Page 1

Yazar Bilgi Sistemi Sokak Dergisi,her geçen gün yeni yazarların ve yeni takipçilerin katılımıyla büyümektedir. Bu nedenle dergi olarak yeni projeler geliştiriyor,yeni fikirleri değerlendirerek büyümenin devam etmesi için gerekli adımları atmayı amaçlamaktayız. Yeniliklerimizden bir tanesi de "Yazar Bilgi Sistemi". Yazarlarımız ile daha sıkı fikir alış verişi yapmak ve gerçekleşen büyümede yazarlarımızın da aktif olarak bize katılımı sağlamak için gerçekleştirdiğimiz bu sistem kullanışı oldukça basit olan ilk adım sistemidir. Sistemin adım adım kullanımı aşağıda anlatıldığı gibidir. 1- Sistem giriş ekranına > http://yazar.sokakdergisi.com adresini yazarak ulaşıyoruz. 2- Adresi sorunsuz yazdığınızda karşınıza aşağıda gösterildiği gibi, yazar giriş ekranı gelecek. Bu ekranda,size verilen kullanıcı adınız ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

3- Kullanıcı adı ve şifremizi girdikten sonra karşımıza direk resimde göründüğü gibi, ana menü gelecektir.Burada daha önce açılmış başlıkları ve konuları görebilir,takip edebilirsiniz.

www.sokakdergisi.com|editor@sokakdergisi.com

1


Not : Kullanıcı girişi yaptıktan sonra aşağıda ki gibi ekran gelirse,ayarları kurcalamadan hemen üst kısımda bulunan "Yazarlar" butonuna tıklayarak anasayfaya gidiniz.

4- Yeni bir fikir paylaşmak için ve konu açmak için,sağ üst köşede bulunan "Yeni Konu Aç" Butonuna tıklayın.

5- "Yeni Konu Aç" butonunu tıkladığınız zaman karşınıza aşağıda gördüğü şekli ile bir ekran açılacaktır. Title: yazan kısıma konunun başlığını yazıyoruz, alta ki boş kutucuğa konuyu detaylı yazıyoruz ve gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra, Post butonuna basarak konuyu gönderiyoruz.

www.sokakdergisi.com|editor@sokakdergisi.com

2


6- Gerekli konu açma işlemini yaptık sonra, açtığınız başlık anasayfada aşağıda ki gibi görünecektir.

7- Yazılmış olan konuları okumak için başlığa tıklamanız yeterli. Tıkladığınız an itibariyle aşağıda göründüğü gibi konu detaylı olarak açılacaktır. Burada ki "Reply" butonunu kullanarak yazılmış olan başlıklara yorum yazarak, yazışmalara katılabilirsiniz.

www.sokakdergisi.com|editor@sokakdergisi.com

3


8- Yorum ekranı aşağıda göründüğü gibidir. Add Reply kısmına yorumunuzu yazıp "Yorumu Gönder" butonuna basmanız yeterli.

Sistemle ilgili teknik desteği, bilgi@sokakdergisi.com adresinden alabilirsiniz.

www.sokakdergisi.com|editor@sokakdergisi.com

4

Yazar bilgi sistemi  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you