a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 60

TOREIZ UN TAGAD

››› VĒRTĪBAS

Toreiz

Rezultāts sportā un patriotisms. Vēlējos sevi realizēt sportā, vienlaikus valsts ieguva brīvību — tas bija mums kas nesaprotams, pie kā bijām tikuši, bija interese par valsts atjaunošanu un attīstīšanu. Atmoda strāvoja gaisā, un šķita, ka tur kaut kam ir jābūt...

Vērtības nemitīgi transformējas. Valsts attīstība ir vilšanās — Tagad man savu uzņēmējdarbību ir trīsreiz vieglāk veidot Igaunijā, nodokļu un banku sistēma ir daudz skaidrāka un vienkāršāka, igauņi uz visu skatās mierīgāk. Latvijā ir nesamērīgs administratīvais slogs, daudz lielāka birokrātija, ir sajūta, ka uzņēmējiem liek šķēršļus. Ja tu kādam papildus iedod naudu, tikai tad viss sāk virzīties uz priekšu... Tāpat Latvijā ir sarežģītāk strādāt ar bankām, atvērt jaunu SIA Latvijā ir nenormālas problēmas, vieglāk nopirkt citu nīkuļojošu SIA par 500 eiro.

Olimpieša raksturs. Cīnoties par pirmajām vietām Čaiņiku kausa izcīņā slēpošanā

Veterānu stafetes komandā. Kopā ar paralimpieti Reno Jēkabsonu (pirmais no labās), paralimpieti Jāni Plotnieku, Vladimiru Suhanovski vecmeistaru sacensībās Daugavas sporta namā

Golferis. Pēc uzvarēta turnīra kopā ar Golfa federācijas prezidentu Armandu Puči

DIENAS REŽĪMS

VAĻASPRIEKI

Vairāk pakļauts sportam. Agri nebija jāceļas, no deviņiem līdz vienpadsmitiem veltīju laiku rīta treniņam. Dienas vidu aizņēma darbs, lai nopelnītu iztiku. Vakarā ap pieciem aizvadīju otru treniņu, citreiz gan peldbaseinu aizņēma bērni, tad otro treniņu aizvadīju tikai ap pulksten astoņiem vai deviņiem vakarā. Tie nebija visizcilākie apstākļi, lai kārtīgi sagatavotos olimpiskajām spēlēm.

Toreiz

Ceļos pulksten septiņos. Darbā esmu no deviņiem līdz pieciem. Otrdienās un ceturtdienās vai sestdienās apmeklēju peldbaseinu — tagad Kauguros peldbaseins ir remontā, tādēļ peldu Daugavas sporta namā.

Tagad

Toreiz

Biju aizrāvies ar slēpošanu. Ceļoju uz kalniem slēpot ar slaloma slēpēm, bet Latvijā slēpoju ar distanču slēpēm.

Esmu līdz ausīm golfā — visu vasaru pavadu golfa laukumos. Arī mana jaunākā meita nopietni pievērsusies golfam.

Tagad

Kristaps ZAĻKALNS 60

Žurnāls Sports • 2020. gada marts

Profile for sporto.lv

Žurnāls ''Sports''  

2020. gada marta numurs

Žurnāls ''Sports''  

2020. gada marta numurs

Profile for sporto.lv
Advertisement