Page 1

Управління освіти Миколаївської міської ради Курси Цивільної оборони (ЦЗ) Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №60

Робочий зошит учасника показового заходу «День ЦО (ЦЗ) в школі»

м. Миколаїв 12.04.2013 рік


Мета Дня цивільного захисту:  Практичне відпрацювання учнями теоретичних знань та навичок, отриманих під час вивчення теорії з основ здоров’я, а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно – начальницького та особового складу формувань, педагогічного та особового складу формувань, педагогічного складу і учнів навчального закладу в цілому як об’єкта цивільного закладу при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Основні завдання Дня цивільного захисту: для учнів навчального закладу:

 Вироблення в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я життя;  Удосконалення теоретичних знань та практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій;  Практична перевірка уміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, тренування у виконанні нормативів з використання індивідуальних засобів захисту, надавати першу медичну допомогу;  Формування і розвиток високих морально – психологічних якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки, постійної готовності виконати завдання цивільного захисту;  Виховання впевненості в ефективності заходів, що проводить цивільний захист.

для педагогічного складу та працівників навчального закладу:  Відпрацювання питань Програми загальної підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях, порядку дій адміністративно – господарського персоналу відповідно до календарного лану основних заходів навчального закладу при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, що прогнозуються;  Формування практичних навичок при діях за командами, розпорядженнями, сигналами, повідомленням про надзвичайну ситуацію;  Участь у проведенні комплексу робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, евакуаційних, протипожежних та медико – санітарних заходів.

для начальника цивільного захисту навчального закладу:


 Аналіз даних про стан, який може виникнути під час надзвичайної ситуації;  Навчання практичному прийняттю найбільш доцільних рішень у відповідності до обстановки, яка виникає;  Вміння своєчасно доводити завдання до виконавців та здійснювати контроль за їх виконанням.

для навчального закладу в цілому як об’єкта цивільного захисту:

 Досягнення злагодженості у діях всього колективу, направлених на унеможливлення та зменшення людських і матеріальних втрат шляхом виконання заходів за планом дій запобігання і реагування на надзвичайні ситуації різного походження.


№ з\ п

Час

Назва заходу

Місце проведення

1.

8.30-9.00

Реєстрація учасників

Кабінет народознавства

2.

9.00-9.30

Подвір’я школи

3.

9.35-9.50

4.

9.55-10.50

Лінійка, присвячена відкриттю Дня ЦО (ЦЗ) - «Дзвони Чорнобиля в нашій пам’яті» - Огляд невоєнізованих формувань Збір керівного складу ЦО (ЦЗ) шкіл Центрального району І. Навчально – методичні заходи. Уроки з ЦО (ЦЗ) 1.»Стихійні лиха. Землетрус» (Гончаренко Л.М.) 2.Виступ лялькового театру (Цибульник Л.В.) 3.«Обережно! Небезпечні знахідки» (Іванова Н.М.) 4.«Пожежа у квартирі, у транспорті» (Гломба Н.І.) 5.«Обережно: тероризм і натовп» (Роскопанська О.С.) 6.Практичне заняття загону санітарної дружини «Перша медична допомога» (Жданова Р.С.) 7.Виступ команди ДЮП «Палаючі серця» (Козир М.М.) ІІ. Агітаційно – пропагандистські заходи 1.Виставка малюнків, плакатів «Ми – за безпечний світ» 1-4 класи, 5-11 класи. 2.Антивиставка «Вогонь – друг, вогонь – ворог». 3.Огляд експозицій засобів захисту ЦО (ЦЗ).

5.

Протягом дня

Кабінет «Основи здоров’я»

2-Б клас 2-А клас 4-А клас 7-Б клас 10 клас 11 клас 5-А клас Біля спортзалу


6.

11.15

11.20-11.50

7.

12.00-12.30

ІІІ. Практичні заходи 1.Евакуація школи за сигналом «Увага, всім»

2.Показовий виступ Миколаївського воєнізованого гірничо – рятувального загону. 3.Виступ туристичного гуртка. 4.Показовий виступ пожежних. Підведення підсумків проведення Дня ЦО (ЦЗ) (Боярська Н.О.)

Кабінет «Основи здоров’я»


Громадяни України мають право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха і вимагати від Уряду України, адміністрації підприємств, станови організацій гарантій щодо забезпечення його реалізації.

ЦО ЗОШ 60  

Показовий день ЦО

ЦО ЗОШ 60  

Показовий день ЦО

Advertisement