 2. Наука, що вивчає властивості інформації, закономірності її пошуку, збереження, розповсюдження. 3. Процес розмічання диску на сектори та доріжки. 4. Відомості, представлені у різному вигляді. 5. Мінімальна кількість інформації, яку можна записати на пристрій для збереження інформації. 6. Мінімальний елемент зображення, що формується на екрані. 7. Фонова область екрану, на якій розміщені об’єкти. 8. Пристрій для виведення зображення на екран. 9. Пристрій для виведення текстової та графічної інформації на друк. 10.Програми, що розширюють можливості операційної системи, дозволяючи приєднувати до ПК додаткові пристрої. 11.Екранний символ, який виконує визначену команду. 12.Сукупність команд, які може виконати обчислювальна машина. 13.Пристрій, який складається з носія інформації та привода для її зчитування. 14.Мережа, що об’єднує велику кількість користувачів на віддаленій відстані. 15.Сукупність програм, призначених для керування пристроями апаратної частини комп’ютера. 16.Екранний символ, що вказує на папку, файл, застосування. 17.Екранний символ, який надає список команд, які можна виконати над об’єктом. 18.Багатозадачна, багато документа ОС, заснована на графічному інтерфейсі користувача. 19.Прямокутна область екрану, всередині якої знаходять об’єкти. 19


20.Прямокутна область екрану, що дозволяє керувати ОС та змінювати властивості об’єктів.

Загадки для вболівальників А, Б, В, Г, Д і кома – Всім мабуть уже відома Така клавішна структура. Звісно ж це … (клавіатура) Я показую об’єкти, Фото-, відео проекти. Я не плеєр, не мотор, А звичайний … (монітор) Якщо є складна робота, Мусить бути лиш охота, Бо зі мною буде толк, Адже я – системний … (блок) Я магнітний бутерброд, Та мене не з'їсть ваш рот. Файли й папки – це дієта Для магнітної … (дискети) Я не нишпорю в коморах, Не ховаюся по норах. Ковзаю по столу трішки, Бо комп’ютерна я … (мишка) Я пишу листи і вірші, Мої тексти найгарніші. Хай підтвердить весь народ, Як усім потрібен … (Word) Я малюю діаграми, Знаю формули й доданки. Підрахую як годиться – Електронна я … (таблиця) Нас зібралося багато, Як же всіх порахувати? Об'єднати всіх нас гарних Може тільки база … (даних) 20


Промені і сонце-коло Намалюємо ми скоро. Творчий маю я характер, Бо графічний я … (редактор) Гра для вболівальників Друзья! Задам я вам вопрос, А вы над ним подумайте. Придумайте одно из двух — «Да» или «нет», — ответьте вслух. Коль вы находчивы сполна, Поможет рифма, но она Настолько хитрая у нас, Что может с толку сбить подчас. Скажи, когда везде отключен свет, Компьютер-ноутбук работать будет? (Да.) А выключишь компьютер без труда, Лишь дернув штепсель из розетки? (Нет.) А можно на экране указать предмет, Лишь щелкнув кнопкой мыши? (Да.) Ответь, а может иногда компьютер Включен быть, а на экране — темнота? (Да.) А в Paint'e рисовать букет Из белых лилий можно? (Да.) Способен ли компьютер, дай ответ, Три дня работать безотказно? (Да.) А тех, кому и года нет, Сажают за компьютер? (Нет.) В конце спросить пришла пора: А вам понравилась игра? (Да.)

“Найди ошибки”

21


Послушайте рассказ о том, как работать с компьютером, и определите, сколько ошибок допущено и в чем заключаются эти ошибки. Рассказ 1. Для работы с компьютером я обязательно включаю монитор и сканер, набираю буквы с помощью мыши, а если мне необходимо нарисовать картинку, использую сканер. Чтобы ввести в компьютер текст, не набирая его вручную, применяю джойстик, а для распечатки текста вставляю в системный блок бумагу. Музыку прослушиваю с помощью принтера, а сохраняю документы на графопостроителе, который иногда называют колонками. Рассказ № 1 (ответы) Допущено 9 существенных ошибок: 1. Обязательно нужно включить монитор и системный блок; 2. Буквы набирают с помощью клавиатуры; 3. Для построения изображения сканер не используется (он нужен только для ввода в компьютер уже существующих изображений на бумаге); 4. для автоматического использования текста используют сканер; 5. Для распечатки используется принтер; 6. Бумагу вставляют не в системный блок, а в принтер; 7. Музыку прослушивают с помощью колонок или через наушники; 8. Документы сохраняются на устройствах внешней памяти; 9. Другое название графопостроителя – плоттер.

Рассказ 2. Я люблю рисовать на компьютере. На мой взгляд, самой лучшей программой для рисования изображений является графический редактор Word. С его помощью я умею не только рисовать картинки, но и выполнять закраску любой части объектов. Например, недавно я нарисовал снеговика и закрасил его левую сторону желтым цветом, а правую зеленым. С помощью инструмента “карандаш” у меня потрясающе получается строить прямоугольники и окружности, они получаются такие ровные, как будто я использовал транспортир. Кроме того, в данной программе можно сохранять изображение. Рассказ № 2 Допущено 4 существенных ошибок: 1. Word не является графическим редактором. 2. Закраска любой части рисунка в Word затруднительна.

22


3. С помощью “карандаша” рисовать ровные прямоугольники и окружности практически невозможно; 4. Транспортир для построения окружностей не используют.

- А дівчата вже готові продемонструвати виготовлені на комп'ютері листівки. Дівчата демонструють листівки та дарують їх чоловікам. Слово журі.

- Кожна людина здібна у якійсь справі. Зараз ми маємо змогу переконатися у здібностях наших конкурсанток.

5 тур "Мій коник" Дівчата заздалегідь готують номер, який вони обрали за попереднім жеребкуванням: 1. Оповідання чи казка про інформатику. 2. Газета з інформатики. 3. Виріб на комп’ютерну тематику. 4. Вірш про інформатику (не менше 5 куплетів, оформлений). 5. Електронна презентація. Оцінювання конкурсу: від 5 до 10 балів. - Ну, що ж, дівчата продемонстрували нам свої «коники», і ми хочемо почути оцінки журі. Слово журі.

23


– А поки вельмишановне журі підраховує остаточні результати, ми визначимо найерудованіших вболівальників та найактивніших. Надамо слово Пристроям комп’ютера. Пристрої комп’ютера оголошують двох-трьох найрозумніших вболівальників та нагороджують їх медалями. – Ось і скінчилися випробування для наших дівчат. Цікаво, а хто ж у цьому році отримає почесне звання «Міс Інформатика 2007». Хто з дівчат 10-х класів найерудованіший? – Увага, оголошуються результати конкурсу «Міс Інформатика 2007». Звучать фанфари. Слово надається журі. Дівчата нагороджуються стрічками за п’ятьма номінаціями, призами, Міс Інформатиці журі одягають корону. - Ну що ж, наш конкурс скінчився. Дякуємо дівчатам за участь, а вболівальникам – за підтримку. До нових зустрічей.

24

Міс інформатика  

http://leontyev.at.ua

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you