Page 1

2


Запрошуємо у світ сучасної побутової техніки. Вас вітає Siemens. «Прогрес заради людства» — саме такий засадни- як за допомогою інноваційних технологій зменшити чий принцип понад 165 років тому заклав в основу рівень споживання води та електроенергії, не обдіяльності свого підприємства Вернер фон Сіменс. межуючи себе при цьому у комфортному викорисВже з витоків існування компанії зміст цього гасла танні, потужності та якості роботи побутових приладів. полягав у постійному вдосконаленні техніки задля Якими б вибагливими не були Ваші бажанзадоволення найвибагливіших та найрізноманітніших ня, Siemens завжди має що запропонувати потреб сучасного суспільства: з одного боку — завдяки у відповідь — від багатофункціональних приширокому спектру специфічних функціональних мож- ладів до приладів спеціального призначення. ливостей приладів, з іншого — шляхом автоматизації І можливо, незабаром Ви також усвідомите: їхніх функцій, і не в останню чергу — завдяки актуальному, непідвладному плину часу дизайну. Ми пропо- Siemens. Майбутнє поруч. нуємо Вам на наступних сторінках ознайомитись з сучасною вбудовуваною технікою Siemens і довідатись,

3


Побутові прилади Siemens не тільки досконало працюють...Вони і є сама досконалість. Раніше кухня сприймалася виключно як робоче місце. Тепер — це невід‘ємна частина життєвого простору. Сучасна людина ставить високі вимоги до середовища, в якому вона живе, проводить свій вільний час, отримує насолоду від життя. Непідвладний плину часу дизайн побутової техніки Siemens буде безкінечно довго дарувати насолоду Вашим почуттям і милувати око: чіткою та прозорою мовою форм, високоякісними матеріалами та обробкою деталей. Продумана ергономіка буде приносити справжнє задоволення під час експлуатації будь-яких з побутових приладів Siemens. Цю думку поділяють численні журі на національному та міжнародному рівнях. Побутові прилади Siemens були неодноразово відзначені зокрема такими преміями: премія «iF product design award» – понад 70 разів премія «red dot» – понад 40 разів премія «red dot best of the best» – 4 рази премія «red dot best of the best gold» – 3 рази Siemens. Майбутнє поруч.

   

Найкращі оцінки для побутових приладів Siemens. З 1964 року на теренах Німеччини провадить свою діяльність Центр незалежних споживчих експертиз Stiftung Warentest (Штіфтунг Варентест), який було засновано за пропозицією Федерального уряду Німеччини. 96% всього дорослого населення Німеччини знають про діяльність цієї організації, і одна третина довіряє результатам досліджень. Побутові прилади Siemens завжди отримували високі нагороди та займали перші місця в рейтингах.

4


5


„Прогрес має бути на службі у людства.“ Вернер фон Сіменс

Вернер фон Сіменс (13.12.1816 – 06.12.1892)

6


Якість, доведена роками: більше 165 років історії Siemens у світі. Siemens-Electrogeräte GmbH є лідером у сфері виробництва побутової техніки в Німеччині та провідним виробником вбудовуваної побутової техніки в Європі. Історія цього бренда налічує більше 165років. До конкурентних переваг Siemens традиційно відносять технічні інновації та сучасний дизайн, особливо в таких категоріях приладів, як вбудовувана техніка, варильні поверхні та духові шафи, витяжки, пральні та сушильні машини-автомати. Siemens утілює актуальне бачення засновника компанії Вернера фон Сіменса: прогрес на службі у людства — від винаходу динамо-машини до першого високошвидкісного потяга, від перших рентгенівських знімків людського тіла до повної автоматизації виробничих процесів — революційні рішення від Siemens дійсно змінили світ і буденне життя людини, зробивши його приємнішим, безтурботнішим, легшим та безпечнішим. Інновації у сфері побутової техніки вражають своєю геніальністю і простотою у застосуванні. Наприклад, інтелектуальна сенсорна технологія дозволяє смажити біфштекси із заданим ступенем готовності, автоматична система самоочищення activeClean® очистить духову шафу одним натисненням клавіші, холодильники із зоною збереження свіжості vitaFresh® зберігають продукти втричі довше, а посудомийні машини speedMatic® з системою сушіння Zeolith®, які, між іншим, є світовими рекордсменами в питаннях економії часу, забезпечать швидке сушіння посуду й економію електроенергії, надпотужні пилососи серії Z4.0 із запатентованою технологією compressor technology® автоматично регулюють силу всмоктування залежно від типу поверхні, унікальна кава-машина EQ.7 з функціями one touch function® та single portion cleaning® запропонує широкий вибір кавових напоїв. Висока якість, технології та дизайн техніки Siemens був визнаний у багатьох країнах, підтвердженням цьому служать тисячі втілених у життя проектів у всьому світі, починаючи від Португалії і Чехії, включаючи Туреччину, Дубай, Сінгапур, Пусан та закінчуючи Гуанчжоу, Шанхаєм і Гонгконгом (більше проектів дивіться на http://www.siemens-homeappliances-projects.com/). Перевага дизайну побутових приладів Siemens рік за роком відзначається численними нагородами. Тільки за останні 5 років побутові прилади Siemens отримали більше 200 національних і міжнародних нагород. Усі нові винаходи, технології і матеріали Siemens проходять ретельну перевірку на відповідність екологічним нормам. Siemens несе повну відповідальність перед споживачем за виготовлену продукцію. Ця техніка є орієнтиром для інших виробників. Вона результат прогресивних ідей, послідовного прагнення до досконалості та яскраво вираженого усвідомлення стилю. Суть бренда лаконічно відображена у слогані — Siemens. Майбутнє поруч.

Зроблено в Німеччині. Німецькій якості довіряють в усьому світі. Побутову техніку Siemens виробляють на 7-ми німецьких фабриках більш ніж 140 000 кваліфікованих працівників.

Зроблено в Німеччині

7


1000 000 500 000 1939: 100 000 50 000

1962:

1974:

10 000 5000

1000 500

1866:

100 50

Джерело даних ­— „Siemens Corporate Archives”

10

8

5

0 1860

1870

1880

1890

1900

1910

1920

1940


2005:

2006: LiftMatic: духова шафа з ліфт-системою

2008: Технологія сушіння Zeolith®

2005: Home Entertainment

1994: Високотемпературні паливні елементи 1950

1960

1970

1980

1990

2000

2010

9


10


Ідеальне середовище заради результатів. cookingLounge Siemens.

Торгівельна марка Siemens є технологічним партнером футбольної команди FC Bayern München (ФК Баварія Мюнхен). На стадіоні Альянц Арена (нім. Allianz Arena), що знаходиться у північній частині міста Мюнхен у Німеччині, відкрито cookingLounge Siemens, з вікон якої можна спостерігати за тим, що відбувається на футбольному майданчику. cookingLounge Siemens є улюбленим місцем зустрічі гравців команди FC Bayern München, у її стінах відбуваються тренінги UEFA, заходи з партнерами чемпіонатів, гала-вечері за участю команд ліги чемпіонів. Звісно, унікальні куліси Альянц Арени надають ще більшого шарму та вишуканості cookingLounge Siemens. Цей своєрідний шоурум є не тільки місцем демонстрації побутової техніки Siemens: у невимушеній атмосфері Ви можете насолодитись найкращими стравами від зіркового кухаря команди FC Bayern München пана Альфонса Шубека (Alfons Schuhbeck) та його команди. Ваші e-mail Ви можете надсилати за адресою: kontakt@cooking-lounge.info За більш детальною інформацією завітайте на: www.cooking-lounge.info Цікава інформація: Компанія «OSRAM» (підрозділ Siemens AG) та «Siteco Beleuchtungstechnik GmbH» забезпечили споруду унікальною системою освітлення. Так, коли на стадіоні грає «Баварія» – прозорі ромби світяться червоним, а коли на полі гравці ФК «Мюнхен 1860», зовнішні ромби сяють синім кольором. Ще одна опція – ромби білого кольору – передбачена у випадку гри на стадіоні Національної збірної Німеччини з футболу.

SiemensHausgeräte. Офіційний партнер.

11


12


Шоуруми та фірмові магазини Siemens: Ваша можливість доторкнутись до майбутнього. Силами компанії ТОВ «БСХ Побутова Техніка» та її партнерів на теренах України було відкрито цілу низку шоурумів та фірмових магазинів побутової техніки Siemens. У цих стінах можна не тільки придбати техніку, але й ознайомитись з новітніми розробками в сфері технологій, інженерії та конструкторської думки. Кваліфікований персонал не тільки надасть докладну та вичерпну інформацію щодо технічних характеристик техніки, але й допоможе обрати саме ту модель, функціональність якої найбільш оптимально задовольнятиме Ваші вимоги. Відмінною та додатковою опцією, що пропонується в шоурумах Siemens, є відвідування практичних майстер-класів з приготування страв за рецептами та на побутових приладах Siemens, адже найновітніші та найбільш технологічні прилади підключено, і вони знаходяться у повному розпорядженні відвідувачів семінарів та майстер-класів. Більш детальну інформацію щодо місцезнаходження шоурумів та фірмових магазинів Siemens Ви знайдете на зворотньому боці цього каталогу або на сайті: www.siemens-home. com.ua

13


Отримайте великий плюс: ідеї заради більшої ефективності ecoPlus від Siemens. Споконвіків природа дарує нам ресурси для життя. Технічний прогрес робить наше життя легким та безтурботним, відкриває перед нами нові перспективи. Якщо ми прагнемо зберегти ці перспективи, маємо шанобливо ставитись до природних ресурсів і зменшувати споживання води та електроенергії. Проблема збереження природніх ресурсів стає ще більш актуальною особливо з огляду на те, що на сьогоднішній день неселення Землі складає приблизно 6,7 мільярдів людей. Вони інтенсивно споживають воду те електроенергію, готуючи їжу, опалюючи приміщення, миючи посуд, охолоджуючи продукти. Більше 50% ресурсів, спожитих у приватних домогосподарствах, припадають на побутові прилади. Якби у Європі всі будинки були устатковані сучасними водо- та енергозберігаючими приладами, можна було б зекономити близько 44 мільярдів кВт/год. електроенергії. Вже сьогодні більше 1 мільярда людей не мають доступу до чистої питної води. Ці показники мають тенденцію до зростання. Саме час діяти.

14


Інженери компанії Siemens працюють над розробкою нових енергозберігаючих технологій в побутових приладах, не впливаючи при цьому негативно на результати роботи і не заощаджуючи на комфорті. Це ecoPlus від Siemens – ідеї заради більшої ефективності. Так, наприклад, інженери компанії Siemens розробили інтелектуальну систему охолодження. Вона автоматично налаштовує рівень охолодження залежно від об’єму завантаження. Холодильні прилади Siemens економлять до 74% електроенергії. Завдяки природньому мінералу цеоліту у посудомийних машинах можна заощадити 47% електроенергії. Цей мінерал перетворює вологу на теплову енергію, що дозволяє зменшити споживання води на 66% і використовувати лише 7 літрів води за один цикл миття. Варильні поверхні з сенсорами варіння сookingSensor plus забезпечують мінімальне споживання електроенергії при приготуванні їжі. П І в майбутньому інноваційні рішення від Siemens будуть робити вагомий внесок у заощадження природних ресурсів, не впливаючи негативно при цьому на результати роботи приладів. ecoPlus від Siemens – ідеї заради більшої ефективності. Siemens. Майбутнє поруч.

15


Нове європейське маркування класу енергоспоживання Нове європейське маркування класу енергоспоживання стане Вам у нагоді при виборі енергозберігаючих побутових приладів. Це маркування було запроваджено в 1996 році з метою інформування у стандартизованій формі про показники споживання води та електроенергії. Проте технічний прогрес призвів до того, що на сьогоднішній день більшість побутових приладів належать до А класу енергоспоживання, незважаючи на те, що вони є більш ефективними, ніж граничні показники споживання води чи електроенергії, що відносяться до даного класу. За таких обставин маркування класу енергоспожи- вання стало потребувати вдосконалення. Тому, починаючи з 2010 року, спершу у добровільному, а з 2011 року в обов'язковому порядку, було запроваджено нове маркування класу енергоспоживання. У новому маркуванні збережено представлення класів енергос- поживання за допомогою семи кольорових смуг, від червоної (низька ефективність) до темно-зеленої (висока ефективність). Новинкою стало запровадження трьох нових класів енергоспоживання: A+, A++ і A+++. Текст, що був різним для кожної країни, було замінено універсальними піктограмами. Ще одне нововведення полягає в тому, що відтепер у маркуванні слід обов’язково зазначати рівень шуму, якщо це має зна- чення для даної групи товарів. Значення споживання електроенергії та води зазначаються в новому маркуванні як річні показники. Відкрийте і Ви для себе побутові прилади Siemens, що пропонують Вам безліч можливостей, не виходячи зі стін власного будинку, робити свій особистий внесок до захисту навколишнього середовища.

16


Холодильники та морозильні прилади

Посудомийні машини

Для холодильників і морозильних приладів до вже існуючих класів енергоспоживання A+ та A++ було додано додатковий клас A+++. Холодильник або морозильний прилад класу A++ споживає на 40% менше електроенергії, ніж подібний до нього за розміром і оснащенням прилад класу A. Щодо приладів доданого класу A+++, то тут економія порівняно з приладом класу A становить цілих 60%.

Для посудомийних машин також було запроваджено три додаткових класи енергоспоживання: A+, A++ та A+++, причому найефективніший клас енергоспоживання на цілих 30% економніший за клас A. Прилади класу A++ споживають на 21% менше електроенергії порівняно з класом енергоспоживання A. Обов’язковий мінімальний клас миття встановлено відповідно до колишнього класу миття А, і відтепер цей показник не зазначається. Щодо річних показників споживання електроенергії та води, то для посудомийних машин поряд із споживанням у стандартній програмі миття враховувались також показники енергоспоживання у «вимкненому» (off-mode) та «не вимкненому» (left-on mode) режимах роботи.

ENERG Ι

ENERG

Y IJA IE IA

KI 18LA75

Ι

Y IJA IE IA 1

1

SX 66T096EU

1 2

A+++

A+++ A++ A+ A B C D

1 2

A+++

A+++ A++ A+ A B C D

3

101

Ι Ι

Ι Ι

Ι

4

117 L 2010/1060

kWh/annum 5

17 L

Ι Ι Ι

205

Ι Ι

4

5

2053

ABCDEFG

3

kWh/annum 6

7

6

37 dB

7

L/annum 2010/1059

x13

44 dB

8

1

Найменування/марка виробника, позначення типу

1

Найменування/марка виробника, позначення типу

2

Клас енергоспоживання

2

Клас енергоспоживання

3

Енергоспоживання в кВт-год/рік (вимірюється у звичайних умовах)

3

Енергоспоживання в кВт-год/рік, виходячи з 280 стандартних циклів миття на рік

4

Рівень шуму (дБ)

4

Рівень шуму (дБ)

5

Загальний корисний об’єм усіх морозильних відділень (відділень, позначених «зірочкою»)

5

Кількість компектів посуду у стандартному завантаженні

6

Клас ефективності сушіння

6

Загальний корисний об’єм усіх

7

7

Номер регуляторної постанови

Споживання води в л/рік виходячи з 280 стандартних циклів миття на рік

8

Номер регуляторної постанови

17


Зміст. Вбудовувані прилади Siemens. Майбутнє поруч.

18


Якісні аспекти побутової техніки Siemens

Шоуруми Siemens

ecoPlus від Siemens

Духові шафи, мікрохвильові печі, духова шафа-пароварка та пароварка, кава-машина, шафи для підігрівання

Варильні поверхні

Прально-сушильна машина

Витяжки

Холодильники Шафа для збереження та охолодження вина

Посудомийні машини

Словник термінів

Схеми вбудовування


20


Ви підбираєте складові Ваших страв з особливою ретельністю і увагою? Чому б так само не чинити з Вашою кухнею? 100 % Гарячого повітря при 30-відсотковій економії електроенергії: Гаряче повітря eco. Для всіх, хто залюбки користується функцією Гаряче повітря і при цьому прагне економити електроенергію. Інноваційне рішення від Siemens дозволяє при активації цієї функції не тільки зекономити 30% електроенергії у порівнянні з граничними показниками класу енергоспоживання А, але й отримати неперевершені результати. І байдуже, що Ви готуєте: пиріг, лазанью чи піцу - новий вид нагрівання Гаряче повітря eco з особливим температурним контролем створено заради економного використання електроенергії під час готування страв у духовій шафи. Даний вид нагрівання можна активувати під час приготування страв на одному рівні. *

Оптимальна чіткість та інтуїтивне управління: Новий кольоровий TFT-дисплей. Завдяки оптимальній контрастності та високому дозволу зображення новий кольоровий TFT-дисплей забезпечує ще кращу чіткість зображення з будь-якого кута зору. Прості та зрозумілі позначення дозволяють швидко та їнтуїтивно управляти всіма функціями, забезпечуючи при цьому ще кращий комфорт та зручність в управлінні Вашою духовою шафою. Як добре, що відтепер все на видноті, з якого б боку Ви не знаходились по відношенню до дисплею.

Плавне та тихе закривання: Нові дверцята softClose. Нові дверцята з механізмом плавного зачинення softClose забезпечують м'яке та плавне зачинення духової шафи. На стільки тихо, що Ви, не відволякаючись, можете безтурботно продовжувати працювати над своїми кулінарними творіннями.

Вам більше не треба чистити духову шафу: Автоматична система самоочищення activeClean®. activeClean®: автоматична система самоочищення. Лише одне натискання клавіші – і усі залишки бруду, що утворились після випікання, смаження чи користування грилем, під дією високої температури перетворюються на попіл. Духові шафи Siemens допомагають Вам уникнути обтяжливого чищення приладів із використанням шкідливих хімічних засобів чи спрею для духових шаф, адже перетворений на попіл бруд легко витирається ганчіркою. * На 30% економніше (0,69 кВт), ніж граничні показники (0,99 кВт) класу енергоспоживання А (згідно з європейською нормою EN50304)

21


Заради економії електроенергії зовсім не обов'язково, щоб на Вашій кухні ніхто не куховарив... "Зниження споживання електроенергії в духових шафах Siemens з 1999 по 2011 "Споживання електроенергії згідно зі стандартом DIN EN 50304*"

1,10 kWh

0,63 kWh

1999

2011

bis zu

−43% "* Порівняння отриманих показників споживання електроенергії в духовій шафі HB 38 GB 570 з аналогічним приладом лінійки Siemens 1999 року випуску."

22

Поради щодо збереження електроенергії. Економна експлуатація духової шафи плити. При запіканні страв, як правило, можна відмовитись від попереднього нагрівання духової шафи. Без нагальної потреби не відкривайте дверцята духової шафи, оскільки безперервне відкриття дверцят означає додаткове нагрівання, якого можна уникнути. Використовуйте залишкове тепло і вимикайте прилад за 10 хв. до завершення процесу приготування. Коли куховарите, неодмінно закривайте каструлю кришкою. Якщо технологія приготування страви дозволяє, неодмінно щільно закривайте каструлю кришкою. Таким чином Ви уникнете втрати тепла, а електроенергія буде ефективно використовуватись на доведення страви до стану готовності. Завдяки цьому Вам вдасться зекономити близько 25% електроенергії. Обирайте відповідний посуд Коли куховарите, обирайте посуд, який найкраще відповідатиме діаметру нагрівального елемкенту варильної поверхні. Невідповідність розмірів призводить до втрати дорогоцінного тепла.


Інноваційні технології від Siemens. В наш час електроенергія є дорогоцінним благом: потреби країн в енергоресурсах з кожним днем зростають, відповідно зростають і ціни на електроенергію. Завдяки технічним інноваціям Siemens в електроплитах значно покращились показники енергоспоживання. Відтепер з новими плитами з А-класом енергспоживання Ви можете заощадити значно більше електроенергії, ніж з аналогічними приладами Siemens 1999 року випуску. Тепер обміняти стару плиту на нову вдвіче вигідніше. Якщо при експлуатації плити дотримуватись ще деяких порад щодо економії електроенергії, можна досягти зменшення споживання енергоресурсів до 43% у порівнянні зі старим приладом.

23


Запропонуйте Вашим гостям не лише смачну страву. Але й привід для здивування. Оптимальна чіткість та інтуїтивне управління: новий кольоровий TFT-дисплей. Завдяки оптимальній контрастності та високому дозволу зображення новий кольоровий TFT-дисплей забезпечує ще кращу чіткість зображення з будь-якого кута зору. Прості та зрозумілі позначення дозволяють швидко та їнтуїтивно управляти всіма функціями, забезпечуючи при цьому ще кращий комфорт та зручність в управлінні Вашою духовою шафою. Як добре, що відтепер все на видноті, з якого б боку Ви не знаходились по відношенню до дисплею.

Максимум можливостей, мінімум зусиль: нова панель управління lightControl. Під час приготування їжі багато людей покладаються на свій власний смак, починаючи від закупівлі продуктів і завершуючи останнім куштуванням. Завдяки концепції управління lightControl, Siemens поширює такий інтуітивний підхід також на управління кухонними приладами. Адже приготування їжі, навіть за допомогою високотехнологічної техніки, повинно завжди бути емоційним актом, що залишає простір для спонтанних ідей. Усе починається з увімкнення. Головний вимикач не лише гарантує високий рівень безпеки та економить енергію. Натиснувши на цю клавішу, Ви за долі секунди отримуєте доступ до всіх функцій приладу. Центральний утоплюваний перемикач та клавіші, розташовані зліва і справа від нього, забезпечують гнучкий та швидкий вибір, а також активацію функцій. При цьому, завдяки підсвічуванню клавіш і білій смузі на дисплеї, Ви з першого погляду зможете дізнатись про ті функції, які є активованими в даний момент. Крім того, на дисплеї відображається повна інформація про обрану програму та навіть пропозиції щодо оптимального налаштування. Будь то духова шафа, пароварка або мікрохвильова піч, єдине оформлення структури управління lightControl допомагає Вам вільно та інтуітивно орієнтуватися в найрізноманітніших приладах Siemens.

24


Блискучий приклад дизайну та функціональності: утоплюваний поворотний Професійним кухарям відомо, що пре- перемикач з підсвічуванням. зентація смачної страви є не менш важливою, ніж її бездоганне приготування. Після ввімкнення приладу контури поДизайн приладів Siemens розроблено воротного перемикача загораються з дотриманням цілком аналогічного холодним елегантним синім кольором. Високоякісний елемент управління мипринципу. лує Ваш погляд, а під час кожного його обертання Ви можете пересвідчитись, що нержавіюча сталь, з якої його виготовлено, пройшла ретельну обробку. Варто відзначити також, що цей перемикач певною мірою піклується про безпеку на Вашій кухні: Ви можете легко переконатися, чи вимкнено прилад, лише поглянувши на панель управління: у вимкненому стані перемикач завжди утоплений.

Високоякісна сталь, що привертає увагу.

Ззовні і зсередени: матеріали високої якості. З високоякісної нержавіючої сталі виконані не лише ті поверхні, що помітні з першого погляду. Дорогим металом покриті також бокові внутрішні краї рамки дверцят, а панель управління і бокове облямування дверцят виконано з суцільної пластини нержавіючої сталі. Саме в таких деталях, як ці безшовні переходи, проявляється лаконічність і вишуканість дизайну Siemens.

25


Плавне та тихе закривання: нові дверцята softClose. Нові дверцята з механізмом плавного зачинення softClose забезпечують м'яке та плавне зачинення духової шафи. На стільки тихо, що Ви, не відволякаючись, можете безтурботно продовжувати працювати над своїми кулінарними творіннями.

26


Ця духова шафа не просто блискуче виглядає. Вона може ще й чудово випікати.

Автоматичне запікання стало ще зручнішим завдяки cookControl: електронна автоматика, що управляє процессом запікання. Кулінарне мистецтво тепер може бути зовсім простою справою. Варто лише обрати потрібну автоматичну програму від Siemens – і Ваші улюблені, ідеально приготовані, запечені чи тушковані страви будуть подані одразу на тацю. Електронна автоматика, що контролює процес смаження, пропонує до 70 програм, які дозволяють Вам відмінно приготувати м’ясо та рибу. Управління такими програмами надзвичайно просте: варто лише обрати необхідну програму, ввести вагу відповідної страви та налаштувати Ваші побажання (напр. ступінь просмаження «medium» чи «rare»), а решту духова шафа зробить за Вас сама.

Страви хрусткі ззовні та соковиті всередині: вид нагрівання hydroBaking.

Оптимальне рішення для найкращих результатів запікання: 3D гаряче повітря plus

hydroBaking – це оптимальний режим запікання для тих страв, які повинні бути соковитими та хрусткими одночасно. Він ідеально підходить для приготування випічки з дріжджового тіста, хліба, булочок, виробів із бісквітного або заварного тіста або, або, або...

3D гаряче повітря plus є оптимальним режимом нагрівання, для всіх, хто любить свіжу випічку, будь то печиво, тістечка або піца. Ви досягнете високих результатів незалежно від того, скільки дек Вам потрібно – одне чи декілька одночасно. За бажанням Ви можете випікати прісну випічку, наприклад, печиво чи булочки, одночасно на трьох рівнях. Для соковитої випічки, як-то піца чи пироги із фруктами, існує можливість приготування одразу ж на двох рівнях. Інноваційна технологія розподілу тепла в камері духової шафи забезпечує отримання незмінно ідеальних результатів. Незалежно від того, на скількох рівнях Ви готуєте: одному, двох чи трьох.

Високий рівень безпеки: електронний годинник із блокуванням панелі управління і блокуванням дверцят духової шафи. Електронний годинник вмикає та вимикає всі функції духової шафи, а також показує поточний час і налаштований час приготування. Його функція «Блокування від дітей» також запобігає випадковому ввімкненню духової шафи.

Значно кращі можливості контролю: дуже велике вікно духової шафи. Ви звикли пильно стежити за своїми кулінарними витворами під час їх приготування? Пильнуйте! Адже саме для цього було значно збільшено оглядову площу вікна духової шафи. Духова шафа стала значно світлішою і дозволяє спостерігати за приготуванням страв одразу на всіх трьох рівнях.

27


28


Як почистити духову шафу? Увімкнути телевізор, переглянути улюблений фільм. Готово.

Система очищення ecoClean. У деяких вбудовуваних духових шафах Siemens, не оснащених піролітичною системою самоочищення, задня внутрішня стінка має покриття ecoClean. Це пористе керамічне покриття, насичене зв’язаним киснем, поглинає забруднення, розщеплюючи його, і, при цьому, зменшує можливість виникнення неприємних запахів. Очищувальні властивості такого покриття зберігаються достатньо довго.

Легке чищення, краща оглядовість: повністю скляна внутрішня поверхня дверцят. Внутрішню поверхню дверцят духової шафи виготовлено з суцільної пластини із загартованого скла. Такі дверцята легко очищати, а при необхідності можна легко зняти. Крім того, на цій поверхні можна тимчасово розміщувати страви. У приладах без функції activeClean® уся внутрішня поверхня дверцят складається з пласкої скляної пластини. У приладах із функцією activeClean® ця скляна пластина має таку форму, що дозволяє внутрішній поверхні дверцят повністю входити в камеру для випікання (див. малюнок).

Світла, блискуча та легко чиститься: емаль titanGlanz Внутрішня камера усіх нових духових шаф має світле емалеве покриття, і тому забезпечує краще внутрішнє освітлення духової шафи. Щоб ніщо не затьмарювало такий блиск, це спеціальне покриття має підвищену стійкість до дії кислот.

Система самоочищення activеClean® Автоматична функція самоочищення activеClean® забезпечує оптимальну чистоту і максимально можливий комфорт: під дією високої температури забруднення перетворюється на попіл, який потім можна просто витерти вологою ганчіркою.

29


Комфорт та безпека: трирівневі телескопічні направляючі Plus. Завдяки інтегрованій функції "стоп" телескопічні направляючі автоматично фіксуються з двох сторін у заданому положенні, таким чином, коли Вам вдруге знадобиться встановити деко, Вам не треба буде іх висувати, хапаючись прихваткою за гарячі направляючі.

Безліч переваг: телескопічне оснащення від Siemens.

30


Оптимальний доступ до ка- Опіки пальців залишаться в мери духової шафи: дверця- минулому завдяки висувнота з боковим відкриттям. му візку. Щоб ніщо не обмежувало свободу Ваших рухів під час приготування їжі, дверцята духової шафи мають напрочуд зручну конструкцію. Ви можете обирати духову шафу з дверцятами, що відкриваються вправо або вліво, в залежності від того, як облаштовано Вашу кухню. Проте не так важливо, в який бік відчиняються дверцята, адже Ви завжди можете легко дістатися Вашої страви, оскільки кут відчинення дверцят становить 160°. Духові шафи, що мають дверцята з боковим відкриттям, – це професійне обладнання, і вони якнайкраще підходять для вбудовування у високу шафу.

Решітки, дека та піддони, навішені на дверцята духової шафи, під час відкривання висуваються назовні. Таким чином, Ви маєте можливість зі зручністю спостерігати за процесом приготування, перевіряти готовність страви та виймати її двома руками. Ми також пропонуємо Вам softClose – візок, який Ви відкриваєте вручну, але закриваєте за допомогою автоматичного доведення, яке спрацьовує на відстані 10 см до закриття.

Краща оглядовість та надій- «Тріо» для ще більшого користування: ність під час запікання: три- комфорту телескопічні рівневі телескопічні направ- три­рівневі ляючі з можливістю повного на­правляючі. висування. Решітки та дека можна виЗавдяки трирівневим на- сувати на трьох рівнях. Ці правляючим із можливістю надійні телескопічні направповного висування, Ви мо- ляючі позбавлять Вас необжете на всіх трьох рівнях хідності контакту з гарячими повністю висувати з духової поверхнями духової шафи, шафи дека або решітки на 17 коли, наприклад, потрібно см більше, ніж за допомогою полити печеню соусом. звичайних телескопічних направляючих, без ризику їх перекинути: механізм гарантує водночас і легкість руху, і стабільність.

31


32


Вбудовувані духові шафи Електронний годинник

Нерж. сталь

Очищення

ХХL розмір для найкращої кухні у світі. Звісно, для Вашої. Духова шафа – це серце кухні. Добре, коли воно велике, таке, як духова шафа HB953R50 з особливо великим об‘ємом 71 літрів. На диво містка та елегантна, вона буде найкращою прикрасою на будьякій кухні. Відтепер можна приготувати 3-4 тушки птиці одночасно, великий шмат дичини або навіть маленьке порося. Цей прилад вирізняється високою досконалістю дизайну та, як Ви вже звикли у духових шафах Siemens, цілою низкою корисних функцій. Добре, коли кулінарні бажання Вашого сердця йдуть в унісон з технічними можливостями Вашої духової шафи.

HB 953 R 50 Нерж. сталь

ƒƒ Задня та бокові стінки з каталітичним покриттям ƒƒ Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят ƒƒ Рівні бокові стінки камери духової шафи

Система висувного ƒƒ 1-рівневі механізму в комплекті

телескопічні

направляючі

Система нагрівання

ƒƒ Система нагрівання Universal PLUS (8 видів нагрівання: верхнє/нижнє нагрівання, 3D гаряче повітря, нижнє нагрівання, гриль з конвекцією, режим „Піца“, VARIOгриль великої площі нагрівання, VARIO-гриль малої площі нагрівання, розморожування)

Комфорт

ƒƒ Внутрішній об‘єм: 71 л** ƒƒ Внутрішнє покриття: емаль titanGlanz ƒƒ Електронний годинник ƒƒ Функція „Швидке розігрівання“ ƒƒ Внутрішнє освітлення ƒƒ Кабель зі штекером завдовжки 2,3 м

Безпека

ƒƒ Максимальна температура нагрівання вікна: 50°С* ƒƒ Вентилятор охолодження

Дизайн

ƒƒ Утоплювані поворотні перемикачі ƒƒ Колір дисплея та індикаторів: червоний

Приладдя в комплекті

ƒƒ Емальоване деко для універсальне деко, комбінована решітка

Розміри ВхШхГ

ƒƒ ніші для вбудовування: 460 х 860 х 550 мм ƒƒ приладу: 474 х 894 х 545 мм

Потужність підключення

ƒƒ 3,55 кВт

випікання,

33


Вбудовувані духові шафи cookControl68

HB 78 BD 571 Нерж. сталь Нерж. сталь

Очищення

ƒƒ Система самоочищення activeClean® (піроліз) ƒƒ Приладдя придатне для піролітичного очищення ƒƒ Каталітичний фільтр activKat як додаткове приладдя ƒƒ Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят ƒƒ Рівні внутрішні стінки духової шафи

Система висувного ƒƒ Висувний візок softClose механізму

34

Тип духової шафи та система нагрівання:

ƒƒ Система нагрівання Universal Plus (14 видів нагрівання: верхнє/нижнє нагрівання, hydroBaking, 3D гаряче повітря plus, Гаряче повітря есо, режим "Піца", нижнє нагрівання, гриль з конвекцією, VARIO-гриль великої площі, VARIOгриль малої площі, розморожування, підтримання страв в теплому стані, інтенсивне нагрівання, попереднє підігрівання посуду, томління) ƒƒ Внутрішній об'єм: 67 літрів ƒƒ Вентилятор охолодження

Комфорт:

ƒƒ cookControl68 (68 автоматичних програм) ƒƒЕлектронні рекомендації щодо приготування різноманітних страв ƒƒ Панель управління lightControl ƒƒ Текстовий дисплей TFT ƒƒ Електронний годинник ƒƒ Точне поградусне регулювання температури (від 30°C до 300°C) ƒƒ Внутрішнє освітлення за допомогою 2 ламп ƒƒ Внутрішнє освітлення

Турбота про навколишнє середовище/ Безпека:

ƒƒ Внутрішнє освітлення за допомогою двох ламп (з можливістю вимкнення) ƒƒ Можливість вимкнення внутрішнього освітлення ƒƒ Максимальна температура нагрівання вікна: 40°C ƒƒ Функція "Блокування від дітей" (блокування панелі управління та дверцят) ƒƒ Автоматичне захисне відключення ƒƒ Енергоспоживання: A-30%; на 30% нижче (0.69 кВт-г), ніж стандартний показник (0.99 кВт-г), який використовується для визначення класу енергоспоживання А

Дизайн

ƒƒ Кольори дисплея: чорний/білий; колір індикаторів: синій ƒƒ Повністю металеві утоплювані поворотні перемикачі з підсвічуванням ƒƒ Внутрішнє освітлення softLight ƒƒ Внутрішнє покриття: емаль titanGlanz ƒƒ Двокольорова панель управління (дизайн День/Ніч) ƒƒ Класичний дизайн ручки

Швидкість роботи:

ƒƒ Функція "Автоматичне швидке розігрівання"

Розміри ВхШхГ

ƒƒ Кабель зі штекером (1,20 m) ƒƒ ніші для вбудовування: 575-597 х 560 х 550 мм ƒƒ приладу: 595 х 595 х 548 мм

Потужність підключення

ƒƒ 3,65 кВт


Вбудовувані духові шафи cookControl68

HB 78 GB 570 Нерж. сталь Нерж. сталь

Очищення

ƒƒ Система самоочищення activeClean® (піроліз) ƒƒ Приладдя придатне для піролітичного очищення ƒƒ Каталітичний фільтр activKat як додаткове приладдя ƒƒПовністю скляна внутрішня поверхня дверцят ƒƒ Рівні внутрішні стінки духової шафи

cookControl68

HB 78 GU570 Нерж. сталь Чорний

ƒƒ Система самоочищення activeClean® (піроліз) ƒƒ Приладдя придатне для піролітичного очищення ƒƒ Каталітичний фільтр activKat як додаткове приладдя ƒƒПовністю скляна внутрішня поверхня дверцят ƒƒ Рівні внутрішні стінки духової шафи

Система висувного ƒƒ Телескопічні направляючі як додаткове приладдя механізму

ƒƒ Трирівневі телескопічні направляючі

Тип духової шафи та система нагрівання

ƒƒСистема нагрівання Universal Plus (14 видів нагрівання: верхнє/ нижнє нагрівання, hydroBaking, 3D гаряче повітря plus, Гаряче повітря есо, режим "Піца", нижнє нагрівання, гриль з конвекцією, VARIO-гриль великої площі, VARIO-гриль малої площі, розморожування, підтримання страв в теплому стані, інтенсивне нагрівання, попереднє підігрівання посуду, томління) ƒƒ Внутрішній об'єм: 65 літрів ƒƒ Вентилятор охолодження ƒƒ Фіксовані направляючі для дек та решіток

ƒƒ Система нагрівання Universal Plus (14 видів нагрівання: верхнє/нижнє нагрівання, hydroBaking, 3D гаряче повітря plus, Гаряче повітря есо, режим "Піца", нижнє нагрівання, гриль з конвекцією, VARIO-гриль великої площі, VARIOгриль малої площі, розморожування, підтримання страв в теплому стані, інтенсивне нагрівання, попереднє підігрівання посуду, томління) ƒƒ Внутрішній об'єм: 65 літрів ƒƒ Вентилятор охолодження

Комфорт

ƒƒ cookControl68 (68 автоматичних програм) ƒƒЕлектронні рекомендації щодо приготування різноманітних страв ƒƒ Панель управління lightControl ƒƒ Текстовий дисплей TFT ƒƒ Електронний годинник ƒƒ Точне поградусне регулювання температури (від 30°C до 300°C) ƒƒ Внутрішнє освітлення за допомогою 2 ламп ƒƒ Внутрішнє освітлення ƒƒ Дверцята з механізмом плавного зачинення softClose

ƒƒ cookControl68 (68 автоматичних програм) ƒƒ Електронні рекомендації щодо приготування різноманітних страв ƒƒ Панель управління lightControl ƒƒ Текстовий дисплей TFT ƒƒ Електронний годинник ƒƒТочне поградусне регулювання температури (від 30°C до 300°C) ƒƒ Внутрішнє освітлення за допомогою 2 ламп ƒƒ Внутрішнє освітлення ƒƒ Дверцята з механізмом плавного зачинення softClose

Турбота про навколишнє середовище/ Безпека:

ƒƒ Внутрішнє освітлення за допомогою двох ламп (з можливістю вимкнення) ƒƒ Можливість вимкнення внутрішнього освітлення ƒƒ Максимальна температура нагрівання вікна: 40° C, під час піроліза: 60° C ƒƒ Функція "Блокування від дітей" (блокування панелі управління та дверцят) ƒƒ Автоматичне захисне відключення ƒƒ Енергоспоживання: A-30%; на 30% нижче (0.66 кВт-г), ніж стандартний показник (0.99 кВт-г), який використовується для визначення класу енергоспоживання А

ƒƒ Внутрішнє освітлення за допомогою двох ламп (з можливістю вимкнення) ƒƒ Можливість вимкнення внутрішнього освітлення ƒƒ Максимальна температура нагрівання вікна: 40°C ƒƒ Функція "Блокування від дітей" (блокування панелі управління та дверцят) ƒƒ Автоматичне захисне відключення ƒƒ Енергоспоживання: A-30%; на 30% нижче (0.66 кВт-г), ніж стандартний показник (0.99 кВт-г), який використовується для визначення класу енергоспоживання А

Дизайн

ƒƒ Кольори дисплея: чорний/білий; колір індикаторів: синій ƒƒ Повністю металеві утоплювані поворотні перемикачі з підсвічуванням ƒƒ Внутрішнє освітлення softLight ƒƒ Внутрішнє покриття: емаль titanGlanz ƒƒ Двокольорова панель управління (дизайн День/Ніч) ƒƒ Класичний дизайн ручки

ƒƒ Кольори дисплея: чорний/білий; колір індикаторів: синій ƒƒ Повністю металеві утоплювані поворотні перемикачі з підсвічуванням ƒƒ Внутрішнє освітлення softLight ƒƒ Внутрішнє покриття: емаль titanGlanz ƒƒ Двокольорова панель управління (дизайн День/Ніч) ƒƒ Класичний дизайн ручки

Швидкість роботи:

ƒƒ Функція "Автоматичне швидке розігрівання"

ƒƒ Функція "Автоматичне швидке розігрівання"

Розміри ВхШхГ

ƒƒ Кабель зі штекером (1,20 m) ƒƒ ніші для вбудовування: 575-597 х 560 х 550 мм ƒƒ приладу: 595 х 595 х 548 мм

ƒƒ Кабель зі штекером (1,20 m) ƒƒ ніші для вбудовування: 575-597 х 560 х 550 мм ƒƒ приладу: 595 х 595 х 548 мм

Потужність підключення

ƒƒ 3,65 кВт

ƒƒ 3,65 кВт

35

Siemens  

Siemens-katalog

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you