Page 55

Labākais. 75 km grupas braucienā 22. vietu izcīnīja Latvijas Jaunatnes olimpiādes čempions Toms Ustups

Igauņu sports. Sīvā konkurencē par vietu grupas priekšgalā cīnās Mārtiņš Maslovs, kurš finišēs 28. pozīcijā. Gan šajā, gan individuālajā braucienā uzvarēs igaunis Madis Mihkels

Veiksmīgāk. Sabīnei Annai Cinovskai padevās vingrojums uz stieņa Žurnāls Sports • 2019. gada augusts

SEKUNDE PAR ĀTRU, CENTIMETRS PAR GARU Kā ierasts, visplašāk bijām pārstāvēti vieglatlētikā. 400 m/b Māra Anna Zīverte savā priekšskrējienā finišēja ceturtā, taču līdz iekļūšanai nākamajā kārtā nedaudz pietrūka un Zīverte kopvērtējumā ierindojās 10. vietā. Trīssoļlēkšanas finālā iekļuva 12 sportistes. Mūsu Olgai Ignatjevai līdz šai robežai pietrūka 26 centimetru — 14. vieta (11,65 m). Matīss Gržibovskis bija vienīgais sportists savā 400 m priekšskrējienā, kurš nesasniedza sezonas personisko rekordu, finišēdams sestais ar rezultātu 49,12, kas kopvērtējumā deva 12. vietu. Vesera metējs Makars Korotkovs visos trijos mēģinājumos startēja neveiksmīgi un palika bez rezultāta. Šķēpmetēja Ieva Annija Stepiņa priekšsa­ cīkstēs labāko rezultātu sasniedza pēdējā, trešajā, mēģinājumā — 47,17 m. Starp 15 dalībniecēm tas bija astotais labākais rezultāts, bet finālam kvalificējās 12 vadošās sportistes. Finālā Ieva Annija savu rezultātu uzlaboja ar 48,38 metru tālu metienu, kas ļāva izcīnīt 6. vietu. Puišiem šķēpmešanā kvalifikācijas sacensības nenotika. Finālā Artis Čakšs ar 69,37 m izcīnīja 7. vietu.

Priekšskrējienā ceturtā. Divkārtējā Latvijas Jaunatnes olimpiādes čempione Māra Anna Zīverte 400 m/b distancē Baku