Page 1

Topa dekorues me përmasa të ndryshme

ULJE-40%

180cm

115

Çmimi nga:

lekë/copë

750gr

ULJE-40%

2299

ULJE-25%

3850

lekë/copë

599 799

Pemë dekoruese

lekë/copë

Panettone Venezia


150cm

150cm

m

180c

Peme krishtlindjesh

ULJE-25% 2090

Peme krishtlindjesh

Peme krishtlindjesh

1599

ULJE-20%

ULJE-25%

8289

2359

lekë/copë

6445

1799

lekë/copë

210cm

lekë/copë

120c

m

210cm

ULJE-20% 7100

Peme krishtlindjesh me fibra optike

5549

lekë/copë

Peme krishtlindjesh

80cm

ULJE-25% 4429

3400

lekë/copë

ULJE-25% 4289

ULJE-20%

Peme krishtlindjesh

3300

2859

Peme Led krishtlindjesh

2225

lekë/copë

lekë/copë

Drita LED 100 llampa/10m ULJE-20% 570

445 lekë/copë

Drita LED 50 llampa/5m ULJE-20% 429

Drita orizi 100 llampa/10m ULJE-20% 329

Peme me drita Led 45cm ULJE-25% 1789

lekë/copë

lekë/copë

lekë/copë

333 335

255

1335


ULJE-20%

ULJE-45%

129

Mbajtese qiriu

Çmimi nga:

100

Topa dekorues permasa 6/7 cm

lekë/copë

ULJE-40%

Çmimi nga:

169

paketim 6 copë x 7 cm lekë/copë paketim 9 copë x 6 cm

Çorape Krishtlindjesh

lekë/copë per amballazhim dhuratash

lekë/copë

ULJE-20%

229

55

259

Topa dekorues

ULJE-45%

Çmimi nga: Kapele babagjyshi Kordele dreri

ULJE-45%

Çmimi nga:

125

535

Kurore mbajtese qiriri Kurore zbukurimi

lekë/copë

lekë/copë

+ ULJE-55%

ULJE-40%

2220

Çmimi nga: Ndricues krishtlindjesh 11cm / 12cm

225

ULJE-25% Çmimi nga:

lekë/copë

Gotë me fron 4 + 4 copë falas

le k ë

/c o p

999

lekë/copë

Lule zbukuruese

3

le k ë

lekë/copë

ë

1999 699

145

/c o

959

lekë/

copë

lekë/

copë


Patatina Patos 100gr

Çibukë & biskota mix 500gr

ULJE-20%

ULJE-25%

79

149

ULJE-25%

ULJE-25%

519

355

95

195

lekë/copë

lekë/copë

460

670

Ferrero Rocher

lekë/copë

ULJE-15%

Rafaello t15

lekë/copë

140

Fanta 1.5L orange/exotic/lemon

120

lekë/copë

B-52 new trend 250ml

ULJE-25%

165

Kinder

125

lekë/copë

Verë e kuqe Plantaze Vranac 750ml

ULJE-25%

890

649

lekë/copë

Sheridans 70cl

ULJE-30%

2629

1889

lekë/copë

SUPER OFERTE

45 lekë/copë

Cafemio250ml

135

lekë/copë

Birrë Peroni 33cl

ULJE-25%

115

89

lekë/copë

Birrë Paderborner 0.5cl

ULJE-25%

99

75

lekë/copë

Ujë Lajthiza 1.5L

ULJE-20%

55

45

lekë/copë


SUPER OFERTE

ULJE-15%

155

129

lekë/copë

Oriz Gold 1kg

19912

55

103

lekë/copë

Sheqer Teuta 1kg

19923

lekë/copë

Miell Teuta 1kg

19925

Panetone Trevisana 500gr

219

ULJE-20%

499

lekë/copë

Gratis

399

Princ kafe turke 200gr + princ kafe turke 100gr

lekë/copë

ULJE-20%

ULJE-20%

985

85

69

Makarona Granoro 500gr

ULJE-25%

lekë/copë

305

779

Ton Rio Mare në vaj ulliri 6*80gr

lekë/copë 144521

178418

Salce 400gr bolonjeze/basilico

235

lekë/copë 6844-5526

Vaj luledielli Gold 1L

ULJE-35%

SUPER OFERTE

85

145

Lëng domate me borzilok 700gr

125

17061

ULJE-20%

ULJE-20%

265

105

335

349

299

lekë/copë 2161-148551

135

lekë/copë

20130

ULJE-15%

5

Trangull Sejega 580gr

lekë/copë

lekë/copë

Kruasan Midi 500gr

Vaj sallate Alor 1L

lekë/copë

18495

ULJE-15%

Biskota Nevin 350gr

79

lekë/copë

18495

719

595 Nutella 750gr

lekë/copë 2139


125

239

lekë/kg

39

lekë/kg

Mollë Fuji vendi

Dardhë Williams

289

Lakër e bardhë vendi

179

lekë/kg

lekë/kg

499

Falë çertifikimit HACCP produkti që ne ofrojmë është i freskët dhe i garantuar

lekë/110gr

lekë/kg

Rukola e pastruar e paketuar origjina Greqi 110gr

Selino origjina Greqi

Shpatull derri me kockë

ULJE-25%

429

Djathë i bardhë Mireli

849

ULJE-20%

lekë/kg

1089

329

Djathë i bardhë dele Gjirofarm

lekë/kg

869

lekë/kg

163835

5000

ULJE-20%

ULJE-20%

395

Nova pizza Iliria Foods

319

lekë/kg lekë/kg 4978

Djathë blu paladin 50% yndyrë

ULJE-15%

799

lekë/kg lekë/kg

359

lekë/kg

121431

ULJE-15%

619

Kremviçe e zakonshme EHW

Mish viçi me copa pjese kofshe

1029

669

539

Suxhuk EHW

lekë/kg 4122

579

Zog fshati i freskët Boboshtica

lekë/kg 3938


ULJE-20%

289

ULJE-30%

39

35

59

229

Activia 4x125gr musli / fruta pylli

ULJE-35%

lekë/copë 5490

Çokollatë Liegeois 175gr

49

lekë/copë 17107

Snack Monte 29gr

SUPER OFERTE

ULJE-20%

139

186254

Krem qumështi lekë/copë natyral 200gr

109

lekë/copë 47155

ULJE-20%

85

110 Kos Yog-Fun 500gr

lekë/kokërr

Qumësht Ambla 1L - 1.5% yndyrë

ULJE-20%

135

183462

ULJE-20%

12 Vezë Rea’s M e hapur

lekë/copë

135

69

lekë/copë

3591

5521

Djathë bebe i shkrirë Happy Cow 150gr

110

lekë/copë 17161

ULJE-25%

550

419

ULJE-25%

ULJE-25%

lekë/copë

359

130

Verë e kuqe 750ml spanjolle Castillo

Sallam Extra 350gr

95

lekë/copë 24634

Pica Dr. Oetker 300-340gr

269

lekë/copë 190657-190652

Në TEG & QTU

ULJE-20%

138

lekë/100gr 186852

7

ULJE-10%

659

619

859

169

Sallam Sorrentino Toscano

ULJE-25%

Kackavall lope Klegen

699

lekë/kg 161842

Milano Ehw

lekë/kg 3955


Detergjent Perwoll

Detergjent Dixan 25 larje, classic - lavander

50 larje 3 L

ULJE-15%

ULJE-20%

499

699

779

579

lekë/copë

lekë/copë

110636-110639

158121-158120

Detergjent ARIEL 67 larje 6.7 Kg + DHURATË ARIEL 20 larje, 1.3L

SUPER OFERTE

Detergjent Merix 30 larje - 3kg

TË A R HU

D

359

SUPER OFERTE

1999 lekë/paketim

lekë/copë

190231

183319-183322

SUPER OFERTE

lekë/copë 178385

Zbutës Lenor i Ri 50 larje 1.5L

329

299

349

Detergjent enësh lekë/copë Fairy 1.35L

359

229

469

lekë/copë 13033

181603-183354

ULJE-15%

ULJE-30%

299

lekë/copë

NEW

ULJE-20%

Pastrues furre Tergiforno 500 ml

ULJE-15%

410

89 Zbardhues Deka 1L

ULJE-20%

Kapës ngjyrash Heitmann 20 fije

339

lekë/copë NEW

Letër kuzhine Bora Deluxe 4 rulona - 3 shtresa

199

lekë/copë 190297


Shampo Schauma 400ml + DHURATE sapun Fa

859

859

559 lekë/copë

859

369

Ë RAT U H D

lekë/copë

lekë/copë

lekë/copë

1199

859

lekë/copë

lekë/copë

lekë/copë

Linja Nivea e kujdesit për fytyrën

ULJE-30%

299

219

lekë/copë NEW

Ë RAT

DHU

SUPER OFERTE Shampo Head & Shoulders400ml

SUPER OFERTE

ULJE-20%

335

339 lekë/copë

Shampo trupi Borotalco 500ml

269

lekë/copë

Peceta mujore Always DUO + DHURATË peceta ditore Always

ULJE-20%

279

249 lekë/copë

Letër higjenike Bora 8+2 FALAS

229

lekë/copë

136660-136663

18370

190293-190295

Gillette Mach 3 Razor 1Up + Mach 3 Gel Extracomfort 75ml

599 lekë/copë

ULJE-15%

1599

959 lekë/copë

Pelena Pampers

Gillette Proglide Flexball Razor 1Up + Fusion Hydrating Gel 75ml

4-9kg (68 fije), 7-14kg (58 fije), 11-18kg(49 fije), 15+kg(42 fije)

2490

9

lekë/copë 18254-18258

ULJE-30%

Grirëse Paolo 400W

1359

1799

lekë/copë 191340

ULJE-20%

2299

7899

3990

Tharese flokesh Fuego

ULJE-25%

ULJE-40%

Fshese me vakum Fuego lekë/copë 1800w, 230v 50hz 182023

1999

9990

lekë/copë 188312

Hekur Paolo

1499

lekë/copë 187898


Zgjidh produktet

Cilësi që ju kursen

Produkt italian. I përbërë me copëza frutash.

199 lekë/copë

Recel 370gr

Produkt italian. Lëng me nektar frutash me shije mango dhe pjeshke.

Lëng frutash 1L

135 lekë/copë

Pije energjike e prodhuar në Angli. Importuar ekskluzivisht nga Spar Albania.

Pije energjike Blue Bear 250ml

65 lekë/copë

Aroma e kafes natyrale, 100% origjinale. Përgatitet në çast.

Kafe klasike 100gr

4

310 lekë/copë

lekë/copë

Vafer të mbushur me krem lajthie (76%). Përgatitur me qumësht të skremuar, kakao, lajthi dhe vanilje.

Biskota italiane me vezë dhe pana.

Biskota 800gr

289

120 Wafer 175gr

lekë/copë


Zgjidh produktet

Cilësi që ju kursen Ideal për materiale delikate, pa i dëmtuar ngjyrat .

Letër higjienike XL, produkt ekologjik

I përshtatshëm për tu përdorur me çdo detergjent dhe në të gjitha temperaturat.

Antismërç pluhur 850gr

299 lekë/copë

Klor delikat 1L

I përshtatshëm për çdo sipërfaqe. Me aromë pishe.

Detergjent dyshemeje 1L

159 lekë/copë

99 lekë/copë

lekë/copë

Letër higjenike 6 copë

Xhel dushi për meshkuj importuar nga Hollanda. Freskon dhe rivitalizon lekurën tuaj. Me aroma te ndryshme.

Shami letër, produkt ekologjik

Shami letër 4 shtresa

189

Xhel dushi 300ml

139 lekë/copë

279 lekë/copë

Sapuni lengshem, antibakterial. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Sapun i lëngshëm për duart 300ml

Detergjent disinfektues me aromë. Ka efekt të fuqishëm zbardhues në të gjitha sipërfaqet.

175 lekë/copë

Zbutës rrobash me vajra natyral. Ofron butësi dhe freski për rrobat tuaja. Me aroma të ndryshme.

Detergjent dyshemeje 1L

199 lekë/copë

Zbutës i koncentruar 750ml

169 lekë/copë


Po afrojnë festat në SPAR...  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you