Page 1


Міжнародна практика свідчить, що інвестування у розвиток вищого корпусу державної служби є найбільш дієвим способом підтримки ефективних реформ. Україні потрібна професійна група топ-менеджерів (вищий корпус державної служби), які володіють сучасними управлінськими знаннями та навичками і забезпечуватимуть лідерство у проведенні змін. Їм потрібні спеціальні знання зі стратегічного менеджменту та управління змінами, переговорного процесу, управління ризиками, управління фінансовими та людськими ресурсами. З метою сприяння становленню і розвитку вищого корпусу державної служби та реформування державного управління при Головному управлінні державної служби України у жовтні 2008 року було утворено Школу вищого корпусу державної служби. З моменту свого створення ми робимо свій внесок у формування професійного та високоосвіченого вищого корпусу державної служби України шляхом проведення навчальних програм нового формату. Цінуючи час керівників та розуміючи їхні потреби, ми допомагаємо їм набути знання та вдосконалити вміння, які необхідні для вирішення практичних управлінських питань. Школа передбачає не лише проведення навчальних програм, але й створення професійного клубу для лідерів державної служби, в якому будуть проводитись дискусії щодо пріоритетів суспільного розвитку та урядової політики.


Філософія Ми передаємо найкращий світовий досвід державного управління вищому корпусу державної служби України через спілкування з колегами-керівниками та визнаними експертами під час тренінгів, конференцій, дискусій та інших ефективних навчально-практичних заходів. Ми створюємо інноваційний ресурсний центр для формування висококваліфікованої управлінської еліти. Цінності Етика Професійність Інновації Зростання Особливості Унікальний проект у сфері державного управління України Інноваційний підхід до навчального процесу Перевага практичних знань та навичок над теоретичними Гнучкість та орієнтація на специфічні потреби слухачів Динамічність та постійне оновлення


Продукти Школою було проведено аналіз навчальних потреб вищого корпусу державної служби і за їх результатами спільно з європейськими партнерами розроблено один з перших експериментальних продуктів - Програму Управлінського Розвитку. Програма Управлінського Розвитку – це серія короткострокових тренінгів, що запланована на період з жовтня 2009 р. до грудня 2009р. і передбачає такі теми: Управління змінами у державному секторі Мистецтво комунікації у державному управлінні Стратегічний менеджмент Менеджмент Лідерство Управління персоналом Програма Управлінського Розвитку буде оновлена на базі існуючого досвіду та співробітництва з іноземними партнерами. Школа вищого корпусу державної служби пропонує спеціальні навчальні програми за такими напрямами. Професійна етика та запобігання корупції на державній службі Управління персоналом (керівники кадрових служб) PR та комунікації (керівники прес-служб) «Корпоративні» тренінги для керівництва центральних органів виконавчої влади Кожна з програм передбачає проведення серії тренінгів, майстер-класи, стажування, що дозволить учасникам системно вивчити обрану тему і обмінятися практичним досвідом.


Команда Команда Школи вищого корпусу державної служби є вдалим поєднанням молодих та досвідчених фахівців. Ми професійно виконуємо свою роботу і прагнемо створити та підтримувати інтерес слухачів до існуючих і майбутніх програм Школи. Тренери До викладання в Школі вищого корпусу державної служби залучаються: Тренери українських та іноземних тренінгових компаній Консультанти з приватного сектору Іноземні та вітчизняні фахівці з окремих питань Знані представники вищого корпусу державної служби, політики У своїй роботі тренери застосовують сучасні інтерактивні методи викладання: Групові та парні дискусії Вивчення кейсів Ситуативне моделювання Техніка модерації Мозковий штурм Коучінг тощо Прагнучи максимально застосувати досвід приватного сектору у навчанні топ-менеджерів державної служби, Школа пропонує програми підготовки тренерів та ведучих майстер-класів.


Інформаційно-ресурсний центр Інформаційно-ресурсний центр – це інформаційна та інтелектуальна підтримка слухачів Школи вищого корпусу державної служби для найкращого розуміння тих ідей, які були народжені під час тренінгів. Він об’єднує колекцію книг, електронні ресурси та професійну підтримку бібліотекаря для всіх учасників тренінгів. Інформаційно-ресурсний центр Школи вищого корпусу держаної служби – це близько 1500 найменувань книжок, наукових статей, навчальних кейсів, провідних періодичних видань, а також доступ до провідних світових електронних архівів та тренінгових матеріалів для авторизованих слухачів Школи. Знайти або замовити книгу можна скориставшись електронним каталогом, який доступний на веб-сайті Школи вищого корпусу державної служби, або за електронною адресою library@school.gov.ua. Наші партнери Школа співпрацює з провідними навчальними закладами світу в галузі державного управління Голландським інститутом державного управління (ROI), Данською Школою публічної служби (DSPA), Баварською Школою управління (BVS) та іншими європейськими тренінговими установами, які мають багаторічний досвід роботи з державними службовцями. При розробці тренінгів фахівці Школи вищого корпусу державної служби опираються на інноваційні та творчі підходи з використанням кращого міжнародного досвіду.


www.school.gov.ua Головне управління державної служби України Школа вищого корпусу державної служби вул. Прорізна, 15 м. Київ, 01601 Україна Телефон + 38 044 279 2951 Факс + 38 044 279 29 51 Е-пошта: info@school.gov.ua www.school.gov.ua

Виготівник ФОП Костюк Наклад - 100 прим. Зам. № 025 Відповідальний за випуск - Ярослав Березовський

Брошура Школи вищого корпусу державної служби  

Брошура Школи вищого корпусу державної служби

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you