a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 59

TOREIZ UN TAGAD

LIELĀKĀ VEIKSME Ceļš, pa kuru virzījos dzīvē uz priekšu, bija kā gara veiksmes ķēde. Atgūstot neatkarību, naudas sportam nebija. Toreiz Latvijas Peldēšanas savienības ģenerālsekretārs atrada divus brāļus, kuri bija gatavi finansiāli sponsorēt peldētājus, tādēļ varēju aizbraukt uz Eiropas čempionātu un citiem starptautiskiem mačiem. Atsaucās vairākas citvalstu peldēšanas federācijas, ar kuru atbalstu varējām trenēties Francijā un Itālijā. Kad braucu uz pasaules kausa posmiem Eiropā, vienmēr atpakaļceļā pie reizes atdzinu kādu lietotu auto, ko pēc tam Latvijā pārdevu, lai piepelnītos. Tā katru reizi nopelnīju 300—600 dolāru. Reiz pēc sacensībām martā paliku Vācijā bez naudas un automašīnas — bez nekā... Domāju, ko lai dara. Zināju citus džekus, kuri dzen automobiļus uz Latviju. Sazvanīju paziņu Ulmē, bet pats biju

Frankfurtē. Viņš piekrita mani aizvest ar noteiku- Toreiz un Tagad mu, lai es ar stopiem tieku līdz vietai, kas ir jau pa ceļam, jo viņš negribēja manis dēļ braukt atpakaļ līdz Frankfurtei. Sarunājām satikties konkrētā laikā un vietā uz automaģistrāles. Braucot ar stopiem, iekļuvu divos lielos sastrēgumos, tādēļ norunātajā vietā nokļuvu divas stundas vēlāk nekā sarunāts. Bet viņš, maita, mani nepagaidīja... Mani jau sāka pārņemt izmisums, izjūtas vēl nepatīkamākas padarīja lietus... Ieraudzīju, ka tālāk ceļa malā stāv fūre. Parādīju šoferim pasaules kausa posmā izcīnītās medaļas, izstāstīju, ka esmu palicis bez naudas, bez nekā. Viņš saka: “O, sportists. Laižam!” Viņš kā reiz brauca uz Rīgu un piekrita mani aizvest. Es biju tik laimīgs!

LIELĀKĀ KĻŪDA Toreiz

Deviņdesmitajos gados bankrotēja visi mani uzņēmumi, nevienu nenoturēju virs ūdens.

Dažreiz liekas, ka arī tagad uzņēmējdarbībai jāmet miers un jāiet Tagad prom no sporta skolas — tas tomēr ir administratīvs darbs, kurā ir monotoni jāstrādā, jābūt rāmjos. Tas nav viegli, un tas nav labi apmaksāts darbs.

LIELĀKĀ NEVEIKSME Treknajos gados nodarbojos ar mēbeļu ražošanu, pārtikas piedevu tirdzniecību un vēl šo to citu. Visi uzņēmumi bankrotēja, bet citiem uzņēmējiem izdevās arī pēc burbuļa pārplīšanas noturēties virs ūdens.

Toreiz

Iespējams, vajadzēja izmācīties par juristu — bizness mani nebaro. Pašam vajadzētu vairāk sportot.

Tagad

Sērfojot kāpās. Aktīvi atpūšoties Marokas tuksnesī Žurnāls Sports • 2020. gada marts

››› 59

Profile for sporto.lv

Žurnāls ''Sports''  

2020. gada marta numurs

Žurnāls ''Sports''  

2020. gada marta numurs

Profile for sporto.lv
Advertisement