Page 1

LOOKBOOK


SHORT HIP UNDERBUST Srebrzysta, mieniąca się tkanina, z której został wykonany ten gorset oraz charakterystyczny kształt przywołują na myśl drogie kamienie i królewski przepych. Stanowi on idealny dodatek do wieczorowych kreacji.


CORDED UNDERBUST Cechą charakterystyczną tego gorsetu jest niecodzienny krój podkreślający talię oraz biodra. Ozdobne przeszycia wzmacniają efekt i sprawiają, że gorset z pewnością nie pozostanie niezauważony.


PLUNGE OVERBUST Niezwykle kobiecy gorset typu overbust. Cechuje go wyraźnie zaznaczona talia oraz pięknie wykrojona linia dekoltu.


FUTUR BLACK Gorset stworzony dla kobiet chodzących na czarno i mających ostry wyraz twarzy. Widoczna na zdjęciu Kobieta Cieszy się życiem i ma wszystko w dupie


LONG LINE UNDERBUST

Gorset typu underbust. Wykonany z surowego jedwabiu. Wyraźnie podkreśla talię oraz zakrywa biodra. Ozdobna koronka oraz hafty stanowią piękny i subtelny dodatek.


LEATHER UNDERBUST

Gorset wykonany ze skóry naturalnej, ozdobiony zewnętrznymi tunelami na fiszbiny w kontrastującym kolorze. Oryginalne zapięcia sprawiają, że nie można oderwać od niego wzroku.


BLACK RAVEN UNDERBUST

Gorset, który z pewnością można nazwać Czarnym Krukiem. Tkanina, z której został wykonany, zapięcie oraz sznurowanie są w kolorze głębokiej czerni. Ponadto krojem przypomina skrzydła kruka.


LACE UNDERBUST Gorset o prostych wykończeniach, który wyraźnie zaznacza talię. Jego siła tkwi w niebanalnej, koronkowej tkaninie nadającej mu lekkości.


GORE UNDERBUST Gorset o ciekawym kroju, subtelnie zaznaczającym talię. W odróżnieniu od większości gorsetów zapięcie stanowi panel z napami. Może służyć jako ciekawe uzupełnienie stroju.


SNOW BLACK CORSETS

Gorsety SnowBlack Corsets powstają od 2006 roku. Każdy z nich jest ręcznie szyty i wykańczany z niezwykłą dbałością o szczegóły. Projekty zaprezentowane w tym katalogu to propozycje, które mogą posłużyć jako inspiracja do stworzenia tego jedynego, niepowtarzanego i wymarzonego gorsetu.


WWW.SNOWBLACKCORSETS.COM

SnowBlackCorsets  

SnowBlackCorsers Catalog

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you