Page 1

Cestovná kancelária AZAD

PONUKY pre

ŠKOLY

luxusná

Školy v prírode Lyžiarske výcviky Zájazdy pre školy

STNÝC ŤA

H

Š

Fakultatívne výlety

13

Prečo práve s nami?

Slovenská príroda

Výlety do zahraničia

Najlepšia technika a ozvučenie Najväčší zábavný park, atrakcie Odchod do školy a la Hollywood

Krásne prírodné prostredie Výlety a program s animátormi Starostlivo vybrané ubytovanie

Obľúbené destinácie Luxusná doprava Zážitky a spoznávanie


Milí pedagogickí pracovníci, žiaci a priatelia školy Tak ako začal nový školský rok, sme tu opäť aj MY s našou ponukou venovanou školským skupinám. Školský rok prináša veľa príjemných dní, ktoré deti môžu stráviť mimo školských lavíc. Využite preto našu jedinečnú ponuku a spoznajte prírodné krásy Slovenka, ako aj kultúrne pamiatky Európy s CK AZAD.

Pre skvalitnenie služieb zákazníkom disponuje CK AZAD piatimi vlastnými 49, 53, 54, 55 a 58 miestnymi luxusnými autobusmi značky SCANIA IRIZAR PB, ktoré garantujú nielen bezpečnú jazdu, ale i komfort cestujúcich. Sú vybavené klimatizáciou, DVD, minibarom a chladničkou.

CK AZAD patrí k CK s najlepšou odozvou – reakciou svojich účastníkov, ponúkajúc kvalitné školy v prírode, lyžiarske výcviky, školské výlety, ako aj detské tábory. Už viac ako 13 rokov Vám prinášame možnosť prežiť nádherné chvíle práve s nami. Tak nech sa páči, nazrite do našej ponuky a vyberte si VÁŠ ideálny pobyt.

Milí pedagógovia, žiaci, priatelia školy... Aj vy ste aspoň raz zatúžili vymeniť celú vašu školu za úplne inú, na úplne inom mieste? Potom neváhajte už ani chvíľu a poďte s nami aj s celou vašou triedou na dobrodružnú výpravu do sveta za oknami vašej školy a my vás presvedčíme, že učenie vôbec nemusí byť nudou.

V školskom roku 2015/2016 sme pre Vás pripravili pestrú a kvalitnú ponuku škôl v prírode, aj s naším komplexným animačným programom, ktorý bol vytvorený práve pre zabezpečenie čo najväčšieho komfortu a najmä k Vašej spokojnosti. Absolútnou novinkou v tomto školskom roku je zariadenie na východnom Slovensku pod úpätím pohoria Čergov – Hotel Javorná, ktorého okolie ponúka nádherné prostredie pre školy v prírode a v zime skvelé podmienky na nezabudnuteľnú lyžovačku. Tiež vás potešíme rozšírenou ponukou zariadení v regióne Orava. Taktiež v tomto roku pokračujeme s úspešnou spoluprácou s jazykovou školou Canadian Bilingual Institute, kde sa deti počas pobytu školy v prírode zdokonaľujú v angličtine pod dohľadom kvalifikovaných lektorov.

Život Vám toho toľko ponúka, bola by škoda to nevyužiť!!! Príďte sa sami presvedčiť o kvalite nami ponúkaných produktov pre školy. Absolvujte infocestu do nami ponúkaných ubytovacích zariadení po Slovensku. Stačí ak si u nás vyberiete z bohatej ponuky a my už zariadime všetko ostatné. Tešíme sa na Vás :) Za CK AZAD Ing. Zdeno Zvara

GARANCIA Garančný list proti insolventnosti cestovnej kancelárie vystavený poisťovňou UNIQA je dôkazom serióznosti CK AZAD.

V našom katalógu taktiež nájdete ponuku skvelej lyžovačky na Donovaloch, Orave, Kysuciach, Liptove a vo Vysokých Tatrách. Užite si lyžiarsky výcvik so svojimi spolužiakmi, ako aj s našimi kvalitnými inštruktormi. Je pre nás nesmiernym potešením, že práve naša CK AZAD Vám môže ukázať prírodné krásy a kultúrne skvosty Slovenska, ako aj najznámejšie miesta Európy. V našej ponuke školských výletov nájdete všetko čo potrebujete k nezabudnuteľnému koncoročnému výletu.

Prečo práve s nami? Odchod do školy v prírode a la Hollywood

2. Vyhraj výlet pre svoju školu – zahlasuj za fotogalériu, ktorá sa ti páči. Každá škola má na "svojej" stránke hlasovací formulár. Aby si mohlo zahlasovať za tebou vybranú školu, musíš sa prihlásiť, alebo zaregistrovať na www.azad.sk/registracia. Čím viac hlasov škola získa o to väčšiu šancu má vyhrať koncoročný školský výlet a navštíviť Biofarmu v Stupave, Abeland v Lozorne alebo Märchenpark v Rakúsku. Viac informácií o súťaži nájdete na našej webstránke www.azad.sk. 3. Najväčší zábavný park – počas pobytu v škole v prírode na vás čaká nezabudnuteľný deň s našimi vlastnými nafukovacími atrakciami a v spoločnosti originálnych maskotov zo známych rozprávok a filmov.

odchod do školy = kameraman +náš maskot

02

Zmeny v ponuke vyhradené.

4. Najlepšia technika a ozvučenie – všetky naše školy v prírode sú vybavené kvalitnou audio, video a efektovou technikou, digitálnym fotoaparátom a veľkým množstvom kostýmov čo zaručuje pestrý program a nezabudnuteľné zážitky zo školy v prírode pod vedením skúsených vedúcich. 5. Najkvalitnejšie ubytovanie – naše rekreačné strediská patria k najkvalitnejším rekreačným zariadeniam na Slovensku. Ubytovanie, ktoré je ponúkané v novozrekonštruovaných izbách s kompletným príslušenstvom (WC, umývadlo, sprcha), a kvalitná strava zabezpečí našim návštevníkom plnohodnotné prežitie školy v prírode či koncoročného výletu. 6. English is easy – ako jediná CK na Slovensku spolupracujeme s prestížnou jazykovou školou Canadian Bilingual Institute. Počas pobytu školy v prírode sa tak deti môžu zdokonaliť v gramatike a slovnej zásobe prostredníctvom hravej formy Englis is easy. Na záver kurzu, ktorý trvá 60 minút denne získa každé dieťa certifikát z Canadian Bilingual Institute. 7. Vlastná autobusová doprava – naše vlastné luxusné autobusové značky Scania Irizar PB garantujú nielen bezpečnú jazdu, ale i komfort cestujúcich. Sú vybavené klimatizáciou, DVD, chladničkou a minibarom.


Služby, benefity, bonusy

Benefity a zľavy Zdravotník BASIC - ak máte záujem o zdravotný dozor pre Vaše deti, zabezpečíme Vám nášho zdravotníka s kurzom prvej pomoci a so základnou lekárničkou v cene 6€/dieťa/pobyt. Zdravotník PLUS - odborne spôsobilý zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou v cene 250€/pobyt. Poistenie - v prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie UNION (poistenie batožiny, poistenie zodpovednosti za škody, úrazové poistenie, poistenie storna zájazdu) za cenu 0,40€/dieťa/deň.

Skorý nákup

-13€

5€ AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Doprava CK AZAD Vám ponúka dopravu vlastnými luxusnými 49, 53, 54, 58 a 63 miestnymi AZADÁČIK autobusmi SCANIA IRIZAR PB (top class) vybavenými klimatizáciou, DVD, chladničkou a minibarom za veľmi výhodných cenových podmienok. Našu autobusovú dopravu Vám zabezpečíme z každého miesta SR.

Kvalifikovaný sprievodca Za doplatok 19€/os. vám vieme zabezpečiť služby kvalifikovaného sprievodcu.

Služba PLUS Pedagogickým pracovníkom poskytujeme stravu a ubytovanie zadarmo pri počte 1/10 detí. Pri objednaní balíka (BASIC, COMFORT, EXCLUSIVE) hradíme navyše pedagogickým pracovníkom odmenu pri spomenutom počte vo výške 50€ (COMFORT a EXCLUSIVE) / 20€ (BASIC) za pobyt. Zľava za skorý nákup Pri rezervácii lyžiarskeho výcviku do 13.11.2015, jarnej školy v prírode a zahraničných výletov do 13.12.2015 a rezervácií jesennej ŠvP do 13.03.2016 dostanete od nás zľavu 13€/žiak - „štastná 13". Školy v prírode v mesiacoch apríl, september a október majú zľavu 5€ z katalógových cien (plus možnosť získania zľavy pri rezervácii za skorý nákup). Vernostná zľava Využili ste služby našej CK v roku 2015? Ak áno, automaticky od nás získavate zľavu 5€/žiak/na ďalšiu školu v prírode. Prekvapenie Každý žiak, ktorý sa s našou CK AZAD zúčastní školy v prírode, získa poukaz „AZADÁČIK“ na zľavu 10€ z našich letných aj zimných táborov organizovaných na Slovensku aj v zahraničí + tričko CK AZAD.

azad BASIC 5x denne strava, pitný režim, ubytovanie, poistenie insolventnosti CK, pre každého účastníka spomienkový darček od CK AZAD.

azad COMFORT 5x denne strava, pitný režim, ubytovanie, poobedný aj večerný program organizovaný našimi skúsenými animátormi s praxou nadobudnutou v detských táboroch, zábavné atrakcie na jedno popoludnie,* poistenie insolventnosti CK, sladkosti, ceny do súťaží a hier, spomienkový darček od CK AZAD pre každého účastníka, DVD s fotkami z pobytu, materiál na športovú a záujmovú činnosť, materiálno – technické vybavenie. *CK AZAD si vyhradzuje možnosť stanoviť dátum a čas prevádzky atrakcií podľa tech. možností; pri nevhodnom počasí nevzniká nárok na kompenzáciu

*kombinácia jednotlivých zliav nie je možná

Najlepšia cena pre Vás! Ceny v katalógu sú kalkulované z Bratislavy a Košíc. V prípade iného nástupného miesta, alebo menšieho počtu žiakov ako je uvedené v ponuke nás neváhajte kontaktovať, cenu Vám upravíme podľa požiadaviek.

Predĺžený pobyt!

STNÝC ŤA

H

Š

Začnite svoj pobyt už v nedeľu a vychutnajte si tak viac nezabudnuteľných dní školy v prírode. Každý deň naviac je za doplatok 15€/dieťa/deň (BASIC) a 20€/dieťa/deň (COMFORT a EXCLUSIVE).

13

CK AZAD je tu pre Vás už 13 rokov! A preto Vám tento rok prinášame na všetky školy v prírode a lyžiarske výcviky zľavu 13€ za Váš skorý nákup!

azad EXCLUSIVE „Allinclusive“ - balík azad COMFORT + starostlivosť o deti do začiatku vyučovania (budíček, odchod na raňajky) + služby spojené so starostlivosťou o deti po ukončení večerného programu (ukladanie na noc) + náš BASIC zdravotník = komplexná starostlivosť o deti.

azad BONUS Škola, ktorá zrekreuje v azad COMFORT 60 – 80 detí v aspoň troch pobytoch po sebe, dostane od našej spoločnosti finančný alebo nefinančný dar 333€.

ŠKOLA V PRÍRODE: ENGLISH IS EASY Využite našu pestrú a kvalitnú ponuku škôl v prírode aj s naším kvalitným animačným programom a lektorom z prestížnej jazykovej školy Canadian Bilingual Institue. Skúsený lektor sa deťom bude venovať 60 minút denne. Deti budú rozdelené do skupín podľa úrovne jazykových schopností, ktoré budú pri nástupe preverené zábavno–náučným testom. Počas pobytu sa deti zdokonalia v gramatike a slovnej zásobe prostredníctvom hravej formy ENGLISH IS EASY. Na záver kurzu získa každé dieťa certifikát z Canadian Bilingual Institue. Výučba anglického jazyka bude prebiehať v dopoludňajších hodinách. Popoludní sa o program detí postarajú naši skúsení animátori, počas ktorého si deti precvičia svoje získané vedomosti formou zábavných hier. 25€* - intenzívny kurz anglického jazyka so skúseným lektorom CBI. Okrem 5 hodín angličtiny počas pobytu si deti svoje vedomosti precvičia formou zábavných hier v poobedných programoch pod vedením našich skúsených animátorov. BOMBA: po absolvovaní školy v prírode English is easy získa každé dieťa automaticky zľavu na kurzy angličtiny priamo v Canadian Bilingual Institue *cena za výučbu anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom je kalkulovaná na 5 dňový pobyt. V cene sú taktiež započítané učebné materiály, ktoré si každé dieťa môže ponechať aj po ukončení školy v prírode.

03


Školy v prírode Oravská priehrada - hotel Studnička

NOVINKA

Svojím ideálnym umiestnením v atraktívnom prostredí Oravskej priehrady umožňuje hotel Studnička pestovanie všetkých druhov vodných športov a turistiky. Hotel disponuje bezbariérovým prístupom. Ubytovanie: Hotel Studnička má celkovú kapacitu 100 lôžok. Ubytovanie ponúka v 2 až 4-lôžkových izbách. Každá izba má kúpeľňu so sprchou, WC a balkón. Takmer všetky izby sú orientované na južnú stranu s prekrásnym výhľadom na Oravskú priehradu, resp. Západné a Vysoké Tatry. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: V hoteli je k dispozícii kaviareň, reštaurácia a konferenčné miestnosti. Súčasťou rodinného hotela s domácou atmosférou sú vonkajšie bazény, sauna, fitnes, biliard, stolný tenis, tenisové kurty, detské ihrisko, futbalové a basketbalové ihrisko. Možnosť výletov: Výlet loďou na Ostrov umenia na Oravskej priehrade, jazda na koňoch (cca 200m od hotela), Múzeum oravskej dediny, Oravský hrad, Múzeum kočiarov v Oravskom podzámku, jazda Oravskou lesnou železnicou, múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne, skanzen Vychylovka.

Á K S V A R O DA A R H E I PR

Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

5€

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 75,00 € ZŠ I.stupeň 5 80,00 € ZŠ II.stupeň 5 85,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 100,00 € 105,00 € 110,00 €

107,00 € 112,00 € 117,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 27€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. Skupinová cena pri počte 45 platiacich žiakov: zľava 3€/žiak z ceny kalkulovanej na dopravu. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Račkova dolina – hotel Mier

Kompletne zrekonštruovaný hotel Mier sa nachádza v nádhernom prostredí Západných Tatier v Račkovej doline. Okolie hotela ponúka bohaté možnosti výletov a športového vyžitia. Areál disponuje golfovým odpaliskom, tenisovými kurtami, volejbalovými a nohejbalovými ihriskami. Nezabudnuteľné sú aj prechádzky v tatranskej prírode, prípadne ľahšia turistika. Ubytovanie: Hotel ponúka 3, 4 a 5 lôžkové zrekonštruované izby, kompletne vybavené sociálnym zariadením a samostatným balkónom s prekrásnym výhľadom na tatranskú prírodu. Strava: 5x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Športoviská - 2 tenisové kurty s umelou trávnatou plochou, volejbalové a nohejbalové ihrisko s umelou trávou, tréningová stena na tenis, tréningový kôš na basketbal, golfové odpalisko. Hotel – reštaurácia s kapacitou 120 osôb, denný a nočný bar, sauna pre 15 osôb s ochladzovacím bazénom, hydromasážny bazén, fitness centrum. K dispozícii sú aj vonkajšie ohniská. Skorý Možnosť výletov: nákup Vysoké Tatry, návšteva aquaparku Tatralandia, -13€ termálne kúpaliská Bešeňová a Liptovský Ján, Vlkolínec – ľudová architektúra, múzeum AZADÁČIK Liptovskej dediny. AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

5€ 04

Exclusive

Aquapark

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 75,00 € ZŠ I.stupeň 5 80,00 € ZŠ II.stupeň 5 85,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 100,00 € 105,00 € 110,00 €

Exclusive 107,00 € 112,00 € 117,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 23€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.


Školy v prírode Horehronie - RZ Poniklec Hotel Poniklec sa nachádza v malebnom prostredí v blízkosti dedinky Hronec, na rozhraní Nízkych Tatier a Veporských vrchov. Areál hotela disponuje volejbalový ihrisko, hojdačkou a preliezkami pre deti, spoločenskou miestnosťou či minigolfom. Ubytovanie v RZ Poniklec je tou správnou voľbou.

Dobročský prales

Ubytovanie: RZ Poniklec ponúka ubytovanie 2 + 2 lôžkových izbách s bunkovým sociálnym zariadením. Celková kapacita zariadenia je 70 lôžok. Strava: 5x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: RZ Poniklec má vlastnú jedáleň s barom, spoločenskú miestnosť, saunu, stolný tenis, biliard, minigolf, volejbalové ihrisko, hojdačky a preliezky pre deti. Možnosti výletov: Bystrianska jaskyňa, Čiernohorská železnica v Čiernom Balogu, hrad Slovenská Lupča, Muránsky hrad, kúpele Brusno.

BONUS Ukážky kinologických výcvikov alebo prednášky s horármi.

5€ Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 75,00 € ZŠ I.stupeň 5 80,00 € ZŠ II.stupeň 5 85,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 100,00 € 105,00 € 110,00 €

Exclusive 107,00 € 112,00 € 117,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 27€/žiak; KE - 25€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Žiarska dolina - chata Třinec V najvyhľadávanejšej doline južnej strany Západných Tatier, v ústí Žiarskej doliny sa nachádza rekreačné zariadenie Třinec. Chata, ktorá sa nachádza na území Tatranského národného parku je vstupnou bránou ku všetkým atrakciám, ktoré tento región ponúka svojím návštevníkom. Prekrásna liptovská príroda vytvára nespočetné možnosti pre pešiu turistiku či vodné športy. Ubytovanie: Areál chaty Třinec má celkovú kapacitu 120 osôb. V hlavnej budove sa nachádza TV-SAT, barový pult, WIFI, jedáleň a krytá letná terasa s krbom. Ubytovanie je v 4 samostatných objektoch s 13 moderne zariadenými 1, 2, 3 a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou a TV. Kapacita jedného objektu je 30 osôb. Pre veľkú skupinu je možnosť využiť ubytovanie v samostatnom drevenom zrube s kapacitou 50 osôb so spoločným sociálnym zariadením. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Chata Třinec disponuje vlastnou jedálňou s kapacitou 120 osôb, barom, spoločenskou miestnosťou, Wifi pripojením v hlavnej budove, exteriérovým športovým ihriskom, letnou terasou s krbom. Možnosť výletov: Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody, aquapark Tatralandia, Thermal park Bešeňová, Múzeum Liptovskej dediny – Pribylina, Keltské múzeum Havránok či skanzen Vlkolínec. Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

5€

ZĽAVA

né t r o f Kom ie n a v o t uby

Aquapark

BONUS Vedenie 1x denne káva GRATIS

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 80,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € ZŠ II.stupeň 5 90,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 105,00 € 110,00 € 115,00 €

Exclusive 112,00 € 117,00 € 122,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 25€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

05


Školy v prírode Tajov – hotel Lesák Zrekonštruovaný hotel Lesák sa nachádza v tichom prostredí Kremnických vrchov. Z hotela je krásny pohľad na Tajov, Banskú Bystricu a Kremnické vrchy. Areál disponuje asfaltovými ihriskami, bazénom, pieskoviskom a terasou s grilom. Ubytovanie v hoteli Lesák – ubytovanie v srdci Slovenska. Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v 2, 3, 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Strava: 5x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Vlastná reštaurácia s kapacitou 120 miest, kaviareň s krbom a Wi-fi pripojením, asfaltové ihriská, vonkajší bazén, zastrešená terasa s grilom. Možnosti výletov: Tajov – rodisko Jozefa Gregora Tajovského, Múzeum SNP v Banskej Bystrici, Harmanecká jaskyňa, Zvolenský zámok, Hronsek, Pustý hrad. Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

5€

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 80,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € ZŠ II.stupeň 5 85,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 105,00 € 110,00 € 110,00 €

Exclusive 112,00 € 117,00 € 117,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 25€/žiak; KE - 27€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Slnečné jazerá – Senec - hotel Družba

BLÍZKO BRATISLAVY

Len pár kilometrov od Bratislavy sa rozprestierajú malebné Slnečné jazerá. Priamo v ich areáli sa nachádza aj hotel Družba, ktorý je zárukou ideálnej školy v prírode. Hotel má vlastný bazén, trávnatú plochu a športovú halu. Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v 2,3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita hotela je 67 osôb. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel má vlastnú reštauráciu, bar, vonkajšiu terasu, športovú halu v ktorej sú tenisové kurty a kolková dráha, relax centrum s bazénom a vírivkou či vonkajšie volejbalové ihrisko. Možnosti výletov: Múzeum včelárstva v Kráľovej pri Senci, jazdecký areál Corporex v Hrubej Borši, Oáza sibírskych tigorv v Kostolnej pri Dunaji, vodný mlyn v Jelke.

5€

Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL 04.04 - 24.06.2016 AN Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 80,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € ZŠ II.stupeň 5 90,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 105,00 € 110,00 € 115,00 €

Exclusive 112,00 € 117,00 € 122,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 9€/žiak; KE - 33€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

06

Najlepšie ponuky nájdete na www.azad.sk


Školy v prírode Oravská priehrada - Ranč u Edyho Pri Oravskej priehrade, neďaleko mesta Námestovo sa v čarovnej oravskej prírode nachádza ubytovací komplex Ranč u Edyho. Okolie priehrady ponúka rôzne možnosti športového vyžitia a vychádzok do prírody. Ranč má vlastnú farmu s domácimi zvieratami. Ubytovanie: Ranč ponúka ubytovanie v hotelovej časti (20 izieb 2 - 3 lôžkové s WC, sprchou, TV, SAT, chladničkou) a ubytovanie v 4 chatkách: každá pre 8 - 10 osôb s kompletným vybavením. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Areál disponuje tenisovými kurtmi, detským ihriskom, bazénom, domácou farmou a veľkými trávnatými plochami na športové vyžitie. Taktiež je priamo v areáli jazdecká škola pre začiatočníkov aj pokročilých, vychádzky do prírody na koni, či koči. Možnosti výletov: Výlet loďou na Ostrov umenia na Oravskej priehrade, jazda na koňoch (cca 200m od hotela), Múzeum oravskej dediny, Oravský hrad, Múzeum kočiarov v Oravskom podzámku, jazda Oravskou lesnou železnicou, múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne, skanzen Vychylovka. Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

5€

ZĽAVA

NOVINKA Výlety lodou po priehrade

BONUS Káva počas celého pobytu pre pedagógov grátis, 1x denne jazda na koni pre žiakov grátis.

Termíny jarnej ŠvP 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 80,00 € ZŠ I.stupeň 5 88,00 € ZŠ II.stupeň 5 95,00 €

Comfort

Exclusive

105,00 € 113,00 € 120,00 €

112,00 € 120,00 € 127,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 27€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. Skupinová cena pri počte 45 platiacich žiakov: zľava 3€/žiak z ceny kalkulovanej na dopravu. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Kysuce - hotel Severka Na severozápade Slovenska v regióne Kysuce sa nachádza náš nový hotel Severka, ktorý je ideálnym miestom na nezabudnuteľnú školu v prírode. Hotel je situovaný v prostredí, v ktorom vládne ticho, pohoda a povieva čistý horský vzduch. Hotel Severka je usídlený v pohorí Kysuckých, Moravsko – Sliezských Beskýd, neďaleko Malej a Veľkej Fatry.

Vonkajší bazén

Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie 3,4 a 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita hotela je 49 lôžok. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel má vlastnú reštauráciu, spoločenskú miestnosť, vonkajší letný bazén, tenisový kurt, vonakjšie mulitifunkčné ihirsko, biliard či detské ihirisko so šmýkačkami. Možnosti výletov: Turzovka, skanzen Vychylovka, hrad Strečno, lesná úvraťová železnica – Nová Bystrica. Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

5€

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

BONUS Multifunkčné ihrisko v cene!

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL 04.04 - 24.06.2016 AN Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 80,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € ZŠ II.stupeň 5 90,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 105,00 € 110,00 € 115,00 €

Exclusive 112,00 € 117,00 € 122,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 25€/žiak; KE - 30€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

www.facebook.com/detske.tabory

07


Školy v prírode

NOVINKA

Drienica Lysá – hotel Javorná

Východné Slovensko

Hotel Javorná sa nachádza v horskom rekreačnom stredisku Drienica – Lysá, pod úpätím pohoria Čergov. Vzhľadom k svojej polohe ponúka veľmi dobré podmienky pre zimné športy na lyžiarskych svahoch, letnú turistiku i cykloturistiku s možnosťou výletov do blízkeho okolia. Súčasťou strediska je krytý plavecký bazén (25m) s Wellness centrom, viacúčelové ihriská, dve nové multifunkčné ihriská s umelou trávou, detské atrakcie a ohniská. Ubytovanie: Hosťom sú k dispozícií 2, 3, 4, 5 až 6 a viac lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou a WC. Kapacita Hotela je 300 lôžok. Strava: 5x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: K dispozícií je krytý plavecký bazén s protiprúdom, letná terasa s opaľovacími lehátkami s vonkajším bazénom, nerezová šmýkačka (7m), stolný tenis, TV, DVD, ihrisko, ohnisko. V hoteli sa nachádza hotelová jedáleň a reštaurácia s denným barom, kongresová sála a 6 salónikov. V týchto priestoroch je bezplatné Wifi pripojenie. Možnosť výletov: Zaujímavosťou strediska je zvernica zameraná na chov muflónov, danielov, čínskych jeleňov a divých svíň. Počas pobytov majú klienti možnosť využiť služby neďalekého Ranča Majire, zúčastniť sa rybačky v súkromnom rybníku alebo poprechádzať okolím Jakubovanskej priehrady. Známe pútnické miesto Ľutina ponúka možnosti prehliadky Baziliky Minor, Marianskej hory a miniskanzénu drevených kostolíkov. Návštevníci majú taktiež možnosť navštíviť Šarišský hrad, ktorý patrí medzi Národné prírodné rezervácie, či jaskyňu Zlá diera, neďaleko Lipoviec. Skorý AZADÁČIK nákup

5€

-13€

BONUS

NA

I IČT Termíny jarnej ŠvP GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 80,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € ZŠ II.stupeň 5 90,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 105,00 € 110,00 € 115,00 €

Exclusive 112,00 € 117,00 € 122,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 38€/žiak; KE - 13€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode.

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Strážovské vrchy – Podskalie Rekreačné zariadenie Podskalie sa nachádza v malebnej doline Strážovských vrchov, priamo pod skalnatým masívom Podskalný Roháč. Zariadenie je vzdialené 15 km od mesta Považská Bystrica. V areáli sa nachádza niekoľko budov poskytujúcich ubytovanie a skvelé podmienky pre rekreačné a športové vyžitie na ploche 5 hektárov. Ubytovanie: Ubytovanie je možné v budovách Javorník a Javorina, okáloch, bungalovoch a chatkách s kompletným sociálnym vybavením. Celková kapacita zariadenia je 250 lôžok v izbách od 6 do 35 osôb. Strava: 5x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Trávnaté futbalové ihrisko, dve asfaltové ihriská na volejbal, tenis, nohejbal a basketbal, ako aj ihrisko na plážový volejbal. V letných mesiacoch je k dispozícii bazén s dĺžkou 20 metrov a maximálnou hĺbkou 1,2 metra, veľká spoločenská miestnosť, jedáleň, pekne zariadená krbová miestnosť. Celoročne udržiavané prírodné ohniská, grilovacie plochy, prístrešky a terasy s vybavením. Možnosti výletov: Zrúcanina hradu Strečno a plavba na pltiach, Považské múzeum v Žiline, prírodná rezervácia Skorý nákup Manínska tiesňava, Čičmany, Martin.

-13€

5€

1 x za pobyt diskotéka a táborák s opekaním špekáčikov ako bonus a 1 hodinový vstup do bazéna gratis

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

športo areál vý

bazén

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 80,00 € ZŠ I.stupeň 5 80,00 € ZŠ II.stupeň 5 85,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 105,00 € 105,00 € 110,00 €

Exclusive 112,00 € 112,00 € 117,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 23€/žiak; KE - 30€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode.

08

All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.


Školy v prírode Demänovská dolina – Hotel Liptov

NOVINKA

Horský hotel Liptov sa nachádza v nádhernom prostredí národného parku Nízke Tatry. Táto poloha Vám zaručí jedinečnú možnosť zažiť nezabudnuteľnú školu v prírode v lone v Demänovskej doliny. Ponúka sa Vám množstvo turistických chodníkov, ako pre menších, tak aj pre skúsených turistov s nádhernými výhľadmi na končiare Tatier. Ubytovanie: V Hoteli Vás ubytujeme v 2 až 4 lôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou s vaňou a toaletou. Strava: 5x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: V interiéri hotela sa nachádza ping-pongový stôl, lezecká stena, šípky, 2x biliardový stôl, stolný futbal a množstvo spoločenských hier. Exteriér ponúka otvorené ohnisko, resp. veľký altánok s grilom, obrí šach, detské ihrisko s pieskoviskom, záhradnú hojdačku, terasu s posedením a trampolínu. Možnosť výletov: Jaskyňa Slobody, Ľadová Jaskyňa, Aquapark (Tatralandia, Bešeňová), výlet lanovkou na Chopok, rafting v rámci kanála v Liptovskom Mikuláši.

5€

Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Aquapark

Jasná

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 80,00 € ZŠ I.stupeň 5 80,00 € ZŠ II.stupeň 5 85,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 105,00 € 105,00 € 110,00 €

Exclusive 112,00 € 112,00 € 117,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 25€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Krem

nica

Kremnické vrchy - horský hotel Minciar Zavítajte spolu s nami do nádherného prostredia srdca Kremnických hôr. Bývať budeme v horskom hoteli Minciar, ktorý sa nachádza priamo v rekreačnom stredisku Skalka. Jeho blízkym susedom je historické mesto Kremnica, ktoré je od hotela vzdialené 11 km. Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v 2,3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita hotela je 90 lôžok. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel má vlastnú reštauráciu, bar, vonkajšiu trávnatú plochu či hojdačka pre deti. Možnosti výletov: Kremnica – múzeum mincí a medailí, mestský hrad, prehliadka Mincovne, Banské múzeum – Štôlňa Andrej. Skorý nákup

5€

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 80,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € ZŠ II.stupeň 5 90,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 105,00 € 110,00 € 115,00 €

Exclusive 112,00 € 117,00 € 122,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 25€/žiak; KE - 27€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

09


Školy v prírode Vysoké Tatry – Vila Horec (Hotel Hubert resort)

NOVINKA

Vila Horec je súčasťou hotelového komplexu hotela Hubert****, od ktorého je vzdialená cca 100 metrov. Svojou polohou priamo pri čarovnom jazierku s labuťami a MINIZOO umožňuje hosťom vychutnať si čaro prírodnej scenérie s neopakovateľným zážitkom. Vila Horec nachádzajúca sa v krásnej podtatranskej prírode, v obci Gerlachov s ponukou množstva aktivít v okolí má ideálne podmienky na strávenie obohacujúceho pobytu. Ubytovanie: Izby vo vile Horec sú 2, 3, 4 a 5 lôžkové, každá izba má sociálne zariadenie, televízor, niektoré aj balkón. Maximálna kapacita je 50 lôžok. Strava: 5x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: K dispozícii je bazén, stolný tenis a biliard. V lete môžu deti využiť minigolf. V blízkosti zariadenia Vila Horec sa nachádza tiež minizoo. Možnosť výletov: Poloha zariadenia je vhodným východiskom pre návštevy historických pamiatok Spiša (Kežmarok, Levoča, Spišský hrad), termálnych kúpalísk (AquaCity Poprad, Vrbov, Bešeňová), Skorý Važeckej a Belianskej jaskyne. V lete je možnosť nákup vychádzok do blízkeho lesa spojených so zberom -13€ lesných plodov a vysokohorských túr do Vysokých Tatier (Velická dolina, Hrebienok, Veľká Studená dolina). AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

5€

Belianske Tatry - Hotel Magura

ZĽAVA

Vlastn MINIZOO

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 80,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € ZŠ II.stupeň 5 85,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 105,00 € 110,00 € 110,00 €

Exclusive 112,00 € 117,00 € 117,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 18€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode.

NOVINKA

All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Vitajte v Monkovej doline v tichom prostredí s nádherným výhľadom na hrebene Belianskych Tatier. Či už uprednostňujete pokoj uprostred krásnej prírody alebo naopak aktívny pobyt na horách, ubytovanie v Hoteli MAGURA Vám ponúka ideálne podmienky. Je situovaný 1,5 km od rázovitej goralskej obce Ždiar, známej pozoruhodnou ľudovou architektúrou a tradičným folklórom a zabezpečí širokú škálu možností ako stráviť Vašu školu v prírode. Ubytovanie: Izby v Hoteli Magura sú 2, 3, 4 a 5 posteľové. Na každej izbe je WC a sprchovací kút. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: V Hoteli je reštaurácia, denný bar, veľká spoločenská miestnosť, 1 menšia spoločenská miestnosť, detský kútik. V areáli sa nachádza detské ihrisko, volejbalové a futbalové ihrisko, 2 trampolíny a terasa. Možnosti výletov: Prehliadka tatranskej obce turistickým vláčikom Maguráčikom, prehliadka exponátov desiatok tatranských zvierat v múzeu TANAPu, botanický záhrada, Belianska jaskyňa, lanové centrum SPIDER PARK, mesto Levoča.

5€

Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 85,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € ZŠ II.stupeň 5 90,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort

Exclusive

110,00 € 110,00 € 115,00 €

117,00 € 117,00 € 122,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 33€/žiak; KE - 22€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode.

10

All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.


Školy v prírode Zuberec - penzión Antares Škola v prírode v lone oravskej prírody. Spoznajte krásy Oravy v penzióne Antares, ktorý sa nachádza len pár metrov od múzea oravskej dediny. Z penziónu je možné podniknúť pešie túry a cyklotúry, navštíviť významné kultúrne pamiatky Oravy alebo spoznať čaro Zuberca.

Západné Tatry

Ubytovanie: Penzión ponúka ubytovanie 2,3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita penziónu je 50 lôžok. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Penzión má vlastnú jedáleň s barom, infrasaunu, mini fitnes, elektronické šípky, stolný futbal, spoločenské priestory, učebne a spoločenské hry. Možnosti výletov: Múzeum oravskej dediny, Oravský hrad, Múzeum kočiarov v Oravskom podzámku, jazda Oravskou železnicou, múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne, skanzen Vychylovka.

5€

Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

BONUS Pre žiakov diskotéka s občerstvením, pedagogógovia 1x za pobyt masáž zdarma!

Termíny jarnej ŠvP Termíny jesennej ŠvP INA IČT 04.04 - 24.06.2016 12.09 - 28.10.2016 L G AN Počet Typ školy Basic Comfort Exclusive dní MŠ 5 85,00 € 110,00 € 117,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € 110,00 € 117,00 € ZŠ II.stupeň 5 90,00 € 115,00 € 122,00 € Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 25€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Oravice – chata Oravice Chata Oravice je pohodlná štvorpodlažná chata s celkovou kapacitou 52 miest. Je ideálnou voľbou pre relax v lone oravskej prírody. Chata spolupracuje so známym Thermal parkom v Oraviciach.

Oravsk

ý raj

Ubytovanie: Chata ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4 lôžkových izbách s vlastným umývadlom. Sociálne zariadenie je spoločné na chodbách. Strava: 5x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Vlastná jedáleň s kapacitou 120 osôb, bar s TV, volejbalové ihrisko, kryté ohnisko na opekanie či varenie gulášu. Možosti výletov: Oravský hrad, Múzeum kočiarov v Oravskom podzámku, jazda Oravskou železnicou, múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne, skanzen Vychylovka.

5€

Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 85,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € ZŠ II.stupeň 5 90,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 110,00 € 110,00 € 115,00 €

Exclusive 117,00 € 117,00 € 122,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 27€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

11


Školy v prírode Krpáčovo – hotel Hydro V malebnom prostredí Horehronia v Krpáčovskej doliny na južnej strane Nízkych Tatier sa nachádza horský hotel Hydro. Hotel je ideálnou voľbou pre svoj svieži horský vzduch, ktorý len dotvára príjemnú atmosféru tohto miesta, akoby predurčeného pre relax a športové vyžitie detí. Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v 2 a 3-lôžkových izbách s príslušenstvom. Celková kapacita predstavuje 108 lôžok. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel má vlastnú reštauráciu, vo vnútorných priestoroch hotela sa nachádza stolný tenis, stolný futbal alebo šípky. K dispozícii je aj solárium či masáž. Pre deti nechýbajú ani vonkajšie športoviská či volejbalové ihriská. Nezabudnuteľnými sa stanú aj večery pri táboráku s hviezdnatou oblohou a voňajúcim horským vzduchom. Možnosti výletov: Turistika na Chopok alebo Ďumbier, lanovka zo Srdiečka na Kosodrevinu, Vajskovský vodopád, Bystrianska jaskyňa, Čiernohorská železnička. Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

5€

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

centrum Nízkych Tatier

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 85,00 € ZŠ I.stupeň 5 85,00 € ZŠ II.stupeň 5 90,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 110,00 € 110,00 € 115,00 €

Exclusive 117,00 € 117,00 € 122,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 27€/žiak; KE - 25€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Martinské hole - hotel Martinské hole Škola v prírode v hoteli Martinské hole je tu pre vás, pre všetkých, čo vyžadujete maximálne pohodlie, útulné bývanie, profesionálne služby a výber toho najlepšieho! Nádherný výhľad a čistý vzduch vám k tomu pribalíme ako bonus – bývať totiž budete v nadmorskej výške 1223 metrov nad morom. Hotel nájdete priamo v srdci lyžiarskeho strediska Martinské hole.

Múzeum slovenskej dediny - Martin

Ubytovanie: Hotel Martinské hole ponúka ubytovanie 2, 3 a 4-lôžkových izbách s kompletným sociálnym vybavením. Celková kapacita hotela je 80 lôžok. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel Martinské hotel má vlastnú reštauráciu, bar, kaviareň, detský kútik, spoločenskú miestnosť. Vonakajšie priestory sú vybavené trávnatou plochou. Možnosti výletov: Martin, Rajecká Lesná, plavba na pltiach, hrad Strečno.

BONUS

www.azad.sk Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

5€

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

2 x v rámci pobytu kúpanie v bazéne zdarma.

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL 04.04 - 24.06.2016 AN Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 85,00 € ZŠ I.stupeň 5 88,00 € ZŠ II.stupeň 5 95,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 110,00 € 113,00 € 120,00 €

Exclusive 117,00 € 120,00 € 127,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 27€/žiak; KE - 27€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

12


Školy v prírode Oščadnica - hotel Bocy Relax, oddych, zábava – škola v prírode začína. Vychutnaj si čaro Kysuckých Beskýd v hoteli Bocy, ktorý sa nachádza priamo v areáli lyžiarskeho strediska Oščadnica. Spoznaj čaro Kysúc – jeho históriu, kultúru ale i krásnu prírodu a hory s množstvom turistických chodníčkov, ktoré zvládnu aj tí najmenší.

Slovenský Orloj Stará Bystrica

Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie 2,3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita hotele je 51 lôžok. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel má vlastnú reštauráciu, denný bar, saunu, vírivú vaňu, biliard, stolný futbal. Pri hoteli je altánok s krbom, ihrisko a vonkajší bazén. Možnosti výletov: Skanzen Vychylovka, kaštieľ v Oščadnici, Terchová, Rajecká Lesná, Slovenská dedina – skanzen v Martine, zrúcanina hradu Strečno.

BONUS Vonkajší bazén 1 deň gratis

Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

5€

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 85,00 € ZŠ I.stupeň 5 88,00 € ZŠ II.stupeň 5 95,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 110,00 € 113,00 € 120,00 €

Exclusive 117,00 € 120,00 € 127,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 27€/žiak; KE - 30€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Demänovská dolina - hotel Junior V malebnom prostredí nízkotatranskej prírody na úpätí Chopka, priamo v centre Demänovskej doliny – Jasnej v nadmorskej výške 1150 m.n.m. sa nachádza hotel Junior. Vychutnajte si tak spolu s nami čaro liptovskej prírody so všetkými možnosťami, ktoré naša škola v prírode na Liptove ponúka. Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie 3,4 a 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita hotele je 260 lôžok. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel má vlastnú reštauráciu, letnú terasu, vyučovacie miestnosti, detské a športové ihriská, vonajkší altánok. Možnosti výletov: Hrad Likavka, Vlkolínec, Archeoskanzen Havránok - Liptovská Mara, Múzeum liptovskej dediny – Pribylina, múzeum Janka Kráľa, Aquapark Tatralandia, Thermal Park Bešeňová, Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa.

www.azad.sk 5€

Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Jasná

Aquapark

BONUS Darček pre pedagógov - lymfodrenáž, oxygenoterapia, liečivý zábal alebo vírivka grátis.

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL 04.04 - 24.06.2016 AN Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 88,00 € ZŠ I.stupeň 5 88,00 € ZŠ II.stupeň 5 95,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 113,00 € 113,00 € 120,00 €

Exclusive 120,00 € 120,00 € 127,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 25€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

13


Školy v prírode Donovaly - penzión Donly

NOVINKA

Široké horské sedlo Donovaly – miesto, kde sa stretávajú Starohorské vrchy s pohorím Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, miesto, kde sa stretáva nebo so zemou. Poloha Donovál umožňuje nie len nástupy a križovania turistických trás, ale aj vytváranie náučných chodníkov a poznávacích okruhov. Strávte Vašu školu v prírode v lone prírody Nízkych Tatier a odneste si množstvo krásnych zážitkov! Ubytovanie: Ubytovanie v Penzióne Donly v 4 - 6 lôžkových izbách (aj poschodové postele). Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a sprchu. Strava: 5x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: V hoteli sa nachádza reštaurácia, denný bar, terasa, wellness centrum. Možnosť výletov: Možnosť kúpania na Donovaloch, návštevy AQUAPARKOV Bešeňová, Tatralandia, túry do okolia, HABAKUKY - rozprávková krajina, FUNARÉNA v PARKSNOW Donovaly - adrenalínové centrum zábavy s množstvom atrakcií (tobogánovou bobovou dráhou, lanovým centrom a lezeckou stenou bungee trampolínami, 8-stanoviskovou trampolínou, detským lanovým centrom a nafukovacím hradom). Skorý nákup

5€

-13€ AZAD

VERNOSTNÁ

ZĽAVA

AZADÁČIK

ly a v o n o D

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 88,00 € ZŠ I.stupeň 5 88,00 € ZŠ II.stupeň 5 92,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort

Exclusive

113,00 € 113,00 € 117,00 €

120,00 € 120,00 € 124,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 27€/žiak; KE - 27€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

www.azad.sk

Tatranská Lomnica – hotel Morava Spoznajte čaro jednej z najkrajších a najväčších osád na území Vysokých Tatier pod úpätím Lomnického štítu. Z hotela Morava, ktorý je situovaný priamo v centre Tatranskej Lomnice je to len na „skok“ do múzea Tatranského národného parku. Nezabudnuteľnými sa stanú aj prechádzky v blízkom okolí či ľahšia turistika. Ubytovanie: Hotel ponúka 2 až 4-lôžkové izby, každá s vlastnou kúpeľňou a WC. Niektoré izby majú aj vlastný balkón. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel disponuje vlastnou reštauráciou s kapacitou 200 osôb, kaviarňou, spoločenskou miestnosťou, detským kútikom, biliardom, stolným tenisom, stolným futbalom či spoločenskými hrami. Pri hoteli sa nachádza veľká trávnatá plocha ideálna na rôzne druhy športových činností. Možnosti výletov: Hrebienok, Zamkovského chata, Studenovodské vodopády, Rainerova chata, Téryho chata, Zbojnícka chata, Skalnaté pleso, Štrbské pleso. Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

5€

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

štítom m ý k c i n m o l pod

Termíny jarnej ŠvP 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 90,00 € ZŠ I.stupeň 5 90,00 € ZŠ II.stupeň 5 95,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 115,00 € 115,00 € 120,00 €

Exclusive 122,00 € 122,00 € 127,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 18€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

14


Školy v prírode Kováčovské kopce - hotel Panoráma

NOVINKA

Spoznajte čaro južného Slovenska v zrekonštruovanom hoteli Panoráma, ktorý sa nachádza v prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov neďaleko Štúrova. Hotel ponúka komfortné ubytovanie s možnosťou ľahšej turistiky v okolí. Nezabudnuteľnými sa stanú aj prechádzky cez blízke vinice či neďaleký maďarský Ostrihom. Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v moderných 2 až 4 posteľových izbách s možnosťou prístelky a apartmánoch. Všetky izby majú samostatnú kúpeľňu s WC. K dispozícii je aj izba s bezbariérovým prístupom. Strava: 5x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel má vlastnú reštauráciu, bar, konferenčnú miestnosť a vonkajšiu rotundu. K športovému vyžitiu slúžia volejbalové a basketbalové ihrisko, plážový volejbal, tenisový kurt, stolný tenis a v letných mesiacoch bazén. Možnosť výletov: Termálne kúpalisko Vadaš – Štúrovo, Bazilika v jednom z najstarších miest Maďarska – Ostrihome, Budapešť s možnosťou návštevy Tropikária, starobylé hradné mestečko Vyšehrad.

Ostrih a Bud om apešt

5€ Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 90,00 € ZŠ I.stupeň 5 95,00 € ZŠ II.stupeň 5 95,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 115,00 € 120,00 € 120,00 €

Exclusive 122,00 € 127,00 € 127,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 25€/žiak; KE - 30€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

NOVINKA

Demänovská dolina - SKI hotel Záhradky

Hotel sa nachádza v srdci obce Demänovská Dolina v lokalite Záhradky na severnej strane horského masívu Chopok Národného parku Nízke Tatry. Hotel je situovaný 50 m od zjazdovky a nástupnej stanice lanovky priamo na Chopok. Lokalita Záhradky je veľmi populárna pre všetky vekové kategórie vo všetkých ročných obdobiach. Demänovská Dolina ponúka širokú škálu využitia času ako napríklad horolezectvo, lyžovanie, bežecké lyžovanie, turistika Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 4 lôžkových funkčne zariadených izbách. Všetky izby sú nefajčiarske a majú vlastnú alebo spoločnú kúpeľňu. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel ponúka služby ako: bar, free Wi-Fi v celom hoteli, bezplatné parkovanie, detský kútik, biliard, stolný futbal, letné grilovanie. Možnosti výletov: Múzeum Liptovskej dediny – Pribylina, Kaštieľ a hrad – Liptovský Hrádok, Demänovská jaskyňa slobody a Demänovská ľadová jaskyňa, Štrbské Pleso, Keltské múzeum Havránok či skanzen Vlkolínec.

5€ Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Aquapark

Lanovka na Chopok

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 90,00 € ZŠ I.stupeň 5 95,00 € ZŠ II.stupeň 5 95,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 115,00 € 120,00 € 120,00 €

Exclusive 122,00 € 127,00 € 127,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 25€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

15


Školy v prírode Slovenský raj - hotel Raj Vitajte v raji. V jednej z najkrajších oblastí Slovenska, v Národnom Parku Slovenský raj. Hotel je situovaný na veľmi tichom mieste v obci Dedinky – v časti Dobšinská Maša s výhľadom na priehradu a prírodu Slovenského raja.

Slovenský raj

Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v 2,3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita hotela je 33 lôžok. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Hotel má vlastnú reštauráciu, saunu, detské kino, biliard, stolný futbal, spoločenskú miestnosť, vonkajšiu terasu a travnatú plochu. Možnosti výletov: Dobšinská ľadová jaskyňa, Krásnohorská jaskyňa, výlet vláčikom pod Kráľovu hoľu okoľo vyvieračky Hrona, Spišský hrad, kaštieľ Betliar, Markušovce.

www.azad.sk 5€

Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL AN 04.04 - 24.06.2016 Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 95,00 € ZŠ I.stupeň 5 95,00 € ZŠ II.stupeň 5 95,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 120,00 € 120,00 € 120,00 €

Exclusive 127,00 € 127,00 € 127,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 30€/žiak; KE - 18€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode. All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.

Donovaly - penzión Zornička V mieste, kde sa Starohorské vrchy stretávajú s masívmi Veľkej Fatry, je široké horské sedlo – Donovaly. Ideálna poloha a vybavenie je ako stvorené na nezabudnuteľnú školu v prírode. Veď nie nadarmo tu má svoje sídlo aj najväčšia dedinka slovenských ľudových rozprávok.

LUXUS

Ubytovanie: Penzión Zornička ponúka ubytovanie 2, 3 a 4-lôžkových izbách s kompletným sociálnym vybavením. Celková kapacita penziónu je 82 lôžok. Strava: 5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. Vybavenie školy v prírode: Penzión Zornička má vlastnú jedáleň, spoločenské priestory, vonkajšie ohnisko, gril a altánok. Možnosti výletov: Tobogánová bobová dráha na Donovaloch, lanové centrum, lezecká stena, Habakuky – rozprávkový svet P. Dobšínského, Harmanecká jaskyňa, Banská Bystrica, Zvolenský zámok.

5€

Skorý nákup

-13€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Termíny jarnej ŠvP INA IČT GL 04.04 - 24.06.2016 AN Počet Typ školy Basic dní MŠ 5 98,00 € ZŠ I.stupeň 5 98,00 € ZŠ II.stupeň 5 103,00 €

Termíny jesennej ŠvP 12.09 - 28.10.2016 Comfort 123,00 € 123,00 € 128,00 €

Exclusive 130,00 € 130,00 € 135,00 €

Využite našu vlastnú autobusovú dopravu, v cene: BA - 27€/žiak; KE - 27€/žiak. Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepšia škola v prírode práve začína. Pri nenaplnení autobusu počtom min. 30 platiacich žiakov si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi školy v prírode.

16

All in One: Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou Doprava + Pobyt + Služby.


Špeciálna ponuka pre kolektív Tanečné, folklórne, detské súbory, športové kluby POZOR! Chystáte sústredenie alebo výlet? Potrebujete autobus, letenky, ubytovanie? Využite našu jedinečnú ponuku. Pomôžeme vám s výberom lokality pre váš pobyt a zabezpečíme všetko potrebné k spokojnému prežitiu vášho sústredenia alebo výletu. Samozrejmosťou je aj naša vlastná autobusová doprava za rozumnú cenu.

Trojdňový pobyt na Slovensku........... od 49€/osoba Dvojdňový pobyt na Slovensku.......... od 35€/osoba

Vila Horec

hotel Morava

hotel mier

hotel studnicka

www.azad.sk facebook.com/detske.tabory

hotel Lesák

TP Družba

Martinské Hole

Penzión Antares

Cena zahŕňa: ubytovanie, stravu, dopravu + možnosť obohatenia pobytu o rôzne fakultatívne výlety. Akcia je platná pri minimálnom počte 35 platiacich osôb v ktoromkoľvek z ponúkaných ubytovacích zariadení. Doprovod zadarmo pri počte 1/10.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Dovoľte nám, aby sme vám ponúkli kvalitné služby spojené s vašou cestou po Slovensku alebo Európe. CK AZAD disponuje vlastnými luxusnými autobusmi značky Scania Irizar PB (49, 53, 54, 58 a 63 miest), ktoré garantujú nielen komfortnú, ale hlavne veľmi bezpečnú dopravu do vami vybraných destinácií. Naše autobusy sú vybavené klimatizáciou, ABS, ASR, retardérom, DVD, TV, mp3 prehrávačom, mikrofónom, minibarom, chladničkou a veľkými batožinovými priestormi. Scania Irizar PB - VIP class***** Vlajkové lode našej spoločnosti - autobusy SCANIA IRIZAR PB s dĺžkou 13, 14 a 15 metrov a nadštandardnou výbavou (kuchynka, WC, polokožené sedačky a 3 x TV-LCD), sú vhodné nielen ako luxusná autobusová doprava do vašich dovolenkových destinácií, ale aj ako doprava pre top klientov kdekoľvek v rámci Slovenska či Európy. (počet miest: 63+1, 58+1 a 53+1) Scania Irizar PB - TOP class*** Pre vaše potreby máme taktiež menšie autobusy značky SCANIA IRIZAR PB s dĺžkou 12 metrov. (počert miest: 49+1 a 54+1) Pre menšie skupiny ponúkame dopravu 14 až 20 miestnymi mikrobusmi, alebo 7 - 8 miestnymi minivanmi, 2 - 6 miestnymi autami. O vašu bezpečnosť sa postarajú naši skúsení a milí vodiči.

Plánujete zájazd, školský výlet, či cestu za dobrodružstvom? Veríme, že si vyberiete z našej ponuky. Neváhajte a kontaktujte nás na našich telefónnych číslach 0905 279 070, 02 4363 8247 alebo e-mailovej adrese doprava@azad.sk. Radi vám pripravíme ponuku šitú na mieru.

NOVÉ ZÁŽITKY PRE VÁS MÁME UŽ POČAS CESTY! V tomto roku vám CK AZAD prináša ešte viac komfortu v podobe nového, špičkovo vybaveného autobusu s dotykovými obrazovkami a maximálnou obsaditeľnosťou 63 cestujúcich. 17


Lyžiarske výcviky Popisy jednotlivých služieb SKI BASIC 3x denne strava, pitný režim, darček pre každého účastníka, pedagogický dozor pri počte 1/15 grátis, poistenie insolventnosti CK, DPH.

SKI COMFORT Naši animátori, lyžiarski alebo snowbordoví inštruktori, 3x denne strava, pitný režim, animačný program, ceny do súťaží, darček pre každého účastníka, DVD s fotkami z pobytu, poistenie insolventnosti CK, DPH. Naša doprava Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49, 53, 55, 58 a 63 miestnymi luxusnými autobusmi značky SCANIA IRIZAR PB. Sú vybavené klimatizáciou, DVD, minibarom a chladničkou. Naše autobusy majú k dispozícii aj bezpečnostné pásy. Každý cestujúci dostane 1x nápoj grátis.

ź ź ź ź

Strava 3x denne, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou.

Nech sa páči, nastúpte, pohodlne sa usaďte – najlepší lyžiarsky výcvik práve začína. Využite našu vlastnú obojsmernú autobusovú dopravu* Autobus k dispozícii počas celého pobytu + doprava k vlekom + 5€ / osoba / pobyt Doplatok za SKI COMFORT: 25€ / dieťa / pobyt

*Cena dopravy je kalkulovaná na 30 platiacich žiakov, pri nenaplnení autobusu platiacimi žiakmi si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi lyžiarskych výcvikov.

Lyžiarske výcviky: 11.01. - 25.03.2016 5 dní/4 noci Typ školy

vila Horec chata Třinec ubytovňa Janovky hotel Morava hotel Lesák chata Opalisko penzión Antares RZ Poniklec hotel Javorná SKI Záhradky hotel Bocy

MŠ 75€ 75€ 90€ 80€ 129€ 90€ 90€ 80€ 90€ 110€ 110€

ZŠ - I. stupeň ZŠ - II. stupeň 80€ 85€ 80€ 85€ 90€ 90€ 85€ 90€ 129€ 129€ 90€ 90€ 90€ 90€ 85€ 90€ 90€ 95€ 110€ 115€ 110€ 115€

Rakúsko - Mölltalský ľadovec

SŠ 90€ 90€ 95€ 95€ 135€ 95€ 95€ 95€ 105€ 120€ 120€

AZADÁČIK

AZAD VERNOSTNÁ

ZĽAVA

Celodenný skipass V blízkosti hotela ...............7€

5-dňový skipass Jasná, Tatr. Lomnica .......50€

4-dňový skipass Jasná, Tatr. Lomnica .......40€

6 dní - 310€ / 7 dní - 345€

V alpskom lyžiarskom stredisku Mölltalský ľadovec, v časti Korutánsko, na slnečnej južnej strane centrálnych Álp si každý príde na svoje. Ľadovec je povestný najjemnejším prašanom, slnkom zaliatymi a perfektne upravenými zjazdovkami, kvalitnými službami, dobrými cenami a prekrásnym vysokohorským panoramatickým výhľadom na 30 „trojtisícoviek“ Hohe Tauern. Ubytovanie: Hotel Alpenhof*** v obci Obervellach ponúka ubytovanie v 3 a 4-lôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a WC. Hotel sa skladá z dvoch budov. V hlavnej budove sa nachádza recepcia, reštaurácia, bar, slnečná terasa a 4 veľké jedálne s kapacitou pre 150 osôb, vhodné na semináre alebo usporiadanie firemných či súkromných osláv. Izby pre hostí sa nachádzajú v hlavnej a vedľajšej budove. Vybavenie strediska: Recepcia, reštaurácia, slnečná terasa a 4 veľké jedálne s kapacitou pre 150 osôb, lyžiareň, spoloč. miestnosť. Vleky: Hotel je od Mölltalského ľadovca vzdialený 14 km. Zastávka SKI busu je priamo pred hotelom. Celková dĺžka lyžiarskych zjazdoviek na Mölltalskom ľadovci je 71 km a patria k najudržiavanejším a najkvalitnejším zjazdovkám v Korutánsku. Stredisko ponúka ľahké zjazdovky o dĺžke 24km, stredne ťažké o dĺžke 30,5km, ťažké o dĺžke 16,5km. V stredisku sú aj detské lyžiarske dráhy, Snowparku Schareck pre milovníkov snowboardu či horská bežkárska trať Stübele.

Termíny: 29.11. – 20.12.2015 13.03. – 27.03.2016 10.04. – 08.05.2016

Cena zahŕňa: autobusová doprava, 3x denne strava, pitný režim, 2x lyžiarsky inštruktori, 2x pedagogický dozor so skipassom GRÁTIS, 5 alebo 6-dňový skipass, poistenie insolventnosti, DPH. Cena platí pri minimálnom počte 30 platiacich osôb + 2x doprovod grátis.

V zime lyžujeme - v lete sa kúpeme

Po absolvovaní lyžiarskeho výcviku od CK AZAD s dopravou ako bonus získate autobusovú dopravu v hodnote 300€ na výlet v lete. Plný bonus 300€ je možné získať len pri minimálnom počte 30 platicich žiakov.

18

Požičovňa lyžiarskeho výstroja Lyžiarsky komplet od ....................8€/deň Snowboard komplet od .................9€/deň Lyžiarska prilba + kukla od ............3€/deň

Ceny výletov Nočná sánkovačka od ...........20€/osoba AquaparkTatralandia od ...........8€/osoba Psie záprahy od ......................10€/osoba


Lyžiarske výcviky Západné Tatry - Žiarska dolina

Vysoké Tatry / Liptov skibus - 5€/osoba

Skorý nákup

-13€

Rekreačné zariadenie Třinec sa nachádza v ústí Žiarskej doliny, ktorá patrí k najvyhľadávanejším dolinám južnej strany Západných Tatier. Celá oblasť je súčasťou Tatranského národného parku. V zimnom období je z chaty možnosť realizovať skialpinistické túry či bežecké a zjazdové lyžovania v blízkom lyžiarskom stredisku Žiar -Dolinky či najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná/Nízke Tatry. Ubytovanie: Areál chaty Třinec má celkovú kapacitu 120 osôb. V hlavnej budove sa nachádza TV-SAT, barový pult, WIFI, jedáleň a krytá letná terasa s krbom. Ubytovanie je v 4 samostatných objektoch s 13 moderne zariadenými 1, 2, 3 a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou a TV. Kapacita jedného objektu je 30 osôb. Pre veľkú skupinu je možnosť využiť ubytovanie v samostatnom drevenom zrube s kapacitou 50 osôb so spoločným sociálnym zariadením.

Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

priamo pri vleku

Skorý nákup

-13€

Zalyžujte si spolu s nami v jednej z najkrajších a najväčších osád na území Vysokých Tatier pod úpätím Lomnického štítu. Tatranská Lomnica ponúka skvelé lyžovanie v Lomnickom sedle a nové široké zjazdovky zo Skalnatého plesa dole do Tatranskej Lomnice sú vďaka novému zasnežovaciemu systému a novej štvorsedačkovej lanovke Štart - Čučoriedky garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier. Ubytovanie: Hotel Morava ponúka 2 až 4-lôžkové izby, každá s vlastnou kúpeľňou a WC. Niektoré izby majú aj vlastný balkón.

Vybavenie strediska: Chata Třinec disponuje vlastnou jedálňou s kapacitou 120 osôb, barom, spoločenskou miestnosťou a Wifi pripojením v hlavnej budove.

Vybavenie strediska: Hotel disponuje vlastnou reštauráciou s kapacitou 200 osôb, kaviarňou, spoločenskou miestnosťou, detským kútikom, biliardom, stolným tenisom, stolným futbalom, spoločenskými hrami a lyžiarňou.

Vleky: Lyžiarsky areál Žiar – Dolinky je areál vhodný pre začiatočníkov, ale aj stredne náročných lyžiarov. Dĺžka zjazdoviek je 0,65 km. V areáli sú v prevádzke 2 lyžiarske vleky s dvoma zjazdovkami, z ktorých jedna je mechanicky zasnežovaná. Stredisko Jasná/Nízke Tatry ponúka 45 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností. Na Chopku premáva 29 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 30 000 osôb za hodinu. Doprava: BA - 300km | 33€/žiak; KE - 180km | 26€/žiak Ako bonus pre pedagógov 1x denne káva a 1x za pobyt sauna grátis!

Vleky: V areáli strediska Tatranská Lomnica sa nachádzajú 2 vleky a 6 lanových dráh s celkovou prepravnou kapacitou 8815 osôb za hodinu. Celková dĺžka zjazdoviek je 9,98 km a z nich 8,74 km umelo zanežovaných. V stredisku sa nachádzajú tri typy tratí: pre začiatočníkov, stredne náročných lyžiarov aj jedna trať pre náročných lyžiarov. Doprava: BA - 340km | 33€/žiak; Tatranská Lomnica KE - 140km | 21€/žiak

Ski Jasná

obedy na hoteli Grand

Aquapark

Liptov - Závažná Poruba

priamo pri vleku

Skorý nákup

-13€

Nezabudnuteľná lyžovačka na Liptove s ubytovaním priamo pri vlekoch! Lyžiarske stredisko Opalisko je ideálnou voľbou pre začiatočníkov a mierne pokročilých lyžiarov nakoľko ponúka dve červené a tri modré zjazdovky. Stredisko je známe svojimi udržiavanými traťami a krásnou neporušenou prírodou vhodnou aj na zimnú turistiku. Ubytovanie: Chata Opalisko ponúka ubytovanie v útulných a čistých 2,3 a 4-lôžkových izbách, väčšinou s vlastným soc. zariadením. Niektoré izby majú sociálne zariadenia na chodbách. Kapacita strediska je 46 lôžok. Vybavenie strediska: Vlastná jedáleň (vhodná na spoločný program), TV, DVD, WIFI, bufet. Vleky: Priamo pri chate sa nachádza päť umelo zasnežovaných zjazdoviek, štyri vleky a sedačka, ktoré poskytujú dostatočný komfort bez dlhého čakania v radoch. K dispozícii je detský areál pre najmenších, sánkarska dráha, prírodné klzisko. V stredisku je tiež bežecký areál s osvetlením s celkovou dĺžkou 30 km bežeckých tratí. Areál organizuje večerné lyžovanie a veľa ďalších zaujímavých športových akcií. Doprava: BA - 300km | 33€/žiak; Ski Opalisko KE - 180km | 26€/žiak V zime lyžujeme - v lete sa kúpeme

Po absolvovaní lyžiarskeho výcviku od CK AZAD s dopravou ako bonus získate autobusovú dopravu v hodnote 300€ na výlet v lete. Plný bonus 300€ je možné získať len pri minimálnom počte 30 platicich žiakov.

Aquapark

19


Lyžiarske výcviky Orava - Zuberec

Orava / Kysuce / Martinské hole / Krahule priamo pri vleku

Janovky

Skorý nákup

-13€

Zuberec je malebná dedina ležiaca v objatí Západných Tatier – Roháčov a Skorušinských vrchov. Je centrom turizmu, športu, relaxu a kultúry v šírom okolí. Turistická ubytovňa Janovky je situovaná priamo v areáli lyžiarskeho strediska Janovky. Nádherné horské prostredie zaručuje prežitie nezabudnuteľnej lyžovačky. Ubytovanie: Ubytovňa Janovky poskytuje celkovú kapacitu 78 lôžok. Ubytovanie je v 2 a 3 lôžkových izbách a 2 apartmánoch. Apartmány majú vlastné sociálne zariadenia. Vybavenie strediska: Ubytovňa disponuje jedálňou a spoločenskou miestnosťou kde je stolný tenis a stolný futbal. Vleky: V areáli strediska Janovky sú prevádzkované 4 vleky (dĺžka 1170, 885, 275 a 50 m). Zjazdovky sú určené aj pre všetky kategórie lyžiarov. Stredisko ponúka výborné mechanicky udržiavané lyžiarske svahy, čo garantuje lyžovanie v každom počasí. Okrem denného lyžovania je možné využiť aj večerné lyžovanie od 18.00 – 21.00 hod. Doprava: BA - 300km | 33€/žiak; KE - 200km | 28€/žiak Možnosť večerného lyžovania za 1 € !

Orava - Zuberec

skibus - 5€/osoba

Spálená

Skorý nákup

-13€

Lyžiarsky výcvik v lone oravskej prírody. Stredisko Janovky ponúka všetko to, čo na správnej lyžovačke nesmie chýbať. Dlhé zjazdovky, upravený terén, moderné vleky, adrenalínové jazdy, ale hlavne množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Prežite s nami týždeň na horách, týždeň, na ktorý sa nezabúda. Ubytovanie: Penzión Antares ponúka ubytovanie 2,3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Súčastou penziónu je aj vlastná lyžiareň. Celková kapacita penziónu je 50 lôžok. Vybavenie strediska: Penzión má vlastnú jedáleň s barom, infrasaunu, mini fitnes, elektronické šípky, stolný futbal, spoločenské priestory, učebne a spoločenské hry. Vleky: V areáli strediska Janovky sú prevádzkované 4 vleky (dĺžka 1170, 885, 275 a 50 m) náročnosťou tratí ľahká a stredne ťažká. K dispozácii je aj detský vlek a priaznivci bežecekého lyžovania si prídu na svoje na 8km dlhých tatriach. V blízkosti sa nachádza aj veľké lyžiarske stredisko Spálená - Roháče. Doprava: BA - 300km | 33€/žiak; KE - 200km | 28€/žiak Ako bonus masáž a infrasauna pre pedagógov a pre žiakov počas pobytu diskotéka s občerstvením grátis! skibus - 5€/osoba

Nízke Tatry – Lopušná dolina

Skorý nákup

-13€

Vitajte v Lyžiarskom stredisku Lopušná dolina. Skvelá lyžovačka a kvalitné zjazdové trate sú zabezpečené mechanickým zasnežovaním, vrátane pravidelnej mechanickej údržby zjazdoviek. Stredisko sa nachádza pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km. Ubytovanie: Vila Horec je súčasťou hotelového komplexu hotela Hubert****. Izby vo vile Horec sú 2, 3, 4 a 5 lôžkové, každá izba má sociálne zariadenie, televízor, niektoré majú balkón. Maximálna kapacita je do 50 lôžok. Vybavenie strediska: V Hoteli Hubert vzdialenom 100m je k dispozícii je bazén, stolný tenis a biliard. Tiež disponuje reštauráciou, barom .vinotékou a wellnessom. Vleky: Stredisko leží v nadmorskej výške 777mnm s prevýšením až do výšky 916mnm. K dispozícii sú 4 vleky TATRAPOMA, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2 300 osôb/hod. a dĺžky vlekov od 150metrov do 700 metrov s výškovým prevýšením 139 metrov rôznej náročnosti. Pred vstupom do Lopušnej doliny sú k dispozícii upravené bežecké trate. Stredisko ponúka aj obľúbené večerné lyžovanie. Doprava: BA - 320km | 33€/žiak; KE - 140km | 21€/žiak SKI Lopušná dol. Ako bonus pre žiakov bazén, stolný tenis a biliard grátis!

Kremnické vrchy - Tajov

ALL IN

Park Snow Donovaly

Skorý nákup

-13€

Zrekonštruovaný hotel Lesák sa nachádza v tichom prostredí Kremnických vrchov. Z hotela je krásny pohľad na Tajov, Banskú Bystricu a Kremnické vrchy. Areál disponuje asfaltovými ihriskami a terasou s grilom. Ubytovanie v hoteli Lesák – ubytovanie v srdci Slovenska. Ubytovanie: Hotel Lesák ponúka ubytovanie v 2, 3, 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Vybavenie strediska: Vlastná reštaurácia s kapacitou 120 miest, kaviareň s krbom a Wi-fi pripojením, asfaltové ihriská, zastrešená terasa s grilom. V zime lyžujeme - v lete sa kúpeme

Po absolvovaní lyžiarskeho výcviku od CK AZAD s dopravou ako bonus získate autobusovú dopravu v hodnote 300€ na výlet v lete. Plný bonus 300€ je možné získať len pri minimálnom počte 30 platicich žiakov.

20

Vleky: Lyžovať budeme na Donovaloch v Park Snow Donovaly. Lyžiarske trate v nadmorskej výške 900 – 1361m s celkovou dĺžkou 11 km sú technicky zasnežované a vždy perfektne upravené pre lyžiarov všetkých vekových kategórií. Nájdete tu dominantu lokality - kombinovanú 6-sedačkovú lanovku s 8-miestnou kabínou, ako aj ďalších 14 vlekov s celkovou kapacitou až 14 100 lyžiarov za hodinu. Doprava: BA - 220km | 28€/žiak; KE - 240km | 30€/žiak

SKIPAS a DOPRAVA k vlekom ZADARMO!


Lyžiarske výcviky Demänovská dolina - Jasná

Jasná / Horehronie / Čergov / Kysuce Ski Jasná

priamo pri vleku

Skorý nákup

-13€

Pozývame Vás do jedného z najobľúbenejších lyžiarskych stredísk na Slovensku – Jasná. Ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka na severnej i južnej strane Chopku nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu, ktorého súčasťou sa môžete stať aj vy. Ubytovanie: Hotel Ski Záhradky ponúka ubytovanie v dvojposteľových funkčne zariadených izbách a v 3 štvorposteľových izbách. Všetky izby sú nefajčiarske a majú vlastnú kúpeľňu. Vybavenie strediska: Reštaurácia, denný bar, stolný futbal, biliard.

Aquapark Vleky: Na vrchol Chopku sa dopravíte najmodernejšími lanovkami. Stredisko ponúka 46 km perfektne upravených zjazdoviek. Dĺžka zimnej sezóny je spravidla od začiatku decembra do konca apríla. Na Chopku premáva 40 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 30 000 osôb za hodinu. Doprava: BA - 300km | 33€/žiak; KE - 190km | 28€/žiak

Horehronie - Veporské vrchy

priamo pri vleku

Hronec

V zime lyžujeme - v lete sa kúpeme

Po absolvovaní lyžiarskeho výcviku od CK AZAD s dopravou ako bonus získate autobusovú dopravu v hodnote 300€ na výlet v lete. Plný bonus 300€ je možné získať len pri minimálnom počte 30 platicich žiakov.

Skorý nákup

-13€

Nádherná horehronská scenéria ponúka lyžovačku s ubytovaním priamo na svahu. Lyžiarske stredisko Hronec – Majer sa nachádza v blízkosti obce Hronec, 5 km od mesta Brezno. Skvelé podmienky zaručuje umelo zasnežovaný svah strednej náročnosti. Stredisko ponúka aj večerné lyžovanie. Ubytovanie: RZ Poniklec poskytuje ubytovanie v 2 a 3 posteľových izbách v bunkách s vlastným sociálnym zariadením. V zariadení je aj 3 lôžkový apartmán. Izby majú možnosť prístelky. Celková kapacita 75 lôžok. Vybavenie strediska: V hlavnej budove sa nachádza jedáleň, ďalej je Vám k dispozícii bufet (30 miest), kaviareň (50 miest), spoločenská miestnosť (100 miest), sauna, masáže, biliard, stolný tenis. Vleky: Okrem lyžiarskeho strediska Hronec - Majer so umelo zasnežovanou 600m zjazdovkou a 80m prevýšením je k dispozícií aj neďaleké stredisko Ski Centrum Mýto pod Ďumbierom. Toto stredisko ponúka kvalitné snehové podmienky, ktoré zabezpečuje počas celej sezóny príroda spolu s vybudovaným zasnežovacím systémom pozdĺž všetkých lyžiarskych tratí v celkovej dĺžke 2,5 km. Všetky lyžiarske trate sa denne upravujú najmodernejšou technikou a zaškoleným personálom. Prepravu lyžiarov zabezpečuje nová štvorsedačka POMA UNIFIX s kapacitou 2000 osôb / hod, ako aj 3 vleky, ktoré zvýšia celkovú prepravnú kapacitu na 3 600 osôb / hod. Doprava: BA - 250km | 30€/žiak; KE - 200km | 28€/žiak

Čergov - Drienica

priamo pri vleku

SKI Drienica

Skorý nákup

-13€

Vitajte v horskom rekreačnom stredisku Drienica – Lysá, pod úpätím pohoria Čergov. Vzhľadom k svojej polohe ponúka veľmi dobré podmienky pre zimné športy na lyžiarskych svahoch v stredisku Ski Drienica. Svoju lyžovačku si vychutnáte s ubytovaním priamo pri stredisku! Na svoje si prídu začiatočníci i skúsení lyžiari. Ubytovanie: Kapacita Hotela Javorná je 300 lôžok. Ubytujeme Vás v 2 až 6 lôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a WC. Vybavenie strediska: V hoteli sa nachádza hotelová jedáleň a reštaurácia s denným barom, tiež kongresová sála a 6 salónikov. V týchto priestoroch je bezplatné Wifi pripojenie. K dispozícií je aj plavecký bazén s protiprúdom, Vleky: Lyžiarske stredisko Ski Drienica je položené pri obci Drienica, 25 km severozápadne od mesta Prešov na úpätí Čergovských vrchov. Ponúka štyri lyžiarske vleky (dĺžka 2x1000, 300 a 150 m) so zjazdovkami pre začiatočníkov aj pokročilejších lyžiarov. Jedna trať je osvetlená pre večerné lyžovanie. Doprava: BA - 420km | 41€/žiak; KE - 70km | 16€/žiak Ako bonus pre žiakov počas pobytu diskotéka grátis! Skorý nákup Snowparadise priamo pri vleku Kysuce - Veľká Rača

-13€

Ak Vás láka idylická krajina zasnežených Kysúc, lyžiarske stredisko SNOW PARADISE Veľká Rača Oščadnica v pohorí Kysucké Beskydy je pre Vás ideálne miesto. Ubytujeme Vás v najlepšie položenom hotel v lyžiarskom stredisku SNOW PARADISE - Hotel Bocy. Hotel je vzdialený len 60 m od údolnej stanice modernej 6-sedačkovej lanovky kombinovanej s 8 - miestnymi kabínkami. Ubytovanie: Hotel Bocy ponúka ubytovanie v 2,3 a 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita je 50 osôb. Vybavenie strediska: Hotel disponuje reštauráciou, denným a nočným barom, stolným tenisom, biliardom. Možnosť zrelaxovať v saune alebo jacuzzi. Vleky: Lyžiarske stredisko SNOW PARADISE Veľká Rača Oščadnica Vám ponúka 13 pravidelne upravovaných zjazdových tratí rôznej náročnosti v dĺžke niečo cez 12 km. 100% zjazdoviek je vybavených technickým zasnežovaním. Pre snowboardistov je už tradične pripravený park s Urampou a rôznymi prekážkami. V stredisku nájdete i bežecké trasy na v dĺžkach 1, 3, 5 a 10 km. 21 Doprava: BA - 250km | 30€/žiak; KE - 300km | 33€/žiak


Školské výlety - SLOVENSKO Podunajsko a Bratislava (Hlohovec, Senec ) Spoznajte s nami krásu regiónu Podunajsko, ktorý sa spája najmä s vodným dielom Gabčíkovo. Rieka Dunaj, ktorá preteká väčšinou jeho územia, tvorí prirodzenú hranicu s Maďarskou republikou. Jej ramená a ostrovy vytvárajú jedinečnú prírodnú scenériu. Dominantou regiónu je Bratislava, nazývaná tiež Krásavica na Dunaji, v minulosti Prešporok, Pressburg či Pozsony. Vyberte si z našej bohatej ponuky prírodných, ako aj umeleckých krás. V prípade záujmu vám výlet ušijeme na mieru podľa vašich predstáv. Možnosti výletov: 1. Bratislavský hrad – sídlo prezidenta SR Parlament – sídlo vlády SR Dóm sv. Martina – miesto korunovácie Márie Terézie za uhorskú kráľovnú

4€

2. Plavba na hrad Devín – jeden z najstarších hradov na Slovensku Slavín – pamätník a cintorín sovietskych vojakov v Bratislave Rolandova fontána – najstaršia fontána v Bratislave

4€

3. Lanovka k televíznemu vysielaču Kamzík – jediná lanovka v Bratislave Múzeum zbraní v Michalskej bráne – história opevnenia mesta Návšteva Dinoparku v bratislavskej ZOO – exkurzia do sveta dinosaurov

4€

4. Včelársky skanzen v Senci – zachytáva podobu včelárstva od 19. storočia Oáza sibírskych tigrov v Kráľovej pri Senci – založená na záchranu tigrov Vodný mlyn v Jelke – 3 podlažný drevený mlyn, jediný svojho druhu v Európe Zvieracia farma v Hrubej Borši – život na vidieckej farme, jazda na koni alebo v koči spojená s návštevou mini Zoo

6€

5. Vodný mlyn v Kolárove – s najdlhším dreveným mostom v Európe Vlastivedné múzeum v Galante – dokumentuje dejiny mlynárstva v povodí Malého Dunaja a dolného toku Váhu Hvezdáreň v Hurbanove – ústredná slovenská hvezdáreň

10€

6. Rímske lapidárium v Komárne – jedno z najväčších pevnostných systémov v Európe Vodné dielo v Gabčíkove – ležiace v strede Európy Hvezdáreň v Hurbanove – ústredná slovenská hvezdáreň

6€

7. Hrad Červený kameň – veľký hrad v Malých Karpatoch Smolenický zámok – v minulosti centrum a sídlo smolenického panstva

6€

8. Hvezdáreň a planetárium Hlohovec – astronómia je merítkom kultúry národa Vlastivedné múzeum v Hlohovci – najväčšia zbierka hmyzu a motýľov na západnom Slovensku

6€

9. Návšteva Ekofarmy v Stupave – možnosť sledovania jej činnosti 10. Abeland v Lozorne – dedina remesiel a umenia

Vodný mlyn v Kolárove

Cena zahŕňa: dopravu z BA, DPH, poistenie insolventnosti CK, platí pri min. počte 35 žiakov + 3x doprovod grátis. Cena nezahŕňa vstupy do jednotlivých pamiatok a ubytovanie. Príplatok za ubytovanie s polopenziou od 10€ os./noc. Viac informácií o cene v CK AZAD. Pricestujte do Bratislavy a prestúpte do nášho AZAD busu. Vyberte si niektorú možnosť z ponúkanýchvýletov, prípadne ich kombináciu. V prípade viacdňových výletov ponúkame ubytovanie v Bratislave, alebo na Slnečných jazerách v cene od 15€ s raňajkami.

Slavín Dóm sv. Martina

6€ 6€

Hrad Devín

ZOO + Dinopark

22

Bratislavský hrad


Školské výlety - SLOVENSKO Región Orava a Kysuce

Región Záhorie ( Senica, Holíč )

Kraje Orava a Kysuce sú plné hôr, lesov a údolí. Okrem iného tu nájdete množstvo kultúrnych pamiatok, medzi ktoré nepochybne patrí aj Oravský hrad, Oravská lesná železnica či Hviezdoslavova hájovňa.

Chránená krajinná oblasť Záhorie je prvou vyhlásenou nížinnou chránenou krajinnou oblasťou na Slovensku. Záhorská nížina na západe Slovenska je dôkazom, že aj nížinná krajina môže byť príťažlivá a turisticky zaujímavá. Tento región sa do našej histórie zapísal vďaka evanjelickej fary v Hlbokom, ktorá bola miestom významných stretnutí štúrovcov.

Možnosti výletov: Návšteva Oravského hradu - priamo nad obcou vo výške 112 m nad hladinou rieky Orava ź Múzeum kočiarov v Oravskom podzámku – jedinečná a najrozsiahlejšia zbierka kočiarov a saní na Slovensku ź Plavba na Slanický ostrov umenia – zachovalý ostrov obce Slanica spomedzi z piatich zaplavených obcí ź Múzeum Oravskej dediny v Zuberci – s viac ako 50 stavbami ľudovej architektúry ź Jazda Oravskou železnicou – projekt vyhotovený počas 1. svetovej vojny ź Múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne - komplexný pohľad na život a tvorbu Pavla Országha Hviezdoslava, jedného z najznámejších slovenských básnikov ź Kukučínov dom v Jasenovom - miesto, kde vyrástol veľký slovenský prozaik – realista M. Kukučín. ź Megoňky v Čadci - najväčšie nálezisko kamenných gúľ v Európe ź Skanzen Vychylovka - historická úvraťová železnica ź Hviezdoslavova horáreň - miesto vzniku diela Hájnikova žena ź

Slanický ostrov

Počet dní cena - BA cena - KE

1 20 € 20 €

2 24 € 24 €

Možnosti výletov: ź Holíčsky zámok – sídlo cisárovnej Márie Terézie ź Veterný mlyn v Holíči – jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku ź Prehliadka jaskyne Driny – jediná sprístupnená jaskyňa na západnom Slovensku ź Mohyla v Brezovej pod Bradlom – pamätník M. R. Štefánika ź Košariská - rodisko M. R. Štefánika Počet dní 1 2 3 cena - BA cena - KE

Mohyla

10 € 28 €

14 € 33 €

18 € 38 €

3 28 € 30 €

Veterný mlyn

www.azad.sk Región Abov, Šariš a Zemplín (Košice, Prešov, Svidník)

Skanzen Vychylovka Dóm sv. Alžbety

Regióny, ktoré boli v minulosti uhorskou župou, sa môžu pochváliť druhým najväčším mestom na Slovensku – Košicami. Nádherné prírodné scenérie, kultúrne pamiatky, špecifický folklór s rusínskymi prvkami, ako aj stále sa zvyšujúca úroveň služieb v oblasti cestovného ruchu sú prísľubom príjemne strávených chvíľ v oboch regiónoch. Možnosti výletov: Solivar v Prešove - jedna z najvýznamnejších technických pamiatok na varenie soli ź Dóm sv. Alžbety v Košiciach – najväčší kostol na Slovensku ź Ulička remesiel – Hrnčiarska ulica s ukážkami ľudových remesiel ź Úzkorozchodová detská železnica – dĺžka trate 3,899 km ź Dukliansky priesmyk – pamätník a cintorín príslušníkov 1. Československého armádneho zboru ź Gejzír v Herľanoch – svetová rarita v hĺbke vyše 400 m ź Drevený kostolík v Mikulášovej – postavený tradičným spôsobom bez klincov ź Múzeum Voskových figurín v Košiciach – 23 voskových figurín zobrazujúcich osobnosti slovenskej histórie.

Dukliansky priesmyk

ź

Mikulášová

Počet dní cena - BA cena - KE

Región Liptov (Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Vysoké Tatry)

Možnosti výletov: Liptovské múzeum v Ružomberku - priblíži život a diela Andreja Hlinku, ale aj výrobu papiera na Slovensku ź Pribylina – múzeum Liptovskej dediny ź Hrad Likava – najväčší hrad Liptova ź Demänovská ľadová jaskyňa – jaskyňa známa aj svojou dĺžkou 450 m, teplotou 0°C a vlhkosťou až 98% ź Vlkolínec – dedina s typickou ľudovou architektúrou ź Vyhliadková jazda na Skalnaté Pleso - s výškou 1751 m sa radí medzi jedno z najznámejších miest vo Vysokých Tatrách ź AquaparkTatralandia – Liptovský Mikuláš ź Bešeňová – termálne kúpalisko ź Havránok – keltské múzeum, jedinečný archeologický park

2 29 € 14 €

3 33 € 18 €

Demänovská ladová jask.

Liptov - srdce Slovenska. Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku. Veľkým bohatstvom Liptova sú jeho dediny a dedinky a skutočnosť, že ho obklopujú najväčšie hory na Slovensku - Vysoké Tatry. ź

1 9€

Pribylina Likava

Počet dní cena - BA cena - KE

1 20 € 15 €

2 24 € 20 €

3 28 € 25 €

Cena zahŕňa: dopravu, DPH, poistenie insolventnosti CK, platí pri min. počte 35 žiakov + 3x doprovod grátis. Cena nezahŕňa vstupy do jednotlivých pamiatok a ubytovanie. Príplatok za ubytovanie s polpenziou od 10€ os./noc. Viac informácií o cene v CK AZAD. 23


Školské výlety - SLOVENSKO Región Horné Považie (Žilina, Bytča )

Región Spiš (Spišská nová Ves, Poprad, Levoča ) Patrí medzi turisticky najatraktívnejšie miesta nielen na Slovensku, ale v celej strednej a východnej Európe. Tento región je popretkávaný unikátnymi historickými pamiatkami a prírodnými zákutiami európskeho i svetového významu, medzi ktoré patrí aj Spišský hrad, ktorý je svojou rozlohou jedným z najväčších hradných komplexov strednej Európy. Možnosti výletov: ź Spišský hrad – dominanta Spišského regióna ź Spišská Kapitula – „slovenský Vatikán“ ź Kostol sv. Jakuba a jeho drevený oltár z dielne Majstra Pavla - najvyšší svojho druhu na svete ź Splavovanie Dunajca – Pieninský národný park ź Hrad Stará Ľubovňa – známy aj množstvom uschovaných korunovačných klenotov ź Spišské múzeum - dokumentuje históriu mesta Levoča ź Kaštieľ Betliar – jediný zachovaný kaštieľ po 2. svetovej vojne Počet dní 1 2 3 cena - BA cena - KE

22 € 9€

26 € 14 €

30 € 18 €

Spišský hrad a Kapitula

Hovorí sa mu aj „kraj Juraja Jánošíka“. Krásne prírodné prostredie, kultúrne pamiatky miest a mestečiek, roztrúsené dedinky s typickým folklórom a tradíciami lákajú tisícky turistov k návšteve. K nezabudnuteľným zážitkom v regióne patrí turistické putovanie v zlepencových Súľovských skalách. Tento romantický svet bášt, veží a stĺpov, zoradený do viacerých skalných miest, patrí k najúžasnejším miestam Horného Považia.

Betliar

Splavovanie Dunajca Cicmany

Možnosti výletov: ź Hrad Strečno -obývaný už v dobe bronzovej a železnej ź Čičmany – obec charakteristická maľovanými zrubovými drevenicami ź Považské múzeum v Budatínskom zámku - dokumentuje dejiny slovenského drotárstva doma i vo svete ź Splavovanie Váhu na pltiach – najdlhšej slovenskej rieky ź Slovenský betlehém – rezbárske dielo v Rajeckej Lesnej Počet dní cena - BA cena - KE

1 15 € 20 €

2 19 € 24 €

3 23 € 30 €

Ochtinská aragonitová j.

Región Gemer Prvá písomná zmienka o Gemerskej stolici pochádza z roku 1209. Strediskom župy bol kráľovský hrad Gemer. Vynikajúce prírodné podmienky, zachovaná ľudová architektúra, folklór či kultúrno-historické pamiatky robia z Gemera perlu Slovenska a jeden z najbohatších slovenských regiónov, čo sa týka množstva pamiatok, prírodných krás a historického a kultúrneho dedičstva Slovenska. Aj preto Gemer patrí medzi najkrajšie a turistami najvyhľadávanejšie regióny cestovného ruchu na Slovensku. Možnosti výletov: ź Muránsky hrad – tretí najvyššie položený hrad na Slovensku ź Dobšinská ľadová jaskyňa – najväčšia svojho druhu v Európe ź Hrad Krásna Hôrka – jeden zo zachovalých hradov Slovenska ź Ochtinská aragonitová jaskyňa - jediná svojho druhu v Európe,vyniká aragonitovou výzdobou rôznych foriem ź Kaštieľ Betliar – „rozprávkový“ kaštieľ s veľkou knižnicou ź Banícke múzeum – expozícia baníctva a hutníctva Gemera ź Slnečné hodiny v Drienčanoch – zdobené rozprávkovými postavičkami ź Strážna veža – prekrásna vyhliadka z veže na mesto a okolie ź Jaskyňa Domica – splav podzemnej rieky Styx Počet dní cena - BA cena - KE

1 20 € 9€

2 24 € 14 €

Hrad Strecno Región Horehronie (Brezno, Nízke Tatry, Čierny Balog)

Dobšinská lad. j.

Prekrásny kút Slovenska oplývajúci bohatou národopisnou históriou. Je známy najmä silným vzťahom k ľudovým tradíciám. Navštívte raz Horehronie a určite sa sem budete vracať znovu a znovu. Možnosti výletov: ź Hrad Slovenská Ľupča – hrad, v ktorom bol sústredený sirotinec ź Čiernohorská železnica – počas 2 sv. vojny zabezpečovala pre partizánov dovoz proviantu a munície do hôr ź Jaskyňa mŕtvych netopierov – pomenovaná podľa množstva nálezov netopierích kostičiek ź Bystrianska jaskyňa– jedinú jaskyňu na Slovensku s bezbariérovým vstupom ź Horehronské múzeum – vlastivedné múzeum breznianskeho okresu ź Ozubcová trať Tisovec – jedinečné technické zariadenie v stredoeurópskom meradle

3 28 € 18 €

Počet dní cena - BA cena - KE

1 17 € 15 €

2 21 € 20 €

3 25 € 25 €

Betliar Cena zahŕňa: dopravu, DPH, poistenie insolventnosti CK, platí pri min. počte 35 žiakov + 3x doprovod grátis. Cena nezahŕňa vstupy do jednotlivých pamiatok a ubytovanie. Príplatok za ubytovanie s polopenziou od 10€ os./noc. Viac informácií o cene v CK AZAD. 24

Hrad Slovenská Lupca

Ciernohorská železnica


Školské výlety - SLOVENSKO Región Stredné Považie (Trenčín, Ilava) Bohaté dejiny regiónu potvrdzujú, že oblasť bola v minulosti rovnako zaujímavá ako je dnes. Pobyt rímskych légií začiatkom nášho letopočtu pod Trenčianskym hradom, pamiatky Veľkomoravskej ríše z 11. storočia, archeologické náleziská, hrady, kaštiele, opevnenia, sakrálne stavby a domy bohatých mešťanov - to všetko je súčasťou bohatej kultúrnej ponuky cestovného ruchu na Strednom Považí.

Trenciansky hrad

Cachtický hrad

Možnosti výletov: ź Čachtický hrad – známy vďaka povesti o krvilačnej Alžbete Báthoryovej ź Nový Zéland – zoofarma, v ktorej nájdete klokany a iné zvieratá žijúce v Austrálii ź Hrad Beckov – jeden zo strážnych Považských hradov ź Múzeum Ľ. Podjavorinskej – známej autorky detských rozprávok ź Rodný dom Ľ. Štúra – spisovateľa zapísaného do dejín slovenského spisovného jazyka ź Trenčiansky hrad – sídlo Matúša Čáka Trenčianskeho ź Múzeum kolies – koleso ako najväčší vynález ľudských dejín Počet dní 1 2 3 cena - BA cena - KE

13 € 24 €

17 € 28 €

21 € 33 €

Región Ponitrie (Prievidza, Bojnice) Od roku 1985 chránená krajinná oblasť a zároveň jeden z najnavštevovanejších regiónov Slovenska a to najmä vďaka romantickému zámku v Bojniciach z obdobia Pálffyovcov, ktorý mnohí z nás poznajú najmä z rozprávky „Šialene smutná princezná“.

Nový Zéland

Región Pohronie (Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Zvolen, Kremnica)

Možnosti výletov: ź Bojnický zámok (Zlatá sála, hrobka grófa Pálffyho)– jedného z najstarších hradov na Slovensku ź Bojnická ZOO (373 druhov a 1850 kusov zvierat) - najstaršia slovenská ZOO ź Múzeum praveku v Prepoštskej jaskyni - najbohatšie náleziská neandertálskeho človeka v Európe ź Hornonitriansky banský skanzen, Baňa Cígeľ – priblíži históriu a súčasnosť baníctva na Slovensku Počet dní cena - BA cena - KE

Pohronie bolo pomenované podľa rieky Hron, ktorá preteká týmto regiónom. Táto oblasť Slovenska sa môže pýšiť nielen množstvom historických pamiatok, krásnou prírodou, ale aj typickou tradičnou kultúrou. Možnosti výletov: ź Pohronské múzeum – história pohronského regiónu ź Banské múzeu v štôlni Andrej – štôlňa, v ktorej sa ťažilo zlato ź Kremnica - múzeum mincí a medailí ź Mincovňa - razila mince nielen vlastnému štátu, ale aj desiatkam štátom celého sveta ź Múzeum gýča – jediné múzeum svojho druhu v Európe, (Pozor!!! Kto podaruje múzeu pri vstupe gýč, má vstup ZDARMA!) ź Zvolenský zámok – Národná kultúrna pamiatka ź Harmanecká jaskyňa – patrí medzi najvýznamnejšie lokality výskytu netopierov na Slovensku. ź Špania dolina - obec, ktorá dýcha neuveriteľnou atmosférou. ź Pustý hrad – rozlohou jeden z najväčších hradov v Európe ź múzeum SNP v Banskej Bystrici – múzeum venované histórii Slovenského národného povstania ź Tajov – rodisko Jozefa G. Tajovského ź Hronsek – drevený kostol postavený v priebehu jedného roka a zapísaný do zoznamu pamiatok UNESCO ź Kalište - Počas SNP sa obec stala jedným z centier takzvanej Partizánskej republiky Počet dní cena - BA cena - KE

1 15 € 18 €

Nový zámok

2 19 € 23 €

1 15 € 19 €

2 19 € 24 €

3 23 € 29 €

Bojnický zámok

3 23 € 28 €

Banský skanzen Región Tekov a Hont (Banská Štiavnica, Krupina, Levice) Centrami regiónov sú mestá Banská Štiavnica, Krupina a Levice. Návšteva týchto regiónov, ich krása, história, tradícia či kultúra splní očakávania nielen žiakov, ale aj ich učiteľov.

Pustý hrad

Banské múzeum Cena zahŕňa: dopravu, DPH, poistenie insolventnosti CK, platí pri min. počte 35 žiakov + 3x doprovod grátis. Cena nezahŕňa vstupy do jednotlivých pamiatok a ubytovanie. Príplatok za ubytovanie s polopenziou od 10€ os./noc. Viac informácií o cene v CK AZAD.

Možnosti výletov: ź Tekovské múzeum – expozície archeológie, histórie hradu a lekárnictva ź Brhlovce – jedinečné skalné obydlia ź Tekovská hvezdáreň – jediná hvezdáreň strednej Európy vlastniaca prenosné planetárium ź Levický expres - vláčik premávajúci mestom Levice ź kaštieľ Sv. Anton - Národná kultúrna pamiatka ź Bohunice - vodný mlyn s kolesom na vrchný pohon ź Slovenské banské múzeum – múzeum histórie regiónu v Starom zámku v Banskej Štiavnici ź Banské múzeum - prírodné múzeum absolvované v typických banských odevoch ź Nový zámok v Banskej Štiavnici - expozícia histórie protitureckých vojen Počet dní 1 2 3 cena - BA cena - KE

14 € 20 €

18 € 24 €

22 € 30 € 25


Školské výlety - ZAHRANIČIE ATRAKTÍVNE POĽSKO - Oswiecim, Krakow a Wieliczka

BA - 56€/2dni | KE - 49€/2dni BA - 86€/3dni | KE - 79€/3dni

Objavte čaro i smútok histórie, ako aj znovunájdenie starej pravdy, že „soľ je nad zlato“, vďaka netradičným pamiatkam, ktoré Vám Poľsko ponúka. Krakow – jedno z najnavštevovanejších miest strednej Európy, bývalé kráľovské mesto, dnes hlavné mesto Malopoľského vojvodstva. Oswiecim – múzeum v pôvodných priestoroch tábora Auschwitz a Birkenau, koncentračné tábory - symbol masového vyvražďovania, holokaustu a teroru. Wieliczka - najstaršia a najväčšia soľná baňa v Európe. Sprístupnená je 3,5 km dlhá trasa so soľnými jazerami, komorami či kaplnkou, ktoré sa rozprestierajú v hĺbke od 64 do 135 m . 1. deň Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, cesta do Poľska a prehliadka Osvienčimu. Druhá svetová vojna otriasla celým svetom. Na všetkých školách sa učíme o slovenských dejinách, o tom, ako nacistické vojská mučili nevinných ľudí. Avšak pocit, ktorý zažijete, keď vstúpite do koncentračného tábora Auschwitz v Osvienčime sa nevyrovná žiadnej učebnici. Tento zážitok je síce psychicky náročný, ale reálny. Určite naň nezabudnete a možno vám zmení pohľad na život. Presun do Krakowa, osobné voľno, ubytovanie, nocľah. 2. deň Raňajky a prehliadka Krakowa. Symbolom starého Krakowa je hrad Wawel. Kráľovský korunovačný zámok stojí na 228 metrovom pahorku nad riekou Wisła. Pamiatky Wawelu: Kaplnka Žigmunda, Obrí zvon, Kríž Čierneho Krista. Nachádzajú sa tu aj početné historické stavby, paláce, kostoly, ale aj Jagellovská univerzita a gotická katedrála, kde boli v minulosti pochovávaní poľskí králi. Staré mesto je charakteristické početnými historickými stavbami (komplex stredovekých a renesančných budov, ktorým dominuje Sukiennicea kde v 13. storočí existoval jeden z najväčších trhov v Európe, Židovské mesto Kazimierz. Odchod do hotela, nocľah. 3. deň Raňajky, presun na návštevu soľných baní vo Wieliczke. Wieliczka je najstaršia soľná baňa v Poľsku, ktorá bola celé stáročia prameňom bohatstva regiónu a kultúrnym základom. Prekrásne kaplnky, úžasné podzemné jazerá, originálne zariadenia a výstroj, ako aj zachované výtvory baníckych prác podávajú obraz o boji ľudí so živlami. Baňa sa rozprestiera na deviatich poschodiach, ktoré sú skryté pod mestom v hĺbke 327 m. Baňa Wieliczka bola v roku 1978 zapísaná aj do Prvej listiny svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Vo večerných hodinách odchod z Poľska a návrat na Slovensko.

www.azad.sk

MAĎARSKO

V cene je: Poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH, v prípade 2 a 3 dňového výletu ubytovanie s raňajkami. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi + 3x doprovod grátis.

BA - 14€ | KE - 18€

Tropikárium Budapešť Láka vás hlbočina a podmorský svet? Chcete spoznať históriu totalitných režimov alebo navštíviť Palác zázrakov, kde spoznáte fungovanie prírodných zákonov? Vidajte sa spolu s nami za poznaním do grandióznej a historickej metropoly Maďarska – Budapešti, kde nájdete viac ako len kultúrne pamiatky. Máte jedinečnú príležitosť na vlastné oči vidieť najväčšie morské akvárium v Strednej Európe, s objemom 1,6 miliónov litrov slanej vody, 12 metrov dlhým tunelom s výhľadom na žraloky a iné oceánske živočíchy. Uvidíte aj kúsok dažďového pralesa, v ktorom každú štvrťhodinu zahrmí a spustí sa dážď, akoby ožije exotické vtáctvo, najmenšie opice sveta, aligátory, hady, jaštery a pavúky, pochádzajúce z Afriky, Južnej Ameriky a Ázie. Dom Teroru, po maďarsky Terror Háza slúži ako pripomienka totalitných režimov a ukazuje zločiny režimov od nacistického obdobia cez 50. roky, pracovné tábory, povstanie v roku 1956 až po rok 1989. Program: Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do Budapešti cca 10.00 hod. Po krátkej autobusovej prehliadke mesta (Bazilika sv. Štefana, nábrežie Dunaja a Parlament, kostol sv. Mateja pahorku Gellért s Citadelou) sa presunieme k jednému z najväčších obchodných a zábavných centier Budapešti, kde je situované Tropicárium a Oceanárium. Po jeho návšteve, o 14:30-15:00, presun do domu Teroru. Vo večerných hodinách odchod z Budapešti a návrat na Slovensko. V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi osobami + 3x doprovod grátis. Palác zázrakov Miesto, ktoré očarí nielen „vedátorov“. Palác zázrakov je zmes zábavného parku, múzea, výstavnej siene, školy a laboratória. Formou hier a pokusov sa študenti budú môcť zoznámiť so zákonmi prírody, nášho sveta a vesmíru. K najobľúbenejším atrakciám patrí bicyklovanie po lane ako v cirkuse, skákanie po Mesiaci, strieľanie zo vzduchového dela i laserovej pištole, sledovanie teplovzdušného balónu, ako aj fakírova posteľ s vysúvacími klincami. Množstvo optických či mechanických efektov nadchne každého. V prípade záujmu je možné k výletu pripojiť aj okružnú plavbu po Dunaji či návštevu najznámejšieho zábavného parku Vidámpark. Program: Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do Budapešti cca 10.00 hod. Návšteva Paláca zázrakov. V poobedňajších hodinách krátka aubusová prehliadka mesta (Bazilika sv. Štefana, nábrežie Dunaja a Parlament, kostol sv. Mateja na pahorku Gellért s Citadelou), osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod z Budapešti, návrat na Slovensko. V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi osobami + 3x doprovod grátis. 26

facebook.com/detske.tabory


Školské výlety - ZAHRANIČIE NEMECKO

BA - 89€/3dni | KE - 99€/3dni BA - 119€/4dni | KE - 135€/4dni

3 alebo 4-dňový autobusový zájazd

Nemecko

Tropical Island najväčší aquapark v Európe (Berlín, Tropical Island, Drážďany) Navštívte spolu s nami najväčší tropický komplex v Európe, kde nájdete všetko pod jednou strechou. Čaká na vás najväčší krytý dažďový prales, tropické more s piesčitou plážou, tropický saunový svet, tobogany, autentická architektúra ďalekého východu a ešte omnoho viac. Okrem iného sme pre vás pripravili aj návštevu najväčších kultúrnych pamiatok v Berlíne a Drážďanoch.

Nemecko Nemecko Nemecko

Skorý nákup

1. deň Vo večerných hodinách odchod zo SR po diaľnici E50 cez Čechy do Berlína. -13€ 2. deň Príchod do Berlína v ranných hodinách. Prehliadka Postupimu – letnej rezidencie pruských kráľov, Museum Pergamon a Židovské múzeum. Odfotíme sa pod Brandenburskou bránou, pozrieme si Potsdamer Platz s modernou architektúrou a zvyškami berlínskeho múru. Nasleduje osobné voľno s možnosťou nákupov na Kurfürstendamm. BA - 119€ | KE - 129€ DÁNSKO Vo večerných hodinách presun do Tropical Island. Ubytovanie v rezorte. 3. deň Celodenný pobyt v Tropical Island. Vo večerných hodinách presun do Severské dobrodružstvo – Kodaň a zábavný Legoland Drážďan. Nocľah (resp. prenocovanie v Berlíne a ranný presun do Dráždan). 1. deň 4. deň Odchod zo Slovenska v poobedných hodinách. Tranzit – nočná jazda cez Po raňajkách návšteva zrekonštruovanej katedrály Panny Márie Českú republiku a Nemecko do Dánska. (Frauenkirche), ktorá bola zničená pri kontroverznom bombardovaní 2. deň Drážďan z 13. na 14. februára 1945 počas druhej svetovej vojny Príchod do Kodane v ranných hodinách. Pešia prehliadka mesta: Kráľovský a návšteva barokového paláca Zwinger, so slávnou galériou s dielami starých palác Amalienborg, pešia zóna Stroget, návšteva obchodu s Legom, majstrov, medzi ktoré patrí aj Sixtínska Madona od Rafaela a tiež vzácna Mramorový kostol, prístav, časť Nyhavn, katedrála, radnica, národné múzeum, zbierka porcelánu z doby meissenskej manufaktúry. Osobné voľno. kruhová veža s krásnym výhľadom na mesto, symbol mesta Malá morská víla, V podvečerných hodinách presun cez Čechy späť na Slovensko. návšteva múzea H. Ch. Andersena. Vo večerných hodinách presun do mesta Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným Brande na ubytovanie. klimatizovaným autobusom, 1x alebo 2x ubytovanie s raňajkami, DPH. Cena 3. deň platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi + 3 x doprovod grátis. Návšteva LEGOLANDU a jeho atrakcií. V parku nájdete vodné atrakcie, Lego svet pre najmenších, autodráhu, ale aj horské dráhy pre menších aj väčších. Odchod z Legolandu, nočná jazda cez Dánsko a Nemecko späť do SR. BA - 159€ | KE - 179€ TALIANSKO 4. deň Pokračovanie v ceste cez Nemecko s príchodom do Bratislavy popoludní. Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným Rím – večné mesto klimatizovaným autobusom, 1x ubytovanie s raňajkami, DPH. Cena platí pri Nehovorte, že ste sa nikdy netúžili túlať uličkami starovekého Ríma. obsadení autobusu min. 40 platiacimi + 3x doprovod grátis. Mesta, v ktorom vládol Cézar i šialený Caligula. A Vergílius s Horáciom v ňom skladali svoje slávne ódy a eposy. Nie nadarmo ho volajú Dánsko 4- dňový autobusový zájazd „večným mestom“. 1. deň Odchod zo Slovenska. Nočnou jazdou tranzit cez Rakúsko do Talianska. Non stop jazda s krátkymi bezpečnostnými prestávkami. 2. deň Príchod do Ríma v ranných hodinách. Prehliadka historického centra večného mesta: Piazza del Popolo, Španielske námestie s monumentálnymi schodmi, fontána diTrevi, najzachovalejšia antická budova v Ríme Pantheon, romantické námestia Piazza Navona a Piazza Colonna, Largo Torre Argentina, Campo Dei Fiori, Ghetto, kostol Chiesa Del Gesu, gotický kostol S. Maria Sopra Minerva, Piazza Venezia. Ubytovanie a nocľah.

Dánsko

5 dňový autobusový zájazd

3. deň Celý deň strávime poznávaním jedného z najmenších štátov sveta – VATIKÁNU. Vatikánske múzeá so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou. Svätopeterské námestie, chrám sv. Petra, kde je možnosť návštevy kupoly chrámu vo výške 132 m, z ktorej je nezabudnuteľný výhľad na mesto. Prehliadka pokračuje návštevou Anjelského hradu, Forum Romanum a Koloseom. Nasleduje osobné voľno a ubytovanie. 4. deň Návšteva historického mestečka TIVOLI, nachádzajúceho sa nad Rímom. Starobylé mesto Tivoli bolo v cisárskych dobách obľúbeným letným sídlom rímskych velikánov a cisárov. Navštívime letovisko cisára Hadriána Villa Adriana, ako aj vilu Villad´Este, ktorá patrí k najkrajším renesančným stavbám v Taliansku. V oboch komplexoch sa nachádza množstvo fontán, vodopádov a parkov. V poobedňajších hodinách návrat do Ríma, mesta ktoré je okrem histórie známe aj ako mesto módy. Výhodné nákupy sú na Via Del Corso, Via Nazionale alebo na Via Coladi Rienzo. Vo večerných hodinách odchod z Ríma. 5. deň Tranzit z Talianska do Rakúska. Predpokladaný návrat na Slovensko v popoludňajších hodinách.

Skorý nákup

Taliansko

Taliansko

Taliansko

Taliansko

-13€

V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 2x ubytovanie s raňajkami, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi osobami + 3x doprovod grátis. Taliansko

Taliansko

27


Školské výlety - ZAHRANIČIE FRANCÚZSKO A ANGLICKO

BA - 249€ | KE - 269€

Londýn + Paríž Kráľovský Londýn a romantický Paríž. Využite našu jedinečnú ponuku a spoznajte čaro dvoch najnavštevovanejších miest na svete. Čaká na vás história, moderná kultúra, nákupné centrá, ale najmä nezabudnuteľný zážitok.

Londýn

Paríž

Výlet do Londýna a Paríža je možné upraviť podľa vašich predstáv. 1.deň: Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách.

Skorý nákup

7 DNÍ - AUTOKAROM

-13€

2.deň: Príchod do Paríža v ranných hodinách. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta: katedrála Notre Dame, latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel. Ubytovanie vo večerných hodinách. 3.deň : Po raňajkách návšteva zámku Versailles a jeho záhrad. Moderná štvrť La Défense s možnosťou nákupov v obchodnom centre. Prehliadka Champ – Elysées a výstup na Eiffelovu vežu. Večer prehliadka Montmartre, námestie Pigalle a baziliky Sacre Coeur. Večerný transfer do Londýna. 4.deň: V ranných hodinách príchod do Londýna a pešia prehliadka mesta: Parliament, Big Ben, Westmister Abby, Whitehall, Trafalgar Square a Nationall Gallery. Podvečer odchod do hotela v blízkosti Londýna. Ubytovanie a nocľah. 5.deň : Raňajky a prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge, London Eye, Southwark a Bankside, Millennium Bridge, katedrála St. Paul. Možnosť návštevy múzea voskových figurín Madame Tussaud, nákupná ulica Oxford Street – indiviuálne voľno. Ubytovanie a nocľah. 6.deň: Raňajky a prehliadka Buckinghamského paláca, Hyde Park, The Mall, Admirality Arch. Vo večerných hodinách odchod z Londýna. 7.deň: Príchod na Slovensko v poobedňajších hodinách.

ANGLICKO

BA - 199€ | KE - 219€

Kráľovský Londýn, stredoeurópsky Brusel a historické Waterloo Pozývame Vás na návštevu 18 miliónovej metropoly červených autobusov, módy, financií, divadla, histórie, ale aj najlepších parkov, či bezplatných galérií, výstav a múzeí. Po ceste do najdrahšieho mesta starého kontinentu sa zastavíme aj v neoficiálnom hlavnom meste Európy - v krajine čokolády v Bruseli.

Skorý 1. deň nákup Odchod zo Slovenska v poobedných hodinách a následný -13€ tranzit cez Rakúsko, Nemecko a Holandsko do Belgicka. 2. deň Dopoludnia prehliadka Bruselu - neoficiálne nazývaného hlavným mestom Európy, sídla NATO a niektorých inštitúcií a výborov Európskej únie, areál EXPO, Bruckpark so stavbou ATOMIA, Park Mini Europe – zmenšené modely najznámejších európskych stavieb, námestie Grande Place, radnica, symbol mesta – Manneken-Pis, kráľovská Hubertova pasáž. V poobedných hodinách presun do mesta Waterloo, kde Napoleon prehral bitku a touto prehrou zaniklo jeho prvé francúzske cisárstvo. Nočný presun do Londýna a ubytovanie. 3. deň Po raňajkách pešia prehliadka Londýna - Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Trafalgar Square, National Gallery. Večer prechádzka známou štvrťou Soho, Piccadilly Circus a West End. Ubytovanie a nocľah. 4. deň Raňajky a prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge, London Eye,Southwark a Bankside, Millennium Bridge, katedrála St. Paul, Buckingham Palace. Možnosť návštevy múzea voskových figurín Madame Tussaud, nákupná ulica Oxford Street – individuálne voľno. Podvečer odchod z Londýna. 5. deň Príchod na Slovensko v poobedných hodinách. V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 2x ubytovanie s raňajkami (3x pri výlete Londýn+Paríž), DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi + 3x doprovod grátis. Cena nezahŕňa: vstupné, služby kvalifikovaného sprievodcu, komplexné cestovné poistenie - 1,60€/deň/osoba. 28

Londýn

FRANCÚZSKO

Paríž

BA - 159€ | KE - 179€

Eurodisneyland a Paríž Paríž „mesto svetiel“ je považované za jedno z najromantickejších miest sveta. Hemingway nazval Paríž pohyblivým sviatkom, mestom chuti tak neodolateľnej, že hneď ako ju prehltnete, ponesiete si so sebou navždy spomienky na tento krásny zážitok. 1. deň Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko do Francúzska. 2. deň Príchod do Paríža v ranných hodinách. Následne prehliadka cestra mesta – ostrov Cité s katedrálou Notre Dame a Justičným Palácom, palác Conciergerie – väznica, v ktorej bola väznená aj krásna Mária Antoinete, kráľovská kaplnka Sainte-Chapelle, mestská radnica, múzeum Louvre, Palace Vendôme, záhrady Tuillerie, námestie Svornosti. Po prehliadke, vo večerných hodinách ubytovanie. 3. deň Po raňajkách návšteva kráľovského zámku Versailes a jeho záhrad. Popoludní návrat do Paríža a pokračovanie v prehliadke. Moderná štvrť La Defense. Presun na Montmartre, Opera Garnier, námestie Pigalle, Moulin Rouge, štvrť umelcov, bazilika Sacre Coeur. Plavba po rieke Seine, výstup na Eifelovu vežu, Elyzejské polia. Návrat na ubytovanie. 4. deň Po raňajkách celodenný pobyt v zábavnom parku Disneyland. Odchod z Francúzska vo večerných hodinách. 5. deň Pokračovanie v ceste cez Rakúsko s príchodom do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

5 dňový

Eurodisneyland

autobusový zájazd

Paríž Londýn

Potulky Európepo

Londýn


Školské výlety - ZAHRANIČIE ŠPANIELSKO

BA - 279€ | KE - 299€

8 dňový autobusový zájazd

Gaudího Barcelona, kráľovský Madrid a historické Toledo Španielsko – krajina tepla, flamenca a toreadorov, plná krás a historických pamiatok. Očarujúca Gaudího Barcelona, európske veľkomesto s katalánskym šarmom, pyšne sa pozerajúc na svoju 2000 ročnú históriu. Kráľovský Madrid a jeho majstrovské diela Velázqueza a Goyu, Orichen de las careteras radiales, nultý kilometer šiestich hlavných ulíc rozbiehajúcich sa do celého Španielska. Malebné Toledo s najväčšou hustotou historických pamiatok na svete.

Skorý nákup

-13€

1. deň Odchod z Bratislavy v dopoludňajších hodinách. 2. deň Ráno príchod do Monaca – povinná 9 hodinová prestávka, nočnou jazdou pokračujeme do Španielska. 3. deň Prehliadka mesta Zaragoza: Basilika el Pilar, Katedrála, Palaco de la Lonja&Audiencia Territorial. Poobede pokračovanie v ceste do Madridu. Ubytovanie a nocľah. 4. deň Raňajky a prehliadka kráľovského Madridu s dominantami mesta: Puerta de Sol, Callé Alcalá, Plaza Santa Cruz, Calle Toledo, Kostol San Isidorio a návšteva Paláca El Escorial. Ubytovanie a nocľah. 5. deň Raňajky a presun do Toleda. Pevnosť Alcazar, Plaza De Zocodover, Puerta de Bisagra, katedrála. Nočnou jazdou sa presúvame do Barcelony. 6. deň V ranných hodinách príchod do Barcelony. Prehliadka katedrály, charakteristické Las Ramblas s neodmysliteľným trhom a Gaudího stavby: Sagrada Familia, Casa Batlo, Casa Mila, Park Güel. Návšteva kláštorného komplexu Montserrat. Ubytovanie a nocľah. 7. deň Pokračovanie prehliadky v Barcelone, osobné voľno. V poobedňajších hodinách odchod zo Španielska.

letecky - 339€ ŠPANIELSKO autobusom: BA - 239€ | KE - 259€ Španielsko – Na vlnách fantázie Spoznajte s nami najznámejšiu časť Katalánska – Gaudího Barcelonu a „divoké pobrežie“ Costa Brava. Čaká na vás história, moderná kultúra, najelegantnejšie letovisko španielskeho pobrežia a množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Ochutnajte pravý život Katalánska v šľapajach muža, ktorý mu dal tvár. 1. Deň Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách smerom Rakúsko, Taliansko do Francúzska – Monaco. 2. Deň V dopoludňajších hodinách príchod do Monaca, prehliadka mesta a osobné voľno (povinná 9 hodinová prestávka autobusu). Vo večerných hodinách odjazd do Španielska.

8. deň V poobedňajších hodinách návrat na Slovensko. V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 3x ubytovanie s raňajkami, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi + 3x doprovod grátis. Cena nezahŕňa: vstupy, možnosť doobjednať si KCP v cene 1,60 €/deň, kvalifikovaného sprievodcu.

Costa Brava Skorý nákup

-13€

3. Deň V ranných hodinách príchod do letoviska Lloret de Mar. Ubytovanie, osobné voľno, kúpanie v mori. Nocľah. 4. Deň Po raňajkách odchod do mesta Figueres. V malom rodnom meste Salvatora Dalího - Figueres navštívite jeho múzeum, ktoré je najväčšie surrealistické múzeum na svete. Múzeum má široký výber z umelcových diel od jeho prvých pokusov až po posledné obrazy. Nájdete tu jeho hrobku, a to celkom trefne, v centre múzea. Po skončení prehliadky návrat do Lloret de Mar a individuálne voľno. 5. Deň Po raňajkách odchod do Barcelony. Tento deň bude zasvätený Gaudimu jeho stavbám a prehliadke Barcelony. Gaudiho niektorí označujú za šialenca, iní za génia. Skôr ako v roku 1926 tragicky zahynul, sa na meste podpísal mnohými impozantnými stavbami a zďaleka to nie je len Sagrada Familia (symbol Barcelony), ale aj La Pedrera (kameňolom) - rozprávkovo koncipovaný dom so strechou pripomínajúcou chrbát obrovského jaštera. Pamiatkou spomedzi významných Gaudího stavieb je aj Park Güell pôvodne to mala byť luxusná vilová oblasť pre najbohatších ľudí. Keďže sa domy nepodarilo predať, stal sa z nich verejný park. V popoludňajších hodinách sa presuniete do Akvária, kde sa môžete ponoriť do sveta žralokov, rají, murén a morských koníkov. Akvárium s 11000 druhmi živočíchov a 80 m dlhým podvodným tunelom je pre milovníkov podmorského sveta skutočným unikátom. Večer návrat na ubytovanie. 6. Deň Pobyt v letovisko Lloret de Mar, osobné voľno, kúpanie. Presun nočnou jazdou do Francúzska – Nice. 7. Deň V dopoludňajších hodinách príchod do Nice, prehliadka mesta, osobné voľno (povinná 9 hodinová prestávka autobusu). Vo večerných hodinách odjazd na Slovensko. 8. Deň Príchod na Slovensko v dopoludňajších hodinách. V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 3x ubytovanie s raňajkami ( 5x ubytovanie s raňajkami, doprava na letisko), DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi +3x doprovod grátis. Cena nezahŕňa: vstupy, možnosť doobjednať si KCP v cene 1,60 €/deň. *ceny leteniek sa odvíjajú od momentálnej situácie cien pri objednávaní zájazdu 29


Školské výlety - ZAHRANIČIE ČESKÁ REPUBLIKA Starobylá Praha Svojimi mnohopočetnými pamiatkami a atrakciami sa radí medzi jedno z najnavštevovanejších miest v srdci Európy. Navštívte s nami Karlov most, po ktorom prejde každodenne niekoľkotisíc návštevníkov, dotknite sa sochy Sv. Jána Nepomuckého na privodenie si šťastia a zaistenie si opätovného návratu do Prahy. Pozrite si s nami Pražský hrad - najväčší starobylý hrad na svete, Vyšehrad - ktorého tradícia je opradená množstvom povestí, Orloj - kde sa každú hodinu v dvoch okienkach nad astrolábom objavuje 12 apoštolov. Zabavte sa s nami v bludisku, navštívte známe osobnosti v múzeu voskových figurín. Program: 1. deň - Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do Prahy - srdca Európy, prehliadka mesta: Hradčany, Chrám sv. Víta, Malá Strana, Pražský hrad, Zlatá ulička, Staré mesto, Radnica, Orloj, Prašná brána, Václavské námestie. Ubytovanie a nocľah. 2. deň - Raňajky, návšteva Vyšehradu a Židovského mesta – Jozefov. Popoludní návšteva Petřína, osobné voľno. Nocľah a ubytovanie. 3. deň - Možnosť návštevy múzeí, poobedný výlet na Karlštejn. Odchod domov, príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

Batov kanál BA - 9€ Chcete sa na chvíľu vcítiť do kože pravého námorníka? Nemusíte chodiť ďaleko. Plavba bez hraníc po 60 km dlhom úseku Baťovho kanálu je tým pravým pre všetkých dobrodruhov. Čaká na vás dobrodružná plavba výletnou loďou zo Skalice do moravskej Strážnice spojená s ochutnávkou Skalického trdelníka a prehliadkou skanzenu. Počas plavby si vypočujete zaujímavý výklad o Baťovom kanáli, absolvujete prehliadku pamiatky Výklopník, vystúpite na vyhliadkovú vežu a preplavíte sa cez plavebnú komoru Petrov. Divoký západ BA - 14€ Absolvujte spolu s nami nezabudnuteľný deň v najznámejšom westernovom mestečku u našich susedov. Neďaleko Brna v meste Boskovice sa nachádza pravý Divoký západ. Nazriete do histórie a spoznajte osídľovanie Severnej Ameriky, život indiánov, kovbojov, ako aj zlatokopov. Na chvíľu sa stanete westernovými hrdinami a na vlastné oči uvidíte exhibíciu jazdy na koňoch. V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 35 platiacimi osobami.

V prípade záujmu ponúkame návštevy divadelných predstavení, muzikálov, ľadovej revue, ZOO ... V cene je: Poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH, v prípade 2 a 3 dňového výletu ubytovanie s raňajkami. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacich osôb + 3x doprovod grátis. Počet dní cena - BA cena - KE

Praha

CHORVÁTSKO

1 25 € 45 €

2 47 € 67 €

3 70 € 90 €

Batov kanál

Divoký západ

Praha

BA - 129€ | KE - 139€

Praha

Po stopách Winnetoua a oddychu Navštívte spolu s nami miesta, kde sa na motíve slávneho románu Karla Maya nakrúcal film o odvážnom indiánskom náčelníkovi Winnetouovi. V národných parkoch Krka aj Plitvické jazerá si môžete naplno vychutnať krásy Chorvátska, vyskúšať si jazdu na koni alebo ochutnať rôzne chorvátske špeciality. 1. deň Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách. Nočná jazda cez Rakúsko do Chorvátska. 2. deň Príchod do NP Plitvické jazerá v doobedňajších hodinách, individuálne voľno (fakultatívne prehliadka parku, prechádzka okolo jazera), cesta popri pobreží do Vodíc. Ubytovanie a nocľah. 3. deň Raňajky a následné individuálne voľno, poobede prehliadka Vodíc, historické pamiatky. Následný presun do blízkeho mesta Šibenik s prehliadkou katedrály Sv. Jakuba, hlavného námestia, protiturecká pevnosť sv. Michala a iné. Večer návrat do Vodíc. Nocľah. 4. deň Po raňajkách prehliadka NP Krka. Vo večerných hodinách odchod z Chorvátska. 5. deň Návrat na Slovensko v ranných hodinách.

5 dňový autobusový zájazd

Chorvátsko

V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 2x ubytovanie s polpenziou, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi + 3x doprovod grátis.

Chorvátsko 30

Chorvátsko

Chorvátsko

Skorý nákup

-13€

Termíny: 25.05. - 29.05.2016 29.05. - 02.06.2016 03.06. - 07.06.2016 08.06. - 12.06.2016


Školské výlety - ZAHRANIČIE RAKÚSKO – po stopách spoločnej histórie Dom morí - podmorský svet na dosah

BA - 11€

Jedinečný a neopakovateľný zážitok na vás čaká v Haus des Meeres – v Dome morí kde na vás čaká viac ako 3500 živočíchov. V hlavnej úlohe môžete vidieť žraloky, korytnačky, hady a množstvo nádherných koralov a rýb. V centre Viedne sa nachádza jedinečný a neopakovateľný Haus des Meeres (Dom morí). Dom morí je nové akvaterárium vo Viedni, kde sa na ploche 6 000 m2 v siedmych sekciách (tropická sladká voda, tropická morská voda, domáce vodstvo, Stredozemné more, teráriá, tropický dom a žraloky) nachádza viac ako 3 500 živočíchov. Hlavnými atrakciami sú žraloky, pirane, korytnačky, hady, množstvo rozličných koralov ako aj nádherných rýb. Senzáciou je nový tropický dom s voľne poletujúcimi vtákmi či voľne pohybujúcimi sa opicami a nový krokodílí park. Z plošiny viedenského Domu morí (Haus des Meeres) – veže Flakturm sa tiež možno pokochať krásnym výhľadom na „more“ viedenských pamiatok od Stefansdomu, Donaucity, po Riesenrad či Viedenský les.

Dom morí

BA - 8€

Family Park – rozprávkový park v Rakúsku

Najväčší zábavný park v blízkosti Neziderského jazera je miesto, ktoré sa oplatí navštíviť. Rozprávkový les, zážitkový hrad, dobrodružný ostrov a gazdovský dvor poskytuje celodenný bohatý zábavný program. Na deti čaká horská dráha, jazda na drakovi, hrad na lezenie, kolotoč s kačičkami, plavba plťou, Neptúnov vodný svet, škola gladiátorov, mini ZOO a veľa ďalších atrakcií. V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 35 platiacimi osobami.

V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 35 platiacimi osobami.

Schönbrunn a ZOO – domov cisárovnej Sisi

Dom morí

Family park

BA - 11€

Schönbrunn bol pôvodne postavený ako lovecký zámok s rozsiahlym parkom, neskôr od polovice 18. storočia dostavaný do svojej súčasnej veľkosti a využívaný ako letné sídlo a rezidenčný zámok cisárskej rodiny a dvoranov. Jeho súčasťou je aj zámocký park s početnými studňami a fontánami, ako aj najstaršia a doteraz existujúca zoologická záhrada na svete. Od roku 1996 je zapísaný na Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Schönbrunn

V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 35 platiacimi osobami. luxusná

Pre klientov z Košíc, ktorý majú záujem o jednodňové zahraničné výlety, ponúkame náš Shuttle Bus, ktorým vás prepravíme do Bratislavy a odtiaľ na váš výlet. V prípade viacdňových výletov ponúkame ubytovanie v BA, alebo na Slnečných jazerách v cene od 15€ s raňajkami.

Schönbrunn

ZOO

Prenájom Shuttle Busu: 22€/1 deň | 27€/2 dni | 30€/3 dni Carnuntum park – v rímskych šľapajach

SchlossHof

BA - 9€

V archeologickom parku sa prenesiete do čias rozkvetu starovekej rímskej civilizácie. Historický komplex bývalého vojenského tábora z rímskej ríše je určený nielen pre milovníkov histórie. Tak neváhajte a vydajte sa spolu s nami spoznávať život starovekého Ríma. Pred 2000 rokmi sa zrodila jedna z najvýznamnejších metropol rímskeho impéria: Carnuntum - opevnený zimný vojenský tábor a hlavné mesto provincie Horné Panónsko, ktoré bolo základňou rímskej dunajskej flotily. Vďaka metódam experimentálnej archeológie sa premiestnite do dávnych čias starých Rimanov, preštudujete si ich stavby, započúvate sa do historiek o dávnych obyvateľoch a ich slávnostiach, prejdete Pohanskou bránou a cez amfiteáter do múzea mincí či unikátnych brnení. V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 35 platiacimi osobami.

SchlossHof

Carnuntum

SchlossHof

Schloss Hof - najskvostnejší zámok Habsburskej monarchie

BA - 10€

Privíta Vás jeden z najkrajších zámkov, aké ste doteraz videli. Bývalé prázdninové sídlo Habsburgovcov je najväčšie v strednej Európe a ponúka bohatý pohľad na dobu len krátko minulú, kedy sa v jeho komnatách pohybovali cisári a služobníctvo. Jedinečné barokové sídlo Schloss Hof bolo sídlom princa Eugena Savoyského a neskôr Márie Terézie. Nádherný komplex pozostávajúci z obytného kniežacieho paláca, umelecky tvarovaných terasových záhrad a idylického statku bol založený koncom roka 1720. Dnes môžete v komnatách zámku obdivovať originálny nábytok, klenoty a ďalšie kultúrnohistorické vzácnosti zachytávajúce atmosféru čias kniežat. Výnimočnú veľkoleposť zámku Schloss Hof v nemalej miere určuje zámocká záhrada spolu s oranžériou, ktorá vo svojej úžasnej rozľahlosti klesá v siedmich terasách až k rieke Morava. Celý zámocký areál, rozprestierajúci sa na ploche viac ako 5 hektárov dopĺňajú aj hospodárske budovy, pasienky, stajne a patrí tak k najväčším barokovým komplexom tohto typu v Európe. V cene je: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 35 platiacimi osobami. 31


Špeciálne ponuky pre kolektív

Chorvátsko - Tučepi Tučepi - Vila Marin, Ivo Vďaka čistému moru a vzduchu patria Tučepi k európskej ekologickej špičke. Pláže dlhé vyše 3 km, ocenené Modrou zástavou s pozvoľným vstupom do mora, sú z jednej strany lemované tyrkysovo modrým morom a z druhej strany ich zdobí zelený náhrdelník stredozemných rastlín, borovíc a paliem. Pozdĺž celej pláže sa tiahne krásna, upravená promenáda s množstvom obchodíkov a reštaurácií. Okrem prírodných krás však na teba čaká najmä skvelá táborová atmosféra, pravá chorvátska palacinka, množstvo zábavných vodných atrakcií, nový priatelia a nezabudnuteľná diskotéka pod holým nebom. Skorý nákup Ubytovanie: vila Ivo a vila Marin.

-13€

Strava: formou polpenzie. Raňajky sú formou bufetových stolov s nápojmi, na večeru výber z dvoch jedál, prípadne bufetové stoly.

Máj Jún

7 dní/4 noci 167€ 7 dní/4 noci 172€

10 dní/7 nocí 207€ 10 dní/7 nocí 222€

Chorvátsko - Vodice Vodice - hotel Nikola Dlhoročná najobľúbenejšia lokalita klientov z CK AZAD patrí k najatraktívnejším oblastiam celého Jadranu. Prekrásne pobrežie obmývané krištáľovo čistou vodou Jadranského mora, zeleňou obrastené stromy, príjemne chladivý morský vánok, žblnkot vĺn, čarovná, slnkom vyhriata kamienková pláž a čajky nad obzorom. Aj také sú Vodice, ktoré sa pýšia prívlastkom najekologickejšia oblasť s najčistejším morom na Jadranskom pobreží. Skorý nákup Ubytovanie: hotel Nikola***.

-13€

Strava: formou polpenzie. Raňajky sú formou bufetových stolov s nápojmi, na večeru výber z dvoch jedál, prípadne bufetové stoly.

Máj Jún

7 dní/4 noci 157€ 7 dní/4 noci 162€

10 dní/7 nocí 207€ 10 dní/7 nocí 212€

Chorvátsko - ostrov Hvar Ostrov Hvar - hotel Arkada Najslnečnejší ostrov Chorvátska – vítame Ťa na ostrove Hvar. Vykroč spolu s nami spoznať krásy tohto malebného miesta. Na vlastnej koži zaži omamnú vôňu levandule a rozmarínu, ktorá sa šíri celým ostrovom. Vychutnaj si plavbu loďou, uži si množstvo zábavy a oddychu. Ostrov, ktorý je ozajstným rekordérom v počte slnečných dní patrí k tím najromantickejším a má prívlastok „chorvátska Madeira“. Skorý nákup Ubytovanie: hotel Arkada**.

-13€

Strava: formou polpenzie. Raňajky sú formou bufetových stolov s nápojmi, na večeru bufetové stoly.

Máj Jún

7 dní/4 noci 187€ 7 dní/4 noci 192€

10 dní/7 nocí 257€ 10 dní/7 nocí 262€

Bulharsko - Nesebar Slnečné pobrežie - hotel ***

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 7dní/4 noci alebo 10 dní/7nocí ubytovanie s polpenziou, DPH. Pedagóg grátis 1/15. Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie do zahraničia. Možnosť doobjednať KCP v CK AZAD za 1,60€/deň. Pobytovú taxu. Možnosť plnej penzie. V prípade záujmu o inú lokalitu pre váš pobyt nás neváhajte kontaktovať. Radi 32 vám zabezpečíme výlet do vami vybranej destinácie.

Krásne a obľúbené Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktory ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej Nessebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorskym letoviskám v Bulharsku. Stredisko je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Skorý Ubytovanie: poskytované v 3* alebo 4* hoteloch v blízkosti pláže. nákup

-13€

Strava: formou polpenzie. Raňajky sú formou bufetových stolov s nápojmi, na večeru bufetové stoly.

Máj Jún

7 dní/4 noci 177€ 7 dní/4 noci 182€

10 dní/7 nocí 227€ 10 dní/7 nocí 232€


Špeciálne ponuky pre kolektív

Španielsko - Lloret de Mar Lloret de Mar - hotel Samba Divoké pobrežie Costa Brava a jeho najznámejšie letovisko Lloret de Mar – vitaj v Katalánsku. Čakajú ťa zlatisté pláže, história, moderná kultúra, nočný pulzujúci život s množstvom diskoték ako aj Gaudiho Barcelona. Splň si svoje tajné sny v najelegantnejšom letovisku divokého pobrežia, spoznaj pravý južanský temperament, zatancuj si flamengo priamo na ulici či zaži nočný život Lloret de Mar, ktorý právom nazývajú európske Las Vegas. Lloret de Mar je miestom, ktoré sa jednoducho oplatí vidieť. Okrem kúpania a opaľovania sa môžeš tešiť aj na diskotéky či vodné atrakcie. Skorý nákup Ubytovanie: hotel Samba***.

-13€

Strava: formou polpenzie. Raňajky sú formou bufetových stolov s nápojmi, na večeru bufetové stoly.

Máj Jún

7 dní/4 noci 197€ 7 dní/4 noci 202€

10 dní/7 nocí 257€ 10 dní/7 nocí 262€

Španielsko - Blanes Blanes - Mar Ski Na divokom pobreží Costa Brava sa nachádza aj ďalšie známe letovisko Blanes. Nachádza sa neďaleko mesta Lloret de Mar a okrem množstva zážitkov s kamarátmi ponúka nádherné zlatisté pieskové pláže s rôznymi atrakciami na súši i na vode. Ak si chcete užiť slnečné Španielsko, Blanes je ideálne stredisko na oddych a zábavu. Skorý nákup Ubytovanie: hotel Mar Ski***.

-13€

Strava: formou polpenzie. Raňajky sú formou bufetových stolov s nápojmi, na večeru bufetové stoly.

Máj Jún

7 dní/4 noci 197€ 7 dní/4 noci 202€

10 dní/7 nocí 257€ 10 dní/7 nocí 262€

Taliansko - Rimini Rimini - hotel Magriv Najznámejšie prímorské letovisko Talianska nazývané aj Slnečná riviéra je pripravené splniť sny každému. Objav krásu starých ako i nových priateľstiev pod lúčmi rozpáleného slnka, s vetrom vo vlasoch a nohami v piesku. Snívaj naplno svoj taliansky sen. Zaži neopakovateľné leto s vôňou mora na 20km dlhých piesočných plážach v starobylom meste Rimini, kde sa mieša príchuť histórie s vôňou pravej talianskej pizze. Rimini je výbornou voľbou aj pre množstvo zábavných centier, diskoték, aquaparkov a delfinárií, ktoré sa v meste nachádzajú. Skorý nákup Ubytovanie: hotel Magriv***.

-13€

Strava: formou polpenzie. Raňajky sú formou bufetových stolov s nápojmi, na večeru výber z dvoch jedál, prípadne bufetové stoly.

Máj Jún

7 dní/4 noci 187€ 7 dní/4 noci 192€

10 dní/7 nocí 257€ 10 dní/7 nocí 262€

Taliansko - Lido di Jesolo Lido di Jesolo - hotel Sorrento

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 7dní/4 noci alebo 10 dní/7nocí ubytovanie s polpenziou, DPH. Pedagóg grátis 1/15. Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie do zahraničia. Možnosť doobjednať KCP v CK AZAD za 1,60€/deň. Pobytovú taxu. Možnosť plnej penzie. V prípade záujmu o inú lokalitu pre váš pobyt nás neváhajte kontaktovať. Radi vám zabezpečíme výlet do vami vybranej destinácie.

Lido di Jesolo znamená v preklade pláž mestečka Jesolo. Táto príjemná dovolenková destinácia ponúka hrejivý piesok na obrovskej pláži, plytké more s pozvoľným vstupom, vhodné aj pre najmenšie deti, i krásnu prírodu. Z mesta môžete podniknúť rôzne fakultatívne výlety, ako výlet do úchvatných Benátok (aj loďou) či do významného jadranského prístavu Terst a navštíviť jeho zámok Miramare týčiaci sa na skalnom výbežku priamo nad morskou hladinou. Skorý nákup Ubytovanie: hotel Sorrento***.

-13€

Strava: formou polpenzie. Raňajky sú formou bufetových stolov s nápojmi, na večeru výber z dvoch jedál, prípadne bufetové stoly.

Máj Jún

7 dní/4 noci 187€ 7 dní/4 noci 192€

10 dní/7 nocí 257€ 10 dní/7 nocí 262€

33


Reklamno-umelecká agentúra Fénix promotion je dcérskou spoločnosťou CK AZAD. V súčasnosti sa venujeme najmä organizovaniu kongresov, maškarných plesov, firemných večierkov, teambuildingových akcií a eventov. Fénix promotion je zárukou najvyššej kvality za najlepšiu cenu. V rámci našich aktivít organizujeme aj eventy pre školy a školské skupiny. K najvyhľadávanejším akciám patrí organizovanie mikulášskych a vianočných programov, animačný program pri príležitosti MDD, zapožičanie nafukovacích či zábavných atrakcií. Doplnkové služby: ź požičovňa kostýmov ź ź maskoty ź ź reklamná potlač balónov ź facepainting ź

viac ako 50 atrakcií 60 maskotov

profesionálny karikaturista kompletné hudobné zabezpečenie (pódium, ozvučenie, osvetlenie) digitálna tlač

www.fenixpromotion.sk

www.funatrakcie.sk

Digitálna tlač rýchlo, lacno, profesionálne Vytlačíme pre Vás ź Plagáty ź Diplomy ź Oznámenia ź Karty ź Odznaky ź Magnetky ź Kalendáre ź Vizitky

AZAD je tu pre Vás so svojou vlastnou profesionálnou digitálnou tlačiarňou. Neváhajte, kontaktujte nás a tlačte lacnejšie!


Studnička Ranč u Edyho Bocy Severka

Oravice Antares Janovky

Žilina

Magura Třinec Morava Mier Horec Opalisko Junior, SKI Záhradky, Liptov Donly, Zornička Hydro Raj

Javorná

Martinské hole Podskalie

Ski Krahule Trenčín Minciar

Lesák

Banská Bystrica

Prešov

Poniklec Košice

Trnava Družba

Nitra

Škola

Bratislava

Lyžiarsky

ŠvP

Panoráma

Ako je to ďaleko? Ubytovanie

Strana

Bratislava

Trnava

Nitra

Trenčín

Žilina

Ban. Bystrica

Prešov

Košice

Hotel Ski Záhradky Hotel Panoráma Vila Horec Hotel Magura Hotel Javorná Penzión Donly Hotel Studnička Ranč u Edyho Hotel Mier Hotel Liptov Hotel Družba Hotel Raj Chata Třinec Hotel Morava Hotel Lesák Penzión Zornička Hotel Hydro Hotel Martinské hole Hotel Severka Hotel Junior Hotel Bocy RZ Poniklec Penzión Antares Chata Oravice RZ Podskalie Hotel Minciar Chata Opalisko Ubytovňa Janovky Penzión Stred Európy

4 4 5 a 20 5 6 a 21 6 7 7 8 8 9 9 10 a 19 10 a 19 11 a 20 11 12 12 13 13 14 14 a 21 15 15 16 16 19 20 21

300km / 3:30h 190km / 2:40h 330km / 3:50h 360km / 4:00h 410km / 4:40h 240km / 2:40h 290km / 3:30h 290km / 3:30h 310km / 3:30h 300km / 3:30h 34km / 0:40h 330km / 3:50h 310km / 3:30h 340km / 3:40h 220km / 2:10h 240km / 2:40h 250km / 2:30h 240km / 3:10h 220km / 2:30h 300km / 3:30h 230km / 2:30h 250km / 2:40h 290km / 3:30h 300km / 3:40h 170km / 1:50h 200km / 2:10h 300km / 3:30h 290km / 3:30h 200km / 2:10h

260km / 2:50h 130km / 2:00h 290km / 3:10h 320km / 3:40h 370km / 4:20h 190km / 2:00h 240km / 3:00h 240km / 3:00h 270km / 3:10h 260km / 2:50h 30km / 0:40h 280km / 3:30h 260km / 3:00h 300km / 3:20h 180km / 1:50h 190km / 2:00h 200km / 2:00h 200km / 2:50h 180km / 2:10h 260km / 3:00h 190km / 2:00h 210km / 2:20h 260km / 3:00h 260km / 3:00h 130km / 1:30h 160km / 1:50h 260km / 3:00h 260km / 3:00h 160km / 1:50h

210km / 2:30h 100km / 1:40h 240km / 2:40h 270km / 3:20h 320km / 3:50h 150km / 1:40h 220km / 3:00h 220km / 3:00h 220km / 2:40h 210km / 2:30h 80km / 1:10h 230km / 3:00h 210km / 2:30h 250km / 3:00h 130km / 1:20h 150km / 1:40h 150km / 1:40h 160km / 2:50h 190km / 2:30h 210km / 2:30h 210km / 2:30h 160km / 1:50h 220km / 2:40h 230km / 3:00h 140km / 1:40h 110km / 1:20h 200km / 2:30h 220km / 2:40h 110km / 1:20h

180km / 2:10h 210km / 2:40h 220km / 2:40h 250km / 3:10h 300km / 3:40h 170km / 2:20h 170km / 2:20h 170km / 2:20h 190km / 2:30h 180km / 2:10h 110km / 1:30h 260km / 3:20h 180km / 2:30h 230km / 2:50h 150km / 2:10h 170km / 2:20h 180km / 2:30h 120km / 2:10h 100km / 1:40h 180km / 2:20h 120km / 1:30h 180km / 2:40h 180km / 2:30h 180km / 2:30h 50km / 0:45h 160km / 2:20h 180km / 2:20h 180km / 2:30h 160km / 2:20h

100km / 1:30h 210km / 3:10h 140km / 2:00h 180km / 2:30h 230km / 3:00h 100km / 1:30h 100km / 1:30h 100km / 1:30h 110km / 1:40h 100km / 1:30h 180km / 2:00h 180km / 2:40h 100km / 1:30h 160km / 2:00h 100km / 1:40h 100km / 1:30h 120km / 2:00h 40km / 1:20h 50km / 1:00h 100km / 1:30h 40km / 0:40h 130km / 2:00h 100km / 1:30h 100km / 1:30h 50km / 0:45h 90km / 1:30h 100km / 1:30h 100km / 1:30h 90km / 1:30h

90km / 1:30h 160km / 2:00h 120km / 1:50h 150km / 2:10h 200km / 2:50h 30km / 0:30h 110km / 1:50h 110km / 1:50h 100km / 1:40h 90km / 1:30h 200km / 2:10h 110km / 1:50h 100km / 1:40h 130km / 1:50h 10km / 0:15h 30km / 0:30h 30km / 0:30h 80km / 2:10h 140km / 2:20h 95km / 1:30h 130km / 2:20h 40km / 0:40h 100km / 1:40h 120km / 2:00h 110km / 2:00h 65km / 1:00h 90km / 1:30h 100km / 1:40h 65km / 1:00h

150km / 2:00h 350km / 4:40h 100km / 1:30h 110km / 1:50h 30km / 0:30h 190km / 2:30h 210km / 2:50h 210km / 2:50h 140km / 2:00h 150km / 2:00h 390km / 4:40h 100km / 1:30h 150km / 2:00h 100km / 1:30h 210km / 2:50h 190km / 2:30h 170km / 2:10h 220km / 3:20h 270km / 3:30h 150km / 2:00h 260km / 3:30h 170km / 2:10h 170km / 2:30h 200km / 2:50h 270km / 3:30h 260km / 3:30h 140km / 2:00h 170km / 2:30h 260km / 3:30h

190km / 2:20h 280km / 4:10h 140km / 2:00h 150km / 2:20h 70km / 1:10h 230km / 3:00h 250km / 3:30h 250km / 3:30h 180km / 2:30h 190km / 2:20h 390km / 4:50h 100km / 1:40h 190km / 2:30h 140km / 2:00h 240km / 3:20h 230km / 3:00h 210km / 3:00h 250km / 4:00h 300km / 4:00h 190km / 2:30h 300km / 4:00h 210km / 3:00h 210km / 3:00h 230km / 3:20h 310km / 4:00h 250km / 3:50h 180km / 2:30h 210km / 3:00h 250km / 3:50h

Vzdialenosti a časy uvedené v tabuľke sú orientačné a platia pri ideálnej situácií na cestách.

Napísali o nás: S cestovnou kanceláriou CK Azad sme boli v škole v prírode v Račkovej doline v Hoteli Mier. Animátorky boli skvelé spolu s akciami , ktoré pripravili pre deti. Tešíme sa na budúci rok! :) Odporúčam aj ostatným materským školám. MŠ Štefanov nad Oravou

Milá cestovná agentúra CK Azad, veľmi pekne Vám ďakujeme v mene ZŠ Budmerice a ZŠ Modra za spoluprácu, ktorá bola úžasne odkomunikovaná, za Vašu ústretovosť, exibilitu..... vrele odporúčame aj ďaľším záujemcom, boli sme veľmi spokojní s celou organizáciou a Vašim prístupom :-) členovia lyžiarskeho výcviku


www.azad.sk Š

V tomto roku vám CK AZAD prináša ešte viac komfortu v podobe nového, špičkovo vybaveného autobusu s dotykovými obrazovkami a maximálnou obsaditeľnosťou 63 cestujúcich.

13

CK AZAD je tu pre Vás už 13 rokov! A preto Vám tento rok prinášame na všetky školy v prírode a lyžiarske výcviky zľavu 13€ za Váš skorý nákup! Pridajte sa aj Vy k našej rodine spokojných klientov a užite si Vaše školské výlety naplno. CK AZAD, to je záruka spokojnosti.

AZAD výlet

Prečo sme najlepší!

Pri zakúpení autobusového výletu počas ŠvP za doplatok 10€/žiak sa odmena zvyšuje o 30€ na 10 platiacich detí.

All in One:

B

Cena zahŕňa: autobusová doprava (max. 150km), vstupné (max. 4€/osoba).

H

nové zážitky

STNÝC ŤA

O

NUSY

Jedine v CK AZAD nájdete všetko pod jednou strechou. Doprava + Pobyt + Služby

Viac znamená menej* Čím viac vás bude, tým menej zaplatíte za dopravu! 35 žiakov............. -2€/os. 40 žiakov............. -4€/os. 45 žiakov............. -6€/os. 50 žiakov............. -8€/os. *bonus platí len pri doprave nad 150km

CK AZAD s.r.o. - Bratislava

CK AZAD s.r.o. - Košice

DK Ružinov, Ružinovská 28, 821 03 Bratislava tel.: 02 4363 8247, mobil: 0905 279 070 e-mail: skoly@azad.sk, web: www.azad.sk

Dom techniky, Južná trieda 2A, 040 01 Košice tel.: 055 2028 730, mobil: 0918 801 247 e-mail: ke@azad.sk, web: www.azad.sk

Profile for Juraj Azad

Katalóg ŠvP 2016 od CK AZAD  

Ponuka zájazdov, ŠvP, lyžiarskych a výletov pre školy od CK AZAD

Katalóg ŠvP 2016 od CK AZAD  

Ponuka zájazdov, ŠvP, lyžiarskych a výletov pre školy od CK AZAD

Profile for skoidats
Advertisement