Page 1

6 -18 rokov

ADVENTURE SUMMER CAMP Raz, dva, tri...anglicky viem hovoriť Dobrodružstvo nečaká! Povedz čo vieš, chyť ma ak to dokážeš. Ak to neskúsiš tak sa nič nedozvieš. Najuletenejší tábor Ťa vtiahne do víru priateľstva, pohody a takej malej dohody, veď School is a game. Pridaj sa k nám a v spoločnosti kvalifikovaného lektora z Canadian Bilingual Institute sa zdokonaľ v angličtine.

Čo sme pre vás pripravili? ...A čím vás dostaneme?... Zábavné a dobrodružné hry, špičkové večerné programy, letné kino – nezabudnuteľný zážitok pod nočnou oblohou, fun a efekty: barmanská show, zábavné nafukovacie atrakcie, adrenalínové športy, ohňostroj a nezabudnuteľný vlastný hudobný festival.

Pýtaš sa kde: hotel Mier – Západné Tatry – Račkova dolina Kedy: 30.06. – 07.07. 8 dní

149€

Cena:

Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženého večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, poistenie insolventnosti CK, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo a odmeny do súťaží. Angličtina – English is easy: za výučbu anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom z Canadian Bilingual Institute je doplatok k cene tábora 5€/hodina. Učíme sa jednu hodinu denne. V prípade záujmu o viac hodín angličtiny sa informujte v CK AZAD. BOMBA: po absolvovaní tábora s programom English is easy získa každé dieťa automaticky zľavu na kurzy angličtiny v Canadian Bilingual Institute v Bratislave

Doprava do tábora individuálna/autobusová za doplatok 25€.

Adventure summer camp with english - APRILOVA AKCIA