Page 63

TOREIZ UN TAGAD

LIELĀKĀ VEIKSME Veiksme vienmēr ir ar spēcīgākajiem. Toreiz un Tagad Veiksme?.. Es nezinu, īsti tādām lietām neticu. Esmu pārāk racionāls.

LIELĀKĀ NEVEIKSME Toreiz

Trauma pirms pašām Soču spēlēm.

Es gandrīz kļuvu par Baltijas Tagad čempionu jau pirms diviem gadiem. Pēdējais mačs bija Summer Race Biķerniekos. Biju pilnībā nobriedis uzvarai, vismaz man tā šķita. Bet no rīta iesildīšanās braucienā mašīnai nolūza ģenerators, ko līdz startam tā īsti saremontēt nepaguvām. Bija sāpīgi, bet varbūt tā uzvara būtu par ātru uzdāvināta.

DIENAS REŽĪMS Kalnos tas ir agro rītu sporta veids. Jāceļas pat pirms sešiem, lai līdz trasei augšā jau tiktu astoņos un pagūtu patrenēties pirms kalnu pārplūdina tūristi. Vakarā fiziskās sagatavotības treniņš, pēc tam taisi slēpes un ej gulēt.

Toreiz

Ceļos kopā ar ģimeni, vedu dēlu uz bērnudārzu un dodos uz SIA RODE strādāt.

Tagad

HOBIJI Autosports un motosports. Ja neskaita iz- Toreiz un Tagad ņēmumu Austrijā, pagaidām uz slēpēm kopā ar ģimeni uzkāpju reizi ziemā Riekstu kalnā. Vienkārši slēpot vēl neesmu iemācījies, bet trasē vairs nevaru izdarīt to, ko kādreiz pratu. Uz kalnu slēpošanu tēvs mani aizveda. Autosportu un motokrosu es izvēlējos pats. Tēvs man nelika šķēršļus. ©

Skijorings Red Bull twitch’n ride mačos 333 trasē. Ar 727. numuru Roberta Rodes ekipāža Žurnāls Sports • 2019. gada oktobris

Dainis CAUNE 63

Profile for sporto.lv

Žurnāls ''Sports''  

2019. gada oktobra numurs

Žurnāls ''Sports''  

2019. gada oktobra numurs

Profile for sporto.lv
Advertisement