Page 59

TOREIZ UN TAGAD

FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS RĀDĪTĀJI Peldēšanā — 200 m brīvajā stilā — labāko rezultātu 2:21 sasniedzu Pekinā. Ieva tagad šo distanci var nopeldēt gandrīz par 20 sekundēm ātrāk.

NBS čempionātā 100 m brīvajā stilā nopeldēju 1:10 un 50 m — 32 Tagad sekundēs. Es regulāru eju uz baseinu, bet ātrumam vairs nepievēršu uzmanību. Tagad peldu tikai savai veselībai. Labprāt skrienu krosus mežā. Pasniedzu paukošanas stundas mūsu sporta skolā. Vēl nesen piedalījos paukošanas sacensībās. Barselonā notiek pasaules mači, ir dabūjamas lētas biļetes, ir dažas neizmantotas atvaļinājuma dienas, braucu!

Foto: Ilmārs Znotiņš, LOK

Toreiz

Vienīgā četrkārtējā. 2012. gadā Londonas spēlēs Jeļena Rubļevska bija vienīgā atlēte, kas piedalījusies visās četrās olimpiskajās spēlēs, kopš to programmā iekļauta modernā pieccīņa dāmām. Pēc paukošanas sacensībām viņa kļuva par līderi, peldēšanā noslīdēja uz astoto pozīciju, kuru saglabāja arī pēc jāšanas. Jaunajā disciplīnā — ­ iedzīšanas krosā ar lāzeršaušanu (attēlā) Jeļena devās 23 sekundes pēc līderes un finišā saglabāja to pašu astoto vietu

PROBLĒMU RISINĀŠANAS METODES Toreiz

Ko domāju, to teicu bez bremzēm, asus vārdus nežēloju.

Žurnāls Sports • 2019. gada septembris

Esmu palikusi mierīgāka — gan kustībās, gan valodā. Tagad padomāju, ieturu pauzi, pirms runāju. Turklāt armijā ir reglaments. Lai vērstos pie augstākas amatpersonas, man vispirms jāprasa atļauja savam tiešajam priekšniekam. Agrāk savu viedokli varēju izteikt jebkuram un kad vien ienāca prātā. Darbs armijā mani māca, un es labi mācos. Pajautājiet jebkuram LSPA pasniedzējam, es mācījos kopā ar visiem bez atlaidēm, tikai baka-

laura kursu Sidnejas spēļu dēļ pabeidzu gadu vēlāk. Bet maģistran- Tagad tūrā neko nekavēju, lai gan biju kļuvusi par jauno māmiņu. Atceros, lai otrajā kursā nokārtotu ieskaites orientēšanās sportā un tūrismā, bija jāpiedalās vairāku dienu nometnē brīvā dabā. Nākamajā dienā, odu sakosta, braucu uz Eiropas čempionātu, kurā izcīnīju piekto vietu. Varēju arī ieskriet trijniekā, bet, guļot teltī, biju apsaldējusi urīnpūsli.

59

Profile for sporto.lv

Žurnāls ''Sports''  

2019. gada septembra numurs

Žurnāls ''Sports''  

2019. gada septembra numurs

Profile for sporto.lv
Advertisement