Page 1

Мультимедійна презентація досвіду

або розпочати перегляд з наступного розділу:    

Ключові напрямки реалістичного виховання Активні методи виховання Інтерактивні методи виховання Проблемні методи виховання Додаток: - Переглянути мультиплікаційний фільм - Переглянути ролики про шкідливі звички (паління).

Сердюк А.Є.


Моя мета: Моє педагогічне кредо: Виховувати дитину так, Не вчити дерево рости, щоб вона змогла ввійти у доросле життя і не ліпше створити умови для йогозлякалася росту. його, з гідністю несла звання Людина.

Моє життєво кредо: Творче кредо: з тим, У Боротися праці творчої чого можеш прийняти, Два не рівних є крила: Сердюк Анжела Євгенівна, прийняти те, з чим боротися– не можеш, Троянди й виноград вчитель початкових класів і мати мудрість відрізнити одне вищої категорії Красиве і корисне від іншого. Миколаївської ЗОШ І-ІІІ М.Рильський ступенів № 57

Сердюк А.Є.


Зробити дитину своїм соратником, коли вона активно допомагає у створенні самого себе. Ш.О.Амонашвілі

Сердюк А.Є.


Активні методи і форми Пригоди на лісовій галявині

Екскурсія до парку, до лісу “Спостереження постанова вистави “Пригоди на лісовій галявині” за берізкою” Розвивається любов діти перетворюються, фантазують, надають своїм - спостереження; до українського слова, героям певні риси, самі почуття гумору. намагаються передати - виявлення певних ознак; Використовується метод характер героя, роблять інсценізації висновки, що“Ходить у природі - добір скоромовок, казок на задану тему; немає потрібного та гарбуз по городу” непотрібного,класу; все - обговорення з учнями взаємопов'язане - отримання морального та естетичного задоволення; - обмін думками з батьками.

Сердюк А.Є.


  

Виховується гордість за своїх батьків; формуються задатки колективу; через интерактивні ігри формується критичне мислення дитини. Сердюк А.Є.


КТС “Влітку ми відпочивали, та листи вам надсилали” Використовується методи: - бесіда з демонстрацією; - інтерактивні ігри; Дізнались, що: Разом з батьками - малюнок на Великодньому яйці обовязково щось уявну означає. готували подорож Навчились: Україною: - грати у Великодні ігри; - написали листи; - робити писанку стародавнім способом. - оформили колаж. Що зробили у реальній дійсності: - вдома розповіли батькам і на Великдень малювали не аби які символи, а саме те, що бажали рідним.

Сердюк А.Є.


Формується: - колективізм; Використовується: -- -відповідальність; Метод проектів; -- -взаємодопомога; - Драматизації. -- здобуваються знання про різні професії.

Сердюк А


Формуються : - задатки колективу; -- моральні норми; -- взаємодопомога; -- взаємовиручка; -- гордість за свій клас.

Сердюк А.Є.


Використовуються для актуалізації уваги учнів, для сприйняття теми.

Який Якийвключає: включає: Істота -презентацию “Як презентацию “Як Неістота Жива паління паління Нежива -впливає -впливаєна наМоже вбити Вбиває певний певний швидко, але - -орган людини”; орган людини”; людину ---видеоролік; видеоролік; Може і повільно ----антиреклама. антиреклама. вилікувати Нікотин

Зміїна отрута

Сердюк А.Є.


Що ми можемо зробити в реальній дійсності: -розмножити антирекламні знаки заборони паління; -- поширення знаків у громадських. місцях.

Сердюк А.Є.


Ключ “ Я у природі ”  досліди  евристичні бесіди  екскурсія до водойм  перегляд відеофільмів, мультфільмів, навчальних програм.

Сердюк А.Є.

Реалістичне виховання  

з досвіду роботи Сердюк Анжела Євгенівна, з досвіду роботи вчителя початкових класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 57

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you