a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 57

TOREIZ UN TAGAD

Artūrs JAKOVĻEVS Dzimis 1967. gada 30. maijā Rīgā.

STATUSS Peldētājs, uzņēmējs. Nodarbojos ar sportu un vienlaikus sīkiem biznesiem — pelnīju naudiņu iztikai. Ārzemēs biju izveidojis daudz kontaktu, tādēļ tūrisma firmām varēju piedāvāt pakalpojumus, kas saistīti ar viesnīcu, transporta rezervāciju, maršrutu plānošanu. Mani kontakti bija noderīgi, kamēr tirgū līdz ar nozares attīstību ienāca lielās tūrisma kompānijas.

Toreiz

Eiropas junioru čempions. Jakovļevs (pa kreisi) 1982. gadā Insbrukā kopā ar PSRS izlases treneri Albertu Pisarevu

Jūrmalas sporta skolas direktora vietnieks, uzņēmējs. Jau pagājuši pie- Tagad ci gadi, kopš atsāku uzņēmējdarbību un mēģinu celt savu labklājību — strādāju pie dažādu ekstraktu ražošanas, kas piešķir visdažādākajām vielām vai nu krāsu, vai smaržu un ko var izmantot pārtikas rūpniecībā, sadzīves ķīmijā. Nopietna rūpnīca nopietniem sadarbības partneriem, esam sadarbojušies arī ar Stenderu.

AUGUMS, SVARS

Toreiz

Sacensībās kaujas svars bija 86 kg, augums 192 cm, ja mērījos no rīta.

190 cm un 92 kg. Svars nāk klāt, augums sarūk. Resnāks neesmu Tagad palicis, muskuļu apjoms samazinājies, tādēļ nesaprotu, kādēļ ķermeņa masa palielinājusies..

Toreiz. Cīnoties Sidnejas olimpiādē

Pirms olimpiskās debijas. Latvijas peldēšanas izlases galvenais treneris Vladimirs Maslovskis sniedz padomus Jakovļevam treniņnometnē Francijā 1992. gada jūnijā

ĢIMENES STĀVOKLIS Toreiz

Precējies, divas meitas.

Šķīries, trīs meitas — Kristiāna (31), Paula (28) un Patrīcija (14).

Tagad

FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS RĀDĪTĀJI

Toreiz

100 m delfīnā personiskais rekords bija 54,40. Trenējos caurmērā divas reizes dienā un 12 reižu nedēļā.

Pāris reizes gadā startēju veterānu mačos, spēlēju golfu. Paldies Latvijas Golfa federācijas prezidentam Armandam Pučem, kurš olimpiešiem piešķīris īpašu statusu, kas atvieglo iespējas spēlēt. 100 m veterānu sacensībās delfīnā varu nopeldēt aptuveni 1 minūtē un 6 sekundēs. Trenējos divas reizes nedēļā. Ja peldētu biežāk, rezultāts varētu

būt labāks, taču šādā režīmā rezultāti kļūst aizvien lēnāki un lēnāki. Tagad No 2003. līdz 2006. gadam, kad labi veicās biznesā, bija entuziasms vairāk trenēties — uzvarēju arī pasaules čempionātā un Eiropas čempionātā veterāniem, rezultāti no karjeras labākajiem gadiem atpalika par četrām sekundēm.

››› Žurnāls Sports • 2020. gada marts

57

Profile for sporto.lv

Žurnāls ''Sports''  

2020. gada marta numurs

Žurnāls ''Sports''  

2020. gada marta numurs

Profile for sporto.lv
Advertisement